Podany adres e-mail nie jest powiązany
z żadnym zapytaniem.
Szkolenia Warszawa - Najlepsi w 2024

Najlepsze Oferty na Szkolenia w Warszawie, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Szkolenia Warszawa - ranking Najlepsi 2024

ranking info

Oto ranking najlepszych Firm Szkoleniowych w Warszawie w 2024 r. wybranych z 985 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.99 na podstawie 2770 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Szkolenia Warszawa
best badge

1. Centrum Szkoleniowe MS

Heinrich & Neumann Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. Już na etapie korespondencji w celu ustalenia szczegółów Pan Marcel Szwec wykazał się elastycznością i uwzględnił indywidualne potrzeby naszych pracowników, dostosowując do nich program szkolenia. Podczas zajęć Pan Marcel Szwec dał się poznać jako osoba rzetelna, kompetentna i fachowa. Dzięki humorowi, otwartości i umiejętnościom interpersonalnym Pana Marcela szkolenie przebiegło w niezwykle miłej atmosferze z jednoczesnym poczuciem efektywnego pozyskania wiedzy z zakresu pierwszej pomocy. Wiedza była przekazywana w oparciu o ogromne doświadczenie Pana Marcela oraz z użyciem profesjonalnego sprzętu (fantomy, AED). Tematy omawiane podczas szkolenia poparte były różnorodnymi ćwiczeniami

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (164)
Magdalena Czyż szkolenia&rekrutacja - Edukacja Online Warszawa
best badge

2. Magdalena Czyż szkolenia&rekrutacja

Mieczysław J.

Otwartość, zaangażowanie i energia z jaką Pani Magdalena prowadzi szkolenia jest imponująca. Kilka razy miałem okazję skorzystać usług szkoleniowych i za każdym razem byłem niezwykle zadowolony z efektów. Jej profesjonalizm i pasja w tym, co robi, są widoczne na każdym kroku, Pani Magdalena jest doskonałym słuchaczem i potrafi indywidualnie dostosować swoje szkolenia oraz rekrutacje do potrzeb klienta. Osobiście bardzo cenią sobie również praktyczne podejście do tematu. Zdecydowanie polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (77)
Rabat -30zł na pierwszą rezerwację specjalisty!
Pobierz darmową aplikację Oferteo i zleć naprawę usterki ze zniżką.
OEX QRCode
Zeskanuj kod
tabletem lub
telefonem
Global Web Investing Tomasz Mrozek - Szkolenia Wodzisław Śląski
best badge

3. Global Web Investing Tomasz Mrozek

Irena P.

W imieniu grupy informuję, że uczył nas najlepszy trener, jakiego można sobie wymarzyć. Nazywaliśmy Go Tomaszem Cierpliwym. Zajęcia prowadził w ciekawy sposób, nauczył nas wszystkiego, czego oczekiwaliśmy, wykazał się ogromną kompetencją i znajomością tematu. Z wielką cierpliwością tłumaczył nam zawiłości poruszania się zarówno w internecie jak i w obsłudze komputerów, smartfonów i tabletów. Stworzył dla nas platformę, pracowaliśmy więc w grupie, wymieniali się doświadczeniami a nawet żartowali między sobą. Poziom szkolenia oceniamy na bardzo wysoki, naprawdę nauczyliśmy się bardzo wiele, ponadto Pan Tomasz Mrozek uczył każdego z nas tego, co komu było potrzebne poza programem szkolenia. Atmosfera w czasie zajęć była bardzo przyjemna, Pan

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (57)
Elżbieta Malik Vision Design - Usługi Szkoleniowe Wrocław
best badge

4. Elżbieta Malik Vision Design

Kancelaria adwokacka Adwokat Łukasz Łukaszewski

Z czystym sumieniem mogę polecić szkolenia prowadzane przez Panią Malik! Krótko dzieląc się własnymi spostrzeżeniami. W pierwszej kolejności na szczególne uznanie zasługuje przygotowanie prowadzącej pod względem merytorycznym. Pani Malik to nie tylko chodząca „kopalnia pomysłów” lecz przede wszystkim kopalnia sprawdzonych pomysłów, wynikających z wieloletniego doświadczenia w branży. Obok wysokiej wartości merytorycznej szkolenia, docenić należy również jego formę. Prowadząca szkolenie, bez trudu dopasowuje formułę szkolenia do oczekiwań i możliwości uczestnika, pozostając w tym zakresie otwarta na ewentualne sugestie. Z całą pewnością szkolenia te nie są prostym odtworzeniem opracowanego schematu nota bene o nieprzeciętnej

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (54)
Ratujesz24.pl - Szkolenia Warszawa
best badge

5. Ratujesz24.pl

PACYFIC

Jesteśmy zadowoleni z KPP. Pan Robert rzetelnie podszedł do zlecenia, zebrał drobiazgowy wywiad o potrzebach pracowników i przeprowadził interesujące szkolenie. Uczestnicy czynnie uczestniczyli w ćwiczeniach i pozytywnie oceniają prowadzącego. W naszym przypadku bardzo sprawdził się system z kilkoma fantomami, żadna grupa nie czekała "w kolejce". Ogólnie polecamy.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (27)
ADAM MRÓZ KURSY KOMPUTEROWE OD 1999 R. - Szkolenia Biznesowe Kraków
best badge

6. ADAM MRÓZ KURSY KOMPUTEROWE OD 1999 R.

Sławomir K.

Witam. Przede wszystkim profesjonalizm. Dokładność, punktualność, skrupulatność. Gdyby było sześć gwiazdek dałbym sześć ale mamy tylko pięć. Cóż. Dzięki tym zajęciom polubiłem komputer, co najważniejsze przestałem się go bać. Po kilku lekcjach poruszam się w komputerze bardzo odważnie i płynnie. Jeśli chodzi zaś o pana Adama który prowadzi ten kurs to nauka z nim jest czystą przyjemnością. Profesjonalizm przez duże "P".

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (26)
Strefa Wiedzy Agnieszka Walasek - Szkoleniowiec Marki
best badge

7. Strefa Wiedzy Agnieszka Walasek

Pec Sp. z O. O. Radzyń Podlaski

Mimo minimalnie niższej ceny za usługę od innych ofert, to podejście tej firmy do wykonania zadania okazało się bardzo profesjonalne z dużą wiedzą prowadzącego szkolenie.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (23)
Sellap sp.zo.o. - Szkolenia Dla Pracowników Katowice
best badge

8. Sellap sp.zo.o.

Miele OPS

We have been working with Sellap over the past years on growing our business presence in Poland and other European countries like Spain and Czech. Especially for the Polish market Dagmara and her team have profound market knowledge and it has been a pleasure growing the market together with them. The communication has always been very professional and Dagmara was able to train her new team members very fast. Working together with sellap can be highly recommended. Przez ostatnie lata współpracowaliśmy z Sellap nad zwiększeniem naszej obecności biznesowej w Polsce i innych krajach europejskich, takich jak Hiszpania i Czechy. Szczególnie w przypadku polskiego rynku Dagmara i jej zespół mają dogłębną wiedzę rynkową i rozwijanie rynku

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (15)
Grupa Szkoleniowa SOLBERG Sp.z o.o. - Szkolenia Dla Pracowników Strumień
best badge

9. Grupa Szkoleniowa SOLBERG Sp.z o.o.

Monika C.

Rzetelne szkolenie, świetny kontakt z klientem. Życzliwość, pomoc w każdym kolejnym kroku. Dziękuję.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (11)
"Piel-Med" Paweł Krakowiak Indywidualna Praktyka Pielęgniarska - Szkolenia Warszawa
best badge

10. "Piel-Med" Paweł Krakowiak Indywidualna Praktyka Pielęgniarska

Arkadiusz P.

Szkolenie merytoryczne, poparte dużą wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Pan osobiście przyjechał do naszej firmy co było dużym plusem. Certyfikaty wydane od ręki. Atrakcyjna cena.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (8)

Więcej firm szkoleniowych z Warszawy

Media Project Group - Szkolenia Warszawa

Media Project Group

 • Warszawa

Jeżeli szukasz rewelacyjnej współpracy to specjaliści z Media Project Group perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (27)
HCCG - Human Capital Consulting Group Witold Moszyński & Partners - Usługi Szkoleniowe Warszawa

Świetne Usługi Szkoleniowe Warszawa

 • Warszawa
 • HCCG - Human Capital Consulting Group Witold Moszyński &

Uwierz w fachowość HCCG - Human Capital Consulting Group Witold Moszyński Partners. Ta renomowana firma szkoleniowa jest ceniona w branży w okolicy Warszawy za drobiazgowe wykonywanie usług szkoleniowych. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
USŁUGI BHP KRZYSZTOF SZAFAROWICZ - Szkolenia Warszawa

USŁUGI BHP KRZYSZTOF SZAFAROWICZ

 • Warszawa
Tomasz W.

Klarownie, z przypomnieniem, szczegółowo - natomiast znajomość zasad BHP sprawdzi się w sytuacji tego wymagającej.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (29)
Pracownia biznesu Natalia Kościuk - Szkolenia Dofinansowane Warszawa

Pracownia biznesu Natalia Kościuk

 • Warszawa
Ewelina P.

Polecam! Nie znam się totalnie na sprzedaży i jej zasadach, dlatego Natalia spadła mi z nieba (no dobra może nie z nieba). Na Warsztacie dostałam bardzo dużo przydatnej wiedzy i gotowych rozwiązań do wprowadzenia, jednocześnie w zrozumiałej i klarownej dla mnie formie. Nic tylko brać się do pracy.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)
SAFETY4ALL Akademia Pierwszej Pomocy - Firma Szkoleniowa Warszawa

Świetna Firma Szkoleniowa Warszawa

 • Warszawa
 • SAFETY4ALL Akademia Pierwszej Pomocy

Sprawdź fachowość SAFETY4ALL Akademia Pierwszej Pomocy. Ta uznana firma szkoleniowa jest szanowana w branży w rejonie Warszawy za całościowe podejście do usług szkoleniowych. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (9)

Dołącz do naszych Firm Szkoleniowych w Warszawie

Działasz na rynku jako Firma Szkoleniowa i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

PerfectCircle Sp. z o.o. - Edukacja Online Warszawa

Solidna Edukacja Online Warszawa

 • Warszawa
 • PerfectCircle Sp. z o.o.

Firma PerfectCircle Sp. z o.o. oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z Warszawy i z sąsiednich miast. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)
Quiesco BHP PPOŻ Ochrona Środowiska - Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

Świetne Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

 • Warszawa
 • Quiesco BHP PPOŻ Ochrona Środowiska
Zuzanna C.

Zaczynając od rewelacyjnej komunikacji - na wszystkie, nawet najdrobniejsze pytania dostawałam odpowiedź zazwyczaj nawet tego samego dnia. Firmie udało się również dostosować program szkolenia do naszych indywidualnych potrzeb, przez co idealnie odpowiadał na nasze potrzeby. Co więcej, było to chyba jedyne szkolenie z pierwszej pomocy, jakie kojarzę na rynku, gdzie każdy z uczestników mógł realnie przetestować wykonywanie RKO z defibrylatorem AED przez co najmniej 4-6 minut, czyli sytuacji bardzo zbliżonej do realiów. Prowadzący bardzo dobrze obeznany z tematem, jestem wręcz pozytywnie zaskoczona odniesieniem całej teoretycznej wiedzy do sytuacji z życia. W dużym skrócie - serdecznie polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Erkao - Szkolenia Dofinansowane Warszawa

Erkao

 • Warszawa

Pracownicy Erkao zaproponują Ci doskonałą ofertę szkoleń dofinansowywanych. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
TARBONUS Sp. z o.o., Oddział w Warszawie - Szkolenia Warszawa

TARBONUS Sp. z o.o., Oddział w Warszawie

 • Warszawa

Eksperci z TARBONUS Sp. z o.o. Oddział w Warszawie złożą Ci najlepszą ofertę szkoleń. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
PERSON AND DEVELOPMENT GRZEGORZ WRONKA - Edukacja Online Warszawa

PERSON AND DEVELOPMENT GRZEGORZ WRONKA

 • Warszawa

Firma szkoleniowa PERSON AND DEVELOPMENT GRZEGORZ WRONKA to prawdziwi profesjonaliści w temacie edukacji online. Swoje usługi oferują w pobliżu Warszawy. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)

Porównanie cen i kosztów szkoleń w Warszawie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów szkoleń? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści od szkoleń z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Stuff Automation - Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

Opłacalne Szkolenia Dla Pracowników

 • Warszawa
 • Stuff Automation
Oliwia K.

Współpraca ze stuffautomation.com pozwoliła nam na skuteczną automatyzację kluczowego procesu operacyjnego. Elastyczne podejście i rozwiązanie dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb pozwoliły na szybką implementację rozwiązania, skutkującego znaczną oszczędnością czasu i zasobów. Firma reprezentuje nowoczesne podejście do automatyzacji w połączeniu z głęboką wiedzą ekspercką. Polecam serdecznie.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
LoveConquers Szkolenia interpersonalne - Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

LoveConquers Szkolenia interpersonalne

 • Warszawa
Andrzej K.

Po pierwszym sceptycznym odczuciu, nie do końca wierzyłem, teraz nie żałuję , cudowne podejście, pełen profesjonalizm, i najważniejszy jest efekt, nie myślałem że tak niewiele trzeba żebym poczuł się lepiej i zaczął własną małą rewolucję duchową, Bardzo Dziękuję Pani Wiktorio

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
Madokado Sp. z o.o. - Usługi Szkoleniowe Warszawa

Znakomite Usługi Szkoleniowe

 • Warszawa
 • Madokado Sp. z o.o.
Joanna B.

Dziewczyny, jesteście genialne! Nie dość, że fajnie przeprowadzacie spotkania, ciekawie przekazujecie swoją wiedzę, to jeszcze zaszczepiacie chęć dalszego poznawania "wirtualnego świata". Spotkania z Wami otworzyły w mojej głowie bramkę z napisem ONLINE, której tak bardzo bałam się otworzyć. Piękne dzięki!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
BRIAN TRACY INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Szkolenia Warszawa

Odpowiednie Szkolenia Warszawa

 • Warszawa
 • BRIAN TRACY INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
Krzysztof Bojanowski

Miałem przyjemność brać udział w szkoleniach BTI, szkolenia na najwyższym poziomie, prowadzący posiadają ogromną wiedzę. Gorąco polecam, skorzystam jeszcze raz. :)

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
KKZ Damian Wójcik - Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

Doskonałe Szkolenia Dla Pracowników

 • Warszawa
 • KKZ Damian Wójcik
Hubert Ż.

Chciałem serdecznie podziękować za doskonałe szkolenie z zakresu UDT, które miało miejsce ostatnio. Pana profesjonalizm, głęboka wiedza i przystępne podejście sprawiły, że nawet trudne tematy stały się zrozumiałe i interesujące.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
Ratuj & Bądź Bezpieczny - szkolenia i kursy. BHP & Pierwsza Pomoc - Łukasz Pietrzak - Edukacja Online Warszawa

Doskonała Edukacja Online

 • Warszawa
 • Ratuj & Bądź Bezpieczny - szkolenia i kursy. BHP & Pierwsza

Eksperci z Ratuj Bądź Bezpieczny - szkolenia i kursy. BHP Pierwsza Pomoc - Łukasz Pietrzak to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży edukacji online. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
KREEME.PL JUSTYNA TROFIMIUK-SUSZYCKA - Szkolenia Warszawa

Znakomite Szkolenia

 • Warszawa
 • KREEME.PL JUSTYNA TROFIMIUK-SUSZYCKA

Osoby z KREEME.PL JUSTYNA TROFIMIUK-SUSZYCKA przedstawią Ci bezkonkurencyjną ofertę szkoleń. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Żeby poznać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
EXO EDU Sp. z o.o. - Szkolenia Biznesowe Warszawa

Najwyższej Klasy Szkolenia Biznesowe

 • Warszawa
 • EXO EDU Sp. z o.o.

Znalezienie najwyższej klasy szkoleń biznesowych jest niełatwe, ale EXO EDU Sp. z o.o. na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
BHPOWER - Szkolenia Warszawa

Najwyższej Klasy Szkolenia

 • Warszawa
 • BHPOWER

Szukasz godnej uwagi oferty dotyczącej szkoleń? BHPOWER na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz ofertę.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
DIRECT BHP ROBERT ANDRZEJEWSKI - Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

DIRECT BHP ROBERT ANDRZEJEWSKI

 • Warszawa

Zdecydowanie o wyborze szkoleń dla pracowników nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z DIRECT BHP ROBERT ANDRZEJEWSKI doradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

Opinie i porady na temat szkoleń

Jeśli interesują Cię opinie na temat szkoleń, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
HR-Power - Usługi Szkoleniowe Warszawa

HR-Power

 • Warszawa

Ten, kto szuka profesjonalnej usługi szkoleniowej winien koniecznie zgłosić się do tego szkoleniowca i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
"360 Smart Business Consulting" - Edukacja Online Warszawa

"360 Smart Business Consulting"

 • Warszawa
Magda N.

Firma Ma Wartości, które oparte są Cnotami, Człowiek i jego Potrzeby są Ważne. Firma dostarcza Wartościowej wiedzy, która działa i przynosi Efekty. Jak się Szkolić to u Najlepszych pod Okiem Mistrzów. Firma 360 Smart Business Consulting to zapewnia i Gwarantuje.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Delphi BDU sp.j - Szkolenia Warszawa

Delphi BDU sp.j

 • Warszawa
Zaklad Usług Technicznych ( Firma Urliński )

Kompetencja oraz pomoc w realizacji umów związanych z wieloma wniskami dotyczącymi dotacji ZUS oraz dotacji UE

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Meditraincenter Sp. z o.o. - Szkoleniowiec Warszawa

Utalentowany Szkoleniowiec

 • Warszawa
 • Meditraincenter Sp. z o.o.

Usługi szkoleniowe to życiowa pasja ekipy z firmy Meditraincenter Sp. z o.o. - są prawdziwymi ekspertami w fachu szkoleniowca. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Human2Human Academy - Szkolenia Warszawa

Odpowiednie Szkolenia

 • Warszawa
 • Human2Human Academy
Damian H.

Doświadczenie prowadzących szkolenie oraz sposób przekazywania wiedzy jest na najwyższym poziomie. Przyjazna atmosfera podczas szkoleń. Duża dawka wiedzy. Polecam szkolenia i konsultacje w H2HAcademy.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Wstronerozwoju Ewelina Zdzieszyńska - Usługi Szkoleniowe Warszawa

Rzetelne Usługi Szkoleniowe

 • Warszawa
 • Wstronerozwoju Ewelina Zdzieszyńska
Agnieszka K.

Z przyjemnością uczestniczyłam w szkoleniu Pani Eweliny. Spotkanie na wysokim poziomie pod względem merytorycznym, jak również atrakcyjne w swojej formie. Prawdziwy trener z powołania. Dziękuję i życzę samych sukcesów.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Holistic View Business Solutions - Szkolenia Dofinansowane z UE Warszawa

Doskonałe Szkolenia Dofinansowane z UE

 • Warszawa
 • Holistic View Business Solutions
Michał G.

Organizacja i realizacja spełniła oczekiwania. Rewelacyjne, ludzkie podejścia, a zagadnienia poparte przykładami.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
BHPEXG - Przystępnie o Bezpieczeństwie! - Szkolenia Dofinansowane Warszawa

BHPEXG - Przystępnie o Bezpieczeństwie!

 • Warszawa

Wciąż nie znalazłeś szkoleń dofinansowywanych, mimo że poszukujesz od wielu dni? BHPEXG - Przystępnie o Bezpieczeństwie może zakończyć Twój problem. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
avatar icon

RSAFETY

 • Warszawa
Teresa W.

Oferta e-mailowa przedstawiona po rozmowie telefonicznej. Szczegółowy opis oferty. Elastyczność w ustalaniu terminu.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
LIVELLO Edyta Kozłowska - Szkolenia Biznesowe Warszawa

Dobre Szkolenia Biznesowe

 • Warszawa
 • LIVELLO Edyta Kozłowska

Firma LIVELLO Edyta Kozłowska oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Warszawy i z sąsiednich miast. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Jomamoto Tomasz Maciążek - Usługi Szkoleniowe Warszawa

Profesjonalne Usługi Szkoleniowe

 • Warszawa
 • Jomamoto Tomasz Maciążek

Zawiązana z pasji do edukacji online firma oferuje profesjonalne usługi szkoleniowe na obszarze miejscowości Warszawa, jak również okolicznych miast i powiatów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
avatar icon

Znakomite Szkolenia

 • Warszawa
 • PW ADJW Andrzej Woszczyński

Firma PW ADJW Andrzej Woszczyński świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Warszawy i z sąsiednich miast. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Agencja Innowacji sp. z o.o. - Szkolenia Biznesowe Warszawa

Odpowiednie Szkolenia Biznesowe

 • Warszawa
 • Agencja Innowacji sp. z o.o.
Klaudia A.

Z Agencją Innowacji współpracujemy od prawie roku. Firma dba o zachowanie najwyższych standardów podczas przygotowania wniosków. Pozwala to stwierdzić, że współpracuje się z profesjonalistami. Bardzo cenne jest zaangażowanie pracowników w kontakt z klientem, zdecydowanie ułatwia to współpracę. Na pewno będziemy dalej korzystać z usług Agencji Innowacji.

4.86 / 5 Gwiazdki opinii (83)
Doradzwo Maciej Wrotniak - Szkolenia Dofinansowane Warszawa

Rewelacyjne Szkolenia Dofinansowane

 • Warszawa
 • Doradzwo Maciej Wrotniak
Nimzy Fashion

Fast order completion. I recommend this company. Szybka realizacja zamówienia. Polecam tę firmę.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (36)
Kobietadetektyw.com - Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

Świetne Szkolenia Dla Pracowników

 • Warszawa
 • Kobietadetektyw.com
Sylwia K.

Polecam w 100 % . W dniu zgłoszenia Pani Agnieszka od razu podjęła się realizacji powierzonego zadania. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza, jak i duże zaangażowanie pozwoliło dopiąć temat do końca i uzyskać satysfakcjonujące dowody w sprawie. Pani Agnieszka konkretna, rzetelna, a zarazem dyskretna. Polecam !

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (35)
Firmowe Rewolucje Sp. z o.o. - Edukacja Online Warszawa

Profesjonalna Edukacja Online

 • Warszawa
 • Firmowe Rewolucje Sp. z o.o.

Gdy szukasz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Firmowe Rewolucje Sp. z o.o. perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak - Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

Bezkonkurencyjne Szkolenia Dla Pracowników

 • Warszawa
 • DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak

Szukający szkoleń dla pracowników winien już teraz zgłosić się do DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak i poznać dobre oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Ustal pasujący termin od razu!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (17)
PLAYZOOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Szkolenia Dofinansowane z UE Warszawa

PLAYZOOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Warszawa

Pragnąc dotrzeć do szkoleń dofinansowywanych z UE znajdziesz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma szkoleniowa PLAYZOOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest najwyższej próby. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (9)
Comvexa Group - Szkolenia Dofinansowane z UE Warszawa

Comvexa Group

 • Warszawa
Anna K.

Świetny specjalista. Korzystałam z córką z usług innych psychologów jednak żaden z nich nie ma tak fachowego i profesjonalnego podejścia do pacjenta jak Pani Ilona. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to z Panią Iloną chcemy kontynuować terapię. Osoba bardzo życzliwa i w pełni nastawiona na chęć pomocy pacjentowi, a co najważniejsze widoczne efekty po terapii. Bardzo polecam spotkania z Panią Iloną.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
Completum Babicz & Babicz Sp. J. - Firma Szkoleniowa Warszawa

Completum Babicz & Babicz Sp. J.

 • Warszawa
Miior sp z o o sp k

Współpracujemy z firmą Completum Babicz Sp.J. od kilku lat. Fachowcy z Completum przeprowadzają dla nas szkolenia bhp, opracowują oceny ryzyk zawodowych, instrukcje. Dbają o szeroko rozumiane bezpieczeństwo pracy. Bardzo polecamy tych specjalistów.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Ranking Firm Szkoleniowych w Warszawie obejmuje również takie miejscowości jak Wesoła, Zakręt.

Poradniki o szkoleniach

Oferteo.pl to największy w Polsce serwis łączący firmy świadczące przeróżne usługi z potencjalnymi klientami. Na platformie działa ponad 500 tysięcy firm. 17 maja 2022 roku poznaliśmy laureatów corocznego plebiscytu Najlepsi, organizowanego przez nasz serwis. Wybrane firmy zostały odznaczone specjalnym emblematem „Najlepsi 2022”. Na jakiej zasadzie wyłaniano te firmy i dlaczego warto być aktywnym na ...

26.08.2022

Oferteo to miejsce, gdzie Twoja firma może skutecznie zdobywać nowe zlecenia i klientów – niezależnie od branży, w której działasz. Jesteśmy dumni, mogąc wspierać rozwój przeszło 700 tys. firm, które dostrzegły potencjał w Oferteo i uczyniły go swoim partnerem w świecie biznesu. Nasza platforma zdobyła zaufanie blisko 5 mln Zlecających, którzy otrzymali już ponad 17 mln ofert od zarejestrowanych ...

13.06.2024