Biuro rachunkowe Radom - Najlepsi w 2022

Najlepsze Biura Rachunkowe w Radomiu, 2023

218 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Biuro rachunkowe Radom - Ranking Najlepsi 2023

Już 218 Biur Rachunkowych i Księgowych z Radomia złożyło 44977 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie biura rachunkowego i księgowego może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Biur Rachunkowych i Księgowych w 2023 r. z Radomia.

Średnia ocena biur rachunkowych i księgowych w Radomiu to 4.99 (na podstawie 1145 opinii).

Promowani
Biuro rachunkowe Radom
Promowany

Dobre Sprawozdania Finansowe Radom

 • Radom
 • SOWIR Katarzyna Kuchcik
Agencja Artystyczna Agnieszka Zawiślak

Z czystym sumieniem mogę polecić. Przede wszystkim profesjonalna obsługa. Pani jest przemiła i ma ogromną wiedzę. Cierpliwie odpowiada na wszystkie moje pytania. Po różnych przejściach z księgowymi, do tej mam duże zaufanie i poczucie, że moja firma jest w dobrych rękach. Współpraca układa nam się bardzo pomyślnie. POLECAM SERDECZNIE

5.0 (8 opinii)
Piotr M.

Profesjonalna obsługa księgowa. Miła i kompetentna obsługa, która wychodzi naprzeciw potrzebom klienta, podpowiadając rozwiązania najlepsze dla klienta. Super kontakt z klientem. Standard na najwyższym poziomie.

5.0 (21 opinii)
BK Contabile Sp. z o.o. - Sprawozdania Finansowe Krzyszkowo
1stplace.pl sp. z o.o. sp.k

Łukasz to najlepszy księgowy z jakim mieliśmy przyjemność współpracować. Ogromna wiedza na temat księgowości, porady telefoniczne dostępne praktycznie non stop, czy porady, które znacznie ułatwiają nam jako przedsiębiorcom prowadzenie działalności - to wyróżnia firmę BK CONTABILE. Można powiedzieć, że współpraca z Łukaszem wykracza znacznie poza samo prowadzenie działalności, a zahacza już o doradztwo podatkowe :-). Polecamy!

5.0 (14 opinii)
mediaNet Sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe Sierpc
Widi Art media Sp. z o.o.

Bardzo duży profesjonalizm obsługi, fachowość, rzetelność. Miejsce bardzo przyjazne dla klientów, w naszym przypadku kompleksowa obsługa spółki z o.o. Wsparcie prawne wysokiego standardu. Jeśli ktoś szuka fachowców od księgowości i opieki prawnej dla spółki to jest to bardzo dobry adres. Bardzo polecamy.

5.0 (13 opinii)
Iwona Cyglicka- Cęcelek Biuro Rachunkowe Naszaksiegowosc.pl - Prowadzenie Kadr i Płac Łowicz
MALA- SYLWIA PANEK

Mogę napisać tylko: Dziękuję! Za pełen profesjonalizm, doradztwo, wsparcie i opiekę. Jestem z biurem od początku działalności i to była najlepsza możliwa decyzja! Super miła obsługa, bardzo dobry kontakt z dziewczynami oraz co najważniejsze rzetelne biuro, które nie tylko podliczy podatki ale także doradzi jak nie zginąć w gąszczu ciągłych zmian i nowych ustaw. Zdecydowanie polecam każdemu kto szuka biura do prowadzenia księgowości!

4.73 (15 opinii)
SOWIR Katarzyna Kuchcik - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Radom
Anna S.

bardzo polecam ;) Gdyby nie Pani Kasia i Pani Agnieszka z całą pewnością zgubiła bym się w temacie prowadzenia księgowosci;) Bardzo miłe kompetentne osoby

5.0 (8 opinii)
meritex Biuro Rachunkowe - Biuro Rachunkowe Radom
Michał R.

Bardzo miła oraz fachowa obsługa, nawet do tego stopnia ze nie raz jak czegoś zapomnę to biuro do mnie dzwoni i przypomina o terminach. Polecam jeśli ktoś szuka kompetentną księgową do pełnej księgowości.

5.0 (7 opinii)
Biuro Rachunkowe Aisse Monika Diallo-Adamkowska - Prowadzenie Kadr i Płac Warszawa
WYGRAF Jakub Mikołajczuk

Bezproblemowa współpraca. Elastyczność i otwartość na klienta. Oprócz spraw bieżących możliwość uzyskania fachowej pomocy i doradztwa księgowego.

5.0 (6 opinii)
Biuro Rachunkowe FUZJA - Usługi Księgowe Radom
Wojmar

Serdecznie polecam Biuro Rachunkowe FUZJA, gdyż na każde pytanie otrzymałem wyczerpująca odpowiedz. O wszelkich zmianach jestem informowany na bieżąco.

5.0 (4 opinie)
Integrite Sp. z o.o. - Prowadzenie Kadr i Płac Warszawa
Nie Podano

Dobra współpraca i wsparcie na każdym kroku. Polecam.

5.0 (3 opinie)

10. SPERANTES

Marcin J.

W ramach działalności wykonujemy usługi księgowe, kadrowe. Rozpoczęliśmy działalność od 2014. Firma obsługuje Warszawę, Wyszków. Realizujemy nasze usługi stawiając zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

5.0 (2 opinie)

Więcej Biur Rachunkowych i Księgowych z Radomia

Biuro Rachunkowe Milion Dolarów w Radomiu - Prowadzenie Rachunkowości Radom

Biuro Rachunkowe Milion Dolarów Proponuję usługi księgowe dla spółek z o.o., spółek akcyjnych, stowarzyszeń, fundacji, a także jednoosobowych działalności gospodarczych (JDG). Pomagamy w rozwoju, optymalizacji i przekształceniu działalności. Zapewniamy pełną opiekę prawną. Cennik usług dostępny pod linkiem: www.kancelariarachunkowa.radom.pl/cennik Chcesz się dowiedzieć jak możesz obniżyć koszty prowadzenia księgowości nawet o 50%? Przeczytaj artykuł: https://kancelariarachunkowa.radom.pl/2022/10/13/jak-obnizyc-koszty-prowadzenia-ksiegowosci-nawet-o-50/ Zapraszam na bezpłatną konsultację z księgową. Wybierając Biuro Rachunkowe Milion Dolarów w Radomiu zyskujesz: - Pewność- Gwarantuje profesjonalną obsługę, zaangażowanie i rzetelność. - Zaufanie- Zapewniam całkowitą poufność wszelkich powierzonych informacji. - Bezpieczeństwo- Podlegam obowiązkowemu ubezpieczeniu OC. Dodatkowe korzyści: - wsparcie merytoryczne i pomoc podczas kontroli sprawowanej przez organy administracji państwowej lub samorządowej, - profesjonalna obsługa w zakresie księgowości, kadr i płac, terminowość, - oszczędność pieniędzy, poprzez redukcję kosztów związanych z zatrudnieniem własnego działu księgowego, - oszczędność czasu, kiedy ja zajmę się księgowością Państwa przedsiębiorstwa, Państwo mogą w pełni skoncentrować się nad jego rozwojem, - gwarancja pełnego zaangażowania w sprawy moich klientów. Usługi Księgowe: prowadzenie rejestrów VAT oraz sporządzanie deklaracji JPK-VAT, księgowanie dokumentów w ramach transakcji krajowych oraz zagranicznych, sporządzanie wyników oraz wyliczanie podatku dochodowego CIT i PIT, sporządzanie sprawozdań finansowych księgowanie dokumentów projektowych, księgowanie sprzedaży i zakupu w ramach transakcji zagranicznych (import usług), księgowanie dokumentów projektowych, dokumentów dot. działalności odpłatnej, nieodpłatnej i gospodarczej fundacji, pomoc przy rozliczaniu projektów unijnych, księgowanie wydatków na dedykowane konta księgowe w celu ułatwienia sporządzenia dokumentacji projektowej, prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia, aktywny udział w prowadzonych przez inne organy kontrolach. Usługi Kadrowe: prowadzenie teczek osobowych pracowników, prowadzenie teczek dla zleceniobiorców, przygotowanie list płac na podstawie dostarczonych dokumentów, sporządzanie dokumentów rozliczeniowych DRA do ZUS-u, wyliczanie podatku dochodowego od fizycznych PIT-4 (sporządzanie deklaracji rocznej), aktywny udział w prowadzonych przez inne organy kontrolach.

5.0 (26 opinii)
Kreatywna Księgowość Sp. z o.o - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Radom
V ENGINE

Korzystam z usług firmy od kilku lat. Mam coś do powiedzenia. Zawsze - wszystko dopięte na ostatni guzik. Zawsze - mogę liczyć na wsparcie w razie nieprzewidzianych okoliczności. Nigdy się nie zawiodłem. Reasumując, wybierając usługi Kreatywnej Księgowości możesz spać spokojnie. Twoją Firmą zajmą się wysokiej klasy specjaliści, którzy wiedzą co robią, i robią to dobrze. Sprawdź Sam. Polecam.

5.0 (5 opinii)
Renus - Biuro Rachunkowe Radom

Nie możesz znaleźć biura rachunkowego do sprawnej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - Renus w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania usługi. Rachunkowość w pełnym zakresie od fakturowania po prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów i obsługę kadrowo-płacową to typowe usługi dla tych zdolnych specjalistów.

5.0 (1 opinia)
Gestor Sp. z o.o. - Sprawozdania Finansowe Radom

Idealne Sprawozdania Finansowe

 • Radom
 • Gestor Sp. z o.o.
Agnieszka K.

Długo szukałam odpowiedniego biura rachunkowego w Radomiu aż wreszcie znalazłam - Gestor - fachowa obsługa i doradztwo. Pracownicy bardzo pomocni. Szeroki zakres usług - wszystko w jednym miejscu - polecam!

5.0 (8 opinii)
BILANS FORTE Biuro Rachunkowe Dominik Pyszczek - Prowadzenie Kadr i Płac Radom

Fantastyczne Prowadzenie Kadr i Płac Radom

 • Radom
 • BILANS FORTE Biuro Rachunkowe Dominik Pyszczek

Zawiązana z zamiłowania do rachunkowości firma oferuje fantastyczne prowadzenie kadr i płac na terenie miejscowości Radom, jak również pobliskich miast i powiatów. Ustal pasujący termin!

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Biur Rachunkowych i Księgowych w Radomiu

Działasz na rynku jako Biuro Rachunkowe i Księgowe i szukasz nowych Klientów z Radomia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Właśnie wybierasz wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Iwona Molendowska Biuro Consultingowo Rachunkowe Bcr z Radomia jest na to skuteczną metodą. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (10 opinii)
Doradca Podatkowy Biuro rachunkowe Jolanta Lech - Prowadzenie Kadr i Płac Radom

Potrzebujesz fachowców od solidnego prowadzenia kadr i płac w rejonie Radomia lub w okolicznych miastach? Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

5.0 (4 opinie)

Solidne Rozliczanie Podatku Radom

 • Radom
 • Mediator Ewa Szymańska-Jarosz

Bez oporów zleć zadanie solidnego rozliczania podatku ekspertom z firmy Mediator Ewa Szymańska-Jarosz. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Radom i okolicznych powiatów. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

5.0 (3 opinie)

Aspekt

 • Radom
Katarzyna P.

Pełen profesjonalizm w obsłudze klienta. Polecam bardzo.

5.0 (1 opinia)
Biuro rachunkowe Bilans - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Radom

Usługi księgowe w wykonaniu Biuro rachunkowe Bilans to istny majstersztyk. To idealny partner do powierzenia mu prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Biuro rachunkowe Radom - cennik, 2022

W ciągu kilku minut możesz otrzymać pierwsze oferty i dowiedzieć się jaki jest cennik biura rachunkowego z Radomia. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a dowiesz się jakie są koszty biura rachunkowego w Radomiu. Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

ASEKO usługi księgowe Anna Wrona - Biuro Rachunkowe Radom

ASEKO usługi księgowe Anna Wrona

 • Radom

Dobre biuro rachunkowe powinno stale dbać o jakość pracy i utrzymywać wysokie standardy zarządzania. Zapewniać nie tylko prawidłową optymalizację rozliczeń Twojej firmy, lecz także wspierać w rozwijaniu działalności. Jeśli więc szukasz kompetentnego, doświadczonego, rzetelnego księgowego, to biuro ASEKO jest właściwym adresem. Nowoczesne, profesjonalne biuro zapewnia kompleksową obsługę finansowo-księgową firm, o zróżnicowanym profilu działalności, formie rozliczeń i opodatkowaniu. Oferuje pomoc w obszarach takich jak usługi rachunkowe, kadry i płace, księgowość czy BHP. Odpowiedzialność i elastyczność współpracy stanowi gwarancję wysokiej jakości usług oraz optymalnego dopasowania do potrzeb Klienta. Obsługa księgowa i rachunkowa jdg,

Biuro Rachunkowe Aneta Firlej - Biuro Rachunkowe Radom

Fenomenalne Biuro Rachunkowe

 • Radom
 • Biuro Rachunkowe Aneta Firlej

Potrzebujesz fenomenalnego biura rachunkowego do zrealizowania Twojego zlecenia w bezkonkurencyjnej cenie? Biuro Rachunkowe Aneta Firlej to najlepsze rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o - Sprawozdania Finansowe Radom

Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o

 • Radom

Centrum Obsługi Biznesu to biuro rachunkowe zapewniające profesjonalną obsługę księgową zarówno dla jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i średnich oraz dużych spółek. Niezależnie od wielkości Twojej firmy i skali prowadzonej działalności dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb. Biuro oferuje platformę do komunikacji biura rachunkowego i jego klientów z dostępem online do informacji o rozliczeniu księgowym, programem do wystawiania faktur oraz elektronicznym archiwum z dokumentami klienta. Korzyści to: dostęp do dokumentów księgowych 24h/dobę, błyskawiczna komunikacja i szybki przepływ informacji o rozliczeniu graficzne wykresy z rozliczeniami klientów kontrola terminów płatności ZUS i podatków wraz z przypomnieniami prosty i

Biuro Rachunkowe Rafał Dylor - Usługi Księgowe Radom

Fachowe Usługi Księgowe Radom

 • Radom
 • Biuro Rachunkowe Rafał Dylor

Ich specjalność to fachowe usługi księgowe i prowadzenie ksiąg rachunkowych na terenie Radomia oraz przyległych miast. ABC rachunkowości od faktur po rozliczenia i usługi z zakresu kadr i płac to zupełny standard dla tych znających swoją branżę specjalistów.

Usługi Księgowe Aneta Zientek - Rozliczanie Podatku Radom

Usługi Księgowe Aneta Zientek

 • Radom

Z czystym sumieniem powierz zadanie pierwszorzędnego rozliczania podatku profesjonalistom z firmy Usługi Księgowe Aneta Zientek. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Radom i okolicznych miast. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - sprawdź!

Profesjonalne Prowadzenie Kadr i Płac

 • Radom
 • Firma wielobranżowa Joanna Pachnia

Działalność w zakresie usług księgowych prowadzę od 2012 r. . Posiadam stosowny certyfikat wydany przez MF. Z księgowością zwiazana jestem przez prawie cale życie zawodowe . Pracuję na stanowisku kierowniczym w prężnej , dynamiczne rozwijającej się firmie.

Biuro Rachunkowe i Doradztwo Podatkowe Moryc Daniela Tomczyk Jadwiga

 • Radom

Rachunkowość nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Pierwszorzędne Prowadzenie Kadr i Płac

 • Radom
 • TBR Katarzyna Oko

Jeżeli potrzebujesz pierwszorzędnego prowadzenia kadr i płac i poszukujesz najlepszych rozwiązań to powierz tę kwestię specjalistom. Skontaktuj się, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

Pierwszorzędne Rozliczanie Podatku

 • Radom
 • PIM s.c. Bożena Przybytniewska Grażyna Marszałek

Starasz się odnaleźć sprawdzonego fachowca z zakresu pierwszorzędnego rozliczania podatku z Radomia do realizacji zaplanowanych działań? Firma PIM s.c. Bożena Przybytniewska Grażyna Marszałek jest gotowa Ci pomóc. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

ZUMTECH-ENERGOPREM Sp.zo.o.

 • Radom

Nasza firma realizuje zlecenia takie jak księgowość. Realizujemy prace od 1981r. Obszarem naszej działalności jest Radom. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

Opinie i porady najlepszych biur rachunkowych

Jeśli interesują Cię opinie na temat biur rachunkowych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Radomia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług księgowych. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Renata Ksiazek

 • Radom

Osiągnij założone cele dzięki solidnemu doświadczeniu firmy Renata Ksiazek, która świadczy usługi prowadzenia kadr i płac na bardzo wysokim poziomie. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Witkowska Marianna Anna Biuro Rachunkowe

 • Radom

Usługi księgowe to ich pasja, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

System-EG - Prowadzenie Rachunkowości Radom

Doskonałe Prowadzenie Rachunkowości

 • Radom
 • System-EG

Usługi księgowe nie mają dla System-EG żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie prowadzenia rachunkowości. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Mobilne Biuro Rachunkowe DK - Usługi Księgowe Radom

Pierwszorzędne Usługi Księgowe

 • Radom
 • Mobilne Biuro Rachunkowe DK

Mobilne Biuro Rachunkowe DK oferuje usługi księgowe od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze Radomia, ale także okolicznych miast. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

sefira daat sp z oo

 • Radom

Rachunkowość nie ma dla sefira daat sp z oo żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi w zakresie rozliczania podatku. Mają ofertę dla każdego, nie pożałujesz.

Perfekcyjna Rachunkowość

 • Radom
 • Terbud

Zawodowcy z Terbud to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty od rachunkowości. Jeśli chcesz uzyskać wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Biuro Rachunkowe ProFin - Biuro Rachunkowe Radom

Sumienne Biuro Rachunkowe

 • Radom
 • Biuro Rachunkowe ProFin

Odnaleźliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną usługę biura rachunkowego. Specjaliści z Biuro Rachunkowe ProFin przeanalizują i dokładnie zakończą prace. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Biuro Rachunkowe Radom - Księgowa Radom - Monika Czarnecka - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Radom

Biuro Rachunkowe Radom - Księgowa Radom - Monika Czarnecka

 • Radom

Z chwilą, gdy będziesz szukać solidnej usługi księgowej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednie kwalifikacje do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny prowadzenia ksiąg rachunkowych. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Wyjątkowe Prowadzenie Kadr i Płac

 • Radom
 • BIURO RACHUNKOWE

Powierz zadanie prowadzenia kadr i płac ekspertom firmy BIURO RACHUNKOWE z miejscowości Radom. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Radomia nie mają sobie równych. Już teraz zadzwoń do nich i poznaj ofertę.

Fantastyczne Rozliczanie Podatku

 • Radom
 • Anna Kurek

Od wielu lat pracownicy Anna Kurek wykonują usługi z zakresu fantastycznego rozliczania podatku, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących usługi księgowej. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Doświadczone Biuro Rachunkowe

 • Radom
 • Konrad Życiński

Gdy szukasz ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Konrad Życiński perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

KANCELARIA PODATKOWA ABC SP. Z O.O.

 • Radom

Klient, który poszukuje fachowej usługi księgowej powinien już teraz zgłosić się do tego biura rachunkowego i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Patrycja Golus

 • Radom

Celny wybór kompetentnego biura rachunkowego to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się Patrycja Golus - to prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Katarzyna Kuchcik

 • Radom

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie niezrównaną usługę biura rachunkowego. Specjaliści z Katarzyna Kuchcik zaplanują i całościowo zakończą zadanie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

ARKADIUSZ RYBAK

 • Radom

Bez oporów zleć usługę najlepszego prowadzenia kadr i płac fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Radom i okolicznych miast. ABC rachunkowości od faktur po prowadzenie ksiąg i obsługę kadrową to całkowity standard dla tych znających swoją branżę rachmistrzów.

Biuro Rachunkowe Weronika Cielniak

 • Radom

Profesjonalne prowadzenie ksiąg rachunkowych to specjalność tego biura rachunkowego - są zawodowcami w tej dziedzinie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Perfekcyjne Biuro Rachunkowe

 • Radom
 • Biuro Rachunkowe "Renus" Renata Kamińska

Biuro Rachunkowe Renus Renata Kamińska oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z Radomia i okolic. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Profesjonalna Rachunkowość

 • Radom
 • Biuro Rachunkowe RENUS

Zawodowcy z Biuro Rachunkowe RENUS to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny profesjonalnej rachunkowości. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Solidne Rozliczanie Podatku

 • Radom
 • Posejdon

Firma Posejdon świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z miejscowości Radom i okolic. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Ranking Biur Rachunkowych i Księgowych obejmuje również takie miejscowości jak: Radom, Sadków, Natolin, Kozłów, Dąbrowa kozłowska, Rajec szlachecki. więcej...
Popularne frazy: biuro rachunkowe cennik Radom

Poradniki o księgowości

Co to jest podatek dochodowy? To podstawowe świadczenie osoby fizycznej (PIT) lub osoby prawnej (CIT) na rzecz państwa. Wysokość podatku dochodowego zależy m.in. od wysokości dochodu – to podstawa opodatkowania. Jak obliczyć wysokość podatku dochodowego od osób fizycznych i osób prawnych?

24.01.2023

Czym jest kwota wolna od podatku? To element systemu podatkowego – kwota dochodu wolnego od podatku to wartość, od której nie musisz odprowadzać podatku w rocznym rozliczeniu podatkowym. Wyliczana jest na podstawie dochodu podatnika, czyli przychodu pomniejszonego o koszty jego uzyskania. Kwota wolna od podatku zmieniała się na przestrzeni lat, a ostatnią ważną zmianą było wprowadzenie Polskiego Ładu w ...

17.01.2023

Progi podatkowe to wartości podatku, który należy opłacić – zależnie od wysokości podstawy opodatkowania za przychody z poprzedniego roku. Skala podatkowa w Polsce oparta jest właśnie na progach podatkowych – ich przekroczenie (czyli uzyskanie dochodów powyżej wyznaczonego progu pierwszego, drugiego lub trzeciego) sprawia, że podatnik musi zapłacić większy podatek dochodowy. Jakie progi podatkowe ...

09.01.2023

PIT-11 jest jednym z podstawowych dokumentów, dzięki którym co roku możliwe jest rozliczenie się z fiskusem. Warto wiedzieć, że PIT-11 może zawierać dane nie tylko z umowy o pracę, ale też m.in. z praw autorskich, umów zlecenie, umowy o dzieło, działalności wykonywanej samodzielnie i społecznie. Do kiedy trzeba wysłać PIT-11 do urzędu skarbowego? W jakim terminie należy przekazać PIT-11 pracownikowi? Jak ...

27.01.2023