Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Projektownia-Studio www.projektownia-studio.pl

Wrocław

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Nie masz czasu, a chcesz pięknie i komfortowo mieszkać
Myślisz, że o wszystko musisz zadbać sam?
Na myśl o remoncie robi Ci się słabo?

Zadzwoń, umówmy się na spotkanie, a wszystko może okazać się prostsze niż myślisz.

To nic nie kosztuje, a pozwoli odpowiedzieć na wiele pytań.
Będziesz zaskoczony jak bardzo mogę Ci pomóc w przejściu wszystkich etapów, które mają Cię doprowadzić do zamieszkania w Twojej przestrzeni, pełnej niestandardowych, ale funkcjonalnych i pięknych rozwiązań.

Zadbam o budżet na każdym etapie inwestycji, a także profesjonalnych wykonawców.
Będziesz otoczony dokładnie tym o czym marzysz i każdego dnia z przyjemnością wrócisz do Swoich czterech kątów.
Zapraszam do współpracy, a przekonasz się, że razem osiągniemy zamierzony cel.

Ponad 10 lat w branży projektowej, pasja z jaką wykonuje swój zawód oraz kontakt z ludźmi na których twarzach rysuje się uśmiech powodują, iż wspólnie mamy duże szanse na stworzenie nowej przestrzeni która będzie Ci towarzyszyć każdego dnia.

Branża

Obszar działania

Małopolskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Dolnośląskie, Opolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

16 opinii

Pozytywna (16)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Firma Projektownia-Studio www.projektownia-studio.pl jest polecana przez Klientów i Partnerów biznesowych. Dlatego otrzymała Certyfikat Polecają Nas Klienci.
Sebastian C. 27 listopada 2022
Pozytywna opinia

Współpraca z projektantką układała się bardzo dobrze. Pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście to cechowało Jej pracę. Na każdym etapie inwestycji projektantka spełniała nasze oczekiwania, pokazywała rozwiązania, o których nawet nie wiedzieliśmy. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwanie.

Karolina P. 20 listopada 2022
Pozytywna opinia

Pani Natalia to projektantka, którą z całego serca polecamy! Od samego początku współpraca przebiegała sprawnie, terminowo i z zachowaniem wysokiej jakości usług. Pomogła nam nie tylko przeprojektować układ funkcjonalny mieszkania w rynku wtórnym, ale była również w stałym kontakcie z ekipą remontową. Od momentu projektu rzutu ścian do końcowych wizualizacji nie tylko pomogła nam w doborze materiałów oraz kolorystyki, ale także poleciła nam kolejnych fachowców, na których się nie zawiedliśmy. Bardzo dziękujemy za tych kilka miesięcy współpracy, za cierpliwość i za rady dotyczące końcowego wystroju. Pozdrawiamy z przeprowadzki - już prawie koniec.

Sara D. 9 listopada 2022
Pozytywna opinia

polecam bardzo! świetny kontakt i szybka realizacja projektu:)

Anetta W. 9 listopada 2022
Pozytywna opinia

Dziewczyny potrafią słuchać :) mają super pomysły i są bardzo kontaktowe praca z nimi to przyjemność :)

Tomek P. 9 listopada 2022
Pozytywna opinia

Super studio! Pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Polecam serdecznie :-)

Adam S. 8 listopada 2022
Pozytywna opinia

Bardzo podobał mi się sposób pracy z p. Natalią Piątkowską. Znaleźliśmy najlepsze - jestem przekonany - rozwiązanie dla mojego niezbyt dużego mieszkania.

Jakub J. 8 listopada 2022
Pozytywna opinia

Doświadczenie, solidna praca, pasja;) Z czystym sumieniem mogę polecić.

Dorota D. 23 maja 2022
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Natalią. Polecam!

Arek B. 26 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Zdecydowane 5/5. Właśnie zamieszkaliśmy w mieszkaniu, które powierzyliśmy Pani Natalii w zakresie projektu i koordynacji prac wykończeniowych. Projekt: Mimo, że poza kilkoma praktycznymi kwestiami, nie mieliśmy sprecyzowanych wymagań co do wyglądu mieszkania, praktycznie już pierwszy projekt i wizualizacja urzekły nas. Projekt jest bardzo nowoczesny i estetyczny, na każdym etapie projektowania mogliśmy liczyć na praktyczne porady co lepiej się sprawdza a co gorzej, co się łatwiej sprząta, co jest mniej awaryjne, itp. Sam projekt był też bardzo czytelny dla wykonawców i na każdym etapie nie pozostawiał miejsca na niekontrolowaną inwencję twórczą. Koordynacja wykonania: z Panią Natalią dostaliśmy propozycję sprawdzonych wykonawców i w większości polegaliśmy na poleceniach. Od początku do końca zawsze można było liczyć na Panią Natalię, która zawsze była pod telefonem i bardzo szybko reagowała. To co jest najważniejsze w tym etapie, to fakt, że udało się zakończyć wszystkie prace na czas i przeprowadziliśmy się dokładnie w terminie, który ustaliliśmy z Panią Natalią. Praktyczne wrażenia z mieszkania: Projekt wiadomo - był piękny, ale rzeczywistość weryfikuje teorię często dość brutalnie. Tutaj znowu bardzo pozytywne zaskoczenie, bo oprócz tego, że wszystko wygląda tak jak umawialiśmy się na początku, to jest jeszcze bardzo funkcjonalne. Każda rzecz w domu ma swoje miejsce, a przechowywanie nie zmniejsza przestrzeni. Pomieszczenia typu garderoba są pięknie oddzielone od reszty mieszkania i niesamowicie funkcjonalne. Projekt mimo że bardzo nowoczesny, to samo mieszkanie jest przytulne i takie "swoje". Polecenia: Sami dostaliśmy kontakt z polecenia i chyba najlepszym poleceniem jest to, że przy kolejnych inwestycjach, wracamy do Pani Natalii.

Michał M. 24 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Współpraca z Panią Natalią od samego początku układała się bardzo dobrze. Wszystkie nasze sugestie odnośnie projektów były uwzględniane, jednocześnie zawsze mogliśmy liczyć na cenne rady Pani Natalii. Podsumowując: Pani Natalia jest osobą kompetentną, niezwykle kontaktową o ponadprzeciętnym wyczuciu smaku i gustu w swoich projektach. Gorąco polecam.

Paulina K. 24 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalna specjalistka, zna się na tym co robi. Dziękuję za pomoc i polecam!

Łukasz W. 24 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Pani Natalia posiada niezwykłe wyczucie estetyczne, projekty przez nią wykonane są zachwycające, a efekt końcowy jest jeszcze lepszy . Gorąco polecam

Katarzyna W. 22 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Polecam każdemu kto chce mieć pięknie wykreowaną aranżację swojego miejsca na ziemi. Pełen profesjonalizm połączony z ogromną życzliwością, sympatią i sumiennością, dzięki czemu remonty przybierają lepszego wymiaru. Szczególne podziękowania dla Natalii, bez niej to przedsięwzięcie by się nie udało:)

Agata M. 21 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Piękny projekt, efekt w rzeczywistości świetny, terminowość i przemiła współpraca.

Lukasz K. 19 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo pozytywnie - gorąco polecam wszystkim którzy szukają dobrego biura projektowego.

Agata W. 19 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Wspaniała współpraca. Widać, ze Pani Natalia zna się na swojej pracy a jej pasją jest architektura wnętrz! Polecam serdecznie

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Projektownia-Studio www.projektownia-studio.pl
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Legnicka 52 lok.201, Wrocław

WWW

www.projektownia-studio.pl

Telefon

509 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Pracownia Projektowa Monika Błażewicz
Imię (pierwsze) MONIKA
Nazwisko BŁAŻEWICZ
Data rozpoczęcia działalności 2022-02-02
NIP 8992916194
Regon 521071821

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wrocław
Gmina Wrocław-Krzyki
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50506
Poczta Wrocław
Ulica ul. Piękna
Numer nieruchomości 58b
Numer lokalu 28

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU I TECHNOLOGII
Data powstania 2022-02-02

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA
Przeważające PKD
4619Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ TOWARÓW RÓŻNEGO RODZAJU
7311Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
52107182100011 Pracownia Projektowa Monika Błażewicz ul.Legnicka
Wrocław
DOLNOŚLĄSKIE
Wrocław

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się