Biuro rachunkowe Gdańsk - Najlepsze w 2021

Najlepsze Biura Rachunkowe w Gdańsku, 2022

380 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Biuro rachunkowe Gdańsk - Ranking Najlepsze 2022

Już 380 Biur Rachunkowych i Księgowych z Gdańska złożyło 53689 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie biura rachunkowego i księgowego może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Biur Rachunkowych i Księgowych w 2022 r. z Gdańska.

Średnia ocena biur rachunkowych i księgowych w Gdańsku to 4.98 (na podstawie 1847 opinii).

Promowani
Biuro rachunkowe Gdańsk
Promowany
ISPL

Współpracuję z kancelarią od ponad 10 lat i nie zamierzam tego zmieniać przez kolejne lata. Rzetelność, fachowość w połączeniu z życzliwością i uśmiechem jest podstawą w tej kancelarii. Dzięki współpracy mam zapewniony spokój w sferze podatkowej - wiem, że zespół stale bierze udział w szkoleniach, na bieżąco śledzi zmiany w prawie podatkowym. Zawsze mogę liczyć na wsparcie, poradę i pomoc w rozwiązaniu ewentualnych trudności. Dodatkowo ważnym atutem jest komunikacja, która jest bardzo sprawna, merytoryczna, konkretna, a do tego miła.

5.0 (12 opinii)
Promowany

Pierwszorzędna Rachunkowość Gdańsk

 • Gdańsk
 • Biuro Rachunkowe DORADCA s.c.

Przedmiotem świadczonych przez nas usług jest m.in. kompleksowa obsługa rachunkowa i księgowa, a w tym: obsługa KPiR, ryczałt ewidencjonowany oraz księgi handlowe. Prowadzimy obsługę kadrowo płacową , w tym tworzeniem dokumentów oraz naliczaniem wynagrodzeń dla cudzoziemców Prowadzenie ksiąg rachunkowych w siedzibie spółki. Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, karty podatkowej i ryczałtu ewidencjonowanego. Ewidencje i rozliczenia podatku VAT, VAT-UE Kompleksowa obsługa kadr i płac, sporządzanie list płac Sporządzanie dokumentacji kadrowo płacowej dla obywateli z Ukrainy Sporządzanie deklaracji podatkowych i ZUS, bilansu Reprezentowanie podatnika przed US, ZUS

Biuro Rachunkowe Back-up Elżbieta Sikorska - Prowadzenie Rachunkowości Gdańsk
Promowany

Najlepsze Prowadzenie Rachunkowości Gdańsk

 • Gdańsk
 • Biuro Rachunkowe Back-up Elżbieta Sikorska

Biuro Rachunkowe Back-Up z Gdańska od ponad 10 lat zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw obejmującą usługi księgowe, doradztwo podatkowe oraz outsourcing kadr i płac, a nawet pomagamy przy założeniu firmy . Mimo bogatego doświadczenia nie przestajemy poszerzać i aktualizować naszej wiedzy, nieustannie podnosząc jakość świadczonych usług. Nasze biuro rachunkowe oferuje swoją pomoc Klientom o zróżnicowanej formie organizacyjnej: osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą, spółkom cywilnym, spółkom jawnym, komandytowym, spółkom akcyjnym, fundacjom, spółkom z o.o. (zarówno z kapitałem krajowym, jak i zagranicznym). Naszym celem jest zapewnienie Klientom profesjonalnej i rzetelnej obsługi, jaką gwarantuje outsourcing księgowości oraz kadr i płac, zrozumienie potrzeb oraz pomoc w wybraniu optymalnych rozwiązań najlepszych dla danego biznesu.

CONCEPCION Sp. z o.o. - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Bydgoszcz
Identity

Pani Monika we współpracy wychodzi dużo dalej poza najczęściej spotykane standardy - podpowiada rozwiązania, wsłuchuje się w prawdziwe potrzeby, które są kluczowe w procesie rozwoju biznesu. Patrzy szerzej i wychodzi z inicjatywą pokazując różne możliwości działania. Wspiera też tak po ludzku, bardzo dba o atmosferę współpracy, jest otwarta, profesjonalna, a jednocześnie bardzo serdeczna. Niezwykle cenię takich partnerów biznesowych.

5.0 (47 opinii)
BIURO RACHUNKOWE - Rachunkowość Gdynia
Doradztwo Prawne

Polecam za profesjonalizm i szybkość działania. Zakres usługi oraz dostępność jest fantastyczna oraz na wysokim poziomie.

5.0 (7 opinii)
Kill Bills Księgowość Aneta Łańcucka - Rozliczanie Podatku Gdańsk
Softtie Patryk Tierling

Profesjonalizm! Pani Aneta bardzo szybko odpowiada na wiadomości, bardzo jasno tłumaczy wszystko i przede wszystkim, bo to dla mnie było szczególnie pomocne, przypomina o wszystkim. Gorąco polecam Panią Anetę!

5.0 (14 opinii)
Biuro Rachunkowe Prestige - Biuro Rachunkowe Kielno
Otum Damian Dziewulski

Rozmowy przebiegły wspaniale. Pani Ania podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie i indywidualnie. Każde inne biuro rachunkowe po prostu przedstawiło ofertę, ale nie Biuro Prestige. Tu obsługa była wzorowa, bezbłędna, szybka i konkretna. Do tego rozmowa była bardzo pozytywna i miła. Biuro godne polecenia!

5.0 (14 opinii)
Biuro Rachunkowe Omega - Biuro Rachunkowe Gdańsk
Nie Podano

Rozmowy przebiegły bardzo sprawinie. Szybko odczytywane maile zapewniły stały kontakt. Właścicielka okazała się profesjonalną bardzo miłą osobą.

5.0 (11 opinii)
HK FINANSE KSIĘGOWOŚĆ - Sprawozdania Finansowe Gdańsk
Pafin Bajeczne Ogrody i Tarasy

Polecam, świetny kontakt, rozmowa i co za tym idzie wiedzą, myślę że współpraca będzie pozytywna dopiero zacząłem.

5.0 (6 opinii)
Techtax Sp. Z O.O. - Sprawozdania Finansowe Gdynia
Bricks Usługi Ogólnobudowlane Ryszard Stenka

Bardzo profesjonalna porada ekonomiczno-finansowa, rzeczowe podejście do tematu i szczegółowe zapoznanie się charakterem prowadzenia firmy klienta przed wydaniem opinii.

5.0 (2 opinie)
TS FINANCE SOLUTIONS Sp. z o.o. - Prowadzenie Kadr i Płac Gdańsk
Reva-Siled Sp. z o.o.

Zaangażowanie księgowych, ich duża wiedza, pomoc, często przewyższająca to, co było standardem w poprzednim biurze - czyli przekazanie dokumentów i wystawienie faktury.

5.0 (2 opinie)
HQE spółka cywilna

Z Biurem Rachunkowym Prestiż współpracujemy od 5 lat. Nasza firma jest zadowolona ze świadczonych usług. Profesjonalizm, dyspozycyjność i znajomość wciąż zmieniających się przepisów. Biuro godne polecenia!

5.0 (1 opinia)

Więcej Biur Rachunkowych i Księgowych z Gdańska

Pomorskie Centrum Uslug Ksiegowych Aleksandra Wierzba - Biuro Rachunkowe Gdańsk

Ten fachowiec działa w rejonie Gdańska i świadczy rozmaite usługi księgowe. Pełen zakres usług rachunkowych od rachunkowości po prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów i obsługę kadrowo-płacową to całkowity standard dla tych znających swoją branżę specjalistów.

5.0 (13 opinii)
PARTY BIURO RACHUNKOWE RANIŻÓW Sp. z o.o. - Usługi Księgowe Raniżów

Usługi Księgowe Gdańsk

 • Raniżów
 • PARTY BIURO RACHUNKOWE RANIŻÓW Sp. z o.o.
Nie Podano

Jedna z pierwszych ofert jakie otrzymałem. Odbyta rozmowa bardzo merytoryczna, pracownicy posiadają pełną wiedzę odnośnie ciągłych zmian w podatkach. To co budziło moje wątpliwości szybko zostały wyjaśnione.

5.0 (74 opinie)
Biuro Rachunkowe Back-up Elżbieta Sikorska - Sprawozdania Finansowe Gdańsk

Doskonałe Sprawozdania Finansowe Gdańsk

 • Gdańsk
 • Biuro Rachunkowe Back-up Elżbieta Sikorska

Biuro Rachunkowe Back-Up z Gdańska od ponad 10 lat zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw obejmującą usługi księgowe, doradztwo podatkowe oraz outsourcing kadr i płac, a nawet pomagamy przy założeniu firmy . Mimo bogatego doświadczenia nie przestajemy poszerzać i aktualizować naszej wiedzy, nieustannie podnosząc jakość świadczonych usług. Nasze biuro rachunkowe oferuje swoją pomoc Klientom o zróżnicowanej formie organizacyjnej: osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą, spółkom cywilnym, spółkom jawnym, komandytowym, spółkom akcyjnym, fundacjom, spółkom z o.o. (zarówno z kapitałem krajowym, jak i zagranicznym). Naszym celem jest zapewnienie Klientom profesjonalnej i rzetelnej obsługi, jaką gwarantuje

GRANIT Biuro Obsługi Firm Sp. Z o.o. - Biuro Rachunkowe Gdańsk

Biuro Rachunkowe Gdańsk

 • Gdańsk
 • GRANIT Biuro Obsługi Firm Sp. Z o.o.

Dobre biuro rachunkowe GRANIT Biuro Obsługi Firm Sp. Z o.o. jest gotowa pomóc Ci w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy że wyrazisz zainteresowanie ich profesjonalną obsługą. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (7 opinii)
CITPITPL Sp. z o.o. - Rachunkowość Rumia

CITPITPL Sp. z o.o.

 • Rumia
 • 26 km od Gdańsk
Łukasz M.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem. Indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Prace wykonywane zawsze w terminie, rzeczowość, kompetencja i wysoka kultura osobista.

5.0 (4 opinie)

Dołącz do naszych Biur Rachunkowych i Księgowych w Gdańsku

Działasz na rynku jako Biuro Rachunkowe i Księgowe i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

ING Bank Śląski S.A. - Sprawozdania Finansowe Katowice

Idealne Sprawozdania Finansowe

 • Katowice
 • ING Bank Śląski S.A.

Podjęcie decyzji o wyborze sprawozdań finansowych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z ING Bank Śląski S.A. udzielą rad i wybiorą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

5.0 (4 opinie)
BIURO RACHUNKOWE SPINACZ - Rozliczanie Podatku Zamość

Solidne Rozliczanie Podatku

 • Zamość
 • BIURO RACHUNKOWE SPINACZ

Rozliczanie podatku to specjalność tych profesjonalistów - są zawodowcami w tym fachu. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

MERITUM Rafał Liszewski - Biuro Rachunkowe Toruń

Poszukujesz niezawodnego biura rachunkowego do wykonania Twojego zlecenia w bezkonkurencyjnej cenie? MERITUM Rafał Liszewski to specjaliści, którzy znajdą dla Ciebie właściwe rozwiązania. Rachunkowość od A do Z od monitoringu płatności po prowadzenie ewidencji i obsługę kadrową to zupełny standard dla tych zdolnych rachmistrzów.

Bilans Sp. z o.o. sp. k. - Prowadzenie Rachunkowości Ostrów Wielkopolski

Bilans Sp. z o.o. sp. k.

 • Ostrów Wielkopolski
GAWRA Paweł Waliński

Współpraca przez duże W - bezproblemowy kontakt, terminów zawsze dotrzymują, jak potrzeba to mogę liczyć na ich pomoc i śpię spokojnie. Polecam!

5.0 (4 opinie)
BART Usługi Finansowo-Księgowe Ilona Bartkowicz - Biuro Rachunkowe Lublin

To rzetelne biuro rachunkowe z miejscowości Gdańsk to prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają solidne doświadczenie. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

5.0 (2 opinie)

Biuro rachunkowe Gdańsk - cennik, 2022

W ciągu kilku minut możesz otrzymać pierwsze oferty i dowiedzieć się jaki jest cennik biura rachunkowego z Gdańska. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a dowiesz się jakie są koszty biura rachunkowego w Gdańsku. Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Business Tax Group Sp. z o. o. - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Żyrardów

Najlepsze Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

 • Żyrardów
 • Business Tax Group Sp. z o. o.
WDK Group Sp. z o.o. Sp. K.

Polecam, bardzo nowoczesne i przyjazne biuro. Fachowe doradztwo.

5.0 (1 opinia)
FitTAX360 Sp. z o. o. - Prowadzenie Kadr i Płac Poznań

FitTAX360 Sp. z o. o.

 • Poznań

Bez oporów zleć usługę najlepszego prowadzenia kadr i płac fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Gdańsk i okolicznych miast. ABC rachunkowości od faktur po prowadzenie ksiąg i obsługę kadrową to całkowity standard dla tych znających swoją branżę rachmistrzów.

5.0 (6 opinii)
MW Investment - Biuro Rachunkowe Żyrardów

MW Investment

 • Żyrardów

Księgowy, któremu możesz zaufać Nazywam się Marcin Wójtowicz. Jestem indywidualnym zdalnym księgowym, który świadczy usługi dla klientów z całego kraju. Po kilkuletniej pracy jako księgowy, a potem prezes zarządu biura rachunkowego, postanowiłem zostać freelancerem w dziedzinie księgowości. Pracę w tej branży rozpocząłem z chęcią pomagania przedsiębiorcom w często bardzo skomplikowanej i trudnej drodze wymogów administracyjnych jakie ci muszą przejść, aby móc prowadzić swoje firmy. Przedsiębiorcy wnoszą do naszego życia bardzo wiele dobrego poprzez swoją codzienną, ciężką pracę. Dlatego zawsze cieszę się nawiązując kontakt z nowymi klientami. Sprawia mi wiele satysfakcji sytuacja, w której choć trochę mogę pomóc im w ich biznesowej

Tax&Accounting Solutions Sp. z o.o. - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Wrocław

Tax&Accounting Solutions Sp. z o.o.

 • Wrocław

Konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to najważniejsze walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest prowadzenie ksiąg rachunkowych. Rachunkowość w pełnym zakresie od fakturowania po prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów i obsługę kadrową to całkowity standard dla tych zdolnych rachmistrzów.

4.69 (13 opinii)
Manufaktura Księgowości - Rachunkowość Bydgoszcz

Perfekcyjna Rachunkowość

 • Bydgoszcz
 • Manufaktura Księgowości

Firma Manufaktura Księgowości to wybitni specjaliści od rachunkowości i prowadzenia ksiąg rachunkowych, świadczący usługi dla Klientów z Gdańska i sąsiednich powiatów. Rachunkowość od A do Z od rachunkowości po rozliczenia i obsługę kadrową to typowy pakiet usług dla tych zdolnych profesjonalistów.

5.0 (2 opinie)
Banasik Marta - Biuro Rachunkowe Debrzno

Banasik Marta

 • Debrzno

Jeśli interesuje Cię znakomite biuro rachunkowe to skorzystaj z doświadczenia Banasik Marta. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

A.M. Agata Molęda - Prowadzenie Kadr i Płac Bytów

A.M. Agata Molęda

 • Bytów

Oddaj sprawę we właściwe ręce i powierz prace tym zawodowcom w kwestii prowadzenia kadr i płac. Zarezerwuj termin od razu!

5.0 (1 opinia)
"BALD BROTHERS" ŁUKASZ MATUSZEWSKI - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Winnica

Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

 • Winnica
 • "BALD BROTHERS" ŁUKASZ MATUSZEWSKI

Co Nas wyróżnia? Pozytywne nastawienie i miła obsługa! :) Z Nami księgowość staje się prosta. W cenie usług system dla przedsiębiorców online Wfirma - wszystko w jednym miejscu. Biuro posiada ubezpieczenie OC, ponad 20-letnie doświadczenie oraz wszelkie potrzebne kwalifikacje. Zapraszamy do współpracy :)

Księgowość & Kadry Ewelina Koziorzemska - Prowadzenie Kadr i Płac Gdynia

Prowadzenie Kadr i Płac

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
 • Księgowość & Kadry Ewelina Koziorzemska

Bądź pewny, że osoby, które zatrudnisz do prowadzenia kadr i płac mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Aby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

MA Digital Accounting - Biuro Rachunkowe Wrocław

MA Digital Accounting

 • Wrocław

Solidna rachunkowość to najważniejszy temat dla tego biura rachunkowego - nie mają sobie równych w tej dziedzinie. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać ofertę.

5.0 (4 opinie)

Opinie i porady najlepszych biur rachunkowych

Jeśli interesują Cię opinie na temat biur rachunkowych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Gdańska. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług księgowych. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
LINEN EWA BODZAN - Prowadzenie Rachunkowości Wrocław

LINEN EWA BODZAN

 • Wrocław

Zaoszczędź pieniądze i zleć twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii prowadzenia rachunkowości z miejscowości Gdańsk. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

5.0 (1 opinia)
Joanna Dudzińska - Rozliczanie Podatku Gdańsk

Wysokiej Klasy Rozliczanie Podatku

 • Gdańsk
 • Joanna Dudzińska
Przemysław Z.

Polecam Panią Joannę z całego serca. Bardzo cenię sobie kiedy dostaje informację wcześniej, a nie dowiaduję się od znajomych co powinienem zrobić. Bezproblemowy, szybki kontakt z osoba która jest po mojej stronie i chce mi pomóc to nieoceniony skarb. Bardzo polecam.

5.0 (10 opinii)
W-sk_księgowość online - Biuro Rachunkowe Warszawa

Sumienne Biuro Rachunkowe

 • Warszawa
 • W-sk_księgowość online
Kamil S.

Z Panią Klaudia współpracuje juz od kilku lat, od początku istnienia mojej firmy. Pełen profesjonalizm i obsługa na najwyższym poziomie.

5.0 (2 opinie)
NEW COUNT ORDER SP. Z O.O. - Prowadzenie Rachunkowości Warszawa

Doskonałe Prowadzenie Rachunkowości

 • Warszawa
 • NEW COUNT ORDER SP. Z O.O.

Nasza kadra: - księgowi z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem w biurach rachunkowych i dużych korporacjach; - nadzór prowadzi główny księgowy z 20-letnim doświadczeniem , Licencją Ministra Finansów, doradca podatkowy, - każdy Klient ma przypisanych min. 2 księgowych - stałego opiekuna i opiekunów zastępczych (na czas absencji stałego opiekuna) - każdego Klienta nadzoruje główny księgowy - jesteśmy dostępni również po godzinach pracy , gdy sytuacja wymaga kontaktu z księgowym Jak pracujemy: - księgujemy na bieżąco (pomagamy tak zorganizować współpracę, aby było to możliwe) - Klient otrzymuje w ramach współpracy: a/ dostęp do swojego programu księgowego b/ dostęp online do wszystkich dokumentów księgowych (skany), wyciągów

KB Perfekcja - Biuro Rachunkowe Komorów

KB Perfekcja

 • Komorów

To najwyższej klasy biuro rachunkowe z Gdańska to prawdziwi specjaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie branżowe. Rachunkowość od A do Z od fakturowania po prowadzenie ewidencji i obsługę kadrową to zupełny standard dla tych znających swoją branżę profesjonalistów.

5.0 (2 opinie)
Biuro Rachunkowe Euromax - Biuro Rachunkowe Gdańsk

Biuro Rachunkowe Euromax

 • Gdańsk
Ewa W.

Rzetelna firma, jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Na pewno poleciłabym tę firmę każdemu, w szczególności tym, którzy zakładają teraz własny biznes.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Wita Stwosza Sp. z o.o. - Sprawozdania Finansowe Gdańsk

Sprawozdania Finansowe

 • Gdańsk
 • Kancelaria Wita Stwosza Sp. z o.o.
Magda M.

Rzetelność, profesjonalizm i terminowość to tylko niektóre z pozytywnych atutów firmy. Służą wiedzą i poradą w różnych kwestiach, a kontakt jest natychmiastowy. Można by tak jeszcze długo wymieniać, więc powiem porostu: SERDECZNIE I SZCZERZE POLECAM!

5.0 (4 opinie)
Beata Zawalich Inwestownia usługi księgowo- biurowe - Prowadzenie Rachunkowości Gdańsk

Pierwszorzędne Prowadzenie Rachunkowości

 • Gdańsk
 • Beata Zawalich Inwestownia usługi księgowo- biurowe

Wybierz tę firmę jeśli potrzebujesz doświadczonych ludzi do pierwszorzędnego prowadzenia rachunkowości w miejscowości Gdańsk lub sąsiednim mieście. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

5.0 (4 opinie)
KANCELARIA USŁUG KSIĘGOWYCH AGNIESZKA LARYSA KUBIAK - Usługi Księgowe Gdańsk

KANCELARIA USŁUG KSIĘGOWYCH AGNIESZKA LARYSA KUBIAK

 • Gdańsk

Świadczy usługi księgowe od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Gdańsk, ale także okolicznych powiatów. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (2 opinie)
OptiWay Biuro Rachunkowe Sp z o.o. - Prowadzenie Kadr i Płac Gdańsk -Wrzeszcz

OptiWay Biuro Rachunkowe Sp z o.o.

 • Gdańsk -Wrzeszcz

OptiWay Biuro Rachunkowe Sp z o.o. to wybitni specjaliści z branży doskonałych usług księgowych i prowadzenia kadr i płac, obsługujący Klientów z Gdańska i sąsiednich miast. Zachęcamy do zadawania pytań.

5.0 (6 opinii)
biuro rachunkowe - grupa mikosy - Prowadzenie Rachunkowości Gdańsk

Wyjątkowe Prowadzenie Rachunkowości

 • Gdańsk
 • biuro rachunkowe - grupa mikosy

Bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze zalety firmy biuro rachunkowe - grupa mikosy, której specjalnością jest prowadzenie rachunkowości. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Finansowa Micewicz - Biuro Rachunkowe Gdańsk

Kancelaria Finansowa Micewicz

 • Gdańsk

Najwyższej klasy biuro rachunkowe Kancelaria Finansowa Micewicz jest gotowa pomóc Ci w otrzymaniu najlepiej dopasowej oferty, wystarczy że wyrazisz zainteresowanie ich doskonałą obsługą. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 (4 opinie)
AW Biuro Rachunkowe - Biuro Rachunkowe Gdańsk

AW Biuro Rachunkowe

 • Gdańsk

AW Biuro Rachunkowe to dobre biuro rachunkowe - należy do ścisłej czołówki w regionie. Zobacz na własne oczy! Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

5.0 (2 opinie)
Inkont Sp. z o.o. - Rachunkowość Gdańsk

Inkont Sp. z o.o.

 • Gdańsk
Kamila R.

Jesteśmy profesjonalnym i rzetelnym Biurem Rachunkowym działającym od 2009 roku. Prowadzimy działalność na terenie Gdańska. Obsługujemy klientów indywidualnych i przedsiębiorców głównie z obszaru Trójmiasta i okolic, jednakże jesteśmy również przygotowani i otwarci na podjęcie współpracy z klientami z innych regionów kraju. Wykonujemy usługi księgowe i finansowe w bardzo szerokim zakresie w oparciu o obowiązujące przepisy prawa. Stale doskonalimy naszą wiedzę, mając na względzie zmieniające się ustawodawstwo. Zapewniamy indywidualne podejście, dopasowując się do potrzeb klientów w zakresie, jakiego od nas oczekują.Biuro Rachunkowe INKONT świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu księgowości, kadr i płac oraz doradztwa gospodarczego od 2009 roku. Naszym priorytetem jest najwyższa staranność zawodowa, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. We współpracy kierujemy się odpowiedzialnością, rzetelnością oraz najwyższą jakością świadczonych usług przy zapewnieniu atrakcyjnej ceny. Od początku istnienia biura jesteśmy nastawieni na pełna obsługę finansowo-kadrową klientów, zapewniając im pełną satysfakcję ze współpracy z nami. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie, a wyposażenie teleinformatyczne pozwala nam na świadczenie usług dla klientów niezależnie od położenia ich siedziby. Stale doskonalimy i aktualizujemy naszą wiedzę oraz oprogramowanie na którym pracujemy, będąc w pełni przygotowanymi do obsługi różnych podmiotów gospodarczych. Ponosimy pełną odpowiedzialność za wykonaną usługę oraz posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu.

5.0 (2 opinie)
Biuro Rachunkowe Diament - Biuro Rachunkowe Gdańsk

Biuro Rachunkowe Diament

 • Gdańsk
Kuba B.

Szybko i rewelacyjnie! Z każdym problemem można do nich podejść, przemiłe Panie doradzą, pomogą. Miałem drobny problem ze skarbówką i sam bym sobie nie dał rady i Panie po sąsiedzku podpowiedziały co i jak napisać i skarbówka się odczepiła. PITy wypełniają błyskawicznie, także rzetelność i profesjonalizm pełną gębą!

5.0 (25 opinii)
Biuro rachunkowe Gdańsk, Katarzyna Wróblewska-doradca podatkowy - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Gdańsk

Biuro rachunkowe Gdańsk, Katarzyna Wróblewska-doradca podatkowy

 • Gdańsk

Rachunkowość nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (8 opinii)
Zaksięgowani Małgorzata Nowaczyk - Biuro Rachunkowe Gdańsk

Zaksięgowani Małgorzata Nowaczyk

 • Gdańsk

Jeszcze nie wybrałeś biura rachunkowego? Zaksięgowani Małgorzata Nowaczyk to świetny wybór. Skontaktuj się teraz i poznaj ofertę.

5.0 (1 opinia)
AGAN EXPRES - Prowadzenie Rachunkowości Gdańsk

Pierwszorzędne Prowadzenie Rachunkowości

 • Gdańsk
 • AGAN EXPRES
Latający Słonik- Animacje dla dzieci

Bardzo profesjonalna księgowa. Rozwiewa wszelkie moje wątpliwości. Co najważniejsze przypomniana o płatnościach i rozliczeniach. Polecam serdecznie, już rok korzystam z usług i na pewno będę kontynuowała naszą współpracę.

5.0 (5 opinii)
Ranking Biur Rachunkowych i Księgowych obejmuje również takie miejscowości jak: Gdańsk, Borkowo, Kowale, Leźno, Otomin, Czaple, Jankowo gdańskie, Nowy świat. więcej...
Popularne frazy: biuro rachunkowe cennik Gdańsk