Biuro rachunkowe Szczecin - Najlepsze w 2020

Najlepsze Biura Rachunkowe w Szczecinie, 2021

149 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze w 2020

Promowani
Biuro rachunkowe Szczecin
Promowany

PHU DA CAPO EWA SZCZĘCH

Dołuje, 11 km od Szczecin
Ewa W.

Biuro Rachunkowe DA CAPO działa od 16-11-1992 roku. Posiadamy świadectwo kwalifikacyjne wydane przez Ministerstwo Finansów nr 3034/97 z 17-03-1997 roku potwierdzające spełnienie wymogów kwalifikacyjnych określonych dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe. Biuro rachunkowe posiada również obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotów uprawnionych do wykonywania działalności usługowej w zakresie ksiąg rachunkowych.. Obsługujemy klientów na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zakres działalności : 1. prowadzenie ksiąg rachunkowych 2.ewidencje KPiR 3. Ryczałt 4. rozliczenia z zusem ( sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych, rozliczeniowych, obsługa klientów przez e-pue) 5. obsługa kadrowa ( prowadzenie akt osobowych, pilnowanie szkoleń bhp i badań lekarskich, prowadzenie zatrudnienia osób w ramach umów cywilnoprawnych)) 6. obsługa płacowa ( sporządzanie list płac z umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych, prowadzenie kartotek pracowników i sporządzanie deklaracji rocznych pracowników) 7. sporządzanie i wysyłanie plików JPK vat 8. sporządzanie deklaracji i rozliczeń w zakresie podatku od towarów i usług vat, podatku dochodowego PIT, CIt

Dobra Księgowa Biuro Rachunkowe - Biuro rachunkowe Szczecin
Promowany
S-profit

Profesjonalne podejście do tematu. Polecam.

Business Accounting Office Sp. z o.o. - Biuro rachunkowe Szczecin
Promowany
Agnieszka P.

Business Accounting Office rozlicza dokumenty mojej firmy od 2 lat i po raz pierwszy odkąd prowadzę firmę, czyli od 12 lat, spotkałam się z tak sumiennym i profesjonalnym podejściem do klienta, jednocześnie za bardzo rozsądną cenę. Czuje się, że osoby, które to robią lubią swoją pracę i uczą się na bieżąco, a zmian w tej branży jest mnóstwo. Odkąd powierzyłam prowadzenie dokumentów Busacco, nie otrzymałam ani jednego upomnienia z US czy ZUS - wszystko jest prowadzone w największym porządku, a poza tym w każdej chwili mogę liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo nie tylko w sprawach związanych z moją firmą. Ostatnio moja znajoma, którą tam wysłałam uzyskała darmową poradę zabierając pracownikom ponad 2 godziny czasu.

Tax Lion Sp. z o.o. - Biuro rachunkowe Szczecin
Promowany
Anna S.

Bardzo kompetentne i stale rozwijające się biuro. Poza wsparciem księgowym i kadrowo-płacowym można też uzyskać cenne porady prawne. Polecam to biuro również ze względu na dobry kontakt i atmosferę współpracy. Wszystkie Panie są serdeczne, cierpliwe, wyczerpująco tłumaczą niejasne kwestie, pomagają rozwiązywać problemy. Polecam, dziękuję, życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam.

Biuro Rachunkowe EKB Mirosława Parol - Biuro rachunkowe Szczecin
Promowany
Werta Sp. z o.o.

Bardzo profesjonalne biuro rachunkowe. Zespół księgowych, który bardzo poważnie podchodzi do każdej sprawy. Dzięki temu, nawet najbardziej skomplikowane problemy podatkowo-księgowe są rozwiązywane z należytą starannością. Biuro z najwyższą oceną i godne polecenia.

Nordlinie sp.zo.o - Biuro rachunkowe Szczecin
Konopielka

Realizacja usługi pełen profesjonalizm. Rzadko się zdarza żeby ktoś z taką pasją podchodził do wykonywanej pracy. Dziękuje nareszcie mogę spać spokojnie.

BIURO RACHUNKOWE "IBW" - Biuro rachunkowe Szczecin
Anna Kujawa Warzywa-Owoce-ART.SPOŻ.

Moja opinia o biurze jest pięciogwiazdkowa.Współpraca jest wzorowa.Miła atmosfera i duży profesjonalizm .Oprócz pracy jakie wykonuje biuro jaką jest rozliczanie mojej firmy zawsze otrzymuję dla mnie ważne odpowiedzi związane ze swoją działalnością jak i również na temat różnych przepisów czy ustawa.Polecam biuro Pani Iwony "IBW".

Taxologika Sp. z o.o. - Biuro rachunkowe Szczecin
MM Auto

Naprawdę najlepsze biuro rachunkowe z jakiego do tej pory korzystałem. Znajomość przepisów i procedur dotyczących księgowości na najwyższym poziomie, chętnie doradzają. Cena w stosunku do jakości usług, uważam, że jest bardzo dobra. Dopiero teraz przestałem martwic się, że z dokumentami firmy może być coś nie w porządku.

Biuro Rachunkowe Magdalena Mazurek - Biuro rachunkowe Szczecin
ZZPTKGL

Rozmowa bardzo profesjonalna i przyjemna zarazem. Przystępna cena usług. Napewno poleciłabym tę firmę.

FKinfo Sp. z o.o. - Biuro rachunkowe Szczecin
IdeaSpot

Biuro rachunkowe z jednej strony bardzo profesjonalne, a z drugiej bardzo przyjazne. Z jednej strony korzystają z najnowszych technologii i oprogramowania, które również otrzymałem w pakiecie z usługą, a z drugiej strony w razie potrzeby wciąż jest kontakt z poszczególnymi pracownikami Biura. Obsługują firmy duże i małe, i nie było jeszcze takiego tematu, którego nie udałoby się FKInfo rozliczyć.

LOW TAX Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. - Biuro rachunkowe Dobra
Jacek O.

Profesjonalne, kompleksowe usługi finansowo – księgowe, a także kadrowo – płacowe to główne zadania, jakie od kilku lat z powodzeniem realizuje nasze biuro rachunkowe pod firmą LOW TAX. Z fachowej pomocy korzystają przedsiębiorstwa i firmy o rozbudowanej strukturze, z dużym zaangażowaniem kapitałowym a także klienci indywidualni prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą. Każdy klient współpracujący z nami, bez względu na to czy prowadzi mały biznes, czy też dużą firmę, jest dla nas równie ważny. Nasze usługi wykonujemy rzetelnie, z pełnym zaangażowaniem i wedle aktualnie obowiązujących przepisów, jednocześnie dbając o najwyższe standardy, które najlepiej o nas świadczą. Nasze biuro rachunkowe oferuje szeroki zakres usług rachunkowych, ale również świadczy kompleksowe usługi doradztwa gospodarczego, dopasowane do modelu prowadzonej przez klienta firmy. Gwarantujemy fachową i profesjonalną obsługę ksiąg rachunkowych oraz wszelkich zobowiązań administracyjnych. Przejmujemy wszelkie obowiązki podatnika związane z rachunkowością i prowadzeniem ksiąg rachunkowych, w znaczący sposób odciążając go od skomplikowanych i czasochłonnych powinności. Innymi słowy współpraca z nami oznacza kompleksowe rozwiązanie dla Państwa firmy. Gwarantujemy, że Wasze obowiązki związane z rachunkowością i księgowością będą realizowane przez zespół specjalistów, który dba o to, aby zlecane zadania wykonywane były sumiennie i rzetelnie. Współpraca z naszym biurem daje Państwu możliwość skoncentrowania się na kluczowych obszarach działania firmy i tym samym zapewnia szereg wartości, które w kontekście prowadzenia biznesu w dzisiejszych czasach nie sposób przecenić. Oszczędność czasu oraz zmniejszenie kosztów administracyjnych i zatrudniania księgowych Pełen profesjonalizm i rzetelność prowadzenia dokumentów firmowych Gwarancję terminowego przygotowywania dokumentacji i informacji przesyłanych do odpowiednich organów, Gwarancję całkowitej poufności przekazywanych i otrzymywanych danych Gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług Aktualne informacje oraz szybki dostęp do wysokiej klasy specjalistów oraz wiedzy merytorycznej, bez konieczności zatrudniania i szkolenia własnych pracowników Usługę w pełni dopasowaną do Państwa potrzeb I możliwości Skuteczną komunikację z organami Administracji Skarbowej oraz ZUS

HL-Polska Sp. zo.o.

Firma BKL Lompert prowadzi usługowo pełną księgowość naszej spółki z o.o. oraz obsługuje nas w zakresie kadrowo-płacowym , rozliczając pracowników w różnym systemie czasu pracy tzn. podstawowym, zadaniowym, równoważnym. Usługa jest wykonywana rzetelnie, pełen profesjonalizm. Znajomość zagadnień podatkowych oraz kadrowo-płacowych na najwyższym poziomie. Polecam do nawiązania współpracy

eScript

Kompetencja, profesjonalne podejście, praca w trybie online, motywacja do poszerzania wiedzy.

Więcej profesjonalistów

Libri usługi księgowe Anna Kasprzyk - Biuro rachunkowe Szczecin
Aneta K.

Profesjonalna obsługa, fachowość i terminowość. Polecam.

Tax-24.pl - Biuro rachunkowe Szczecin

Solidna Rachunkowość

Szczecin

Tax-24.pl

Oferuje usługi z zakresu rachunkowości od lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Szczecin, ale także przyległych powiatów. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Epig Sp. z o.o. - Biuro rachunkowe Szczecin

Epig Sp. z o.o.

Szczecin

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie najlepszą ofertę biura rachunkowego. Eksperci z Epig Sp z oo zaplanują i kompleksowo wykonają prace. Rachunkowość od A do Z od monitoringu płatności po prowadzenie ewidencji i obsługę kadrową to typowy pakiet usług dla tych wszechstronnych profesjonalistów.

Marża Biuro Rachunkowe - Biuro rachunkowe Szczecin
PRY-FIX

Z przyjemnością rekomenduję Biuro Rachunkowe Marża jako biuro godne polecenia ze względu na wysoki poziom świadczonych usług księgowych oraz profesjonalne podejście do klienta. Moja współpraca pozwala mi w pełni potwierdzić rzetelność, fachowość, terminowość i skrupulatność Biura Rachunkowego Marża. Wysoka jakość obsługi, skoncentrowana indywidualnej specyfice firmy oraz otwartość na potrzeby klienta skłania mnie do najwyższej rekomendacji wszystkim tym którzy poszukują niezawodnej obsługi księgowej.

Biuro rachunkowe JR Perfekt - Biuro rachunkowe Szczecin

Wyjątkowe Prowadzenie Kadr i Płac

Szczecin

Biuro rachunkowe JR Perfekt

Powierz zadanie prowadzenia kadr i płac ekspertom firmy Biuro rachunkowe JR Perfekt z miejscowości Szczecin. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Szczecina nie mają sobie równych. Już teraz zadzwoń do nich i poznaj ofertę.

Dołącz do naszych Biur Rachunkowych i Księgowych w Szczecinie

Działasz na rynku jako Biuro Rachunkowe i Księgowe i szukasz nowych Klientów z Szczecina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Biuro Rachunkowe Monex Monika Nosek - Biuro rachunkowe Szczecin

Niezawodne Biuro Rachunkowe

Szczecin

Biuro Rachunkowe Monex Monika Nosek

Wybór niezawodnego biura rachunkowego nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się Biuro Rachunkowe Monex Monika Nosek - to prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

ALTER Marzena Świderska Biuro Usług Księgowych - Biuro rachunkowe Szczecin
Adler

Szczerze polecam firmę Alter za rzetelność, kompetencję i przede wszystkim dużą wiedzę. Rzadko spotyka się tak zaangażowanych księgowych i skorych do pomocy w najtrudniejszych sytuacjach. Po wielu latach doświadczenia z różnymi biurami księgowymi wiem, że w końcu udało mnie się trafić na najlepsze biuro w mieście! A wszyscy wiemy, że dobry księgowy to podstawa dobrze prosperującej firmy.

Zlokalizowaliśmy specjalnie dla Ciebie niezrównaną usługę biura rachunkowego. Profesjonaliści z AB outsourcing - kadrowo-płacowy przeanalizują i całościowo wykonają zadanie. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

SPEC BIURO RACHUNKOWE - Biuro rachunkowe Szczecin
Adam P.

Spec Biuro Rachunkowe mieści się w Szczecinie przy ulicy Smolańskiej 3 pok. 213. Zostało założone w 2015 roku. Propozycję współpracy kieruję zarówno do spółek z ograniczoną odpowiedzialnością jak i do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Posiadam niezbędne kwalifikacje potwierdzone miedzy innymi Certyfikatem Księgowym Ministra Finansów nr 44312/2010 oraz dyplomami z odbytych szkoleń. Przyjmuję zlecenia na : - Księgi Handlowe, - Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów, - Ryczałt ewidencjonowany i Kartę Podatkową, - Kadry i Płace, - Sprawozdania z GUS, - Zeznania roczne. Działalność prowadzę przede wszystkim na rynku lokalnym. ,

MAT Agnieszka Sambor - Biuro rachunkowe Szczecin
Sylwia D.

Bardzo konkretna Pani księgowa z bardzo duża wiedza można śmiało powierzyć jej swoje sprawy, z czystym sumieniem polecam.

Porównanie cen i kosztów w Szczecinie

Szukasz cen biur rachunkowych, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Szczecinie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Szczecina sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakie usługi Cię interesują?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
Centrum Obsługi Biznesu i Kadr Sylwia Chara-Puchacz - Biuro rachunkowe Szczecin

Centrum Obsługi Biznesu i Kadr Sylwia Chara-Puchacz

Szczecin

Centrum Obsługi Biznesu i Kadr Sylwia Chara-Puchacz to dobre biuro rachunkowe - należy do ścisłej czołówki na terenie Szczecina. Zobacz sam! Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

SOLVAT Spółka z o.o. - Biuro rachunkowe Szczecin

Dobre Biuro Rachunkowe

Szczecin

SOLVAT Spółka z o.o.

Szukasz dobrego biura rachunkowego do zrealizowania Twojego zlecenia w korzystnej cenie? SOLVAT Spółka z oo to najlepsze rozwiązanie. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Centrum Obsługi Biznesu i Kadr Sylwia Chara-Puchacz - Biuro rachunkowe Szczecin

Opłacalne Sprawozdania Finansowe

Szczecin

Centrum Obsługi Biznesu i Kadr Sylwia Chara-Puchacz

Wciąż nie znalazłeś sprawozdań finansowych, mimo iż próbujesz znaleźć od dłuższego czasu? Centrum Obsługi Biznesu i Kadr Sylwia Chara-Puchacz może zakończyć Twój problem. Rachunkowość od A do Z od rachunkowości po prowadzenie ksiąg i kadry i płace to całkowity standard dla tych zdolnych profesjonalistów.

Michał Piłatowski - Biuro rachunkowe Szczecin

Pierwszorzędne Sprawozdania Finansowe

Szczecin

Michał Piłatowski
Usługi ogólnobudowlane

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Dzięki niej otrzymałem kredyt na firmę. Jedna z pracownic, pani Katarzyna poprowadziła moją sprawę od najdrobniejszych szczegółów: dostarczono mi wszelkich dokumentów, porad jak je wypełnić ze wszystkimi wskazówkami i na bieżąco mogłem liczyć na kontakt mailowy i telefoniczny. Szybko uzyskałem interesującą mnie kwotę.

Kancelaria Justitia - Biuro rachunkowe Szczecin

Kancelaria Justitia

Szczecin

Atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to główne walory firmy Kancelaria Justitia, której specjalnością jest prowadzenie ksiąg rachunkowych. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Biuro Rachunkowe i-BRA sp. z o.o. - Biuro rachunkowe Szczecin

Biuro Rachunkowe i-BRA sp. z o.o.

Szczecin

Zleć prace dotyczące prowadzenia kadr i płac profesjonalistom z miejscowości Szczecin. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. W okolicy Szczecina nie mają sobie równych. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Seka S.A. - Biuro rachunkowe Szczecin

Seka S.A.

Szczecin
Andrzej A.

Szkolenie rewelacja. 5h zleciało szybko, w miłej atmosferze. Prowadzący kompetentni.

A.B.MARK Doradztwo finansowe - Biuro rachunkowe Szczecin

Profesjonalne Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

Szczecin

A.B.MARK Doradztwo finansowe
Łukasz

Profesjonalne podejście do sprawy, pozytywne załatwienie ubezpieczenia grupowego oraz pomoc w dobraniu najkorzystniejszej oferty kredytowej. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z Pana usług. W najbliższym czasie-jak tylko sfinalizuję zakup, odezwę się do Pana w sprawie ubezpieczenia mojego nowego dobytku. Pozdrawiam

Biuro Rachunkowe Natalia Gorczyca - Biuro rachunkowe Szczecin

Solidne Usługi Księgowe

Szczecin

Biuro Rachunkowe Natalia Gorczyca
Mirosław S.

Dziękuję bardzo za pomoc i pozytywne załatwienie sprawy która ma dla mnie ogromne znaczenie. Jestem Pani bardzo wdzięczny i oczywiście na koniec roku pojawię się ponownie z rocznym rozliczeniem. Profesjonalna i bardzo miła obsługa sprawiła, że będę zachęcał znajomych z mojej branży do skorzystania z usług Pani biura.

Rzetelne Biuro Rachunkowe

Szczecin

Magdalena Dymowska / PZU
Marzena G.

Pełny profesjonalizm, duże zaangażowanie oraz komunikatywność to atuty Magdaleny Dymowskiej. Indywiudalne podejście do klienta, znajomość branży i prduktów na najwyższym poziomie. Polecam korzystanie z produktów ubezpieczeniowych jakie ma do zaoferowania Magdalena Dymowska.

Opinie i porady najlepszych biur rachunkowych

Jeśli interesują Cię opinie na temat biur rachunkowych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Szczecina. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług księgowych. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Biuro Rachunkowe Aleksandra Ptaszyńska - Biuro rachunkowe Szczecin

Biuro Rachunkowe Aleksandra Ptaszyńska

Szczecin

Działamy na rynku od 1995 roku. Nasze Biuro powstało na bazie doświadczeń zawodowych zdobytych przez założyciela firmy. Właścicielka Firmy Pani mgr Aleksandra Ptaszyńska posiada licencję uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydaną przez Ministra Finansów Nr 9167/98. Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej, co doceniamy i z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Zapraszamy do kontaktu :)

Biuro Rachunkowe Sun&More Szczecin - Biuro rachunkowe Szczecin

Profesjonalne Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

Szczecin

Biuro Rachunkowe Sun&More Szczecin

Księgowanie dokumentów i obliczanie podatków to nie tylko sztuka interpretacji danych, ale także wielka odpowiedzialność wobec klienta i urzędów. Nasze biuro powstało w oparciu o wykwalifikowaną kadrę księgowych z dużym doświadczeniem, którym dzielimy się z naszymi klientami. Biuro Rachunkowe Sun&More w Szczecinie to także szeroki zakres usług doradczych, aby wspierać naszych klientów w rozwoju ich biznesu. Przeprowadziliśmy i zorganizowaliśmy szereg projektów unijnych, współpracujemy z agencjami rządowymi w realizacji projektów rozwojowych. Nawiązując współpracę z klientem dajemy więc coś więcej niż tyko wyniki finansowe; pomagamy je polepszyć.

CIT-PIT Rachunkowość-Podatki Małgorzata Jakimiak - Biuro rachunkowe Szczecin

Usługi Księgowe

Szczecin

CIT-PIT Rachunkowość-Podatki Małgorzata Jakimiak

Biuro rachunkowe działa na rynku szczecińskim od lutego 2011 r. Właścicielem jest Małgorzata Jakimiak, posiadająca ponad 18-letnią bogatą praktykę zawodową oraz niezbędne wykształcenie i kwalifikacje poparte certyfikatem Ministerstwa Finansów nr 27842/01 z 22.12.2001 r. uprawniającym do usługowego prowadzenia biura rachunkowego. Posiadamy Certyfikat Rzetelnego Biura Rachunkowego wydany przez C.I.K Centrum Informacji Księgowej. Gwarantujemy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi, posiadamy obowiązkową polisę OC dla biur rachunkowych. Usługi wykonujemy na licencjonowanych, zawsze aktualizowanych programach księgowych renomowanych firm: SAGE, INSERT, STREAMSOFT, RESET2. Naszym celem jest zapewnienie Państwu profesjonalnej, kompleksowej

PESTKA - Biuro rachunkowe Szczecin

Wyjątkowe Prowadzenie Rachunkowości

Szczecin

PESTKA

Bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze zalety firmy PESTKA, której specjalnością jest prowadzenie rachunkowości. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Grupa Doradczo-Księgowa - Biuro rachunkowe Szczecin

Grupa Doradczo-Księgowa

Szczecin

Jesteśmy nowoczesnym i profesjonalnym biurem rachunkowym, w którym klienci otrzymują rzetelną pomoc księgową, a także wsparcie i doradztwo dla biznesu w nowoczesnym wydaniu. Dzięki dużej wiedzy, pewnej pozycji na rynku i zaufaniu klientów możemy zagwarantować wysoką jakość usług księgowych w najbardziej atrakcyjnej ofercie na rynku. Wygodę i nowoczesne rozwiązania gwarantuje nowoczesny system księgowości.

Tomasz Hanasz

Szczecin

Jesteśmy firmą rodzinną, istniejemy od 1996 roku. Obsługujemy podmioty o różnym profilu działalności oraz formie prawnej. Świadczymy pełną i kompleksową obsługę podatkowo-księgową oraz kadrowo-płacową. U nas mogą Państwo załatwić większość dokumentacji związane z założeniem, prowadzeniem i likwidacją swojej działalności. Z nami Państwa kontakty z ZUS i Urzędem Skarbowym są ograniczone do minimum.

Biuro Rachunkowe Monika Madaj - Biuro rachunkowe Szczecin

Fantastyczne Rozliczanie Podatku

Szczecin

Biuro Rachunkowe Monika Madaj

"Od roku 2003 jestem związana z księgowością. Posiadam Certyfikat Ministerstwa Finansów. Ukończyłam studia wyższe oraz studia podyplomowe o kierunku Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstw. Doświadczenie zdobyłam zarówno w dużych firmach, jak również przy rozliczaniu jednoosobowych działalności gospodarczych z różnych branż o różnym profilu (produkcyjnym, handlowym, usługowym). Posiadam również doświadczenie w rozliczaniu Stowarzyszeń i Fundacji. Staram się na bieżąco śledzić zmiany w prawie i pogłębiać swoją wiedzę. Jestem osobą sumienną, odpowiedzialną i skrupulatną. Serdecznie zapraszam do współpracy. "

MH biuro rachunkowe - Biuro rachunkowe Szczecin

Wyjątkowe Prowadzenie Kadr i Płac

Szczecin

MH biuro rachunkowe

Chcesz znaleźć fachowców od wyjątkowego prowadzenia kadr i płac w rejonie Szczecina lub w przyległych powiatach? Pełen zakres usług rachunkowych od faktur po prowadzenie ewidencji i obsługę kadrowo-płacową to zupełny standard dla tych zdolnych rachmistrzów.

Maciej Urbaniak - Biuro rachunkowe Szczecin

Pierwszorzędne Sprawozdania Finansowe

Szczecin

Maciej Urbaniak

Podjęcie decyzji o wyborze sprawozdań finansowych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Maciej Urbaniak poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Biuro Rachunkowe Sun&More Szczecin - Biuro rachunkowe Szczecin

Rachunkowość

Szczecin

Biuro Rachunkowe Sun&More Szczecin

Nasze biuro powstało w oparciu o wykwalifikowaną kadrę księgowych z dużym doświadczeniem, którym dzielimy się z naszymi klientami. Biuro Rachunkowe Sun&More w Szczecinie to także szeroki zakres usług doradczych, aby wspierać naszych klientów w rozwoju ich biznesu. Przeprowadziliśmy i zorganizowaliśmy szereg projektów unijnych, współpracujemy z agencjami rządowymi w realizacji projektów rozwojowych. Nawiązując współpracę z klientem dajemy więc coś więcej niż tyko wyniki finansowe; pomagamy je polepszyć.

Konto Kancelaria Doradcy Podatkowego Boruch Janina

Szczecin

Wykonujemy zlecenia od 1991. Dla Klientów wykonujemy obsługę księgowo-kadrową, vat, jpk, doradztwo podatkowe. Działamy na terenie Szczecina. Zachęcamy do kontaktu.

BIURO RACHUNKOWE EDYTA GRAJEK - Biuro rachunkowe Szczecin

Pierwszorzędne Prowadzenie Kadr i Płac

Szczecin

BIURO RACHUNKOWE EDYTA GRAJEK

Szanowni Państwo ! Przedstawiam ofertę prowadzenia księgowości dla Państwa firmy. Posiadam wieloletnie doświadczenie (działalność biura rachunkowego prowadzona od 1994r.) zgromadzone m.in. we współpracy z kontrahentami reprezentującymi różne branże oraz różne struktury organizacyjne. Posiadam tytuł doradcy podatkowego nr 01714, a pracownice posiadają uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Biuro nasze może wykonywać dla Państwa m.in.: prowadzenie Podatkowej księgi przychodów i rozchodów i ewidencji VAT sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych wraz z dostarczaniem ich do właściwych urzędów skarbowych, sporządzanie list płac dla pracowników i sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS, wraz z

Fantastyczne Rozliczanie Podatku

Szczecin

SOROBAN Biuro Rachunkowe

Z czystym sumieniem powierz usługę fantastycznego rozliczania podatku profesjonalistom z firmy SOROBAN Biuro Rachunkowe. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Szczecin i sąsiednich powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

BIURO RACHUNKOWE FENIKS - Biuro rachunkowe  SZCZECIN

BIURO RACHUNKOWE FENIKS

SZCZECIN

Usługi rachunkowe , prowadzenie ewidencji KPIR,KH ,ZUS,rozliczanie podatku VAT, podatku dochodowego.Pomoc przy założeniu firmy , porady organizacyjno księgowe,wybór formy opodatkowania . Szkolenia w zakresie pozyskiwania środków finansowych na rozwój firmy.

FK-C sp. z o.o. - Biuro rachunkowe Szczecin

FK-C sp. z o.o.

Szczecin

Starasz się odnaleźć godnego zaufania fachowca z zakresu fantastycznego prowadzenia ksiąg rachunkowych z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma FK-C sp z oo jest gotowa Ci pomóc. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

MGM Sp. z o.o. - Biuro rachunkowe Szczecin

Wyjątkowe Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

Szczecin

MGM Sp. z o.o.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są zawodowcami w branży. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Asmar Joanna Zagził - Biuro rachunkowe Szczecin

Asmar Joanna Zagził

Szczecin

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi rozliczania podatku na ponadprzeciętnym poziomie. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

MAR-TER S.C. Marzena Sperczak-Szwarnowska, Sara Karmelita - Biuro rachunkowe Szczecin

MAR-TER S.C. Marzena Sperczak-Szwarnowska, Sara Karmelita

Szczecin

Jesteśmy biurem rachunkowym które prowadzi działalność od 2003 roku pod skrzydłami doświadczonej licencjonowanej księgowej. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło w skuteczny sposób rozwiązywać problemy finansowe i podatkowe firm. Cechuje nas elastyczność i sprawne dostosowywanie usług do zmieniających się przepisów. W profesjonalny sposób prowadzimy finanse i dokumentację klientów co pozwala na miłą atmosferę współpracy. W celu świadczenia wysokiej jakości usług cały czas dokształcamy pracowników w zakresie rachunkowości i kadr.

Biuro Rachunkowe Agnieszka Piętak - Biuro rachunkowe Szczecin

Biuro Rachunkowe Agnieszka Piętak

Szczecin

To dobre biuro rachunkowe z Szczecina to prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają doświadczenie branżowe. Ustal pasujący termin od razu!

Szczecin Pilchowo Ustowo Bezrzecze Załom więcej...
Popularne frazy: biuro rachunkowe cennik Szczecin

Jakie usługi Cię interesują?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.