Szkolenia Płońsk - Najlepsze w 2021

Najlepsze Oferty na Szkolenia w Płońsku, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Szkolenia

Szkolenia Płońsk

Najwyższej Klasy Szkolenie Płońsk

 • Jarocin
 • 6 km od Płońsk
 • PROTECT-BHP Łukasz Parysek
Maria A.

Szkolenia wstępne i okresowe BHP Usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy to m.in.:  Szkolenia wstępne przy przyjęciu do pracy;  Szkolenia okresowe (pracodawcy, osoby kierujące pracownikami, pracownicy administracyjno - biurowi, pracownicy na stanowiskach robotniczych);  Szkolenia e-Learning;  Ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy;  Sporządzanie pełnej dokumentacji powypadkowej (wypadek przy pracy, wypadek w drodze do lub z pracy);  Instrukcje BHP;  Reprezentowanie firmy przed organami sprawującymi nadzór (PIP, PIS);  Kontrola warunków BHP w firmie (roczna analiza stanu BHP oraz kontrole problemowe);  Doradztwo w zakresie metod i organizacji stanowisk pracy, na których występują czynniki niebezpieczne, szkodliwe dla zdrowia lub warunki uciążliwe;  Udział w komisjach bezpieczeństwa w zakładzie pracy;  Dobór środków ochrony zbiorowej i indywidualnej;  Zaopatrzenie firmy w artykuły bhp (znaki bezpieczeństwa, apteczki, gaśnice); Usługi w zakresie ochrony przeciwpożarowej:  Szkolenia z zakresu PPOŻ.;  Opracowanie i prowadzenie dokumentacji PPOŻ.;  Opracowanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego;  Oznakowanie budynków znakami bezpieczeństwa oraz opracowanie rozmieszczenia podręcznego sprzętu gaśniczego;  Opieka przeciwpożarowa nad obiektem budowlanym;  Doradztwo w zakresie w zakresie PPOŻ.;

BHP PARTNER - Szkolenia dla Pracowników Płońsk

BHP PARTNER

 • Płońsk

Dotarcie do dobrego szkolenia może być skomplikowane, ale BHP PARTNER na 100% pomoże Ci w znalezieniu adekwatnego produktu. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Dobre Szkolenie

 • Płońsk
 • Sztuka Sprzedaży Szkolenia i Doradztwo

Szkolenia biznesowe i szczegóły z tym związane skończą być dla Ciebie kłopotem, jeśli wybierzesz ofertę Sztuka Sprzedaży Szkolenia i Doradztwo. Profesjonalni eksperci z branży szkoleń biznesowych pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Doskonałe Szkolenia Biznesowe Płońsk

 • Płońsk
 • Dawid Dariusz Szkolenia i Kursy Na Wózki Widłowe Darpol

Uwierz w fachowość Dawid Dariusz Szkolenia i Kursy Na Wózki Widłowe Darpol. Ta renomowana firma szkoleniowa jest ceniona w branży w okolicy Płońska za szczegółowe wykonywanie usług szkoleniowych. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać dopasowaną ofertę.

Szkolenia biznesowe i szczegóły z tego wynikające już nie będą dla Ciebie kłopotem, jeśli wybierzesz ofertę GarleySchool Agnieszka Hojnowska-Garlej. Profesjonalni eksperci z dziedziny szkoleń biznesowych pomogą Ci znaleźć skrojone na miarę rozwiązanie. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Dołącz do naszych Firm Szkoleniowych w Płońsku

Działasz na rynku jako Firma Szkoleniowa i szukasz nowych Klientów z Płońska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi szkoleniowej Edu Rat Kursy Pierwszej Pomocy mgr Andrzej Dalecki wybija się w branży. Sławę tworzą oceny szczęśliwych zleceniodawców. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

Planujesz wybrać solidnego specjalistę do realizacji swoich planów? Marketing Dystrybucja i Sprzedaż Towarów Usługi Pedagogiczne Anastazja Celian z Płońska jest na to skuteczną metodą. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Świetne Szkolenia dla Pracowników Płońsk

 • Glinojeck
 • 20 km od Płońsk
 • Teodorska

W ramach działalności wykonujemy szkolenia bhp. Świadczymy usługi na rynku od 2009. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to woj. mazowieckie. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

Opłacalne Szkolenie

 • Nowy Dwór Mazowiecki
 • Tomasz Gross Usługi Szkoleniowe w Zakresie Prowadzenia

Dobra firma szkoleniowa świadcząca swoje usługi na terenie Płońska i w pobliskich powiatach. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

BHP PPOŻ Fireland Ciechanów - Firma Szkoleniowa Ciechanów

Dobra Firma Szkoleniowa

 • Ciechanów
 • 28 km od Płońsk
 • BHP PPOŻ Fireland Ciechanów
Aleksandra Z.

Fireland jest firmą zajmującą się szeroko rozumianą problematyką BHP, PPOŻ i PIERWSZEJ POMOCY. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia oraz doświadczenie w zapewnianiu bezpieczeństwa w najtrudniejszych środowiskach pracy. Oferujemy pojedyncze usługi jak również prowadzimy całościowy nadzór nad zakładem. Przyjedziemy, przeprowadzimy wstępny audyt i podpowiemy kierunki działania bez żadnej opłaty. Zapraszamy do kontaktu. oferujemy Tworzenie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego. Prowadzenie i przegląd okresowy podległych obiektów w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Legalizacja gaśnic i hydrantów przeciwpożarowych. Prowadzenie dokumentacji dotyczącej ochrony przeciwpożarowej. Stały nadzór nad bezpieczeństwem przeciwpożarowym w zakładzie Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w sprawach ochrony przeciwpożarowej Sporządzanie rocznych informacji o stanie ochrony przeciwpożarowej zakładu Pełnienie funkcji służby BHP w firmie. Szkolenia wstępne, okresowe BHP i PPOŻ. Tworzenie oceny ryzyka zawodowego. Opracowywanie planów BIOZ i IBWR (instrukcja bezpiecznego wykonywania robót). Tworzenie instrukcji ogólnozakładowych i stanowiskowych. Badanie przyczyn wypadków oraz sporządzanie ich pełnej dokumentacji. Wdrażanie tematyki BHP do regulaminów pracy. Przeprowadzanie przeglądów i kontroli warunków pracy. Inicjowanie i rozwijanie na terenie zakładu pracy różnych form popularyzacji problematyki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Tworzenie struktury ochrony danych osobowych (RODO).

Porównanie cen i kosztów szkoleń w Płońsku

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów szkoleń? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Płońsku? Złóż zapytanie, a specjaliści od szkoleń z Płońska sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
Akme-Izabela Olszewska - Szkolenie Ciechanów

Najwyższej Klasy Szkolenie

 • Ciechanów
 • 28 km od Płońsk
 • Akme-Izabela Olszewska

Poszukujesz profesjonalisty wykonującego usługi szkoleniowe? Ten szkoleniowiec jest liderem w Płońsku. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

MIND&LIFE PSYCHOLOGY Bartosz Jasiński

 • Ciechanów
 • 28 km od Płońsk

Działamy w branży od 2015 roku. Nasza specjalność to depresja, DDA, zaburzenia lekowe, zespół aspergera, ADHD, uzaleznienia, na terenie Warszawa, Grodzisk mazowiecki.

Ośrodek Szkoleniowy LOG-SERVICE - Szkolenia Dofinansowane Nasielsk

Ośrodek Szkoleniowy LOG-SERVICE

 • Nasielsk
 • 27 km od Płońsk
Paweł L.

Mogę polecić za profesjonalne podejście do szkolenia.

Salt Aviation Sp. z o.o. - Usługi Szkoleniowe Nowy Dwór Mazowiecki

Salt Aviation Sp. z o.o.

 • Nowy Dwór Mazowiecki
 • 32 km od Płońsk

Spółka Salt Aviation oferuje usługi w zakresie przewozów i usług lotniczych. Posiadamy ogromną flotę świetnej jakości samolotów i śmigłowców którymi zarządza zgodnie z otrzymanym Certyfikatem Operatora Lotniczego i Certyfikatem Usług Lotniczych. Siedziba naszej firmy mieści się terenie Lotniska Modlin pod Warszawą. Do naszych usług zaliczają się między innymi szkolenia lotnicze, zarządzanie flotą, loty zapoznawcze a także transport medyczny. Największy nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Sprawdź naszą ofertę.Salt Aviation to kontynuacja działalności firmy EasyAir. Spółka Salt Aviation (dawniej EasyAir D.Malec s.j.) jest posiadaczem floty samolotów i śmigłowców, którymi operuje zgodnie z otrzymanym

MRC Group Sp.zoo

 • Gzy
 • 38 km od Płońsk

Znalezienie dobrej firmy szkoleniowej to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci MRC Group Spzoo - to prawdziwi profesjonaliści działający na terenie Płońska, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Edyta Kołodziej Lumico Szkolenia i Coaching

 • Ciechanów
 • 28 km od Płońsk

Namierzenie dobrej firmy szkoleniowej nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci Edyta Kołodziej Lumico Szkolenia i Coaching - to prawdziwi specjaliści działający na terenie Płońska, którzy znają się na swojej robocie. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

Radex-Bis. Irena Dębska - Firma Szkoleniowa Ciechanów

Dobra Firma Szkoleniowa

 • Ciechanów
 • 28 km od Płońsk
 • Radex-Bis. Irena Dębska

Każdy, kto potrzebuje usługi szkoleniowej winien już teraz zgłosić się do tego szkoleniowca i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz oferowaną jakość. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

"4 Good Life" Tomasz Cejmerowski

 • Ciechanów
 • 28 km od Płońsk

Jeśli poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z 4 Good Life Tomasz Cejmerowski są dla Ciebie idealni. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Ośrodek Szkoleń Barbara Dziewicka - Firma Szkoleniowa Ciechanów

Ośrodek Szkoleń Barbara Dziewicka

 • Ciechanów
 • 28 km od Płońsk

Firma Ośrodek Szkoleń Barbara Dziewicka świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z Płońska i okolic. Żeby otrzymać wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Tomasz Jachna - Szkolenia Biznesowe Strzegowo

Tomasz Jachna

 • Strzegowo
 • 28 km od Płońsk

Zakres naszego działania to doradztwo biznesowe, interim management. Realizujemy zlecenia od 2012. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Polski. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

Opinie i porady na temat szkoleń

Jeśli interesują Cię opinie na temat szkoleń, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Płońska. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

DSLO Dariusz Słomkowski

 • Nowy Dwór Mazowiecki
 • 32 km od Płońsk

Szukasz specjalisty świadczącego usługi szkoleniowe? Ci szkoleniowcy nie mają sobie równych na terenie Płońska. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

FORLIFE BEZPIECZEŃSTWO POŻAROWE S.C. - Usługi Szkoleniowe Nowy Dwór Mazowiecki

Dobre Usługi Szkoleniowe

 • Nowy Dwór Mazowiecki
 • 32 km od Płońsk
 • FORLIFE BEZPIECZEŃSTWO POŻAROWE S.C.

Firma FORLIFE BEZPIECZEŃSTWO POŻAROWE s.c. świadczy kompleksowe usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Nasz zespół to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, dla których zagrożone życie i mienie jest najważniejsze. Realizując zlecenia zawsze kierujemy się mottem zawartym w naszym logo „Bezpieczeństwo Pożarowe dla życia”. Nasza firma jest autoryzowanym partnerem wielu czołowych producentów z zakresu ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa. Rozpoczynając z nami współprace mają Państwo gwarancję pełnego zaangażowania w wykonanie usługi. Fachowość, rzetelność, terminowość i odpowiedzialność, to cechy które nas wyróżniają na tle innych firm. Zawsze stosujemy rozwiązania nowoczesne i optymalne spełniające wymagania formalno-prawne.

Solidne Usługi Szkoleniowe

 • Kaliszki
 • 38 km od Płońsk
 • BHP Zabielewicz Marta

Takiej oferty szkolenia szybko nie znajdziesz w miejscowości Płońsk i okolicy, więc jeżeli poszukujesz świetnego szkolenia to niezwłocznie zobacz BHP Zabielewicz Marta. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Akademia Sukcesu Joanna Płuciennik - Szkolenie Płock

Szkolenie

 • Płock
 • 47 km od Płońsk
 • Akademia Sukcesu Joanna Płuciennik

Firma Akademia Sukcesu Joanna Płuciennik oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Płońsk oraz przyległych powiatów. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Uslugi budowlane - Szkolenie Kampinos

Idealne Szkolenie

 • Kampinos
 • 42 km od Płońsk
 • Uslugi budowlane

Ten, kto potrzebuje usługi szkoleniowej musi już dziś zgłosić się do tego szkoleniowca i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz oferowaną jakość. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

Patryk Tworek - Szkoleniowiec Płock

Szkoleniowiec

 • Płock
 • 47 km od Płońsk
 • Patryk Tworek

Patryk Tworek zapewnia bogatą ofertę bezkonkurencyjnego szkolenia gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a dla zainteresowanych również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Bezkonkurencyjne Szkolenie

 • Wieliszew
 • 44 km od Płońsk
 • usługi ppoż

Każdy, kto potrzebuje szkoleń dofinansowywanych musi zgłosić się do usługi ppoż i zobaczyć świetne oferty. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

HR EFFECTS Aleksandra Strześniewska

 • Płock
 • 47 km od Płońsk

Takiej oferty szkoleń biznesowych prędko nie znajdziesz na terenie Płońska, więc jeśli poszukujesz znakomitych szkoleń biznesowych to natychmiast sprawdź HR EFFECTS Aleksandra Strześniewska. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Firma Szkoleniowa WUR-POL - Szkolenia Biznesowe Płock

Firma Szkoleniowa WUR-POL

 • Płock
 • 47 km od Płońsk

Jeszcze nie znalazłeś szkoleń dofinansowywanych, mimo iż szukasz od dawna? Firma Szkoleniowa WUR-POL może rozwiązać Twój problem. Ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Enter Studio - Szkolenia Dofinansowane Płock

Szkolenia Dofinansowane

 • Płock
 • 47 km od Płońsk
 • Enter Studio

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję szkolenia trafisz na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma szkoleniowa Enter Studio nie ma sobie równych. Żeby otrzymać ofertę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Centrum Kształcenia w Płocku

 • Płock
 • 47 km od Płońsk

Nadal nie znalazłeś szkolenia, choć próbujesz znaleźć od kilku tygodni? Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Centrum Kształcenia w Płocku może zakończyć Twój problem. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Centrum Kształcenia w Płocku - Szkolenie Płock

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Centrum Kształcenia w Płocku

 • Płock
 • 47 km od Płońsk

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Centrum Kształcenia w Płocku jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego. Zajmująca się organizacją i przeprowadzaniem szkoleń, kursów, wykładów. Placówka oferują kursy specjalistyczne, zawodowe jak i hobbistyczne o różnej tematyce, w trybie stacjonarnym i e-learningowym. Kierujemy się jakością usług, a także zadowoleniem klientów. Klient jest zawsze dla nas na pierwszym miejscu! W swoją pracę wkładamy serce, optymizm, pogodę ducha, zaangażowanie oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji i dbałość o własny rozwój i rozwój pracowników. Siedziba placówki znajduje się w Płocku przy ul. 1 Maja 7.

Coaching Solutions Anna Zembrzycka

 • Płock
 • 47 km od Płońsk

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi szkoleniowej Coaching Solutions Anna Zembrzycka wybija się w branży. Markę tworzą rekomendacje szczęśliwych zleceniodawców. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

VP Projekt Sp. z o.o.

 • Płock
 • 47 km od Płońsk

Planujesz wybrać wartego uwagi profesjonalistę do realizacji swoich planów? VP Projekt Sp z oo jest na to skuteczną metodą. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

Galjan System Ochrona. Ośrodek Szkolenia Galjan - Szkolenia Dofinansowane z UE Legionowo

Tanie Szkolenia Dofinansowane z UE

 • Legionowo
 • 44 km od Płońsk
 • Galjan System Ochrona. Ośrodek Szkolenia Galjan

Szukasz wykonawcy oferującego usługi szkoleniowe? Ci szkoleniowcy są wyjątkowi wśród firm szkoleniowych z Płońska. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

Doświadczeni Szkoleniowcy

 • Legionowo
 • 44 km od Płońsk
 • Centrum Szkolenia Kadr Oświatowych Kazimierz Makowski

Jeśli jeszcze szukasz dobrego szkoleniowca , to zerknij na firmę Centrum Szkolenia Kadr Oświatowych Kazimierz Makowski. Realizuje szeroki zakres usług szkoleniowych w konkurencyjnych cenach. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

Dobrzy Szkoleniowcy

 • Legionowo
 • 44 km od Płońsk
 • Efekt Skuteczny Coaching Agnieszka Brodzik

Uwierz w doświadczoną kadrę Efekt Skuteczny Coaching Agnieszka Brodzik. Ta znana firma szkoleniowa jest ceniona w branży w rejonie Płońska za drobiazgowe realizowanie usług szkoleniowych. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

Usługi Szkoleniowe

 • Legionowo
 • 44 km od Płońsk
 • Centrum Kształcenia Szkolenie Kadr Kolejowych S.C. Jacek

Właśnie wybierasz wartego zaufania specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Centrum Kształcenia Szkolenie Kadr Kolejowych SC Jacek Rosocha z Płońska będzie najszybszą drogą. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Mirosław Gajdek Uscubezpieczenia Szkolenia Coaching - Edukacja Online Legionowo

Edukacja Online

 • Legionowo
 • 44 km od Płońsk
 • Mirosław Gajdek Uscubezpieczenia Szkolenia Coaching

Poszukujesz fachowca wykonującego usługi szkoleniowe? Ten szkoleniowiec jest liderem wśród firm szkoleniowych z Płońska. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Ośrodek Szkoleń Ratowniczych E M S.A.ndrzej Bocheński - Usługi Szkoleniowe Legionowo

Sprawdź fachowość Ośrodek Szkoleń Ratowniczych E M SAndrzej Bocheński. Ta znana firma szkoleniowa jest rozchwytywana w branży w okolicy Płońska za dokładne wykonywanie usług szkoleniowych. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Szkoła Rodzenia Radosne Narodziny. Kurs pierwszej pomocy, poradnia laktacyjna - Firma Szkoleniowa Legionowo

Firma Szkoleniowa

 • Legionowo
 • 44 km od Płońsk
 • Szkoła Rodzenia Radosne Narodziny. Kurs pierwszej pomocy,

Podjęcie decyzji o wyborze szkoleń dla pracowników nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Szkoła Rodzenia Radosne Narodziny Kurs pierwszej pomocy poradnia laktacyjna pomogą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

SalutemBHP Paweł Piątek

 • Sochaczew
 • 47 km od Płońsk

Poszukujesz godnego uwagi specjalisty świadczącego usługi szkoleniowe? Ci szkoleniowcy są wyjątkowi wśród firm szkoleniowych z Płońska. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Solidni Szkoleniowcy

 • Sochaczew
 • 47 km od Płońsk
 • PPHU Jaki

Każdy, kto potrzebuje szkoleń dla pracowników powinien zgłosić się do PPHU Jaki i poznać świetne oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Doskonałe Szkolenia dla Pracowników

 • Sochaczew
 • 47 km od Płońsk
 • Viccan sp. z o.o

W dalszym ciągu nie znalazłeś szkolenia, mimo iż próbujesz znaleźć od sam nie wiesz jak dawna? Viccan sp z oo może zakończyć Twój problem. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

Gaśnicownia.pl - Szkolenie Jabłonna

Tanie Szkolenie

 • Jabłonna
 • 45 km od Płońsk
 • Gaśnicownia.pl

Gaśnicowniapl zapewnia bogatą ofertę dobrych szkoleń dla pracowników gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a dla zainteresowanych też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

HRMpromo - Szkolenia dla Pracowników Jabłonna

Dobre Szkolenia dla Pracowników

 • Jabłonna
 • 45 km od Płońsk
 • HRMpromo

Znalezienie opłacalnych szkoleń dofinansowywanych może być niełatwe, ale HRMpromo na 100% pomoże Tobie w znalezieniu właściwego produktu. Skontaktuj się jeszcze dzisiaj.

sklep-przeciwpozarowy.pl - Szkolenia Dofinansowane Jabłonna

sklep-przeciwpozarowy.pl

 • Jabłonna
 • 45 km od Płońsk

Nie znajdziesz innych tak doświadczonych szkoleniowców z tak dużym doświadczeniem, działających na terenie miejscowości Płońsk i w okolicy. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się!

FIRE-MED - Szkoleniowiec Legionowo

FIRE-MED

 • Legionowo
 • 44 km od Płońsk

1). Szkolenia przeciwpożarowe z praktycznym użyciem sprzętu gaśniczego 2). Szkolenia prowadzone przez doświadczonych instruktorów, na najlepszym sprzęcie, w najwyższym możliwym standardzie. 3). Szkolenia wstępne, okresowe, usługi BHP. Nasi instruktorzy to fachowcy w swoich dziedzinach. Ratownicy medyczni, strazacy pracujący na co dzień w systemie ratownictwa medycznego jaki i straży pożarnej.

Rzetelne Usługi Szkoleniowe

 • Legionowo
 • 44 km od Płońsk
 • Ice bud

Gdy szukasz świetnej jakości wykonywanych usług to eksperci z Ice bud są dla Ciebie stworzeni. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

MK Promar Zarządzanie Nieruchomościami - Szkolenia Dofinansowane Legionowo

Bezkonkurencyjne Szkolenia Dofinansowane

 • Legionowo
 • 44 km od Płońsk
 • MK Promar Zarządzanie Nieruchomościami
Inwestycje na pokolenia sp. z o.o.

Cały zespół jest bardzo zadowolony ze szkolenia pod każdym kątem - samej wartości szkolenia, przemiłego i sprawnego kontaktu, przygotowania do samego szkolenia. Dostaliśmy solidną dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz wartościowe materiały. Szczerze polecam.

ADR ADVISER Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta - Szkolenia Dofinansowane z UE Błonie

ADR ADVISER Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta

 • Błonie
 • 51 km od Płońsk

Doradztwo DGSA, Procedury ADR, Szkolenia zawodowe, Szkolenia ADR, Kursy ADR dla kierowców, podstawowe i specjalistyczne, Szkolenia PPOŻ i BHP, Szkolenia okresowe dla kierowców, psychotechnika. Podstawowym obszarem działania firmy są szeroko pojęte usługi doradcze (DGSA) polegające na kompleksowym wsparciu wszystkich podmiotów, których działalność związana jest z ADR. Kursy ADR poprowadzą specjaliści w zakresie transportu drogowego towarów niebezpiecznych posiadający uprawnienia doradcy (DGSA) oraz oficerowie pożarnictwa, ratownicy medyczni, posiadający duże doświadczenie zawodowe.

Studium Techniki Dentystycznej Eugeniusz Nagadowski

 • Płock
 • 47 km od Płońsk

Wybranie szkoleń dofinansowywanych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Studium Techniki Dentystycznej Eugeniusz Nagadowski doradzą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Bezognia Damian Dolnika - Szkoleniowiec Sanniki

Bezognia Damian Dolnika

 • Sanniki
 • 50 km od Płońsk

W zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oferujemy: – Szkolenia BHP wstępne i okresowe, – Postępowanie powypadkowe, – Dokumentowanie ryzyka zawodowego, – Nadzór BHP na budowie, W zakresie ochrony przeciwpożarowej oferujemy: – Wykonywanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego, – Przeglądy, konserwacje i naprawę gaśnic, – Badanie ciśnienia i wydajności hydrantów, – Sprawdzanie przeciwpożarowych wyłączników prądu, – Wykonywanie planów ewakuacji, – Szkolenia ochrony przeciwpożarowej, Inne: – Szkolenia w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, – Opracowanie Instrukcji Ewakuacji Zabytków,

Ranking Firm Szkoleniowych obejmuje również takie miejscowości jak: Płońsk, Joniec, Nowe Miasto, Raciąż, Czerwińsk nad Wisłą, Załuski, Radzymin, Sochocin, Baboszewo, Królewo, Krajęczyn, Naruszewo, Szumlin, Stary Nacpolsk, Dzierzążnia, Kroczewo, Szczytno, Grodziec, Karolinowo, Milewo. więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.