Biuro Obsługi Rachunkowo-Podatkowej Małgorzata Kula

Częstochowa

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Zajmujemy się obsługą firm od roku 1995.
Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem nabytym przez lata ale odpowiadając na nowe wyzwania i warunki gospodarcze działamy w sposób nowoczesny i elastyczny.
Klienci pozytywnie oceniają naszą pracę co potwierdza naszą kompetencję i zaangażowanie.
W ramach obsługi udostępniamy klientom biura program do wystawiania faktur działający w chmurze. Umożliwia on wystawianie faktur sprzedażowych na wszystkich urządzeniach z dostępem do Internetu, również mobilnych.
Nasi klienci mogą swoje dokumenty przesyłać do biura za pomocą platformy elektronicznej wymiany dokumentów.
Nasze systemy są przygotowane do obsługi dokumentów ustrukturyzowanych w systemie KSEF.

Oferujemy :
- usługowe prowadzenie ksiąg podatkowych i rachunkowych
- doradztwo podatkowe
- doradztwo w zakresie prawa pracy oraz ZUS
- opracowanie wniosków kredytowych, biznesplanów
- pomoc przy zakładaniu, a także likwidacji firm
- sporządzanie zeznań podatkowych
- prowadzenie rozliczeń i dokumentacji ZUS
- obsługę kadrowo-płacową
- rozliczenie osób fizycznych uzyskujących dochody z tytułu wolnych zawodów

Branża

Obszar działania

Łódzkie, Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

39 opinii

5 5
(39)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Andrzej E. 18 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Poszukuję biura rachunkowego, księgowość uproszczona, 6-10 dok. miesięcznie, Częstochowa
Pozytywna opinia

Biuro podatkowe bardzo pomocne i słowne, nie można powiedzieć złego słowa. :)

Tadeusz O. 4 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam z pełną odpowiedzialnością biuro Rachunkowo-Podatkowe Małgorzata Kula. Bardzo profesjonalna, kompetentna oraz miła obsługa. Sam korzystam z usług i jestem w pełni usatysfakcjonowany.

Adam L. 4 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Rzetelne Biuro Rachunkowe, zawsze można liczyć na wsparcie i pomoc przy rozwiązywaniu bieżących problemów. Szybki kontakt poprzez maila, telefon, czat, możliwość elektronicznego przesyłania dokumentów, program do wystawiania faktur online. Polecam - możesz tu bez obaw powierzyć obsługę swojej firmy.

Elżbieta O. 4 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Od lat współpracuję z Biurem Rachunkowym. Obsługa księgowa realizowana jest terminowo i sumiennie, personel informuje na czas o mających nastąpić zmianach przepisów podatkowych. Korzystam z udostępnionego programu do wystawiania faktur. Polecam!

Włodzimierz B. 26 października 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, kompetencja i szybkość w działaniu.

Adam B. 16 października 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam. Biuro Rachunkowe bardzo rzetelne i pomocne. Nowoczesna forma współpracy - warto!

Michał W. 11 października 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bezproblemowo, kompleksowo, korzystając z usług tego biura, nie trzeba niczym się martwić, miłe Panie zajmują się wszystkim (również ZUS-em).

Maciej S. 21 lipca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Dobre, rzetelne biuro obsługi Rachunkowo-Podatkowej, kompleksowe prowadzenie przedmiotowych spraw firmy, terminowo, w przystępnej cenie, łatwość kontaktu, dostępność. Polecam.

Paweł C. 19 lipca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Uczciwa firma z dużym doświadczeniem. Polecam.

Radosław K. 8 lipca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jest dobrze, terminowo, solidnie, miło - zawsze można się poradzić.

Klaudia M. 3 lipca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalna i rzetelna obsługa. Bezproblemowa współpraca. Szczerze polecam.

Dominika M. 16 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej już wieloletniej współpracy z Biurem Obsługi Rachunkowo-Podatkowej Pani Małgorzaty Kuli. Posiadają profesjonalne podejście do pracy, a zadania, które są im powierzane, wykonywane są z najwyższą starannością i dokładnością. Warto podkreślić płynną komunikację z nimi. Zawsze są dostępni i gotowi do odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości. Ich szybka reakcja na wszelkie problemy oraz proponowanie skutecznych rozwiązań świadczy zawsze o ich dużym zaangażowaniu. Dzięki współpracy z tym biurem księgowym, nasza firma może cieszyć się doskonale uporządkowanymi księgami i skrupulatnie prowadzoną rachunkowością. Niezwykle doceniam również ich skuteczną współpracę z urzędami. Zawsze reagują natychmiastowo i skutecznie, przekazując wszystkie niezbędne dokumenty w razie potrzeby. Dzięki temu nie musimy się martwić o sprawy księgowe, a nasza firma może skoncentrować się na rozwijaniu swojej działalności. Serdecznie polecamy współprace z Panią Małgorzaą oraz jej biurem rachunkowym!

Elżbieta Z. 13 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam współpracę, rzetelne osoby na właściwym miejscu i we właściwym zawodzie. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Współpraca z biurem korzystnie wpłynęła na kluczowe decyzje w mojej firmie. Super jest u nich to że 24 godziny 7 dni w tygodniu mam podgląd do swoich dokumentów, przy okazji współpracy mam też bezpłatny dostęp do fakturowania także naprawdę bardzo fajna firma, polecam !

Biuro Obsługi Rachunkowo-Podatkowej Małgorzata Kula, 13 czerwca 2023

Dziękujemy za pozytywną ocenę naszej pracy. Pozdrawiamy!

Kinga S. 12 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam Biuro Pani Małgorzaty - pełny profesjonalizm, obsługa na najwyższym poziomie oraz gotowość do pomocy w wielu nadzwyczajnych sytuacjach.

Robert K. 9 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Współpracujemy ze sobą od ponad 25 lat. Razem jako firmy dorastaliśmy i obyśmy w tych niełatwych czasach, razem jako firmy, się zestarzeli. Staż współpracy jest chyba najlepszym pozytywnym komentarzem.

Małgorzata P. 9 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam! Bardzo profesjonalna obsługa, terminowa i sympatyczna. Współpracuję z biurem bardzo długo i jestem bardzo zadowolona. Wszelkie informacje co do rozliczeń i zmian prawnych są przesyłane na bieżąco a każde pytanie i wątpliwość dokładnie wyjaśnianie.

Robert M. 8 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo rzetelna obsługa, przyjazna atmosfera i bezproblemowa współpraca od kilku lat. Zawsze wszystko na czas, a do tego mocne wsparcie w postaci możliwości konsultacji z doświadczoną Szefową oraz Pracownikami Biura, którzy służą radą i pomocą. Polecam!

Wiktoria I. 7 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalna i rzetelna obsługa księgowa, zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie. Serdecznie polecam.

Agnieszka W. 7 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna obsługa, zarówno merytoryczna, jak i kontaktowa. Miłe nastawienie do klienta i pozytywne podejście do rozwiązywania przedstawianych im spraw. Serdecznie polecam !!

Barbara Ł. 5 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Biuro Obsługi Rachunkowo-Podatkowej prowadzone przez Panią Małgorzatę Kula, to profesjonalna firma zatrudniająca kompetentnych i rzetelnych pracowników. Przez 15 lat naszej współpracy nie zdarzyło się, żebym w trudnych sprawach rozliczeniowych czy podatkowych nie mogła liczyć na profesjonalną pomoc Pani Małgorzaty Kuli czy jej pracowników. Dobrze prowadzona księgowość, informacje o zmianach w przepisach podatkowych, w interpretacji tych przepisów i dużo życzliwości. Wiem, że tutaj zawsze to otrzymam, dlatego to jest firma, z którą chcę współpracować.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Biuro Obsługi Rachunkowo-Podatkowej Małgorzata Kula
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Dekabrystów 25a paw. 39, 42-218 Częstochowa

NIP

5731030320

WWW

www.biurorachunkowe-mkula.pl

Telefon

601 ••• ••• Pokaż numer

WhatsApp

+48 ••• ••• Pokaż numer