Tłumaczenia dokumentów Warszawa - Najlepsi w 2020

Biura Tłumaczeń Dokumentów w Warszawie, 2020

269 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2020

Tłumaczenia dokumentów Warszawa
Stanisław D.

Biuro tłumaczeń united translations numer 1 w Polsce. Polecam.

Joanna A.

Tłumaczenie wykonane szybko i profesjonalnie. Bardzo miła obsługa klienta!

Tłumaczenia dokumentów Warszawa
Atelier Językowe Agnieszka Dąbrowicz

Rzetelna firma, współpracowałam jako tłumaczka. Dobry kontakt bieżący.

Tłumaczenia dokumentów Warszawa
Michał S.

Polecam. Solidne tłumaczenie, terminowo, miła obsługa!

Tłumaczenia dokumentów Warszawa
Grzegorz D.

Zajmuję się tłumaczeniami pisemnymi w parze językowej ang >pol>ang od 2010 r. W tym czasie rozwijałam swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach doszkalających i zdobywałam doświadczenie współpracując z wieloma biurami tłumaczeń, instytucjami i klientami indywidualnymi. Moją specjalizacją są teksty prawnicze (umowy, regulaminy, pisma) oraz tłumaczenia w zakresie psychologii. Zasady, którymi kieruję się w mojej pracy, to: wysoka jakość tłumaczenia, terminowość oraz zadowolenie klienta. Lubię wyzwania. Jestem otwarta na propozycje współpracy.

Więcej profesjonalistów

Tłumaczenia dokumentów Warszawa
Jerzy L.

Rzeczowo i konkretnie

Original Solutions - Tłumaczenia dokumentów Warszawa
Michał G.

Firma Original Solutions od 10 lat wykonuje tłumaczenia pisemne, zwykłe i specjalistyczne oraz przysięgłe dla dużych i małych firm i klientów indywidualnych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Naszą specjalnością są języki niemiecki, angielski, francuski, rosyjski i hiszpański, ale jesteśmy w stanie wykonać przekład dowolnego języka w dowolnej kombinacji. Nasz zespół tworzy kilkunastu wykwalifikowanych tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie tłumaczeń. Radzimy sobie ze skomplikowaną obróbką graficzną tekstów , wykonujemy tłumaczenia we wszystkich ogólnodostępnych formatach plików. Jesteśmy dokładni i skrupulatni a przede wszystkim, punktualni. Dajemy Państwu profesjonalne tłumaczenie w bardzo przystępnej cenie i to bez wychodzenie z domy czy biura. Zapraszamy do współpracy "Jesteśmy dla najlepszych" Original Solutions

Barbara A.

Z usługi Pani Katarzyny jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybko przetłumaczony tekst, dokładnie i precyzyjnie. Bardzo polecam usługi Pani Kasi.

Natalia B.

Bardzo dobry kontakt i ekspresowo wykonane zlecenie. Jak najbardziej polecam.

Tłumaczenia dokumentów Warszawa
Alicja N.

Jestem bardzo zadowolona !!!! Szybkość tłumaczenia i wysyłka!!! Polecam z całego serca!!! SUPER!!! DZIĘKUJĘ Alicja Nowakowska

Dołącz do naszych Tłumaczy Dokumentów w Warszawie

Działasz na rynku jako Tłumacz Dokumentów i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Tłumaczenia dokumentów Warszawa

DRAKKAR

Warszawa
Wspólnota Mieszkaniowa

Polecam! Profesjonalnie, szybko i za dobrą dla zamawiającego cenę. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Inż. Adam Ciećwierz wykonał dla nas kosztorysy w tempie naprawdę ekspresowym. Cała praca wykonana była terminowo i profesjonalnie zgodnie z umową. Polecam wszystkim!

Tłumaczenia dokumentów Warszawa

Paweł Tomborek

Warszawa
Bartosz C.

Cena, sprawność wykonania, umiejętność i chęć rozwiązywania napotkanych problemów - wszystko OK. Polecam.

Tłumaczenia dokumentów Warszawa
Anna N.

Jestem stałym klientem i mam same dobre doświadczenia. Jakość tłumaczeń bardzo wysoka, wynika z tego że doskonale znają branżę w której tłumaczą, wszystkie szczegóły na jej temat nawet zwroty znane tylko specjalistom! Poza tym wiele udoskonaleń w kontakcie z biurem, choć opiekun do którego można się zwrócić poza sztandarowymi godzinami pracy.

Tłumaczenia dokumentów Warszawa
Magda B.

TUTORnaASAP to jedyna na rynku szkoła językowa oferująca w pełni personalizowane kursy języka angielskiego biznesowego oraz ogólnego zawierającego tylko taką tematykę jaka będzie potrzebna klientowi, a wiele tematów układamy dla klienta i bezpośrednio pod klienta toteż język angielski używany przez niego, w rzeczywistych sytuacjach zawodowych będzie występował już w trakcie trwania kursu, realizując założenia "Problem Based Learning Method", czyli tak zwana nauka poprzez praktykę i biznesową grę stymulującą.

Tłumaczenia dokumentów Warszawa

Centrum Omnibus

Warszawa
Maria G.

Polecam! Profesjonalizm, bogata oferta dla każdego, najlepsza kadra, miła atmosfera. Każdy, kto potrzebuje wsparcia w nauce, kto chce dowiedzieć się nowych rzeczy, poznać fantastycznych ludzi, znajdzie to wszystko w Centrum Omnibus!

Tłumaczenia dokumentów Warszawa

Szkoła Języków Obcych LEXIS Przedstawiciel Zagranicznych Szkół Językowych

Warszawa
Agnieszka T.

Szkoła Języków Obcych LEXIS oferuje w ciągu całego roku kursy angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, japońskiego i wielu innych języków na ternie Polski (przez Skype z użyciem tablicy interaktywnej oraz w centrum Warszawy). Oferowane są również kursy, obozy językowe, Jeśli wybrałeś kraj, którego nie ma w naszej internetowej ofercie, to napisz do nas. Mamy także propozycje kursów za granicą, które nie są opublikowane na naszych stronach internetowych. Proponujemy kursy specjalistyczne dla prawników, kadry medycznej i zarządzającej, finansistów i inne. Ponadto funkcjonujemy również jako biuro tłumaczeń. W naszej bazie jest kilkuset sprawdzonych tłumaczy przysięgłych różnych specjalności z Polski i z zagranicy. Dodatkowo zajmujemy się również organizacją kursów i obozów językowych za granicą. ZAGRANICZNE kursy językowe, kolonie, obozy językowe na całym świecie dla osób od 7 do 50+ lat. Płatna praca połączona z nauką języków obcych. Studia za granicą. Szkoła średnia i międzynarodowa matura za granicą - finansowane przez UE. Szkoła podstawowa za granicą. Zagraniczne praktyki i kursy specjalistyczne. Dziesiątki kursów językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w takich krajach jak: Wielka Brytania, USA, Irlandia, Malta, Cypr, Kanada, Australia, Nowa Zelandia, Niemcy, Austria, Francja, Hiszpania, Włochy, Rosja, Japonia.

Tłumaczenia dokumentów Warszawa

Korona Biznes Nauka Bezpieczeństwo

Warszawa

Firma wychodząc naprzeciw współczesnego klienta, świadczy profesjonalne usługi na polu bezpieczeństwa: ochrona fizyczna i obiektowa, kierowcy z luksusowymi autami, sprzątanie, usługi recepcyjne i usługi BHP. Numer koncesji: L-0325/19

Tłumaczenia dokumentów Warszawa

Progress Point Sp. z o. o.

Warszawa
Dymitr M.

Wspaniały Serwis i bardzo profesjonalne traktowanie mnie jako klienta. Dziękuję Serdecznie. Dymitr Markiewicz

United Translations & Consulting LLC Sp.z o.o. - Tłumaczenia dokumentów Warszawa

United Translations & Consulting LLC Sp.z o.o.

Warszawa
Waldemar B.

Rozmowa przebiegła dobrze, jeszcze nie mam zrobionych tłumaczeń oczekuję z dokumentami, ale widzę że firma dba o swoich klientów a tłumaczenia są realizowane szybko.

GERC CONSULTING Maciej Gerc - Tłumaczenia dokumentów Warszawa

GERC CONSULTING Maciej Gerc

Warszawa
Włodzimierz P.

Jesteśmy butikiem badawczo-doradczym. Podstawową ideą leżącą u podłoża filozofii działania naszej firmy jest przekonanie, że obszary badań, szkoleń i coaching’u przenikają się wzajemnie i są ze sobą nierozerwalnie związane. Oferujemy Państwu: 1. Badania marketingowe i społeczne Badania naukowe oraz quasi-naukowe - Eksperymentalne - Korelacyjne (kwestionariuszowe) - Badania marketingowe i opinii społecznej (jakościowe i ilościowe) - Testy produktów, konceptów - Badania postaw i zachowań - Badania satysfakcji klientów, konsumentów - Badania efektywności kampanii reklamowych - Badania kondycji i wizerunku marki - Badania społeczne dotyczące postaw i zachowań określonych grup demograficznych - Desk Research 2. Doradztwo marketingowe Pomożemy Państwu zbudować kompleksową i efektywną strategię marketingową wpisującą się w strategię Państwa organizacji. Doradztwo Gerc Consulting obejmuje: - Analizę strategiczną, analizę SWOT - Strategie marketingowe, planowanie strategiczne marketingu - Strategie pozycjonowania marki, strategie komunikacji - Plany marketingowe, plany sprzedaży, plany promocji, media plany - Badania i analizy rynku, badania marketingowe, audyt marketingowy - Biznes plany - inne usługi doradcze w zakresie marketingu 3. Szkolenia Oferta proponowanych szkoleń, warsztatów oraz indywidualnych konsultacji obejmuje szeroki obszar kompetencji psychologicznych odnoszących się do trzech wymiarów funkcjonowania: - zawodowego - społecznego - indywidualnego Przykładowe tematy szkoleń i warsztatów: - Zarządzanie czasem - Trening umiejętności menedżerskich - Komunikacja i autoprezentacja - Stres w organizacji i jego optymalizacja - Wytrwałość i efektywność w działaniu – jak skutecznie stawiac sobie i realizować cele - Techniki wpływu społecznego - Asertywność i komunikacja - Optymalizacja stresu i zarządzanie nastrojem - Zdrowy styl życia – myślenie, odżywianie i aktywność fizyczna jako podstawa dobrostanu Zapewniamy Państwu: - Indywidualne podejście do każdego zagadnienia - Dopasowanie optymalnych narzędzi - Zaangażowanie w pracę - Wysoką jakość oferowanych produktów w konkurencyjnej cenie Zapraszamy do współpracy!!!

Niemiecki Niemiecki. Tłumaczenia, redakcja tekstów, zwiedzanie Warszawy - Tłumaczenia dokumentów Warszawa

Niemiecki Niemiecki. Tłumaczenia, redakcja tekstów, zwiedzanie Warszawy

Warszawa
Agata

Rzetelna firma. Wysoka jakość i terminowość. Polecam.

Wojtek Kawczynski

Warszawa
Aneta C.

Rozpoczęliśmy działalność w 2006 roku. Nasza specjalność to Konwersacje z native speaker'em, na terenie miejscowości firmy, szkoły językowe.

Tłumaczenia dokumentów Warszawa

tlumaczenia.SOS.pl

Warszawa
Hanna H.

Dobra współpraca. Polecam! HH - Tłumacz pisemny/ustny języka angielskiego i arabskiego.

Tłumaczenia dokumentów Warszawa

Syneriz Sp. z o.o.

Warszawa
Andrzej S.

Bardzo dobry kontakt z osobą prowadzącą lekcje on-line. Zajęcia prowadzone w profesjonalny sposób, z dostępem do materiałów służących do nauki języka. Prowadząca, pani Ania, oprócz nauki przedstawia też zawiłości języka angielskiego. Sposób prowadzenia zajęć dostosowany do indywidualnego tempa ucznia. Co ważne, jest też możliwość zmiany harmonogramu czasowego ustalonego wcześniej, jeżeli nieoczekiwanie coś nam wypadnie. Cena bardzo przystępna.

Tłumaczenia dokumentów Warszawa

Beatahajdyla@gmail.com

Warszawa

Tłumaczenia z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Tłumaczenia tekstów specjalistycznych, technicznych i zwykłych. Szeroki zakres specjalizacji: biologia, mikrobiologia, chemia, fizyka, biochemia, genetyka, medycyna, stomatologia, farmacja, ochrona środowiska, rolnictwo, psychologia, socjologia, metodyka nauczania, językoznawstwo, edukacja, kultura, film, zarządzanie, HR, ekonomia, archeologia, historia, polityka, prawo, informatyka, technika, energetyka, mechanika, motoryzacja, budownictwo, lotnictwo, transport, turystyka, gastronomia, żywienie, zdrowie, moda, uroda, sport, fryzjerstwo, obuwnictwo, itp. Tłumaczenia stron internetowych, prezentacji, instrukcji, umów, dokumentów prawnych, projektów unijnych, programów

Tłumaczenia dokumentów Warszawa

Kern Polska Sp. z o.o.

Warszawa

One World Many Languages – KERN Polska Sp. z o.o. Jesteśmy międzynarodowym, profesjonalnym biurem tłumaczeń, z główną siedzibą we Frankfurcie nad Menem (Niemcy), istniejącym na rynku światowym już ponad 45 lat. W lipcu 2015 otworzyliśmy oddział w Warszawie. Wykonujemy tłumaczenia pisemne, ustne, zwykłe i przysięgłe ze wszystkich języków w dowolnych dziedzinach. Wszystkie nasze teksty są tłumaczone lub weryfikowane przez Native Speakerów w naszych oddziałach zagranicznych. Zapraszamy do współpracy!

Tłumaczenia dokumentów Warszawa

T2 Translation Biuro Tłumaczeń

Warszawa

T2 Translation do tłumaczenia do kwadratu dla biznesu. Wykonujemy tłumaczenia pisemne - zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne - we wszystkich językach. Działamy szybko, ekonomicznie i profesjonalnie. Specjalizujemy się w tłumaczeniach specjalistycznych dla: budownictwa, sektora IT, kancelarii prawnych, sektora FMCG i wielu innych. Nasz doświadczony zespół tłumacz profesjonalnie i na czas przygotuje każde tłumaczenie, a my gwarantujemy natychmiastowy kontakt i merytoryczną pomoc. T2 Translation to spółka-córka agencji tłumaczeniowej Wordlink, która na rynku działa od 2010 r. W T2 skupiamy się na obsłudze dużych zleceń i dużych podmiotów oraz tłumaczeniach specjalistycznych. Co nas wyróżnia? Dzięki wydajnych procesom obsługujemy szybko

Tłumaczenia dokumentów Warszawa

PETERTEXT Tłumaczenia Przysięgłe

Warszawa

Tłumacz Przysięgły jęz. niemieckiego Piotr Banaszek (TP/3634/05) oraz BIURO TŁUMACZEŃ PRZYSIĘGŁYCH– niemiecki, angielski, holenderski, francuski, włoski, hiszpański, duński, szwedzki, fiński, rosyjski, ukraiński, czeski Tłumaczenia uwierzytelnione dokumentów oficjalnych: pism i dokumentów firmowych, np. umów, pełnomocnictw, dokumentacji, korespondencji, dokumentów urzędowych i formalnych, np. aktów USC, zaświadczeń, zezwoleń, świadectw, dyplomów, dokumentów prawniczych, np. pozwów, pism procesowych, aktów notarialnych, tłumaczenia ustne konsekutywne język niemiecki a także wraz z zespołem współpracujących tłumaczy przysięgłych tłumaczenia samochodowe - z wszystkich krajów i języków dokumentów importowanych pojazdów (dowody

Accent Ent. Tłumaczenia - Tłumaczenia dokumentów Warszawa

Accent Ent. Tłumaczenia

Warszawa

Od 1997 roku wykonujemy profesjonalne usługi w zakresie pełnej obsługi językowej klientów indywidualnych, firm i instytucji. Oferujemy wysoką jakość tłumaczeń, terminowość realizacji zleceń, rzetelność i profesjonalizm w podejściu do naszej pracy i wszystkich klientów. Korzystamy wyłącznie z tłumaczy o wieloletnim dorobku, wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu w zakresie tłumaczeń. Wśród naszych współpracowników są tłumacze przysięgli, native speakerzy oraz członkowie Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS i Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT).

Tłumaczenia dokumentów Warszawa

Iwona Kowalska

Warszawa

Działam w branży tłumaczeniowej od 2009 roku. Swoją działalność rozpoczęłam po ukończeniu Filologii Niderlandzkiej i Germańskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Przez rok studiowałam za granicą w ramach stypendium Erasmus (Antwerpia i Wiedeń) Zajmuję się tłumaczeniami z języka niderlandzkiego i niemieckiego. Moim ulubionym typem tłumaczeń są tłumaczenia medyczne, ale równie chętnie podejmuję się zleceń z innych dziedzin.

Tłumaczenia dokumentów Warszawa

ATET Euro Tłumacze

Warszawa

ATET Euro - Tłumacze „...przetłumaczymy Ci świat” Świadczymy usługi w zakresie tłumaczeń ze wszystkich języków świata, z każdej grupy językowej. Obsługujemy wiele rodzajów przekładów: ustne, pisemne, przysięgłe, specjalistyczne. Nasze zlecenia realizujemy według ustalonych i sprawdzonych przez nas procedur, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że ich tłumaczenie zostanie wykonane zawsze na czas i na jak najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w zamówieniach ekspresowych. Dzięki zespołowi doświadczonych tłumaczy zapewniamy elastyczne podejście do zlecenia, jesteśmy w stanie szybko zorganizować sztab specjalistów z różnych dziedzin nawet dla największego projektu. Gwarantujemy wysoką jakość naszych tłumaczeń. Każde z nich przed

Kancelariatłumaczeń24.pl - Tłumaczenia dokumentów Warszawa

Kancelariatłumaczeń24.pl

Warszawa

Biuro Tłumaczeń "tłumaczka24.pl" powstało w 2007 r. i od samego początku świadczy najwyższej jakości usługi tłumaczeniowe dla najbardziej wymagających Klientów. Początkowo nasza działalność koncentrowała się na tłumaczeniach na język angielski i niemiecki, lecz w miarę rosnących potrzeb naszych Klientów rozszerzyliśmy ją na języki całego świata. Obecnie jesteśmy w stanie sprawnie zrealizować nawet najbardziej zaawansowane projekty tłumaczeniowe, przy zachowaniu jednych z najniższych cen na rynku. Naszym dodatkowym atutem jest doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy, tuż nad stacją Metro Politechnika, lecz nie ma konieczności każdorazowego odwiedzania nas osobiście. Dokumenty do tłumaczenia (także "przysięgłego") wystarczy przesłać

Trans-Lex Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych

Warszawa

Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych Trans-Lex Warszawa jest wiodąym biurem na rynku tłumaczeniowym od 1991. Centrala firmy mieści się w samym sercu Warszawy. Firma realizuje regularne zlecenia od czołowych międzynarodowych koncernów produkcyjno-handlowych, państwowych urzędów centralnych i instytucji, urzędów Unii Europejskiej, czołowych świaowych banków, firm finansowych, ubezpieczeniowych, prawniczych, koncernów medycznych, farmaceutycznych, firm produkcyjno-handlowych, czołowych wydawnictw. Realizujemy zlecenia na tłumaczenia pisemne i ustne (konsekutywne, symultaniczne), w tym - przysięgłe w każdej dziedzinie, w ponad 50 kombinacjach językowych. Obsługujemy rozmowy na szczycie, sympozja, konferencje międzynarodowe, rozmowy handlowe. Na

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego w Warszawie Sawenko - Tłumaczenia dokumentów Warszawa

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego w Warszawie Sawenko

Warszawa

Tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, specjalistyczne oraz tłuaczenia ustne konsekutywne lub symultaniczne z języka ukraińskiego na polski i z polskiego na ukraiński. Wykonuje poświadczenie gotowych tłumaczeń oraz komputerowe przepisywanie tekstów w języku ukraińskim. Zapewniam swoim klientom możliwość dogodnego sposobu przekazania dokumentów (drogą elektroniczną, pocztą lub osobiście). Zapewniam rzetelne i profesjonalne wykonanie tłumaczeń w krótkich terminach. Oferuję możliwość wykonania tłumaczeń w trybie „expres” - do 2 dni oraz „super expres” - do 24 godzin. W przypadku dłuższej współpracy oferuję atrakcyjny system zniżek. Także w przypadku tłumaczeń wielostronicowych lub wielogodzinnych istnieje możliwość ustalania ceny indywidualnie.

Halina Jarzylo

Warszawa

Mam na imię Halina, znam rosyjski, ukraiński i polski język. Nie jestem tłumaczką pszysięgłą. Z chęcią przetłumaczę teksty z polskiego na ukraiński lub rosyjski oraz z ukraińskiego, rosyjskiego na polski. Życzę wszystkim miłego dnia. Zapraszam do współpracy.

Busy B Translations. Sp. z o.o. Biuro tłumaczeń. Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne przysięgłe - Tłumaczenia dokumentów Warszawa

Busy B Translations. Sp. z o.o. Biuro tłumaczeń. Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne przysięgłe

Warszawa

Busy b translations

INCOLOR Eliza Furgała

Warszawa

Jesteśmy na rynku od 2012 roku. Nasza specjalność to tłumaczenia, na terenie Polska.

KBK

Warszawa

Wszystkie Tłumaczenia Angielsko-Polskie Znajomość języka angielskiego na poziomie języka ojczystego Najtaniej Ekspresowo 100% Gwarancji

Maciej Gorgol

Warszawa

Jesteśmy na rynku od 2014 roku. Nasza specjalność to tłumaczenia prawnicze niemiecki, angielski, na terenie Warszawa.

Tłumaczenia i usługi językowe Magdalena Przeor

Warszawa

Dominika Malinowska

Warszawa

Jesteśmy na rynku od 2019 roku. Nasza specjalność to tłumaczenia standardowe, na terenie Warszawa.

Zuzanna Chronowska

Warszawa

Irena Kolewa-Witak

Warszawa

Nasza działalność rozpoczęła się w 2010 roku. Nasza specjalność to tłumaczenia, na terenie w domu.

Justyna Jerzak

Warszawa

SOS Public Relations

Warszawa

Aldona Królikowska

Warszawa

yourfuturevisa

Warszawa

Yana Shevchuk

Warszawa

Matejo

Warszawa

ASK

Warszawa

Wesoła Warszawa Zakręt więcej...
Podobne zlecenia: Biuro tłumaczeń Warszawa
Czy potrzebujesz usługi tłumacza przysięgłego?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.