Tłumaczenia dokumentów Olsztyn

Biura Tłumaczeń Dokumentów w Olsztynie, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 76 firm
w kategorii Tłumaczenia dokumentów

  • Bartosz M.

    Miły kontakt, szeroki wybór ofert, komunikatywnie, rzeczowo i konkretnie! Dostępność pod telefonem nawet w weekend, zawsze można liczyć na pomoc w swoich sprawach podczas pobytu za granicą.

  • Jakość, rzetelność i terminowość - oto jak powstają profesjonalne tłumaczenia. Dołącz do grona zadowolonych klientów. Jako tłumacz języka niemieckiego od ponad czterech lat regularnie wykonuję tłumaczenia książek o tematyce ogólnej i specjalistycznej na zlecenie Firmy Księgarskiej Jacek Olesiejuk. Do moich klientów należą także: SLA, ERKO, Martech, Hager+Elsasser, Wydawnictwo „Regionalista” z Olsztyna, Urząd Miasta w Pieniężnie oraz Organizator Turystyki „Masurenteam” i inni. Posiadam certyfikaty językowe ZMP (Zentrale Mittelstufenprufung) oraz KDS (Kleines Deutsches Sprachdiplom). Tłumaczenia pisemne z języka polskiego na niemiecki i z niemieckiego na polski: - tłumaczenia tekstów i książek o tematyce ogólnej, technicznej i

  • Tłumaczenia pisemne dokumentów z języka rosyjskiego na język polski oraz z języka polskiego na język rosyjski. Tłumaczenia ustne. Nauka języka rosyjskiego od podstaw.

Dołącz do naszych Tłumaczy Dokumentów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto