Szkolenia Warszawa - Najlepsi w 2024

Najlepsze Oferty na Szkolenia w Warszawie, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Szkolenia Warszawa - ranking Najlepsi 2024

ranking info

Oto ranking najlepszych Firm Szkoleniowych w Warszawie w 2024 r. wybranych z 985 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.99 na podstawie 2770 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Szkolenia Warszawa
Promowany

Uchniewscy sp z o o

 • Płock

Osoby z naszego zespołu terapeutów: Julia Miszczykowska: Jestem z wykształcenia psychologiem, hipnoterapeutą oraz dietetykiem. Moje doświadczenie obejmuje prowadzenie terapii, sesji hipnozy oraz konsultacji dietetycznych. Priorytetowo podchodzę do każdej osoby, indywidualnie dostosowując terapię, aby zapewnić jak najlepszą pomoc. Moim obszarem zainteresowań jest praca z pacjentami dotkniętymi nadwagą, uzależnieniem od alkoholu, niskim poczuciem własnej wartości, żałobą, zaburzeniami psychosomatycznymi, nadmiernym napięciem, stresem, depresją oraz lękami. Wykorzystuję techniki hipnoterapeutyczne oraz psychologiczne, aby odkrywać przyczyny tych problemów i znaleźć skuteczne rozwiązania. Anna Uchniewska: Jestem stomatologiem praktykującym od ponad 30 lat, Szczególnie specjalizuję się w terapii dentofobii, i lęku przed zabiegam, w gabinecie stomatologicznym zapraszam na leczenie stomatologiczne w hipnozie, Leszek Uchniewski Od wielu lat lekarz ogólny, trener, terapeuta, motywator. Niespokojny duch, wojownik i poszukiwacz, pracujący w różnych dziedzinach wiedzy i sztuki. Współzałożyciel stowarzyszeń i fundacji. Duże doświadczenie w pracy z młodzieżą, oraz ofiarami lub sprawcami przemocy. Zapraszamy do kontaktu :)

Wszystkie firmy
Global Web Investing Tomasz Mrozek - Edukacja Online Wodzisław Śląski
best badge

1. Global Web Investing Tomasz Mrozek

Irena P.

W imieniu grupy informuję, że uczył nas najlepszy trener, jakiego można sobie wymarzyć. Nazywaliśmy Go Tomaszem Cierpliwym. Zajęcia prowadził w ciekawy sposób, nauczył nas wszystkiego, czego oczekiwaliśmy, wykazał się ogromną kompetencją i znajomością tematu. Z wielką cierpliwością tłumaczył nam zawiłości poruszania się zarówno w internecie jak i w obsłudze komputerów, smartfonów i tabletów. Stworzył dla nas platformę, pracowaliśmy więc w grupie, wymieniali się doświadczeniami a nawet żartowali między sobą. Poziom szkolenia oceniamy na bardzo wysoki, naprawdę nauczyliśmy się bardzo wiele, ponadto Pan Tomasz Mrozek uczył każdego z nas tego, co komu było potrzebne poza programem szkolenia. Atmosfera w czasie zajęć była bardzo przyjemna, Pan

5.0 (54 opinie)
Pobierz aplikację Oferteo i wygraj iPhone 14!
Odpowiedz na pytanie i weź udział w konkursie.
iPhone14 QRCode
Zeskanuj kod
tabletem lub
telefonem
Regulamin
HOSTBHP TOMASZ GROSZYK - Szkolenia Ostrołęka
best badge

2. HOSTBHP TOMASZ GROSZYK

Patrycja R.

Współpraca z firmą HOSTBHP to czysta przyjemność. Rzetelność, punktualność oraz doświadczenie owej firmy jest zadowalające i daje stuprocentowe efekty. Polecam współpracę.

5.0 (27 opinii)
ADAM MRÓZ KURSY KOMPUTEROWE OD 1999 R. - Usługi Szkoleniowe Warszawa
best badge

3. ADAM MRÓZ KURSY KOMPUTEROWE OD 1999 R.

Sławomir K.

Witam. Przede wszystkim profesjonalizm. Dokładność, punktualność, skrupulatność. Gdyby było sześć gwiazdek dałbym sześć ale mamy tylko pięć. Cóż. Dzięki tym zajęciom polubiłem komputer, co najważniejsze przestałem się go bać. Po kilku lekcjach poruszam się w komputerze bardzo odważnie i płynnie. Jeśli chodzi zaś o pana Adama który prowadzi ten kurs to nauka z nim jest czystą przyjemnością. Profesjonalizm przez duże "P".

5.0 (26 opinii)
Strefa Wiedzy Agnieszka Walasek - Szkolenia Marki
best badge

4. Strefa Wiedzy Agnieszka Walasek

Folder Service

Bardzo dziękuję za doskonałą współpracę! Elastyczność i otwartość na zmienne potrzeby Klienta na najwyższym poziomie. Wysokie kwalifikacje i doskonałe przygotowanie merytoryczne.

5.0 (22 opinie)
Grupa Szkoleniowa SOLBERG Sp.z o.o. - Szkolenia Biznesowe Strumień
best badge

5. Grupa Szkoleniowa SOLBERG Sp.z o.o.

Monika K.

Usługi szkoleniowe na najwyższym poziomie! Szkolenie przeprowadzone w sposób zachęcający do aktywnego działania. Na nudę nie można narzekać. Materiały szkoleniowe przygotowane ze staranną dokładnością. Polecam każdemu!

5.0 (11 opinii)
NT GROUP Sp. z o.o. - Szkoleniowiec Łódź
best badge

6. NT GROUP Sp. z o.o.

Twg Polska

Organizacja szkolenia na wysokim poziomie. Opiekun szkolenia Pani Anna zadbała o najmniejszy szczegół. Szkolenie z komunikacji interpersonalnej, było niezwykle wartościowe i inspirujące. Dzięki różnym ćwiczeniom i ocenie sytuacji, uczyliśmy się skutecznie, oceniać swoje myśli i emocje oraz uwzględniać perspektywy innych osób. Dzięki temu relacje w zespole są autentyczne, pełne empatii i wspólnego działania. Trenerka, która prowadzili szkolenie, była nie tylko profesjonalna, ale także bardzo kompetentna i wspaniale przygotowana. Miała ogromną wiedzę na temat komunikacji interpersonalnej i umiała ją wykorzystać w przystępny sposób, angażując nas w interaktywne zajęcia. Jej pozytywne podejście i wskazówki umożliwiały swobodne i

5.0 (4 opinie)
Circinus Training Center Adam Pluciński - Szkolenia Dla Pracowników Siekierki wielkie
best badge

7. Circinus Training Center Adam Pluciński

Green Office Ecologic

Absolutnie pełny profesjonalizm w obsłudze. Bez narzucania się, błyskawiczny kontakt, błyskawiczne załatwienie dokumentacji. Pomocny Zespół Circinus sprawił, że całość zlecenia zamknęliśmy w tydzień. Trener Adam Górecki natomiast jest genialny! Poczuł nasza branżę od razu, dzięki czemu szkolony Zespół miał przekonanie że szkoli ich ktoś kto zna ich rzeczywistość, a nie przypadkowy coach - to był genialny warsztat. Polecam każdej firmie która chce ośmielić swoich ludzi i pokazać im, że są najlepsi.

5.0 (4 opinie)
Pomogę Bo Mogę - Szkolenia Dla Pracowników Poznań
best badge

8. Pomogę Bo Mogę

Waldemar G.

Miałem dzisiaj okazję, razem z innymi kolegami z pracy, być na szkoleniu prowadzonym przez ratownika medycznego. Niesamowita wiedza i dużo praktyki podczas szkolenia. Bardzo przydatne i nie da się tego zapomnieć. Świetne przygotowanie ze strony prowadzącego. Polecam wszystkim. Jestem pod wrażeniem. I dziękuję raz jeszcze.

5.0 (4 opinie)
TARBONUS Sp. z o.o., Oddział w Warszawie - Szkolenia Warszawa
best badge

9. TARBONUS Sp. z o.o., Oddział w Warszawie

Przemysław S.

Chciałbym udzielić referencji firmie szkoleniowo-doradczej TARBONUS Sp. z o.o., Oddział w Warszawie, z którą współpracujemy na płaszczyźnie szkoleń okresowych w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Wszystkie dotychczasowe szkolenia bhp, zrealizowane dla nas przez TARBONUS Sp. z o.o., Oddział w Warszawie, przeprowadzone zostały w profesjonalny sposób zarówno od strony merytorycznej, jak i organizacyjnej – z należytą starannością oraz dokładnością. Wysoko oceniamy także współpracę w tzw. obszarze post szkoleniowym (wystawianie zaświadczeń itp.). Mając na uwadze powyższe, z pełnym przekonaniem polecamy usługi szkoleniowe w zakresie bhp świadczone przez TARBONUS Sp. z o.o., Oddział w Warszawie.

5.0 (3 opinie)
"360 Smart Business Consulting" - Szkolenia Warszawa
best badge

10. "360 Smart Business Consulting"

Magda N.

Firma Ma Wartości, które oparte są Cnotami, Człowiek i jego Potrzeby są Ważne. Firma dostarcza Wartościowej wiedzy, która działa i przynosi Efekty. Jak się Szkolić to u Najlepszych pod Okiem Mistrzów. Firma 360 Smart Business Consulting to zapewnia i Gwarantuje.

5.0 (2 opinie)

Więcej firm szkoleniowych z Warszawy

Magdalena Czyż szkolenia&rekrutacja - Usługi Szkoleniowe Warszawa

Świetne Usługi Szkoleniowe Warszawa

 • Warszawa
 • Magdalena Czyż szkolenia&rekrutacja

Uwierz w fachowość Magdalena Czyż szkoleniarekrutacja. Ta renomowana firma szkoleniowa jest ceniona w branży w okolicy Warszawy za drobiazgowe wykonywanie usług szkoleniowych. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

5.0 (71 opinii)
Media Project Group - Szkolenia Warszawa

Media Project Group

 • Warszawa
Antoni Z.

Dobra firma, znają się na rzeczy. Polecam im różne zadania i wiem, że zawsze wykonają je idealnie.

5.0 (27 opinii)
HCCG - Human Capital Consulting Group Witold Moszyński & Partners - Szkolenia Dofinansowane Warszawa

HCCG - Human Capital Consulting Group Witold Moszyński & Partners

 • Warszawa
Wiesław G.

Pracowałem z Witkiem przez kilka miesięcy w jednej firmie. Moje doświadczenia to prawie 30 lat pracy w wojsku na stanowiskach związanych z komunikacją i zarządzaniem. Brakowało mi motywacji do miany i przekonania, że wysiłek nie pójdzie na marne. Dziś zaczynam własny biznes wiem co i jak chcę zrobić, wierzę we własne siły i stawiam na ciągły rozwój. Polecam współpracę z Witkiem, bo jego wiedzą jest ogromna, szybko łapie się z nim flow, a każde spotkanie okraszone jest przykładami i anegdotami. To mistrz w swoim fachu i dobry człowiek.

5.0 (3 opinie)
SAFETY4ALL Akademia Pierwszej Pomocy - Firma Szkoleniowa Warszawa

Świetna Firma Szkoleniowa Warszawa

 • Warszawa
 • SAFETY4ALL Akademia Pierwszej Pomocy

Sprawdź fachowość SAFETY4ALL Akademia Pierwszej Pomocy. Ta uznana firma szkoleniowa jest szanowana w branży w rejonie Warszawy za całościowe podejście do usług szkoleniowych. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

5.0 (9 opinii)
Ratujesz24.pl - Edukacja Online Warszawa

Solidna Edukacja Online Warszawa

 • Warszawa
 • Ratujesz24.pl

Firma Ratujesz24.pl oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z Warszawy i z sąsiednich miast. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 (27 opinii)

Dołącz do naszych Firm Szkoleniowych w Warszawie

Działasz na rynku jako Firma Szkoleniowa i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Pracownia biznesu Natalia Kościuk - Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

Świetne Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

 • Warszawa
 • Pracownia biznesu Natalia Kościuk
Ewelina P.

Polecam! Nie znam się totalnie na sprzedaży i jej zasadach, dlatego Natalia spadła mi z nieba (no dobra może nie z nieba). Na Warsztacie dostałam bardzo dużo przydatnej wiedzy i gotowych rozwiązań do wprowadzenia, jednocześnie w zrozumiałej i klarownej dla mnie formie. Nic tylko brać się do pracy.

5.0 (6 opinii)
USŁUGI BHP KRZYSZTOF SZAFAROWICZ - Szkolenia Dofinansowane Warszawa

USŁUGI BHP KRZYSZTOF SZAFAROWICZ

 • Warszawa

Pracownicy USŁUGI BHP KRZYSZTOF SZAFAROWICZ zaproponują Ci doskonałą ofertę szkoleń dofinansowywanych. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

5.0 (15 opinii)
PerfectCircle Sp. z o.o. - Szkolenia Warszawa

PerfectCircle Sp. z o.o.

 • Warszawa

Eksperci z PerfectCircle Sp. z o.o. złożą Ci najlepszą ofertę szkoleń. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 (4 opinie)
Quiesco BHP PPOŻ Ochrona Środowiska - Edukacja Online Warszawa

Quiesco BHP PPOŻ Ochrona Środowiska

 • Warszawa

Firma szkoleniowa Quiesco BHP PPOŻ Ochrona Środowiska to prawdziwi profesjonaliści w temacie edukacji online. Swoje usługi oferują w pobliżu Warszawy. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (1 opinia)
Erkao - Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

Opłacalne Szkolenia Dla Pracowników

 • Warszawa
 • Erkao
Aleksy G.

Bardzo fajna współpraca w organizacji eventu dla pracowników. Na pochwałę zasługują w szczególności bardzo obszerna wiedza i umiejętność jej przekazywania. Zajęcia poprowadzone przez niesamowitych fachowców. Polecam gorąco.

5.0 (5 opinii)

Porównanie cen i kosztów szkoleń w Warszawie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów szkoleń? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści od szkoleń z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

LoveConquers - Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

LoveConquers

 • Warszawa
Andrzej K.

Po pierwszym sceptycznym odczuciu, nie do końca wierzyłem, teraz nie żałuję , cudowne podejście, pełen profesjonalizm, i najważniejszy jest efekt, nie myślałem że tak niewiele trzeba żebym poczuł się lepiej i zaczął własną małą rewolucję duchową, Bardzo Dziękuję Pani Wiktorio

5.0 (4 opinie)
PERSON AND DEVELOPMENT GRZEGORZ WRONKA - Usługi Szkoleniowe Warszawa

Znakomite Usługi Szkoleniowe

 • Warszawa
 • PERSON AND DEVELOPMENT GRZEGORZ WRONKA
Marta K.

Indywidualne, nieszablonowe podejście do Klienta. Szkolenia szyte na miarę. Po warsztatach, masz poczucie, że nie ma rzeczy niemożliwych. :-) Prowadzący zaraża optymizmem i motywacją do działania. Wiedza przekazana w przystępny sposób, poparta konkretnymi przykładami, co pozwala lepiej zrozumieć i przyswoić tematy. Bardzo pomocne materiały po szkoleniu, z których korzystam do dziś.

5.0 (3 opinie)
Madokado Sp. z o.o. - Szkolenia Warszawa

Odpowiednie Szkolenia Warszawa

 • Warszawa
 • Madokado Sp. z o.o.
Joanna B.

Dziewczyny, jesteście genialne! Nie dość, że fajnie przeprowadzacie spotkania, ciekawie przekazujecie swoją wiedzę, to jeszcze zaszczepiacie chęć dalszego poznawania "wirtualnego świata". Spotkania z Wami otworzyły w mojej głowie bramkę z napisem ONLINE, której tak bardzo bałam się otworzyć. Piękne dzięki!

5.0 (3 opinie)
Ratuj & Bądź Bezpieczny - szkolenia i kursy. BHP & Pierwsza Pomoc - Łukasz Pietrzak - Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

Doskonałe Szkolenia Dla Pracowników

 • Warszawa
 • Ratuj & Bądź Bezpieczny - szkolenia i kursy. BHP & Pierwsza
Aleksandra J.

Profesjonalna i rzetelna wiedza, dobry kontakt z klientem. Terminy i miejsce dogodne dla klientów. Polecam.

5.0 (1 opinia)
KKZ Damian Wójcik - Edukacja Online Warszawa

Doskonała Edukacja Online

 • Warszawa
 • KKZ Damian Wójcik

Eksperci z KKZ Damian Wójcik to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży edukacji online. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

5.0 (4 opinie)
EXO EDU Sp. z o.o. - Szkolenia Warszawa

Znakomite Szkolenia

 • Warszawa
 • EXO EDU Sp. z o.o.

Osoby z EXO EDU Sp. z o.o. przedstawią Ci bezkonkurencyjną ofertę szkoleń. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Żeby poznać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

5.0 (1 opinia)
"Piel-Med" Paweł Krakowiak Indywidualna Praktyka Pielęgniarska - Szkolenia Biznesowe Warszawa

Najwyższej Klasy Szkolenia Biznesowe

 • Warszawa
 • "Piel-Med" Paweł Krakowiak Indywidualna Praktyka

Znalezienie najwyższej klasy szkoleń biznesowych jest niełatwe, ale Piel-Med Paweł Krakowiak Indywidualna Praktyka Pielęgniarska na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 (8 opinii)
HR-Power - Szkolenia Warszawa

Najwyższej Klasy Szkolenia

 • Warszawa
 • HR-Power

Szukasz godnej uwagi oferty dotyczącej szkoleń? HR-Power na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz ofertę.

5.0 (2 opinie)
FIREFLY MICHAŁ NOWAKOWSKI - Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

FIREFLY MICHAŁ NOWAKOWSKI

 • Warszawa

Zdecydowanie o wyborze szkoleń dla pracowników nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z FIREFLY MICHAŁ NOWAKOWSKI doradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (1 opinia)
Human2Human Academy - Usługi Szkoleniowe Warszawa

Human2Human Academy

 • Warszawa

Ten, kto szuka profesjonalnej usługi szkoleniowej winien koniecznie zgłosić się do tego szkoleniowca i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady na temat szkoleń

Jeśli interesują Cię opinie na temat szkoleń, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Delphi BDU sp.j - Edukacja Online Warszawa

Delphi BDU sp.j

 • Warszawa
Zaklad Usług Technicznych ( Firma Urliński )

Kompetencja oraz pomoc w realizacji umów związanych z wieloma wniskami dotyczącymi dotacji ZUS oraz dotacji UE

5.0 (1 opinia)
Meditraincenter Sp. z o.o. - Szkolenia Warszawa

Meditraincenter Sp. z o.o.

 • Warszawa
Zbigniew P.

Rzetelność, uczciwość i profesjonalizm. Polecam zdecydowanie.

5.0 (1 opinia)
BHPEXG - Przystępnie o Bezpieczeństwie! - Szkoleniowiec Warszawa

Utalentowany Szkoleniowiec

 • Warszawa
 • BHPEXG - Przystępnie o Bezpieczeństwie!

Usługi szkoleniowe to życiowa pasja ekipy z firmy BHPEXG - Przystępnie o Bezpieczeństwie - są prawdziwymi ekspertami w fachu szkoleniowca. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (2 opinie)
Wstronerozwoju Ewelina Zdzieszyńska - Szkolenia Warszawa

Odpowiednie Szkolenia

 • Warszawa
 • Wstronerozwoju Ewelina Zdzieszyńska
Agnieszka K.

Z przyjemnością uczestniczyłam w szkoleniu Pani Eweliny. Spotkanie na wysokim poziomie pod względem merytorycznym, jak również atrakcyjne w swojej formie. Prawdziwy trener z powołania. Dziękuję i życzę samych sukcesów.

5.0 (2 opinie)
Holistic View Business Solutions - Usługi Szkoleniowe Warszawa

Rzetelne Usługi Szkoleniowe

 • Warszawa
 • Holistic View Business Solutions
Michał G.

Organizacja i realizacja spełniła oczekiwania. Rewelacyjne, ludzkie podejścia, a zagadnienia poparte przykładami.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Doskonałe Szkolenia Dofinansowane z UE

 • Warszawa
 • RSAFETY
Teresa W.

Oferta e-mailowa przedstawiona po rozmowie telefonicznej. Szczegółowy opis oferty. Elastyczność w ustalaniu terminu.

5.0 (2 opinie)
Jomamoto Tomasz Maciążek - Szkolenia Dofinansowane Warszawa

Jomamoto Tomasz Maciążek

 • Warszawa

Wciąż nie znalazłeś szkoleń dofinansowywanych, mimo że poszukujesz od wielu dni? Jomamoto Tomasz Maciążek może zakończyć Twój problem. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

5.0 (3 opinie)
avatar icon

PW ADJW Andrzej Woszczyński

 • Warszawa
PW ADJW

Pan Andrzej ma widać doświadczenie, oraz zna się na swoich działaniach, zmontował mi szafkę szybko i solidnie. Polecam.

5.0 (1 opinia)
Kobietadetektyw.com - Szkolenia Biznesowe Warszawa

Dobre Szkolenia Biznesowe

 • Warszawa
 • Kobietadetektyw.com

Firma Kobietadetektyw.com oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Warszawy i z sąsiednich miast. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (35 opinii)
Agencja Innowacji sp. z o.o. - Usługi Szkoleniowe Warszawa

Profesjonalne Usługi Szkoleniowe

 • Warszawa
 • Agencja Innowacji sp. z o.o.

Zawiązana z pasji do edukacji online firma oferuje profesjonalne usługi szkoleniowe na obszarze miejscowości Warszawa, jak również okolicznych miast i powiatów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

5.0 (71 opinii)
Doradzwo Maciej Wrotniak - Szkolenia Warszawa

Znakomite Szkolenia

 • Warszawa
 • Doradzwo Maciej Wrotniak

Firma Doradzwo Maciej Wrotniak świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Warszawy i z sąsiednich miast. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

5.0 (35 opinii)
KarolPietrzak.pl - Szkolenia Biznesowe Warszawa

Odpowiednie Szkolenia Biznesowe

 • Warszawa
 • KarolPietrzak.pl
Agnieszka R.

Dzięki Tekstom od Pana Karola które wstawiliśmy na stronę, treść przekazu oferty zyskała zupełnie inny wymiar, zaczęli pojawiać się nowi klienci. Polecam, pełen profesjonalizm usług.

5.0 (4 opinie)
KOMPANIA EDU ART - Szkolenia Dofinansowane Warszawa

Rewelacyjne Szkolenia Dofinansowane

 • Warszawa
 • KOMPANIA EDU ART
Justyna N.

Polecam, podobał mi się szybki kontakt, jestem osobą ostrożną, więc wiele dopytywałam, czasami może o pierdoły, ale zawsze był mi poświęcony czas i wszystko wyjaśnione jasno i klarownie czego brakowało mi w innych firmach.

5.0 (6 opinii)
PLAYZOOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

Świetne Szkolenia Dla Pracowników

 • Warszawa
 • PLAYZOOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Emano S.C.

Reprezentuje firmy Emano S.C. zajmująca się projektowaniem i produkcją ekspozycji reklamowych. Współpracuje od 2 lat z firmą Playzoom w zakresie usług informatycznych. W tym czasie zostały uporządkowane usprawnione wszystkie stacje komputerowe, usprawniony przepływ informacji, oraz stabilność całego systemu. Pan Michał z wielką cierpliwością wykorzystując swoją wszechstronną wiedzę przeprowadziła nas przez migracje całego systemu. Tu należy podkreślić, że nie było to łatwe z uwagi na poziom naszej wiedzy informatycznej jak fakt, że cała operacja była przeprowadzana zdalnie. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem poziomu obsługi, dyspozycyjności i sprawności z jaką zostały rozwiązane wszystkie nasze dotychczasowe problemy. Szczerze polecam

5.0 (9 opinii)
PROTIP Marketing Local SEO & Lead Generation Experts - Edukacja Online Warszawa

Profesjonalna Edukacja Online

 • Warszawa
 • PROTIP Marketing Local SEO & Lead Generation Experts

Gdy szukasz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z PROTIP Marketing Local SEO Lead Generation Experts perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

5.0 (19 opinii)
Comvexa Group - Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

Bezkonkurencyjne Szkolenia Dla Pracowników

 • Warszawa
 • Comvexa Group

Szukający szkoleń dla pracowników winien już teraz zgłosić się do Comvexa Group i poznać dobre oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Ustal pasujący termin od razu!

5.0 (4 opinie)
MWM PR media wizerunek marketing - Szkolenia Dofinansowane z UE Warszawa

MWM PR media wizerunek marketing

 • Warszawa

Pragnąc dotrzeć do szkoleń dofinansowywanych z UE znajdziesz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma szkoleniowa MWM PR media wizerunek marketing jest najwyższej próby. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

5.0 (8 opinii)
DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak - Szkolenia Dofinansowane z UE Warszawa

DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak

 • Warszawa
Wiktor F.

Bardzo profesjonalne, rzetelne i indywidualne podejście do mojej sprawy. Doskonała praktyczna znajomość procedur sądowych, jestem bardzo zadowolony z wyroku jaki zapadł w mojej sprawie.

5.0 (17 opinii)
Completum Babicz & Babicz Sp. J. - Firma Szkoleniowa Warszawa

Completum Babicz & Babicz Sp. J.

 • Warszawa
Miior sp z o o sp k

Współpracujemy z firmą Completum Babicz Sp.J. od kilku lat. Fachowcy z Completum przeprowadzają dla nas szkolenia bhp, opracowują oceny ryzyk zawodowych, instrukcje. Dbają o szeroko rozumiane bezpieczeństwo pracy. Bardzo polecamy tych specjalistów.

5.0 (2 opinie)
Ranking Firm Szkoleniowych w Warszawie obejmuje również takie miejscowości jak Wesoła, Zakręt.

Poradniki o szkoleniach

Oferteo.pl to największy w Polsce serwis łączący firmy świadczące przeróżne usługi z potencjalnymi klientami. Na platformie działa ponad 500 tysięcy firm. 17 maja 2022 roku poznaliśmy laureatów corocznego plebiscytu Najlepsi, organizowanego przez nasz serwis. Wybrane firmy zostały odznaczone specjalnym emblematem „Najlepsi 2022”. Na jakiej zasadzie wyłaniano te firmy i dlaczego warto być aktywnym na ...

26.08.2022

Firmy, które świadczą usługi w różnych branżach, powinny wziąć pod uwagę działanie na Oferteo. Portal ten łączy osoby, które szukają Wykonawcy jakiejś usługi ze specjalistami, którzy ją wykonują. Jest tu zarejestrowanych ponad 530 tys. firm. Miesięcznie trafia tu prawie 200 tys. zleceń. Tym samym Oferteo jest największą w Polsce internetową platformą dla rynku usług, osiągając w nim ponad 60-procentowy ...

26.08.2022