Szkolenia Warszawa - Najlepsi w 2023

Najlepsze Oferty na Szkolenia w Warszawie, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Szkolenia Warszawa - ranking Najlepsi 2023

ranking info

Oto ranking najlepszych Firm Szkoleniowych w Warszawie w 2023 r. wybranych z 960 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.99 na podstawie 2624 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Szkolenia Warszawa
best badge
Irena P.

W imieniu grupy informuję, że uczył nas najlepszy trener, jakiego można sobie wymarzyć. Nazywaliśmy Go Tomaszem Cierpliwym. Zajęcia prowadził w ciekawy sposób, nauczył nas wszystkiego, czego oczekiwaliśmy, wykazał się ogromną kompetencją i znajomością tematu. Z wielką cierpliwością tłumaczył nam zawiłości poruszania się zarówno w internecie jak i w obsłudze komputerów, smartfonów i tabletów. Stworzył dla nas platformę, pracowaliśmy więc w grupie, wymieniali się doświadczeniami a nawet żartowali między sobą. Poziom szkolenia oceniamy na bardzo wysoki, naprawdę nauczyliśmy się bardzo wiele, ponadto Pan Tomasz Mrozek uczył każdego z nas tego, co komu było potrzebne poza programem szkolenia. Atmosfera w czasie zajęć była bardzo przyjemna, Pan

5.0 (52 opinie)
HOSTBHP TOMASZ GROSZYK - Edukacja Online Ostrołęka
best badge
Patrycja R.

Współpraca z firmą HOSTBHP to czysta przyjemność. Rzetelność, punktualność oraz doświadczenie owej firmy jest zadowalające i daje stuprocentowe efekty. Polecam współpracę.

5.0 (27 opinii)
ADAM MRÓZ KURSY KOMPUTEROWE OD 1999 R. - Szkolenia Warszawa
best badge
Sławomir K.

Witam. Przede wszystkim profesjonalizm. Dokładność, punktualność, skrupulatność. Gdyby było sześć gwiazdek dałbym sześć ale mamy tylko pięć. Cóż. Dzięki tym zajęciom polubiłem komputer, co najważniejsze przestałem się go bać. Po kilku lekcjach poruszam się w komputerze bardzo odważnie i płynnie. Jeśli chodzi zaś o pana Adama który prowadzi ten kurs to nauka z nim jest czystą przyjemnością. Profesjonalizm przez duże "P".

5.0 (23 opinie)
Strefa Wiedzy Agnieszka Walasek - Usługi Szkoleniowe Marki
best badge
Folder Service

Bardzo dziękuję za doskonałą współpracę! Elastyczność i otwartość na zmienne potrzeby Klienta na najwyższym poziomie. Wysokie kwalifikacje i doskonałe przygotowanie merytoryczne.

5.0 (16 opinii)
Grupa Szkoleniowa SOLBERG Sp.z o.o. - Szkolenia Strumień
best badge
Monika K.

Usługi szkoleniowe na najwyższym poziomie! Szkolenie przeprowadzone w sposób zachęcający do aktywnego działania. Na nudę nie można narzekać. Materiały szkoleniowe przygotowane ze staranną dokładnością. Polecam każdemu!

5.0 (10 opinii)
NT GROUP Sp. z o.o. - Szkolenia Biznesowe Łódź
best badge
Twg Polska

Organizacja szkolenia na wysokim poziomie. Opiekun szkolenia Pani Anna zadbała o najmniejszy szczegół. Szkolenie z komunikacji interpersonalnej, było niezwykle wartościowe i inspirujące. Dzięki różnym ćwiczeniom i ocenie sytuacji, uczyliśmy się skutecznie, oceniać swoje myśli i emocje oraz uwzględniać perspektywy innych osób. Dzięki temu relacje w zespole są autentyczne, pełne empatii i wspólnego działania. Trenerka, która prowadzili szkolenie, była nie tylko profesjonalna, ale także bardzo kompetentna i wspaniale przygotowana. Miała ogromną wiedzę na temat komunikacji interpersonalnej i umiała ją wykorzystać w przystępny sposób, angażując nas w interaktywne zajęcia. Jej pozytywne podejście i wskazówki umożliwiały swobodne i

5.0 (4 opinie)
Circinus Training Center Adam Pluciński - Szkoleniowiec Siekierki wielkie
best badge
Green Office Ecologic

Absolutnie pełny profesjonalizm w obsłudze. Bez narzucania się, błyskawiczny kontakt, błyskawiczne załatwienie dokumentacji. Pomocny Zespół Circinus sprawił, że całość zlecenia zamknęliśmy w tydzień. Trener Adam Górecki natomiast jest genialny! Poczuł nasza branżę od razu, dzięki czemu szkolony Zespół miał przekonanie że szkoli ich ktoś kto zna ich rzeczywistość, a nie przypadkowy coach - to był genialny warsztat. Polecam każdej firmie która chce ośmielić swoich ludzi i pokazać im, że są najlepsi.

5.0 (4 opinie)
Pomogę Bo Mogę - Szkolenia Dla Pracowników Poznań
best badge
Waldemar G.

Miałem dzisiaj okazję, razem z innymi kolegami z pracy, być na szkoleniu prowadzonym przez ratownika medycznego. Niesamowita wiedza i dużo praktyki podczas szkolenia. Bardzo przydatne i nie da się tego zapomnieć. Świetne przygotowanie ze strony prowadzącego. Polecam wszystkim. Jestem pod wrażeniem. I dziękuję raz jeszcze.

5.0 (4 opinie)
TARBONUS Sp. z o.o., Oddział w Warszawie - Szkolenia Dla Pracowników Warszawa
best badge
Przemysław S.

Chciałbym udzielić referencji firmie szkoleniowo-doradczej TARBONUS Sp. z o.o., Oddział w Warszawie, z którą współpracujemy na płaszczyźnie szkoleń okresowych w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Wszystkie dotychczasowe szkolenia bhp, zrealizowane dla nas przez TARBONUS Sp. z o.o., Oddział w Warszawie, przeprowadzone zostały w profesjonalny sposób zarówno od strony merytorycznej, jak i organizacyjnej – z należytą starannością oraz dokładnością. Wysoko oceniamy także współpracę w tzw. obszarze post szkoleniowym (wystawianie zaświadczeń itp.). Mając na uwadze powyższe, z pełnym przekonaniem polecamy usługi szkoleniowe w zakresie bhp świadczone przez TARBONUS Sp. z o.o., Oddział w Warszawie.

5.0 (3 opinie)
"360 Smart Business Consulting" - Szkolenia Warszawa
best badge
Magda N.

Firma Ma Wartości, które oparte są Cnotami, Człowiek i jego Potrzeby są Ważne. Firma dostarcza Wartościowej wiedzy, która działa i przynosi Efekty. Jak się Szkolić to u Najlepszych pod Okiem Mistrzów. Firma 360 Smart Business Consulting to zapewnia i Gwarantuje.

5.0 (2 opinie)

Więcej firm szkoleniowych z Warszawy

Magdalena Czyż szkolenia&rekrutacja - Szkolenia Warszawa

Jeżeli szukasz rewelacyjnej współpracy to specjaliści z Magdalena Czyż szkoleniarekrutacja perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

5.0 (55 opinii)
Media Project Group - Usługi Szkoleniowe Warszawa

Świetne Usługi Szkoleniowe Warszawa

 • Warszawa
 • Media Project Group

Uwierz w fachowość Media Project Group. Ta renomowana firma szkoleniowa jest ceniona w branży w okolicy Warszawy za drobiazgowe wykonywanie usług szkoleniowych. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

5.0 (26 opinii)
SAFETY4ALL Akademia Pierwszej Pomocy - Szkolenia Warszawa
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Ze szkolenia jesteśmy bardzo zadowoleni! Merytorycznie w punkt, bardzo przystępnie i ciekawie prowadzone. Pomoce szkoleniowe dla każdego indywidualnie zapewnione. Prowadzący miły, komunikatywny i w pełni profesjonalny. Cena również przystępna. Dziękujemy!!! Polecamy bardzo!!!

5.0 (6 opinii)
Pracownia biznesu Natalia Kościuk - Szkolenia Dofinansowane Warszawa
Ewelina P.

Polecam! Nie znam się totalnie na sprzedaży i jej zasadach, dlatego Natalia spadła mi z nieba (no dobra może nie z nieba). Na Warsztacie dostałam bardzo dużo przydatnej wiedzy i gotowych rozwiązań do wprowadzenia, jednocześnie w zrozumiałej i klarownej dla mnie formie. Nic tylko brać się do pracy.

5.0 (6 opinii)
Ratujesz24.pl - Firma Szkoleniowa Warszawa

Świetna Firma Szkoleniowa Warszawa

 • Warszawa
 • Ratujesz24.pl

Sprawdź fachowość Ratujesz24.pl. Ta uznana firma szkoleniowa jest szanowana w branży w rejonie Warszawy za całościowe podejście do usług szkoleniowych. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

5.0 (25 opinii)

Dołącz do naszych Firm Szkoleniowych w Warszawie

Działasz na rynku jako Firma Szkoleniowa i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

HCCG - Human Capital Consulting Group Witold Moszyński & Partners - Edukacja Online Warszawa

Solidna Edukacja Online Warszawa

 • Warszawa
 • HCCG - Human Capital Consulting Group Witold Moszyński &

Firma HCCG - Human Capital Consulting Group Witold Moszyński Partners oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z Warszawy i z sąsiednich miast. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 (3 opinie)
USŁUGI BHP KRZYSZTOF SZAFAROWICZ - Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

Świetne Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

 • Warszawa
 • USŁUGI BHP KRZYSZTOF SZAFAROWICZ
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 ul. Młodzieżow 1, 05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

Pan Krzysztof Szafarowicz w dniu 3.X.2019r. prowadził w naszej placówce oświatowej okresowe szkolenie bhp dla 40 osób. Szkolenie zostało przeprowadzone w bardzo ciekawy sposób, zachęcający do słuchania. Pan Krzysztof jest osobą kompetentną odnośnie bhp oraz bardzo komunikatywną, o ogromnym poczuciu humoru.Wybór tej oferty był w 100% trafiony. Po szkoleniu pracownicy oświadczyli,ze jeśli szkolenie bhp to tylko z panem Szafarowicz. Jest to chyba najlepsza ocena wykonania usługi przez pana Krzysztofa .Szafarowicz.

5.0 (15 opinii)
PerfectCircle Sp. z o.o. - Szkolenia Dofinansowane Warszawa

Pracownicy PerfectCircle Sp. z o.o. zaproponują Ci doskonałą ofertę szkoleń dofinansowywanych. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

5.0 (4 opinie)
Madokado Sp. z o.o. - Szkolenia Warszawa

Eksperci z Madokado Sp. z o.o. złożą Ci najlepszą ofertę szkoleń. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 (3 opinie)
Erkao - Edukacja Online Warszawa

Erkao

 • Warszawa

Firma szkoleniowa Erkao to prawdziwi profesjonaliści w temacie edukacji online. Swoje usługi oferują w pobliżu Warszawy. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (5 opinii)

Porównanie cen i kosztów szkoleń w Warszawie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów szkoleń? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści od szkoleń z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Quiesco BHP PPOŻ Ochrona Środowiska - Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

Opłacalne Szkolenia Dla Pracowników

 • Warszawa
 • Quiesco BHP PPOŻ Ochrona Środowiska
Zuzanna C.

Zaczynając od rewelacyjnej komunikacji - na wszystkie, nawet najdrobniejsze pytania dostawałam odpowiedź zazwyczaj nawet tego samego dnia. Firmie udało się również dostosować program szkolenia do naszych indywidualnych potrzeb, przez co idealnie odpowiadał na nasze potrzeby. Co więcej, było to chyba jedyne szkolenie z pierwszej pomocy, jakie kojarzę na rynku, gdzie każdy z uczestników mógł realnie przetestować wykonywanie RKO z defibrylatorem AED przez co najmniej 4-6 minut, czyli sytuacji bardzo zbliżonej do realiów. Prowadzący bardzo dobrze obeznany z tematem, jestem wręcz pozytywnie zaskoczona odniesieniem całej teoretycznej wiedzy do sytuacji z życia. W dużym skrócie - serdecznie polecam!

5.0 (1 opinia)
PERSON AND DEVELOPMENT GRZEGORZ WRONKA - Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

PERSON AND DEVELOPMENT GRZEGORZ WRONKA

 • Warszawa
Marta K.

Indywidualne, nieszablonowe podejście do Klienta. Szkolenia szyte na miarę. Po warsztatach, masz poczucie, że nie ma rzeczy niemożliwych. :-) Prowadzący zaraża optymizmem i motywacją do działania. Wiedza przekazana w przystępny sposób, poparta konkretnymi przykładami, co pozwala lepiej zrozumieć i przyswoić tematy. Bardzo pomocne materiały po szkoleniu, z których korzystam do dziś.

5.0 (3 opinie)
Ratuj & Bądź Bezpieczny - szkolenia i kursy. BHP & Pierwsza Pomoc - Łukasz Pietrzak - Usługi Szkoleniowe Warszawa

Znakomite Usługi Szkoleniowe

 • Warszawa
 • Ratuj & Bądź Bezpieczny - szkolenia i kursy. BHP & Pierwsza
Aleksandra J.

Profesjonalna i rzetelna wiedza, dobry kontakt z klientem. Terminy i miejsce dogodne dla klientów. Polecam.

5.0 (1 opinia)
KKZ Damian Wójcik - Szkolenia Warszawa

Odpowiednie Szkolenia Warszawa

 • Warszawa
 • KKZ Damian Wójcik
7taIv6n0WbochIe7UQ9J E.

Ok super choć się nie powiodło ale zrozumiałe

5.0 (2 opinie)
EXO EDU Sp. z o.o. - Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

Doskonałe Szkolenia Dla Pracowników

 • Warszawa
 • EXO EDU Sp. z o.o.
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Maz., Publiczne Przedszkole nr 5

Świetnie przygotowane i przeprowadzone szkolenie. Uczestnicy czuli zaangażowanie zarówno firmy, jak i wiodącego trenera.

5.0 (1 opinia)
"Piel-Med" Paweł Krakowiak Indywidualna Praktyka Pielęgniarska - Edukacja Online Warszawa

Doskonała Edukacja Online

 • Warszawa
 • "Piel-Med" Paweł Krakowiak Indywidualna Praktyka

Eksperci z Piel-Med Paweł Krakowiak Indywidualna Praktyka Pielęgniarska to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży edukacji online. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

5.0 (8 opinii)
Human2Human Academy - Szkolenia Warszawa

Znakomite Szkolenia

 • Warszawa
 • Human2Human Academy

Osoby z Human2Human Academy przedstawią Ci bezkonkurencyjną ofertę szkoleń. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Żeby poznać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

5.0 (1 opinia)
HR-Power - Szkolenia Biznesowe Warszawa

Najwyższej Klasy Szkolenia Biznesowe

 • Warszawa
 • HR-Power

Znalezienie najwyższej klasy szkoleń biznesowych jest niełatwe, ale HR-Power na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 (2 opinie)
Delphi BDU sp.j - Szkolenia Warszawa

Najwyższej Klasy Szkolenia

 • Warszawa
 • Delphi BDU sp.j

Szukasz godnej uwagi oferty dotyczącej szkoleń? Delphi BDU sp.j na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz ofertę.

5.0 (1 opinia)
FIREFLY MICHAŁ NOWAKOWSKI - Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

FIREFLY MICHAŁ NOWAKOWSKI

 • Warszawa

Zdecydowanie o wyborze szkoleń dla pracowników nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z FIREFLY MICHAŁ NOWAKOWSKI doradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady na temat szkoleń

Jeśli interesują Cię opinie na temat szkoleń, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Meditraincenter Sp. z o.o. - Usługi Szkoleniowe Warszawa

Meditraincenter Sp. z o.o.

 • Warszawa

Ten, kto szuka profesjonalnej usługi szkoleniowej winien koniecznie zgłosić się do tego szkoleniowca i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

5.0 (1 opinia)
Wstronerozwoju Ewelina Zdzieszyńska - Edukacja Online Warszawa

Wstronerozwoju Ewelina Zdzieszyńska

 • Warszawa
Agnieszka K.

Z przyjemnością uczestniczyłam w szkoleniu Pani Eweliny. Spotkanie na wysokim poziomie pod względem merytorycznym, jak również atrakcyjne w swojej formie. Prawdziwy trener z powołania. Dziękuję i życzę samych sukcesów.

5.0 (2 opinie)
Holistic View Business Solutions - Szkolenia Warszawa

Holistic View Business Solutions

 • Warszawa
Michał G.

Organizacja i realizacja spełniła oczekiwania. Rewelacyjne, ludzkie podejścia, a zagadnienia poparte przykładami.

5.0 (1 opinia)
BHPEXG - Przystępnie o Bezpieczeństwie! - Szkoleniowiec Warszawa

Utalentowany Szkoleniowiec

 • Warszawa
 • BHPEXG - Przystępnie o Bezpieczeństwie!

Usługi szkoleniowe to życiowa pasja ekipy z firmy BHPEXG - Przystępnie o Bezpieczeństwie - są prawdziwymi ekspertami w fachu szkoleniowca. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Odpowiednie Szkolenia

 • Warszawa
 • RSAFETY
Teresa W.

Oferta e-mailowa przedstawiona po rozmowie telefonicznej. Szczegółowy opis oferty. Elastyczność w ustalaniu terminu.

5.0 (2 opinie)
Jomamoto Tomasz Maciążek - Usługi Szkoleniowe Warszawa

Rzetelne Usługi Szkoleniowe

 • Warszawa
 • Jomamoto Tomasz Maciążek
Aleksandra G.

Jestem zadowolona z naprawy jak nigdy! Z moim problem w jednostce zgłaszałam się do wielu specjalistów, żaden nie dostrzegał problemu który uniemożliwiał odpalenie PC. Dopiero Pan Tomasz naprawił jednostkę, błyskawicznie! Oby więcej takich specjalistów jak i serdecznych ludzi! Z całego serducha polecam fachowca.

5.0 (3 opinie)
avatar icon

Doskonałe Szkolenia Dofinansowane z UE

 • Warszawa
 • PW ADJW Andrzej Woszczyński
PW ADJW

Pan Andrzej ma widać doświadczenie, oraz zna się na swoich działaniach, zmontował mi szafkę szybko i solidnie. Polecam.

5.0 (1 opinia)
Agencja Innowacji sp. z o.o. - Szkolenia Dofinansowane Warszawa

Agencja Innowacji sp. z o.o.

 • Warszawa

Wciąż nie znalazłeś szkoleń dofinansowywanych, mimo że poszukujesz od wielu dni? Agencja Innowacji sp. z o.o. może zakończyć Twój problem. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

5.0 (70 opinii)
KarolPietrzak.pl - Edukacja Online Warszawa

KarolPietrzak.pl

 • Warszawa
Agnieszka R.

Dzięki Tekstom od Pana Karola które wstawiliśmy na stronę, treść przekazu oferty zyskała zupełnie inny wymiar, zaczęli pojawiać się nowi klienci. Polecam, pełen profesjonalizm usług.

5.0 (4 opinie)
Kobietadetektyw.com - Szkolenia Biznesowe Warszawa

Dobre Szkolenia Biznesowe

 • Warszawa
 • Kobietadetektyw.com

Firma Kobietadetektyw.com oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Warszawy i z sąsiednich miast. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (32 opinie)
Doradzwo Maciej Wrotniak - Usługi Szkoleniowe Warszawa

Profesjonalne Usługi Szkoleniowe

 • Warszawa
 • Doradzwo Maciej Wrotniak

Zawiązana z pasji do edukacji online firma oferuje profesjonalne usługi szkoleniowe na obszarze miejscowości Warszawa, jak również okolicznych miast i powiatów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

5.0 (30 opinii)
Comvexa Group - Szkolenia Warszawa

Znakomite Szkolenia

 • Warszawa
 • Comvexa Group

Firma Comvexa Group świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Warszawy i z sąsiednich miast. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

5.0 (4 opinie)
PROTIP Marketing Local SEO & Lead Generation Experts - Szkolenia Biznesowe Warszawa

Odpowiednie Szkolenia Biznesowe

 • Warszawa
 • PROTIP Marketing Local SEO & Lead Generation Experts
Marlena Z.

Profesjonaliści sami w sobie! Dzięki usłudze pozycjonowania moja restauracja ma coraz więcej klientów. To, co zasługuje również na pochwałę to bardzo zgrany zespół oraz dobry kontakt o każdej porze. Oby tak dalej!

5.0 (19 opinii)
PLAYZOOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Szkolenia Dofinansowane Warszawa

Rewelacyjne Szkolenia Dofinansowane

 • Warszawa
 • PLAYZOOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Emano S.C.

Reprezentuje firmy Emano S.C. zajmująca się projektowaniem i produkcją ekspozycji reklamowych. Współpracuje od 2 lat z firmą Playzoom w zakresie usług informatycznych. W tym czasie zostały uporządkowane usprawnione wszystkie stacje komputerowe, usprawniony przepływ informacji, oraz stabilność całego systemu. Pan Michał z wielką cierpliwością wykorzystując swoją wszechstronną wiedzę przeprowadziła nas przez migracje całego systemu. Tu należy podkreślić, że nie było to łatwe z uwagi na poziom naszej wiedzy informatycznej jak fakt, że cała operacja była przeprowadzana zdalnie. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem poziomu obsługi, dyspozycyjności i sprawności z jaką zostały rozwiązane wszystkie nasze dotychczasowe problemy. Szczerze polecam

5.0 (9 opinii)
Completum Babicz & Babicz Sp. J. - Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

Świetne Szkolenia Dla Pracowników

 • Warszawa
 • Completum Babicz & Babicz Sp. J.
Miior sp z o o sp k

Współpracujemy z firmą Completum Babicz Sp.J. od kilku lat. Fachowcy z Completum przeprowadzają dla nas szkolenia bhp, opracowują oceny ryzyk zawodowych, instrukcje. Dbają o szeroko rozumiane bezpieczeństwo pracy. Bardzo polecamy tych specjalistów.

5.0 (2 opinie)
DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak - Edukacja Online Warszawa

Profesjonalna Edukacja Online

 • Warszawa
 • DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak

Gdy szukasz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

5.0 (15 opinii)
MWM PR media wizerunek marketing - Szkolenia Dla Pracowników Warszawa

Bezkonkurencyjne Szkolenia Dla Pracowników

 • Warszawa
 • MWM PR media wizerunek marketing

Szukający szkoleń dla pracowników winien już teraz zgłosić się do MWM PR media wizerunek marketing i poznać dobre oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Ustal pasujący termin od razu!

5.0 (8 opinii)
Akademia Rozwoju Katarzyna Słomska - Szkolenia Dofinansowane z UE Warszawa

Akademia Rozwoju Katarzyna Słomska

 • Warszawa

Pragnąc dotrzeć do szkoleń dofinansowywanych z UE znajdziesz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma szkoleniowa Akademia Rozwoju Katarzyna Słomska jest najwyższej próby. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

5.0 (5 opinii)
Nowa Grupa Kreatywna - Szkolenia Dofinansowane z UE Warszawa

Nowa Grupa Kreatywna

 • Warszawa
Rafał B.

Bardzo dobra współpraca, mimo tego że miałem duże wymagania. Projekt niestandardowy. Polecam. Rafał B.

5.0 (7 opinii)
Przystań Psychologiczna - Firma Szkoleniowa Warszawa

Przystań Psychologiczna

 • Warszawa
Adam L.

Zdecydowanie polecam, prowadzenie terapii online to nietypowa opcja, ale jak dla mnie faktycznie świetnie się sprawdza.

5.0 (8 opinii)
Ranking Firm Szkoleniowych w Warszawie obejmuje również takie miejscowości jak Wesoła, Zakręt.

Poradniki o szkoleniach

Oferteo.pl to największy w Polsce serwis łączący firmy świadczące przeróżne usługi z potencjalnymi klientami. Na platformie działa ponad 500 tysięcy firm. 17 maja 2022 roku poznaliśmy laureatów corocznego plebiscytu Najlepsi, organizowanego przez nasz serwis. Wybrane firmy zostały odznaczone specjalnym emblematem „Najlepsi 2022”. Na jakiej zasadzie wyłaniano te firmy i dlaczego warto być aktywnym na ...

26.08.2022

Firmy, które świadczą usługi w różnych branżach, powinny wziąć pod uwagę działanie na Oferteo. Portal ten łączy osoby, które szukają wykonawcy jakiejś usługi ze specjalistami, którzy ją wykonują. Jest tu zarejestrowanych ponad 530 tys. firm. Miesięcznie trafia tu prawie 200 tys. zleceń. Tym samym Oferteo jest największą w Polsce internetową platformą dla rynku usług, osiągając w nim ponad 60-procentowy ...

26.08.2022