AD TAX

Gliwice

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Świadczymy usługi finansowo-księgowe oraz kadrowo-płacowe:

• prowadzenie księgi przychodów i rozchodów,
• ryczałt ewidencjonowany,
• karta podatkowa,
• księgi handlowe,
• sporządzanie i składanie comiesięcznych oraz rocznych deklaracji ZUS,
• nadzór nad formalną poprawnością dokumentów,
• przygotowywanie planu amortyzacji i prowadzenie bieżącej
ewidencji środków trwałych,
• sporządzanie sprawozdań finansowych,
• przygotowywanie niezbędnych materiałów księgowych
i podatkowych podczas kontroli skarbowych,
• przygotowywanie wyjaśnień merytorycznych i rachunkowych do
organów podatkowych mieszczących się w zakresie niniejszej usługi,
• bieżąca analiza sald kont analitycznych,
• sporządzanie i składanie comiesięcznych, kwartalnych oraz
rocznych deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT),
• sporządzanie i wysyłanie JPK,
• weryfikacja ksiąg handlowych,
• NOWOŚĆ: pogotowie księgowe czyli wyprowadzanie
nierzetelnie prowadzonej księgowości.

W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Branża

Obszar działania

Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

23 opinie

5 5
(23)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Siłka A. 21 kwietnia 2022
opinia niepotwierdzona
Zapotrzebowanie na usługi księgowe, Gliwice
Pozytywna opinia

Przez parę lat Pani Dorota /właścicielka/ tej firmy prowadziła dla nas księgowo trzy firmy: Exmet-Gliwice, Ecosil.pl i Schrott. Nasze zadowolenie z pracy Pani Doroty było bezgraniczne. Polecam wszystkim.

Ecosil P. 21 kwietnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z całego serca polecam współpracę z tą firmą AD TAX. Rzetelne i w pełni profesjonalne podejście do księgowości. Nawet najmniejsze szczegóły są dopracowywane na 110%, a jest to naprawę rzadkością w dzisiejszych czasach (mówię to z wieloletniego doświadczenia z innym firmami).

Maciej Ć. 8 lutego 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna i rzetelna firma, potrafią odpowiedzieć na każde zagadnienie odnośnie księgowości, miła obsługa, polecam wszystkim.

Rafał S. 19 lipca 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Jakość usług tego biura rachunkowego jest na bardzo wysokim poziomie. Komunikacja odbywa się szybko i konkretnie. Pani Dorota jest osobą kompetentną, ma szeroką wiedzę i można jej ufać. Szczególnie cenne są nas informacje na temat obecnych dotacji i dofinansowań, które Pani Dorota dostarcza nam na bieżąco. Odpowiedzi na każde nasze, często trudne pytania, są zawsze wyczerpujące. Gorąco polecam bez względu na wielkość firmy.

Magdalena O. 6 maja 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Współpraca z Panią Dorotą na najwyższym poziomie. Jestem spokojna o wszystkie sprawy rozliczeniowe. Zawsze o wszystkim przypomina (gdzie w moim przypadku jest to koniecznie). Zawsze bardzo chętnie dzieli się wiedzą i doradza jak najkorzystniej dla klienta. Błyskawiczny kontakt zwrotny. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Bardzo polecam!

Michał P. 28 kwietnia 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Śmiało mogę polecić innym, jestem zadowolony ze współpracy.

Olga O. 27 czerwca 2019
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Znakomita współpraca. Wszystkie dokumenty w idealnym porządku. Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Właścicielki zawsze uśmiechnięte i pomocne . Widać ,że ta praca sprawia im przyjemność i robią to z pasją. Serdecznie polecam.

Michał S. 26 maja 2019
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalna i miła obsługa. Pełne wsparcie przy prowadzeniu księgowości i doradztwa podatkowego. Zdecydowanie polecam każdemu przedsiębiorcy bez względu na wielkość firmy.

Magdalena F. 4 marca 2019
opinia niepotwierdzona
Prowadzenie księgowości, Gliwice
Pozytywna opinia

Profesjonalna miła obsługa, w rozsądnej cenie. Informacje czytelne, szybki kontakt. Wyczerpujące odpowiedzi. Polecam wszystkim.

Natalia D. 9 lutego 2019
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam.Angażują się w 100% w sprawy swoich klientów. Osobiście korzystałam i nie żałuję. W przyszłość jeszcze pewnie skorzystam.

Daria C. 4 lutego 2019
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Biuro na najwyższym poziomie.Pracownicy bardzo kompetentni i sympatyczni.Polecam

Kamil P. 22 stycznia 2019
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalne biuro rachunkowe. Pracownicy są wykwalifikowani i sympatyczni.

Mateusz S. 12 stycznia 2019
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jak najbardziej polecam.Obsługa jest rewelacyjna.Wcześniej korzystałem z usług innego biura,ale to zdecydowanie jest najlepsze.Jestem klientem już pół roku,wszystko zawsze w pełni profesjonalnie.

Janek W. 9 grudnia 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Witam serdecznie od niedawna współpracuję z biurem Ad Tax. Niestety moja poprzednia księgowa się nie spisała. Jestem bardzo zadowolony z obsługi, kompetencji, wiedzy księgowej zespołu ludzi, którzy tam pracują. Jestem pod wrażeniem wysokiej kultury pracy i współpracy biura z moją firmą. Mój opiekun Pani Marlena co miesiąc informuje mnie na bieżąco o wszystkich niezbędnych sprawach związanych z księgowością. Życzyłbym sobie, żeby wszystkie biura tak współpracowały. Od 30 lat prowadzę działalność gospodarczą i korzystałem z kilku biur księgowych, ale to biuro spełnia wszystkie moje oczekiwania i ciągle się rozwija. Mogę z czystym sumieniem polecić prowadzenie księgowości w tej firmie. Pozdrawiam Wszystkich Janek

Katarzyna O. 7 grudnia 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona ze świadczonych usług, wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Fachowa i rzetelna firma, godna polecenia. Zwłaszcza w dobie tych wszystkich zmian prawnych.

Tomasz H. 3 grudnia 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Fachowa i profesjonalna obsługa. Przede wszystkim duże doświadczenie, wiedza oraz odpowiednie doradztwo związane z księgowością i przepisami z nimi związane. Podoba mi się to, że w sytuacji kiedy miałem pytania oraz wątpliwości co do rachunkowości, można zawsze o dowolnej porze zadzwonić w celu udzielenia każdej fachowej odpowiedzi. Nawet w każdej trudnej sprawie na którą nie znałem odpowiedzi, biuro rachunkowe bez problemu potrafiło mi na to odpowiedzieć i rozwiązać problem. Dlatego gorąco zachęcam i polecam z usług firmy DA TAX.

Waldemar B. 18 listopada 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo fachowe biuro rachunkowe, godne polecenia. Wszystko jest rzetelnie, na czas zrobione. Cennik jest jasny, przejrzysty i niewygórowany, zwłaszcza przy takim poziomie usług.

Anna R. 16 listopada 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma rzetelna, godna zaufania, miła obsługa, polecam serdecznie.

Mariusz M. 26 października 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Współpracę z firmą AD TAX oceniam celująco. Profesjonalna obsługa księgowości, na bieżąco specjaliści udzielają doradztwa i konsultingu księgowo-finansowego. Bardzo miła obsługa klientów. Indywidualne podejście do klienta. Polecam wszystkim przedsiębiorcom korzystanie z usług firmy AD TAX. :-)

Kamil G. 23 października 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Korzystając z oferty biura AD TAX prowadzona firma zyskuje najważniejszą rzecz - spokój. Duża wiedza, zaangażowanie, cierpliwość, a przy tym miła atmosfera to cechy współpracy, z której jestem bardzo zadowolony. Zdecydowanie polecam!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak AD TAX
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Doradztwo finansowo-księgowe/ kadrowo-płacowe

Polska

ŚWIADCZYMY USŁUGI W ZAKRESIE prowadzenia ksiąg handlowych, książki przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, karty podatkowej prowadzenia ewidencji VAT pełnej obsługi kadrowo-płacowej rozliczeń ZUS sporządzania wszelkiego rodzaju sprawozdań (m.in. do GUS), raportów finansowych, wniosków kredytowych weryfikacji ksiąg handlowych pomo...

Rozwiń

Usługi finansowo-księgowe

Polska - Gliwice

Biuro rachunkowe AD TAX specjalizuje się w kompleksowej obsłudze kadrowo-płacowej oraz finansowo-księgowej podmiotów gospodarczych działających na terenie Polski. Świadczymy usługi zarówno dla spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, jak również przedsiębiorców działających jako osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Nasz zespół tworz...

Rozwiń

Usługi księgowe

Polska - Gliwice

Biuro rachunkowe AD TAX specjalizuje się w kompleksowej obsłudze kadrowo-płacowej oraz finansowo-księgowej podmiotów gospodarczych działających na terenie Polski. Zakres świadczonych usług: • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, • ryczałt ewidencjonowany, • karta podatkowa, • księgi handlowe, • sporządzanie i składanie comiesięcznych oraz r...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Sowińskiego 11/2, 44-100 Gliwice

WWW

www.ad-tax.pl

Telefon

512 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy AD TAX DOROTA GRUCA
Imię (pierwsze) DOROTA
Drugie imię MAŁGORZATA
Nazwisko GRUCA
Data rozpoczęcia działalności 2019-09-02
NIP 9691163895
Regon 384183595

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat Gliwice
Gmina Gliwice
Miejscowość Gliwice
Kod pocztowy 44101
Poczta Gliwice
Ulica ul. Józefa Sowińskiego
Numer nieruchomości 11

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I TECHNOLOGII
Data powstania 2019-08-22

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6920Z DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.