Urzędy wojewódzkie Wrocław

Urzędy Wojewódzkie we Wrocławiu, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 7 firm
w kategorii Urzędy wojewódzkie

 • Aduma Sp. z o.o.

  • Wrocław

  Aduma Sp. z o.o. - lider i jedyny w Polsce producent systemów interaktywnych i dotykowych. Produkty Adumy reagują na ruch i dotyk, bawiąc, angażując, skupiając uwagę. Stosowane mogą być w terapii, edukacji, rozrywce, lecz głównie - w reklamie. Oferujemy sprzedaż i wynajem interaktywnych nośników Adumy takich jak : * Podłoga interaktywna * Ściana interaktywna * Stół interaktywny * Bar interaktywny * Ekrany dotykowe Single i Multi Touch * Ekrany interaktywne * Interaktywna witryna sklepowa * Interaktywna gra kinowa * Wirtualny Manekin * Ściana Multi Touch * FogScreen * Plazmy Bezszwowe * Kioski dotykowe * Aplikacje dotykowe Dla naszych klientów tworzymy zindywidualizowane kreacje dostosowane do profilu działalności klienta.

 • HILFE Karolina Łakomska

  • Dąbrowa Górnicza

 • FHU SPLENDORA

  • Włocławek

  Działamy w branży od 2016 roku. Nasza specjalność to specjalista ds legalizacji pobytu cudzoziemców, na terenie, Kujawsko - Pomorskie. Doradzamy krok po kroku jak zatrudnić cudzoziemca, jakie są obowiązki pracodawców i najważniejsze jak prawidłowo sprawdzić legalność cudzoziemca na terytorium RP. Pomożemy odpowiednio przygotować kompleksowo dokumentacje kadrową dla takiego pracownika.

Dołącz do naszych Urzędów Wojewódzkich

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Załatwianie Spraw Urzędowych

  • Podhale Spisz Orawa

  Załatwisz wszystkie swoje sprawy urzędowe -formalności kredytowe -księgi wieczyste -rozliczenia skarbowe -zakładanie działalności gospodarczej -formalności związane z budową Chcesz otrzymać dotacje Nie wiesz z którego programu skorzystać Nie wiesz jak wypełnic wniosek Nie wiesz Ile możesz zyskać Zadzwoń

 • Firma istnieje od 2005 roku, a od ponad 6 lat specjalizujemy się w zakresie świadczenia pełnomocnictw w urzędach. Świadczymy usługi dla firm i osób prywatnych z rejonu Warszawy i okolic - obszaru południowego. Pomagamy: 1) w pisaniu pism i składaniu wniosków, 2) w legalizacji pobytu dla cudzoziemców: zezwolenia na pracę, karty pobytu, zaproszenia. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i priorytetowo w.g potrzeb klienta. Wyróżnia nas elastyczność w działaniu - dojeżdżamy do firm .