Agencje i biura obsługi nieruchomości Wrocław - Najlepsze w 2022

Najlepsze Agencje i Biura Obsługi Nieruchomości we Wrocławiu, 2023

637 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 637 firm
w kategorii Agencje i Biura Obsługi Nieruchomości

Średnia ocena agencji nieruchomości we Wrocławiu to 4.98 (na podstawie 1699 opinii).

Agencje i biura obsługi nieruchomości Wrocław
Piotr P.

Polecam Biuro Nieruchomości SkyHouse pośrednika w obrocie nieruchomościami. Wykazał się profesjonalizmem i elastycznością w podejściu do klienta. Błyskawicznie reagował na wszelkie pytania, służąc wsparciem przez cały okres współpracy. Pozostawał do dyspozycji od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora, angażując się nawet w weekendy aby żadna sprawa nie została bez odpowiedzi. Dzięki Panu Dawidowi wszystko udało się dopiąć na ostatni guzik w szybkim tempie. Bardzo dziękuję i gorąco polecam.

5.0 (58 opinii)
Ninja SECURITY

Indywidualne podejście do klienta. Monitorowanie sprawy, aż do momentu jej (pozytywnego oczywiście) zakończenia. Doskonały kontakt na najwyższym poziomie. Profesjonalizm, niezawodność i uprzejmość godne szczególnego polecenia.

5.0 (22 opinie)
Iwona C.

Pan Bartosz to profesjonalista w każdym calu, posiada ogromną wiedzę o nieruchomościach oraz o bieżącym rynku, dlatego też doradztwo jest na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem Pana Bartosza jest przesympatyczne usposobienie pełne empatii, a szeroki uśmiech to jego wizytówka. Gorąco polecam współpracę z Panem Bartoszem.

5.0 (28 opinii)
Tomasz K.

Jestem pod wielkim wrażeniem jeżeli chodzi o poziom współpracy z Panią Izabellą. Bardzo konkretne i profesjonalne podejście do klienta, pełne zaangażowanie, pomoc i wsparcie przy sprzedaży nieruchomości od początku do końca. Duża dyspozycyjność i rewelacyjny kontakt. Bardzo sympatyczna i pozytywna osoba, która lubi swoją pracę, cenne jest także pełne wsparcie formalno-prawne. Jestem bardzo zadowolony z takiego podejścia do klienta, nieruchomość udało się bardzo szybko sprzedać. Szczerze bardzo polecam firmę Nieruchomości Apartament i współpracę z Panią Izabellą.

5.0 (27 opinii)
Andrzej J.

Polecam w 100%. Pani Natalia szybko znalazła klienta. W pierwszej chwili uważałem, że fakt, iż Pani Natalia ma również specjalistę od kredytów, dla mnie jako sprzedającego nie ma to znaczenia. Okazało się, że klient zdecydował się na to mieszkanie, dlatego, że Pani Natalia pomogła mu w załatwieniu kredytu. Raz jeszcze polecam :)

5.0 (11 opinii)

Dołącz do naszych Agencji Nieruchomości we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Agencja Nieruchomości i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Les H.

First impressions often tend to give intuitive indications as to the state of possible cooperation which is so very key in larger transactions such as real estate sales or purchase. In this area, Anna certainly creates a great impression but not only. In my field of marketing I deal with very large numbers of people on a one to one level and I always look for certain trates in people who I intend to work with. Sincerity, credibility and an integrity between words and action are the main ones. My time in cooperation with Anna during me real estate needs was a very pleasant and relaxing experience observing a cool professional in action. I am certainly very happy to reccomend Anna to my associates and friends. Thankyou for your great work

5.0 (5 opinii)
Joanna W.

Miałam ogromną przyjemność współpracować z firmą idea-INVEST i oceniam tę firmę na 5+!!! Pełen profesjonalizm i doskonała znajomość rynku nieruchomości oraz ogromne zaangażowanie Pana Patryka Skrzyńskiego zaowocowało bardzo szybką sprzedażą naszego mieszkania! Kwota za naszą nieruchomość, którą umiał wynegocjować również nas bardzo satysfakcjonowała! Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy w sprzedaży bądź kupnie nieruchomości współpracę z Tą firmą. Tam naprawdę dobro klienta stawia się na pierwszym miejscu!!!! Życzę Wszystkim pracownikom idea-INVEST wielu sukcesów!

5.0 (2 opinie)
WebSail

Polecam firmę Innovenergy z uwagi na profesjonalne podejście do Klienta. Zostałem właściwie i merytorycznie poprowadzony przez kwestię wyboru właściwego ozonatora dla moich potrzeb oraz uzyskałem odpowiedź na wszystkie pytania przed zakupem. Co najważniejsze, po zakupie produkt sprawuję się zgodnie z rekomendacją i jestem z niego bardzo zadowolony. Firma na 5 gwiazdek!

5.0 (4 opinie)
Piotr O.

Szybko, sprawnie i rzeczowo. Sporządzony operat szacunkowy zawiera wszystkie informacje jakie potrzebowaliśmy.

5.0 (8 opinii)
Alicja S.

Bardzo polecam współpracę z Panem Piotrem. Proces podpisywania umowy najmu, oglądanie lokalu czy nawet rozwiązywanie "nagłych spraw podbramkowych" dzięki Panu Piotrowi przebiegły bez zbędnych nerwów w profesjonalnej atmosferze.

5.0 (3 opinie)

Keller Williams Quality Seweryn Grzywacz

 • Wrocław
Anna T.

Pan Seweryn jest przede wszystkim skuteczny, a to było dla nas najważniejsze. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to jak szybko udało się odpowiedzieć na nasze potrzeby, jesteśmy w 100% zadowoleni ze współpracy i w przypadku kolejnych nieruchomości zgłosimy się tylko do Pana Seweryna. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt przez cały czas, to jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Dziękujemy Panie Sewerynie.

5.0 (9 opinii)

POLSKIE NIERUCHOMOŚCI ALICJA GRUSZKIEWICZ & PARTNERZY

 • Wrocław
Hanna O.

Pani Alicja, właścicielka firmy jest osobą bardzo kompetentną i kulturalną. Reprezentuje solidną firmę i mam do niej pełne zaufanie. Zdecydowanie polecam współpracę z biurem pani Alicji.

5.0 (7 opinii)

Alina Bomba SkyHouse Biuro Nieruchomości

 • Wrocław
Anna E.

Sposób w jaki pracuje Pani Alina jest na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Jestem osobą mieszkającą poza granicami Polski. Z tego względu zależało mi na tym, aby osoba, z którą współpracuję wykazywałaby się zrozumieniem, inicjatywą, dopasowaniem. I taką właśnie osobą jest Pani Alina. Polecam!

5.0 (9 opinii)

Biela Nieruchomości Sp. z o.o.

 • Wrocław
Maciej J.

Pełen profesjonalizm - reagowanie szybkie na zmieniającą się sytuację (dostosowanie umowy), bardzo merytoryczne tłumaczenie niuansów - polecam Biela Nieruchomości moim znajomym. Dali mi gwarancję spokoju w dość trudnych tematach.

5.0 (6 opinii)

DDDeko

 • Wrocław
Iv Liceum Ogólnokształcące

Fachowość, kompetencje i dyspozycyjność. Firma bezproblemowo wykonała zlecenie w ustalonym czasie, pomimo dużej odległości od miejsca wykonania zlecenia.

5.0 (2 opinie)

Nieruchomości Wrocław

 • Wrocław
Mariusz K.

Powierzyłem sprzedaż i wszystkie formalności agentowi, całość odbyła się bez mojego udziału, poza podpisaniem dokumentów. Polecam współpracę dla osób cierpiących na brak czasu!

5.0 (5 opinii)

Nieruchomości Paulina Jaksender

 • Wrocław
Katarzyna J.

Jakość obsługi na najwyższym poziomie - wraz z mężem kupowaliśmy nieruchomość z pomocą p. Pauliny - od momentu zakupu działki poprzez cały proces budowy towarzyszyła nam w papirologii, a nawet pomogła zorganizować ekipy remontowe. Jak opadnie kurz po naszym tak dużym, pierwszym projekcie - z pewnością skorzystamy niejednokrotnie z jej usług, pozdrawiamy!

5.0 (3 opinie)

Dakid Business Solutions Michał Banaszak

 • Wrocław
Anna K.

Polecam współpracę z Panem Michałem i jego biurem nieruchomości. Pan Michal jest zawsze punktualny, słowny, sumienny a przede wszystkim bardzo skuteczny. Praca z nim to czysta przyjemność.

5.0 (2 opinie)

CHATA Nieruchomości

 • Wrocław
Dyskret Polska Sp.z o.o.Sp.k. Kraków

Przypadek sprawił, że skorzystałam z usług firmy Chata Nieruchomości przy poszukiwaniu mieszkania na wynajem we Wrocławiu. Pana Przemysława Wójcika wybrałam sama i intuicja mnie nie zawiodła. Bardzo profesjonalna obsługa, dostałam mnóstwo propozycji zgodnych z moimi oczekiwaniami, mogłam je oglądać. Udało się wynająć mieszkanie jakiego poszukiwałam. Serdecznie polecam Firmę oraz Pana Przemysława Wójcika.

5.0 (3 opinie)

KC NIERUCHOMOŚCI Kamila Ciupak

 • Wrocław
Marzanna W.

Sprzedawaliśmy dom, trudna sprawa wiele rzeczy nie załatwionych z przeszłości, a tu proszę, w ciągu niemal tygodnia od zgłoszenia ,pierwsi i właściwi kupujący, profesjonalna obsługa od początku do końca, pełne zaangażowanie. Niemal prowadzenie za rączkę krok po kroku w gąszczu zawiłości prawnych, w życiu nie dalibyśmy sobie sami rady z tym wszystkim. Efekt końcowy był taki, iż wszyscy zainteresowani byli zadowoleni. Sprzedaliśmy dom za dobrą cenę. Z całym przekonaniem polecamy panią Kamilę, dodatkowy atut, pobiera mniejszą prowizję niż inni.

5.0 (1 opinia)

Kompas Nieruchomości

 • Wrocław
Wiktoria P.

Świetne biuro nieruchomości, pośrednicy z pasją podchodzą do wykonywanej pracy.

5.0 (1 opinia)

Milosz Kuriata Prestige Nieruchomosci

 • Wrocław
Dominika B.

Pan Miłosz to odpowiednia osoba, na odpowiednim stanowisku. Kompleksowa usługa od samego początku. Spotkanie z doradcą kredytowym, szybkie badanie zdolności kredytowej, doskonałe doradztwo w kwestii kredytu z firmą współpracującą. Mobilność od samego początku i szybka reakcja na oferty pojawiające się na rynku. Mieszkanie znaleźliśmy po 3 tygodniach współpracy. P.Miłosz wynegocjował kwotę, o której bym nawet nie pomyślała. Jetem bardzo zadowolona ze współpracy. Polecam z całego serca !!!

5.0 (1 opinia)

SUPPAN NIERUCHOMOŚCI

 • Wrocław
Beata W.

Pełen profesjonalizm w każdym calu, świetna znajomość przepisów, oraz szybka komunikacja. Dyspozycyjność, wsparcie i pomoc w kwestii załatwienia wszystkich formalności. Polecam współpracę z firmą.

5.0 (8 opinii)

N-Home Nieruchomości

 • Wrocław
Agata M.

Polecam współpracę z firmą N-Home. Korzystałam z ich usług zarówno przy sprzedaży jak i zakupie nowego mieszkania. W obu przypadkach transakcje przebiegły bezproblemowo, każdy obszar był zaopiekowany. Polecam!

5.0 (2 opinie)

AKN Nieruchomości

 • Wrocław
Maria L.

Korzystałam z usług biura z polecenia znajomej. Usługa została wykonana naprawdę bardzo dobrze. Na każdym etapie byłam informowana o kolejnych etapach. Wszystkie dokumenty zostały przygotowane. Dziękuję też za znakomite doradztwo i bardzo miłą obsługę.

5.0 (23 opinie)

MDNT

 • Wrocław
Andrzej

Wszystko w najlepszym porządku i zgodnie z tym czego oczekiwałem. Pełny profesjonalizm, punktualność i pozostawiony po robocie porządek, a była to rozbiórka wiekowego pieca kaflowego. Szczerze polecam usługi firmy w tym zakresie.

5.0 (18 opinii)

MR PROJECT Magdalena Radziszewska

 • Wrocław
Małgorzata P.

MR PROJEKT dziękuje za profesjonalizm, szybkość w realizacji sprzedaży nieruchomości oraz bardzo przyjemna i ciepłą współpracę owocującą zadowoleniem każdej ze stron. Gorąco polecam.

5.0 (7 opinii)

Urbanestate s.c. Bartosz Jankowski, Damian Rogowski

 • Wrocław
Anna B.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni ze wzorowo przeprowadzonego procesu kupna mieszkania przez firmę Urbanestate, polecamy serdecznie!

5.0 (2 opinie)

Gekono

 • Wrocław
Marzena M.

Usługa została wykonana profesjonalnie i fachowo, Cierpliwość w odpowiedzi na pytania. Dobry kontakt telefoniczny. Firma godna polecenia.

5.0 (16 opinii)

Wojciech Raczkowski I Propertier

 • Wrocław
Bartłomiej K.

Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Wojciechem. Udało nam się kupić i wykończyć mieszkanie w centrum Wrocławia. Profesjonalizm, kompetentna i kontakt właściwie każdej porze. Szybko odpowiadał na maile, pomógł z rzeczoznawcą, operatem i notariuszem. Jasnym językiem wytłumaczył nam wszystkie niezrozumiałe dla nas zagadnienia. Poprowadzeni zostaliśmy krok po kroku przez wszystkie formalności w ekspresowym tempie. Trafiliśmy w najlepsze ręce i z całą odpowiedzialnością polecam współpracę. Jest to bez wątpienia właściwa osoba na właściwym miejscu! Polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalnego doradztwa kredytowego.

5.0 (2 opinie)

Perfect Place Relocation Sp. z o.o.

 • Wrocław
Aneza S.

Po raz kolejny obsługa na najwyższym poziomie. Każde kolejne spotkanie to potwierdzenie zaufanej i profesjonalnej firmy. Pani Michalina wspaniała i pomocna na każdej płaszczyźnie osoba. Ciepła i serdeczna. Z całego serca polecam!!!

5.0 (5 opinii)

Cyprian Błotnicki

 • Wrocław
Bartłomiej R.

Usługa została wykonana w trybie ekspresowym. Pełen profesjonalizm od początku do końca wykonywania zlecenia. Starannie wykonali robotę i posprzątali miejsce pracy. Na pewno w przyszłość będę korzystał z usług tej firmy.

5.0 (7 opinii)

Euro Management sp. z o.o.

 • Wrocław
Katarzyna S.

Nasz wieloletni zarządca. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia do rozwiązywania wszelkich spraw. Polecamy

5.0 (1 opinia)

SDP Nieruchomości

 • Wrocław
Aleksandra P.

Polecam współpracę z biurem SDP Nieruchomości. Szybko sprzedali moje mieszkanie za atrakcyjną cenę. Duże wsparcie na każdym polu, szybkie rozwiązanie trudnej sytuacji ze spadkobiercami, bezproblemowy kontakt. Dziękuję i polecam!

5.0 (2 opinie)

Martyna Szczepaniuk KW Quality

 • Wrocław
Artur J.

Pani Martyna bardzo sprawnie przeprowadziła transakcję i do tego w sympatycznej atmosferze. Polecam tą agentkę.

5.0 (1 opinia)

Platinum Square Nieruchomości

 • Wrocław
Mateusz M.

Z Panią Reginą sprzedawałem swoje stare mieszkanie i kupowałem nowe. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie, pośrednik z klasą. Uważam, że firma godna zaufania w 100%.

5.0 (1 opinia)

Integrum Management Sp. z o.o.

 • 50-304 Wrocław
Karol M.

Jedna z lepszych firm świadczących tego typu usługi. Ale bez znaczenia były tu pewnie też doświadczenie i wiedza bo jednak nie jest to firma krzak funkcjonująca od wczoraj. Znajomi mieszkają na osiedlu, gdzie są administratorem i mówią, że ogółem ich usługi są wysokiej jakości.

5.0 (14 opinii)

Real Home

 • Wrocław
Ewa B.

Polecamy biuro Real Home, kompetencje, profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Prowadzi je sympatyczna pani Barbara. Wyszukała nam mieszkanie do kupna z przeznaczeniem na wynajem i to w dobrej cenie oraz w dobrej lokalizacji. Zajmowała się całą transakcją od strony prawnej, szybko i sprawnie. Szybko też wyszukała nam najemcę i zajęła się całą stroną formalną wynajmu. Bardzo trafiony zakup, jesteśmy mega zadowoleni! Taki pośrednik to skarb. Polecamy wszystkim. Ewa i Bartek

5.0 (3 opinie)

Kando Dorota Łukianowicz

 • Wrocław
Natalia Z.

Mogę wszystkim polecić biuro nieruchomości KANDO! Profesjonalna obsługa, powiedziałem ogólnie na jakim pomieszczeniu mi będzie zależało i z ich pomocą sprawnie to poszło, więc jeśli chodzi o moje doświadczenia to zdecydowanie mogę polecić. Widać, że tematyka nieruchomości jest im bardzo bliska.

5.0 (1 opinia)

HOSSA USŁUGI FINANSOWE JERZY BOGUCKI

 • Wrocław
Marzena P.

Bardzo profesjonalna obsługa, duża wiedza i doświadczenie. Profesjonalista w każdym calu. Szczerze polecam.

5.0 (6 opinii)

ARENDA Wycena Nieruchomości

 • Wrocław
Jolanta R.

USŁUGA WYKONANA PROFESJONALNIE, RZECZOWO FIRMA GODNA POLECENIA.

5.0 (1 opinia)

Maria Drogowska

 • Wrocław
Agnieszka D.

Rozmowy są przede wszystkim rzeczowe. Pani Drogowska jest bardzo przystępna i otwarta osoba. Można liczyć na profesjonalna i życiową poradę.

5.0 (2 opinie)

Emilia Simlat IDEA NA PRZYSZŁOŚĆ

 • Wrocław
Danuta S.

Krótki termin realizacji od momentu zamówienia. Usługa wykonana fachowo. Zachowany termin wykonania. Polecam współpracę.

5.0 (3 opinie)

KONCEPT Nieruchomości

 • Wrocław
Marcin W.

Serdecznie polecam p. Elżbietę, jak i całe biuro Koncept. Szybko i skutecznie zajęli się sprzedażą mojego mieszkania, Pani Elżbieta zna się na swojej pracy, a przy tym jest osobą niezwykle sympatyczną.

5.0 (1 opinia)

DTD NIERUCHOMOŚCI JAKUB ROMANOWSKI

 • Wrocław
Michał K.

Szybka realizacja zlecenia, sumienność i dokładność! Praca skończona przed terminem. Polecam!

5.0 (1 opinia)

WRE nieruchomości

 • Wrocław
Anna H.

Współpraca z Panią Zofią jest rewelacyjna! Transakcja podpisania umowy przedwstępnej została dokonana w expressowym tempie, Pani Zofia Laskowska w czasie spotkań przy omawianiu sprzedaży mojego mieszkania była rzetelna i profesjonalna, spełniła moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm, całkowite zaangażowanie, przejęcie wszelkich obowiązków spoczywających na sprzedającym. Dziękuję i polecam serdecznie.

5.0 (4 opinie)

NowodworskiEstates

 • Wrocław
Usługi sportowo rekreacyjne

Polecam Tą Agencję Nieruchomości i Ich pracowników, a szczególne podziękowanie ślę pod adresem Pani Marty Kruszewskiej z Wrocławia. Rzeczowa, konkretna a przy tym bardzo elegancka, pomocna w każdym calu. Polecam.

5.0 (2 opinie)

Apartmax Nieruchomości Katarzyna Maksym

 • Wrocław
Magdalena O.

P. Kasia jest cudownym doradcą w sprawach nieruchomości, oddaną całym sercem "przyjaciółką nieruchomościową na 100%". Można na nią liczyć, konsultując nurtujące problemy w sprawie sprzedaży mieszkania praktycznie we dnie i wieczory czując się jakby to była naprawdę bliska osoba, która chce nam tylko na dobrze, a nie sztywna, oficjalna agentka nieruchomości. Człowiek odnosi wrażenie, że jest zaopiekowany i może liczyć na to, że z tak profesjonalną pomocą na pewno sprzeda mieszkanie, tak jak to zamierzał zrobić i będzie z tego powodu dodatkowo bardzo zadowolony. Polecam współpracę z P. Kasią bardzo. Szczęście będzie miał ten, który się na to zdecyduje.

5.0 (15 opinii)

Herdom Sp. z o.o.

 • Wrocław
Katarzyna K.

Współpracą układa się doskonale. Polecam - wszystkie sprawy załatwione pozytywnie.

5.0 (2 opinie)

MILTON Grupa Nieruchomości sp. z o.o.

 • Wrocław
Greta E.

Polecam biuro nieruchomości ,,Milton Grupa Nieruchomości", które ma profesjonalne podejście do pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. Profesjonalizm wykazują: robiąc sesje fotograficzne nieruchomości, oferując nieruchomość w social mediach i omawiając ze szczegółami nieruchomość podczas prezentacji potencjalnym kupcom.

5.0 (16 opinii)
Ranking Agencji Nieruchomości obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...

Agencje i biura obsługi nieruchomości w innych miejscowościach