Biuro rachunkowe Poznań - Najlepsze w 2021

Najlepsze Biura Rachunkowe w Poznaniu, 2022

634 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Biuro rachunkowe Poznań - Ranking Najlepsze 2022

Już 634 Biur Rachunkowych i Księgowych z Poznania złożyło 70437 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie biura rachunkowego i księgowego może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Biur Rachunkowych i Księgowych w 2022 r. z Poznania.

Średnia ocena biur rachunkowych i księgowych w Poznaniu to 4.98 (na podstawie 2555 opinii).

Promowani
Biuro rachunkowe Poznań
Promowany
Milena P.

Indywidualne podejście do klienta, profesjonalna oraz szybka obsługa. Wszystkie istotne dokumenty zostałe przesłane na adres email co ułatwia załatwienie sprawy. Współpraca godna polecenia, z przyjemnością wraca się do tego biura.

5.0 (32 opinie)
S&M Accounting Sp. z o.o. - Prowadzenie Kadr i Płac Poznań
Promowany

Solidne Prowadzenie Kadr i Płac Poznań

 • Poznań
 • S&M Accounting Sp. z o.o.
Krzysztof L.

Przyszedłem do S&M z problemem w płynności VAT. Moja firma zajmuje się importem towarów z Chin, przez co musieliśmy zamrażać ogromne pieniądze w podatku od importu. Poprzednie biuro nie mogło znaleźć rozwiązania przez prawie 3 lata, gdzie nie raz prosiliśmy o pomoc. W przypadku S&M było zupełnie inaczej. Już po pierwszym telefonie problem został rozwiązany, a firma z miesiąca na miesiąc przestała mieć problemy z płynnością. Właściciel biura zna się na rzeczy i podczas krótkiej rozmowy potrafi znaleźć kilka różnych rozwiązań. Gorąco polecam.

5.0 (22 opinie)
Biuro Rachunkowe Adam Górnik - Biuro Rachunkowe Poznań
Promowany

Rzetelne Biuro Rachunkowe Poznań

 • Poznań
 • Biuro Rachunkowe Adam Górnik
Karolina T.

Polecam, zawsze wszystko na czas, Pan Adam jest zawsze pomocny, wyprowadził moją firmę z zaległych urzędowych spraw. Za co niezmiernie jestem wdzięczna, moja księgowość jest w dobrych rękach.

5.0 (13 opinii)
TAXES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Prowadzenie Rachunkowości Przeźmierowo
K&K Izolacje Termiczne

Współpracę oceniamy bardzo pozytywnie! Cenimy sobie świetny kontakt z biurem. Odpowiedź na pytania mamy zawsze od ręki, nawet w godzinach wieczornych, co jest bardzo rzadkie. Podchodzi indywidualnie do klienta i jego potrzeb. Pani Izabela to fachowiec z wieloletnim doświadczeniem, dla której żadna sprawa nie jest trudna. Zamiast szukać dalej, wybierzcie Panią Izabelę - będzie to strzał w 10 :)

5.0 (10 opinii)
Nowoczesne Systemy Finansowe - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Poznań
Olimp Media Sp. z o.o. Sp.k.

Współpracujemy z NSF nieprzerwanie od 12 lat, oprócz standardowych prac związanych z księgowaniem i rachunkowością wspierającą proces zarządzania firmą, zawsze mogliśmy liczyć na życzliwe traktowanie próśb o działania dodatkowe (np. opracowanie wniosków kredytowych, zmiany kapitałowe w spółce). Doceniliśmy to szczególnie w ostatnim okresie, kiedy Biuro bardzo aktywnie wspierało obsługiwane firmy w przygotowaniu formalności dotyczących subwencji udzielanych w związku z tarczą antykryzysową. Warto przy tej okazji podkreślić, że niezależnie od naszej subiektywnej oceny Biuro wielokrotnie podlegało zewnętrznej weryfikacji, a dotychczasowe kontrole skarbowe potwierdziły nasze oceny dot. jakości ich pracy.

5.0 (5 opinii)
Biuro Rachunkowe PARTNERS Renata Skąpska - Usługi Księgowe Poznań
Milan serwis

Niesamowita osoba prowadzi to biuro. Wiedza jaką posiada w sprawach księgowości jest na najwyższym poziomie. Ps. Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki na cuda 5minut trzeba poczekać. Firma godna zaufania - polecam.

5.0 (4 opinie)
Biuro Rachunkowe EXTERNUM Kamilla Kiemel - Rozliczanie Podatku Poznań
Jarosław U.

Biuro Rachunkowe EXTERNUM powstało w 2017r. z odłączenia się od firmy rodzinnej świadczącej usługi księgowe w Wielkopolsce. Jako właściciel posiadam Certyfikat Księgowy nadany przez Ministra Finansów w 2003r. o numerze 3081/2003. Obsługuję osoby fizyczne wpisane do CEIDG, podmioty prawa handlowego (Sp. z o.o., Sp. komandytowe, Sp. partnerskie), stowarzyszenia, fundacje, koła łowieckie, wspólnoty mieszkaniowe. Pomagam w założeniu działalności oraz wszelkich formalnościach związanych z jej prowadzeniem.Prowadzę rozliczenia ZUS w pełnym zakresie, akta osobowe, przygotowuję listy płac, umowy cywilnoprawne( zlecenia, dzieło). Biuro jest gotowe na wysyłanie plików JPK. Zapraszam do współpracy. Kamilla Kiemel

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Helios Lex - Rachunkowość Poznań
Stanisław K.

Dzień dobry, jestem dziennikarzem i filmowcem pracującym swego czasu dla TVP (pr.I, II, Historia, Kultura, Polonia). Jestem także autorem książek podróżniczo-historycznych wydanych dwa lata temu w "Bernardinum". Kontakt z panem Arkadiuszem Wawrzyniakiem polecił mi znajomy, który nie mógł się nachwalić profesjonalizmu jego Kancelarii. Muszę przyznać, że nie mylił się na jotę, nie powiedział tylko, że jej szef dysponuje dodatkowo osobliwym talentem - powiedziałbym - zjednywania klienta rzadkim dziś spokojem. W mojej sprawie spotykaliśmy się wielokrotnie i nigdy nie odniosłem wrażenia, że zabieram zbyt dużo czasu, że gadam nie o tym, co trzeba i jak trzeba, co ważne, a co nie ważne. Pan Arkadiusz ma rzadką umiejętność słuchania i często ani

5.0 (49 opinii)
CONCEPCION Sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe Bydgoszcz
Marta Chyrkowska

Najlepsza ekipa do zadań specjalnych. Jeśli macie problem z księgowością w waszej działalności, możecie powierzyć jej prowadzenie CONCEPCION, ludzie z pasją, służą radą, pomocą i co najważniejsze doświadczeniem. Mieszkacie daleko? To nic. Gdy ja szukałam księgowej, żartobliwie usłyszałam odpowiedź że mamy XXI wiek i odległość to nie problem. Większość rzeczy da się załatwić mailowo. Nie masz czasu zawieźć papierów? Wyślesz poczta. Polecam z czystym sumieniem. Cieszę się z udanej współpracy, i od prawie roku śpię spokojnie bo o moją działalność dbają specjaliści

5.0 (47 opinii)
BK Contabile Sp. z o.o. - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Krzyszkowo
SP I.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, pomoc zdecydowanie wykraczająca poza uzgodniony zakres świadczonych usług. Szybkość działania i kompetencje na najwyższym poziomie. Dzięki usługom biura prowadzenie firmy jest zdecydowanie łatwiejsze. Szczerze polecam firmę BK CONTABILE SP. Z O.O..

5.0 (14 opinii)
Kancelaria Rachunkowa Sebastian Saweliew - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Luboń
Barbara P.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.Biuro Usługowe Sebastian Saweliew spełniło nasze oczekiwania i jesteśmy zainteresowani dalszym wykonywaniem usług rachunkowych na wysokim poziomie.

5.0 (13 opinii)
Biuro Rachunkowe VALOR Dagmara Dembowa - Biuro Rachunkowe Poznań
Archi Light

Prowadzę działalność 12 lat i dopiero trafiłam na świetna księgową. Współpraca bardzo przyjemna, jasna, uczciwa i wspierająca w tej chwili nie zamieniłabym tego biura na żadne inne nawet kosmiczne.

5.0 (4 opinie)
TaxCoach Sp. z o.o. - Sprawozdania Finansowe Poznań
Miłosz Kowalski

Wszystko super, bardzo dobra obsługa i stosunkowo niedroga.

5.0 (1 opinia)

Więcej Biur Rachunkowych i Księgowych z Poznania

Confiance sp z o.o. sp. k. - Biuro Rachunkowe Poznań
Monika K.

Mojego zadowolenia z obsługi ze strony pracowników firmy Confiance trudno wyrazić słowami. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, a nawet jeszcze wyższym. Doskonały stały kontakt, bardzo miłe kontakty i mega ogromne zaangażowanie. Pan Donald dzwonił wielokrotnie w mojej własnej sprawie, pomimo iż sama nie mogłam w danej chwili odebrać telefonu. Jeśli z jakiegoś powodu sam nie mógł odebrać połączenia - natychmiast oddzwaniał. Elastyczny sposób komunikacji - telefoniczny, SMS-owy i mailowy. Ogromny wysiłek włożony w pomoc klientowi. To nie tylko wysokiego stopnia profesjonalizm, ale i czysto ludzkie podejście i zrozumienie. Pan Donald skontaktował mnie z prawnikiem firmy Confiance, Panem Michałem - i tutaj również ogromna

5.0 (55 opinii)
KSIEGOWOSC.TAX - Rachunkowość Poznań

KSIEGOWOSC.TAX

 • Poznań

Ten fachowiec działa w rejonie Poznania i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu doskonałej rachunkowości. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

5.0 (55 opinii)
Malwowa Sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe Poznań

Poszukujesz świetnego biura rachunkowego do wykonania Twojego zlecenia w bezkonkurencyjnej cenie? Malwowa Sp. z o.o. to gwarant takiej oferty. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 (11 opinii)
Agata Mużyło Ammissione - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Poznań
Nie Podano

Bardzo dobry kontakt, elastyczne podejście do Klienta i nieszablonowe podejście. Polecam

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Rachunkowo-Prawna INFI sp. z o.o. - Usługi Księgowe Poznań

Specjalność Kancelaria Rachunkowo-Prawna INFI sp. z o.o. to rewelacyjne usługi księgowe na terenie miejscowości Poznań oraz przyległych powiatów. Pełen zakres usług rachunkowych od rachunkowości po prowadzenie ksiąg i kadry i płace to typowy pakiet usług dla tych zdolnych rachmistrzów.

5.0 (3 opinie)

Dołącz do naszych Biur Rachunkowych i Księgowych w Poznaniu

Działasz na rynku jako Biuro Rachunkowe i Księgowe i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Biuro Rachunkowe Rachmar - Prowadzenie Kadr i Płac Poznań

Prowadzenie Kadr i Płac

 • Poznań
 • Biuro Rachunkowe Rachmar

Upewnij się, że firma, którą zatrudnisz do prowadzenia kadr i płac ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

5.0 (3 opinie)
Kubiak Consulting Sp. z o.o. - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Poznań

Najlepsze Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Poznań

 • Poznań
 • Kubiak Consulting Sp. z o.o.
Pictura sp. z o.o.

Kompleksowe doradztwo i wsparcie przy utworzeniu spółki w zaledwie kilka dni, co było dla nas ważne bo zależało nam na czasie. Dodatkowo firma stworzyła biznesplan dla naszej działalności, który okazał się bardzo pomocny przy podejmowaniu kluczowych decyzji na starcie. Możemy liczyć na bieżące wsparcie Kubiak Consulting w zakresie doradztwa biznesowego przy planowanych inwestycjach jak również z obsługi spraw księgowych, podatkowych i kadrowych.

5.0 (4 opinie)
PŁACE-KADRY-KSIĘGOWOŚĆ LIDIA PIOTROWSKA - Rachunkowość Poznań

Pierwszorzędna Rachunkowość Poznań

 • Poznań
 • PŁACE-KADRY-KSIĘGOWOŚĆ LIDIA PIOTROWSKA

Założona z zamiłowania do rachunkowości firma oferuje pierwszorzędne prowadzenie kadr i płac na obszarze Poznania, jak również pobliskich miast i powiatów. Rachunkowość w pełnym zakresie od fakturowania po prowadzenie ewidencji i obsługę kadrową to zupełny standard dla tych znających swoją branżę rachmistrzów.

5.0 (17 opinii)
AM Kancelaria Rachunkowa Spółka z o.o. - Rachunkowość Poznań
Ds-trax Sp z O.o.

"Мне всё подошло , очень активная и толковая бухгалтер. Спасибо". Tłumaczenie: "Wszystko co mi przyszło do głowy, to bardzo aktywny i rozsądny księgowy. Dziękuję".

5.0 (8 opinii)
PHU INTERTEL - Biuro Rachunkowe Poznań

Biuro Rachunkowe

 • Poznań
 • PHU INTERTEL

PHU INTERTEL świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z Poznania oraz przyległych powiatów. Rachunkowość od A do Z od monitoringu płatności po rozliczenia i obsługę kadrowo-płacową to typowe usługi dla tych znających swoją branżę specjalistów.

5.0 (8 opinii)

Biuro rachunkowe Poznań - cennik, 2022

W ciągu kilku minut możesz otrzymać pierwsze oferty i dowiedzieć się jaki jest cennik biura rachunkowego z Poznania. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a dowiesz się jakie są koszty biura rachunkowego w Poznaniu. Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Finance 4 More Sp. z o.o. - Sprawozdania Finansowe Poznań

Finance 4 More Sp. z o.o.

 • Poznań

Sprawozdania finansowe i szczegóły z tego wynikające skończą być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty Finance 4 More Sp. z o.o.. Doświadczeni konsultanci z zakresu sprawozdań finansowych pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

5.0 (7 opinii)
FitTAX360 Sp. z o. o. - Prowadzenie Kadr i Płac Poznań

FitTAX360 Sp. z o. o.

 • Poznań

Usługi księgowe w wykonaniu FitTAX360 Sp. z o. o. to istny majstersztyk. To idealny partner do powierzenia mu prowadzenia kadr i płac. Ustal pasujący termin już teraz!

5.0 (6 opinii)
Biuro Rachunkowe Ingenium Sp. z o.o. - Rachunkowość Poznań

Biuro Rachunkowe Ingenium Sp. z o.o.

 • Poznań
Krzysztof T.

Z Panem Wilhelmem świetnie się rozmawia i zawsze dobrze doradzi, okazało się, że przez poprzednie biuro płaciłem za wysokie podatki, co też mi się wydawało, a Pan Wilhelm tylko to potwierdził. Zdecydowałem się więc przenieść swoje księgi tutaj i to była dobra decyzja. Bardzo polecam!

5.0 (6 opinii)
FakturTax - Biuro Rachunkowo- Podatkowe - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Poznań

FakturTax - Biuro Rachunkowo- Podatkowe

 • Poznań
Ewelina C.

Wczoraj podpisałam z nimi umowę na prowadzenie księgowości. Bardzo fajne warunki. Biuro fajne, małe, kameralne. Podchodzą indywidualnie. Kontakt do nich dostałam z Poznańskiego Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości, jako biuro sprawdzone.

5.0 (10 opinii)
KDP Biuro Rachunkowe - Biuro Rachunkowe Poznań

KDP Biuro Rachunkowe

 • Poznań

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie niezrównaną usługę biura rachunkowego. Specjaliści z KDP Biuro Rachunkowe zaplanują i całościowo zakończą zadanie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

5.0 (3 opinie)
INDICAT Robert Fabisiak - Usługi Księgowe Poznań

Profesjonalne Usługi Księgowe Poznań

 • Poznań
 • INDICAT Robert Fabisiak
Karol T.

www.indicat.pl Nasza oferta to kompleksowe wsparcie osób przedsiębiorczych, planujących rozpoczęcie swojej drogi biznesowej oraz przedsiębiorstw chcących wdrażać swoje pomysły i rozwijać swoje biznesy. Doradztwo gospodarcze i finansowe. Oferujemy całościowe wsparcie procesu pozyskania finansowania na projekty inwestycyjne, poczynając od przeprowadzenia audytu możliwości uzyskania finansowania z różnych źródeł (dotacja UE, kredyt bankowy, inne) poprzez opracowanie niezbędnej dokumentacji (wnioski UE, biznesplany, analizy finansowe, studia wykonalności) oraz koordynację wszelkich działań mających na celu uruchomienie i realizację finansowania - zarządzanie projektem inwestycyjnym. Oferujemy również wsparcie w procesach reorganizacyjnych przedsiębiorstw - przekształcenie, podział, łączenie. Obsługa księgowa i kadrowo-płacowa. Kompleksowe wsparcie z obszaru księgowości: prowadzenie ewidencji księgowej, sporządzanie deklaracji podatkowych, prowadzenie ewidencji dla celów podatku VAT, doradztwo w zakresie księgowości i podatków. Z zakresu kadr i płac, wsparcie w dopełnianiu wszelkich formalności związanych z zatrudnianiem pracowników, prowadzenie dokumentacji kadrowej, rozliczenie z US i ZUS. Analizy finansowe i ekonomiczne. Oferujemy opracowanie kompleksowych analiz finansowo - ekonomicznych, przedstawiających plan inwestycjny projektu lub przedsiębiorstwa, takich jak: biznesplany, analizy finansowe weryfikujące opłacalność inwestycji, analizy finansowe i ekonomiczne pod dotację unijną lub studia wykonalności. Sporządzimy prognozę finansową oraz analizę polegającą na określeniu wartości przedsiębiorstwa/udziałów w jednostkach pieniężnych. Wykonamy również model finansowy w Excelu, optymalnie skrojony do Państwa potrzeb. Realizacja szkoleń. Świadczymy usługi realizacji szkoleń z obszaru zastosowania narzędzia MS Excel w modelowaniu finansowym, w szczególności: zastosowanie MS Excel w analizach finansowych, zastosowanie MS Excel w projektach inwestycyjnych. Realizujemy również usługi szkoleniowe i doradcze z zakresu rachunkowości zarządczej.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Audytowo-Podatkowa Bogdańscy - Prowadzenie Rachunkowości Poznań

Solidne Prowadzenie Rachunkowości

 • Poznań
 • Kancelaria Audytowo-Podatkowa Bogdańscy
Michał M.

Bez cienia wątpliwości, tak po prostu: POLECAM! Fachowa, profesjonalna obsługa, świetny kontakt, serdeczna, przyjacielska atmosfera. I coś co ostatnimi czasy jest dość niespotykane, szczególnie w kontaktach biznesowych, szczera życzliwość. To wszystko sprawia, że powierzając prowadzenie księgowości mam zupełnie 'czystą głowę' i skupiam się na pracy. Można by rzec, że z pomocą Pani Joanny płacenie podatków staje się nieomal przyjemnością ;)

5.0 (14 opinii)
Doradca Podatkowy Michał Markiewicz - Sprawozdania Finansowe Poznań

Doradca Podatkowy Michał Markiewicz

 • Poznań
Marta H.

pan Michał zawsze służy pomocą i zawsze chętnie doradzi.

5.0 (1 opinia)
KRD Księgowość Rachunkowość Doradztwo Sp. z o.o. - Prowadzenie Rachunkowości Poznań

KRD Księgowość Rachunkowość Doradztwo Sp. z o.o.

 • Poznań

Usługi księgowe w wykonaniu firmy KRD Księgowość Rachunkowość Doradztwo Sp. z o.o. to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk. To idealny partner do powierzenia mu prowadzenia rachunkowości. Jeszcze dziś zadzwoń do nich i poznaj ofertę.

5.0 (2 opinie)
Tax Zone Wojciech Zakrzewski Biuro Rachunkowe - Sprawozdania Finansowe Poznań

Korzystne Sprawozdania Finansowe

 • Poznań
 • Tax Zone Wojciech Zakrzewski Biuro Rachunkowe

Wciąż nie znalazłeś sprawozdań finansowych, chociaż szukasz od wielu dni? Tax Zone Wojciech Zakrzewski Biuro Rachunkowe może zakończyć Twój problem. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (7 opinii)

Opinie i porady najlepszych biur rachunkowych

Jeśli interesują Cię opinie na temat biur rachunkowych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Poznania. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług księgowych. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
WOJCIESZKO Solidny Partner Biuro Rachunkowe Wojciech Szydłowski - Usługi Księgowe Poznań

Tanie Usługi Księgowe

 • Poznań
 • WOJCIESZKO Solidny Partner Biuro Rachunkowe Wojciech
Hanna E.

Pełne profesjonalne wsparcie. Wiedza, kompetencje i pomoc we współpracy, firma warta zaufania i powierzenia swojej księgowości. 7 lat współpracy bez problemów, niedomówień, czy wątpliwości ze strony US. Polecam!

5.0 (6 opinii)
KSIĘGOWOŚĆ POSNANIA PREMIUM SP. Z O.O. - Usługi Księgowe Poznań

KSIĘGOWOŚĆ POSNANIA PREMIUM SP. Z O.O.

 • Poznań

Dzięki dbałości o szczegóły usługi księgowej KSIĘGOWOŚĆ POSNANIA PREMIUM SP. Z O.O. przewyższa konkurentów. Reputację tworzą polecenia spełnionych odbiorców. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

5.0 (8 opinii)
Exeo Accounting Sp. z o.o. - Rachunkowość Poznań

Profesjonalna Rachunkowość

 • Poznań
 • Exeo Accounting Sp. z o.o.
rLink.pl Damian Gębka

Bardzo profesjonalne podejście do Klienta. Pan Maciej odpowiada na każde moje pytania i rozwiewa wszelkie moje wątpliwości odnośnie działalności gospodarczej. Z czystym sumieniem polecam Exeo Accounting Sp. z o.o.

5.0 (3 opinie)
Pietkun Kancelaria Rachunkowa Sp. z o.o. - Prowadzenie Rachunkowości Poznań

Prowadzenie Rachunkowości

 • Poznań
 • Pietkun Kancelaria Rachunkowa Sp. z o.o.
Stuwa sp. z o.o.

Korzystamy z usług kancelarii od półtora roku. Poza fachową i profesjonalną obsługą kadrowo-rachunkową, biuro posiada również doradztwo oraz obsługę prawną. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Kancelarię Pietkun jako solidnego oraz rzetelnego partnera w prowadzeniu przedsiębiorstwa.

5.0 (3 opinie)
Biuro Rachunkowe MK - Biuro Rachunkowe Poznań

Biuro Rachunkowe MK

 • Poznań
Romax Studio

Polecam biuro rachunkowe MK za rzetelnie prowadzoną księgowość w mojej firmie oraz za wszelką pomoc i odpowiedzi na wszelkie moje zapytania.

5.0 (3 opinie)
MK FINANSE Karolina Maćkowiak - Rozliczanie Podatku Poznań

Solidne Rozliczanie Podatku

 • Poznań
 • MK FINANSE Karolina Maćkowiak
Wiśniewscy spółka z o.o.

Jesteśmy zadowolonymi klientami MK Finanse i z pełną odpowiedzialnością polecamy Jej usługi. Wiśniewscy spółka z o.o.

5.0 (3 opinie)
Biuro Prawno Rachunkowe Nowypit.pl sp. z o.o. - Prowadzenie Kadr i Płac Poznań

Solidne Prowadzenie Kadr i Płac

 • Poznań
 • Biuro Prawno Rachunkowe Nowypit.pl sp. z o.o.

Utworzona z zamiłowania do rachunkowości firma oferuje solidne prowadzenie kadr i płac na terenie miejscowości Poznań, a także pobliskich miast i powiatów. Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

5.0 (3 opinie)
J&P spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Usługi Księgowe Poznań

J&P spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Poznań
ZD Krajna sp. z o.o.

Wysoka jakość obsługi, skoncentrowanie na indywidualnej specyfice klienta, oraz otwartość na jego potrzeby i wymagania skłania mnie do najwyższej rekomendacji wszystkim tym, którzy poszukują niezawodnej obsługi księgowej.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Gospodarcza Jakub Kazuś - Prowadzenie Rachunkowości Poznań

Wyjątkowe Prowadzenie Rachunkowości

 • Poznań
 • Kancelaria Gospodarcza Jakub Kazuś
Adam H.

Po 2 latach współpracy jestem bardzo zadowolony. Indywidualne podejście do klienta to rzadkość w dzisiejszych czasach. Przez 2 lata nigdy nie zdarzył się żaden błąd w rozliczeniach, a dodatkowo Kancelaria podpowiedziała mi kilka razy jak poradzić sobie z prywatnym problemem. Polecam.

5.0 (3 opinie)
E-Counting Sp. z o.o. - Rozliczanie Podatku Poznań

Wyjątkowe Rozliczanie Podatku

 • Poznań
 • E-Counting Sp. z o.o.
NKR inwestycje Sp. z o.o.

Łatwość kontaktu. Otwartość na potrzeby klienta, oraz fantastyczna atmosfera, klimat realizacji zlecania. Pozdrawiam.

5.0 (1 opinia)
Biuro Kooperacja - Prowadzenie Rachunkowości Poznań

Perfekcyjne Prowadzenie Rachunkowości

 • Poznań
 • Biuro Kooperacja

Osiągnij założone cele dzięki solidnemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi prowadzenia rachunkowości na najwyższym poziomie. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

5.0 (7 opinii)
MK & Partners Marta Kaczmarek - Biuro Rachunkowe Poznań

MK & Partners Marta Kaczmarek

 • Poznań
AS Photography

Wybrałam MK & Partners, gdyż oferują księgowość online, co pozwala mi mieć wgląd do dokumentów przez 24h/dobę z dowolnego miejsca na świecie. Rzetelna firma, z fachową obsługą klienta! Polecam! Rezultaty będą mówiły same za siebie.

5.0 (1 opinia)
GOMED FTP SP. Z O.O. - Rachunkowość Poznań

GOMED FTP SP. Z O.O.

 • Poznań
Paweł N.

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmi. Obsługa klienta profesjonalna, szybkie reakcje, zawsze pod telefonem. Polecam!

5.0 (1 opinia)
KST Konsulting Sp. z o.o. - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Poznań

Najlepsze Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

 • Poznań
 • KST Konsulting Sp. z o.o.
RTF Serwis Marek Wojnicz

Konkretne i rzeczowe podejście do klienta. Polecam

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Rachunkowa MARLMAR sp. z o.o - Usługi Księgowe Poznań

Kancelaria Rachunkowa MARLMAR sp. z o.o

 • Poznań
Ireneusz B.

Z Panią Marleną z Kancelarii Rachunkowej MARLMAR współpracuję już wiele lat i jestem bardzo zadowolony! To osoba sumienna, dba o wszystkie szczegóły, informując mnie też za wczasu o ew. zmianach, nowinkach, które dotyczą mojej firmy. Mam do niej pełne zaufanie.

5.0 (14 opinii)

Wega Piotr Ratajczak

 • Poznań

Od wielu lat pracownicy Wega Piotr Ratajczak świadczą usługi z zakresu rewelacyjnego rozliczania podatku, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (7 opinii)
ALISTA Kancelaria Rachunkowa Alina Stachowiak - Biuro Rachunkowe Poznań

Profesjonalne Biuro Rachunkowe

 • Poznań
 • ALISTA Kancelaria Rachunkowa Alina Stachowiak

Planujesz znalezienie biura rachunkowego z okolic Poznania, ale nie chcesz przepłacać? ALISTA Kancelaria Rachunkowa Alina Stachowiak oferuje usługi w niskiej cenie. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (3 opinie)
Ranking Biur Rachunkowych i Księgowych obejmuje również takie miejscowości jak: Poznań, Skórzewo. więcej...
Popularne frazy: biuro rachunkowe cennik Poznań