Tłumaczenia dokumentów Gdańsk - Najlepsi w 2023

Biura Tłumaczeń Dokumentów w Gdańsku, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco
Wszystkie firmy
Tłumaczenia dokumentów Gdańsk
best badge
Flex Motion Marek Flasza

Rozmowa była bardzo miła i rzeczowa, Pani ze swojej strony była bardzo pomocna. Można było opisać dokument, zamiast go wysyłać, co było kluczowe w podjęciu decyzji o wyborze wykonawcy zlecenia, gdyż dokument ten zawierał poufne informacje. To była JEDYNA firma/osoba na Oferteo, która zdecydowała się wycenić tłumaczenie dokumentu na podstawie opisu jego zawartości (ile jest stron, jak gęsto zapisane, czego dotyczy tematyka - specjalistyczne słownictwo itp.), nie otrzymując go wcześniej w żadnej formie. Za to należy się bardzo duży plus. Wszelkie inne firmy podchodziły do tematu poufności z góry i oczekiwały przesłania dokumentu przed wyceną tłumaczenia, co automatycznie dyskwalifikowało je z Naszego zlecenia. Z 5 firm, które

4.62 (63 opinie)
best badge
Daniel G.

W pełni profesjonalne podejście do indywidualnych potrzeb klienta. Pani Małgosia jest nauczycielem nie tylko z wykształcenia ale i z pasji.

5.0 (4 opinie)
best badge
Anna S.

Bardzo polecam biuro Meritum! Jakość wykonanego tłumaczenia medycznego na najwyższym poziomie, dodatkowo czas oczekiwania krótszy w porównaniu z tym co zaoferowali mi inni tłumacze. Panie w biurze bardzo sympatyczne i chętnie służą pomocą w wyborze odpowiedniej usługi tłumaczeniowej. Na pewno wrócę tutaj następnym razem.

5.0 (42 opinie)
best badge
Bogusława P.

Bardzo precyzyjne, dokładne i czytelne tłumaczenie. Zwłaszcza tłumaczenie techniczne urządzenia, dokładne i zrozumiałe nawet dla laika. Osoba słowna i rzetelna. Polecam gorąco.

5.0 (5 opinii)

Więcej tłumaczy dokumentów z Gdańska

avatar icon
Ewelina R.

Pan Mateusz wykonał dla mnie tłumaczenie przysięgłe dokumentacji medycznej, jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Pan Mateusz przedstawia sobą pełny profesjonalizm, wykonał bardzo dokładnie i rzetelnie tłumaczenie, jasno określone warunki współpracy, rozsądna wycena tekstu, był ze mną w kontakcie na każdym etapie zlecenia, pełne zaufanie a do tego jest bardzo uprzejmym i otwartym człowiekiem. Gorąco polecam Pana Mateusza i na pewno jeszcze skorzystam z Pana usług w przyszłości.

5.0 (8 opinii)
Weronika R.

Bardzo serdecznie polecam. Bardzo fajna strona z zadaniami, mega miły chłopak rozwiązuje te zadania.

5.0 (39 opinii)
Goldar Ludmiła Liedtke w Szczecinie

Profesjonalizm,sprawność działania,bardzo dobry kontakt i czas reakcji na maile i telefony. Właścicielka firmy posiada bardzo dużą wiedzę fachową i doświadczenie zarówno w zakresie działalności w Polsce jak i za granicą. Niebagatelne znaczenie ma także biegła znajomość języka angielskiego ( także w odmianie amerykańskiej ) i niemieckiego oraz zasad korespondencji handlowej w UE i USA.

5.0 (3 opinie)
Krzysztof B.

Współpracuję z Biurem B&C od szeregu lat i mogę je szczerze polecić, bo naprawdę trzeba się znać na tym fachu, żeby tak dobrze tłumaczyć te wszystkie dokumenty napisane prawniczym żargonem. Ja w każdym razie jestem pod wrażeniem.

5.0 (1 opinia)
Matiyos M.

Thank you you for your service. You are so kind and good. Dziękuję za waszą służbę. Jesteś taki miły i dobry.

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Tłumaczy Dokumentów w Gdańsku

Działasz na rynku jako Tłumacz Dokumentów i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Nasza specjalność to: - automatyka przemysłowa -instalacje elektryczne i elektrotechniczne -systemy alarmowe, monitoring wizyjny -obsługa IT (outsourcing) Obszar działania obejmuje teren całej Polski. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do współpracy.

Działamy w branży od 2011 roku. Nasza specjalność to tłumaczenia, copywriting, strony internetowe oparte na platformie Wordpress. Prowadzimy również zdalną naukę języka angielskiego oraz tworzymy treści multimedialne (grafiki, logotypy, prezentacje, etc.). Wśród naszych klientów są lub były podmioty takie jak Loża Gdańska Business Centre Club, Europejska Liga Współpracy Gospodarczej - Sekcja Polska, Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, czy Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów w Elblągu. Zajmujemy się zarówno małymi stronami-wizytówkami, jak też większymi stronami korporacyjnymi, tworzymy internetowe portfolia i galerie. Naszą działalność w zakresie stron WWW opieramy na systemie Wordpress, który pozwala naszym Klientom na

avatar icon

Jestem absolwentką filologii germańskiej UMCS w Lublinie. Od 2009 wykonuję zawód tłumacza języka niemieckiego, od 2013 legitymuję się uprawnieniami tłumacza przysięgłego (nr TP/134/13). Oferuję Państwu profesjonalne tłumaczenia pisemne z i na język niemiecki, zarówno zwykłe, jak i przysięgłe. W moim dorobku tłumaczeniowym znajdują się przekłady z dziedzin takich jak m. in. biznes, handel, finanse, prawo, technika, medycyna, filozofia, historia, archeologia czy turystyka, jak również liczne dokumenty, umowy i pisma urzędowe. Na co dzień mieszkam w Trójmieście, jednak moi Klienci to osoby z całej Polski: teksty do tłumaczenia nie muszą być dostarczane osobiście - można je przesłać za pomocą poczty elektronicznej. Po zapoznaniu się z

Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, dostosowując ofertę do jego oczekiwań czy planów biznesowych. Nasz zespół ekspertów gotowy jest udzielić Państwu dodatkowego wsparcia merytorycznego w różnych dziedzinach.

Lingrama

 • Gdańsk

Jestem absolwentką Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Gdańskim. Tłumaczeniami zajmuję się ponad 10 lat. Współpracuję z kilkoma firmami, dla których regularnie realizuję tłumaczenia różnego rodzaju tekstów - oferty handlowe, umowy, broszury reklamowe, instrukcje obsługi, korespondencję, itp. Na co dzień pracuję z klientami anglojęzycznymi, jako pośrednik w obrocie nieruchomościami. Dodatkowo pracuję jako copywriter. Tworze teksty na podany temat, według wytycznych. Od kilku lat mocno zgłębiam tematykę marketingu w social mediach. Wykorzystuję swoją wiedzę i oferuję klientom tworzenie grafik i postów na platformy społecznościowe. Dzięki połączeniu kilku kompetencji mogę zaoferować kompleksową usługę firmom, które planują zaistnieć lub

Małgorzata Łoboda

 • Gdańsk

Jesteś Polką/Polakiem biorącym ślub z Hiszpanem/Hiszpanką? Ja to doświadczenie mam już za sobą ;) Mam za sobą również kilka wesel, na których tłumaczyłam dla zaproszonej hiszpańskiej rodziny. Nie jestem tłumaczem przysięgłym. Jetem tłumaczem użytkowym, absolwentką studiów licencjackich i magisterskich filologii hiszpańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, a prywatnie od ośmiu lat partnerką Hiszpana z małej miejscowości koło Bilbao i mamą dwuletniej i dwujęzycznej Elenki. Obecnie mieszkamy w Gdańsku. Dojazd na terenie Trójmiasta gratis. Poza Trójmiastem do kosztów tłumaczenia proszę doliczyć koszty dojazdu pociągiem/autobusem + nocleg. Dojeżdżam na terenir całej Polski. Koszt tłumaczenia całego wesela to 1000 zł. Wliczone jest w to

Tłumacz Języka Włoskiego- Anna Niezbecka

 • Gdańsk

Oferuję profesjonalne tłumaczenia z języka włoskiego i na język włoski. Wykonuję tłumaczenia przysięgłe i zwykłe, pisemne oraz ustne. W swojej pracy na pierwszym miejscu stawiam zadowolenie klienta. Cenię sobie jego czas, do każdego podchodzę indywidualnie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży tłumaczeniowej. Tłumaczę: - akty urodzenia, małżeństwa, zgonu - akty własności - pisma specjalistyczne, w tym sądowe - dokumenty pojazdów sprowadzonych zza granicy - specyfikacje techniczne, instrukcje - świadectwa ukończenia szkoły - faktury - treści internetowe i marketingowe Przesłane teksty traktuję jako poufne, z zachowaniem tajemnicy zawodowej. Każde tłumaczenie wyceniam indywidualnie, w zależności od ilości znaków, stron, rodzaju

Karolina Sienkiewicz

 • Gdańsk

Jestem absolwentką filologii angielskiej. Tłumaczeniami zajmuję się zawodowo od 20 lat. Obecnie pracuję jako freelancer. Specjalizuję się w tłumaczeniach z obszaru HRM, polityki społecznej, rynku pracy, zarządzania, prawa pracy oraz programów unijnych. Mam również doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów przetargowych w ww. obszarach. Jednakże interesuje mnie wiele innych obszarów głównie z zakresu biznesu oraz badań społecznych. Brałam udział w wielu projektach ogólnopolskich oraz europejskich jako tłumacz, koordynator projektów i redaktor. Zawsze staram się spełnić życzenia klienta w sposób profesjonalny oraz terminowy. Mim celem jest najwyższa jakość usług w korzystnej cenie. Zapraszam do kontaktu.

Centrum Językowe TEXT - Tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia konferencyjne, kursy językowe

 • Gdańsk

Nowoczesne, profesjonalne centrum językowe zajmujące się nauczaniem języków obcych (język angielski, niemiecki, włoski, francuski, w przypadku specjalnych potrzeb również dodatkowa oferta) oraz oferujące kompleksowe usługi tłumaczeń, weryfikacji i uwierzytelniania tekstów w ponad 20 językach oraz tłumaczenia ustne po uzgodnieniu warunków na terenie całej Polski (teksty), jak również obsługę językową konferencji, szkoleń i spotkań. Partner instytucji europejskich w dziedzinie tłumaczeń.

avatar icon

Aurum

 • Gdańsk

avatar icon

Monika Rojek

 • Gdańsk

Lingrama

 • Gdańsk

avatar icon

Cor-Corp Michał Malz

 • Gdańsk

avatar icon

Marta Leszczyńska

 • Gdańsk

Jesteśmy na rynku od 2015 roku. Nasza specjalność to tłumaczenia, na terenie pomorskie.

avatar icon

Aleksandra Kosmala

 • Gdańsk

avatar icon

ADAM STEFAN SŁOMIAN

 • Gdańsk

avatar icon

Mm

 • Gdańsk

avatar icon

Daniel Pro

 • Gdańsk

avatar icon

Aurum Electronics

 • Gdańsk

avatar icon

Centrum Językowo- Szkoleniowe ":Na językach" Agata Kubicza

 • Gdańsk

avatar icon

Biuro Tłumaczeń B&S Gdańsk

 • Gdańsk

Casa de Espana Gdańsk

 • Gdańsk

Możesz uczestniczyć w kursie hiszpańskiego w różnych szkołach w mieście, ale żeby NAPRAWDĘ nauczyć się tego języka, to my jesteśmy jedyną, profesjonalną szkołą. CASA DE ESPAÑA GDANSK to jedyna szkoła w mieście, w której WSZYSCY lektorzy (nie "prawie wszyscy”) są NATIVE SPEAKER'AMI. Poza tym, jesteśmy także PROFESJONALISTAMI w dziedzinie hiszpańskiego, FILOLOGAMI i posiadamy wykształcenie w zakresie nauczania tego języka obcego i oczywiście wszyscy mamy kilkuletnie DOŚWIADCZENIE. W wielu szkołach Hiszpanie, którzy prowadzą zajęcia są studentami programu Erasmus lub osobami bez żadnego wykształcenia w kierunku prowadzenia zajęć dla obcokrajowców. Są to osoby, których podstawową zaletą jest bycie native speaker'em - nie wystarczy to jednak

www.translogos.pl - tłumacz, tłumacz przysięgły, biuro tłumaczeń

 • Gdańsk

Więcej informacji, szczegóły oferty na naszej stronie: www.translogos.pl Nasze Biuro Tłumaczeń oferuje kompleksowe usługi w których skład wchodzą tłumaczenia ustne jak i pisemne z ponad 30 języków. Cenimy sobie kompetencje, rzetelność, dokładność i poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Naszym priorytetem jest kontakt z klientem. Wykonując tłumaczenia kierujemy się przede wszystkim zasadą wierności przekładu i dotrzymywania terminów. Więcej informacji, szczegóły oferty na naszej stronie: www.translogos.pl

Tekst Katarzyna Bereda-Rosołek. Tłumacz przysięgły, angielski przysięgły

 • Gdańsk

Tłumaczenie przysięgłe i zwykłe, pisemne i ustne z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na język angielski 15 lat doświadczenia jako tłumacz przysięgły Tłumaczenie ustne u notariusza na terenie Gdańska Tłumaczenie pisemne wszelkiego rodzaju umów i innych dokumentów firmowych (rejestracyjnych, bankowych, księgowych, ogólnych warunków itp.) Tłumaczenie wszelkich dokumentów urzędowych (m.in. świadectw szkolnych i dyplomów, aktów USC, zaświadczeń o zameldowaniu, niekaralności, dochodach, pobieraniu zasiłków itp.) Możliwość przetłumaczenia dokumentów typowych "od ręki" Dogodna lokalizacja w centrum Gdańska

Maja Tomczak

 • Gdańsk

Jestem osobą aktywną i rzetelną, zawsze przygotowaną i chętną do pracy. Jestem w stanie wykonywać praktycznie każdą pracę, a jeśli nie potrafię czegoś wykonać to nie boję się szybko nauczyć danej czynności.

Beata Będzimierowska

 • Gdańsk

Jestem absolwentką PWSFTviT w Łodzi oraz Katedry Neofilologii Uniwersytetu Pomorskiego. Prowadzę kursy korporacyjne, pracuję też z klientem indywidualnym. Poza tym, zajmuję się korektą, tłumaczeniami publikacji, a także napisów do filmów oraz programów publicystycznych. W dzieciństwie chciałam być pilotem sterowca, ale nie wyszło. Jestem miłośniczką skimboardu, snowboardu i dashboardu komputera. Kiedy nie pracuję, podsuwam mięsożercom kolendrę i jarmuż. Biegam, bo kocham ten stan. Kino, muzyka i fotografia płyną w mojej krwi. Lubię czarny humor, ale do pracy podchodzę śmiertelnie poważnie, Miss deadline is my best friend :)

Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego Gdańsk

 • Gdańsk

TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA NIEMIECKIEGO GDAŃSK Szczegóły dojazdu zobacz: www.przeklad.info Tłumaczę wszelkie dokumenty np. do rejestracji pojazdów, do pracy w Niemczech-szybko-Gdańsk-niedaleko obwodnicy-blisko markety Auchan, LEROY MERLIN, DECATHLON, Norauto adres: 80-178 Gdańsk - Kiełpino Górne, Gostyńska 14 BLISKO ul. KARTUSKIEJ, łatwy dojazd z ul. Otomińskiej na ul. Gostyńską kom.: e-mail: dot_bo@o2.pl www.przeklad.info STALE TANIO Dokumenty np. DO REJESTRACJI POJAZDÓW; DO PRACY W NIEMCZECH - świadectwa czeladnicze, mistrzowskie, metryki, dyplomy, świadectwa szkolne, świadectwa pracy, niekaralności, certyfikaty i różne inne dokumenty urzędowe Także ten sam dzień-przez 1h-bez dopłat-w sobotę Doświadczenie-fachowość-jakość przy

avatar icon

Aleksandra Maculewicz

 • Gdańsk

Jestem dwudziesto-pięcio letnią studentką filologii angielskiej, specjalizacja tłumaczenia angielskie. Język polski jest moim ojczystym językiem, natomiast w języku angielskim porozumiewam się na codzień. W obecnym zawodzie tłumaczę prezentacje biznesowe z języka angielskiego na polski oraz z polskiego na angielski. Codziennością jest dla mnie rozmowa z biznesowym klientem w języku angielskim. Zależy mi na zdobyciu większego doświadczenia, gwarantuję pełen profesjonalizm, terminowość.

avatar icon

Biuro Tłumaczeń

 • Gdańsk

Szanowni Państwo! Miło mi powitać Państwa na stronach internetowych mojej firmy. Nazywam się Marek Juszkiewicz, jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego wpisanym na listę tłumaczy przysięgłych z dniem 1 czerwca 2005 pod numerem TP/510/05. Firma Biuro Tłumaczeń Marek Juszkiewicz działa na rynku od 2004 roku. W tym okresie z moich usług skorzystało wiele firm, instytucji i osób prywatnych. Wykonuję tłumaczenia ustne i pisemne. Na swoim koncie posiadam liczne tłumaczenia dokumentów urzędowych, umów, korespondencji, dokumentów i wyroków sądowych oraz wiele tekstów z innych dziedzin. Zapewniam profesjonalne i terminowe wykonanie tłumaczeń, wysoką jakość przekładu, poufność otrzymanych materiałów.łumaczenia pisemne: • dokumentów

Anna Liedtke-Niezabitowska

 • Gdańsk

Rozpoczęliśmy działalność w 1994 roku. Nasza specjalność to nauka języka angielskiego, na terenie Gdańsk.

Linguatech.pl

 • Gdańsk

Perfect S.C.

 • Gdańsk

Ranking Tłumaczy Dokumentów w Gdańsku obejmuje również takie miejscowości jak Borkowo, Kowale, Leźno, Otomin, Czaple.
Podobne zlecenia: Biuro tłumaczeń Gdańsk