Biuro rachunkowe Bielsko-Biała - Najlepsi w 2023

Najlepsze Biura Rachunkowe w Bielsku-Białej, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Biuro rachunkowe Bielsko-Biała - ranking Najlepsi 2023

ranking info

Szukasz usług rachunkowych? Oto ranking najlepszych biur rachunkowych w Bielsku-Białej w 2023 r. wybranych z 332 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.99 na podstawie 2010 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Biuro rachunkowe Bielsko-Biała
Promowany

Book-Keeper Sp. z.o.o

 • Bielsko-Biała

P.U.„Book-Keeper" Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. powstało w 1990 roku wraz z początkiem kształtowania sit rynku usług księgowych, doradczych i audytorskich na terenie Polski. W ciągu wielu lat działalności przeszliśmy długą drogę rozwoju. W 1993r. Kancelaria nasza została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badań sprawozdań finansowych pod numerem 512. Dziś pozycję Book-Keeper kształtuje profesjonalna kadra biegłych rewidentów, zespól doświadczonych współpracowników, nowoczesne metody pracy oraz kompleksowość świadczonych usług. Swoje usługi oferujemy szerokiej gamie zainteresowanych, począwszy od małych rozwijających się podmiotów po duże jednostki gospodarcze w tym z udziałem kapitału zagranicznego. Współpracując ze swoimi klientami wierzymy w ich sukces i chcemy ich wspierać w dziedzinie, do której jesteśmy powołani Oferujemy Państwu 30 lat naszych doświadczeń. Wierzymy, że bliskie i trwałe relacje są wartością zasadniczą na drodze rozwoju i osiąganych sukcesów Do realizacji zadań z zakresu audytu, rachunkowości oraz doradztwa zatrudniamy szerokie grono specjalistów i doświadczonych pracowników. Aby sprostać złożonym potrzebom przedsiębiorstw, audytorzy i eksperci księgowi naszej firmy stale współpracują z zaprzyjaźnionymi prawnikami i właścicielami firm consultingowych, co pozwala na zapewnienie usługi na każdym etapie rozwoju. Wzajemna współpraca biegłych rewidentów, księgowych, prawników i innych specjalistów z dziedziny finansów, prowadzi do powstania wielodyscyplinarnych zespołów roboczych, które w oparciu o wymianę doświadczeń i wiedzy pozwalają znaleźć najbardziej optymalne rozwiązania dla klienta.

P.U.H RÓŻA Sp. z o.o. - Rozliczanie Podatku Bielsko-Biała
Promowany

Pierwszorzędne Rozliczanie Podatku Bielsko-Biała

 • Bielsko-Biała
 • P.U.H RÓŻA Sp. z o.o.
Galeria Makatka

Miła i profesjonalna obsługa, bez zastrzeżeń. Polecam.

5.0 (1 opinia)
Biuro Rachunkowe Calculer - Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała
Promowany

Perfekcyjne Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała

 • Bielsko-Biała
 • Biuro Rachunkowe Calculer
Joanna Ż.

Wszystko przebiegało bardzo szybko. Jako samotna mama doceniam mozliwosc zalatwienia sprawy zdalnie - Kontakt był mailowy i telefoniczny. Wszystko sprawnie i bardzo profesjonalnie. Napewno w przyszłości skorzystam jeszcze z usług tego biura. Polecam!

5.0 (6 opinii)
Biuro Rachunkowe Brygida Tarnawa-Magiera - Rachunkowość Bielsko-Biała
Promowany
Dowgal &Dred Catering

Zawsze można liczyć na konkretną odpowiedź czy poradę. Jeśli nie zna odpowiedzi na szczegółowe pytanie, to sprawdza i oddzwania. Tłumaczy prostym, zrozumiałym językiem. Rzetelność, to podstawa biura rachunkowego Pani Brygady.

5.0 (3 opinie)
Wszystkie firmy
Kancelaria Księgowo Podatkowa PRESTIGE - Rachunkowość Katowice
best badge
Sylwia J.

Bardzo miło mnie obsłużyli. Księgowość na wysokim poziomie. Jak najbardziej polecam za podejście do klienta i profesjonalnie wykonaną usługę! Pozdrawiam:)

4.96 (100 opinii)
Instytut Księgowości - Biuro Rachunkowe Łódź
best badge
Auto_handel Przemek

Pięć gwiazdek to zdecydowanie za mało. Biuro rachunkowe na wysokim poziomie. Dziękuję bardzo. Polecam wszystkim.

5.0 (9 opinii)
Księgowość dla Firm - Rachunkowość Pszczyna
best badge
Izabela K.

Współpraca na wysokim poziome, konkretne odpowiedzi na pytania, nie można trafić lepiej. Bardzo polecam!

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Doradztwa Podatkowego - Rachunkowość Żywiec
best badge
Usługi graficzne

Korzystam z usług Kancelarii Podatkowej Paneth w zakresie doradztwa podatkowego i usług księgowych. Uważam, że właściciele reprezentują bardzo wysoki poziom wiedzy prawno-podatkowej i są skutecznymi i dobrymi doradcami podatkowymi. Usługi księgowe również świadczą na bardzo wysokim poziomie.

5.0 (7 opinii)
Biuro Rachunkowe Calculer - Rachunkowość Bielsko-Biała
best badge
Joanna Ż.

Wszystko przebiegało bardzo szybko. Jako samotna mama doceniam mozliwosc zalatwienia sprawy zdalnie - Kontakt był mailowy i telefoniczny. Wszystko sprawnie i bardzo profesjonalnie. Napewno w przyszłości skorzystam jeszcze z usług tego biura. Polecam!

5.0 (6 opinii)
"FinanSowa" Biuro Rachunkowe Anita Talik-Orłowska - Rozliczanie Podatku Żywiec
best badge
Bożena C.

Gorąco polecam Biuro Rachunkowe P. Anity - profesjonalizm, fachowość, łatwość kontaktu, gotowość pomocy, rzetelność to tylko niektóre atuty firmy "FinanSowa". Super współpraca, zawsze wszystko na czas.

5.0 (5 opinii)
FPHU MiTesoro Kornelia Kaczmarczyk - Sprawozdania Finansowe Pszczyna
best badge
AGAN Agnieszka Reclik-Lazar

Współpraca z firmą FPHU MiTesoro to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Właścicielkę firmy, oraz jej zaangażowanie sprawia, że wszystkie wspólnie prowadzone sprawy udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszystkim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę.

5.0 (4 opinie)
Biuro Rachunkowo-Księgowe JG Agnieszka Juraszek - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Żywiec
best badge
MW LOKUM NIERUCHOMOŚCI

Rzetelna firma świadcząca usługi na bardzo wysokim poziomie. To co mnie osobiście ujęło prócz wiedzy i doświadczenia to życzliwość, empatia chęć doradztwa i pomocy klientowi. Szczerze polecam!

5.0 (4 opinie)
Biuro Rachunkowe "OPTIMA" Anna Szczotka - Sprawozdania Finansowe Żywiec
best badge
Joanna N.

Rzetelna firma, polecam! Wszystko rozliczone sprawnie.

5.0 (3 opinie)
avatar icon best badge
Bmazanowska@o2.pl

Konkretnie i profesjonalnie. Przygotowane wcześniej dokumenty. Polecam

5.0 (2 opinie)

Więcej biur rachunkowych i księgowych z Bielska-Białej

DO THIS Sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała

Sumienne Biuro Rachunkowe

 • Bielsko-Biała
 • DO THIS Sp. z o.o.

Odszukaliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną ofertę biura rachunkowego. Specjaliści z DO THIS Sp. z o.o. zaplanują i dokładnie zakończą prace. Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (18 opinii)
KANCELARIA RACHUNKOWA e-Videns Centrum - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Bielsko-Biała

Zaoszczędź sobie kłopotów i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii prowadzenia ksiąg rachunkowych z miejscowości Bielsko-Biała. Rachunkowość w pełnym zakresie od monitoringu płatności po prowadzenie ksiąg i obsługę kadrowo-płacową to typowy pakiet usług dla tych znających swoją branżę profesjonalistów.

5.0 (3 opinie)
Bilans++ Spółka z o.o. - Rozliczanie Podatku Bielsko-Biała

Wyjątkowe Rozliczanie Podatku

 • Bielsko-Biała
 • Bilans++ Spółka z o.o.
Max-Ed

Bardzo rzetelna firma przy współpracy doradzają w sposób profesjonalny. Mają na względzie klienta, a to ważne w dzisiejszych czasach. Polecam!

5.0 (6 opinii)
Obrachunki Biuro Rachunkowe - Rozliczanie Podatku Bielsko-Biała
Paweł K.

Moją współpracę z biurem Obrachunki, oceniam bardzo wysoko. Pan Maciej świadczy usługi księgowości profesjonalnie i rzetelnie. W razie potrzeby stara się zawsze pomóc i doradzić należycie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do dotychczasowej dwuletniej współpracy. Zdecydowanie polecam Obrachunki!

5.0 (11 opinii)
Honesta Inkaso Sp. z o. o. - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Bielsko-Biała

Profesjonalne Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Bielsko-Biała

 • Bielsko-Biała
 • Honesta Inkaso Sp. z o. o.
Marcin S.

Usługi biura rachunkowego świadczone są na bardzo wysokim poziomie. Jednym z kluczowych elementów, który wyróżnia firmę wśród konkurencji, jest wzorowa komunikacja i umiejętność dostosowania się do indywidualnych potrzeb klienta. Biuro pomogło wprowadzić automatyczny eksport dużej ilości danych. Dzięki temu rozwiązaniu, proces przekazywania dokumentów i informacji stał się bardziej efektywny i przejrzysty.

5.0 (2 opinie)

Dołącz do naszych Biur Rachunkowych i Księgowych w Bielsku-Białej

Działasz na rynku jako Biuro Rachunkowe i Księgowe i szukasz nowych Klientów z Bielska-Białej lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

BIURO RACHUNKOWE GAMA S.C. - Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała
Michał P.

Korzystam z usług od 2018 roku. Są rzetelni, mają doświadczenie i odpowiednią wiedzę, na której można bazować.

5.0 (1 opinia)
Biuro Rachunkowe "Podatki pod kontrolą" Jerzy Hyliński - Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała

Wysokiej klasy prowadzenie ksiąg rachunkowych to życiowa pasja tego biura rachunkowego - są jednymi z najlepszych w branży. Rachunkowość w pełnym zakresie od monitoringu płatności po prowadzenie ewidencji i usługi z zakresu kadr i płac to zupełny standard dla tych znających swoją branżę specjalistów.

5.0 (10 opinii)
Biuro Usług Rachunkowych Izabela Picher-Ruszyńska - Sprawozdania Finansowe Bielsko-Biała

Bezkonkurencyjne Sprawozdania Finansowe Bielsko-Biała

 • Bielsko-Biała
 • Biuro Usług Rachunkowych Izabela Picher-Ruszyńska
Daniel N.

Profesjonalizm i chęć pomocy w każdej sytuacji. Zdecydowanie polecam każdemu, kto poszukuje księgowości na najwyższym poziomie.

5.0 (1 opinia)
Biuro Rachunkowe AWART - Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała

Biuro Rachunkowe AWART

 • Bielsko-Biała

Szukasz biura rachunkowego do sprawnej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - Biuro Rachunkowe AWART w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania prac. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

5.0 (11 opinii)
Biuro Rachunkowe "Rozliczeni" - Rachunkowość Bielsko-Biała

Profesjonalna Rachunkowość Bielsko-Biała

 • Bielsko-Biała
 • Biuro Rachunkowe "Rozliczeni"

Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy Biuro Rachunkowe Rozliczeni spełnią Państwa wymagania w temacie rachunkowości. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby otrzymać ofertę.

5.0 (1 opinia)

Biuro rachunkowe Bielsko-Biała - cennik, 2022

W ciągu kilku minut możesz otrzymać pierwsze oferty i dowiedzieć się jaki jest cennik biura rachunkowego z Bielska-Białej. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a dowiesz się jakie są koszty biura rachunkowego w Bielsku-Białej. Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakie usługi księgowe Cię interesują?
4Profit Sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała

4Profit Sp. z o.o.

 • Bielsko-Biała

Potrzebujesz solidnego biura rachunkowego do zrealizowania Twojego zlecenia w korzystnej cenie? 4Profit Sp. z o.o. to korzystne rozwiązanie, którego potrzebujesz. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 (9 opinii)
ILS GROUP SP. Z O. O. - Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała

Dobre Biuro Rachunkowe

 • Bielsko-Biała
 • ILS GROUP SP. Z O. O.

Rozpoczęliśmy działalność w 2014 roku. Nasza specjalność to profesjonalne usługi księgowe, doradztwo podatkowe, finansowe oraz pośrednictwo kredytowe na rzecz naszych Klientów, zachowując przy tym maksimum dokładności, staranności i rzetelności. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Obsługujemy zarówno działalności jednoosobowe, spółki osobowe i kapitałowe. Każdego dnia pracujemy na sukces naszych Klientów! Zajmujemy się w obsługą księgową i kadrowo-płacową., na terenie woj. śląskiego, małopolskiego.

Biuro Rachunkowe ART-TAX Izabela Handzlik-Zagórska - Rozliczanie Podatku Bielsko-Biała

Biuro Rachunkowe ART-TAX Izabela Handzlik-Zagórska

 • Bielsko-Biała

Biuro Rachunkowe ART-TAX powstało z pasji do finansów, księgowości i podatków. Tak – Finanse da się lubić. Jesteśmy najlepszym przykładem ludzi pracujących z pasją i z zaangażowaniem. Za cel stawiamy sobie prowadzenie na bieżąco rzetelnej dokumentacji finansowej, która przyniesie jednostce organizacyjnej pozytywne i wymierne efekty finansowe. Główną zaletą naszego biura jest ponad 22-letnie doświadczenie nabyte w międzynarodowym środowisku, nowoczesne rozwiązania oraz obsługa w języku angielskim. Świadczymy profesjonalne usługi księgowe, kadrowo-płacowe, usługi prowadzenia projektów finansowych, pomoc przy wdrażaniu systemów finansowych i rozwiązań w ramach optymalizacji procesów finansowych w przedsiębiorstwach. Obsługujemy zarówno duże

TAX SAFE O. BIELSKO BIAŁA - Usługi Księgowe Bielsko-Biała

Wyjątkowe Usługi Księgowe

 • Bielsko-Biała
 • TAX SAFE O. BIELSKO BIAŁA

Biuro rachunkowe TAX SAFE to połączenie ponad 25 lat doświadczenia w księgowości z nowoczesnymi technologiami, dzięki którym jesteś online ze swoja księgową oraz biurem. Biuro rachunkowe TAX SAFE to ogólnopolska sieć biur rachunkowych oferująca kompleksową obsługę Klienta, począwszy od pomocy w założeniu firmy, odpowiedniego doboru formy prowadzenia działalności i jej księgowość, niezbędne ubezpieczenia, doradztwo prawne i podatkowe aż po rożnego rodzaju finansowanie takie jak kredyty, leasingi oraz ubezpieczenia, faktoring czy dotacje unijne. TAX SAFE wyróżnia kompletność wszystkich usług w jednym miejscu oraz dzięki wykwalifikowanej kadrze dobranie najbardziej optymalnego rozwiązania pod względem podatkowym aby nasi klienci mieli

avatar icon

Brif sp. zo.o.

 • Bielsko-Biała

Rozpoczęliśmy działalność od 2016. Nasza firma wykonuje usługi księgowe, doradztwo. Nasze usługi świadczymy w całej Polsce. Realizujemy nasze usługi stawiając zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Biuro Rachunkowe ABK Barbara Pysz-Twardy - Sprawozdania Finansowe Bielsko-Biała

Idealne Sprawozdania Finansowe

 • Bielsko-Biała
 • Biuro Rachunkowe ABK Barbara Pysz-Twardy

Nadal nie znalazłeś sprawozdań finansowych, chociaż szukasz od niezliczonych dni? Biuro Rachunkowe ABK Barbara Pysz-Twardy może być Twoim rozwiązaniem. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Biuro Rachunkowe Dekret - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Bielsko-Biała

Biuro Rachunkowe Dekret

 • Bielsko-Biała

Jeśli szukasz pierwszorzędnej usługi księgowej w dobrej cenie to firma Biuro Rachunkowe Dekret jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji Twoich wymagań z dziedziny prowadzenia ksiąg rachunkowych. Ażeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

avatar icon

Solidne Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

 • Bielsko-Biała
 • Biuro Doradców Podatkowych s.c. Ewa Kubiczek, Piotr Kubiczek

Okres naszej działalności rozpoczął się w 1997. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Bielsko-Biała. Nasza firma realizuje usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, doradztwa podatkowego, kadr, płac. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

avatar icon

DMF Dariusz Maryanek

 • Bielsko-Biała

Podjęcie decyzji o wyborze sprawozdań finansowych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z DMF Dariusz Maryanek posłużą radą i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Centrum Rachunkowości - Usługi Księgowe Bielsko-Biała

Rzetelne Usługi Księgowe

 • Bielsko-Biała
 • Centrum Rachunkowości

Pełna księgowość firm wraz z obsługą płacową. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.centrum-rachunkowosci.pl Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego bądź telefonicznego 33 49 99 776 lub . Joanna Kubica

Opinie i porady najlepszych biur rachunkowych

Jeśli interesują Cię opinie na temat biur rachunkowych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Bielska-Białej. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług księgowych. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Biuro Rachunkowe Szarek - Usługi Księgowe Bielsko-Biała

Biuro Rachunkowe Szarek

 • Bielsko-Biała

Starasz się odnaleźć godnego zaufania profesjonalistę od perfekcyjnych usług księgowych, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Biuro Rachunkowe Szarek jest do Twojej dyspozycji. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

avatar icon

Rafał Jojko

 • Bielsko-Biała

Od lat pracownicy firmy Rafał Jojko realizują usługi z zakresu perfekcyjnego rozliczania podatku, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących usługi księgowej. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

KPR Kancelaria Prawno-Rachunkowa - Sprawozdania Finansowe Bielsko-Biała

Doskonałe Sprawozdania Finansowe

 • Bielsko-Biała
 • KPR Kancelaria Prawno-Rachunkowa

Zdecydowanie o wyborze sprawozdań finansowych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z KPR Kancelaria Prawno-Rachunkowa doradzą Ci i dobiorą dopasowne rozwiązanie. Już teraz zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

avatar icon

K&M TAX Kancelaria Podatkowa Kamila Pierzak

 • Bielsko-Biała

Ten, kto poszukuje najlepszej usługi księgowej powinien niezwłocznie zgłosić się do KM TAX Kancelaria Podatkowa Kamila Pierzak i poznać dobre ceny oraz oferowaną jakość. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

avatar icon

Fantastyczne Rozliczanie Podatku

 • Bielsko-Biała
 • Anna Łaska Kancelaria Podatkowa

Chcesz znaleźć fachowców od fantastycznego rozliczania podatku w rejonie Bielska-Białej lub na terenie Bielska-Białej? Zarezerwuj termin od razu!

avatar icon

Perfekcyjna Rachunkowość

 • Bielsko-Biała
 • Windykacja BPC Sp.z o.o.

Pracownicy Windykacja BPC Sp.z o.o. to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży perfekcyjnej rachunkowości. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

avatar icon

Najlepsze Biuro Rachunkowe

 • Bielsko-Biała
 • NSM LEGAL & TAX sp. z o.o.

Planujesz wybór biura rachunkowego z okolic Bielska-Białej, ale nie chcesz przepłacać? NSM LEGAL TAX sp. z o.o. oferuje wykonanie usług w najniższej w okolicy cenie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Centrum EM-PARTNER - Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Bielsko-Biała

Centrum EM-PARTNER

 • Bielsko-Biała

Centrum EM-PARTNER działa na rynku od 2007 roku. Zajmujemy się zewnętrzną obsługą kadr i płac (zewnętrzy dział personalny), usługami i szkoleniami w zakresie BHP i PPOŻ (służba BHP), świadczymy usługi w zakresie ochrony środowiska dla firm (operaty, opinie, stała obsługa, BDO). Świadczymy usługi w zakresie systemu HACCP i LOTO. Organizujemy szkolenia w zakresie prawa pracy, haccp, bhp, zawodowe i doskonalące.. Siedziba firmy znajduje się w Bielsku-Białej, usługi świadczymy na terenie Śląska i Małopolski. Mamy przedstawicieli na terenie całego kraju. Usługi wykonujemy stacjonarnie, z dojazdem do Klienta, albo zdalnie z użyciem nowoczesnych środków komunikacji i rozwiązań chmurowych. Proponujemy pełne przejęcie określonych działów, albo

Biuro Rachunkowe KONKRET Agata Gębala - Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała

Biuro Rachunkowe KONKRET Agata Gębala

 • Bielsko-Biała

Trafny wybór rewelacyjnego biura rachunkowego nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się Biuro Rachunkowe KONKRET Agata Gębala - to prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Ażeby otrzymać wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

avatar icon

Dobre Biuro Rachunkowe

 • Bielsko-Biała
 • Ozmesa sp. z o. o.

Biuro Rachunkowe Ozmesa Sp. z o.o. w Bielsku-Białej zaprasza do współpracy zarówno duże przedsiębiorstwa jak i mniejsze firmy oraz klientów indywidualnych prowadzących działalność gospodarczą. Dynamika, profesjonalizm, dyskrecja oraz atrakcyjne ceny to tylko niektóre z zalet naszego Biura. Dobra lokalizacja oraz elastyczne godziny pracy naszego Biura Rachunkowego zapewniają komfort zarówno klientom z Bielska-Białej jak i okolic. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, a obsługa firm prowadzona jest jedynie na legalnym i ciągle aktualizowanym oprogramowaniu. Dodatkowo na bieżąco korzystamy z publikacji elektronicznych w celu pozyskiwania aktualnych dokumentów, deklaracji oraz przepisów prawa. Klienci naszego

Biuro Rachunkowe Bielsko Biała - Sprawozdania Finansowe Bielsko-Biała

Biuro Rachunkowe Bielsko Biała

 • Bielsko-Biała

Równie dobrej propozycji sprawozdań finansowych szybko nie znajdziesz w miejscowości Bielsko-Biała i okolicy, więc jeżeli poszukujesz tanich sprawozdań finansowych to od razu poznaj Biuro Rachunkowe Bielsko Biała. Jeśli chcesz otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

avatar icon

Anna Forczmańska

 • Bielsko-Biała

Jestem młodą księgową ale już z kilkuletnim doświadczeniem. Pracowałam zarówno w firmach produkcyjnych jak i biurze rachunkowym - więc wiem czego oczekują klienci powierzający swoje finanse w ręce specjalistów. Dzięki mojej pracy chciałabym, aby klienci czuli się pewnie o swoje finanse, a kontrola z urzędów nie spędzała im snu z powiek. Ze mną Urząd Skarbowy nie będzie Ci się śnił po nocach :)

avatar icon

Perfekcyjna Rachunkowość

 • Bielsko-Biała
 • Biuro Rachunkowe KPR

Firma Biuro Rachunkowe KPR to wybitni specjaliści od rachunkowości, obsługujący Klientów z Bielska-Białej i okolicznych miast. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Kancelaria Księgowa Finiks Sp. z o.o. - Usługi Księgowe Bielsko-Biała

Profesjonalne Usługi Księgowe

 • Bielsko-Biała
 • Kancelaria Księgowa Finiks Sp. z o.o.

Firma Kancelaria Księgowa Finiks Sp. z o.o. to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie rachunkowości. Swoje profesjonalne usługi księgowe oferują Klientom w rejonie Bielska-Białej. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

avatar icon

Dobre Sprawozdania Finansowe

 • Bielsko-Biała
 • Kancelaria "Podatki-Rachunkowość" sp. z o.o

Firma Kancelaria Podatki-Rachunkowość sp. z o.o świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z miejscowości Bielsko-Biała i z sąsiednich miast. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

avatar icon

BIURO RACHUNKOWE KOMPENDIUM BARTOSZ PTASZNK

 • Bielsko-Biała

Usługi księgowe to najważniejszy temat dla tego biura rachunkowego - są jednymi z najlepszych w branży. Żeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - warto.

Ranking Biur Rachunkowych i Księgowych w Bielsku-Białej obejmuje również takie miejscowości jak Czechowice-Dziedzice, Pisarzowice, Buczkowice, Szczyrk, Rybarzowice, Kozy, Mazańcowice, Czaniec, Jaworze, Ligota, Bystra, Jasienica, Bestwina, Wilkowice, Godziszka, Rudzica, Kobiernice, Dankowice, Wilamowice.

Poradniki o księgowości

Progi podatkowe to wartości podatku, który należy opłacić – zależnie od wysokości podstawy opodatkowania za przychody z poprzedniego roku. Skala podatkowa w Polsce oparta jest właśnie na progach podatkowych – ich przekroczenie (czyli uzyskanie dochodów powyżej wyznaczonego progu pierwszego, drugiego lub trzeciego) sprawia, że podatnik musi zapłacić większy podatek dochodowy. Jakie progi podatkowe ...

09.01.2023

Co to jest podatek dochodowy? To podstawowe świadczenie osoby fizycznej (PIT) lub osoby prawnej (CIT) na rzecz państwa. Wysokość podatku dochodowego zależy m.in. od wysokości dochodu – to podstawa opodatkowania. Jak obliczyć wysokość podatku dochodowego od osób fizycznych i osób prawnych?

24.01.2023

Czym jest kwota wolna od podatku? To element systemu podatkowego – kwota dochodu wolnego od podatku to wartość, od której nie musisz odprowadzać podatku w rocznym rozliczeniu podatkowym. Wyliczana jest na podstawie dochodu podatnika, czyli przychodu pomniejszonego o koszty jego uzyskania. Kwota wolna od podatku zmieniała się na przestrzeni lat, a ostatnią ważną zmianą było wprowadzenie Polskiego Ładu w ...

17.01.2023

W ramach deklaracji PIT za dany może się okazać, że masz nadpłatę podatku dochodowego i należy ci się jego zwrot. W jakim czasie urząd skarbowy zobowiązany jest go dokonać? Jak szybko otrzymasz zwrot podatku PIT? Sprawdź, co trzeba wiedzieć na temat zwrotu podatku!

24.04.2023

Większość przedsiębiorców (60%) uważa, że współpraca z biurem rachunkowym może odbywać się zdalnie – wynika z analizy portalu Oferteo.pl. Wśród usług, jakich najczęściej poszukują, jest prowadzenie księgowości i sporządzanie deklaracji podatkowych. 

27.06.2023

PIT-11 jest jednym z podstawowych dokumentów, dzięki którym co roku możliwe jest rozliczenie się z fiskusem. Warto wiedzieć, że PIT-11 może zawierać dane nie tylko z umowy o pracę, ale też m.in. z praw autorskich, umów zlecenie, umowy o dzieło, działalności wykonywanej samodzielnie i społecznie. Do kiedy trzeba wysłać PIT-11 do urzędu skarbowego? W jakim terminie należy przekazać PIT-11 pracownikowi? Jak ...

27.01.2023