Tłumaczenia dokumentów - Najlepsi w 2021

Biura Tłumaczeń Dokumentów, 2022

7 859 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 7 859 firm
w kategorii Tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia dokumentów

Heron Translations

 • Siemianowice Śląskie
Eyenimage C.

Profesjonalizm, szybkość, świetny kontakt, bezbłędne tłumaczenia. Czasami w życiu udaje się znaleźć osoby tak rzetelne i pomocne, zaangażowane w zadanie jakby się je samemu wykonywało całym sercem. Pani Iwona i firma Heron Translations to miejsce, którego szukasz. Otrzymałem ogromną pomoc w ekspresowym czasie i terminie za co jestem i będę wdzięczny. Pozdrawiam serdecznie

5.0 (82 opinie)
InstaEnglish

Współpraca z firmą tłumaczeniową Transcriba jest niezwykle satysfakcjonująca i spełniająca wszelkie kryteria profesjonalnego podejścia do kwestii zarówno formalnej, technicznej jak również spełnienia oczekiwań klienta. Jako tłumacz współpracujący z firmą Transcriba, mogę bez wątpliwości polecić niniejsze biuro tłumaczeń jako rzetelne, terminowe i godne zaufania.

5.0 (11 opinii)
Mariusz R.

Podejście do klienta, szybkość wykonania usługi. Późne godziny kontaktu w razie potrzeby, dobre tłumaczenie.

5.0 (15 opinii)
Piotr K.

Biuro tłumaczeń POLYLAND oferuje tłumaczenia pisemne i ustne, uwierzytelnione (przysięgłe), specjalistyczne (medyczne, techniczne, prawne i prawnicze, tłumaczenia stron internetowych i inne). Tłumaczymy na ponad 30 najpopularniejszych języków świata: - angielski, - włoski, - rosyjski, - norweski, - hiszpański, - niemiecki, - ukraiński, - i wiele innych. Działamy również w zakresie takim jak korekta (merytoryczna i językowa), redakcja tekstu i skład DTP (przygotowanie tekstów do druku). Oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny. Gwarantujemy jakość, komfortowe terminy realizacji, atrakcyjne ceny i przyjazne warunki współpracy. Tłumaczenia przysięgłe w pakiecie -10% (dokumenty samochodowe, rekrutacyjne, dokumenty USC) z możliwością wysłania oryginałów za granicę. Polyland świadczy usługi tłumaczeniowe dla klientów indywidualnych i biznesowych. Szczegóły oferty oraz blog językowy "The land of the polyglots" dostępne na stronie internetowej. Polyland można również śledzić w portalach społecznościowych (FB, Twitter, Pinterest). Zapraszamy do współpracy!

5.0 (1 opinia)

CJO

 • Katowice
Irena N.

Polecam! Sprawnie, zdanie w zaznaczonym realnym terminem, wszystkie szczegóły ustalone przed wyceną zlecenia, cena atrakcyjna w stosunku bardzo wysokiej jakości tłumaczenia. Tłumaczenie z polskiego na hiszpański. Polecam serdecznie. Postaram się o stała współpracę.

4.84 (49 opinii)

Dołącz do naszych Tłumaczy Dokumentów

Działasz na rynku jako Tłumacz Dokumentów i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

Social Place

Wszystko sprawnie i elegancko! Polecam tę firmę każdemu kto nie chce się martwić czy tłumaczenie będzie dobre.

5.0 (12 opinii)
Mirosława H.

Bardzo polecam Panią Magdalenę - szybko i profesjonalnie przetłumaczyła nam stronę internetową, w dość wąskiej specjalizacji (obróbka przemysłowa metali). Nasi technolodzy zweryfikowali, że słownictwo poprawne, a z punktu widzenia mojej zwykłej znajomości angielskiego tekst jest przystępnie napisany i "czyta się". Cena za całość atrakcyjna, tłumaczenie terminowo. Zasłużone 5 gwiazdek.

5.0 (3 opinie)
Ewa A.

Najbardziej podobało mi się mega profesjonalne podejście. Wszystkie tłumaczenia rzetelnie i skrupulatnie przygotowane a problemetyczne frazy czy słówka? Nie było :) internet, słowniki przewrócone do góry nogami! No i co jest moim zdaniem turbo ważne - zawsze na czas! Wszystkim polecam! Bierzcie i korzystajcie, bo drugiej tak fantastycznej osoby nie znajdziecie! :) Ewa

5.0 (3 opinie)

Karolina Leszyńska

 • Rokietnica
ODO&ARCHIV Radosław Knop

Bardzo dobra współpraca. Zlecenie wykonane sprawnie, profesjonalnie, na każdym etapie zlecenia bezproblemowy kontakt z Wykonawcą. Polecam!

5.0 (2 opinie)
Adam T.

Polecam usługi Pana Marcina, nie mam żadnych zarzutów :)

5.0 (1 opinia)

AKITA JKT CONSULTING JUSTYNA TRZĘSOWSKA

 • Gołuchów
S1

Bardzo gorąco polecam, szybko i sprawnie przebiegało tłumaczenie. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnego podejścia do klienta.

5.0 (3 opinie)

ALFA BIURO PRAWNO PODATKOWE

 • Wałbrzych
Milena M.

Biuro odpowiada szybko, jest zainteresowane klientem, merytorycznie przygotowuje do danej sprawy, kontaktuje się z klientem w rozwiązywaniu problemu aby wybrać optymalny wariant. Cena przystępna, a biuro " nie naciąga" na dalsze koszty. Polecam

5.0 (3 opinie)

SJ.Consulting

 • Tarnobrzeg
Studio Fotografii Reklamowej

Szybkie tempo tłumaczeń. Solidność firmy. Uzyskałem dużą pomoc w przygotowaniu oferty studia mojego dla włoskiego klienta, dziękuje.

5.0 (3 opinie)

tutlumacz.pl

 • Kielce
proGermanica Dariusz Makselon

Szybki kontakt, bezproblemowy przepływ danych i informacji, rzetelna realizacja zgodnie z umową. Polecam jak najbardziej!

5.0 (4 opinie)

Cużytek Tłumaczenia Patryk Cużytek

 • Żołynia
Katarzyna S.

Tłumaczenie wykonane rzetelnie, szybko i profesjonalnie, lepiej trafić nie mogłam. Szczerze polecam!

5.0 (2 opinie)

Anna Zielińska

 • Niemodlin
Paula A.

Bardzo rzetelna i profesjonalna współpraca. Tłumaczenia są wysokiej jakości, wykonywane w ekspresowym czasie i w bardzo przystępnej cenie. Pani Ania zna się na rzeczy i polecam współpracę z nią z całego serca.

5.0 (2 opinie)

Tłumacz-to Jezyk Niderlandzki

 • Warszawa
Doradzwo Maciej Wrotniak

Polecam jako tłumaczkę języka niderlandzkiego, usługa wykonana sprawnie i profesjonalnie.

5.0 (1 opinia)

Ewa Szypuła

 • Świerklany
Sara N.

Świetna jakość tłumaczenia na język niemiecki oraz angielski, rzetelnie i terminowo. Polecam!

5.0 (1 opinia)

BELINGUA Beata i Dawid Mrotek Sp. J.

 • Pruszków
Meliorex Sp. z O.o.

Rozmowy przebiegały na bardzo wysokim poziomie. Osoba, która kontaktowała się ze mną była bardzo kompetentna i znała odpowiedź na wszystkie moje pytania. Usługa była przeprowadzona rzetelnie i na czas, który był bardzo krótki. Z pewnością mogę polecić tą firmę i sam będę na pewno korzystać z jej usług.

5.0 (4 opinie)

Golden Mean Agency Joanna Łukianiuk

 • Warszawa
Jerzy L.

Rzeczowo i konkretnie

5.0 (3 opinie)

Biuro Tłumaczeń Better Horizons

 • Namysłów
Tomasz B.

Biuro Tłumaczeń Better Horizons (Horyzonty) od 2005 roku buduje relacje na zaufaniu, rzetelności wykonywanych usług i ciągłym dążeniu do rozwoju, dzięki czemu może zaproponować kompleksową ofertę. Nasz zakres usług obejmuje: - tłumaczenia zwykłe i przysięgłe standardowych dokumentów we wszystkich językach europejskich (m.in. dokumenty samochodowe, dokumenty urzędowe, akty notarialne, dokumenty sądowe, zaświadczenia, dyplomy oraz tłumaczenia specjalistyczne medyczne, prawnicze, techniczne); - tłumaczenia ustne - tłumaczenia biznesowe (negocjacje, spotkania, rozmowy telefoniczne, konferencje itp.), tłumaczenia dla instytucji publicznych, śluby cywilne z obcokrajowcami; - obsługę tłumaczeniową Twojej firmy, audyt dokumentacji (instrukcje obsługi, manuale) i propozycje nowoczesnych rozwiązań, specjalistyczne szkolenia dla pracowników (weekendowe szkolenia językowe, pomoc w przygotowaniu prezentacji biznesowych) oraz wybrane usługi w obszarze e-marketingu. Dzięki współpracy z doświadczonymi tłumaczami zapewniamy najwyższą jakość, absolutną niezawodność i indywidualną obsługę. Zachęcamy do podjęcia współpracy!

5.0 (1 opinia)

MK Translation Studio

 • Dobra
Mariusz D.

Dzień dobry, Wszystko podobało się! Dziękuję bardzo za współpracę.

5.0 (1 opinia)

Biuro Tłumaczeń Lexicon

 • Zabrze
Grzegorz S.

Potrzebowałem tłumaczenia na szybko, ogarnięte sprawnie i ekspresowo. Jak najbardziej polecam, pełen profesjonalizm w obsłudze klienta

5.0 (8 opinii)

Adam Orzeszyna

 • Praszka
Centrum SZkolnictwa i Technologii Nowych Generacji - Dawid Pijanka

Firma Centrum Szkolnictwa i Technologii Nowych Generacji – poleca współpracę z tłumaczem - Panem Adamem jako rzetelnym wykonawcą powierzonych zadań. Pan Adam wykonywał dla nas kilkukrotnie tłumaczenia na język angielski skomplikowanych i specjalistycznych opisów patentowych przedmiotów, które następnie zostały wysłane i przedstawione w urzędach zagranicznych. Powierzone mu prace zostały wykonane profesjonalnie, terminowo, z wielką starannością i dbałością o detale, oraz z zachowaniem wszelkich norm formalno-prawnych, wymaganych przy tego typie dokumentach. Na uwagę zasługuje również fakt miłego kontaktu oraz bardzo przystępnych cen wykonanych usług w stosunku do nakładu pracy, jaka została przez niego wykonana. Polecamy współpracę z

5.0 (8 opinii)

Translatica

 • Warszawa
Grzegorz D.

Zajmuję się tłumaczeniami pisemnymi w parze językowej ang >pol>ang od 2010 r. W tym czasie rozwijałam swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach doszkalających i zdobywałam doświadczenie współpracując z wieloma biurami tłumaczeń, instytucjami i klientami indywidualnymi. Moją specjalizacją są teksty prawnicze (umowy, regulaminy, pisma) oraz tłumaczenia w zakresie psychologii. Zasady, którymi kieruję się w mojej pracy, to: wysoka jakość tłumaczenia, terminowość oraz zadowolenie klienta. Lubię wyzwania. Jestem otwarta na propozycje współpracy.

5.0 (1 opinia)

Katarzyna Daszkiewicz

 • Chełmno
Flex Motion Marek Flasza

Rozmowa była bardzo miła i rzeczowa, Pani ze swojej strony była bardzo pomocna. Można było opisać dokument, zamiast go wysyłać, co było kluczowe w podjęciu decyzji o wyborze wykonawcy zlecenia, gdyż dokument ten zawierał poufne informacje. To była JEDYNA firma/osoba na Oferteo, która zdecydowała się wycenić tłumaczenie dokumentu na podstawie opisu jego zawartości (ile jest stron, jak gęsto zapisane, czego dotyczy tematyka - specjalistyczne słownictwo itp.), nie otrzymując go wcześniej w żadnej formie. Za to należy się bardzo duży plus. Wszelkie inne firmy podchodziły do tematu poufności z góry i oczekiwały przesłania dokumentu przed wyceną tłumaczenia, co automatycznie dyskwalifikowało je z Naszego zlecenia. Z 5 firm, które

4.63 (54 opinie)

Anna Matuszyńska

 • Kalkownia
Bogusława P.

Bardzo precyzyjne, dokładne i czytelne tłumaczenie. Zwłaszcza tłumaczenie techniczne urządzenia, dokładne i zrozumiałe nawet dla laika. Osoba słowna i rzetelna. Polecam gorąco.

5.0 (3 opinie)

PrimalEnergy

 • Żabno
Jacek Z.

Polecam usługi firmy PrimalEnergy. Wszystko przebiegło sprawnie i bez zastrzeżeń. Poprawne tłumaczenie, bezproblemowy kontakt, usługa wykonana na czas i o nie wygórowanej cenie.

5.0 (2 opinie)

Zygmunt Maj, Biuro tłumaczeń

 • Warszawa
SLW BIOLAB s.c.

Usługa wykonana profesjonalnie. Polecamy współpracę z p. Zygmuntem.

5.0 (1 opinia)

Panta rei... Biuro Tłumaczeń Katarzyna Welman

 • Warszawa
Barbara A.

Z usługi Pani Katarzyny jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybko przetłumaczony tekst, dokładnie i precyzyjnie. Bardzo polecam usługi Pani Kasi.

5.0 (3 opinie)

ABM Office Tłumaczenia online

 • Oleśnica
HedOne

Biuro tłumaczeń ABM Office Marcin Klimczyk wykonuje dla mnie ostatnio bieżące tłumaczenia umów oraz materiałów marketingowych. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Firma wywiązuje się z powierzonych zadań solidnie i terminowo. Mogę polecić ABM jako profesjonalnego dostawcę usług tłumaczeniowych.

5.0 (4 opinie)

Original Solutions

 • Warszawa
Michał G.

Firma Original Solutions od 10 lat wykonuje tłumaczenia pisemne, zwykłe i specjalistyczne oraz przysięgłe dla dużych i małych firm i klientów indywidualnych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Naszą specjalnością są języki niemiecki, angielski, francuski, rosyjski i hiszpański, ale jesteśmy w stanie wykonać przekład dowolnego języka w dowolnej kombinacji. Nasz zespół tworzy kilkunastu wykwalifikowanych tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie tłumaczeń. Radzimy sobie ze skomplikowaną obróbką graficzną tekstów , wykonujemy tłumaczenia we wszystkich ogólnodostępnych formatach plików. Jesteśmy dokładni i skrupulatni a przede wszystkim, punktualni. Dajemy Państwu profesjonalne tłumaczenie w bardzo przystępnej cenie i to bez wychodzenie z domy czy biura. Zapraszamy do współpracy "Jesteśmy dla najlepszych" Original Solutions

5.0 (1 opinia)

"Lingo" Biuro Tłumaczeń

 • Opole
Krzysztof F.

Biuro Tłumaczeń Lingo od 2005 roku oferujemy Państwu szeroki zakres ogólnych oraz specjalistycznych tłumaczeń językowych: biznesowych, prawnych, administracyjnych, medycznych i technicznych. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe oraz nieuwierzytelnione. Mieszkasz w UK i na szybko potrzebujesz przetłumaczonego dokumentu w Polsce? Bez wychodzenia z domu? Pomożemy w każdym przypadku. Szybko i rzetelnie. Zapraszamy do współpracy!

5.0 (2 opinie)

PASJAN

 • Ełk
Sławomir M.

Bardzo szybkie i profesjonalne tłumaczenie z angielskiego i na angielski, polecam tego pana.

5.0 (3 opinie)

Milena Semerat

 • Bełchatów
Krystian A.

Szybko, tanio i solidnie. Bardzo szybki kontakt. Polecam!

5.0 (3 opinie)

Paweł Zieleziński

 • Sieroszewice
Dominika M.

Profesjonalnie, szybciutko, cena dobra , polecam :)

5.0 (1 opinia)

Adrianna Hojko

 • Wrocław
Natalia H.

Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona i na pewno skorzystam ponownie z usług Pani Adrianny.

5.0 (1 opinia)

Stricte Tłumaczenia

 • Koluszki
Technika 2011

Wszystko optymalnie i w pełni profesjonalnie. Nadal będziemy korzystać z usług tłumaczeń - innym także polecamy!

5.0 (1 opinia)

Let's Translate Paweł Fiedorowicz

 • Białystok
Aleksandra M.

Jestem bardzo zadowolona z tłumaczenia. Wszystko poprawnie i tak jak potrzebowałam. Pan Paweł bardzo szybko wykonał swoją pracę. Mogę polecić każdemu :)

5.0 (1 opinia)

Biuro Tłumaczeń Translator Niemczyn Elżbieta

 • Kielce
Dorota W.

Szybkość ,skuteczność i profesjonalizm działania.Prawdziwy fachowiec w tej dziedzinie.Gorąco polecam:-)

5.0 (2 opinie)

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Mateusz Trzeciński

 • Gdańsk
Ewelina R.

Pan Mateusz wykonał dla mnie tłumaczenie przysięgłe dokumentacji medycznej, jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Pan Mateusz przedstawia sobą pełny profesjonalizm, wykonał bardzo dokładnie i rzetelnie tłumaczenie, jasno określone warunki współpracy, rozsądna wycena tekstu, był ze mną w kontakcie na każdym etapie zlecenia, pełne zaufanie a do tego jest bardzo uprzejmym i otwartym człowiekiem. Gorąco polecam Pana Mateusza i na pewno jeszcze skorzystam z Pana usług w przyszłości.

5.0 (8 opinii)

Dorota Ślęzak

 • Tychy
Anna F.

Bardzo profesjonalna usługa w najlepszej cenie. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Marta Kaczkos

 • Czechowice-Dziedzice
BraveNew Sp z o.o.

Współpraca na najwyższym poziomie. Doceniam niesamowitą komunikację oraz szybkość działania! Polecam wszystkim

5.0 (2 opinie)

Fizjo-Active

 • Szczepanek
S&m Accounting Sp. z O.o.

Szybki termin realizacji. Przystępna cena. Uzgodnienie warunków i wycena realizacji w 4 mailach - konkretnie i na temat. Gorąco polecam!

5.0 (1 opinia)

Damien de Maisonneuve

 • Warszawa
Natalia B.

Bardzo dobry kontakt i ekspresowo wykonane zlecenie. Jak najbardziej polecam.

5.0 (1 opinia)

Olga Klokova

 • Płock
Dialog

Kontakt bardzo miły i sprawny, a zajęcia prowadzone w pełni profesjonalnie! Gorąco polecam.

5.0 (1 opinia)

Angelika Petka

 • Frysztak
Dorota Z.

W ramach działalności wykonujemy tłumaczenia. Realizujemy prace od 2013. Nasze usługi świadczymy w całej Polsce. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

5.0 (6 opinii)

INTER VERBUM Ewelina Chmielarz

 • Zielona Góra
Jakub

Szybki kontakt oraz możliwość wybrania tłumaczenia. Jestem zadowolony z usługi oraz z dalszej współpracy z firmą INTER VERBUM.

5.0 (1 opinia)

Patrycja C.

 • Kraków
Antonina G.

Potrzebowałam dosłownie na już przetłumaczenia obszernej instrukcji obsługi sprzętu medycznego, więc postanowiłam skorzystać z usług Pani Patrycji. Zostałam przyjemnie zaskoczona profesjonalnym podejściem i sprawnością w wykonaniu tłumaczenia. Dokumenty zostały przetłumaczone bezbłędnie, szybko i w dobrej cenie. Polecam!

5.0 (3 opinie)

Pro Verbo Andrzej Głazek

 • Chełmsko Śląskie
Małgorzata M.

Doświadczony tłumacz przysięgły angielski<>polski prawo, finanse, ekonomia

5.0 (2 opinie)
Podobne zlecenia: Biuro tłumaczeń

Tłumaczenia dokumentów w innych miejscowościach