Tłumaczenia dokumentów Warszawa - Najlepsi w 2021

Biura Tłumaczeń Dokumentów w Warszawie, 2022

305 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Tłumaczenia dokumentów Warszawa - Ranking Najlepsi 2022

Promowani
Tłumaczenia dokumentów Warszawa
Promowany

Nazywam się Magdalena Malinowska i jestem lektorem i tłumaczem języka włoskiego.  Oferuję kursy języka włoskiego - indywidualne lub w grupach. Zajęcia mogą się odbywać w Waszej firmie (Poznań i okolice) lub przez komunikatory internetowe, np. Zoom/Skype.   W codziennej pracy korzystam z różnorodnych i atrakcyjnych materiałów, takich jak gry, włoska prasa, kanały na platformie Youtube, aplikacje internetowe, pomoce interaktywne.  Na zajęciach stawiam na swobodne porozumiewanie się w języku włoskim. Wiem, jak ważna jest przejrzysta komunikacja podczas podróży, a także z zagranicznymi partnerami i klientelą. Zapraszam Was na kursy!

Social Place

Wszystko sprawnie i elegancko! Polecam tę firmę każdemu kto nie chce się martwić czy tłumaczenie będzie dobre.

Bartosz K.

Serdecznie polecam: szeroki wachlarz umiejętności, duże zaangażowanie w wykonywane zadania i szybki termin realizacji. Współpraca jednocześnie bezproblemowa i profesjonalna, Pani Agata jest bardzo życzliwą osobą!

Stanisław D.

Biuro tłumaczeń united translations numer 1 w Polsce. Polecam.

Auto-rex

Kolejny raz korzystałem z usług tego biura. Tłumaczenie trafiło do mnie szybciej niż się spodziewałem. Konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługa.

Atelier Językowe Agnieszka Dąbrowicz

Rzetelna firma, współpracowałam jako tłumaczka. Dobry kontakt bieżący.

Michał S.

Polecam. Solidne tłumaczenie, terminowo, miła obsługa!

Grzegorz D.

Zajmuję się tłumaczeniami pisemnymi w parze językowej ang >pol>ang od 2010 r. W tym czasie rozwijałam swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach doszkalających i zdobywałam doświadczenie współpracując z wieloma biurami tłumaczeń, instytucjami i klientami indywidualnymi. Moją specjalizacją są teksty prawnicze (umowy, regulaminy, pisma) oraz tłumaczenia w zakresie psychologii. Zasady, którymi kieruję się w mojej pracy, to: wysoka jakość tłumaczenia, terminowość oraz zadowolenie klienta. Lubię wyzwania. Jestem otwarta na propozycje współpracy.

Natalia B.

Bardzo dobry kontakt i ekspresowo wykonane zlecenie. Jak najbardziej polecam.

Więcej Tłumaczy Dokumentów z Warszawy

Jerzy L.

Rzeczowo i konkretnie

Barbara A.

Z usługi Pani Katarzyny jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybko przetłumaczony tekst, dokładnie i precyzyjnie. Bardzo polecam usługi Pani Kasi.

 • Oferteo.pl
 • Michał G.

  Firma Original Solutions od 10 lat wykonuje tłumaczenia pisemne, zwykłe i specjalistyczne oraz przysięgłe dla dużych i małych firm i klientów indywidualnych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Naszą specjalnością są języki niemiecki, angielski, francuski, rosyjski i hiszpański, ale jesteśmy w stanie wykonać przekład dowolnego języka w dowolnej kombinacji. Nasz zespół tworzy kilkunastu wykwalifikowanych tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie tłumaczeń. Radzimy sobie ze skomplikowaną obróbką graficzną tekstów , wykonujemy tłumaczenia we wszystkich ogólnodostępnych formatach plików. Jesteśmy dokładni i skrupulatni a przede wszystkim, punktualni. Dajemy Państwu profesjonalne tłumaczenie w bardzo przystępnej cenie i to bez wychodzenie z domy czy biura. Zapraszamy do współpracy "Jesteśmy dla najlepszych" Original Solutions

  Joanna A.

  Tłumaczenie wykonane szybko i profesjonalnie. Bardzo miła obsługa klienta!

  Brygida G.

  Pan Piotr bardzo szybko przedstawił swoją ofertę tłumaczenia, był bardzo miły i profesjonalny. Tłumaczenie trafiło do mnie na drugi dzień. Serdecznie polecam Pana Piotra.

  Dołącz do naszych Tłumaczy Dokumentów w Warszawie

  Działasz na rynku jako Tłumacz Dokumentów i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  Magda B.

  TUTORnaASAP to jedyna na rynku szkoła językowa oferująca w pełni personalizowane kursy języka angielskiego biznesowego oraz ogólnego zawierającego tylko taką tematykę jaka będzie potrzebna klientowi, a wiele tematów układamy dla klienta i bezpośrednio pod klienta toteż język angielski używany przez niego, w rzeczywistych sytuacjach zawodowych będzie występował już w trakcie trwania kursu, realizując założenia "Problem Based Learning Method", czyli tak zwana nauka poprzez praktykę i biznesową grę stymulującą. Działy oraz pracownicy działów, z którymi współpracowałem: logistyki; windykacji, ryzyka; transportowy; oceny jakości produkcji; zarządzania projektami; controllingu; księgowości; IT; utrzymania sieci; ubezpieczeń; administracji; prawny; HR; finansów; marketingu; sprzedaży; Zarząd firmy oraz akcjonariusze; Szczeble: Od studentów uniwersytetów biznesowych, poprzez middle specialist/ manager, kończąc na dyrektorach departamentów/ regionów oraz członkach zarządu. Uczyłem ponad 600os przez ostatnie 7 lat oraz studiowałem 5.5 roku całkowicie w zakresie BUSINESS ENGLISH, byłem za granicą razem prawie 2,5 roku.

  Anna N.

  Jestem stałym klientem i mam same dobre doświadczenia. Jakość tłumaczeń bardzo wysoka, wynika z tego że doskonale znają branżę w której tłumaczą, wszystkie szczegóły na jej temat nawet zwroty znane tylko specjalistom! Poza tym wiele udoskonaleń w kontakcie z biurem, choć opiekun do którego można się zwrócić poza sztandarowymi godzinami pracy.

  Paweł Tomborek

  • Warszawa
  Bartosz C.

  Cena, sprawność wykonania, umiejętność i chęć rozwiązywania napotkanych problemów - wszystko OK. Polecam.

  Centrum Omnibus

  • Warszawa
  Maria G.

  Polecam! Profesjonalizm, bogata oferta dla każdego, najlepsza kadra, miła atmosfera. Każdy, kto potrzebuje wsparcia w nauce, kto chce dowiedzieć się nowych rzeczy, poznać fantastycznych ludzi, znajdzie to wszystko w Centrum Omnibus!

  Wspólnota Mieszkaniowa

  Polecam! Profesjonalnie, szybko i za dobrą dla zamawiającego cenę. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Inż. Adam Ciećwierz wykonał dla nas kosztorysy w tempie naprawdę ekspresowym. Cała praca wykonana była terminowo i profesjonalnie zgodnie z umową. Polecam wszystkim!

  Syneriz Sp. z o.o.

  • Warszawa
  Andrzej S.

  Bardzo dobry kontakt z osobą prowadzącą lekcje on-line. Zajęcia prowadzone w profesjonalny sposób, z dostępem do materiałów służących do nauki języka. Prowadząca, pani Ania, oprócz nauki przedstawia też zawiłości języka angielskiego. Sposób prowadzenia zajęć dostosowany do indywidualnego tempa ucznia. Co ważne, jest też możliwość zmiany harmonogramu czasowego ustalonego wcześniej, jeżeli nieoczekiwanie coś nam wypadnie. Cena bardzo przystępna.

  IT Personal

  • Warszawa
  Studio Ruchu Mięta Magdalena Węgrzyn

  Przedstawiciel firmy IT PERSONAL to człowiek profesjonalny, nienastręczający się i szanujący czas innych ludzi. Cierpliwie czekał na mój kontakt, działał szybko i odpowiadał na pytania w sposób zrozumiały, omijając trudny, techniczny język informatyczny. Zdecydowanie polecam.

  Korona Biznes Nauka Bezpieczeństwo

  • Warszawa

  Firma wychodząc naprzeciw współczesnego klienta, świadczy profesjonalne usługi na polu bezpieczeństwa: - ochrona fizyczna i obiektowa, - kierowcy z luksusowymi autami, - sprzątanie, - usługi recepcyjne, - usługi BHP. Numer koncesji: L-0325/19

  Accent Ent. S.C. Andrzej Żak Ewa Prokop

  • Warszawa
  Edyta K.

  Polecam współpracę z tą firmą. Bardzo sprawna i szybka obsługa. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz.

  Szkoła Języków Obcych LEXIS Przedstawiciel Zagranicznych Szkół Językowych

  • Warszawa
  Agnieszka T.

  Szkoła Języków Obcych LEXIS oferuje w ciągu całego roku kursy angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, japońskiego i wielu innych języków na ternie Polski (przez Skype z użyciem tablicy interaktywnej oraz w centrum Warszawy). Oferowane są również kursy, obozy językowe, Jeśli wybrałeś kraj, którego nie ma w naszej internetowej ofercie, to napisz do nas. Mamy także propozycje kursów za granicą, które nie są opublikowane na naszych stronach internetowych. Proponujemy kursy specjalistyczne dla prawników, kadry medycznej i zarządzającej, finansistów i inne. Ponadto funkcjonujemy również jako biuro tłumaczeń. W naszej bazie jest kilkuset sprawdzonych tłumaczy przysięgłych różnych specjalności z Polski i z zagranicy. Dodatkowo zajmujemy się również organizacją kursów i obozów językowych za granicą. ZAGRANICZNE kursy językowe, kolonie, obozy językowe na całym świecie dla osób od 7 do 50+ lat. Płatna praca połączona z nauką języków obcych. Studia za granicą. Szkoła średnia i międzynarodowa matura za granicą - finansowane przez UE. Szkoła podstawowa za granicą. Zagraniczne praktyki i kursy specjalistyczne. Dziesiątki kursów językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w takich krajach jak: Wielka Brytania, USA, Irlandia, Malta, Cypr, Kanada, Australia, Nowa Zelandia, Niemcy, Austria, Francja, Hiszpania, Włochy, Rosja, Japonia.

  Progress Point Sp. z o. o.

  • Warszawa
  Romana P.

  Rafal Nurkiewicz to cos wiecej niz profesjonalizm. Rzetelna korekta, fachowe podejscie, terminowosc. A przede wszystkim przemily kontakt. Z przekonaniem polecam. Romana

  GERC CONSULTING Maciej Gerc

  • Warszawa
  Włodzimierz P.

  Jesteśmy butikiem badawczo-doradczym. Podstawową ideą leżącą u podłoża filozofii działania naszej firmy jest przekonanie, że obszary badań, szkoleń i coaching’u przenikają się wzajemnie i są ze sobą nierozerwalnie związane. Oferujemy Państwu: 1. Badania marketingowe i społeczne Badania naukowe oraz quasi-naukowe - Eksperymentalne - Korelacyjne (kwestionariuszowe) - Badania marketingowe i opinii społecznej (jakościowe i ilościowe) - Testy produktów, konceptów - Badania postaw i zachowań - Badania satysfakcji klientów, konsumentów - Badania efektywności kampanii reklamowych - Badania kondycji i wizerunku marki - Badania społeczne dotyczące postaw i zachowań określonych grup demograficznych - Desk Research 2. Doradztwo marketingowe Pomożemy Państwu zbudować kompleksową i efektywną strategię marketingową wpisującą się w strategię Państwa organizacji. Doradztwo Gerc Consulting obejmuje: - Analizę strategiczną, analizę SWOT - Strategie marketingowe, planowanie strategiczne marketingu - Strategie pozycjonowania marki, strategie komunikacji - Plany marketingowe, plany sprzedaży, plany promocji, media plany - Badania i analizy rynku, badania marketingowe, audyt marketingowy - Biznes plany - inne usługi doradcze w zakresie marketingu 3. Szkolenia Oferta proponowanych szkoleń, warsztatów oraz indywidualnych konsultacji obejmuje szeroki obszar kompetencji psychologicznych odnoszących się do trzech wymiarów funkcjonowania: - zawodowego - społecznego - indywidualnego Przykładowe tematy szkoleń i warsztatów: - Zarządzanie czasem - Trening umiejętności menedżerskich - Komunikacja i autoprezentacja - Stres w organizacji i jego optymalizacja - Wytrwałość i efektywność w działaniu – jak skutecznie stawiac sobie i realizować cele - Techniki wpływu społecznego - Asertywność i komunikacja - Optymalizacja stresu i zarządzanie nastrojem - Zdrowy styl życia – myślenie, odżywianie i aktywność fizyczna jako podstawa dobrostanu Zapewniamy Państwu: - Indywidualne podejście do każdego zagadnienia - Dopasowanie optymalnych narzędzi - Zaangażowanie w pracę - Wysoką jakość oferowanych produktów w konkurencyjnej cenie Zapraszamy do współpracy!!!

  SmartStart

  • Warszawa
  Petroff

  Очень быстрое и качественное выполнение работы Будем дальше сотрудничать

  United Translations & Consulting LLC Sp.z o.o.

  • Warszawa
  Waldemar B.

  Rozmowa przebiegła dobrze, jeszcze nie mam zrobionych tłumaczeń oczekuję z dokumentami, ale widzę że firma dba o swoich klientów a tłumaczenia są realizowane szybko.

  Po angielsku - Jakub Błaszczyk-Pukiewicz

  • Warszawa
  Dominika C.

  Zajęcia prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze. Polecam:)

  Niemiecki Niemiecki. Tłumaczenia, redakcja tekstów, zwiedzanie Warszawy

  • Warszawa
  Agata

  Rzetelna firma. Wysoka jakość i terminowość. Polecam.

  tlumaczenia.SOS.pl

  • Warszawa
  Hanna H.

  Dobra współpraca. Polecam! HH - Tłumacz pisemny/ustny języka angielskiego i arabskiego.

  Wojtek Kawczynski

  • Warszawa
  Aneta C.

  Rozpoczęliśmy działalność w 2006 roku. Nasza specjalność to Konwersacje z native speaker'em, na terenie miejscowości firmy, szkoły językowe.

  Iga Mleczko

  • Warszawa

  Jestem tłumaczką języka angielskiego z ponad 10-letnim doświadczeniem, Specjalizuję się w tłumaczeniu dokumentów prawnych i ubezpieczeniowych w kombinacji językowej pl-ang, ang-pl oraz tekstów o tematyce ogólnej, w tym materiałów na strony internetowe, korespondencji handlowej, artykułów prasowych. Wykonuję również tłumaczenia tekstów niespecjalistycznych z języka niemieckiego na polski. Do każdego projektu podchodzę z pełnym profesjonalizmem i dbałością o szczegóły, tak aby tekst docelowy spełniał swoją funkcję użytkową, zachowując przy tym wierność oryginałowi. Zapraszam do współpracy.

  Beatahajdyla@gmail.com

  • Warszawa

  Tłumaczenia z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Tłumaczenia tekstów specjalistycznych, technicznych i zwykłych. Szeroki zakres specjalizacji: biologia, mikrobiologia, chemia, fizyka, biochemia, genetyka, medycyna, stomatologia, farmacja, ochrona środowiska, rolnictwo, psychologia, socjologia, metodyka nauczania, językoznawstwo, edukacja, kultura, film, zarządzanie, HR, ekonomia, archeologia, historia, polityka, prawo, informatyka, technika, energetyka, mechanika, motoryzacja, budownictwo, lotnictwo, transport, turystyka, gastronomia, żywienie, zdrowie, moda, uroda, sport, fryzjerstwo, obuwnictwo, itp. Tłumaczenia stron internetowych, prezentacji, instrukcji, umów, dokumentów prawnych, projektów unijnych, programów

  Iga Ciszewska

  • Warszawa

  Posiadam wykształcenie językownawczo-kulturoznawcze, wstępne pozaakademickie (oficjalne i nieoficjalne) doświadczenie w tłumaczeniu pisemnym oraz ustnym. Dzięki specjalizacji (tłumaczenie), mam za sobą lata praktyki translatorskiej. Poza tym pracowałam jako tłumacz ustny podczas mniej oficjalnych konferencji, a z oficjalnych dla Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”. Miałam także okazję realizacji kilku zleceń tłumaczeń scenariuszy dla studentów Szkoły Filmowej w Katowicach, oraz informatorów konferencyjnych dla firmy Brandcode. Potrafię robić przekłady w zakresie: kulturoznawstwa, literaturoznawstwa, nauk humanistycznych, w tym filozofii i antropologii, historioznawstwa, a także tłumaczenia beletrystyki, publikacji popularno-naukowych i

  PIOMAT1 Piotr Matuszczyk

  • Warszawa

  Tłumaczenia przysięgłe. Tłumacz przysięgły. Medyczne,Prawnicze,Techniczne,Specjalistyczne,Samochodowe. Specjalizacja tłumaczeń:§ prawo§ bankowość§ finanse§ dokumenty unijne§ ekonomika przedsiębiorstwa§ dokumentacja przetargowa§ technologie§ turystyka § medycyna§ informatyk Wykonujemy tłumaczenia z rosyjskiego ,francuskiego, niemieckiego, angielskiego i ponad 27 innych języków, pisemne, ustne czy też „przysięgłe”. Na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość i terminowość wykonania zlecenia. Tłumaczenia wykonywane są przez doświadczonych tłumaczy przysięgłych specjalizujących się w wielu dziedzinach. Dajemy zatem Państwu gwarancję najwyższej jakości tłumaczeń. Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza! Dla Państwa wygody wprowadziliśmy

  PETERTEXT Tłumaczenia Przysięgłe

  • Warszawa

  Tłumacz Przysięgły jęz. niemieckiego Piotr Banaszek (TP/3634/05) oraz BIURO TŁUMACZEŃ PRZYSIĘGŁYCH– niemiecki, angielski, holenderski, francuski, włoski, hiszpański, duński, szwedzki, fiński, rosyjski, ukraiński, czeski Tłumaczenia uwierzytelnione dokumentów oficjalnych: pism i dokumentów firmowych, np. umów, pełnomocnictw, dokumentacji, korespondencji, dokumentów urzędowych i formalnych, np. aktów USC, zaświadczeń, zezwoleń, świadectw, dyplomów, dokumentów prawniczych, np. pozwów, pism procesowych, aktów notarialnych, tłumaczenia ustne konsekutywne język niemiecki a także wraz z zespołem współpracujących tłumaczy przysięgłych tłumaczenia samochodowe - z wszystkich krajów i języków dokumentów importowanych pojazdów (dowody

  Kern Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

  One World Many Languages – KERN Polska Sp. z o.o. Jesteśmy międzynarodowym, profesjonalnym biurem tłumaczeń, z główną siedzibą we Frankfurcie nad Menem (Niemcy), istniejącym na rynku światowym już ponad 45 lat. W lipcu 2015 otworzyliśmy oddział w Warszawie. Wykonujemy tłumaczenia pisemne, ustne, zwykłe i przysięgłe ze wszystkich języków w dowolnych dziedzinach. Wszystkie nasze teksty są tłumaczone lub weryfikowane przez Native Speakerów w naszych oddziałach zagranicznych. Zapraszamy do współpracy!

  T2 Translation Biuro Tłumaczeń

  • Warszawa

  T2 Translation do tłumaczenia do kwadratu dla biznesu. Wykonujemy tłumaczenia pisemne - zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne - we wszystkich językach. Działamy szybko, ekonomicznie i profesjonalnie. Specjalizujemy się w tłumaczeniach specjalistycznych dla: budownictwa, sektora IT, kancelarii prawnych, sektora FMCG i wielu innych. Nasz doświadczony zespół tłumacz profesjonalnie i na czas przygotuje każde tłumaczenie, a my gwarantujemy natychmiastowy kontakt i merytoryczną pomoc. T2 Translation to spółka-córka agencji tłumaczeniowej Wordlink, która na rynku działa od 2010 r. W T2 skupiamy się na obsłudze dużych zleceń i dużych podmiotów oraz tłumaczeniach specjalistycznych. Co nas wyróżnia? Dzięki wydajnych procesom obsługujemy szybko

  Iwona Kowalska

  • Warszawa

  Działam w branży tłumaczeniowej od 2009 roku. Swoją działalność rozpoczęłam po ukończeniu Filologii Niderlandzkiej i Germańskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Przez rok studiowałam za granicą w ramach stypendium Erasmus (Antwerpia i Wiedeń) Zajmuję się tłumaczeniami z języka niderlandzkiego i niemieckiego. Moim ulubionym typem tłumaczeń są tłumaczenia medyczne, ale równie chętnie podejmuję się zleceń z innych dziedzin.

  Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego w Warszawie Sawenko

  • Warszawa

  Tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, specjalistyczne oraz tłuaczenia ustne konsekutywne lub symultaniczne z języka ukraińskiego na polski i z polskiego na ukraiński. Wykonuje poświadczenie gotowych tłumaczeń oraz komputerowe przepisywanie tekstów w języku ukraińskim. Zapewniam swoim klientom możliwość dogodnego sposobu przekazania dokumentów (drogą elektroniczną, pocztą lub osobiście). Zapewniam rzetelne i profesjonalne wykonanie tłumaczeń w krótkich terminach. Oferuję możliwość wykonania tłumaczeń w trybie „expres” - do 2 dni oraz „super expres” - do 24 godzin. W przypadku dłuższej współpracy oferuję atrakcyjny system zniżek. Także w przypadku tłumaczeń wielostronicowych lub wielogodzinnych istnieje możliwość ustalania ceny indywidualnie.

  Tłumacz-to Jezyk Niderlandzki

  • Warszawa

  Witam! Serdecznie zapraszam do współpracy, jeśli szukają Państwo profesjonalnego tłumacza języka Niderlandzkiego. Oferuję tłumaczenia różnych dokumentów oraz stron internetowych. Pochodzę z Holandii i jestem native speakerem języka Niderlandzkiego. Oferuję terminowe i rzetelnie wykonane tłumaczenia pisemne z języka Polskiego na język Niderlandzki oraz z języka Niderlandzkiego na język Polski. -> wysoką kulturę pracy, profesjonalne podejście do zadania -> szybki czas realizacji, elastyczność wobec wymagań klienta Przesłane teksty traktowane są jako poufne. Cena zależy od kierunku tłumaczenia, objętości tekstu, jego rodzaju i terminu wykonania tłumaczenia. Gwarantuję terminowość każdego zlecenia. Napisz albo zadzwoń w sprawie wyceny i

  ATET Euro Tłumacze

  • Warszawa

  ATET Euro - Tłumacze „...przetłumaczymy Ci świat” Świadczymy usługi w zakresie tłumaczeń ze wszystkich języków świata, z każdej grupy językowej. Obsługujemy wiele rodzajów przekładów: ustne, pisemne, przysięgłe, specjalistyczne. Nasze zlecenia realizujemy według ustalonych i sprawdzonych przez nas procedur, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że ich tłumaczenie zostanie wykonane zawsze na czas i na jak najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w zamówieniach ekspresowych. Dzięki zespołowi doświadczonych tłumaczy zapewniamy elastyczne podejście do zlecenia, jesteśmy w stanie szybko zorganizować sztab specjalistów z różnych dziedzin nawet dla największego projektu. Gwarantujemy wysoką jakość naszych tłumaczeń. Każde z nich przed

  Infinity Agata Chrzanowska

  • Warszawa

  Dzień dobry, Czy potrzebujesz solidnego tłumaczenia w parze językowej: rosyjski-polski i polski- rosyjski? Świetnie trafiłeś! Jestem magistrem filologii rosyjskiej. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Warszawskim w 2020 roku. Obecnie jestem studentką Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie, gdzie przygotowuję się do zawodu tłumacza przysięgłego. Tłumaczenia to moja wielka pasja. Przykładam się do każdego zlecenia, sprawdzam kwestie, których nie jestem pewna. Wykonuję tłumaczenie z następujących dziedzin: biznes, marketing, prawo. Tłumaczę również teksty zwykłe. Stawka: 30 zł netto za 1800 znaków. Zapraszam do kontaktu. Wystawiam faktury.

  Piotr Stefanowski

  • Warszawa

  Jestem absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego, gdzie w stopniu magistra ukończyłem filologię angielską ze specjalizacją translatoryczną. Szczególny obszar moich zainteresowań stanowi przekład audiowizualny, którym zajmuję się już od kilku lat. Oferuję tłumaczenia tekstów polskich i angielskich oraz usługi copywriterskie. Moja stawka za 1800 zzs wynosi: ang-pol 10 zł, pol-ang 20 zł.

  Kancelariatłumaczeń24.pl

  • Warszawa

  Biuro Tłumaczeń "tłumaczka24.pl" powstało w 2007 r. i od samego początku świadczy najwyższej jakości usługi tłumaczeniowe dla najbardziej wymagających Klientów. Początkowo nasza działalność koncentrowała się na tłumaczeniach na język angielski i niemiecki, lecz w miarę rosnących potrzeb naszych Klientów rozszerzyliśmy ją na języki całego świata. Obecnie jesteśmy w stanie sprawnie zrealizować nawet najbardziej zaawansowane projekty tłumaczeniowe, przy zachowaniu jednych z najniższych cen na rynku. Naszym dodatkowym atutem jest doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy, tuż nad stacją Metro Politechnika, lecz nie ma konieczności każdorazowego odwiedzania nas osobiście. Dokumenty do tłumaczenia (także "przysięgłego") wystarczy przesłać

  Trans-Lex Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych

  • Warszawa

  Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych Trans-Lex Warszawa jest wiodąym biurem na rynku tłumaczeniowym od 1991. Centrala firmy mieści się w samym sercu Warszawy. Firma realizuje regularne zlecenia od czołowych międzynarodowych koncernów produkcyjno-handlowych, państwowych urzędów centralnych i instytucji, urzędów Unii Europejskiej, czołowych świaowych banków, firm finansowych, ubezpieczeniowych, prawniczych, koncernów medycznych, farmaceutycznych, firm produkcyjno-handlowych, czołowych wydawnictw. Realizujemy zlecenia na tłumaczenia pisemne i ustne (konsekutywne, symultaniczne), w tym - przysięgłe w każdej dziedzinie, w ponad 50 kombinacjach językowych. Obsługujemy rozmowy na szczycie, sympozja, konferencje międzynarodowe, rozmowy handlowe. Na

  Joanna Kobus

  • Warszawa

  Jestem absolwentką iberystyki i studentką ostatniego roku filologii iberyjskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuję się tłumaczeniami i językoznawstwem. Mam doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z zakresu mediów, turystyki, literatury i ekonomii. Podejmę się tłumaczenia w parach hiszpański-polski, polski-hiszpański. Chętnie podejmę się też korekty tłumaczeń czy prac w obu językach. 25 zł/ 1800 znaków ze spacjami hiszp-pol 29 zł/ 1800 znaków ze spacjami pol-hiszp

  osoba prywatna

  • Warszawa

  Zajmuję się tłumaczeniami tekstów od 25 lat. Przede wszystkim są to tłumaczenia dla telewizji, ale współpracowałam też z wydawnictwem PWN i biurem tłumaczeń. Tłumaczę z języka angielskiego. Gwarantuję wysoką jakość przekładu. Wykonuję również napisy filmowe i transkrypcje.

  Busy B Translations. Sp. z o.o. Biuro tłumaczeń. Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne przysięgłe

  • Warszawa

  Busy b translations

  Tomasz Jabłoński

  • Warszawa

  Meandro Paula Duliniec

  • Warszawa

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2006 roku. Nasza specjalność to tłumaczenia techniczne, medyczne, na terenie Warszawa, online.

  Maciej Gorgol

  • Warszawa

  Jesteśmy na rynku od 2014 roku. Nasza specjalność to tłumaczenia prawnicze niemiecki, angielski, na terenie Warszawa.

  Ranking Tłumaczy Dokumentów obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...
  Podobne zlecenia: Biuro tłumaczeń Warszawa

  Tłumaczenia dokumentów w innych miejscowościach

  Czy potrzebujesz usługi tłumacza przysięgłego?