• »
  • Semmelrock stein+design - producent kostki brukowej, bruku i ogrodzeń

Semmelrock Stein+Design - producent kostki brukowej, bruku i ogrodzeń

Zespół Oferteo, 18 Września 2015

Semmelrock Stein + Design to jeden z wiodących dostawców kostki brukowej, płyt, systemów ogrodzeń i elementów infrastruktury drogowej w Polsce i Europie.

Oferteo.pl

Dzięki nieustannym inwestycjom w badania i rozwój jest liderem we wdrażaniu nowoczesnych technologii produkcji i oferowaniu klientom unikalnych produktów najwyższej jakości. Swoją działalność firma Semmelrock Stein + Design rozpoczęła w 1958 roku. Początkowo firma założona przez Wolfganga Semmelrocka pod nazwą Semmelrock & Co zatrudniała zaledwie 6 pracowników i koncentrowała się na produkcji pustaków i kręgów betonowych. W latach 70. ubiegłego wieku katalog produktów rozwijającego się przedsiębiorstwa wzbogacił o płyty płukane, a do firmy dołączył brat Wolfganga - Wilifired Semmelrock.

Firma stopniowo umacniała swoją pozycję na rynku austriackim. Po wykupieniu w 1966 roku 75% udziałów przez Grupę Wienerberger spółka rozpoczęła ekspansję w Europie Południowo-Wschodniej. Dziś jako SEMMELROCK STEIN+DESIGN sp. z o.o. należąca w całości do Grupy Wienerberger działa w 9 krajach europejskich i może pochwalić się 20 zakładami produkcyjnymi. W Polsce działa od 2003 roku i posiada 5 zakładów produkcyjnych oraz rozbudowaną sieć dystrybucyjną.

Katalog produktów Semmelrock Stein + Design - unikalna stylistyka dla wymagających

Asortyment Semmelrock Stein + Design obejmuje produkty szlachetne najwyższej jakości, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Przedsiębiorstwo postawiło na lokalnych dostawców komponentów i krajową produkcję, co pozwala osiągnąć błyskawiczną dostępność oferty i wysokie standardy obsługi. Cennik oferowanych produktów odzwierciedla ich wysoka jakość i wyjątkowy charakter. Katalog Semmelrock Stein + Design jest tak zróżnicowany, że stanowi doskonałą odpowiedź zarówno na oczekiwania inwestorów prywatnych, jak i wymogi inwestycji publicznych. Oferta to przede wszystkim szlachetna kostka brukowa, płyty tarasowe, trwały bruk klinkierowany, elementy infrastruktury drogowej, eleganckie murki i ogrodzenia oraz funkcjonalne elementy uzupełniające umożliwiające aranżowanie niebanalnych kompozycji w przydomowym ogrodzie i na terenie całej posesji.

Kostka brukowa Semmelrock - zróżnicowana kolorystyka i bogactwo dostępnych formatów

Kostka brukowa produkowana jest w wielu kolorach, rodzajach powierzchni, wzorach i formatach, pozwalających klientowi kształtować przestrzeń zgodnie z własnym gustem i najnowszymi trendami. W ofercie dostępna jest kostka brukowa Semmelrock impregnowana z elegancką powierzchnią ColorFusion - Umbriano lub kolor-mix (między innymi wzory Plato, Pavimo czy Appia Antica. Ciekawe możliwości aranżacyjne dają kostki postarzane, takie jak Anyica czy Castello. Dużym zainteresowaniem cieszy się kostka brukowa z powierzchnią wykonaną z naturalnego betonu, na przykład Citytop i Bruk Klasyczny. Atrakcyjną alternatywę stwarza też Eko-Ażur. Przykładowy cennik kształtuje się następująco: za kostkę Umbriano w kolorze stalowografitowym o grubości 8 cm trzeba zapłacić 70 zł netto za m2, za kostkę Castello Antico 54 zł za m2. Dla wymagających klientów dobrym rozwiązaniem jest kombiforma, dzięki której kupuje się zestaw kostek brukowych o różnych formatach w jednej warstwie.

Płyty Semmelrock - gwarancja stylowego wyglądu

Produkty Semmelrock Stein + Design z tej kategorii mogą stanowić efektowną ozdobę posesji, ścieżek czy tarasów. Perfekcyjnie zaprojektowana płyta tarasowa Semmelrock nadaje przestrzeni elegancki, niepowtarzalny wygląd, wyróżniając się najwyższą estetyką i dużą trwałością. Sprawdza się także jako płyta chodnikowa. Dostępne są między innymi takie płyty Semmelrock, jak Asti Colori, Nordic Maritime, Corona Brillant, Bradstone Old Town i Bradstone Blue Lias. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się również wzory La Linia i Picola. Wiele produktów dostępnych jest w promocyjnych cenach, na przykład płyta tarasowa Semmelrock wzór Corona Brillant w kolorze złocistym kosztuje obecnie 9,90 zł netto za paletę liczącą 56 sztuk.

Trwały, ponadczasowy i inspirowany naturą bruk klinkierowy

Bruk klinkierowany Semmelrock wykorzystywany jest w wielu wymagających pracach brukarskich, zarówno w budownictwie prywatnym, jak i publicznym. Świetnie sprawdza się w przestrzeniach nowoczesnych i doskonale prezentuje w miejscach zachwycających tradycyjnym charakterem. W ofercie znajduje się przede wszystkim bruk klinkierowany Penter, dostępny w wielu naturalnych kolorach, które dodadzą uroku tarasom, ścieżkom, dziedzińcom i placom, na przykład antracytowobrązowym czy czerwonobrązowym. Bardzo efektownie wygląda również bruk klinkierowy Penter w kolorze żółtym (koszt 1,9 zł za paletę czyli 468 sztuk).

Estetyczne murki i ogrodzenia w atrakcyjnych cenach

Semmelrock Stein + Design posiada kompleksową ofertę ogrodzeń i murków, które wspaniale prezentują się przy każdej posesji. Ogrodzenia Semmelrock urzekają naturalnym wyglądem, dzięki czemu mogą stać się oryginalną ozdobą ogrodu. Ciekawą propozycją są murki i ogrodzenia wykonane w systemie Sonnblick, dostępne w promocyjne cenie. Na uwagę zasługują również inne ogrodzenia Semmelrock, zwłaszcza wzory Bradstone Madoc, Bradstone Mountain Block i Bradstone Milldale.

Infrastruktura drogowa na miarę XXI wieku

W ofercie Semmelrock Stein + Design znajdują się również wysokiej jakości produkty, dzięki którym infrastruktura drogowa staje się nowoczesna, funkcjonalna i wyjątkowo trwała. Sprawdzają się doskonale w przestrzeni publicznej i prywatnej. Katalog obejmuje między innymi kostkę brukową Behaton (dostępny w 3 atrakcyjnych kolorach), płyty chodnikowe i płyty integracyjne, a także elementy wykończeniowe, takie jak obrzeża i korytka ściekowe.


SEMMELROCK STEIN+DESIGN sp. z o. o.
ul. 1 Maja 6
05-340 Kołbiel
woj. Mazowieckie
tel.: 25 756 21 00
fax: 25 756 21 56
e-mail: informacja@semmelrock.com
strona internetowa: http://www.semmelrock.pl/