Kadry Poznań - Najlepsi w 2023

Najlepsze Firmy Kadrowe w Poznaniu, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Kadry Poznań - ranking Najlepsi 2023

ranking info

Oto ranking najlepszych Specjalistów od Kadr w Poznaniu w 2023 r. wybranych z 399 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.95 na podstawie 987 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Kadry Poznań
Promowany
Barbara P.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.Biuro Usługowe Sebastian Saweliew spełniło nasze oczekiwania i jesteśmy zainteresowani dalszym wykonywaniem usług rachunkowych na wysokim poziomie.

5.0 (13 opinii)
KRD Księgowość Rachunkowość Doradztwo Sp. z o.o. - Specjaliści Ds. Kadr i Płac Poznań
Promowany

Wyjątkowi Specjaliści Ds. Kadr i Płac Poznań

 • Poznań
 • KRD Księgowość Rachunkowość Doradztwo Sp. z o.o.
Ryszard R.

Korzystam z usług Biura KRD od kilku lat i jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi. Sprawy księgowe i kadrowe załatwiane były zawsze sprawnie i fachowo. Potrafią też doradzić w problemowych sytuacjach. Bardzo polecam.

5.0 (2 opinie)
COUNTED sp. z o.o. - Specjaliści Ds. Kadr i Płac Skórzewo
Promowany

COUNTED sp. z o.o.

 • Skórzewo
Marek M.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Counted. Obsługa księgowa i kadrowa odbywa się sprawnie, sprawy załatwiane są terminowo. Na mojej głowie jest tylko płacenie podatków, resztą zajmuje się firma Counted.

5.0 (1 opinia)
Kinga Nowak - Prowadzenie Kadr i Płac Bydgoszcz
Promowany

Kinga Nowak

 • Bydgoszcz

Mam ponad 14 lat doświadczenia w obszarze kadrowo- płacowym. Od 5 lat legalizuję pracę i pobyt cudzoziemców. Spełniam się zawodowo i czerpię radość z mojej pracy. Zapraszam do kontaktu.

Wszystkie firmy
KDP Biuro Rachunkowe - Prowadzenie Kadr i Płac Poznań
best badge
Azuryt Sp z O.o. Jotinvest Sp z O.o.

Pełen profesjonalizm, rzetelność, słowność i wiedza. Rozpoczynamy współpracę i jestem spokojny o jej przebieg. Polecam.

5.0 (4 opinie)
PŁACE-KADRY LIDIA PIOTROWSKA - Specjaliści Ds. Kadr i Płac Poznań
best badge
KEMER

Profesjonalna kadra i kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie. Biuro naprawdę godne polecenia. Wysoka kultura pracy, rzetelni i pomocni pracownicy, rozliczenia zawsze w terminie, bieżąca informacja o wszelkich zmianach w przepisach przekazywana w sposób przystępny i zrozumiały.

5.0 (18 opinii)
avatar icon best badge
Fabryka Uśmiechu

Z usług kancelarii Pani Iwony jestem bardzo zadowolony, poza świetnie prowadzoną księgowością służy radą dla młodego przedsiębiorcy, można się wiele dowiedzieć i nauczyć. Dla kogoś kto otwiera pierwszą działalność jest to duże uproszczenie bo Pani Iwona ze wszystkim pomaga. Nie ma problemu z kontaktem i spotkaniami, zawsze znajduje czas. Współpracujemy drugi rok, jeszcze raz szczerze polecam.

5.0 (6 opinii)
EXACTUS Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe - Specjaliści Ds. Kadr i Płac Mosina
best badge
Sklep wielobranżowy

Exactus szybko odpowiedział na moje pytanie i po tygodniu miałam już podpisaną umowę na obsługę. Ceny mają przeciętne, takie jak inne biura, ale dwa inne biura rachunkowe z Mosiny potraktowały mnie 'z góry', jedna Pani była nieuprzejma i nie mogłam doczekać się odpowiedzi na email z prośbą o wycenę. Dlatego poszłam do Exactusa, bo oni szanują klienta - nawet najmniejszego.

5.0 (5 opinii)
Biuro Prawno Rachunkowe Nowypit.pl sp. z o.o. - Specjaliści Ds. Kadr i Płac Poznań
best badge
Kancelaria

Prowadząc firmę napotkałam kilka poważnych problemów podatkowych. Nie podejrzewałam, że uda się z tego kiedykolwiek wybrnąć, Panie z Biura Prawno Rachunkowego Nowypit w sposób skuteczny rozwiązały te kwestie. Profesjonalna, rzetelna, fachowa pomoc księgowa i podatkowa. Zawsze mogę liczyć na 100% profesjonalną i co najważniejsze SKUTECZNĄ pomoc.

5.0 (3 opinie)
Agencja Pracy Profesja Paulina Orlik-Lange - Kadry i Płace Poznań
best badge
Oliwia H.

Świetnie przeprowadzona rekrutacja stała, zakończona zatrudnieniem bardzo dobrego pracownika. Pomoc w obsłudze kadrowo-płacowej również na najwyższym poziomie, polecam.

5.0 (2 opinie)
Musiał, Sowisło & Topolewski Audit Services Sp. z o.o. - Kadry i Płace Poznań
best badge
4Font

Nasza agencja kreatywna 4Font korzysta z usług księgowych biura rachunkowego MST Service od początku swojej działalności, czyli od 2016 roku. Była to jedna z najlepszych decyzji podjętych na naszym starcie. Jako początkująca firma mieliśmy wiele wątpliwości w wyborze firmy wykonującej usługi księgowe, ale Musiał, Sowisło & Topolewski Audit Services byli i nadal są dla nas nieocenionym wsparciem. Cenimy sobie profesjonalizm - dążymy do świadczenia jak najlepszej jakości usług i oczekujemy tego samego. Czujemy się bezpieczni, bo wiemy, że możemy liczyć na rzetelność i doświadczenie zespołu MST.

5.0 (1 opinia)
Usługi kadrowo-płacowe Katarzyna Szpara - Specjaliści Ds. Kadr i Płac Elbląg
best badge
Joanna M.

Rzetelna, fachowa pomoc. Dobry kontakt z klientem. Polecam z czystym sumieniem.

5.0 (1 opinia)

Więcej specjalistów od kadr z Poznania

Biuro Rachunkowe DM Sp. z o.o. - Prowadzenie Kadr i Płac Poznań

Wysokiej Klasy Prowadzenie Kadr i Płac Poznań

 • Poznań
 • Biuro Rachunkowe DM Sp. z o.o.

Pragniesz znaleźć godnego zaufania fachowca z zakresu wysokiej klasy prowadzenia kadr i płac z Poznania, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Biuro Rachunkowe DM Sp. z o.o. jest gotowa Ci pomóc. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria REMEDIUM spółka z o.o. - Kadry i Płace Poznań

Perfekcyjne Kadry i Płace Poznań

 • Poznań
 • Kancelaria REMEDIUM spółka z o.o.
Tomek S.

Uczciwa firma budowlana. Tynki maszynowe zostały wykonane na najwyższym poziomie, inspektor nadzorujący nie miała uwag, z czego jestem bardzo zadowolony! Konkurencyjne ceny, dokładny termin zakończenia prac napisany na papierze oraz gwarancja również pisemna. Jesteśmy w trakcie rozpoczęcia prac wykończeniowych z firmą ODR. Konkretna oferta prac wykończeniowych to jest to, czego szukałem. Serdecznie polecam.

5.0 (17 opinii)
S&M Accounting Sp. z o.o. - Kadry Poznań
mr.gentlemanwatch

Kompetencja tej firmy pokazała mi z jak profesjonalnym biurem księgowym mam przyjemność współpracować.

5.0 (25 opinii)
FitTAX360 Sp. z o. o. - Specjaliści Ds. Kadr i Płac Poznań
ILOVET SPÓŁKA CYWILNA

Współpracujemy od 6 miesięcy i w tym czasie mogliśmy doświadczyć obsługi księgowej i doradczej na najwyższym poziomie. Zawsze możemy liczyć na sugestie i porady, jak rozwiązać nasze problemy i wątpliwości. W ramach usług, firma Fittax365 zapewnia specjalistyczny program do dostarczania i przeglądania faktur i innych dokumentów, co znacznie ułatwia ich kompletowanie. Dodam, że osoby z nami współpracujące z ramienia firmy są nie tylko wysoce kompetentne, ale i bardzo miłe i uczynne. Wszystko to pozwala nam skupić się na własnej działalności i mieć spokojną głowę, jeśli chodzi o sprawy fiskalne i księgowe. Polecamy!

5.0 (11 opinii)
Malwowa Sp. z o.o. - Specjaliści Ds. Kadr i Płac Poznań

Solidni Specjaliści Ds. Kadr i Płac

 • Poznań
 • Malwowa Sp. z o.o.

Zacznij działać z Malwowa Sp. z o.o. jeśli szukasz solidnych specjalistów ds. kadr i płac oferujących swoje usługi na terenie Poznania oraz w sąsiednich miastach. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

5.0 (11 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Kadr w Poznaniu

Działasz na rynku jako Specjalista od Kadr i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Omega Accountants Sp. z o.o. - Kadry i Płace Poznań

Perfekcyjne Kadry i Płace

 • Poznań
 • Omega Accountants Sp. z o.o.

Omega Accountants Sp. z o.o. oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z Poznania i okolic. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

4.94 (127 opinii)
Biuro Rachunkowe Profit Barbara Urbaniak - Specjaliści Ds. Kadr i Płac Poznań
Milena P.

Indywidualne podejście do klienta, profesjonalna oraz szybka obsługa. Wszystkie istotne dokumenty zostałe przesłane na adres email co ułatwia załatwienie sprawy. Współpraca godna polecenia, z przyjemnością wraca się do tego biura.

5.0 (32 opinie)
Kubiak Consulting Sp. z o.o. - Specjaliści Ds. Kadr i Płac Poznań
Pictura sp. z o.o.

Kompleksowe doradztwo i wsparcie przy utworzeniu spółki w zaledwie kilka dni, co było dla nas ważne bo zależało nam na czasie. Dodatkowo firma stworzyła biznesplan dla naszej działalności, który okazał się bardzo pomocny przy podejmowaniu kluczowych decyzji na starcie. Możemy liczyć na bieżące wsparcie Kubiak Consulting w zakresie doradztwa biznesowego przy planowanych inwestycjach jak również z obsługi spraw księgowych, podatkowych i kadrowych.

5.0 (4 opinie)
KSIĘGOWOŚĆ POSNANIA PREMIUM SP. Z O.O. - Kadry Poznań

Firma KSIĘGOWOŚĆ POSNANIA PREMIUM SP. Z O.O. to wybitni specjaliści od kadr i prowadzenia kadr i płac, świadczący usługi dla Klientów z Poznania i pobliskich miast. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

5.0 (8 opinii)
Biuro Rachunkowe PARTNERS Renata Skąpska - Kadry i Płace Poznań

Solidne Kadry i Płace

 • Poznań
 • Biuro Rachunkowe PARTNERS Renata Skąpska
Milan serwis

Niesamowita osoba prowadzi to biuro. Wiedza jaką posiada w sprawach księgowości jest na najwyższym poziomie. Ps. Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki na cuda 5minut trzeba poczekać. Firma godna zaufania - polecam.

5.0 (4 opinie)

Porównanie ceny i kosztów kadr w Poznaniu

Chcesz poznać ceny obsługi kadrowej firm w Poznaniu? Ceny usług związanych z obsługą kadrową, takich jak prowadzenie kadr i płac czy zarządzanie zasobami ludzkimi, mogą się różnić w zależności od wielkości firmy, liczby pracowników oraz zakresu świadczonych usług w Poznaniu. Aby porównać rzeczywiste koszty obsługi kadrowej firm, złóż krótkie zapytanie ofertowe na Oferteo, a firmy z okolicy przekażą Ci bezpłatne i niezobowiązujące oferty dopasowane do Twoich potrzeb!

Jaki zakres usług kadrowo-płacowych Cię interesuje?
Feri Księgowość Sp. z o.o. - Kadry Poznań

Doskonałe Kadry Poznań

 • Poznań
 • Feri Księgowość Sp. z o.o.
Pracę wykonczeniowe Bartosz Czaplicki

Pełna profesjonalizmu ksiegowosc, mega kontakt z obsługa o nic nie trzeba się martwić. Polecam każdemu

5.0 (2 opinie)
KSIEGOWOSC.TAX - Prowadzenie Kadr i Płac Poznań

Fantastyczne Prowadzenie Kadr i Płac

 • Poznań
 • KSIEGOWOSC.TAX
Bartosz Ł.

Biuro rachunkowe bez zastrzeżeń, zawsze wszystko o czasie i również jak coś potrzebuje się dowiedzieć, to informacje błyskawiczne. Polecam.

5.0 (55 opinii)
AM Kancelaria Rachunkowa Spółka z o.o. - Kadry i Płace Poznań

AM Kancelaria Rachunkowa Spółka z o.o.

 • Poznań

Jeśli poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z AM Kancelaria Rachunkowa Spółka z o.o. są dla Ciebie stworzeni. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

5.0 (8 opinii)
TaxCoach Sp. z o.o. - Kadry i Płace Poznań

TaxCoach Sp. z o.o.

 • Poznań

Firma TaxCoach Sp. z o.o. to wybitni specjaliści od kadr i płac i prowadzenia kadr i płac, obsługujący Klientów z miejscowości Poznań i sąsiednich miast. Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

5.0 (1 opinia)
Agata Mużyło Ammissione - Kadry Poznań

Pierwszorzędne Kadry

 • Poznań
 • Agata Mużyło Ammissione
Anna Pankiewicz

Pani Agata jest przesympatyczną osobą, bardzo zaangażowaną w swoją pracę. Ma ogromną wiedzę i zawsze potrafi odpowiedzieć na pytanie i pomóc w istotnych kwestiach. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia księgowości mojej firmy.

5.0 (2 opinie)
J&P spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Kadry Poznań

Profesjonalne Kadry

 • Poznań
 • J&P spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ZD Krajna sp. z o.o.

Wysoka jakość obsługi, skoncentrowanie na indywidualnej specyfice klienta, oraz otwartość na jego potrzeby i wymagania skłania mnie do najwyższej rekomendacji wszystkim tym, którzy poszukują niezawodnej obsługi księgowej.

5.0 (2 opinie)
JKM ACCOUNTING Sp. z o.o. - Kadry Poznań

Perfekcyjne Kadry

 • Poznań
 • JKM ACCOUNTING Sp. z o.o.

Założona z zamiłowania do kadr firma oferuje perfekcyjne prowadzenie kadr i płac na obszarze Poznania, a także okolicznych miast i powiatów. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (6 opinii)
Biuro rachunkowe KSIEGOVA - Obsługa Kadrowa Firm Poznań

Biuro rachunkowe KSIEGOVA

 • Poznań

Lepszej oferty obsługi kadrowej firm nie znajdziesz na terenie Poznania, więc jeżeli poszukujesz pierwszorzędnej obsługi kadrowej firm to bez zbędnej zwłoki poznaj Biuro rachunkowe KSIEGOVA. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria rachunkowa KzP Sp. z o.o. - Kadry Poznań

Kancelaria rachunkowa KzP Sp. z o.o.

 • Poznań

Specjalista ds. kadr i płac z właściwym doświadczeniem w kwestii kadr śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Żeby uzyskać ofertę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

5.0 (1 opinia)
ESSE Tomasz Augustyniak - Obsługa Kadrowa Firm Poznań

ESSE Tomasz Augustyniak

 • Poznań

Znalezienie bezkonkurencyjnej obsługi kadrowej firm może być skomplikowane, ale ESSE Tomasz Augustyniak na 100% pomoże Ci w znalezieniu produktu. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady dotyczące kadr

Jeśli szukasz Specjalistów od kadr w Poznaniu, zapoznaj się z opiniami poprzednich klientów, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Wysoko oceniane firmy służą fachową wiedzą i doświadczeniem, udzielając wartościowych porad dotyczących obsługi kadrowej firm, prowadzenia kadr i płac czy zarządzania zasobami ludzkimi. Pomogą Ci w optymalizacji procesów kadrowych, przygotowaniu dokumentacji pracowniczej oraz wdrożeniu odpowiednich procedur. Uwzględniając indywidualne potrzeby Twojej firmy oraz lokalne uwarunkowania, specjaliści będą w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania. Już teraz wyślij bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie do Specjalistów od kadry w Oferteo, porównaj oceny i wybierz najlepszego wykonawcę. To prosty i wygodny sposób na uzyskanie wartościowych porad i wycen usług.

Proszę o wycenę
Biuro Rachunkowe EXTERNUM Kamilla Kiemel - Specjaliści Ds. Kadr i Płac Poznań

Biuro Rachunkowe EXTERNUM Kamilla Kiemel

 • Poznań
Zbigniew N.

Życzliwa, bardzo rzeczowa i przystępna cenowo oferta współpracy.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Fantastyczne Prowadzenie Kadr i Płac

 • Poznań
 • KANCELARIA PODATKOWA D&D SP. Z O.O.

Szukasz fachowców od fantastycznego prowadzenia kadr i płac w rejonie Poznania lub na terenie Poznania? Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Rachunkowa MARLMAR sp. z o.o - Kadry Poznań

Perfekcyjne Kadry

 • Poznań
 • Kancelaria Rachunkowa MARLMAR sp. z o.o

Kadry nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie prowadzenia kadr i płac. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

5.0 (14 opinii)
NDW Biuro Rachunkowe - Specjaliści Ds. Kadr i Płac Poznań

Wykwalifikowani Specjaliści Ds. Kadr i Płac

 • Poznań
 • NDW Biuro Rachunkowe

Biuro Rachunkowe z Poznania zaprasza do współpracy. Posiadam certyfikat MF oraz ubezpieczenie OC. Świadczę usługi księgowe, podatkowe oraz kadrowo-płacowe. Jednocześnie zachęcam do kontaktu w przypadku ewentualnych pytań lub wątpliwości. Z poważaniem, Natalia Andrzejewska n.andrzejewska@ndwbiuro.pl https://ndwbiuro.pl/

5.0 (1 opinia)
Sebastian Adamczewski - Biuro Rachunkowe - Kadry i Płace Poznań

Doskonałe Kadry i Płace

 • Poznań
 • Sebastian Adamczewski - Biuro Rachunkowe
Magdalena K.

Dziękuje za ponad przeciętną pomoc. Pozdrawiam.

5.0 (1 opinia)
InPlus Elżbieta Świderek - Obsługa Kadrowa Firm Poznań

InPlus Elżbieta Świderek

 • Poznań

Każdy, kto szuka obsługi kadrowej firm powinien niezwłocznie zgłosić się do InPlus Elżbieta Świderek i poznać atrakcyjne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (1 opinia)
KA-LIBRI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Obsługa Kadrowa Firm Poznań

KA-LIBRI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Poznań
LeonardoTrans Transport-Spedycja Leonard Kurpik

Biuro rachunkowe warte polecenia, wszystko przygotowywane na czas. Bardzo rzetelna i profesjonalna obsługa z odpowiednim podejściem do klienta. Naprawdę polecam.

5.0 (1 opinia)
"Firmus" Wiesław Nowak - Specjaliści Ds. Kadr i Płac Poznań

Dobrzy Specjaliści Ds. Kadr i Płac

 • Poznań
 • "Firmus" Wiesław Nowak

Ten dobry specjalista ds. kadr i płac posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą stale gotowym do podjęcia nowego zlecenia - Firmus Wiesław Nowak to doskonały wybór dla Ciebie. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

5.0 (4 opinie)
KANCELARIA RACHUNKOWA KMIECIAK KAŹMIERCZAK - Kadry i Płace Poznań

Perfekcyjne Kadry i Płace

 • Poznań
 • KANCELARIA RACHUNKOWA KMIECIAK KAŹMIERCZAK
Justyn M.

Kancelaria rachunkowa Kaźmierczak Kmieciak: rzeczowa, elastyczna, zorientowana na klienta, oferująca ciekawe rozwiązania finansowe, otwarta na pełną współpracę, sympatyczna, konkretna. Godna polecenia dla małych i średnich firm jako idealny doradca finansowo- podatkowy. Polecam gorąco.

5.0 (3 opinie)
Sfinks Dariusz Zywert Doradca Podatkowy nr 3765 - Kadry Poznań

Sfinks Dariusz Zywert Doradca Podatkowy nr 3765

 • Poznań

Właśnie wybierasz solidnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Sfinks Dariusz Zywert Doradca Podatkowy nr 3765 z Poznania jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółową wycenę.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Kadry i Płace Poznań

Profesjonalne Kadry i Płace

 • Poznań
 • Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła
Ewelina F.

Bardzo profesjonalna usługa. Sprawa karna w toku. Rzeczowo za każdym razem. Mimo że większość pracy robione było zdalnie, to spotkań też było sporo. Dzięki tej Kancelarii mój syn wyszedł z aresztu.

4.72 (115 opinii)
BURO S24 - adres dla FIRM | NRDB - kadry i płace | Wirtualne Biuro Poznań - Prowadzenie Kadr i Płac Poznań

Wysokiej Klasy Prowadzenie Kadr i Płac

 • Poznań
 • BURO S24 - adres dla FIRM | NRDB - kadry i płace | Wirtualne
Marek J.

Polecam księgowość NRDB. Od 15 lat prowadzę działalność gospodarczą i płacę wysoki ZUS. W styczniu tego roku wraz z grupą NRDB zmieniłem formę prowadzenia firmy na spółkę z o.o.! Rewelacja przez pierwsze trzy miesiące zaoszczędziłem na samym ZUS prawie 4.000zł! Nie wspomnę o podatku 9% dla sp. z o.o., Dziękuję i polecam!

5.0 (4 opinie)
IDEA AUDYT Spółka z o.o. - Prowadzenie Kadr i Płac Poznań

Rewelacyjne Prowadzenie Kadr i Płac

 • Poznań
 • IDEA AUDYT Spółka z o.o.
Monika Osińska Somamedika

Jestem klientem Idea Audyt sp. z o.o. od ponad roku. To co mnie ujęło w naszej współpracy to zaangażowanie i chęć pomocy przedsiębiorcy. Żaden mój problem nie został zlekceważony a skrupulatnie przeanalizowany i rozwiązany. Rozliczenia są dokładne i terminowe, kadra pomocna i uprzejma. Polecam z całego serca - profesjonalne biuro, kompleksowe usługi zasługujące na najlepszą ocenę.

5.0 (2 opinie)
FakturTax - Biuro Rachunkowo- Podatkowe - Obsługa Kadrowa Firm Poznań

Rewelacyjna Obsługa Kadrowa Firm Poznań

 • Poznań
 • FakturTax - Biuro Rachunkowo- Podatkowe
Paweł H.

Polecam. Pełen profesjonalizm, kompetentni pracownicy, przede wszystkim zrozumiale i rzeczowo wyjaśnienie wszystkich kwestii. Polecam z pełnym przekonaniem, jeśli korzystać, to tylko z sprawdzonych Firm. Dałbym 6 gwiazdek, ale nie ma takiej funkcji.

5.0 (13 opinii)
Biuro Rachunkowe Ingenium Sp. z o.o. - Specjaliści Ds. Kadr i Płac Poznań

Biuro Rachunkowe Ingenium Sp. z o.o.

 • Poznań
Krzysztof T.

Z Panem Wilhelmem świetnie się rozmawia i zawsze dobrze doradzi, okazało się, że przez poprzednie biuro płaciłem za wysokie podatki, co też mi się wydawało, a Pan Wilhelm tylko to potwierdził. Zdecydowałem się więc przenieść swoje księgi tutaj i to była dobra decyzja. Bardzo polecam!

5.0 (6 opinii)
PHU INTERTEL - Specjaliści Ds. Kadr i Płac Poznań

Znakomici Specjaliści Ds. Kadr i Płac

 • Poznań
 • PHU INTERTEL
Perfumeria Alisza Hanna Kołpaczewska

Jestem klientem firmy już od kilku lat. Firma godna polecenia, zawsze wszystko na czas, pełen profesjonalizm. Wiedza poparta doświadczeniem, ogromne zaangażowanie, wyczerpujące odpowiedzi na każde zapytanie, oraz co jest ważne zawsze można liczyć, że telefon zostanie odebrany, a na maila będzie odpowiedź tego samego dnia. Polecam!

5.0 (8 opinii)
JM Biuro Rachunkowe Spółka Cywilna - Kadry i Płace Poznań

JM Biuro Rachunkowe Spółka Cywilna

 • Poznań

Firma działa na obszarze Poznania i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu pierwszorzędnego kadr i płac. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

5.0 (6 opinii)
Poznańska Księgowość Sp. z o.o. - Kadry i Płace Poznań

Poznańska Księgowość Sp. z o.o.

 • Poznań
Mateusz Ś.

Korzystam z usług Poznańskiej Księgowości od ponad roku. Jestem zaskoczony wysokim poziomem wiedzy pracowników, odpowiedzi na nurtujące pytania otrzymuję bardzo szybko. Poprawili błędne księgowania poprzedniego biura, cała współpraca przebiega szybko i sprawnie, świetny stosunek jakości do ceny. Gorąco polecam!

5.0 (3 opinie)
Ranking Specjalistów od Kadr w Poznaniu obejmuje również takie miejscowości jak Swarzędz, Komorniki, Luboń, Tarnowo Podgórne, Murowana Goślina, Rokietnica, Kórnik, Suchy Las, Mosina, Dopiewo, Skórzewo, Pobiedziska, Gądki, Koziegłowy, Borówiec, Kostrzyn, Tulce, Przeźmierowo, Kobylnica.

Poradniki o kadrach

Progi podatkowe to wartości podatku, który należy opłacić – zależnie od wysokości podstawy opodatkowania za przychody z poprzedniego roku. Skala podatkowa w Polsce oparta jest właśnie na progach podatkowych – ich przekroczenie (czyli uzyskanie dochodów powyżej wyznaczonego progu pierwszego, drugiego lub trzeciego) sprawia, że podatnik musi zapłacić większy podatek dochodowy. Jakie progi podatkowe ...

09.01.2023

Co to jest podatek dochodowy? To podstawowe świadczenie osoby fizycznej (PIT) lub osoby prawnej (CIT) na rzecz państwa. Wysokość podatku dochodowego zależy m.in. od wysokości dochodu – to podstawa opodatkowania. Jak obliczyć wysokość podatku dochodowego od osób fizycznych i osób prawnych?

24.01.2023

Czym jest kwota wolna od podatku? To element systemu podatkowego – kwota dochodu wolnego od podatku to wartość, od której nie musisz odprowadzać podatku w rocznym rozliczeniu podatkowym. Wyliczana jest na podstawie dochodu podatnika, czyli przychodu pomniejszonego o koszty jego uzyskania. Kwota wolna od podatku zmieniała się na przestrzeni lat, a ostatnią ważną zmianą było wprowadzenie Polskiego Ładu w ...

17.01.2023

W ramach deklaracji PIT za dany może się okazać, że masz nadpłatę podatku dochodowego i należy ci się jego zwrot. W jakim czasie urząd skarbowy zobowiązany jest go dokonać? Jak szybko otrzymasz zwrot podatku PIT? Sprawdź, co trzeba wiedzieć na temat zwrotu podatku!

24.04.2023

Większość przedsiębiorców (60%) uważa, że współpraca z biurem rachunkowym może odbywać się zdalnie – wynika z analizy portalu Oferteo.pl. Wśród usług, jakich najczęściej poszukują, jest prowadzenie księgowości i sporządzanie deklaracji podatkowych. 

27.06.2023

PIT-11 jest jednym z podstawowych dokumentów, dzięki którym co roku możliwe jest rozliczenie się z fiskusem. Warto wiedzieć, że PIT-11 może zawierać dane nie tylko z umowy o pracę, ale też m.in. z praw autorskich, umów zlecenie, umowy o dzieło, działalności wykonywanej samodzielnie i społecznie. Do kiedy trzeba wysłać PIT-11 do urzędu skarbowego? W jakim terminie należy przekazać PIT-11 pracownikowi? Jak ...

27.01.2023