Szkolenia sprzedażowe Warszawa - Najlepsi w 2021

Najlepsze Oferty na Szkolenia Sprzedażowe w Warszawie, 2021

117 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Szkolenia sprzedażowe Warszawa
AGNIESZKA ŻARECKA SZKOLENIA DORADZTWO RODO

Adam, wielkie dzięki za możliwość współpracy z wieloma fantastycznymi Klientami i możliwość dzielenia się doświadczeniem z zakresu motywowania zespołów, profesjonalnej obsługi klienta czy wystąpień publicznych bo zadowolony Klient to powracający Klient.

GPC Doradztwo Ekologiczne - Szkolenia sprzedażowe Świdnica
Krzysztof C.

Doradztwo w zakresie fotowoltaiki, OZE, systemów grzewczych, ekologii, audyty energetyczne, audyty ekologiczne. Współpracujemy z najlepszymi w branży. Obsługujemy Klientów na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu.

Więcej profesjonalistów

Holistic View Business Solutions - Szkolenia sprzedażowe Warszawa
Michał G.

Organizacja i realizacja spełniła oczekiwania. Rewelacyjne, ludzkie podejścia, a zagadnienia poparte przykładami.

KIPG - Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. - Szkolenia sprzedażowe Warszawa
Agnieszka M.

Pełen profesjonalizm, skuteczność w działaniu, jasne przejrzyste zasady, rzetelna firma, doskonali specjaliści.

MWM PR media wizerunek marketing - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Poszukujesz dobrej oferty dotyczącej szkolenia z negocjacji? MWM PR media wizerunek marketing na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

Firmowe Rewolucje Sp. z o.o. - Szkolenia sprzedażowe Warszawa
Firmowe Rewolucje Sp. z o.o.

Właśnie wybierasz godnego zaufania specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Firmowe Rewolucje Sp z oo jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zarezerwuj termin!

NOVITZKY Piotr Nowicki - Szkolenia sprzedażowe Warszawa
Dominik D.

Zastosowane narzędzia i zrealizowane kampanie przyniosły oczekiwane efekty. Polecamy firmę jako odpowiedniego partnera w kampaniach wizerunkowych i marketingowych.

Dołącz do naszych Specjalistów od Szkoleń Sprzedażowych w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Szkoleń Sprzedażowych i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
SeoFly s.c. - Szkolenia sprzedażowe Warszawa
SeoFly s.c.

Znalezienie taniego szkolenia z negocjacji może być trudne, ale SeoFly sc na pewno pomoże Ci w znalezieniu właściwego rozwiązania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

"Piel-Med" Paweł Krakowiak Indywidualna Praktyka Pielęgniarska - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Firma Piel-Med Paweł Krakowiak Indywidualna Praktyka Pielęgniarska oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Warszawa oraz przyległych powiatów. Żeby otrzymać ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

Golden Mean Agency Joanna Łukianiuk - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Równie dobrej propozycji szkoleń z technik sprzedaży prędko nie znajdziesz w miejscowości Warszawa i okolicy, więc jeżeli poszukujesz tanich szkoleń z technik sprzedaży to od razu sprawdź Golden Mean Agency Joanna Łukianiuk. Zarezerwuj termin!

HUMAN SKILLS - Szkolenia sprzedażowe Warszawa
Maja L.

Pełen profesjonalizm od pierwszego kontaktu z firmą. Bardzo użyteczne treści w trakcie szkolenia, podane w przystępny sposób, ogromna wiedza prowadzącego, obsługa w trakcie szkolenia z jaką nie spotkałam się w żadnej innej firmie. Polecam w 100%, na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług Human Skills.

www.trener.edu.pl - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Jestem trenerem sprzedaży od 23 lat. Pracę trenera łączę z pracą handlowca. Doskonale znam większość zagadnień związanych ze sprzedażą i pozyskaniem klienta. Szkolenia prowadzę metodami warsztatowymi, co oznacza,, że 80 % czasu szkolenia to ćwiczenia, gry , symulacje, case study. Każdy uczestnik mojego szkolenia wychodzi z dużą porcją wiedzy i umiejętności. Liczba uczestników szkolenia od 1 do 20 osób. Proponuję również pracę indywidualną - training on the job. Podczas takiej pracy będę towarzyszył handlowcowi / sprzedawcy w jego dniu pracy. Po każdej wizycie handlowej uzyska ode mnie informację zwrotną.

Porównanie cen i kosztów w Warszawie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów szkoleń sprzedażowych? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści od szkoleń sprzedażowych z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

W jakim zakresie chcesz poszerzyć swoją wiedzę?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
Radosław Pleskot Szkolenia i Coaching - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Radosław Pleskot Szkolenia i Coaching

 • Warszawa

Co czyni moją pro­po­zy­cję wyjąt­kową? 1. Per­spek­tywa „holi­styczna”. Moje uni­kalne doświad­cze­nie (kie­row­nika ducho­wego, nauczy­ciela, coacha, mówcy, tre­nera, sprze­dawcy, mana­gera) pozwala mi spoj­rzeć na kon­kretne pro­blemy czło­wieka pra­gną­cego lub potrze­bu­ją­cego zmiany w kon­tek­ście cało­ści życia, z uwzględ­nie­niem wielu per­spek­tyw, m. in. zawo­do­wej, spo­łecz­nej, bio­lo­gicz­nej, psy­chicz­nej, etycz­nej i wresz­cie ducho­wej, z całym jego baga­żem życio­wym i głę­bią, dzięki czemu zmiany doko­nują się na głę­bo­kim pozio­mie oso­bo­wo­ści – i tym samym są trwałe. 2. Zro­dze­nie z pasji. Pomysł na bycie tre­ne­rem zro­dził się w wyniku wie­lo­let­niej obser­wa­cji i pracy w kon­tak­cie z ludźmi szu­ka­ją­cymi

Business Line Support - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Fantastyczne Negocjacja Handlowa

 • Warszawa
Business Line Support

Firma stworzona dla biznesu, wspierająca biznes i osadzona w biznesie! Wartości, które cenimy sobie najbardziej to decyzyjność, konkretność i czas. Słuchamy naszych Klientów, działamy rzeczowo i dostarczamy konkretne rozwiązania. Nasze doświadczenia i wiedzę budowaliśmy w różnorodnych środowiskach i strukturach biznesowych, a teraz zwyczajnie chcemy się nią z Wami podzielić, Ze swobodą pracujemy na terenie całej Polski, a prowadzone przez nas projekty każdorazowo i w pełni dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów, skupiając się na celu i oczekiwanym wyniku. Współpracując z Waszymi departamentami HR, sprzedaży i marketingu: obsługujemy kompletne procesy rekrutacyjne, a nasze know-how jest jedyne na rynku; projektujemy i prowadzimy

Diamonds Exclusive Cards - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Szkolenia Technik Sprzedaży

 • Warszawa
Diamonds Exclusive Cards

Diamonds Exclusive Cards zapewnia bogatą ofertę świetnych szkoleń technik sprzedaży gwarantując przy tym fachową obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Gamma - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Tanie Szkolenia Sprzedażowe

 • Warszawa
Gamma

Misja Gammy- BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA REZULTATY Według nas szkolenie jest inwestycją w rozwój firmy, i jako inwestycja powinno prowadzić do jasno określonych rezultatów biznesowych. Chcemy, aby każdy realizowany przez nas projekt szkoleniowy podnosił skuteczność pracy. Linie produktowe naszej firmy: Szkolenia kompetencyjne – w obszarach umiejętności menedżerskich, sprzedażowych, osobistych, realizowane w formule zamkniętej i otwartej (w salach szkoleniowych w siedzibie naszej firmy); - Treningi mentalne – kształtowanie i wzmacnianie konstruktywnych postaw pracowników i menedżerów, takich jak przyjmowanie współodpowiedzialności za rezultaty zespołu i firmy, wytrwałość w pokonywaniu przeszkód i determinacja w dążeniu do celu,

Kontrakt-Osh J.Gut W.Haman R.Zych sp.j - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Znakomite Szkolenia Technik Sprzedaży

 • Warszawa
Kontrakt-Osh J.Gut W.Haman R.Zych sp.j

Kontrakt-Osh JGut WHaman RZych spj zapewnia bogatą ofertę znakomitych szkoleń technik sprzedaży gwarantując przy tym solidną obsługę, a na życzenie również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Dobre Szkolenie z Negocjacji

 • Warszawa
Immoqee sp z o.o.

Dotarcie do dobrego szkolenia z negocjacji jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Immoqee sp z oo na 100% pomoże Ci w znalezieniu adekwatnego rozwiązania. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Dobre Szkolenia z Technik Sprzedaży

 • Warszawa
SaleLab

Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na szkolenia sprzedażowe, komunikację. Realizujemy prace od 2016. Teren działania firmy to Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Toruń, Poznań. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

Infinity Power International - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Tanie Szkolenia Sprzedaży

 • Warszawa
Infinity Power International

Jesteśmy firmą szkoleniową z 11 letnim doświadczeniem pracy z biznesie. Specjalizujemy się w rozwijaniu umiejętności osobistych i społecznych u menedżerów i przedsiębiorców, którzy stanowią najbardziej pożądaną kadrę na rynku. Nasze Szkolenia i Coaching indywidualny bazują głównie na komunikacji wielopoziomowej i badaniu języka. Jesteśmy trenerami, certyfikowanymi przez The Society of NLP – stowarzyszenie dbające o wysokie standardy profesjonalne i etyczne szkoleń.

Kurs Sprzedaży

 • Warszawa
Maciej Gajewski

Jeśli szukasz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Maciej Gajewski są dla Ciebie stworzeni. Zachęcamy do kontaktu.

Małgorzata Bojarska

 • Warszawa

Znalezienie opłacalnego kursu sprzedaży może być trudne, ale Małgorzata Bojarska na pewno pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego produktu. Już teraz skontaktuj się z nimi.

Opinie i porady na temat szkoleń sprzedażowych

Jeśli interesują Cię opinie na temat szkoleń sprzedażowych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Bezkonkurencyjny Kurs Sprzedaży

 • Warszawa
Baccata Enterprise sp. z o.o

Wciąż nie znalazłeś kursu sprzedaży , choć szukasz od sam nie wiesz jak dawna? Baccata Enterprise sp z oo może być Twoim rozwiązaniem. Dłużej nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

Ogólnopolskie Centrum Szkoleniowo Doradcze Sp. z o.o. - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Znakomite Szkolenia Sprzedażowe

 • Warszawa
Ogólnopolskie Centrum Szkoleniowo Doradcze Sp. z o.o.

W dalszym ciągu nie znalazłeś szkoleń sprzedażowych, mimo iż szukasz od dłuższego czasu? Ogólnopolskie Centrum Szkoleniowo Doradcze Sp z oo może zakończyć Twój problem. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

HCCG - Human Capital Consulting Group Witold Moszyński & Partners - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

HCCG - Human Capital Consulting Group Witold Moszyński & Partners

 • Warszawa

Szkolenia dla sprzedawców i niuanse z tego wynikające skończą być dla Ciebie tajemnicą, jeśli wybierzesz ofertę HCCG - Human Capital Consulting Group Witold Moszyński Partners. Doświadczeni specjaliści z zakresu szkoleń dla sprzedawców pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

HRIC - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Szkolenia Sprzedaży

 • Warszawa
HRIC

HR Internal Consultants to zespół doświadczonych konsultantów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza firma specjalizuje się w projektach rekrutacyjnych wyższej kadry menedżerskiej, kadry średniego szczebla i ekspertów wąskich specjalności przy wykorzystaniu poszukiwań bezpośrednich (metody direct search) oraz własnej bazy danych i systemu rekrutacyjnego. HR Internal Consultants oferuje ponadto profesjonalne wsparcie i doradztwo w zakresie całego obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Posiadamy doświadczenie w projektach outplacementu, audytu personalnego, assessment & development center, audytu wynagrodzeń, wartościowania stanowisk, coachingu i szkoleń. Firma działa od 1998 r. z sukcesem realizując projekty na terenie Europy

Triglav Marketing sp. z o.o. - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Triglav Marketing sp. z o.o.

 • Warszawa

Sprawdź tych specjalistów jeśli poszukujesz właściwych ludzi do doskonałego negocjacji handlowej na terenie Warszawy lub okolicy. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - sprawdź!

Alior Instytut Biznesu Sp. z o.o. - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Alior Instytut Biznesu Sp. z o.o.

 • Warszawa

Jeśli poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Alior Instytut Biznesu Sp z oo perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

TrainingNow - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Korzystne Szkolenia dla Sprzedawców

 • Warszawa
TrainingNow

Pragnąc dotrzeć do szkoleń dla sprzedawców namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale TrainingNow nia ma konkurentów. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby otrzymać ofertę.

Edumed - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Edumed

 • Warszawa

Właśnie wybierasz sprawdzonego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Edumed z Warszawy jest na to skuteczną metodą. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - sprawdź!

Karol Urbański

 • Warszawa

Manager, trener oraz praktyk biznesu. Autor publikacji naukowych na temat mechanizmów rynków finansowych. Absolwent studiów podyplomowych „Trener Biznesu”. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w obszarze inwestycji, doradztwa finansowego, nieruchomości oraz portalu pracy, gdzie piastował stanowiska Dyrektora Zarządzającego, Dyrektora Sprzedaży oraz Managera Call Center. Uczestnik licznych konferencji oraz szkoleń biznesowych z zakresu obsługi klienta, sprzedaży, zarządzania zasobami ludzkimi oraz finansów. Jako manager odpowiadał za rozwój działów sprzedaży i telefonicznej obsługi klienta. Współtworzył programy rozwojowe zarówno dla nowych jak i doświadczonych pracowników, systemy motywacyjne, zarządzał procesem wdrażania standardów

Akademia Biznesu MDDP - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Profesjonalne Negocjacja Handlowa

 • Warszawa
Akademia Biznesu MDDP

Doskonałe szkolenia dla księgowych: podatkowe, z rachunkowości oraz Kursy księgowości i studia podyplomowe. Podatki, VAT, CIT. Rachunkowość MSR, MSSF, UoR. Akademia Biznesu MDDP. Dokładamy wszelkich starań, żeby uczestnicy organizowanych przez nas wydarzeń zyskiwali dostęp do najnowszych informacji o zmianach i procesach zachodzących w danym temacie oraz mieli okazję poznania najlepszych praktyk i najefektywniejszych rozwiązań problemów, z którymi spotykają się w swojej codziennej pracy. Dążymy, żeby w możliwie pełny sposób odpowiadać na Państwa oczekiwania, dlatego wszystkie nasze szkolenia, konferencje i seminaria poprzedza profesjonalne badanie potrzeb przyszłych uczestników.

Akademia Przedsiębiorczości MENTOR - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Najwyższej Klasy Szkolenia Sprzedażowe

 • Warszawa
Akademia Przedsiębiorczości MENTOR

Nasza działalność rozpoczęła się w 2017 roku. Nasza specjalność to prowadzę szkolenia w zakresie: Przywództwo sytuacyjne Zarządzanie zespołem Komunikacja Motywacja Przedsiębiorczość Dekegowanie zadań Planowanie i organizacja Zarządzanie sobą w czasie Negocjacje Techniki sprzedaży. Praca indywidualna z menadżerami nad kompetencjami miękkimi, na terenie Cała Polska.

Ewelina Kaczmarzyk - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Szkolenia dla Handlowców

 • Warszawa
Ewelina Kaczmarzyk

Każdy, kto poszukuje szkoleń dla handlowców musi zgłosić się do Ewelina Kaczmarzyk i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej oferty - sprawdź!

High Sales - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

High Sales

 • Warszawa

High Sales to usługowe contact center, które zostało zbudowane przez managerów z wieloletnim doświadczeniem na każdym szczeblu pracy w działach obsługi klienta. Specjalizujemy się w telefonicznych procesach przychodzących, wychodzących oraz w oparciu o takie kanały jak: LiveChat E-mail SMS ROZWIĄŻEMY PROBLEMY TWOJEJ FIRMY Bo wiemy jak! Niska sprzedaż Niewystarczająca liczba i wysokie koszty pozyskania nowych klientów Wysokie koszty obsługi klienta Brak kontroli nad działaniami sprzedażowymi Niska lojalność klienta spowodowana złą obsługą klienta Brak zasobów ludzkich w firmie do zadań związanych z obsługą klienta Korzyści ze współpracy z nami: Zmniejszenie kosztów obsługi klienta – płacisz tylko za realnie

StrictWise sp z o.o. - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

StrictWise sp z o.o.

 • Warszawa

Podjęcie decyzji o wyborze szkoleń sprzedażowych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z StrictWise sp z oo udzielą rad i znajdą dostosowane rozwiązanie. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

F AND I - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Idealne Szkolenia Handlowe

 • Warszawa
F AND I

Finanse, Leasing, Kredyt, Faktoring, Social Media, Sprzedaż w praktyce. Szkolenia sprzedażowe. Certyfikowany trener z kilkunastoletnią praktyką sprzedażową i szkoleniową z Certyfikatem F&I. Specjalizuje się w aktywnym szkoleniu sprzedawców w sieciach dealerskich (10 lat w markach General Motors i 5 lat w innych markach), oddziałach bankowych (Deutsche Bank, Alior Bank). Szkolenia jednodniowe jak i trzydniowe z pełnego zakresu. Podejście praktyczne i empatyczne od strony handlowca i Klienta. Doskonała prezencja i relacja z uczestnikiem. https://www.linkedin.com/feed/

Shtraining - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Shtraining

 • Warszawa

Planszowe Symulacje Biznesu i Gry Strategiczne z zakresu przedsiębiorczości Firma SHtraining jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczo-szkoleniową. Jako jedyni na polskim rynku mamy licencję na unikatowe narzędzie edukacyjne – Planszowe Symulacje Biznesu i Gry Strategiczne z zakresu przedsiębiorczości. Metoda ta została stworzona przez niemieckich ekspertów z firmy BTI – Business Tools for Innovations Management Consulting GmbH i jest akredytowana przez Radę Naukową kraju związkowego Badenii-Wirtembergii. Gry realizują prostą zasadę: planujesz - działasz - analizujesz - usprawniasz, tak, aby w rzeczywistym środowisku opierać się na skutecznych, bo wcześniej sprawdzonych metodach. Nasz innowacyjny produkt rozwija kreatywne

MW & Partners sp z.o.o - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Odpowiednie Szkolenia dla Handlowców

 • Warszawa
MW & Partners sp z.o.o

Jeszcze nie znalazłeś szkoleń dla handlowców, mimo że próbujesz znaleźć od sam nie wiesz jak dawna? MW Partners sp zoo może być Twoim rozwiązaniem. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Szkolenia Handlowe

 • Warszawa
Karol Sobiesiak Consulting

Chcesz znaleźć wartego uwagi partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Karol Sobiesiak Consulting jest na to skuteczną metodą. Ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

CENTRUM EFEKTYWNOŚCI - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Idealne Szkolenia Sprzedażowe

 • Warszawa
CENTRUM EFEKTYWNOŚCI

Centrum Efektywności została założona w 2003 roku. Jest to profesjonalna firma konsultingowa i szkoleniowa. Opracowujemy strategie rozwoju firmy i skuteczne modele biznesowe. Jako firma konsultingowa wprowadzamy dla naszych klientów nowe produkty na rynek. Projektujemy koncepcje produktów, dopasowujemy produkty do segmentów rynku, ustawiamy politykę cenową, komunikację marketingową oraz cały system sprzedaży, który pozwala na wprowadzenie nowych produktów. Doskonalimy systemy sprzedaży w firmach - strategię sprzedaży, taktykę obsługi rynku, struktury organizacyjne, plany sprzedaży, oferty i akcje ofertowe, systemy motywacyjne, metody oceny pracy handlowców, zasady zarządzania sprzedażą. Szkolimy handlowców, przedstawicieli handlowych,

Grupa Integra Michał Całka - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Rewelacyjny Kurs Sprzedaży

 • Warszawa
Grupa Integra Michał Całka

Doradzamy na różnych etapach inwestycji i działalności hotelu. Aby hotel był dochodową inwestycją trzeba podjąć wiele decyzji już na etapie podjęcia decyzji o jego wybudowaniu. Okres przed otwarciem tzw. Pre-opening to bardzo trudny okres dla wszystkich zaangażowanych w budowę. Wtedy trzeba współdziałać na wielu poziomach w ściśle określonym harmonogramie. Doświadczenie w podobnych projektach może zapobiec problemom a także optymalizację procesów mających zakończyć się otwarciem w pełni profesjonalnego hotelu. Pierwsi zadowoleni goście będą tego najlepszym dowodem. Jeśli już jesteś właścicielem hotelu i masz wrażenie, że coś idzie nie tak jak powinno to także powinniśmy się temu przyjrzeć jako doświadczone osoby w zarządzaniu hotelem i

CC Training Szkolenie Obsługa Klienta - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

CC Training Szkolenie Obsługa Klienta

 • Warszawa

Każdy, kto potrzebuje szkoleń dla sprzedawców powinien niezwłocznie zgłosić się do CC Training Szkolenie Obsługa Klienta i poznać atrakcyjne oferty. Dłużej nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

ZieluONE Marcin Zieliński - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

ZieluONE Marcin Zieliński

 • Warszawa

Przepisy-dla-dzieci.pl to firma zajmująca się nauką zdrowego żywienia dla kobiet i dzieci. Z nami zdrowe żywienie jest proste. Oferujemy wygodną, proefsjonalną i tanią naukę przez Internet - CENY JUŻ OD 39 ZŁ !!! (nauczamy kobiety układać pełnowartościowy jadłospis, zdrowych nawyków itp. Analizujemy dietę i korygujemy ją. Zobacz naszą ofertę http://www.przepisy-dla-dzieci.pl/Shop/Products?categoryId=2), warsztaty indywidualne (to ty wybierasz gdzie się spotkamy, w jakim terminie itp.– na spotkaniu gotujemy, nauczamy jadłospisu, rozwiązujemy Twoje problemy z dietą itp.) warsztaty w kameralnych grupach (razem z innymi kobietami nauczysz się układać pełnowartościowy jadłospis itp). Zapraszamy na naszą stronę www.przepisy-dla-dzieci.pl

Baccata Enterprise sp. z o.o.

 • Warszawa

Poszukując szkolenia z negocjacji namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Baccata Enterprise sp z oo nie ma sobie równych. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi.

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Mazowsze - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Mazowsze

 • Warszawa

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej to największa pozarządowa organizacja szkoleniowo-doradcza, wspierająca rozwój samorządności w Polsce. Została założona 18 września 1989 roku, od samego początku skupialiśmy swoją działania w kierunku administracji centralnej, samorządowej oraz ich jednostkach podległych oferując szkolenia w trybie otwartym i zamkniętym, liczne usługi doradcze, badania oraz projekty.

Biuro Doradztwa i Usług BHP NIWA - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Biuro Doradztwa i Usług BHP NIWA

 • Warszawa

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Świadczymy zarówno stałą obsługę firm na zasadzie outsourcingu, jak i realizujemy usługi z zakresu bhp w ramach jednorazowych zleceń. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami ds. bezpieczeństwa i higieny pracy, których kompetencje potwierdza Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy, jak i Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie oferowanych usług oraz poufność wszelkich danych. Naszą ofertę kierujemy do pracodawców, którzy cenią sobie wysoki standard usług, przystępne ceny oraz terminową realizację zleceń. Oferujemy

AIP Smarty

 • Warszawa

Zdecydowanie o wyborze szkoleń sprzedaży nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z AIP Smarty udzielą rad i dobiorą dostosowane rozwiązanie. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

DIVE TRIP

 • Warszawa

Biuro Podróży powstało w 2006 roku jako agencja turystyczna. Oferujemy niezwykle szeroki zakres usług sprzedając oferty turystyczne kilkunastu renomowanych biur podróży , tanie bilety lotnicze , bilety autokarowe Eurolines oraz ubezpieczenia Signal Induna. Zapraszamy również do Naszego sklepu nurkowego , gdzie zaopatrzysz się w fajkę , maskę , jacket , automat , płetwy , piankę , buty i wiele wiele innych rzeczy potrzebnych nuraskowi. Nasza kadra ( 3 osoby w Polsce ) proponuje najlepsze rozwiązania wypoczynku z uwzględnieniem indywidualnych preferencji każdego klienta. Prowadzimy także Centrum Nurkowe DIVE TRIP oferując kursy nurkowe oraz szkolenia z tej dziedziny na miejscu oraz w Polskiej Bazie Nurkowej w Egipcie ( Hurgada)

AQQ Investment Sp. z o.o. - Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Szkolenia Technik Sprzedaży

 • Warszawa
AQQ Investment Sp. z o.o.

Usługi w zakresie zarządzania firma , marketing bezpośredni , doradztwo , pozyskiwanie klientów dla zleceniobiorców , tworzenie kampanii reklamowych , akcji promocyjnych dla klientów , analiza rynku na potrzeby zleceniodawcy

Glob Solution Sp. z o.o.

 • Warszawa

Pracownicy Glob Solution Sp z oo przedstawią Ci bezkonkurencyjną ofertę szkoleń handlowych. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Iwona Głuszek

 • Warszawa

Szkolenia handlowe i szczegóły z tego wynikające już nie będą dla Ciebie problemem, jeśli skorzystasz z oferty Iwona Głuszek. Profesjonalni eksperci z zakresu szkoleń handlowych pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Wesoła Warszawa Zakręt więcej...
W jakim zakresie chcesz poszerzyć swoją wiedzę?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.