Prawo pracy - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Pracy, 2022

3 081 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 3 081 firm
w kategorii Prawo pracy

Prawo pracy

i-Legal

 • Zabrze
Marzenna N.

Moja sprawa była nietypowa. Pracodawca odmówił wypłaty świadczeń po zmarłym mężu. Dzięki zaangażowaniu Pani Mecenas Miklewskiej i całego zespołu Kancelarii "Pilawska" sprawa nie będzie skierowana na drogę sądową, pracodawca wypłaci należne świadczenia. Dziękuję za profesjonalne podejście.

5.0 (8 opinii)
Dorota B.

Marcin Pokojski to młody, lecz posiadający dużą wiedze i doświadczenia zawodowe radca prawny. Cywilista, specjalizujący się w prawie pracy. Mocno zaangażowany w prowadzenie powierzonych mu spraw. Informuje klienta o zagrożeniach i szansach na wynik sprawy, współpracując z nim bardzo aktywnie podczas całego procesu. Posiada umiejętność pisania pism procesowych językiem zrozumiałym nie tylko dla organów , do których je kieruje , ale przede wszystkim dla strony, którą reprezentuje. To duża aczkolwiek rzadka umiejętność. Niestety… Kiedy trzeba potrafi bronić klienta pro bono. Jego profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzenie powierzonych mu spraw pozwala przypuszczać, że nawet gdyby

5.0 (11 opinii)
Daniel K.

Profesjonalne podejście do klienta, prosty i zrozumiały język, super kontakt i współpraca.

5.0 (3 opinie)
Elżbieta K.

Uzyskałam konkretne jasne informacje. Zlecenie wykonane w terminie. Jestem bardzo zadowolona. Osoba godna polecenia.

5.0 (8 opinii)
Małgorzata Ś.

Jestem w pełni zadowolona z obsługi przez tę kancelarię. Zlecenia wykonywane solidnie, w terminie, nie mam żadnych uwag. Można liczyć na ich wiedzę, doradztwo, pomoc i dobry kontakt. Firma godna polecenia!

5.0 (2 opinie)

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Pracy

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Pracy i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

Łukasz N.

Współpraca z tą kancelarią jest dla Klienta czystą przyjemnością. Profesjonalizm i standard pracy na najwyższym poziomie.

5.0 (3 opinie)
Alicja B.

Bardzo Polecam. Profesjonalne podejście do klienta. Konkretna pomoc. Szybka, rzetelna i bardzo pomocna!

5.0 (4 opinie)
Maciej J.

Profesjonalna obsługa, a co za tym idzie, niespotykane dotąd przeze mnie zaangażowanie w sprawę. Serdecznie polecam. M. Jankowski.

5.0 (1 opinia)
Wieslaw M.

Profesjonalne podejście do sprawy. Konkretne przedstawienie zagadnienia.

5.0 (1 opinia)

Lex-Pro Marcin Horemski

 • Tarnowo Podgórne
Paweł N.

Usługa zrealizowana szybko i fachowo. Szybki kontakt i doskonałe rozpoznanie potrzeb. Polecam!

5.0 (1 opinia)

Małgorzata Mędrala Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Klaudia S.

Bardzo polecam współpracę z Panią Małgorzatą. Rzetelne doradztwo prawne oparte o duże doświadczenie w sprawach związanych z prawem pracy, znajomości aktualnych orzecznictw SN etc. Ponadto Pani Małgorzata wyróżnia się miłą aparycją, zaangażowaniem, oraz szczerością, m.in. dotyczącą powodzenia sprawy i kosztów związanych z jej prowadzeniem, dbając o interes klienta.

5.0 (4 opinie)

Adwokat Aneta Ostrowska Kancelaria Adwokacka

 • Jarosław
Sylwia D.

Profesjonalne podejście przy jednoczesnej olbrzymiej empatii. Zostałam poinformowana o wszystkich możliwych rozwiązaniach i wspólnie wybrałyśmy najlepsze dla mnie. Bardzo indywidualne traktowanie każdej sprawy i osoby, przez co można poczuć wsparcie, a tematy początkowo skomplikowane szybko przestają przerażać. Ciągły kontakt na każdym etapie sprawy. Serdecznie polecam.

5.0 (176 opinii)

KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU

 • Gdynia
Marek B.

Kancelarii KPU zleciłem sprawę odzyskania pieniędzy od sprzedawcy wadliwego pojazdu, który kupiłem na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku. Sprawa wydawała się beznadziejna. Na wyrok musiałem czekać prawie 4 miesiące. W końcu zapadł pod koniec stycznia 2019 roku. Sprawę wygrałem. Sąd nakazał zwrócić mi kwotę, która zapłaciłem za pojazd. Polecam Kancelarię KPU.Pieniądze zostały odzyskane!

5.0 (65 opinii)

KANCELARIA ADWOKACKA ŁUKASZ KWIATKOWSKI

 • Łódź
Jan K.

Polecam kancelarię Pana Łukasza Kwiatkowskiego, ponieważ szybko i rzetelnie udzielił mi rady w mojej specyficznej sprawie. Pan już we wstępnej rozmowie telefonicznej (jeszcze bez płacenia) wysłuchał mnie i już podał pierwsze wskazówki żebym poprawnie postępował. Następnie wykonał rzeczową ekspertyzę. Polecam.

5.0 (81 opinii)

Kancelaria Adwokacka LexActa Adwokat Radosław Grzyb

 • Wrocław
Tomasz M.

Polecam Pana Mecenasa. Wynagrodzenie adekwatne to ilości czynności w sprawie i co najważniejsze czynności robione osobiście, a nie przez zastępców czy praktykantów.

5.0 (43 opinie)

HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA

 • Gdańsk
Maciej K.

Pani Mecenas jest bardzo rzeczową, konkretną i uczciwą osobą. Nigdy nie mydli oczu obietnicami nie mającymi pokrycia w rzeczywistości to niezwykle istotna cecha. Bardzo pomocna i szczera osoba, a przy tym wszystkim bardzo zaangażowana i niezwykle skuteczna. Serdecznie polecam Panią Mecenas. Myślę, że z takim podejściem do klienta wróżę pani ogromny sukces. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

5.0 (84 opinie)

Twój Mecenas

 • Olsztyn
Krzysztof R.

Zasłużone 5 gwiazdek. Pomoc w uzyskaniu rozwodu, bardzo dobry kontakt przez cały okres prowadzenia sprawy. Polecam, zawodowcy.

5.0 (26 opinii)

Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Magda

za pełny profesjonalizm, w tym inicjatywę w poszukiwaniu różnych rozwiązań i pełną, oraz zrozumiałą dla klienta ocenę stanu faktycznego i prawnego. Ponadto, Pani Agnieszka jest w stałym kontakcie z klientem i odbiera każdy telefon lub oddzwania lub odpisuje. Jest komunikatywna i rzetelna, wywiązuje się z wyznaczonych terminów.

5.0 (36 opinii)

Kancelaria Prawna Turek & Wspólnicy Sp. z o.o.

 • Oława
Dimitrij J.

Razem z żoną możemy z całą pewnością polecić kancelarię prawną. Wszystkie warunki naszej Umowy zostały w pełni spełnione. Wszystko stało się dokładnie tak, jak powiedział nam Pan Marcin na naszym pierwszym spotkaniu. W końcu otrzymaliśmy rekompensatę, która pokryła nam wydatki z nadwyżką.

5.0 (50 opinii)

BRZOZOWSKI KANCELARIA WINDYKACYJNO-DETEKTYWISTYCZNA DAMIAN BRZOZOWSKI

 • Siemianowice Śląskie
Dawid N.

Polecam Kancelarie Pana Damiana, extra kontakt, profesjonalne podejście oraz świetna porada w jaki sposób odzyskać własne pieniądze.

5.0 (15 opinii)

RPR LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek

 • Warszawa
Damian P.

Pani Mecenas prowadziła rozprawę rozwodową mojej obecnej partnerki. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Partnerka była zadowolona ze współpracy z kancelarią. Z kolei dla mojej firmy, Pani Mecenas prowadziła także kilka spraw. Do tej pory współpracujemy i jestem zadowolony. Co ważne, Pani Ania jest bardzo uczciwą osobą, bardzo miłą i zawsze znajdzie wyjście z sytuacji. Polecam i tym samym daje 5 gwiazdek! Damian

5.0 (41 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Małgorzata Fronc

 • Warszawa
Agnieszka L.

Pierwszy raz miałam do czynienia z osobą tak profesjonalną i pewną. Szybkie spotkanie, realna pomoc, nie tak jak u większości prawników, gdzie płaci się za opinię, z którą niewiele można zrobić. Polecam.

5.0 (21 opinii)

Delikta Odszkodowania

 • Bydgoszcz
Karolina M.

Firma bardzo rzetelna i szybka, bardzo polecam. Firmie udało się dla mnie odzyskać odszkodowanie po wypadku w pracy, gdzie firma w której pracowałam straszyła mnie że nie dostanę nawet złotówki, próbowali zgonić na mnie winę wypadku, zwolnili mnie (nie przedłużyli mi umowy) do tego zgłosili moje zwolnienie do ZUS, że oszukuję, że bez podstawnie jestem na zwolnieniu. Oczywiście Firmie Delikta również robili pod górkę przedstawiając nie te dokumenty co trzeba, lub czekali do końca okresu 30 dni aby te dokumenty dostarczyć. Reasumując Firma Delikta Odszkodowania odzyskała dla mnie spore odszkodowanie żeby nie ta Firma nie dostała bym NIC bo pewnie nie miała bym sił i środków na walkę z moją byłą firmą. Bardzo Polecam Delikta Odszkodowania,

5.0 (31 opinii)

Kancelaria Radców Prawnych Czarniak Czerkawski s.c.

 • Bydgoszcz
Aleksander S.

Kompetencja , szczerość, konkretna odpowiedź na pytania językiem zrozumiałym dla laika w sprawach prawniczych. Jeszcze raz dziękuję i polecam - Aleksander.

5.0 (36 opinii)

Kołodziejska & Wasiołek Adwokaci Spółka Partnerska

 • Warszawa
Joanna J.

Świetna kancelaria. Niesamowita wiedza, rzetelność i zaangażowanie podczas całej współpracy to było dla mnie najważniejsze. Stały kontakt i informacje na każdym etapie sprawy. Jestem bardzo zadowolona z usług tej kancelarii i szczerze polecam!

5.0 (2 opinie)

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Cała Polska i Zagranica).

 • Wrocław
Posnania investment

Miła konkretną rozmowa, ale wszystko i tak okaże się na rozprawie sądowej. Pozwolę sobie zaktualizować opinię po rozprawie sądowej.

5.0 (103 opinie)

Beta Odszkodowania

 • Warszawa
Stefan G.

Polecam współpracę z tą firmą. Otrzymałem wsparcie przez cały czas prowadzenia mojej sprawy i wszystko zgodnie z umową, nie ponosiłem dodatkowych kosztów co było dla mnie istotne. Firma godna polecenia.

5.0 (99 opinii)

KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA

 • Warszawa
Andrzej K.

Kompetentna i wyczerpująca porada w dogodnie ustalonym terminie. Z dnia na dzień przedstawiciel kancelarii sam skontaktował się ze mną w celu zaproponowania swojej oferty. Jego oferta okazała się bardziej konkurencyjna od innych ofert, nawet spoza Oferteo. Zaznaczyć należy, że jest to uznana na rynku kancelaria prawna. Polecam.

5.0 (34 opinie)

Kancelaria Prawna PARTNERZY

 • Gdańsk
Mamtaxi

Podczas rozmowy z Panem mec. Adamem zauważyłam wszechstronną wiedzę i doświadczenie, które pomoże mi w dalszym działaniu. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie dziękuję! Aneta

4.84 (51 opinii)

Kancelaria Helios Lex

 • Poznań
Marek H.

Profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, możliwość kontaktu telefonicznego i umówienie się na rozmowę telefoniczną (w moim przypadku mieszkam w Szkocji). Miła,uprzejma obsługa oraz zaangażowanie klienta sprowadzone do minimum i w pełni przejecie i załatwianie spraw przez mecenasa (dla mnie bardzo ważna sprawa jak wspomniałem mieszkam po za granicami kraju). W stu procentach polecam skorzystanie z profesjonalizmu mecenasa.

5.0 (49 opinii)

LT LAW CIUPKA, STACHURSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 • Warszawa
Tomasz D.

Duże zaangażowanie w rozwiązanie problemu mojej firmy związanego z windykacją długu. Dziękuję.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Bielawski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

 • Wrocław
Paweł G.

kultura, rzetelność, za początek współpracy daję Spółce Kancelaria Bielawski 5 gwiazdek.

5.0 (103 opinie)

Kancelaria Prawna LEGATO (Cała Polska i Zagranica).

 • Legnica
Emilia R.

Polecam tę kancelarię z całego serca. Adwokat Bartosz Małek i współpracownicy pomogli mi wygrać z niesprawiedliwością i naprawdę "uratowali mi życie". Podjęli się sprawy, przy której każdy inny prawnik rozkładał ręce. Kontakt był idealny przez cały czas, każda moja wątpliwość była wyjaśniana na bieżąco. Bardzo profesjonalni, warto skorzystać z usług tej kancelarii.

5.0 (122 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Migus

 • Łódź
Jakub W.

Profesjonalizm, empatii, umiejętność słuchania. Dla kancelarii nie istnieje słowo ,,problem: tylko wyzwanie. Wyzwanie do którego podchodzą z odpowiednim zaangażowaniem, dbałością o detale, pełną wiedzą merytoryczną. To wszystko znajdziemy w Kancelarii Pana Macieja. Polecam.

5.0 (56 opinii)

Stachowiak Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Monika K.

Niebywała wiedza, doświadczenie, terminowość i precyzyjne konkretyzowanie tematu to zdecydowanie mocne strony kancelarii Stachowiak. Serdecznie polecam, bo ten wybór to strzał w dziesiątkę!

5.0 (9 opinii)

Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz

 • Rzeszów
Tadeusz K.

Adwokat Łukasz Rożkiewicz w sposób bardzo profesjonalny zajął się zleconą przeze mnie usługą. Wykazał się wysokimi kompetencjami zawodowymi, szeroką wiedzą w dziedzinie prawa - zarówno wiedzą ogólną, dotyczącą przepisów prawa, jak i wiedzą szczegółową, dotyczącą choćby ''kruczków'' prawnych. Adwokat okazał się niezwykle pomocny. Udzielił mi cennych porad oraz nakierował na słuszną drogę działania. Mecenas Rożkiewicz przywrócił mi wiarę w wygranie sprawy i zachęcił do działania. Moja sprawa dotyczyła ubiegania się o wcześniejszą emeryturę, gdyż praca odbywała się w warunkach szkodliwych. Ubezpieczyciel twierdził natomiast, że nie mam wystarczającego potwierdzenia w dokumentach i nie mogę ubiegać się o wcześniejszą emeryturę, wydając tym

5.0 (34 opinie)

DKK Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Chachlowska

 • Kraków
Ewa S.

Pani Mecenas bardzo konkretna osoba Wszystko przejrzyście wyjaśniła Jestem bardzo zadowolona ze współpracy Mam nadzieję,że wszystko zakończy się z korzyścią dla mnie

5.0 (34 opinie)

Kancelaria Adwokacka Marcin Sołub

 • Warszawa
Mateusz W.

Moja sprawa od samego początku była bardzo skomplikowana, natomiast trafiłem nie tylko na bardzo dobrego prawnika, ale również świetnego człowieka. Cenie w Panu mecenasie to, że widać, że zależy mu aby przede wszystkim pomóc drugiej osobie. Mogłem zgłosić się z każdym pytaniem, oraz wątpliwością, która pojawiła się na drodze i nie było takiej sytuacji aby Pan Marcin mnie nie wysłuchał. Jestem wdzięczny, że trafiłem na Pana mecenasa, gdzie pomoc okazała się nieoceniona. Dziękuję!

5.0 (82 opinie)

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA

 • Wrocław
Katarzyna M.

To była konstruktywna rozmowa. Jestem bardzo zadowolona. Wnikliwość, uwaga, zainteresowanie w sprawie - to atut p. Igi Kasiury. Skupienie się na rozwiązaniu problemu i pełne zaangażowanie. Kompetencja i profesjonalizm w pełnym wymiarze. Wyczuwalna szczerość, normalność i pasja w zawodzie. Gratuluję. Jeżeli bym musiała wracać do kancelarii - to właśnie do tej Pani.

5.0 (60 opinii)

Kancelaria Adwokacka Justyna Żurawicka-Czaplak

 • Głogów Małopolski
Monika K.

Pani Mecenas z sercem na dłoni dla ludzi w potrzebie ❤️ Zdecydowanie POLECAM współprace. Zawsze świetny kontakt. Wiele wątpliwości nerwów stresu rozwiane w sekunde a to najważniejsze żeby mieć pełne zaufanie i czuć się ze swoim pełnomocnikiem jak z kimś naprawdę wyjątkowym. Dziękuję ❤️

5.0 (18 opinii)

Michał Gądek Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Małgorzata D.

Mam spore doświadczenie, korzystania z usług prawników i stwierdzam, iż pan Mecenas Gądek zapewnia mi najlepszą obsługę prawną, z doskonałym kontaktem. Jest profesjonalistą w 100% i to profesjonalistą, który rzeczywiście dba o interesy klienta (również kompleksowo). POLECAM w 101%.

5.0 (30 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Tołoczko

 • Olsztyn
Karolina D.

Pan Mecenas prowadził moją sprawę o rozwód, zajmował się sprawą osobiście, byłam informowana na bieżąco o wszystkich działaniach. Jestem bardzo zadowolona z uzyskanego wyniku, zwłaszcza, że była to bardzo trudna osobiście sprawa.

5.0 (2 opinie)

Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa

 • Wrocław
Anna S.

Bardzo polecam współpracę z profesjonalnymi ludźmi wszystko dokładnie wytłumaczą doradza i pomogą. Nie mam żadnych zastrzeżeń do usług i kompetencji jaką posiadają.

4.88 (66 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Przybylska

 • Wrocław
Joanna P.

Serdecznie polecam Kancelarię Pani Moniki. Wysokiej jakości usługi, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Na każdym etapie prowadzenia sprawy mogłam kontaktować się z kancelarią, co zapewniło mi poczucie spokoju. Najlepsza kancelaria z jakiej korzystałam!

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Adam Sural

 • Białystok
Absinthe Consulting

Bardzo dziękuję za pomoc prawną dla mojej firmy. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu sprawa została wygrana na moją korzyść. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam mecenasa.

5.0 (11 opinii)

Kancelaria Adwokacka Paweł Szybko

 • Zabrze
Tomasz P.

Pan Paweł reprezentował mnie w sprawie przeciw UM Gliwice dot. Nielegalnego poboru opłaty parkingowej w Gliwicach. Bardzo szybki kontakt i dobre podejście do klienta. I sprawa zakończona sukcesem.

5.0 (25 opinii)

Kancelaria Prawna AgresLex

 • Białystok
Zofia K.

Szybkie, dokładne załatwienie sprawy. Dokladne rozpoznanie tematów,stotne również że tania chyba najtańsza oplata.

5.0 (25 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Kowalczyk

 • Słupsk
Stanisław W.

Obsługa prawna na wysokim poziomie. Moja sprawa została szybko przeprowadzona, dzięki zaangażowaniu, doświadczeniu i wiedzy p. mecenas. Sprawa zakończyła się dla mnie pozytywnie. Polecam serdecznie.

5.0 (11 opinii)

Adwokat Agnieszka Cisowska - Chruścicka

 • Kluczbork
Jadwiga C.

Pani Adwokat wygrała dla mnie zwrot z polisolokaty Nordea Bank, pomimo, że prawnicy, u których wcześniej byłam rozłożyli ręce stwierdzając, że z tą sprawą nie da się już nic zrobić. Profesjonalizm i skuteczność, polecam.

5.0 (20 opinii)

Kancelaria adwokacka Adwokat Anna Wróbel

 • Łódź
Adrian P.

Powierzyłem sprawę z zakresu prawa pracy i nie żałuję. Pani Mecenas wygrała moją sprawę w obu instancjach. Jeżeli szukają Państwo skutecznego adwokata, który doradzi i pomoże to polecam TYLKO Panią Mecenas.

5.0 (7 opinii)

Prawo pracy w innych miejscowościach