Szkolenia Kraków - Najlepsi w 2024

Najlepsze Oferty na Szkolenia w Krakowie, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Szkolenia Kraków - ranking Najlepsi 2024

ranking info

Oto ranking najlepszych Firm Szkoleniowych w Krakowie w 2024 r. wybranych z 594 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.99 na podstawie 2749 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Szkolenia Kraków
best badge

1. Centrum Usług Szkoleniowych Artur Ważny

Łukasz K.

Szkolenie na bardzo wysokim poziome. Ekipa szkoląca z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym, w tym Mistrz Polski w ratownictwie Pan Wojciech. Z kolei Pan Darek to Mistrz Świata pod względem prowadzenia zajęć. Na zajęciach z urazówki momentami czułem się jak na stand-upie.😁 Z kolei Pan Marcin bardzo dobrze ukierunkowuje podczas zajęć z jakimi przypadkami można się spotkać i bardzo dobrze punktuje podczas wykonywania scenek co kursant zrobił dobrze a czego zabrakło. Oraz w bardzo dobry i obrazowy sposób przygotowuje na to co może się wydarzyć podczas różnych interwencji ratowniczych. Ogolnie cały zespół bardzo dobrze się zazębia, co sprawia że szkolenie jest na bardzo wysokim poziomie. Polecam wszystkim serdecznie

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (160)
Elżbieta Malik Vision Design - Firma Szkoleniowa Wrocław
best badge

2. Elżbieta Malik Vision Design

Beczuś

Z Elą znam się od samego początku mojej przygody ze sprzedażą. Wiem, że jest najlepszą definicją słowa TRENER. Dzięki współpracy z Elą i prowadzonym uwcześnie u pracodawcy szkoleniem o nazwie TAKE UP CHALLENGE mogłem posmakować sprzedaży z zupełnie innej perspektywy. Ela posługuje się własnym doświadczeniem ale również doskonale wczuwa się w role sprzedawcy w danej branży. Dzięki niej swoje wyniki podnoszą rzesze sprzedawców którzy są zdania że szkolenia prowadzone przez takiego coucha to prawdziwa przyjemność. Mięso, mięso i jeszcze raz mięso, nie ma czytania z notatek, zaglądania do laptopa czy rzucanie materiałów przed uczniów tylko pełne pasji, doświadczenia i żywej energii opowiadanie o możliwościach jakie stawia przed nami SPRZEDAŻ

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (58)
Global Web Investing Tomasz Mrozek - Szkolenia Wodzisław Śląski
best badge

3. Global Web Investing Tomasz Mrozek

Magdalena

Bardzo pozytywnie oceniam szkolenie Microsoft 365 na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym. Prowadzący, Pan Tomasz, posiada ogromną wiedzę z zakresu Worda i Excela oraz Pointa i Outlooka oraz potrafi ją jasno i precyzyjnie przekazać kursantowi. Ponadto wykazuje się niezwykłą cierpliwością i dużą chęcią pomocy, wychodzącą nierzadko poza zakres szkolenia, zwiększyłam tym samym wiedzę o nieznane mi dotąd zagadnienia. Prowadzący jest zawsze przygotowany do pracy, materiały, z których korzystałam są jasne, przejrzyste i można je w każdej chwili wykorzystać do powtórki i usystematyzowania wiedzy. Stawiam olbrzymi plus za nagrywanie szkoleń. Jest to lepsza opcja niż dyktowanie kursantowi lekcji do notatnika, przez co zyskuje się

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (57)
RATUJ ŻYCIE Łukasz Zeman - Szkoleniowiec Milówka
best badge

4. RATUJ ŻYCIE Łukasz Zeman

A.S.

Bardzo dobre i konkretne szkolenie. Dużo przydatnych treści przekazanych w prosty sposób, cała grupa zaangażowana w ćwiczenia. Organizator posiadał bogaty pakiet potrzebnych przedmiotów, takich jak apteczka, fantomy czy AED, Pan Łukasz to osoba kompetentna, doświadczona w tym co robi. Przyznam szczerze, że miałam wiele tego typu szkoleń, ale to zasługuje na pochwałę.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (42)
ADAM MRÓZ KURSY KOMPUTEROWE OD 1999 R. - Szkolenia Kraków
best badge

5. ADAM MRÓZ KURSY KOMPUTEROWE OD 1999 R.

Sławomir K.

Witam. Przede wszystkim profesjonalizm. Dokładność, punktualność, skrupulatność. Gdyby było sześć gwiazdek dałbym sześć ale mamy tylko pięć. Cóż. Dzięki tym zajęciom polubiłem komputer, co najważniejsze przestałem się go bać. Po kilku lekcjach poruszam się w komputerze bardzo odważnie i płynnie. Jeśli chodzi zaś o pana Adama który prowadzi ten kurs to nauka z nim jest czystą przyjemnością. Profesjonalizm przez duże "P".

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (26)
Firma Szkoleniowo Usługowa Fenix Bhp Andrzej Sokalski - Szkolenia Kolbuszowa
best badge

6. Firma Szkoleniowo Usługowa Fenix Bhp Andrzej Sokalski

Klub sportowy Legion Pruszków ul. Działkowa 4

Bardzo dobra firma, dużo jej zawdzięczam. Nauczyła mnie pierwszej pomocy oraz ogarnęła szkolenie podczas gdy wbiła do mnie inspekcja pracy.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (18)
Sebastian Kazek EDUNAVIGATOR - Szkolenia Katowice
best badge

7. Sebastian Kazek EDUNAVIGATOR

Bartosz C.

Przede wszystkim ogromna wiedza i podejście do ludzi. Bardzo rzetelni w pracy i z oddaniem wykonujący swoje obowiązki. Pozdrawiam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (15)
PRO IT Justyna Stanek - Szkolenia Dofinansowane z UE Kraków
best badge

8. PRO IT Justyna Stanek

"Stanley" Stanisław Kolarz

Bardzo profesjonalne podejście do przeprowadzanych szkoleń dla moich pracowników, dobrze przygotowane materiały, miły kontakt oraz zlecenie wykonane terminowo. Polecam Panią Justynę innym potencjalnym klientom.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (12)
Grupa Szkoleniowa SOLBERG Sp.z o.o. - Edukacja Online Strumień
best badge

9. Grupa Szkoleniowa SOLBERG Sp.z o.o.

Monika C.

Rzetelne szkolenie, świetny kontakt z klientem. Życzliwość, pomoc w każdym kolejnym kroku. Dziękuję.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (11)
"SafeMED Mariusz Młyński" - Szkolenia Dla Pracowników Katowice
best badge

10. "SafeMED Mariusz Młyński"

AREA TRENING Paweł Kiełkowicz

Wszystkie usługi zrealizowane pozytywnie i na czas. Wszystko zgodne z ofertą i potrzebami. Polecam.

4.64 / 5 Gwiazdki opinii (11)

Więcej firm szkoleniowych z Krakowa

Med4Life Andrzej Olejarz - Szkolenia Dofinansowane Kraków

Med4Life Andrzej Olejarz

 • Kraków

Znalezienie rewelacyjnych szkoleń dofinansowywanych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale Med4Life Andrzej Olejarz na pewno pomoże Tobie w znalezieniu właściwego rozwiązania. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (7)
Empowerment Coaching - Szkolenia Dla Pracowników Kraków

Bezkonkurencyjne Szkolenia Dla Pracowników Kraków

 • Kraków
 • Empowerment Coaching
Monika S.

Niezwykła empatia, mądrość i dojrzałość, czuje się duże doświadczenie, ale nie narzucające swojego zdania i ten spokój, ale nie bezczynność. Rysiek potrafi dociskać. Nie pozwolił mi uciec od konfrontacji z moim głównym wyzwaniem, a ta konfrontacja i odpowiednie przepracowanie tematu zamienione teraz w konkretne działanie przynoszą efekty lepsze, niż się na początku spodziewałam. Dziękuję!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Mateusz Gapiński - MED MEET ME - Szkolenia Kraków

Mateusz Gapiński - MED MEET ME

 • Kraków
Karolina K.

Świetne szkolenie z Pierwszej Pomocy! Ogromne zaangażowanie instruktora, pełen profesjonalizm. Sprzęt wysokiej jakości, interaktywny dzięki czemu błędy manualne były korygowane na bieżąco. Serdecznie polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
RLIFE - Usługi Szkoleniowe Kraków

RLIFE

 • Kraków
Novmar

Bardzo profesjonalne podejście do szkolenia pierwszej pomocy. To już druga seria szkoleń w naszej firmie. Wykładowcy i organizatorzy godni polecenia. Materiał przedstawiony w sposób obszerny i zrozumiały dla uczestników. Będziemy szkolić naszych pracowników cyklicznie z tego też powodu cieszę się na stałą współpracę.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)
WOJTAS INVEST - Szkolenia Kraków

WOJTAS INVEST

 • Kraków
Marian K.

Bardzo pozytywna osoba z profesjonalnym podejściem, audyty dla Spółdzielni wykonane w ciągu tygodnia ciężkiej pracy. Duże zaangażowanie i wiedza w zakresie świadectw energetycznych. Polecamy serdecznie.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)

Dołącz do naszych Firm Szkoleniowych w Krakowie

Działasz na rynku jako Firma Szkoleniowa i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Szkolenia Pierwsza Pomoc Promedyk - Szkolenia Dla Pracowników Kraków

Szkolenia Pierwsza Pomoc Promedyk

 • Kraków
Beata L.

Szkolenie firmy Promedyk było prowadzone bardzo kompetentnie i zrozumiale, bardzo przydatne. Polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (21)
Team Players - Edukacja Online Kraków

Team Players

 • Kraków
Sławomir G.

Mam to szczęście współpracować z Dorotą już od dłuższego czasu. Jednym z pierwszych naszych projektów - gdy pracowałem jeszcze w strukturach Grupy Żywiec S.A. było wdrożenie kompleksowej ścieżki rozwoju średniej kadry kierowniczej, opartej między innymi na: szytych na miarę szkoleniach, sesjach informacji zwrotnej, a także zadań między szkoleniowych, które uczestnicy realizowali w praktyce ze swoimi mentorami. Jak pamiętam, prezentowaliśmy wspólnie ten projekt na Kongresie Kadry, który nie dość, że dał nam bardzo dobre efekty w firmie, to został też bardzo dobrze przyjęty przez Uczestników Kongresu. Natomiast kluczowym momentem naszej współpracy - w tamtym okresie, było zlecenie indywidualnego coachingu, który osobiście przeprowadziła

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Flow Consulting Łukasz Fiuczyński - Szkolenia Kraków

Bezkonkurencyjne Szkolenia Kraków

 • Kraków
 • Flow Consulting Łukasz Fiuczyński
Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Łukasz jest ekspertem w swojej dziedzinie, profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem prowadzi zajęcia. Wysoki poziom merytoryczny zajęć i praktyczne przykłady przywoływane podczas szkoleń są wysoko oceniane przez uczestników, co sprawia, że z chęcią biorą udział w kolejnych tematach prezentowanych przez Łukasza, łatwość komunikacji, budowania relacji i profesjonalizm sprawiają, że współpraca to czysta przyjemność. Polecamy.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Szkolenia Pierwszej Pomocy Patryk Tabasz - Edukacja Online Kraków

Pierwszorzędna Edukacja Online Kraków

 • Kraków
 • Szkolenia Pierwszej Pomocy Patryk Tabasz

Firma szkoleniowa Szkolenia Pierwszej Pomocy Patryk Tabasz to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie edukacji online. Swoje pierwszorzędne usługi szkoleniowe oferują w okolicy Krakowa. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
LEARN BHP Łukasz Greger - Szkolenia Kraków

Idealne Szkolenia

 • Kraków
 • LEARN BHP Łukasz Greger
Dominika B.

Bezproblemowy kontakt. Rzeczowe szkolenie przeprowadzone w miłej atmosferze. Polecam :)

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

Porównanie cen i kosztów szkoleń w Krakowie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów szkoleń? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Krakowie? Złóż zapytanie, a specjaliści od szkoleń z Krakowa sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Przełom - Skuteczne rozwiązania behawioralne - Edukacja Online Kraków

Perfekcyjna Edukacja Online

 • Kraków
 • Przełom - Skuteczne rozwiązania behawioralne
Grzegorz M.

To było niezwykłe doświadczenie, już drugie spotkanie okazało się (nomen omen) przełomowe. Dzięki odpowiednio zadawanym pytaniom sam udzieliłem sobie odpowiedzi, które były o tyle potrzebne, co zaskakujące. Najważniejsza nauka: sukcesu nie osiągniesz wbrew sobie.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
SAFETEAM - Szkolenia Kraków

Odpowiednie Szkolenia

 • Kraków
 • SAFETEAM
Dominik K.

Pozytywnie, konkretnie i na temat - 100% satysfakcji.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
TriSar - Piotr Sarecki - Szkolenia Kraków

TriSar - Piotr Sarecki

 • Kraków
Przemysław U.

Polecam za profesjonalizm, doświadczenie, skuteczne przekazywanie wiedzy.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Każda Sekunda Kamil Stachura - Szkoleniowiec Kraków

Każda Sekunda Kamil Stachura

 • Kraków

Edukacja online to życiowa pasja tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w fachu szkoleniowca. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Albert Longstory - Szkolenia Dla Pracowników Kraków

Albert Longstory

 • Kraków

Poszukujesz godnej uwagi oferty dotyczącej szkoleń dla pracowników? Albert Longstory na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Umów się na rozmowę od razu i poznaj ofertę.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
RatujŻycie.Szkolenia - Szkolenia Kraków

RatujŻycie.Szkolenia

 • Kraków
Katarzyna T.

Od lat organizujemy w firmie szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Opinie zazwyczaj są podzielone. W przypadku szkolenia prowadzonego przez Pana Krzysztofa 100% uczestników podziękowało mi za zorganizowanie tego cyklu szkoleń. Oczywiście podziękowania nie należą się mnie, a samemu Panu Krzysztofowi! Bardzo gorąco polecam! Wesoło, merytorycznie, rzeczowo. Z opinii jak i z autopsji mogę napisać, iż szkolenie pozostaje w głowie na bardzo długo! Panie Krzysztofie - dziękuję w imieniu wszystkich przeszkolonych i liczę na dalsza wspólpracę z Panem w niedalekiej przyszłosci !

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
DAGiamo Motion - Szkolenia Kraków

DAGiamo Motion

 • Kraków
Monika K.

Polecam, profesjonalna obsługa, świetny kontakt. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Z pewnością do nich wrócę przy kolejnym wydarzeniu.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
BLOOMVISE GROUP Sp. z o.o - Szkolenia Kraków

Bezkonkurencyjne Szkolenia

 • Kraków
 • BLOOMVISE GROUP Sp. z o.o
Future Tech

Od kilku miesięcy mamy przyjemność współpracować z firmą Bloomvise Sp. z o.o. i współpraca ta układa się naprawdę znakomicie. Wybraliśmy Bloomvise spośród wielu innych dostępnych ofert, ze względu na ich pasję, profesjonalizm oraz wizję współpracy. To właśnie firma Bloomvise, jako jedna z nielicznych przedstawiła nam nie tylko samą ofertę, ale również przekonała nas, co do zasadności obrania szytej na miarę strategii marketingowej, którą będziemy wspólnie wdrażać. Z przyjemnością rekomenduję firmę Bloomvise jako rzetelnego i zaufanego partnera biznesowego.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
Magdalena Zawadzka-Wojtaszek Design PR - Szkolenia Kraków

Znakomite Szkolenia

 • Kraków
 • Magdalena Zawadzka-Wojtaszek Design PR

Gdy poszukujesz rewelacyjnej współpracy to eksperci z Magdalena Zawadzka-Wojtaszek Design PR są dla Ciebie stworzeni. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (9)
oniino.pl- Dynamic BIZ Sp. z o.o. - Szkolenia Dofinansowane z UE Kraków

Świetne Szkolenia Dofinansowane z UE Kraków

 • Kraków
 • oniino.pl- Dynamic BIZ Sp. z o.o.
Bogdan Z.

Bardzo pozytywna współpraca, dobra i sprawna komunikacja oraz szybka reakcja na problemy czy potrzeby opracowywanego projektu. W rezultacie od parunastu dni strona działa i jest bardzo dobrze odbierana przez odwiedzających. Pracownicy firmy wykazali się nie tylko umiejętnościami projektowymi ale również inwencją w proponowanych rozwiązaniach. Bardzo gorąco polecam usługi firmy Dynamic BIZ.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)

Opinie i porady na temat szkoleń

Jeśli interesują Cię opinie na temat szkoleń, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Krakowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Gaaga - Szkolenia Kraków

Gaaga

 • Kraków
Mikita K.

Podoba mi się zajęcia z nauczycielką Julią. Lekcje na platformie są bardzo interesujące do wykonania nie tylko z nauczycielem, ale także w domu

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Team&Personal - Szkolenia Dofinansowane z UE Kraków

Idealne Szkolenia Dofinansowane z UE

 • Kraków
 • Team&Personal
Edukacja4U

Serdecznie polecam! Poziom zaangażowania i wykonania szkolenia wysoki, wszyscy zadowoleni, na pewno wrócimy za rok, pozdrawiam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Good-PR - Firma Szkoleniowa Kraków

Good-PR

 • Kraków
Olena L.

Bożena wrote an excellent piece of content for my company. Strongly recommend! Bożena napisała świetną treść dla mojej firmy. Zdecydowanie polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Fire Solution - Grzegorz Ożóg - Szkolenia Dla Pracowników Kraków

Idealne Szkolenia Dla Pracowników

 • Kraków
 • Fire Solution - Grzegorz Ożóg

Poszukujesz korzystnej oferty dotyczącej szkoleń dla pracowników? Fire Solution - Grzegorz Ożóg na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Piękny Umysł. Psychoterapia i Szkolenia. - Usługi Szkoleniowe Kraków

Piękny Umysł. Psychoterapia i Szkolenia.

 • Kraków
Aga S.

Pani Natalia angażuje się na 100% wszystko przygotowane bardzo profesjonalnie, dobra i bezpieczna atmosfera. Polecam z serca.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
Usługi informatyczne Kraków - Usługi Szkoleniowe Kraków

Usługi informatyczne Kraków

 • Kraków

Chesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę od tanich usług szkoleniowych do realizacji zaplanowanych działań? Firma Usługi informatyczne Kraków jest gotowa Ci pomóc. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby poznać dopasowaną ofertę.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
YPI Consulting - Szkolenia Biznesowe Kraków

YPI Consulting

 • Kraków

Planujesz wybrać sprawdzonego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? YPI Consulting z Krakowa będzie najszybszą drogą. Zapraszamy do kontaktu.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
avatar icon

HOMS Sp. z o.o. - Dotacje i Finanse

 • Kraków
Michał S.

Pełen profesjonalizm, pomoc i doświadczenie, widać ze znają się na rzeczy. Pomogli mi przy wniosku na pozyskanie dofinansowania z LGD na otworzenie działalności i patrząc na to teraz to myślę, że sam nie byłbym w stanie przebrnąć przez taką ilość wymaganych dokumentów oraz dopilnować czasu składania odpowiednich rzeczy, a najważniejsze, że z duża precyzja były wyliczone pkt., które gwarantowały ze wniosek przejdzie. Jednym słowem polecam wszystkim, którzy chcą bezpiecznie i sprawnie pozyskać środki na z dotacji czy pożyczki na działalność. :)

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
"REAL-DEAL" Szkoła Językowa D.L. - Szkolenia Dofinansowane z UE Kraków

"REAL-DEAL" Szkoła Językowa D.L.

 • Kraków
PLC

Zdecydowanie polecam. Nauka z Derekiem to czysta przyjemność, pełen profesjonalizm, a przy tym luz na zajęciach.

4.56 / 5 Gwiazdki opinii (9)
RS BHP Consulting - Szkolenia Biznesowe Kraków

Odpowiednie Szkolenia Biznesowe Kraków

 • Kraków
 • RS BHP Consulting

RS BHP Consulting zapewnia bogatą ofertę odpowiednich szkoleń biznesowych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Faber CK Spz o .o. - Szkolenia Kraków

Faber CK Spz o .o.

 • Kraków

Równie dobrej oferty szkoleń prędko nie znajdziesz w miejscowości Kraków i okolicy, więc jeżeli szukasz tanich szkoleń to bez zbędnej zwłoki poznaj Faber CK Spz o .o.. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (12)
Akademia Sztuki Piękności - Szkolenia Kraków

Znakomite Szkolenia

 • Kraków
 • Akademia Sztuki Piękności

Poszukujesz oferty dotyczącej szkoleń? Akademia Sztuki Piękności na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Consulting Gastro - Szkolenia Dofinansowane Kraków

Świetne Szkolenia Dofinansowane

 • Kraków
 • Consulting Gastro
Igor B.

Szkolenie personelu oceniam na 5 gwizdek, Pan Artur ma super podejście, potrafi przekazać swoją wiedzę,

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
"Centrum IB" Sp. z o.o. - Szkolenia Dofinansowane z UE Kraków

"Centrum IB" Sp. z o.o.

 • Kraków
Milena K.

Świetne szkolenia, bardzo polecam można nabyć nowej wiedzy :))

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
JGL Logistics Kraków - Szkolenia kierowców wózków jezdniowych. Kurs wózki widłowe. - Szkolenia Dofinansowane Kraków

Opłacalne Szkolenia Dofinansowane

 • Kraków
 • JGL Logistics Kraków - Szkolenia kierowców wózków

Każdy, kto poszukuje szkoleń dofinansowywanych winien koniecznie zgłosić się do JGL Logistics Kraków - Szkolenia kierowców wózków jezdniowych. Kurs wózki widłowe. i poznać dobre oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Global Sport Academy - Szkolenia Kraków

Pierwszorzędne Szkolenia

 • Kraków
 • Global Sport Academy

Poszukując szkoleń natkniesz się na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma szkoleniowa Global Sport Academy nie ma sobie równych. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
style.now. - Usługi Szkoleniowe Kraków

style.now.

 • Kraków
Izabela C.

Myślałam, że przy drobnej i niskiej figurze nie da się nic sensownego kupić. Chodzenie do sklepów zawsze było dla mnie źródłem ogromnej frustracji. Po zakupach z Panią Katarzyną zmieniałam podejście do tematu. Okazało się, że są sklepy z ładnymi ubraniami, w których znajdę rozmiar dla siebie. Pani Katarzyna pokazała mi jakie kolory i wzory do mnie pasują (to było ogromne zaskoczenie!), oraz na co powinnam zwracać uwagę. Zakupy przebiegły w bardzo miłej i pogodnej atmosferze. Wszystkie stylizacje zostały skrojone pod moje potrzeby i charakter. Pani Katarzyna poświęciła mi dużo uwagi i uważnie słuchała czego potrzebuję. Bardzo, bardzo polecam! Na pewno wrócę.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (20)
Kancelaria Prawno- Mediacyjna - Szkolenia Dofinansowane z UE Kraków

Kancelaria Prawno- Mediacyjna

 • Kraków

Osoby z Kancelaria Prawno- Mediacyjna złożą Ci doskonałą ofertę szkoleń dofinansowywanych z UE. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Jeśli chcesz uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się - naprawdę warto.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (20)
TAX Security Accounting GROUP - Szkolenia Dofinansowane Kraków

Rewelacyjne Szkolenia Dofinansowane

 • Kraków
 • TAX Security Accounting GROUP
ROYAL-RENT

Korzystałam i z całą pewnością nadal będę korzystała z usług biura. Jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm. Na pewno znają się doskonale na tym co robią. Perfekcyjnie wyszkolona kadra, obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo dobry kontakt z biurem niemalże w każdej chwili. W stu procentach polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (30)
GLAMDIVA DOROTA PILIP - Szkolenia Dla Pracowników Kraków

GLAMDIVA DOROTA PILIP

 • Kraków
W. P.

Cudownie poczuć sie piękna po wizycie u profesjonalistki, która robi cuda. Jestem pod wrażeniem poczucia stylu i estetyki wyzazystki. Przyszłam jak kopciuszek wyszłam jak milion dolarów. Wow petarda 🎉🥰❤️

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Ranking Firm Szkoleniowych w Krakowie obejmuje również takie miejscowości jak Skawina, Zabierzów, Modlnica, Krzeszowice, Zielonki, Mogilany, Bolechowice, Węgrzce, Kocmyrzów, Balice, Radziszów, Michałowice, Przybysławice, Słomniki, Rudawa, Liszki, Rybna, Jerzmanowice, Skała.

Poradniki o szkoleniach

Oferteo.pl to największy w Polsce serwis łączący firmy świadczące przeróżne usługi z potencjalnymi klientami. Na platformie działa ponad 500 tysięcy firm. 17 maja 2022 roku poznaliśmy laureatów corocznego plebiscytu Najlepsi, organizowanego przez nasz serwis. Wybrane firmy zostały odznaczone specjalnym emblematem „Najlepsi 2022”. Na jakiej zasadzie wyłaniano te firmy i dlaczego warto być aktywnym na ...

26.08.2022

Oferteo to miejsce, gdzie Twoja firma może skutecznie zdobywać nowe zlecenia i klientów – niezależnie od branży, w której działasz. Jesteśmy dumni, mogąc wspierać rozwój przeszło 700 tys. firm, które dostrzegły potencjał w Oferteo i uczyniły go swoim partnerem w świecie biznesu. Nasza platforma zdobyła zaufanie blisko 5 mln Zlecających, którzy otrzymali już ponad 17 mln ofert od zarejestrowanych ...

13.06.2024