Szkolenia menedżerskie Warszawa - Najlepsi w 2021

Najlepsze Oferty na Szkolenia Menedżerskie w Warszawie, 2022

293 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Szkolenia menedżerskie Warszawa - Ranking Najlepsi 2022

Już 293 Specjalistów od Szkoleń z Zarządzania z Warszawy złożyło 35305 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od szkoleń z zarządzania może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Szkoleń z Zarządzania w 2022 r. z Warszawy.

Szkolenia menedżerskie Warszawa
Nexus

Szkolenie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, wiedza była poparta na wieloletnim doświadczeniu. Dużo ciekawych rzeczy oraz sposobów na wykorzystanie ich w pracy zawodowej jak i w życiu prywatnym. Polecam serdecznie i zachęcam do skorzystania z usług!

5.0 (26 opinii)
Grupa Szkoleniowa SOLBERG - Szkolenia dla Menedżerów Strumień
Monika K.

Usługi szkoleniowe na najwyższym poziomie! Szkolenie przeprowadzone w sposób zachęcający do aktywnego działania. Na nudę nie można narzekać. Materiały szkoleniowe przygotowane ze staranną dokładnością. Polecam każdemu!

5.0 (9 opinii)
ecoCoach Sp. z o.o. - Szkolenia dla Managerów Warszawa
Małgosia K.

Polecam usługi coachów i trenerów z firmy ecoCoach. To prawdę solidny partner zarówno do rozwoju kompetencji miękkich, liderskich, komunikacyjnych, jak i również twardych biznesowych oraz rozwoju całej firmy. Byłam ja, jak i mój zespół bardzo zadowolona zarówno z procesu coachingowego, jak i ze szkoleń i warsztatów prowadzonych Marka Wzorka oraz pozostałych trenerów w firmie. Szczerze polecam!

5.0 (4 opinie)
NT GROUP Sp. z o.o. - Szkolenia Managerów Łódź
Robert B.

Profesjonalnie i rzeczowo, bez lania wody. Konkrety które naprawdę przydały mi się w pracy.

5.0 (2 opinie)
OPTA A. Maziarz-Lipka i L. Wieliczko Sp.J. - Szkolenia Managerów Wrocław
Joanna K.

Było super, pełne zadowolenie. Polecam serdecznie firmę innym.

5.0 (1 opinia)
RM Business Group - Szkolenie Zarządzanie Zespołem Myszków
Krzysztof K.

Gorąco polecam usługi świadczone przez RM Business Group. Do pana Roberta trafiłem pół roku temu z polecenia znajomego. Szukałem pomocy w związku z problemami w pracy. Seria profesjonalnych spotkań z użyciem rozmaitych narzędzi treningowych pozwoliły mi dostrzec istotę problemu i wyciągnąć wnioski. Jeszcze raz gorąco polecam! Pozdrowienia dla całej grupy.

5.0 (90 opinii)
Agencja Innowacji sp. z o.o. - Szkolenia Managerów Warszawa
Marianna R.

Z Agencją Innowacji współpracujemy od jakiegoś czasu przy pozyskiwaniu dotacji dla naszej firmy. Aktualnie udało się pozyskać pożyczkę płynnościową na bardzo korzystnych warunkach, co w obecnej sytuacji jest dla nas ogromnie pomocne. Sam proces pisania wniosku zupełnie bezproblemowy. Bezpośredni kontakt z Panią, która się tym zajmowała, zdecydowanie przyśpieszył sprawę. Gorąco polecam!

5.0 (55 opinii)
Free City Group Adam Zajchowski - Szkolenia dla Managerów Gdańsk
Anna B.

Z firmą Free City Group Adam mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji organizacji ogólnopolskiej konferencji naukowej poświęconej wypaleniu zawodowemu w środowisku bibliotekarskim. Wystąpienie p. Adama spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród uczestników konferencji. Polecam współpracę z firmą Free City Group Adam Zajchowski ze względu na profesjonalizm, miłą współpracę i rzetelność.

5.0 (9 opinii)
Grupa Doradcza "Coach Studio" Damian Michalik - Szkolenia dla Menedżerów Wojkowice
Michał W.

Pan Damian potrafi trafić w sedno przyczyn niedoskonałości, a właściwie one naturalnie wychodzą na wierzch przy współpracy z nim. Jednak ważniejsze jest to co dalej, czyli praca nad nimi i tutaj jest najwięcej emocji i frajdy, bo widzisz te postępy i ich wpływ na życie, nie tylko zawodowe, osobiste także. Śmiało polecam!

5.0 (4 opinie)
Coach360 Aneta Chmielewska-Gładek - Kursy Menedżerskie Otwock

Jesteśmy polsko - kanadyjską firmą szkoleniową, specjalizującą się w: - szkoleniach biznesowych, - szkoleniach z zakresu umiejętności miękkich, - szkoleniach doskonalących znajomość języka angielskiego, - szkoleniach biznesowych prowadzonych w języku angielskim. Jesteśmy pasjonatami z solidnym doświadczeniem i praktykami w swoich specjalizacjach. Dbamy o to, żeby wiedza przekazywana na szkoleniach była praktyczna, dostosowana do branży i doświadczeń naszych Klientów, dlatego każde z naszych szkoleń jest „szyte na miarę”. Pracujemy z naszymi Klientami również już po szkoleniach - zapewniamy dodatkowe konsultacje, treningi „on the job”, pomoc we wdrażaniu nowych umiejętności po szkoleniu. Prowadzimy szkolenia zarówno w języku polskim, jak i angielskim (szkolenia w języku angielskim prowadzone są przez Native Speakera). Szkolenia prowadzone w języku angielskim są realizowane przez kanadyjskiego praktyka biznesu, negocjatora, doświadczonego managera największych firm światowych. Szkolenia Biznesowe - profesjonalna Obsługa Klienta, - telefoniczne Umawianie Spotkań, - telefoniczna Obsługa Klienta, - skuteczna Sprzedaż, - obsługa Klienta, - trudny Klient, - motywacja, - zarządzanie Czasem, - skuteczne Negocjacje (w jęz. polskim i angielskim), - asertywność, - efektywna Komunikacja, - komunikacja z „trudnym klientem”, - trening „on the job”. Coaching i szkolenia coachingowe: - coaching Managerski, - podstawy Coachingu, - coaching on the job. Native English: - kursy jęz. angielskiego Native English (na różnych poziomach), - szkolenia biznesowe w języku angielskim: - Effective Negotiations - Successful Business Writing - Effective Business Communication Organizujemy szkolenia otwarte oraz zamknięte, dedykowane. Prosimy o kontakt w celu omówienia możliwości zorganizowania szkolenia zamkniętego, chętnie udzielimy wszelkich informacji.

5.0 (2 opinie)

Więcej Specjalistów od Szkoleń z Zarządzania z Warszawy

Akademia Rozwoju Katarzyna Słomska - Szkolenia dla Menedżerów Warszawa
Rafał K.

Zleciłem Kasi bardzo duże wyzwanie. Sprawdzenie mojej pracy dyplomowej pod kątem stylistycznym w ciągu 3 dni. Efekt mnie pozytywnie zaskoczył. Bardzo poprawiona i wykonana na wysokim poziomie. Nie tylko poprawiła, ale i pokazała gdzie popełniałem błędy w mojej pracy, przez co sam miałem okazję poduczyć się pisania takich tekstów. Szukasz profesjonalisty to zdecydowanie mogę Ci ją polecić.

5.0 (5 opinii)
EVOLVERE Business Solutions - Kursy Menedżerskie Warszawa

Pierwszorzędne Kursy Menedżerskie Warszawa

 • Warszawa
 • EVOLVERE Business Solutions

Znalezienie pierwszorzędnych kursów menedżerskich może być skomplikowane, ale EVOLVERE Business Solutions na pewno pomoże Tobie w znalezieniu dobrego produktu. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

5.0 (2 opinie)
Firmowe Rewolucje Sp. z o.o. - Szkolenia Managerów Warszawa
Piter Global

Szybko i z dużym merytorycznym podejściem. Polecam.

5.0 (3 opinie)
EXO EDU Sp. z o.o. - Szkolenia dla Menedżerów Warszawa

Szkolenia dla Menedżerów Warszawa

 • Warszawa
 • EXO EDU Sp. z o.o.

Szukający szkoleń dla menedżerów powinien koniecznie zgłosić się do EXO EDU Sp. z o.o. i zobaczyć na własne oczy dobre oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 (1 opinia)
Holistic View Business Solutions - Szkolenia dla Kadry Zarządzającej Warszawa
Michał G.

Organizacja i realizacja spełniła oczekiwania. Rewelacyjne, ludzkie podejścia, a zagadnienia poparte przykładami.

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Specjalistów od Szkoleń z Zarządzania w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Szkoleń z Zarządzania i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

ARK - Szkolenia Menedżerskie Warszawa

ARK

 • Warszawa

Szkolenia menedżerskie i szczegóły z tego wynikające już nie będą dla Ciebie tajemnicą, jeśli skorzystasz z oferty ARK. Wykwalifikowani znawcy z dziedziny szkoleń menedżerskich pomogą Ci znaleźć skrojone na miarę rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

5.0 (2 opinie)
LEGERE-S - Szkolenia z Zarządzania Zespołem Warszawa
Omnilogy

Kompetencja, terminowość w zakresie powierzonych zadań,

5.0 (1 opinia)
Grantland - FN Sp. z o.o. - Szkolenie Zarządzanie Zespołem Warszawa

Równie dobrej oferty szkolenia zarządzania zespołem nie znajdziesz na terenie Warszawy, więc jeżeli poszukujesz taniego szkolenia zarządzania zespołem to bezzwłocznie zobacz Grantland - FN Sp. z o.o.. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

4.95 (80 opinii)
Doradzwo Maciej Wrotniak - Szkolenia z Zarządzania Zespołem Warszawa

Najwyższej Klasy Szkolenia z Zarządzania Zespołem

 • Warszawa
 • Doradzwo Maciej Wrotniak
Gomotsegang N.

Good customer service, professionalism. Good communication skills. Dobra obsługa klienta, profesjonalizm. Dobre umiejętności komunikacyjne.

5.0 (23 opinie)
NOVITZKY Piotr Nowicki - Szkolenia Menedżerskie Warszawa

Najwyższej Klasy Szkolenia Menedżerskie Warszawa

 • Warszawa
 • NOVITZKY Piotr Nowicki

Znalezienie najwyższej klasy szkoleń menedżerskich jest niełatwe, ale NOVITZKY Piotr Nowicki na 100% pomoże Tobie w znalezieniu dopasowanego rozwiązania. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

5.0 (1 opinia)

Porównanie cen i kosztów w Warszawie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów szkoleń menedżerskich? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści od szkoleń menedżerskich z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

EHS Consulting Agnieszka Kuźmicka - Szkolenia dla Managerów Warszawa

EHS Consulting Agnieszka Kuźmicka

 • Warszawa
Pawłowska K.

Mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z Panią z Agnieszką, która przeprowadziła szkolenie dla uczniów szkoły średniej. Pani Agnieszka jest bardzo kompetentna i ambitna osoba, która chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem Treści przekazywane w sposób bardzo zrozumiały oparty na licznych przykładach co wzbudzało duże zainteresowanie Uczniów, pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam!

5.0 (1 opinia)
Monika Sutkowska - Szkolenia Menedżerskie Warszawa

Szkolenia Menedżerskie

 • Warszawa
 • Monika Sutkowska
Ania N.

Polecam Monikę jako wsparcie mentalne. Ciepła, serdeczna osoba oraz posiadająca dużo empatii w osobie. Polecam serdecznie z całego serca.

5.0 (1 opinia)
HUMAN SKILLS - Szkolenia dla Menedżerów Warszawa

Pierwszorzędne Szkolenia dla Menedżerów

 • Warszawa
 • HUMAN SKILLS

Poszukując szkoleń dla menedżerów natkniesz się na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale HUMAN SKILLS przebije je wszystkie. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (1 opinia)
Wirtualna Agencja Tłumaczeń - WAT - - Szkolenia Managerów Warszawa

Wirtualna Agencja Tłumaczeń - WAT -

 • Warszawa
Anna

Bardzo miła i fachowa obsługa, tłumaczenie szybkie i bardzo wysoki poziom. Polecam wszystkim tę firmę

5.0 (1 opinia)
LingPerfect Polska - Szkolenia z Zarządzania Zespołem Warszawa

Opłacalne Szkolenia z Zarządzania Zespołem

 • Warszawa
 • LingPerfect Polska
Atelier Językowe Agnieszka Dąbrowicz

Rzetelna firma, współpracowałam jako tłumaczka. Dobry kontakt bieżący.

5.0 (1 opinia)
SERUM Doradztwo organizacyjne i HR - Szkolenia z Zarządzania Zespołem Warszawa

Tanie Szkolenia z Zarządzania Zespołem

 • Warszawa
 • SERUM Doradztwo organizacyjne i HR

Doradztwo w zakresie: mediacje wewnątrz firmy, z pracownikami, wsparcie właścicieli/szefów w zarządzaniu ludźmi i organizacją, usprawnianie procesów, diagnoza organizacji, poprawa komunikacji, współpracy, procesów decyzyjnych, zarządzanie wiedzą, warsztaty strategiczne, wsparcie grup projektowych, prowadzenie szkoleń, wsparcie w tworzeniu/organizacji działu HR, wyborze systemów informatycznych dla HR, zewnętrzny dział HR, zastępstwa HR, interim HR Management. Doradztwo w siedzibie klienta, przez telefon, Skype,Teams, itp. (po uprzednim zleceniu mejlowym). Rozliczenia na fakturę VAT. Płatność przelewem na rachunek firmowy. Pracuję także w jęz. angielskim. Rejon działania: Warszawa i okolice, inne miasta Klienci: firmy małe i duże. Osoby

HRIC - Szkolenia Menedżerskie Warszawa

Dobre Szkolenia Menedżerskie

 • Warszawa
 • HRIC

Chcesz znaleźć solidnego partnera do realizacji swoich planów? HRIC jest na to najlepszym rozwiązaniem. Określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Human2Human Academy - Szkolenia dla Kadry Zarządzającej Warszawa

Bezkonkurencyjne Szkolenia dla Kadry Zarządzającej Warszawa

 • Warszawa
 • Human2Human Academy

Szkolenia menadżerskie, Akademia First Time Menadżer, Akademia Menadżera, VUCA, Zaufanie w organizacji, Ocena 360, Test Way2Select.

Wstronerozwoju Ewelina Zdzieszyńska - Szkolenia Managerów Warszawa

Wstronerozwoju Ewelina Zdzieszyńska

 • Warszawa

Świadczymy usługi szkoleniowo-doradcze dla firm. Celem naszej działalności jest inspirowanie ludzi do osobistego rozwoju i realizacji celów biznesowych. W działalności szkoleniowej istotna jest dla nas etyka i standardy pracy. Dbamy o to, aby realizowane przez nas projekty szkoleniowe i usługi doradcze pozwalały Klientom osiągać pożądane zmiany. Specjalizujemy się w projektach szkoleniowych i doradczych z zakresu: Szkolenia „Profesjonalna obsługa klienta” Audyt obsługi klienta Tworzenie standardów obsługi klienta Podnoszenie jakości obsługi klienta w organizacji Szkolenia „Telefoniczna obsługa klienta” Szkolenia „Trudny klient” Szkolenia „Obsługa Trudnego klienta w banku” Szkolenia „Profesjonalna obsługa reklamacji” Szkolenie

Akademia Przedsiębiorczości MENTOR - Szkolenie Zarządzanie Zespołem Warszawa

Najwyższej Klasy Szkolenie Zarządzanie Zespołem

 • Warszawa
 • Akademia Przedsiębiorczości MENTOR

Szukający szkolenia zarządzania zespołem powinien już teraz zgłosić się do Akademia Przedsiębiorczości MENTOR i zobaczyć dobre oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Opinie i porady na temat szkoleń menedżerskich

Jeśli interesują Cię opinie na temat szkoleń menedżerskich, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Bogdan Andrzejewski - Szkolenia dla Kadry Zarządzającej Warszawa

Znakomite Szkolenia dla Kadry Zarządzającej

 • Warszawa
 • Bogdan Andrzejewski

Jestem menedżerem MBA pracującym z strukturami rozproszonymi geograficznie w zakresie organizacji operacji na rzecz sprzedaży oraz trenerem rozwoju, coachem (life, business). Jednocześnie jestem certyfikowanym trenerem MindSonar - systemu badającego metaprogramy myślenia na rzecz budowania ścieżek rozwoju osobistego czy przewagi konkurencyjnej Firmy oraz certyfikowanym trenerem PERSO.IN - systemu pozwalającego na głębsze poznanie własnej osobowości i projektowanie pracy w oparciu o tę wiedzę. W obszarze moich zainteresowań pozostaje także badanie: kultury organizacyjnej oraz wartości organizacyjnych i zarządzanie nimi w kontekście misji / kultury i strategii. W pracy wykorzystuję min. zasady transforming communication oraz założenia

MW & Partners sp z.o.o - Szkolenia dla Kadry Zarządzającej Warszawa

MW & Partners sp z.o.o

 • Warszawa

Jeżeli szukasz doskonałej współpracy to specjaliści z MW Partners sp z.o.o są dla Ciebie stworzeni. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Induco Consulting - Szkolenia dla Menedżerów Warszawa

Induco Consulting

 • Warszawa

Budowa to żywy organizm rządzący się swoimi prawami. Pomożemy Ci w w bardziej uporządkowanym procesie realizacji inwestycji. Doświadczenie w pracy z małymi i średnimi firmami budowlanymi pomogło nam wypracować wiele efektywnych narzędzi wspomagających pozyskiwanie i realizacje inwestycji budowlanych. Usprawniamy i podnosimy efektywność procesów zarządzania w małych i średnich firmach budowlanych. Stosujemy techniki i narzędzia z zakresu Lean Construction.

Anapse Sp. z o.o.

 • Warszawa

Każdy, kto poszukuje kursów menedżerskich winien koniecznie zgłosić się do Anapse Sp. z o.o. i zobaczyć atrakcyjne oferty. Żeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - warto.

Michał Marchewka Academy - Szkolenia z Zarządzania Zespołem Warszawa

Michał Marchewka Academy

 • Warszawa

Pomagamy ludziom osiągać cele w życiu zawodowym i osobistym, poprzez wykorzystywanie własnej biostruktury, czyli cech osobowości. Oferujemy szkolenia Structogram®. Szkolenia prowadzi Licencjonowany Trener Structogram® Kinga Klejment STRUCTOGRAM® Szwajcarski system treningowy pomagający w określeniu własnej biostruktury mózgu, oraz jej efektywnym wykorzystaniu w wielu aspektach życia prywatnego i zawodowego. Wspiera on rozwój osobisty, budowanie relacji z bliskimi i klientami, zwiększa sprzedaż bezpośrednią i online. Przychodzimy na ten świat z gotowym narzędziem, które odpowiada nie tylko za to, że żyjemy, ale również za nasz potencjał, nasze talenty i możliwości rozwoju. To on decyduje o naszej osobowości. Dzięki metodzie STRUCTOGRAM®

www.trener.edu.pl - Szkolenia z Zarządzania Zespołem Warszawa

www.trener.edu.pl

 • Warszawa

Jeśli szukasz dobrej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z www.trener.edu.pl są dla Ciebie stworzeni. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

Ogólnopolskie Centrum Szkoleniowo Doradcze Sp. z o.o. - Szkolenia Managerów Warszawa

Znakomite Szkolenia Managerów

 • Warszawa
 • Ogólnopolskie Centrum Szkoleniowo Doradcze Sp. z o.o.

Ogólnopolskie Centrum Szkoleniowo Doradcze to odpowiedź na potrzeby i sugestie dynamicznego rynku szkoleniowego. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania szkoleniowe oraz doradztwo na najwyższym poziomie. Cechuje nas kreatywne i pełne zaangażowania podejście w realizację każdego z projektów. Wychodząc naprzeciw naszym klientom proponujemy różne, dostosowane do konkretnych możliwości oraz oczekiwań, modele rozwojowe: Szkolenia otwarte – najlepszy wybór dla, tych którzy cenią sobie pracę w grupie oraz tych , dla których wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami jest podstawą poszerzania własnej wiedzy Szkolenia indywidualne – optymalny wybór dla osób ceniących sobie pracę bezpośrednio z trenerem oraz możliwość dostosowania

International Project Management Association Polska - Szkolenia dla Menedżerów Warszawa

Korzystne Szkolenia dla Menedżerów

 • Warszawa
 • International Project Management Association Polska

International Project Management Association Polska (IPMA Polska) jest częścią międzynarodowej organizacji non-profit - International Project Management Association®, zrzeszającej i certyfikującej Project Managerów. IPMA Polska posiada w ofercie uniwersalny, czterostopniowy system certyfikacji, doroczną konferencję, seminaria, warsztaty oraz szkolenia, zrzesza również pasjonatów zarządzania projektami w Grupach Regionalnych i Young Crew, a także wydaje publikacje tłumaczone z oryginałów lub przygotowuje własne. Dla IPMA Polska oferta międzynarodowa jest podstawą działania, jednakże Stowarzyszenie stara się rozwijać w różnych kierunkach, biorąc pod uwagę uwarunkowania i potrzeby lokalne. Misją IPMA Polska jest umożliwienie wymiany

Niewidzialna Wystawa - Szkolenia Menedżerskie Warszawa

Szkolenia Menedżerskie

 • Warszawa
 • Niewidzialna Wystawa

Chcesz znaleźć sprawdzonego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Niewidzialna Wystawa z Warszawy jest na to najlepszym rozwiązaniem. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Strefa Rozwoju Danuta Rynkiewicz - Szkolenia z Zarządzania Zespołem Warszawa

Świetne Szkolenia z Zarządzania Zespołem

 • Warszawa
 • Strefa Rozwoju Danuta Rynkiewicz

Właśnie wybierasz sprawdzonego specjalistę do realizacji swoich planów? Strefa Rozwoju Danuta Rynkiewicz z Warszawy jest na to skuteczną metodą. Ustal pasujący termin od razu!

We Offer - Kursy Menedżerskie Warszawa

We Offer

 • Warszawa

Szukasz konkretnej usługi/produktu? Przedstaw Nam to czego konkretnie potrzebujesz. Indywidualnie podejdziemy do Twoich potrzeb i dostarczymy to czego szukasz. Działamy innowacyjnie, zawsze proponując najlepsze możliwe rozwiązanie.

High Sales - Szkolenie Zarządzanie Zespołem Warszawa

Szkolenie Zarządzanie Zespołem

 • Warszawa
 • High Sales

Poszukujesz godnej uwagi oferty dotyczącej szkolenia zarządzania zespołem? High Sales na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

Tanie Szkolenia dla Managerów

 • Warszawa
 • SaleLab

Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na szkolenia sprzedażowe, komunikację. Realizujemy prace od 2016. Teren działania firmy to Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Toruń, Poznań. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

Świetne Szkolenia Menedżerskie

 • Warszawa
 • "360 Smart Business Consulting"

Każdy, kto potrzebuje szkoleń menedżerskich musi niezwłocznie zgłosić się do 360 Smart Business Consulting i zobaczyć na własne oczy dobre oferty. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Nadolnycoach.com

 • Warszawa

Szkolenia managerów oraz detale z tym związane skończą być dla Ciebie tajemnicą, jeśli wybierzesz ofertę Nadolnycoach.com. Wykwalifikowani znawcy z branży szkoleń managerów pomogą Ci znaleźć idealne rozwiązanie. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

HILLWAY Training & Consulting - Szkolenia Menedżerskie Warszawa

Znakomite Szkolenia Menedżerskie

 • Warszawa
 • HILLWAY Training & Consulting

HILLWAY to firma szkoleniowo - doradcza, tworzona przez doświadczonych praktyków biznesu prowadząca szkolenia i projekty rozwojowe dla biznesu i administracji na terenie całej Polski oraz na życzenie Klienta - zagranicą. Specjalizujemy się w doradztwie dla firm i szkoleniach biznesowych w dziedzinie przywództwa, zarządzania, budowania relacji z klientami, podnoszeniu kompetencji pracowników, poprawie efektywności sprzedaży i obsługi klienta w kanałach bezpośrednim i telefonicznym (w tym call/contact center). OBSZARY SZKOLENIOWE: przywództwo i zarządzanie zespołem zarządzanie firmą, zarządzanie strategiczne zarządzanie projektami zarządzanie zmianą sprzedaż i negocjacje obsługa klienta call center i

Tanie Szkolenia dla Menedżerów

 • Warszawa
 • Karol Urbański

Manager, trener oraz praktyk biznesu. Autor publikacji naukowych na temat mechanizmów rynków finansowych. Absolwent studiów podyplomowych „Trener Biznesu”. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w obszarze inwestycji, doradztwa finansowego, nieruchomości oraz portalu pracy, gdzie piastował stanowiska Dyrektora Zarządzającego, Dyrektora Sprzedaży oraz Managera Call Center. Uczestnik licznych konferencji oraz szkoleń biznesowych z zakresu obsługi klienta, sprzedaży, zarządzania zasobami ludzkimi oraz finansów. Jako manager odpowiadał za rozwój działów sprzedaży i telefonicznej obsługi klienta. Współtworzył programy rozwojowe zarówno dla nowych jak i doświadczonych pracowników, systemy motywacyjne, zarządzał procesem wdrażania standardów

Infinity Power International - Szkolenia Menedżerskie Warszawa

Świetne Szkolenia Menedżerskie

 • Warszawa
 • Infinity Power International

Infinity Power jest to interdyscyplinarny zespół specjalistów i ekspertów od komunikacji i zarządzania. Od ponad 20 lat firma pomaga innym firmom i przedsiębiorcom w budowie dobrego i rozwojowego środowiska pracy. Zespół prowadzi projekty biznesowe, które są związane z rozwojem kadry menadżerskiej. Infinity Power wspiera także organizacje w budowaniu lukratywnych marek i przechodzeniu na wyższy poziom zarządzania. Oferta szkoleń dotyczy klienta indywidualnego i biznesowego. Informacje na: https://www.infinitypower.pl

Najwyższej Klasy Szkolenia dla Menedżerów

 • Warszawa
 • Karolina Stołecka

Karolina Stołecka zapewnia bogatą ofertę najwyższej klasy szkoleń dla menedżerów gwarantując przy tym solidną obsługę, a dla zainteresowanych też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Mają propozycję dla każdego, nie pożałujesz.

Pierwszorzędne Szkolenia dla Managerów

 • Warszawa
 • Oktawia Hryp-Czerwińska

Firma Oktawia Hryp-Czerwińska oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Warszawy i okolic. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

Ranking Specjalistów od Szkoleń z Zarządzania obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...

Szkolenia menedżerskie w innych miejscowościach