Biuro rachunkowe - Najlepsi w 2022

Najlepsze Biura Rachunkowe, 2023

20 810 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 20 810 firm
w kategorii Biuro Rachunkowe

Średnia ocena biur rachunkowych i księgowych to 4.99 (na podstawie 10025 opinii).

Promowani
Biuro rachunkowe
Promowany

Opłacalne Sprawozdania Finansowe

 • Wrocław
 • Karolina Boruszewska Albakatus
Tomasz W.

Pierwsze doświadczenia bardzo pozytywne. Dobry kontakt, firma wzbudza zaufanie. Poświęcają odpowiednią ilość czasu dla klienta. Są dostępni pod telefonem

5.0 (4 opinie)
Kill Bills Księgowość Aneta Łańcucka - Sprawozdania Finansowe Gdańsk
Promowany

Dobre Sprawozdania Finansowe

 • Gdańsk
 • Kill Bills Księgowość Aneta Łańcucka
Jakub J.

Pani Aneta bardzo pomogła mi przy zakładaniu pierwszej działalności, otrzymałem obszerne i dokładne objaśnienia krok po kroku jak to zrobić. Bardzo dobry kontakt, szybkie, wyczerpujące odpowiedzi. Polecam.

5.0 (27 opinii)
Kancelaria Rachunkowo-Audytorska Mariusz Mizerski - Sprawozdania Finansowe Gorzów Wielkopolski
Promowany

Prowadzimy obsługę księgową i kadrowo-płacową przedsiębiorstw w pełni zdalnie, dając klientom możliwość przesyłania dokumentacji on-line, pełny monitoring firmy oraz szereg narzędzi usprawniających proces zarządzania. W ramach świadczonych usług rachunkowych obsługujemy spółki handlowe, cywilne, fundacje i stowarzyszenia, organizacje pozarządowe oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Prowadzimy pełną i uproszczoną księgowość. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo i nadzór księgowo-podatkowy. Usługi księgowe obejmują m.in.: - prowadzenie ksiąg wg ustawy o rachunkowości lub MSSF/MSR - prowadzenie ewidencji środków trwałych i amortyzacji - prowadzenie ewidencji przychodów i kosztów podatkowych - przygotowanie rozliczeń

Remedium Alina Rubanovska - Sprawozdania Finansowe Czerwonak
Promowany

Bezkonkurencyjne Sprawozdania Finansowe

 • Czerwonak
 • Remedium Alina Rubanovska
Krzysztof W.

Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta oraz w wykonaniu usług. Owocna współpraca, mogę tylko polecić.

5.0 (17 opinii)
avatar icon
Promowany

- ponad 20 lat pracy na stanowisku głównej księgowej w firmach międzynarodowych - obsługa w językach obcych - hiszpański, angielski - znajomość działalności wielu branż, szczególnie energia odnawialna

Biuro Rachunkowe VKS S.C. - Sprawozdania Finansowe Kraków

Korzystne Sprawozdania Finansowe

 • Kraków
 • Biuro Rachunkowe VKS S.C.
Franszika A.

Moja firma rozlicza się u p. Ewy Boro. I w ten sposób księgowość i sprawy kadrowo-płacowe stały się dla nas bezproblematyczne. W międzyczasie przerobiliśmy jakieś 4 biura rachunkowe, z którymi zawsze było coś nie tak, zawsze źle, problemy, narzekania pań księgowych, że wszystko dostarczamy nie tak, źle opisane, itd. Niczego nie można było się doprosić od nich na czas. Na zaświadczenie o zatrudnieniu pracownicy czekali min. tydzień. Biuro rachunkowe pani Ewy to dokładnie to czego zawsze szukaliśmy. Niebo a ziemia w porównaniu z resztą. Polecam

5.0 (176 opinii)
Kancelaria Księgowo Podatkowa PRESTIGE - Sprawozdania Finansowe Katowice
Ewa L.

Wszystkim firmom pragnę zarekomendować Kancelarię Księgowo Podatkową PRESTIGE, z którą nasza firma współpracuje od kilkunastu lat. Jesteśmy zadowoleni z kilku przyczyn. Przede wszystkim jest to kompetencja pracowników Kancelarii, od których można oczekiwać więcej niż tylko poprawnego księgowania. Po drugie jako firma przywiązująca bardzo dużą wagę do sprawy bezpieczeństwo naszych danych cenimy sobie fakt, że Kancelaria Księgowo Podatkowa PRESTIGE pracuje na programach księgowych SYMFONIA I ENOVA.

4.96 (98 opinii)
Biuro Rachunkowe FLIS - Sprawozdania Finansowe Toruń
Jolanta G.

Jestem klientką kancelarii od 2016 i jestem bardzo zadowolona ze współpracy, pracownicy są bardzo kompetentni, a p. Anna zawsze znajduje czas na konsultacje. Wszelkie sprawy dotyczące rachunkowości, którą prowadzi dla mnie kancelaria jest wykonywana bez opóźnień. Nie bez znaczenia jest też rozsądna cena usług.

5.0 (21 opinii)
GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO Sp. z o.o. - Sprawozdania Finansowe Kraków
Krzysztof M.

Myślę, że śmiało mogę polecić to biuro dużym spółkom. Pracownicy dobrze znają się na swojej pracy, księgowość bez żadnych zastrzeżeń, pozdrawiam, Krzysztof

5.0 (29 opinii)
PARTY BIURO RACHUNKOWE RANIŻÓW Sp. z o.o. - Sprawozdania Finansowe Raniżów

Pierwszorzędne Sprawozdania Finansowe

 • Raniżów
 • PARTY BIURO RACHUNKOWE RANIŻÓW Sp. z o.o.
IN10SIVE Joanna Kwiecień

Pani Gabriela pomogła mi przy założeniu firmy - a raczej zrobiła to za mnie, z omówieniem krok po kroku co mam robić "dalej". Dokumenty płatności ZUS i US są zawsze przygotowywane skrupulatnie i dostarczone na wiele dni przed terminami płatności. Pani Gabriela przypominała również o dostarczaniu pojedynczych faktur kosztowych (np za telefon) mimo iż pamiętanie o tym leży w mojej gestii. Zawsze mogę liczyć również na skrupulatne wyjaśnienia dotyczące rozliczenia firmy i proste i logiczne odpowiedzi na każde pytanie. Dziękuję za współpracę i polecam każdemu. Joanna K.

5.0 (75 opinii)

Dołącz do naszych Biur Rachunkowych i Księgowych

Działasz na rynku jako Biuro Rachunkowe i Księgowe i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

Doradztwo i Księgowość online Eltax Sp. z o.o. - Sprawozdania Finansowe Ostrowiec Świętokrzyski
Grzegorz Sok

Współpracę oceniam bardzo dobrze. W szczególności, chciałbym podkreślić wysoką komunikatywność, oraz responsywność Pani Elżbiety. Dodatkowo, możliwość współpracy zdalnej, również jest w mojej ocenie wielkim plusem. Polecam!

5.0 (23 opinie)
Kancelaria Księgowo-Prawna OMEGA oddziały Warszawa, Katowice - Sprawozdania Finansowe Katowice

Rewelacyjne Sprawozdania Finansowe

 • Katowice
 • Kancelaria Księgowo-Prawna OMEGA oddziały Warszawa, Katowice
Stowarzyszenie Diagnozy i Rozwoju Personalnego

Bardzo profesjonalna obsługa, zarówno merytoryczna, jak i kontaktowa. Dokumentacja odbierana sprawnie a wszelkie oferowane usługi realizowane terminowo. Miłe nastawienie do klienta i pozytywne podejście do rozwiązywania przedstawianych im spraw. Z pozdrowieniami - Stowarzyszenie Diagnozy i Rozwoju Personalnego.

5.0 (14 opinii)
Tax Clear Księgowość, Optymalizacja, Podatki Sp.z o o.. - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Warszawa

Najwyższej Klasy Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

 • Warszawa
 • Tax Clear Księgowość, Optymalizacja, Podatki Sp.z o o..
Janusz K.

Profesjonalizm, szybko, sprawnie i bardzo uprzejme podejście do klienta. Już kilka lat współpracuję z tą firmą i naprawdę jest super. Dziękuję.

5.0 (9 opinii)
Biuro Rachunkowe Domino Sylwia Zaorska - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Koszalin
Usługi porządkowe

Korzystam z usług Biura Rachunkowego Domino p. Sylwii od początku swojej działalności. Biuro rachunkowe, które można polecić bez wyrzutów sumienia. Zespół potrafi doradzić, dodatkowo informują mnie o wszystkim w bardzo przejrzysty, klarowny sposób. Bardzo dobra współpraca, miła obsługa klienta, szybkie rozliczanie na koniec miesiąca. Pomimo odległości jaka nas dzieli (najczęściej kontaktujemy się przez e-mail) jest to najlepsze biuro jakie znalazłem w swojej okolicy. Nie chcesz mieć problemów - zleć prowadzenie swoich interesów tej pani.

5.0 (43 opinie)
Biuro Rachunkowe Milion Dolarów w Radomiu - Sprawozdania Finansowe Radom
Marika K.

Mocno polecam! W swojej 11 letniej kadencji przerobiłam 3 biura rachunkowe, proszę mi wierzyć, że to już raczej moja ostatnia zmiana bo zostaję tylko z Biurem Rachunkowym Milion Dolarów w Radomiu! Profesjonalne podejście, dobra kadra pracowników zawsze pomocna i fachowa. Szybko rozwiązują każdy problem, służą rada bez naciągania na dodatkowe koszty nasza współpraca trwa od ponad roku i mówię szczerze, że nie mogę narzekać i nie ma się do czego przyczepić! Z tego też powodu zdecydowaliśmy o przeniesieniu reszty naszych spółek z czego jesteśmy bardzo zadowoleni, jednym słowem lepiej nie mogliśmy trafić. No i cennik bardzo przystępny.

5.0 (26 opinii)

Biuro rachunkowe - cennik, 2022

W ciągu kilku minut możesz otrzymać pierwsze oferty i dowiedzieć się jaki jest cennik biura rachunkowego. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a dowiesz się jakie są koszty biura rachunkowego. Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Biuro Rachunkowe EKB Mirosława Parol - Sprawozdania Finansowe Szczecin

Biuro Rachunkowe EKB Mirosława Parol

 • Szczecin
Damian Rudczuk IT Project Management

Zdecydowałem się na korzystanie z usług Biura Rachunkowego EKB Mirosława Parol ze względu na dobre opinie na forach. Osobiście jestem bardzo zadowolony z usług zarówno księgowych jak i doradczych. Kontakt jest szybki i konkretny, a każda wątpliwość czy pytanie zostają wyjaśnione w klarowny i zrozumiały sposób. Udzielono mi bardzo przydatnych wskazówek co do początków prowadzenia działalności gospodarczej co ułatwiło mi załatwianie późniejszych formalności. Polecam.

5.0 (43 opinie)
KUSEK Sp. z o.o. - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Gliwice

KUSEK Sp. z o.o.

 • Gliwice
Max

Rewelacyjne biuro, pełen profesjonalizm. Współpraca układa się wzorowo, jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim usługi Firmy K&K Kancelaria Doradcza Sp. z o. o.

5.0 (5 opinii)
KoFF Sp. z o.o. - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Warszawa

KoFF Sp. z o.o.

 • Warszawa
Technimix Sp. z o.o.

Koff to bardzo rzetelna i profesjonalna firma. Wszelkie prace prowadzone są skrupulatnie i z zaangażowaniem, a rozliczenia są na czas. Zawsze można uzyskać wyczerpującą odpowiedź na powstałe pytania. Miła i kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie. Przyjazne biuro. Bardzo polecam!

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp z oo - Sprawozdania Finansowe Toruń

Tanie Sprawozdania Finansowe

 • Toruń
 • Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp z oo
P.U.H. MalBud

Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS zapewniła naszej firmie świetną obsługę podatkową wraz z udzieleniem wszelkich niezbędnych informacji, oraz wskazówek jak odpowiednio prowadzić księgowość. Ponadto świetny, bezproblemowy i profesjonalny kontakt z kancelarią, oraz ogromna ilość wiedzy nt. reform podatkowych, co ważne na bieżąco aktualizowanej. Gorąco polecamy!

5.0 (30 opinii)
Magne Superat Sp. z o.o. Sp. K. - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Ostrów Wielkopolski

Magne Superat Sp. z o.o. Sp. K.

 • Ostrów Wielkopolski
Jomasz s.

Gorąco polecam to biuro rachunkowe jako w pełni profesjonalne i świadczące usługi na najwyższym poziomie. Bardzo miła i wykwalifikowana kadra dba o interesy klientów w tym także o fachowe doradztwo podatkowe. Sprawny i szybki kontakt sprawia, że współpraca z biurem to sama przyjemność. Przystępne ceny.

5.0 (51 opinii)
Dla Biznesu Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe Świdnica - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Świdnica

Dla Biznesu Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe Świdnica

 • Świdnica
Sklep Spożywczy

Jeżeli ktoś szuka profesjonalnego biura rachunkowego to polecam- profesjonalizm, łatwość kontaktu, obsługa na najwyższym poziomie oraz gotowość pomocy w wielu sytuacjach, indywidualne podejście do klienta, ogromna wiedza i doświadczenie. Obsługa na najwyższym poziomie.

5.0 (25 opinii)
Kancelaria Księgowo - Podatkowa Partner sp. z o. o. - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Katowice

Najwyższej Klasy Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

 • Katowice
 • Kancelaria Księgowo - Podatkowa Partner sp. z o. o.
Łukasz W.

Serdecznie polecam to biuro rachunkowe, nie tylko rzetelnie prowadzona księgowość, ale również pełne wsparcie ze strony całego zespołu przez cały tydzień - to jest to co czyni ich najlepszymi!

5.0 (4 opinie)
ASYGNATA SP. Z O.O. - Sprawozdania Finansowe Wrocław

Tanie Sprawozdania Finansowe

 • Wrocław
 • ASYGNATA SP. Z O.O.
Izotem pj sp. z o.o.

Profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta. Bardzo miłe zaskakuje dyspozycyjność oraz czas reakcji na jakiekolwiek pytania nawet po godzinach pracy biura. Szczerze bardzo polecam i zachęcam do korzystania z usług biura. Nam wyszło to na dobre.

5.0 (54 opinie)
Metis Finanse Sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe Racibórz

Metis Finanse Sp. z o.o.

 • Racibórz
Idono

Firma bardzo profesjonalna, szybkie i znakomite wykonanie usługi, polecam gorąco. Ja osobiście korzystam już drugi raz z usług tej Firmy mogę z czystym sumieniem powiedzieć fantastyczna współpraca aby więcej takich rzetelnych Firm.

5.0 (11 opinii)
Instytut Księgowości - Biuro Rachunkowe Sieradz

Dobre Biuro Rachunkowe

 • Sieradz
 • Instytut Księgowości
Obca Gadka

Po długich poszukiwaniach i złych doświadczeniach z innymi biurami rachunkowymi, w końcu udało Nam się trafić na kompetentną firmę. Instytut Księgowości to rzetelność i uczciwość. Z powagą i szacunkiem traktują każdego klienta, chętnie służą pomocą i są przy tym niezwykle mili i kulturalni. Nasza współpraca będzie długofalowa, każdemu przedsiębiorcy życzę takiego księgowego. Serdecznie polecamy!

5.0 (7 opinii)

Opinie i porady najlepszych biur rachunkowych

Jeśli interesują Cię opinie na temat biur rachunkowych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami w tej dziedzinie. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług księgowych. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Usługi księgowe "Czarodziej" - Biuro Rachunkowe Wrocław

Znakomite Biuro Rachunkowe

 • Wrocław
 • Usługi księgowe "Czarodziej"
Bartosz R.

Pan Przemysław to niesamowicie pozytywna osoba: kontaktowa, mająca dobrą relację z klientem. Rozliczam tutaj swoją JDG i zdecydowanie jestem zadowolony.

5.0 (9 opinii)
KSIEGOWOSC.TAX - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Poznań

Doskonałe Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

 • Poznań
 • KSIEGOWOSC.TAX
Tomasz X.

Współpracę z p. Anią rozpocząłem po złych doświadczeniach z poprzednim biurem rachunkowym. Od tego roku KSIEGOWOSC.TAX prowadzi rozliczenia mojej firmy. Jestem bardzo zadowolony, co miesiąc wysyłam dokumenty, a później dostaję rozliczenie. I to cały kontakt z biurem, bez poprawek, korekt, zwrotów. Polecam i pozdrawiam zespół biura rachunkowego.

5.0 (55 opinii)
Pomorska Kancelaria Rachunkowo Podatkowa Sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe Wygoda

Świetne Biuro Rachunkowe

 • Wygoda
 • Pomorska Kancelaria Rachunkowo Podatkowa Sp. z o.o.
Justyna S.

Współpracujemy od kilku lat. Profesjonalna pomoc przy założeniu firmy (jasne wskazówki, co i gdzie zrobić, fachowa reprezentacja w instytucjach publicznych, pomoc przy wnioskach). Jestem w 100% zadowolona i spokojna o losy swojej firmy, w razie kontroli :) Zdecydowanie Polecam!

5.0 (16 opinii)
Abm Biuro Podatkowe - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Lublin

Abm Biuro Podatkowe

 • Lublin
Marlena

Wszystko przebiegło w sposób bardzo sprawny. Polecam.

5.0 (4 opinie)
COSOOM SP. Z O.O. - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Żagań

Perfekcyjne Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

 • Żagań
 • COSOOM SP. Z O.O.
FRIGG Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Jestem bardzo zadowolona z firmy Cosoom. Pracują tam kompetentni i doświadczeni księgowi, którzy znają się na prawie i na tym, czym sie zajmują. Praca jest wykonywana w trybie ekspresowym. Każdemu, kto szuka nowego księgowego, mogę z czystym sumieniem polecić Firmę COSOOM.

5.0 (16 opinii)
A2PROFIT BIURO RACHUNKOWE - Rachunkowość Mniów

A2PROFIT BIURO RACHUNKOWE

 • Mniów
Beauty Vehicle

Szybkie i sprawne przekazywanie informacji, rzetelnych odpowiedzi na pytania i informowanie o ewentualnych zmianach podatkowych, atrakcyjna cena, a jednocześnie wysoka jakość świadczonych usług.

5.0 (26 opinii)
Kancelaria Podatkowa Brand Kołaczek Izabela Kołaczek - Biuro Rachunkowe Skierniewice

Doświadczone Biuro Rachunkowe

 • Skierniewice
 • Kancelaria Podatkowa Brand Kołaczek Izabela Kołaczek
Julita J.

Zdecydowanie jest to rzetelna i profesjonalna firma z odpowiednim podejściem do klienta. Pani Izabela jest niezastąpiona! Nie wyobrażam sobie prowadzenia firmy bez eksperta księgowego. Wiedza i znajomość przepisów w małym palcu. Absolutnie nie mam wiedzy w tematyce księgowości, jednak Pani Iza jest w stanie wytłumaczyć mi wszystko co jest związane z moimi dokumentami. Polecam wszystkim posiadanie takiej księgowej na pokładzie własnej firmy. Więcej takich ludzi. Ocena 5 to za mało:)

5.0 (61 opinii)
Optimum Aneta Oborska - Sprawozdania Finansowe Goleniów

Optimum Aneta Oborska

 • Goleniów
Biuro Usług Projektowych Ewelina Oleszczyk

Współpracę z firmą Optimum Aneta Oborska oceniam bardzo pozytywnie. Biuro świadczy dla mnie kompleksową obsługę z zakresu księgowości. Wszelkie prace wykonywane są z dużym zaangażowaniem i terminowo. Biuro cechuje profesjonalizm i dbałość o szczegóły, łatwość kontaktu, obsługa na najwyższym poziomie oraz gotowość pomocy w wielu sytuacjach. Gorąco polecam wszystkim poszukującym usług z zakresu księgowości!

5.0 (6 opinii)
CONTI SP. Z O.O. - Rachunkowość Warszawa

Perfekcyjna Rachunkowość

 • Warszawa
 • CONTI SP. Z O.O.
Agata S.

Współpracę z firmą Conti oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania są realizowane sprawnie i terminowo." "Współpraca z firmą Conti to pełne zaufanie bezpieczeństwo i terminowość. Bardzo polecam👌 Osoby którzy prowadzą i tworzą tą firmę przede wszystkim są perfekcjonistami i znają się doskonale na tym co oferują klientom.

5.0 (5 opinii)
Ergotax sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe Wrocław

Dobre Biuro Rachunkowe

 • Wrocław
 • Ergotax sp. z o.o.
BUDOMAX JM Sp z o.o.

Dzień dobry, z grupą księgowych z biura firmy ERGOTAX współpracujemy od ponad roku. Nasza współpraca przebiega pomyślnie, w bardzo miłej atmosferze, na księgowych można liczyć w każdym dniu, doradzają, pomagają, wspierają. Swoją życzliwością i uśmiechem, chęcią niesienia pomocy sprawiają, że wszystkie przeszkody można pokonać. Państwu dziękujemy za wyrozumiałość oraz za to że jesteście z nami nawet gdy macie urlopy ;) serdecznie pozdrawiamy całe grono Ergotax - Zarząd BUDOMAX JM Sp z o.o.

5.0 (16 opinii)
AD TAX - Biuro Rachunkowe Gliwice

Dobre Biuro Rachunkowe

 • Gliwice
 • AD TAX
Janek W.

Witam serdecznie od niedawna współpracuję z biurem Ad Tax. Niestety moja poprzednia księgowa się nie spisała. Jestem bardzo zadowolony z obsługi, kompetencji, wiedzy księgowej zespołu ludzi, którzy tam pracują. Jestem pod wrażeniem wysokiej kultury pracy i współpracy biura z moją firmą. Mój opiekun Pani Marlena co miesiąc informuje mnie na bieżąco o wszystkich niezbędnych sprawach związanych z księgowością. Życzyłbym sobie, żeby wszystkie biura tak współpracowały. Od 30 lat prowadzę działalność gospodarczą i korzystałem z kilku biur księgowych, ale to biuro spełnia wszystkie moje oczekiwania i ciągle się rozwija. Mogę z czystym sumieniem polecić prowadzenie księgowości w tej firmie. Pozdrawiam Wszystkich Janek

5.0 (23 opinie)
Księgowość dla Firm - Biuro Rachunkowe Pszczyna

Księgowość dla Firm

 • Pszczyna
Izabela K.

Współpraca na wysokim poziome, konkretne odpowiedzi na pytania, nie można trafić lepiej. Bardzo polecam!

5.0 (7 opinii)
Biuro Rachunkowe Profit Barbara Urbaniak - Biuro Rachunkowe Poznań

Dobre Biuro Rachunkowe

 • Poznań
 • Biuro Rachunkowe Profit Barbara Urbaniak
Milena P.

Indywidualne podejście do klienta, profesjonalna oraz szybka obsługa. Wszystkie istotne dokumenty zostałe przesłane na adres email co ułatwia załatwienie sprawy. Współpraca godna polecenia, z przyjemnością wraca się do tego biura.

5.0 (32 opinie)
Personalny Księgowy sp. z o. o. - Biuro Rachunkowe Żyrardów

Rzetelne Biuro Rachunkowe

 • Żyrardów
 • Personalny Księgowy sp. z o. o.
Sylwester K.

Miałem już wielu księgowych i cieszę się, że mogę współpracować z tym biurem. Obsługa jest miła, zawsze odbierają telefony, informacje podatkowe przesyłane na czas i ciekawa forma współpracy poprzez aplikacje księgową, gdzie mogę zlecać księgowemu zadania do wykonania.

5.0 (6 opinii)
AC Consulting - Sprawozdania Finansowe Gdynia

AC Consulting

 • Gdynia
Sławomir J.

Siostra miała okazję zetknąć się niedawno z tą firmą. Niezwykłe było to, że Pani Anna od razu wyczuła branżę i potrafiła ustalić podstawowe newralgiczne kwestie. Z tego co wiem współpraca toczy się wyjątkowo partnersko i wreszcie ktoś odciął siostrę od fiskusa, dziś załatwia to za nią Pani Anna. Warto spróbować - myślę, że szybko można się przekonać o trafności decyzji wyboru tego Biura.

5.0 (7 opinii)
ARCHON GROUP - Biuro Rachunkowe Knurów

ARCHON GROUP

 • Knurów
Ewa K.

Z usług korzystałam już kilka razy i jestem bardzo zadowolona - za każdym razem spotkałam się z dużym profesjonalizmem i wielką dokładnością w rozliczeniach. Duży plus za możliwość dowozu dokumentów na życzenie i terminowość.

5.0 (12 opinii)
Biuro Rachunkowe, Doradztwo Transportowe euroPiM - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Tarnów

Najlepsze Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

 • Tarnów
 • Biuro Rachunkowe, Doradztwo Transportowe euroPiM
Paweł P.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Z przyjemnością jeszcze nie raz skorzystam z tej firmy. Polecam.

5.0 (10 opinii)
Finance & Business Consulting - Sprawozdania Finansowe Grodzisk Mazowiecki

Rewelacyjne Sprawozdania Finansowe

 • Grodzisk Mazowiecki
 • Finance & Business Consulting
Klaudia P.

Bardzo miła obsługa, dobry kontakt, kompetentni pracownicy. Polecam!

5.0 (3 opinie)
Biuro Rachunkowe Koniczynka - Renata Olkowska - Biuro Rachunkowe Szczecin

Kompetentne Biuro Rachunkowe

 • Szczecin
 • Biuro Rachunkowe Koniczynka - Renata Olkowska
Patrycja Ciecińska

Pani Renata jest kompetentną osobą, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Rozwiała wszystkie moje wątpliwości dotyczące prowadzenia firmy. Sprawnie obsługuje księgowość, bezproblemowo, uczciwie i z zaangażowaniem w swoją pracę. Zauważyłam, że firma cały czas się rozwija i ułatwia w dużym stopniu prowadzenie działalności. Koniczynka to profesjonalizm, merytoryczność i miła atmosfera.

5.0 (10 opinii)
Rachlex Cezary Cieślikowski - Usługi Księgowe Kargowa

Fantastyczne Usługi Księgowe

 • Kargowa
 • Rachlex Cezary Cieślikowski
Aurora Nowy Wiek Światła Spółka z o.o.

Profesjonalizm i zaangażowanie! Pokładam głęboką nadzieję, że znalazłam księgowego z którym będę współpracować przez długie lata. Od kiedy pracuję z panem Cezarym, czuje się znacznie spokojniej w kwestii księgowości. Z Serca polecam! :)

5.0 (9 opinii)
FISKUS OPOLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Sprawozdania Finansowe Opole

Rewelacyjne Sprawozdania Finansowe

 • Opole
 • FISKUS OPOLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mateusz Pręcikowski

Pani odpowiedziała na wszystkie moje pytania, rozwiała wątpliwości i doradziła. Już się cieszę na stałą współpracę!

5.0 (9 opinii)
Biuro Rachunko-Podatkowe Dariusz Kluska Sp.z o.o. - Prowadzenie Kadr i Płac Sieradz

Biuro Rachunko-Podatkowe Dariusz Kluska Sp.z o.o.

 • Sieradz
Alona D.

100% zadowolenia! Pan Darek przedstawił mi dwa sposoby na rozwiązanie mojego problemu, podkreślił plusy i minusy każdej z opcji. Od siebie mogę dodać, że rozmowa przebiegła bardzo swobodnie i przyjemnie. Taki komfort psychiczny daje mi świadomość, że w każdej chwili mogę liczyć na wsparcie tak rzetelnej osoby jak Pan Dariusz. Polecam!

5.0 (68 opinii)
PROGRESS Sp. zoo - Biuro Rachunkowe Grodzisk Mazowiecki

PROGRESS Sp. zoo

 • Grodzisk Mazowiecki
LM TRANS Łukasz Mazur

Polecam wszystkim biuro księgowe PROGRESS, Pani Kasia jest cały czas na bieżąco z nowymi przepisami. Jestem klientem tego biura od kilku lat i nie zamieniłabym na żadne inne. Do tego właścicielka bardzo sympatyczna, zawsze służy pomocą i swoją wiedzą. Bardzo polecam biuro PROGRESS.

5.0 (4 opinie)
Biuro Rachunkowe Centu$ Małgorzata Bala - Biuro Rachunkowe Wrocław

Biuro Rachunkowe Centu$ Małgorzata Bala

 • Wrocław
Kpg Grzegorz Zygmunt

Ocena tego biura może być tylko i wyłącznie pozytywna. - Elastyczność jest domeną tego biura rachunkowego, więc mogą z jego usług korzystać osoby nie będące z Wrocławia czy okolic (jak ja). Począwszy od bardzo dobrego kontaktu, szybkich odpowiedzi zarówno drogą mailową jak i telefoniczną. Dla Pani Szefowej nie stanowi problemu podanie swojego prywatnego numeru telefonu w celu kontaktu nawet poza godzinami otwarcia biura. Nie mamy również problemu, aby umówić się na spotkanie w dniu, kiedy biuro jest nieczynne (sobota, niedziela). - Fachowość i terminowość. Biuro nie boi się podjąć spraw trudnych, złożonych oraz bardzo pracochłonnych. Co istotne realnie obliczają czas potrzebny do zrealizowania usługi i go dotrzymują. Bieżąca księgowość

5.0 (67 opinii)
Biuro Rachunkowe Euromax - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Gdańsk

Biuro Rachunkowe Euromax

 • Gdańsk
Ewa W.

Rzetelna firma, jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Na pewno poleciłabym tę firmę każdemu, w szczególności tym, którzy zakładają teraz własny biznes.

5.0 (2 opinie)
Popularne frazy: biuro rachunkowe cennik

Podobne zlecenia: Szukam biura rachunkowego

Poradniki o księgowości

Co to jest podatek dochodowy? To podstawowe świadczenie osoby fizycznej (PIT) lub osoby prawnej (CIT) na rzecz państwa. Wysokość podatku dochodowego zależy m.in. od wysokości dochodu – to podstawa opodatkowania. Jak obliczyć wysokość podatku dochodowego od osób fizycznych i osób prawnych?

24.01.2023

Czym jest kwota wolna od podatku? To element systemu podatkowego – kwota dochodu wolnego od podatku to wartość, od której nie musisz odprowadzać podatku w rocznym rozliczeniu podatkowym. Wyliczana jest na podstawie dochodu podatnika, czyli przychodu pomniejszonego o koszty jego uzyskania. Kwota wolna od podatku zmieniała się na przestrzeni lat, a ostatnią ważną zmianą było wprowadzenie Polskiego Ładu w ...

17.01.2023

Progi podatkowe to wartości podatku, który należy opłacić – zależnie od wysokości podstawy opodatkowania za przychody z poprzedniego roku. Skala podatkowa w Polsce oparta jest właśnie na progach podatkowych – ich przekroczenie (czyli uzyskanie dochodów powyżej wyznaczonego progu pierwszego, drugiego lub trzeciego) sprawia, że podatnik musi zapłacić większy podatek dochodowy. Jakie progi podatkowe ...

09.01.2023

PIT-11 jest jednym z podstawowych dokumentów, dzięki którym co roku możliwe jest rozliczenie się z fiskusem. Warto wiedzieć, że PIT-11 może zawierać dane nie tylko z umowy o pracę, ale też m.in. z praw autorskich, umów zlecenie, umowy o dzieło, działalności wykonywanej samodzielnie i społecznie. Do kiedy trzeba wysłać PIT-11 do urzędu skarbowego? W jakim terminie należy przekazać PIT-11 pracownikowi? Jak ...

27.01.2023

Biuro rachunkowe w innych miejscowościach