• »
  • Bruk-bet - producent kostki brukowej, płyt tarasowych i kamieni dekoracyjnych

Bruk-Bet - producent kostki brukowej, płyt tarasowych i kamieni dekoracyjnych

Zespół Oferteo, 18 Września 2015

Bruk-Bet to znana i ceniona polska firma, wytwarzająca wyroby betonowe od ponad 30 lat. Bogata historia firmy pozwala jej łączyć tradycję i wieloletnie doświadczenie z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie oferowanego asortymentu i eleganckiego wzornictwa. Jest pionierem produkcji wibroprasowanych kostek brukowych na terenie południowo  - wschodniej Polski. Najwyższą jakość jakość produktów potwierdzają liczne certyfikaty i branżowe nagrody.

Oferteo.pl

Firma znana jest jako jeden z czołowych polskich producentów kostki brukowej, kamieni dekoracyjnych i płyt tarasowych. Katalog jej produktów obejmuje szeroką gamę wyrobów potrzebnych do stylowej nowoczesnej i efektownej aranżacji ogrodu. Bruk-Bet to firma rodzinna, z polskim kapitałem. Firma jest również sponsorem strategicznym klubu sportowego Termalica Bruk-Bet z rodzinnej Niecieczy.

Wsparcie sponsora pozwoliło w tym sezonie znaleźć się drużynie Termalica Bruk-Bet w ekstraklasie. Wcześniej piłkarze Termalica Bruk-Bet zagrali 169 meczów na zapleczu ekstraklasy. Termalica Bruk-Bet w ekstraklasie znalazła się dokładnie po pięciu sezonach.

Oferta Bruk-Bet - kompleksowe, prestiżowe i funkcjonalne wyroby dla wymagających klientów

Katalog produktów firmy Bruk-Bet obejmuje szeroki i zróżnicowany asortyment materiałów do aranżacji terenów przydomowych, dedykowany klientom indywidualnym, profesjonalnym architektom i firmom. Powstają z nich eleganckie tarasy, stylowe murki i ogrodzenia, efektowne palisady, urokliwe ogrodowe studnie i schody o wyjątkowo trwałej nawierzchni. Oferta to przede wszystkim wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych kostki brukowe (w tym kostki prestiż), płyty tarasowe o zróżnicowanym wzornictwie (np. deska betonowa czy Romantica), płyty elewacyjne, kamień dekoracyjny, obrzegowania, płyty chodnikowe i krawężniki, stopnie schodowe i inne produkty, dzięki którym powstają między innymi funkcjonalne odwodnienia liniowe i stylowe ogrodzenia, a dom wygląda naprawdę wspaniale. Atutem wyrobów Bruk-Bet jest efektowny design, bogata kolorystyka i ponadczasowa elegancja, w której w perfekcyjny sposób łączy się historia i nowoczesność. Ceny wyrobów odzwierciedlają ich jakość, przekraczającą zachodnie standardy, a zróżnicowany cennik pozwala cieszyć się ich urodą zarówno inwestorom prywatnym, jak i instytucjonalnym.

Kostki brukowe Bruk-Bet - jakość i styl

Stylowe kostki brukowe świetnie sprawdzają się w aranżacji ogrodowych ścieżek, podjazdów i tras spacerowych. Cechuje je unikalne wzornictwo nawiązujące do wyglądem naturalnych kamieni oraz wysoka odporność na mechaniczne uszkodzenia czy zabrudzenia. Szczegółowy cennik kostki brukowej zawiera ceny netto i brutto, uzależnione od wielkości kostki, jej kolorystyki i wzoru. Dużą popularnością cieszą się kostki brukowe Naturyt, będące rekonstrukcją staromiejskich bruków (ceny zależą między innymi od kolorystyki - kamienna szarość to koszt 96, 20 netto za m2, a brąz wrzosowiska - 112, 80 za m2. Cennik kostki brukowej można przejrzeć na stronie producenta.

Płyty tarasowe - tarasy jak z marzeń

Efektowne i funkcjonalne płyty tarasowe pozwalają stworzyć tarasy i szerokie trakty spacerowe. Dostępne są w wielu wzorach i bogatej kolorystyce. Płyta tarasowa - wzór deska ogrodowa to koszt 130,00 za pakiet ok. 5,27 m2, drewno ogrodowe - 125,00 zł.

Płyty ekologiczne - harmonia betonu i naturalnej zieleni

Płyty ekologiczne Bruk-Bet efektownie prezentują się z takimi materiałami jak kruszywo dekoracyjne. Można je też wypełnić ziemią lub pozwolić zarosnąć naturalną trawą. Kruszywo dekoracyjne prezentuje się nowocześnie i stylowo, natomiast ażurowe płyty ekologiczne (n. wzór Dunajec) doskonale sprawdzają się na parkingach. Ich ceny wahają się w granicach od 13,70 zł za wzór szary Kamień Sjeneński do 16,85 za szary wzór Dunajec. Ofertę uzupełniają solidne płyty brukowe, idealnie sprawdzające się nie tylko w przestrzeni publicznej, a także płyty chodnikowe i krawężniki. Płyty brukowe wyprodukowane przez Bruk-Bet można zobaczyć w wielu polskich miejscowościach.

Murki i ogrodzenia Bruk-Bet

Firma Bruk-Bet ma w ofercie materiały, dzięki którym łatwo stworzyć efektowne ogrodzenia posesji i domów. Ogrodzenia betonowe powstają między innymi z bloczków ogrodowych i pustaków ogrodzeniowych. Murki i ogrodzenia z wysokiej jakości materiałów efektownie otaczają powierzchnię ogrodu, a ogrodzenia betonowe szczelnie oddziałają teren ogrodu od przestrzeni zewnętrznej.

Palisady, obrzegowania i schody - piękna dekoracja każdego ogrodu

Palisady pozwalają kształtować przestrzeń ogrodu zgodnie z oczekiwaniami. Bruk-Bet produkuje kilka eleganckich wzorów. Świetnie wygląda palisada Uni-Split czy też palisada Abakus. Stopnie schodowe wykonane z trwałych materiałów przydają się w ogrodach zlokalizowanych na terenach nierównych, ze spadkiem. Stopnie schodowe bywają też efektowną ozdobą posesji o dużej powierzchni.

Szczelne systemy kanalizacyjne na miarę XXI wieku

Bruk-Bet wytwarza elementy nowoczesnych systemów kanalizacyjnych, w tym kręgi betonowe pozwalające budować studnie spełniające najwyższe wymagania. W ofercie są studnie typu U i typu F. Katalog obejmuje nie tylko szczelne systemy kanalizacyjne, ale i odwodnienia liniowe przydatne na podjazdach.

Wymarzony ogród, w którym królują modne gazony, donice, kule

Gazony, donice, kule to wspaniała dekoracja ogrodu . Dzięki nim można tworzyć urokliwe budowle ogrodowe i miejskie. W przydomowym ogródku będzie się z nimi doskonale komponował kamień dekoracyjny. Ostateczny cennik zależy wyłącznie od fantazji inwestora.


BRUK-BET Sp. z o.o.
ul. Nieciecza 199
33-240 Żabno
e-mail: biuro@bruk-bet.pl
infolinia: 801 209 047
strona internetowa: www.bruk-bet.pl

NIP: 517-020-05-80
REGON: 180188969

Krajowy Rejestr Sądowy KRS: 0000270323
Sąd Rejonowy w Krakowie XII Wydział Gospodarczy
Wysokość kapitału zakładowego 299 mln zł. (w całości pokryty)