Tłumaczenia dokumentów Gliwice - Najlepsi w 2023

Biura Tłumaczeń Dokumentów w Gliwicach, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco
Wszystkie firmy
Tłumaczenia dokumentów Gliwice
best badge
Flex Motion Marek Flasza

Rozmowa była bardzo miła i rzeczowa, Pani ze swojej strony była bardzo pomocna. Można było opisać dokument, zamiast go wysyłać, co było kluczowe w podjęciu decyzji o wyborze wykonawcy zlecenia, gdyż dokument ten zawierał poufne informacje. To była JEDYNA firma/osoba na Oferteo, która zdecydowała się wycenić tłumaczenie dokumentu na podstawie opisu jego zawartości (ile jest stron, jak gęsto zapisane, czego dotyczy tematyka - specjalistyczne słownictwo itp.), nie otrzymując go wcześniej w żadnej formie. Za to należy się bardzo duży plus. Wszelkie inne firmy podchodziły do tematu poufności z góry i oczekiwały przesłania dokumentu przed wyceną tłumaczenia, co automatycznie dyskwalifikowało je z Naszego zlecenia. Z 5 firm, które

4.62 (63 opinie)

Więcej Tłumaczy Dokumentów z Gliwic

Juliana J.

Polecam Biuro Tłumaczeń INTEGRA przede wszystkim za wysoką jakość tłumaczeń, dotrzymywanie ustalonych terminów, sprawną współprace oraz profesjonalną obsługę Klienta!

5.0 (16 opinii)
avatar icon

Yaga Bau

 • Gliwice
IN&R2 LTD

Solidne tłumaczenie przykład strona Wer. Niem.

5.0 (1 opinia)

Aleksandra Bacz

 • Gliwice
Beata K.

Profesjonalnie, bezproblemowo. Szybki i przemiły kontakt. Bardzo polecam!

5.0 (1 opinia)

ProLingua POLSKO-ANGIELSKIE TŁUMACZENIA ZWYKŁE I SPECJALISTYCZNE SZYBKO, PROFESJONALNIE I W PRZYSTĘPNEJ CENIE ! Biuro Tłumaczeń ProLingua świadczy profesjonalne usługi tłumaczeniowe w zakresie tłumaczeń pisemnych z języka polskiego na język angielski i odwrotnie. TŁUMACZENIA PRAWNICZE I UNIJNE - umowy, pisma procesowe, pozwy, opinie prawne, orzeczenia sądowe, ustawy, rozporządzenia - dokumenty unijne, wnioski, dyrektywy i akty prawne TŁUMACZENIA EKONOMICZNE I FINANSOWE - bilanse, sprawozdania finansowe, opinie biegłego rewidenta, sprawozdania rady nadzorczej, - dokumenty przetargowe, biznes plany, regulaminy, - artykuły prasowe, publikacje TŁUMACZENIA OGÓLNE - pozycje popularno-naukowe, psychologia, marketing, logistyka, i inne -

avatar icon

Firma oferuje tłumaczenia w najważniejszych językach europejskich i innych. Wykonujemy tłumaczenia pisemne, przysięgłe, symultaniczne i konsekutywne z różnych dziedzin, np. techniczne (przemysł energetyczny, cukrowniczy, samochodowy, chemiczny), ekonomiczne , prawnicze (umowy, patenty). Współpracujemy na bieżąco z około 50 tłumaczami o najlepszych kwalifikacjach. Posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w powyższych branżach

Dołącz do naszych Tłumaczy Dokumentów w Gliwicach

Działasz na rynku jako Tłumacz Dokumentów i szukasz nowych Klientów z Gliwic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Oferta handlowa, dokumenty lub strona internetowa do przetłumaczenia? Nasi fachowcy zajmą się tym! Internetowe Biuro Langscape.pl wykonuje tłumaczenia tekstów z języka polskiego na język angielski oraz z angielskiego na polski ze wszystkich dziedzin i specjalizacji. Działamy nie tylko w Polsce - naszymi klientami są również firmy z pozostałych krajów Unii Europejskiej i z Rosji. Większość zleceń realizujemy w cenie 0,08 zł + VAT za słowo źródłowe! Tłumaczenia realizują dla nas jedynie specjaliści w danych dziedzinach, co zapewnia ich jakość. Wiemy, że sukces naszej firmy to sukces naszych Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby sprostać ich wymaganiom. Wystawiamy faktury VAT! Langscape.pl to: - bezpłatna wycena

Wykonujemy zlecenia od 2018. Obsługujemy Klientów na terenie całej Polski. Nasza branża to serwis IT, doradztwo prawne, RODO. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

avatar icon

Natalia Zimoch

 • Gliwice

avatar icon

Oferujemy usługi językowe firmom i dorosłym klientom Proofreading, korekta tekstów, tłumaczenia, zajęcia językowe z z doświadczonymi i wykwalifikowanymi native speakerami /lektorami polskimi. Działamy przede wszystkim online! Uczymy: Angielskiego - Business English / General English Francuskiego Hiszpańskiego Niemieckiego Japońskiego Włoskiego Polskiego Zobacz naszą metodę; www.ev.edu.pl

PPHU MAGAN

 • Gliwice

Specjalizuje się w serwisowaniu komputerów stacjonarnych jak i laptopów. - Czyszczenie komputerów oraz laptopów - Przyśpieszanie komputerów oraz laptopów - Instalacja systemu operacyjnego - Pomoc w doborze komponentów - Składanie komputerów - Szkolenia dla osób starszych z obsługi komputera Oferuję również szkolenia z programu MS Excel Basic oraz Advanced - bez modułu VBA. Pracuję na pełen etat jako Starszy Specjalista Ds. Raportowania, a naprawa komputerów jest moim hobby, którym zajmuje się już ponad 5 lat. Jestem osobą bardzo miłą, rzetelną i cierpliwą ze świetnym podejściem mentorskim. Ukończyłem studia na kierunku Psychologia.

avatar icon

GAMA

 • Gliwice

Mam ponad 20 lat doświadczenia w wykonywaniu tłumaczeń tekstów technicznych i innych - w językach ukraińskim i rosyjskim, posiadam wyższe techniczne wykształcenie, wymienione wyżej języki są ojczystymi. Gwarantowana jest dokładność i rzetelność przekładu. Korzystne ceny.

INVEST point MARIUSZ JOSZ

 • Gliwice

Www.INVESTpoint.eu Jeżeli zdecydowałeś się odwiedzić naszą stronę firmową, to już tylko krok dzieli Cię od poszerzenia horyzontów Twojego Przedsiębiorstwa ! Możemy zaoferować Państwa firmie: - skuteczne wprowadzenie produktu lub usługi na rynek polski i zagraniczny, - przejęcie realizacji zadań i funkcji marketingowych, - badanie i analizę rynku klientów i konkurencji, - strategię dystrybucji, zaopatrzenie, materiały handlowe, szkolenie personelu, - budowanie trwałej przewagi konkurencyjnej. ZADZWOŃ DO NAS MASZ PRODUKT LUB USŁUGĘ? CHCESZ WEJŚĆ NA NOWE RYNKI? MY MAMY "KNOW–HOW" POPARTE WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM.

Access. Centrum Języków Obcych

 • Gliwice

:::.:::.::: Centrum Języków Obcych ACCESS :::.:::.:::mobile ENGLISH Access należy do sieci szkół językowych mobile ENGLISH (www.angielskizdojazdem.pl)mobile ENGLISH cechuje się tym, że prowadzimy zajęcia w miejscach wskazanych przez naszych kursantów - to my dojeżdżamy do Ciebie anie Ty do nas. Zatrudniamy wykwalifikowanych, doświadczonych i sprawdzonych lektorów języków obcych. Prowadzimy zajęcia językowe w firmach. Świadczymy również usługi związane z tłumaczeniami językowymi. Zatrudniamy tłumaczy z różnych dziedzin.Zajmujemy się równiez tłumaczeniami specjalistycznymi. Swrdecznie zapraszmy do współpracy

F.H.U. UNIVERSUM

 • Rzeczyce

Umieszczenie ogłoszeń na ponad 500 (pięćset) różnych darmowych portalach, na dane miasto, województwo czy też całą Polskę. Wystawiamy faktury VAT, które są kosztem Twojej firmy. Nasza usługa jest konkurencją ze względu na niskie koszty, które możesz negocjować.

avatar icon

Przedsiębiorstwo Innowacyjne DATA DYNAMIC Katarzyna Czerwiec

 • Gliwice

Data Dynamic jest innowacyjną firmą o szerokim zakresie działalności. Zajmujemy się przede wszystkim realizacją projektów związanych z modernizacją organizacji oraz projektami innowacyjnymi w zakresie nowych technologii. Główne kierunki naszej działalności to projekty związane z systemami zarządzania jakością, zarządzanie przedsiębiorstwami i doradztwo w tym zakresie, wsparcie techniczne i działalność innowacyjna.

avatar icon

PUH KWABUD

 • Gliwice

Jesteśmy nowo powstałą szwalnią, z nowoczesnymi maszynami i z doświadczonymi pracownikami. Szyjemy konfejcje lekką, mamy również krojownie i prasowalnie. Znajdujemy się w Gliwicach, a obsługujemy cały śląsk.

Diagram Dawid Dusik

 • Gliwice

Profesjonalizm i szybka realizacja usług to nasze główne zalety. Działamy zdalnie na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy.

Karol Szastok

 • Gliwice

avatar icon

avatar icon

Julita Wieteska

 • Gliwice

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

Karpeta Anna

 • Gliwice

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

LANG SYSTEMS

 • Gliwice

Tłumacz przysięgły języka angielskiego. Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe. Tłumaczenia ustne, symultaniczne i konferencyjne. Tłumaczenia dokumentów notarialnych, aktów zakupu nieruchomości, samochodów, itp. Wykonujemy tłumaczenia dla firm i osób prywatnych. Szybki czas realizacji zleceń i konkurencyjne ceny. Pomoc tłumaczeniowa w rozmowach biznesowych w kraju i za granicą, negocjacjach handlowych itp.

Matbor agencja reklamowa

 • Gliwice

Wykonujemy usługi w zakresie reklamy zewnętrznej i poligrafi. Banery jednostronne i dwustronne, grafiki pełnokolorowe wycinane ploterem, grafika - oklejanie samochodów, grafika na witrynach sklepowych, kasetony podświetlane, napisy informacyjne, szyldy z PCV i Plexi, szyldy budowlane, projektowanie logo i logotypu, drukowanie, wizytówek, folderów, prospektów,ulotki

avatar icon

Itamar

 • Gliwice

Działamy w branży od 2011 roku. Nasza specjalność to tlumaczenia sądowe, długoletnia współpraca z FAP, MAPEI, Regionalną Izbą Handlową, zarządem KSSE, tłumaczenia przysięgłe, symultaniczne, na terenie Gliwice, Katowice, Tychy Bielsko-Biała.

Ranking Tłumaczy Dokumentów obejmuje również takie miejscowości jak: Gliwice, Kleszczów, Rzeczyce, Ligota łabędzka.
więcej...
Podobne zlecenia: Biuro tłumaczeń Gliwice
Czy potrzebujesz usługi tłumacza przysięgłego?