Prawo pracy - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Pracy, 2021

1 563 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 1 563 firm
w kategorii Prawo pracy

Prawo pracy
Daniel K.

Profesjonalne podejście do klienta, prosty i zrozumiały język, super kontakt i współpraca.

Dorota B.

Marcin Pokojski to młody, lecz posiadający dużą wiedze i doświadczenia zawodowe radca prawny. Cywilista, specjalizujący się w prawie pracy. Mocno zaangażowany w prowadzenie powierzonych mu spraw. Informuje klienta o zagrożeniach i szansach na wynik sprawy, współpracując z nim bardzo aktywnie podczas całego procesu. Posiada umiejętność pisania pism procesowych językiem zrozumiałym nie tylko dla organów , do których je kieruje , ale przede wszystkim dla strony, którą reprezentuje. To duża aczkolwiek rzadka umiejętność. Niestety… Kiedy trzeba potrafi bronić klienta pro bono. Jego profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzenie powierzonych mu spraw pozwala przypuszczać, że nawet gdyby

Jadwiga J.

Polecam firmę Personalis Notitia jako dobrego partnera biznesowego. W naszej firmie przeprowadzali audyt i przygotowywali dokumentację dotyczącą ochrony danych. Szybkie terminy, sprawne działanie - teraz mamy ustalony termin na sierpień na szkolenie dla pracowników z RODO. Z pewnością będziemy korzystać z usług tej firmy.

Jerzy S.

Dziękuje za pomoc mojej beznadziejnej sprawie o rozwód, bardzo dobra kancelaria, z ogromnym doświadczeniem.

Maciej J.

Profesjonalna obsługa, a co za tym idzie, niespotykane dotąd przeze mnie zaangażowanie w sprawę. Serdecznie polecam. M. Jankowski.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Pracy

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Pracy i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Lex-Pro Marcin Horemski

 • Tarnowo Podgórne
Paweł N.

Usługa zrealizowana szybko i fachowo. Szybki kontakt i doskonałe rozpoznanie potrzeb. Polecam!

Krzysztof D.

Mądrze, rzeczowo i na temat. Polecono mi inny sposób dochodzenia roszczeń.

Tomasz D.

Pani mecenas dysponuje wyjątkową wiedzą i wyjątkowym podejściem do klienta i sprawy. Kilkunastotygodniowa batalia z zakresu prawa pracy toczyła się punkt po punkcie zgodnie z przewidywaniami Pani mecenas i została zakończona pełnym sukcesem. Jestem więcej niż zadowolony.

Centrum Prawa

 • Toruń
Basia W.

Jestem mile zaskoczona z szybkości odzewu na mój wpis.Telefon w tym samym dniu,wizyta umówiona na kolejny dzień,godzina dostosowana do mnie. Porada Pani Karoliny perfekcyjna.I choć miałam milion pytań na wszystkie odpowiedziała i poradziła.Szczerze gorąco polecam!

Piotr W.

Kancelaria Prawna LEGATO. Spokojnie, rzeczowo, zrozumiale, sprawnie, uczciwie. Nigdy wcześniej nie byłem zmuszony do korzystania z porad prawnych, niestety czasem człowiek sam nie jest w stanie ogarnąć rzeczywistości. Kancelaria Prawna LEGATO bardzo mi pomogła. Dziękuję.

HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA

 • Gdańsk
Retesly Sp. z o.o.

Kancelaria pomogła mi założyć działalność oraz cały czas pomaga przy prawnych dokumentach: protokołach, uchwałach czy zawieranych umowach. Dzięki nim zaoszczędziłem dużo pieniędzy i czasu. Gorąco polecam jako właściciel firmy Retesly sp. z o.o. .

LEXi Kancelaria Prawna

 • Wrocław
Paweł M.

Szybko, sprawnie i profesjonalnie. kancelaria jest godna zaufania. nie naciągają. poleciłem kancelarię również znajomym i oni też są zadowoleni. Jeśli będę potrzebował pomocy prawnej jeszcze raz to na pewno się zgłoszę do Lexi kancelarii prawnej.

KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU

 • Gdynia
Aleksandra M.

Komunikatywność, uprzejmość, usługi prawne i doradztwo na najwyższym poziomie. Polecam i bardzo się cieszę ,że właśnie Kancelaria Prawa Upadłościowego KPU prowadziła naszą sprawę upadłości konsumenckiej aż do zakończenia i ogłoszenia jej przez Sąd.

Centrum Prawa

 • Bydgoszcz
Jerzy S.

Rzeczowość, szybkie działanie, dobre rozpoznanie problemu, mam nadzieję, że sporządzone pismo przyniesie oczekiwany skutek. Po wstępnym rozpoznaniu zaproponowano prawnika znającego problematykę, kontakt tylko telefoniczny i mailowy. Obecnie to wystarczy.

Beta Odszkodowania

 • Warszawa
Piotr G.

Mi ubezpieczyciel zaproponował grosze, wysłałem kosztorys, po 3 dniach była odpowiedź, zaproponowali bardzo wysoką kwotę dopłaty. Pieniążki przywieźli do mnie do domu, jestem bardzo zadowolony z obsługi.

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO Sp. z o.o.

 • Kraków
Norbert B.

Skorzystałem z doradztwa w zakresie spółki z o.o. i później zdecydowałem się na księgowość i bardzo polecam. Solidna firma.

KANCELARIA ADWOKACKA ŁUKASZ KWIATKOWSKI

 • Łódź
Przemysław K.

W mojej sprawie szukałem pomocy u kilku Adwokatów jednak tylko Pan Mecenas Kwiatkowski potrafił mi pomóc i zrobił to skutecznie. Jest rzetelny, profesjonalny, posiada ogromną wiedzę, a przy tym wszystkim ponadprzeciętną kulturę osobista i empatię. Polecam w stu procentach.

Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
DETEKTYW KOCZANOWSKI KRAKÓW

Serdecznie dziękujemy za prowadzenie z wielkim zaangażowaniem naszych spraw od kilku lat. Z całkowitą odpowiedzialnością polecam Kancelarię Radcy Prawnego każdemu, kto oczekuje, aby jego sprawy prowadzone były rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Pisma, które kierowane są w naszym imieniu są mocno i właściwie argumentowane. Mamy możliwość szybkiej i nieograniczonej konsultacji naszych wątpliwości, Zespół Kancelarii Radcy Prawnego Poniewierka niezwłocznie i wyczerpująco odpowiada na nasze zapytania przesyłane w mailach, sms-ach lub podczas częstych rozmów telefonicznych. Polecamy w 100% tą Kancelarię która działa na najwyższym z możliwych standardów.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA

 • Wrocław
Mróz R.

Wiedziałem, że sam sobie nie poradzę z moimi sprawami, wybór kancelarii pani mecenas na tym etapie uważam za b.dobry. Błyskawiczny kontakt-tu dziękuję p. Andrzejowi z biura kancelarii, a następnie pani mecenas za rozmowy tel. po których nabrałem pewności siebie, a już kontakt osobisty z panią mecenas dopełnia całości. Liczę na pozytywne rozstrzygnięcie moich spraw.

Sobczak Maciejewska Zając Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp. p.

 • Łódź
Marek N.

Pani Mecenas zareagowała niezwłocznie na moje zapytanie ofertowe. Podczas spotkania udzieliła kompetentnych wyjaśnień z opcją na udział w postępowaniu procesowym, jeżeli zajdzie taka potrzeba, bo sprawa jest w toku.

Kancelaria Triconsult Jakub Mielcarek Radcowie Prawni i Adwokaci

 • Świdwin
Ewa K.

Jak najbardziej polecam Pana Mecenasa Sebastiana Wojciechowskiego za jego profesjonalizm, zaangażowanie, stały kontakt. Pan Sebastian analizuje sprawy bardzo wnikliwie, odbiera telefony i odpisuje na e-maile. Jeszcze raz bardzo dziękuję i jestem wdzięczna za wsparcie i pomoc. Życzę samych sukcesów.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Ostrowska

 • Jarosław
Jerzy C.

Podczas wizyty w Kancelarii potraktowano mnie bardzo profesjonalnie. Problem z którym się zwróciłem dla mnie był skomplikowany. Pani Adwokat wytłumaczyła mi wszystko bardzo przejrzyście .Wskazała parę możliwości ,i pomogła wybrać najwłaściwszą dla mnie. Polecam korzystanie z usług .Fachowa i miła obsługa

Michał Gądek Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Małgorzata D.

Mam spore doświadczenie, korzystania z usług prawników i stwierdzam, iż pan Mecenas Gądek zapewnia mi najlepszą obsługę prawną, z doskonałym kontaktem. Jest profesjonalistą w 100% i to profesjonalistą, który rzeczywiście dba o interesy klienta (również kompleksowo). POLECAM w 101%.

Helios Lex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Poznań
Joanna M.

Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusza wspiera mnie od kilku lat od strony prawnej. Na wielką uwagę zasługuje zaangażowanie mecenasa Arkadiusza Wawrzyniaka, a przede wszystkim jakość świadczonych usług prawnych, prowadzonych spraw sądowych, sporządzaniu opinii prawnych, udzielanych porad prawnych oraz oczywiście nie mogę tutaj nie wspomnieć o 100% skuteczności na wszystkie podjęte działania.

RPR LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek

 • Warszawa
Marek G.

Pani Mecenas pomagała mi przy weryfikacji umów przedwstępnych nieruchomości i przy umowach sprzedaży nieruchomości. Dodatkowo korzystałem z pomocy kancelarii przy umowie instytucjonalnej. Usługa profesjonalna, a pani Mecenas rzetelna i solidna. Prowadzę firmę i zawsze uzyskam odpowiedź na nurtujące mnie problemy prawne. Reakcja kancelarii jest zawsze natychmiastowa, a to dla mnie bardzo ważne.

Kardynał&Kardynał Sp. z o. o.

 • Wrocław
Agnieszka O.

Ekspresowy kontakt, zaangażowanie, ponadprzeciętna inicjatywa, profesjonalny a jednocześnie bardzo łatwy sposób kontaktu i współpracy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz

 • Częstochowa
Beata R.

Byłam w trzech innych polecanych kancelariach i nikt mi nie pomógł. Twierdzili, że nic się nie da zrobić. Trafiłam do Pana Damiana Dobosz w zasadzie przypadkiem. Otrzymałam mnóstwo zrozumienia i czasu. Sprawa była trudna faktycznie czego pan Dobosz nie ukrywał, ale podjął się sprawy. Dzięki ogromnym wysiłkom i wielu godzinom przygotowań udało się zakończyć sprawę z sukcesem. Radość nie do opisania. Dodam tylko, że sprawa dotyczyła wywiezienia dzieci za granicę. Żałuję tylko jednego, że wcześniej tu nie trafiłam. Następnym razem już nie popełnię tego błędu.

Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa

 • Wrocław
Anna K.

Pomimo iż jest sobota, Pan Mecenas Król oddzwonił do mnie. Bardzo kompetentny i miły człowiek. Mam wrażenie,że nie będę rozczarowana.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Pawlikowska

 • Bełchatów
Anna S.

Jestem bardzo zadowolona. Pani Karolina to bardzo dobry, rzeczowy i kompetentny adwokat. Przede wszystkim zawsze miała dla mnie czas kiedy była taka potrzeba, to było dla mnie ogromne ważne, że mogę liczyć zawsze na radę i konsultacje w moich sprawach. Pozdrawiam, Anna.

Edyta Przybyłek IURISCO Kancelaria Prawna

 • Katowice
NR Piotr

Kancelaria bardzo dobra dla klienta. Ja zarabiam nie wiele ale było mnie stać na poradę to już duży plus. Adwokaci to konkretni ludzie. Sprawa załatwiona na medal. Jak weszłam do kancelarii i zobaczyłam ten luxus to trochę mnie poraziło, miałam obawy co do ceny prowadzenia sprawy, ale po poradzie okazało się, że ceny są bardzo dobre.

Kancelaria Prawna PARTNERZY

 • Gdańsk
Mamtaxi

Podczas rozmowy z Panem mec. Adamem zauważyłam wszechstronną wiedzę i doświadczenie, które pomoże mi w dalszym działaniu. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie dziękuję! Aneta

BRZOZOWSKI KANCELARIA WINDYKACYJNO-DETEKTYWISTYCZNA DAMIAN BRZOZOWSKI

 • Siemianowice Śląskie
Beata I.

Zdecydowanie polecam Pana Damiana. Udało mu się odzyskać w materiale budowlanym ogromne zaliczki, które wpłaciłam za prace które nie zostały u mnie wykonane. Pan Damian bardzo profesjonalnie podchodzi do sprawy i nie odpuszcza.

Kancelaria Adwokacka Gabriela Balasa

 • Kraków
Grzegorz B.

Pełen profesjonalizm Pani mecenas. Szybko , konkretnie i na temat. Duże zaangażowanie w każdy aspekt sprawy. Bardzo szczegółowa i drobiazgowa dzieki czemu czlowiek unika niepotrzebnego stresu i nerwów. Wszystko tłumaczone bardzo dokładnie. Bardzo duży plus za możliwość spotkania w weekendy. Przy tym wszystkim Pani mecenas jest bardzo sympatyczna osobą i posiada dużą kulturę osobistą.

Kancelaria Adwokacka Marcin Sołub

 • Białystok
Maryla L.

Wspaniały,odważny ambitny adwokat. Dodaje pewności siebie i umie zrozumieć problemy. Współpracuje z klientem i nigdy nie zawodzi w kontakcie co jest wielkim atutem. Był moją prawą ręką przy rozwodzie i nie ukrywam, że wzbudza zazdrość stronie przeciwnej. Polecam kobietom niezdecydowanym, bojących się własnego cienia bo ja taka byłam. Teraz czuję ulgę bo wyszłam z chorego związku z podniesioną głową dzięki mecenasowi Marcinowi. Brawo!

Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka

 • Kraków
Marta O.

Znakomity Małopolski Adwokat Pan Dominik Marchewka służy pomocą we wszystkich nurtujących klientów kwestiach. Jest dobry i bardzo dynamiczny kontakt z Panem Mecenasem. Sprawy zostają załatwiane szybko, bezproblemowo i pozytywnie. Polecamy usługi Pana Adwokata Marchewki, który koncentruje swoje działania w Małopolsce, na Śląsku, w Krakowie, w Warszawie.

Kancelaria Bielawski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

 • Wrocław
Bogdan S.

Zleciłem przejęcie wierzytelności i jestem mile zaskoczony profesjonalnym podejściem do tematu. Dokumenty zostały przekazane i dostarczone szybko, sprawnie. Pracę Kancelarii określam bardzo pozytywnie. Pełny profesjonalizm. Pozdrawiam.

Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz

 • Rzeszów
Kinga S.

Otrzymałam bardzo rzetelną i obszerną poradę, a także przedstawione mi zostało kilka rozwiązań mojego problemu ze wskazaniem na najbardziej korzystny dla mnie. Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana po rozmowie z Panią Anną. Dziękuję:).

KANCELARIA RACHUNKOWA AGRA - CERTYFIKOWANE BIURO RACHUNKOWE

 • Kraków
Michał S.

Bardzo porządna firma, godna polecenia. Mam z nimi umowę już czwarty rok i jestem bardzo zadowolony, podobnie jak moi koledzy, którzy swoje firmy informatyczne tutaj przenieśli.

KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA

 • Warszawa
Anna L.

Bardzo rzeczowe podejście do sprawy ,dokładne wyjaśnienia prawniczych terminów,wyjaśnienie sytuacji ,porady co do dalszego postępowania

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Zachwieja

 • Nowa Sól
Michal B.

Absolutnie polecam Pana Radosława. Rzetelny, sumienny i dokładny. Prawo chyba nie ma przed nim żadnych tajemnic. Doskonale zorientowany w nowelizacjach ustaw, co mi pomogło.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Witkowski

 • Rzeszów
Agnieszka K.

Polecam Pana Mecenasa Witkowskiego. Doskonały i szybki kontakt, kompleksowe podejście do tematu. Szeroka wiedza, która pozwoli na optymalne rozwiązanie. Polecam 100%

Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz

 • Wrocław
Andrzej W.

Witam wszystkich i tych ponurych i tych radosnych z działań mecenasa. Prowadził moją sprawę o pieczę nad wnuczką przez 3 lata. Sprawa była beznadziejna z uwagi na zmowę instytucji towarzyszących, prących do oddania wnusi do Domu Dziecka o podejrzanej reputacji w Wojnowie. Przegrałem sprawę w Sądzie Rejonowym w Oławie, ale mój kochany adwokat napisał 27-mio stronicową apelację do Sądu Okręgowego, gdzie na pierwszej sprawie opierając się na niepodważalnych dowodach i świadectwach Sąd Okręgowy wydał pozytywne postanowienie. Wnusia moja została URATOWANA! Na podstawie tego procesu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu adwokata, jego skrupulatnej wiedzy oraz wyłapaniu wszystkich błędów ułomnych na umyśle i duchu sędziów, kuratorów, pracowników

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki

 • Wrocław
MBC Project

Profesjonalizm, punktualność, zaangażowanie w sprawę, świetna obsługa prawna i rozsądne ceny! Polecam.

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 • Wrocław
Monika B.

W 100% polecam Kancelarie Bielawski bardzo szybki i dobry kontakt z Panem Andrzejem pełen profesjonalizm 💌

Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski | Tarnów

 • Tarnów
Łukasz P.

Dziś, dzięki adw. Natalii Zdeb i kancelarii ResLegal uzyskaliśmy upadłość konsumencką, a tym samym drugą szanse na rozpoczęcie wszystkiego od nowa, choć nie mieliśmy już na to nawet nadziei. Po raz pierwszy spotkaliśmy się z kancelarią dla której to człowiek jest ważny i od początku do samego końca adw. Natalia Zdeb była obok nas nawet wówczas gdy nie mieliśmy już nadziei na pozytywne zakończenie trudnej sprawy. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie!!! Wspaniałe podejście do człowieka oraz jego problemów!!! Walka o klienta i pozytywny wynik sprawy do samego końca!!! Polecamy wszystkim i dziękujemy!!! Życzymy dalszych sukcesów!

Adwokat Agnieszka Cisowska - Chruścicka

 • Kluczbork
Jolanta W.

Szczerze polecam, Pani Adwokat okazała się bardzo pomocną i wyrozumiałą osobą przy sprawie rozwodowej. Pozdrawiam, Jola

Kancelaria Adwokacka Ewelina Papaj - Gajek

 • Katowice
Marcin H.

Zdecydowanie polecam Panią Mecenas, to bardzo dobry prawnik, posiada dużą intuicję prawniczą, która w połączeniu z ogromna wiedzą daję naprawdę oczekiwany rezultat.

DKK Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Chachlowska

 • Kraków
Bartlomiej T.

zdecydowanie polecam, obsluga zarowno przez sekretariat jak i przez sama pania Chachlowska byla w pelni nastawiona rozwiazanie sprawy.

Kancelaria Adwokacka Joanna Palko

 • Legnica
Monika B.

Pani Joanna jest bardzo kompetentną osobą, nastawioną w swojej pracy na dobro i zadowolenie klienta. Czuje się jej zaangażowanie i profesjonalizm. Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiada rzetelnie i wyczerpująco bez żadnych oznak zniecierpliwienia. Mogę z całą pewnością polecić ją I jej pracę jeśli komuś zależy na profesjonalnym podejściu I pewności co do otrzymanych wskazówek oraz prowadzenia sprawy.

Kancelaria Adwokacka Justyna Żurawicka-Czaplak

 • Głogów Małopolski
Ewa S.

Pani mecenas Justyna Żurawicka - Czaplak jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę, ktorą prowadzi w sposób kompetentny i inteligentny. Współpraca z Panią mecenas odbyła się w przyjaznej i życzliwej atmosferze. Polecam serdecznie!!!!

Prawo pracy w innych miejscowościach

Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?