Biuro rachunkowe Poznań - Najlepsi w 2023

Najlepsze Biura Rachunkowe w Poznaniu, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Biuro rachunkowe Poznań - ranking Najlepsi 2023

Szukasz usług rachunkowych? Oto ranking najlepszych biur rachunkowych w Poznaniu w 2023 r. wybranych z 808 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.97 na podstawie 3130 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Biuro rachunkowe Poznań
Promowany

Perfekcyjne Usługi Księgowe Poznań

 • Poznań
 • KRD Księgowość Rachunkowość Doradztwo Sp. z o.o.
Ryszard R.

Korzystam z usług Biura KRD od kilku lat i jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi. Sprawy księgowe i kadrowe załatwiane były zawsze sprawnie i fachowo. Potrafią też doradzić w problemowych sytuacjach. Bardzo polecam.

5.0 (2 opinie)
S&M Accounting Sp. z o.o. - Sprawozdania Finansowe Poznań
Promowany

Doskonałe Sprawozdania Finansowe Poznań

 • Poznań
 • S&M Accounting Sp. z o.o.
Jacek M.

Polecam serdecznie wszystkim przedsiębiorcom czy osobom prywatnym, którzy stawiają na rozwój i różnorodność własnej firmy. Ci fachowcy na pewno Wam w tym pomogą. Ja jako właściciel dość sporej firmy motoryzacyjnej jestem bardzo zadowolony.

5.0 (25 opinii)
Musiał, Sowisło & Topolewski Audit Services Sp. z o.o. - Usługi Księgowe Poznań
Promowany
4Font

Nasza agencja kreatywna 4Font korzysta z usług księgowych biura rachunkowego MST Service od początku swojej działalności, czyli od 2016 roku. Była to jedna z najlepszych decyzji podjętych na naszym starcie. Jako początkująca firma mieliśmy wiele wątpliwości w wyborze firmy wykonującej usługi księgowe, ale Musiał, Sowisło & Topolewski Audit Services byli i nadal są dla nas nieocenionym wsparciem. Cenimy sobie profesjonalizm - dążymy do świadczenia jak najlepszej jakości usług i oczekujemy tego samego. Czujemy się bezpieczni, bo wiemy, że możemy liczyć na rzetelność i doświadczenie zespołu MST.

5.0 (1 opinia)
Fiduci Finance Sp. z o.o. - Rachunkowość Lublin
Promowany

Perfekcyjna Rachunkowość Poznań

 • Lublin
 • Fiduci Finance Sp. z o.o.
Magdalena R.

Serdecznie polecam firmę Fiduci Finance Sp. z o.o. którą cechuje pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa, szybki oraz stały kontakt telefoniczny jak i mailowy. Dzięki powyższej firmie w szybkim czasie załatwiłam sprawy urzędowe oraz wszystkie niezbędne dokumenty.

5.0 (4 opinie)
JKM ACCOUNTING Sp. z o.o. - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Poznań
Promowany

Profesjonalne Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Poznań

 • Poznań
 • JKM ACCOUNTING Sp. z o.o.
Ryszard M.

BEZPOŚREDNOŚĆ-POMOC OD PIERWSZEGO KONTAKTU TELEFONICZNEGO , pisanie sprawia mi kłopoty mam 4 m-c komputer i sam się uczę, dlatego już wcześniej prosiłem o telefon. Następne opnie za jakieś 3-5 m-c .Wcześniej już wystawiłem opinie. DAJCIE POPRACOWAĆ WTEDY BĘDĘ WIĘCEJ POWIEDZIEĆ. POZDRAWIAM RYSZARD MOŚ

5.0 (6 opinii)
Wszystkie firmy
Kancelaria Helios Lex - Biuro Rachunkowe Poznań
best badge
Maciej G.

Pana Arkadiusza wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta. Pan Adwokat jest osobą konkretną, ma ogromna wiedzę i doświadczenie jako prawnik. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób zrozumiały, już na pierwszym spotkaniu rzetelnie i wyczerpująco zostałem poinformowany o kosztach sprawy. Wiedza Pana Mecenasa z zakresu prawa pozwala na doskonałe przygotowanie merytoryczne dokumentów sprawy. Spotkania odbywały się regularnie według potrzeb. Byłem na bieżąco informowany o postępach sprawy oraz o ważnych terminach, kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Panem Arkadiuszem przebiegał nienagannie. Pomimo trudności i delikatności poruszanych zagadnień, zawsze mogłem być pewny, zarówno wysokich kompetencji Pana Mecenasa, jak i Jego czysto

4.97 (58 opinii)
TAXES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Biuro Rachunkowe Przeźmierowo
best badge
K&K Izolacje Termiczne

Współpracę oceniamy bardzo pozytywnie! Cenimy sobie świetny kontakt z biurem. Odpowiedź na pytania mamy zawsze od ręki, nawet w godzinach wieczornych, co jest bardzo rzadkie. Podchodzi indywidualnie do klienta i jego potrzeb. Pani Izabela to fachowiec z wieloletnim doświadczeniem, dla której żadna sprawa nie jest trudna. Zamiast szukać dalej, wybierzcie Panią Izabelę - będzie to strzał w 10 :)

5.0 (11 opinii)
BK Contabile Sp. z o.o. - Rachunkowość Krzyszkowo
best badge
Kancelaria Notarialna

Bardzo profesjonalne i kompetentne podejście do klienta oraz powierzanych zleceń (zadań). Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę każdemu, zarówno drobnym przedsiębiorcom jak i dużym podmiotom gospodarczym.

4.37 (19 opinii)
Nowoczesne Systemy Finansowe - Biuro Rachunkowe Poznań
best badge
Olimp Media Sp. z o.o. Sp.k.

Współpracujemy z NSF nieprzerwanie od 12 lat, oprócz standardowych prac związanych z księgowaniem i rachunkowością wspierającą proces zarządzania firmą, zawsze mogliśmy liczyć na życzliwe traktowanie próśb o działania dodatkowe (np. opracowanie wniosków kredytowych, zmiany kapitałowe w spółce). Doceniliśmy to szczególnie w ostatnim okresie, kiedy Biuro bardzo aktywnie wspierało obsługiwane firmy w przygotowaniu formalności dotyczących subwencji udzielanych w związku z tarczą antykryzysową. Warto przy tej okazji podkreślić, że niezależnie od naszej subiektywnej oceny Biuro wielokrotnie podlegało zewnętrznej weryfikacji, a dotychczasowe kontrole skarbowe potwierdziły nasze oceny dot. jakości ich pracy.

5.0 (5 opinii)
Biuro Rachunkowe VALOR Dagmara Dembowa - Biuro Rachunkowe Poznań
best badge
Archi Light

Prowadzę działalność 12 lat i dopiero trafiłam na świetna księgową. Współpraca bardzo przyjemna, jasna, uczciwa i wspierająca w tej chwili nie zamieniłabym tego biura na żadne inne nawet kosmiczne.

5.0 (5 opinii)
KDP Biuro Rachunkowe - Rozliczanie Podatku Poznań
best badge
Azuryt Sp z O.o. Jotinvest Sp z O.o.

Pełen profesjonalizm, rzetelność, słowność i wiedza. Rozpoczynamy współpracę i jestem spokojny o jej przebieg. Polecam.

5.0 (4 opinie)
Biuro Rachunkowe PARTNERS Renata Skąpska - Rozliczanie Podatku Poznań
best badge
Milan serwis

Niesamowita osoba prowadzi to biuro. Wiedza jaką posiada w sprawach księgowości jest na najwyższym poziomie. Ps. Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki na cuda 5minut trzeba poczekać. Firma godna zaufania - polecam.

5.0 (4 opinie)
CDG Centrum Doradztwa Gospodarczego Spółka z o.o. - Rachunkowość Gniezno
best badge
Paweł M.

Kreatywność, profesjonalizm, szybkość działania biura księgowego w sytuacjach kryzysowych. Polecam.

5.0 (3 opinie)
avatar icon best badge
K&K Energy

Korzystam z usług na terenie Poznania, firma pomogła mi "poukładać" dokumenty po ostatniej nieudanej współpracy. Rzetelnie prowadzona dokumentacja i sprawny przepływ informacji. Polecam.

5.0 (3 opinie)
Musiał, Sowisło & Topolewski Audit Services Sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe Poznań
best badge
4Font

Nasza agencja kreatywna 4Font korzysta z usług księgowych biura rachunkowego MST Service od początku swojej działalności, czyli od 2016 roku. Była to jedna z najlepszych decyzji podjętych na naszym starcie. Jako początkująca firma mieliśmy wiele wątpliwości w wyborze firmy wykonującej usługi księgowe, ale Musiał, Sowisło & Topolewski Audit Services byli i nadal są dla nas nieocenionym wsparciem. Cenimy sobie profesjonalizm - dążymy do świadczenia jak najlepszej jakości usług i oczekujemy tego samego. Czujemy się bezpieczni, bo wiemy, że możemy liczyć na rzetelność i doświadczenie zespołu MST.

5.0 (1 opinia)

Więcej Biur Rachunkowych i Księgowych z Poznania

Biuro Rachunkowe Adam Górnik - Biuro Rachunkowe Poznań

Fenomenalne Biuro Rachunkowe Poznań

 • Poznań
 • Biuro Rachunkowe Adam Górnik

Nie możesz znaleźć biura rachunkowego do sprawnej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - Biuro Rachunkowe Adam Górnik w ciągu krótkiego czas od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania prac. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

5.0 (20 opinii)
PŁACE-KADRY LIDIA PIOTROWSKA - Biuro Rachunkowe Poznań

Rewelacyjne Biuro Rachunkowe

 • Poznań
 • PŁACE-KADRY LIDIA PIOTROWSKA
Pracownia Projektowa

Usługi są wykonywane solidnie i terminowo - współpracujemy od początku powstania firmy. W obecnym, kryzysowym czasie p. Lidia Piotrowska również dobrze doradza w zakresie rozwiązań tarczy ochronnej - przygotowuje odpowiednie dokumenty i rozwiązania ekonomiczne. Jest osobą rzetelną, o dużej wiedzy z dziedziny księgowości, cały czas się dokształca i poszerza swoje umiejętności - jestem bardzo zadowolona ze współpracy i polecam wszystkim.

5.0 (18 opinii)
FitTAX360 Sp. z o. o. - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Poznań

Profesjonalne Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

 • Poznań
 • FitTAX360 Sp. z o. o.
ILOVET SPÓŁKA CYWILNA

Współpracujemy od 6 miesięcy i w tym czasie mogliśmy doświadczyć obsługi księgowej i doradczej na najwyższym poziomie. Zawsze możemy liczyć na sugestie i porady, jak rozwiązać nasze problemy i wątpliwości. W ramach usług, firma Fittax365 zapewnia specjalistyczny program do dostarczania i przeglądania faktur i innych dokumentów, co znacznie ułatwia ich kompletowanie. Dodam, że osoby z nami współpracujące z ramienia firmy są nie tylko wysoce kompetentne, ale i bardzo miłe i uczynne. Wszystko to pozwala nam skupić się na własnej działalności i mieć spokojną głowę, jeśli chodzi o sprawy fiskalne i księgowe. Polecamy!

5.0 (11 opinii)
Malwowa Sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe Poznań
In-trade

Polecam firmę. Znalazłem ofertę na oferteo. Szybki kontakt doskonała komunikacja. Szereg dodatkowych usług. Dziękuję za wsparcie.

5.0 (11 opinii)
Kubiak Consulting Sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe Poznań

Doświadczone Biuro Rachunkowe

 • Poznań
 • Kubiak Consulting Sp. z o.o.

Poszukujesz biura rachunkowego z okolic Poznania, ale nie chcesz przepłacać? Kubiak Consulting Sp. z o.o. oferuje wykonanie usługi w najniższej w okolicy cenie. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

5.0 (4 opinie)

Dołącz do naszych Biur Rachunkowych i Księgowych w Poznaniu

Działasz na rynku jako Biuro Rachunkowe i Księgowe i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Biuro Rachunkowe Profit Barbara Urbaniak - Rozliczanie Podatku Poznań

Fantastyczne Rozliczanie Podatku

 • Poznań
 • Biuro Rachunkowe Profit Barbara Urbaniak

Już od kilku lat pracownicy firmy Biuro Rachunkowe Profit Barbara Urbaniak realizują usługi z zakresu rozliczania podatku, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

5.0 (32 opinie)
Biuro Rachunkowe Rachmar - Biuro Rachunkowe Poznań
DP Consulting

W tej współpracy można liczyć na dużą wiedzę i rzetelność. Polecam! :)

5.0 (3 opinie)
KSIĘGOWOŚĆ POSNANIA PREMIUM SP. Z O.O. - Biuro Rachunkowe Poznań
Playnet Sp. z o.o.

Wiedza i umiejętności opisują księgowego. W tym przypadku jedno i drugie możecie spotkać w osobie p. Andrzeja. Jest to osoba godna polecenia. Najlepszą wizytówką Biura Rachunkowego niech będzie fakt, że w przypadku kiedy miałem kontrolę z Urzędów (m.in. zwroty nadpłat) obsłużony byłem przez p. Andrzeja w sposób profesjonalny a o kontroli to się dowiadywałem, w dwóch momentach - na początku, że jest i na końcu, że wszystko zakończone pomyślnie.

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Rachunkowo-Prawna INFI sp. z o.o. - Usługi Księgowe Poznań

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi księgowej Kancelaria Rachunkowo-Prawna INFI sp. z o.o. wybija się w branży. Sławę tworzą recenzje zachwyconych zleceniodawców. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (3 opinie)
IDEA AUDYT Spółka z o.o. - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Poznań
Monika Osińska Somamedika

Jestem klientem Idea Audyt sp. z o.o. od ponad roku. To co mnie ujęło w naszej współpracy to zaangażowanie i chęć pomocy przedsiębiorcy. Żaden mój problem nie został zlekceważony a skrupulatnie przeanalizowany i rozwiązany. Rozliczenia są dokładne i terminowe, kadra pomocna i uprzejma. Polecam z całego serca - profesjonalne biuro, kompleksowe usługi zasługujące na najlepszą ocenę.

5.0 (2 opinie)

Biuro rachunkowe Poznań - cennik, 2022

W ciągu kilku minut możesz otrzymać pierwsze oferty i dowiedzieć się jaki jest cennik biura rachunkowego z Poznania. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a dowiesz się jakie są koszty biura rachunkowego w Poznaniu. Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakie usługi księgowe Cię interesują?
KSIEGOWOSC.TAX - Usługi Księgowe Poznań

Doskonałe Usługi Księgowe

 • Poznań
 • KSIEGOWOSC.TAX
Tomasz X.

Współpracę z p. Anią rozpocząłem po złych doświadczeniach z poprzednim biurem rachunkowym. Od tego roku KSIEGOWOSC.TAX prowadzi rozliczenia mojej firmy. Jestem bardzo zadowolony, co miesiąc wysyłam dokumenty, a później dostaję rozliczenie. I to cały kontakt z biurem, bez poprawek, korekt, zwrotów. Polecam i pozdrawiam zespół biura rachunkowego.

5.0 (55 opinii)
AM Kancelaria Rachunkowa Spółka z o.o. - Sprawozdania Finansowe Poznań

Najwyższej Klasy Sprawozdania Finansowe

 • Poznań
 • AM Kancelaria Rachunkowa Spółka z o.o.
Graf-Max

Bardzo profesjonalna obsługa. Prowadzę działalność od 2000r. wiem, że z KANCELARIĄ AM o sprawy księgowe nie muszę się martwić.

5.0 (8 opinii)
FakturTax - Biuro Rachunkowo- Podatkowe - Biuro Rachunkowe Poznań

Profesjonalne Biuro Rachunkowe

 • Poznań
 • FakturTax - Biuro Rachunkowo- Podatkowe
Paweł H.

Polecam. Pełen profesjonalizm, kompetentni pracownicy, przede wszystkim zrozumiale i rzeczowo wyjaśnienie wszystkich kwestii. Polecam z pełnym przekonaniem, jeśli korzystać, to tylko z sprawdzonych Firm. Dałbym 6 gwiazdek, ale nie ma takiej funkcji.

5.0 (13 opinii)
Agata Mużyło Ammissione - Rachunkowość Poznań

Agata Mużyło Ammissione

 • Poznań
Nie Podano

Bardzo dobry kontakt, elastyczne podejście do Klienta i nieszablonowe podejście. Polecam

5.0 (1 opinia)
Biuro Rachunkowe Ingenium Sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe Poznań

Biuro Rachunkowe Ingenium Sp. z o.o.

 • Poznań

Usługi księgowe to najważniejszy temat dla tego biura rachunkowego - są jednymi z najlepszych w branży. Żeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - warto.

5.0 (6 opinii)
TaxCoach Sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe Poznań

TaxCoach Sp. z o.o.

 • Poznań

Wybór świetnego biura rachunkowego nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się TaxCoach Sp. z o.o. - to prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

5.0 (1 opinia)
PHU INTERTEL - Biuro Rachunkowe Poznań

Znakomite Biuro Rachunkowe

 • Poznań
 • PHU INTERTEL

Trafny wybór znakomitego biura rachunkowego jest niełatwy, dlatego warto zainteresować się PHU INTERTEL - to prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej robocie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (8 opinii)
Confiance sp z o.o. - Biuro Rachunkowe Poznań

Znakomite Biuro Rachunkowe

 • Poznań
 • Confiance sp z o.o.

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie niezrównaną usługę biura rachunkowego. Eksperci z Confiance sp z o.o. zaplanują i dokładnie wykonają zadanie. Rachunkowość w pełnym zakresie od faktur po rozliczenia i usługi z zakresu kadr i płac to zupełny standard dla tych zdolnych profesjonalistów.

5.0 (55 opinii)
Feri Księgowość Sp. z o.o. - Rachunkowość Poznań

Perfekcyjna Rachunkowość

 • Poznań
 • Feri Księgowość Sp. z o.o.
Pracę wykonczeniowe Bartosz Czaplicki

Pełna profesjonalizmu ksiegowosc, mega kontakt z obsługa o nic nie trzeba się martwić. Polecam każdemu

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Audytowo-Podatkowa Bogdańscy - Biuro Rachunkowe Poznań

Dobre Biuro Rachunkowe

 • Poznań
 • Kancelaria Audytowo-Podatkowa Bogdańscy
Michał M.

Bez cienia wątpliwości, tak po prostu: POLECAM! Fachowa, profesjonalna obsługa, świetny kontakt, serdeczna, przyjacielska atmosfera. I coś co ostatnimi czasy jest dość niespotykane, szczególnie w kontaktach biznesowych, szczera życzliwość. To wszystko sprawia, że powierzając prowadzenie księgowości mam zupełnie 'czystą głowę' i skupiam się na pracy. Można by rzec, że z pomocą Pani Joanny płacenie podatków staje się nieomal przyjemnością ;)

5.0 (14 opinii)

Opinie i porady najlepszych biur rachunkowych

Jeśli interesują Cię opinie na temat biur rachunkowych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Poznania. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług księgowych. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
J&P spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Rozliczanie Podatku Poznań

Solidne Rozliczanie Podatku

 • Poznań
 • J&P spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ZD Krajna sp. z o.o.

Wysoka jakość obsługi, skoncentrowanie na indywidualnej specyfice klienta, oraz otwartość na jego potrzeby i wymagania skłania mnie do najwyższej rekomendacji wszystkim tym, którzy poszukują niezawodnej obsługi księgowej.

5.0 (2 opinie)
WOJCIESZKO Solidny Partner Biuro Rachunkowe Wojciech Szydłowski - Biuro Rachunkowe Poznań

WOJCIESZKO Solidny Partner Biuro Rachunkowe Wojciech Szydłowski

 • Poznań

Poszukujesz dobrego biura rachunkowego do wykonania Twojego zlecenia w konkurencyjnej cenie? WOJCIESZKO Solidny Partner Biuro Rachunkowe Wojciech Szydłowski to gwarant takiej oferty. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

5.0 (6 opinii)
avatar icon

Najlepsze Biuro Rachunkowe

 • Poznań
 • Kancelaria Rachunkowa Iwona Kmieciak

Perfekcyjna rachunkowość to najważniejszy temat dla tego biura rachunkowego - są zawodowcami w tej dziedzinie. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - zadzwoń!

5.0 (6 opinii)
Biuro Prawno Rachunkowe Nowypit.pl sp. z o.o. - Rachunkowość Poznań

Doskonała Rachunkowość

 • Poznań
 • Biuro Prawno Rachunkowe Nowypit.pl sp. z o.o.

Ich specjalność to doskonałe usługi księgowe i inne usługi z zakresu rachunkowości na terenie miejscowości Poznań oraz sąsiednich powiatów. Skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (3 opinie)
ATP Accounting & Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Biuro Rachunkowe Poznań

ATP Accounting & Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Poznań
Pospawania Mi

Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. Świeże podejście do tematu księgowości. Polecam.

5.0 (2 opinie)
Exeo Accounting Sp. z o.o. - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Poznań

Rewelacyjne Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

 • Poznań
 • Exeo Accounting Sp. z o.o.

Chesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę z zakresu rewelacyjnego prowadzenia ksiąg rachunkowych z Poznania, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Exeo Accounting Sp. z o.o. jest Twoim rozwiązaniem. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (3 opinie)
INDICAT Robert Fabisiak - Rachunkowość Poznań

Perfekcyjna Rachunkowość

 • Poznań
 • INDICAT Robert Fabisiak

Rachunkowość na najwyższym poziomie to dla firmy INDICAT Robert Fabisiak pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są w pełnej gotowości do podjęcia nowego zlecenia. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Grabowska - Rachunkowość Poznań

Perfekcyjna Rachunkowość

 • Poznań
 • Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Grabowska

Firma Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Grabowska to prawdziwi profesjonaliści w branży rachunkowości. Swoje perfekcyjne usługi księgowe oferują w pobliżu Poznania. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (1 opinia)
Doradca Podatkowy Michał Markiewicz - Usługi Księgowe Poznań

Doradca Podatkowy Michał Markiewicz

 • Poznań

Usługi księgowe nie mają dla nich żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (1 opinia)
Biuro Rachunkowe MK - Rozliczanie Podatku Poznań

Perfekcyjne Rozliczanie Podatku

 • Poznań
 • Biuro Rachunkowe MK
Romax Studio

Polecam biuro rachunkowe MK za rzetelnie prowadzoną księgowość w mojej firmie oraz za wszelką pomoc i odpowiedzi na wszelkie moje zapytania.

5.0 (3 opinie)
MK FINANSE Karolina Maćkowiak - Rozliczanie Podatku Poznań

MK FINANSE Karolina Maćkowiak

 • Poznań

Po prostu zleć prace dotyczące rozliczania podatku ekspertom firmy MK FINANSE Karolina Maćkowiak z miejscowości Poznań. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Na terenie Poznania są jednymi z najlepszych. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (3 opinie)
Tax Zone Wojciech Zakrzewski Biuro Rachunkowe - Sprawozdania Finansowe Poznań

Tax Zone Wojciech Zakrzewski Biuro Rachunkowe

 • Poznań
Marta B.

Jestem w pełni zadowolona z usług biura rachunkowego. Świadczą usługi na wysokim poziomie zachowując konkurencyjne ceny, profesjonalna obsługa i podejście do tematu. Biuro godne polecenia.

5.0 (7 opinii)
Biuro Rachunkowe EXTERNUM Kamilla Kiemel - Biuro Rachunkowe Poznań

Biuro Rachunkowe EXTERNUM Kamilla Kiemel

 • Poznań
Zbigniew N.

Życzliwa, bardzo rzeczowa i przystępna cenowo oferta współpracy.

5.0 (2 opinie)
Usługi księgowe Jolanta Gryczka - Rozliczanie Podatku Poznań

Fantastyczne Rozliczanie Podatku

 • Poznań
 • Usługi księgowe Jolanta Gryczka

Po prostu zleć zadanie rozliczania podatku fachowcom z miejscowości Poznań. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Poznania nie mają sobie równych. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 (6 opinii)
Pietkun Kancelaria Rachunkowa Sp. z o.o. - Rozliczanie Podatku Poznań

Rewelacyjne Rozliczanie Podatku

 • Poznań
 • Pietkun Kancelaria Rachunkowa Sp. z o.o.
Stuwa sp. z o.o.

Korzystamy z usług kancelarii od półtora roku. Poza fachową i profesjonalną obsługą kadrowo-rachunkową, biuro posiada również doradztwo oraz obsługę prawną. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Kancelarię Pietkun jako solidnego oraz rzetelnego partnera w prowadzeniu przedsiębiorstwa.

5.0 (3 opinie)
Ranking Biur Rachunkowych i Księgowych obejmuje również takie miejscowości jak: Poznań, Skórzewo.
więcej...
Popularne frazy: biuro rachunkowe cennik Poznań

Poradniki o księgowości

Co to jest podatek dochodowy? To podstawowe świadczenie osoby fizycznej (PIT) lub osoby prawnej (CIT) na rzecz państwa. Wysokość podatku dochodowego zależy m.in. od wysokości dochodu – to podstawa opodatkowania. Jak obliczyć wysokość podatku dochodowego od osób fizycznych i osób prawnych?

24.01.2023

Czym jest kwota wolna od podatku? To element systemu podatkowego – kwota dochodu wolnego od podatku to wartość, od której nie musisz odprowadzać podatku w rocznym rozliczeniu podatkowym. Wyliczana jest na podstawie dochodu podatnika, czyli przychodu pomniejszonego o koszty jego uzyskania. Kwota wolna od podatku zmieniała się na przestrzeni lat, a ostatnią ważną zmianą było wprowadzenie Polskiego Ładu w ...

17.01.2023

Progi podatkowe to wartości podatku, który należy opłacić – zależnie od wysokości podstawy opodatkowania za przychody z poprzedniego roku. Skala podatkowa w Polsce oparta jest właśnie na progach podatkowych – ich przekroczenie (czyli uzyskanie dochodów powyżej wyznaczonego progu pierwszego, drugiego lub trzeciego) sprawia, że podatnik musi zapłacić większy podatek dochodowy. Jakie progi podatkowe ...

09.01.2023

W ramach deklaracji PIT za dany może się okazać, że masz nadpłatę podatku dochodowego i należy ci się jego zwrot. W jakim czasie urząd skarbowy zobowiązany jest go dokonać? Jak szybko otrzymasz zwrot podatku PIT? Sprawdź, co trzeba wiedzieć na temat zwrotu podatku!

24.04.2023

PIT-11 jest jednym z podstawowych dokumentów, dzięki którym co roku możliwe jest rozliczenie się z fiskusem. Warto wiedzieć, że PIT-11 może zawierać dane nie tylko z umowy o pracę, ale też m.in. z praw autorskich, umów zlecenie, umowy o dzieło, działalności wykonywanej samodzielnie i społecznie. Do kiedy trzeba wysłać PIT-11 do urzędu skarbowego? W jakim terminie należy przekazać PIT-11 pracownikowi? Jak ...

27.01.2023

Większość przedsiębiorców (60%) uważa, że współpraca z biurem rachunkowym może odbywać się zdalnie – wynika z analizy portalu Oferteo.pl. Wśród usług, jakich najczęściej poszukują, jest prowadzenie księgowości i sporządzanie deklaracji podatkowych. 

27.06.2023
Jakie usługi księgowe Cię interesują?