Tłumaczenia dokumentów Łódź

Biura Tłumaczeń Dokumentów w Łodzi, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 116 firm
w kategorii Tłumaczenia dokumentów

 • Dariusz P.

  Witam biuro godne polecenia z moim przypadkiem które opisze, potrzebowałem przetłumaczenia z języka polskiego zgody na wyjazd syna z babcią do Tunezji, gdy poznałem wstępną wycenę przetłumaczenia na język arabski, angielski, francuski, postanowiłem się udać do biura podróży z którego babcia z moim synem mieli wyjechać na wczasy, żeby ustalić czy można przetłumaczyć na język angielski, gdyż ta opcja była najtańsza w przypadku tłumaczy przysięgłych. W biurze podróży dowiedziałem się ze zgoda jest potrzebna tylko w języku polskim potwierdzona notarialnie, bo to polskie służby celne wymagają zgody bez niej syn by nie opuścił kraju z lotniska. Na zakończenie mogę stwierdzić, że trochę namieszałem ale tak to jest jak jest dwóch organizatorów

 • Żuku Corp.

  • Łódź

  Firma jest wielobranżowym przedsiębiorstwem zajmującym się kompleksową obsługą krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Branże objęte naszym zakresem działalności: 1. szerokopojęte doradztwo dla firm, pomagające w prowadzeniu przedsiębiorstwa, reorgazniacji działalności, przekwalifikowaniu kadry oraz uzyskaniu dofinansowań na dalszy rozwój. 2. produkcja i dystrybucja pelletu drzewnego, oraz innych odnawialnych żródeł energii. 3. pakowanie produktów sypkich takich jak eko-groszek, pellet, drewno opałowe, węgiel etc. 4. sporzadzanie, tłumaczenie oraz negocjowanie umów z klientami zagranicznymi i krajowymi. Jeżeli posaidasz firmę, lub chcesz ją założyć, nie masz pomysłu jak lub czasu na to aby się za to zabrać; jeżeli Twoja firma ma

 • Business Bridge Consulting – specjalizuje się w usługach mających na celu wsparcie współpracy biznesowej pomiędzy firmami na rynku międzynarodowym, przede wszystkim na linii Unia Europejska - Rosja, Białoruś, Ukraina, Kazachstan. Oferujemy pomoc w poszukiwaniu partnerów biznesowych wg indywidualnych potrzeb i celów danej firmy. Nasze usługi polegają na wsparciu w procesach negocjacyjnych, badaniu rynku, wyszukiwaniu producentów, dostawców, podwykonawców, dystrybutorów, odbiorców – zgodnie z oczekiwaniami klienta.

 • Biuro Tłumaczy Przysięgłych TRANSLATOR z siedzibą w Łodzi, ul. Pojezierska 2/6, 91-322, oferuje wykonywanie tłumaczeń przysięgłych i zwykłych wszystkich języków europejskich profesjonalnie i za korzystną cenę. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 • Mariola Piasna

  • Łódź

  Rozpoczęliśmy działalność w 2005 roku. Nasza specjalność to tłumaczenia techniczne - język ros, na terenie Rosja, Polska.

Dołącz do naszych Tłumaczy Dokumentów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Tłumaczenia na terenie woj. łodzkiego ale takze w całej Polsce. Rok założenia 1999. Telefon czynny 9,00 - 23,00

 • Rozpoczęliśmy działalność w 2018 roku. Nasza specjalność to tłumaczenia dokumentów, na terenie Łódź, Bełchatów.

 • Nada Markov

  • Łódź

 • Joanna Łuczak

  • Łódź

 • Biuro Tłumaczeń Technicznych 24h

  • Łódź

  Jesteśmy Biurem Tłumaczeń Technicznych ( i nie tylko ) wystawiamy faktury. Działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Możesz do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Dostosowujemy się do budżetu klienta. Możesz być pewien, że będzie Cię stać na nasze usługi. Nasz zespół składa się z inżynierów z wykształceniem lingwistycznym, nauczycieli akademickich i tłumaczy specjalizujących się w różnych dziedzinach. Jesteśmy pasjonatami i profesjonalistami. Tłumaczymy ekspresowo ( 100 stron dziennie) i profesjonalnie. Wykonujemy tłumaczenia w 80 językach. Zajmujemy się także pisaniem tekstów- copywritingiem i działaniami marketingowymi, SEO. Z opinii klientów wynika, że jesteśmy nawet o połowę tańsi od konkurencji. Stale się rozwijamy i kształcimy. Nie

 • DORADZTWO Tomasz Wróblewski

  • Łódź

  Współpracujemy z profesjonalnymi tłumaczami, ze specjalistami od prawa patentowego jak również ze sprawdzonymi i kompetentnymi jednostkami certyfikacyjnymi na terenie całej Rosji. Nasi specjaliści znają Normy GOST, wiedzą jak przygotować skuteczne dokumenty, żeby uzyskać świadectwo sanitarno epidemiologiczne, certyfikaty GOST czy inne dokumenty "gosstandart". Oprócz standardowych certyfikatów GOST-R świadczymy usługi w zakresie przygotowania dokumentów dla rejestracji ochrony znaku towarowego na terenie Rosji oraz innych dokumentów koniecznych przy sprzedaży produktów na terenie Rosji takich jak Świadectwo sanitarno-epidemiologiczne, Deklaracja Zgodności czy certyfikat Bezpieczeństwa Pożarowego.

 • AMP WebStudio

  • Łódź

  Jesteśmy na rynku od 2016 roku. Nasza specjalność to zajmuje się tworzeniem, projektowaniem stron internetowych (Strona Wizytówka Landing Page, Sklep Internetowy, Systemy CMS), pozycjonowanie. Wszystkie strony są tworzone od czystej kartki. Grafiką(banery, ulotki...), wizualizacja 3D(domów, pokojów i wszystko inne), retuszowanie, robienie zdjęć różnych rodzajów. Portfolio wysyłam osobiście, mailem. I dużo innego, napisz i zapytaj romaamp@gmail.com albo zadzwoń +48739010771(Viber, Telegram, WhatsApp), na terenie Cala Polska i zagranica.

 • Casa de la Lengua Centrum Języka Hiszpańskiego

  • Łódź

  Serdecznie zapraszamy do Casa de la Lengua, jedynej takiej szkoły w Łodzi. Nasza oferta obejmuje: - KURSY JĘZYKOWE DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO, - SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA FIRM I INSTYTUCJI, - TŁUMACZENIA ZWYKŁE I PRZYSIĘGŁE. W ramach szkoleń dla firm oferujemy następujące języki: - angielski, - hiszpański, - niemiecki, - francuski, - włoski, - rosyjski, - portugalski, - norweski. W ramach tłumaczeń zakres języków jest szerszy. Prosimy o indywidualne zapytania. Specjalizujemy się w nauczaniu języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych wraz z przygotowaniem do wszelkich egzaminów. W ramach zajęć prowadzonych w szkole zapraszamy również na kursy języka francuskiego, włoskiego i portugalskiego.

 • Tłumaczex

  • Łódź

  Poszukujesz doświadczonych tłumaczy, którzy podejmą się zadania przetłumaczenia Twojej książki? Potrzebujesz kogoś, kto przepisze Twoje nagranie na komputer? A może szukasz pomocy w redagowaniu pracy magisterskiej, bądź innego dokumetnu? Napisz już teraz do firmy Tłumaczex! Oferujemy kompleksowe usługi w powyższych dziedzinach. Dla stałych klientów, studentów i przy wysokich zamówieniach oferujemy zniżki. Zanim podejmiesz decyzję o złożeniu nam zlecenia, skontaktuj się z nami, a szybko wycenimy Twoje zamówienie i dopasujemy je do Twoich wymagań.

 • Grażyna Mckay

  • Łódź

 • Wort - Art Biuro Usług Językowych

  • Łódź

  Od roku 2004 zajmuję się tłumaczeniami w kombinacji polski/niemiecki/polski. Wykonuję tłumaczenia techniczne: budownictwo ogólne, drogowe i kolejowe, górnictwo, geologia, geodezja, przemysł, transport, ochrona środowiska, rolnictwo, tłumaczenia prawne: umowy, rozporządzenia, ustawy; tłumaczenia ekonomiczne: raporty, sprawozdania finansowe, marketing (broszury, foldery, strony internetowe.

 • Cdi

  • Łódź

  Jesteśmy biurem tłumaczy z 10 letnim doświadczeniem. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z zakresu prawa, ekonomii, medycyny, etc. Tworzymy zgrany zespół tłumaczy, wykonujący tłumaczenia z pasją. Robimy to co naprawdę lubimy a nasze zamiłowanie do wykonywanej przez nas pracy przekłada się na wysoką jakość i rzetelność.