Adwokat prawa karnego Warszawa

Adwokaci Prawa Karnego w Warszawie, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

301 firm
w kategorii Adwokat Prawa Karnego

 • Szczepan K.

  Adwokat Tomasz Wiliński prowadzący Kancelarię Adwokacką w Warszawie, al.Jana Pawła II 61/62 to osoba godna zaufania. Cechuję Go wielka odpowiedzialność w działanie, które się podejmuje. Łączy elementy siły, młodości, pragmatyzmu podejmując się odpowiedzialnych i pionierskich zadań. Owocna współpraca pozwala nam zarekomendować Mecenasa Tomasza Wilińskiego jako rzetelnego i skutecznego prawnika.

 • Adwokaci Karniści

  • Warszawa
  • Kancelaria Prawna Lex-Consensus Konrad Jankowski

  Kancelaria Prawna Lex-Consensus. Bezpłatna konsultacja, przygotowanie pisma, pozwu, wniosku już od 20 zł. Prawo rodzinne, alimenty, prawo cywilne, gospodarcze, prawo pracy, prawo karne etc. Stała obsługa Państwa firmy bez kosztów abonamentu. Oferujemy pełen zakres usług związanych z obsługą prawną, reprezentacją klienta, windykacja i inne. Ceny konkurencyjne. Oferta skierowana jest do małych przedsiębiorstw, które chcą mieć stałego prawnika bez abonamentu za przyzwoite pieniądze. Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszą siecią kancelarii prawnych w Polsce dzięki czemu możemy w każdej chwili przekazać Państwa sprawę profesjonalnemu prawnikowi z Państwa okolicy. Nasza Kancelaria powstała w tym roku, ale została założona z pasji i chęci niesienia pomocy innym. Wyróżnia nas cierpliwość, wiedza prawnicza, elastyczność, indywidualne podejście do klienta i przede wszystkim cena. Wybór naszej kancelarii będzie najlepszym wyborem dla firmy, która potrzebuje prawnika, a nie chce płacić abonamentu i wysokich cen za usługi. ZAPRASZAMY.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Anna Rojek ul. Puławska 12 lok. 3, 02 - 566 Warszawa // Kancelaria oferuje obsługę prawną na rzecz klientów indywidualnych oraz biznesowych, zapewniając kompleksową pomoc prawną. Zespół kancelarii tworzą wykwalifikowani prawnicy posiadający bogatą wiedzę i doświadczenie. Naszych klientów reprezentujemy zarówno na etapie przedsądowym, jak i na drodze postępowania sądowego. W imieniu Klientów uczestniczymy w negocjacjach, a także podpisujemy ugody sądowe. Obszar dotychczasowej praktyki zawodowej kancelarii koncentruje się głównie na prawie cywilnym (kancelaria z sukcesem prowadzi wiele spraw rozwodowych, alimentacyjnych oraz rodzinnych). Ponadto Kancelaria specjalizuje się także w prawie nieruchomości, prawie spadkowym, sprawach o odszkodowania, prawie ubezpieczeń gospodarczych oraz prawie gospodarczym i prawie spółek handlowych. Obok profesjonalizmu i wysokiego poziomu merytorycznego, stawiamy na kreatywność oraz indywidualne podejście do każdego zagadnienia prawnego. Gwarantujemy pełne zaangażowanie w każdą prowadzoną sprawę, rzetelność i skuteczność. Doradzamy i wskazujemy najlepsze dla naszych Klientów rozwiązania prawne. Zaufanie i satysfakcja klientów są naszym priorytetem. Kancelaria działa na terenie województwa mazowieckiego oraz województwa łódzkiego. Zapraszamy do kontaktu!

 • Prawo Karne

  • Warszawa
  • Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko
  Mariusz T.

  Współpraca naszej firmy z Panią Mecenas trwa od kilku lat i śmiało mogę polecić jej usługi w 100%. Profesjonalistka w każdym calu - rzetelna, zaangażowana, z dobrym podejściem do klienta. Doskonała znajomość procesu inwestycyjnego oraz Jej doświadczenie w sprawach kontraktów budowlanych i spraw firmowych dają nam poczucie bezpieczeństwa. Poza tym Pani Mecenas jest skuteczna zarówno w sprawach sądowych (również pracowniczych) jaki i w negocjacjach, o czym nie raz mieliśmy się okazję przekonać. Dziękuję w imieniu własnym i całego zespołu.

 • Marzena J.

  Rzetelne i profesjonalne podejście do sprawy. Bardzo dobry kontakt telefoniczny, jak i mailowy. Pan Michał rozwiał moje wątpliwości, a dodatkowo zwrócił uwagę na inne elementy, które były istotne w sprawie. Pomijając błyskawiczną odpowiedź na moje zapytanie, porada którą uzyskałam od DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak była darmowa.

Dołącz do naszych Adwokatów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Osobiście zajmuję się każdą sprawą od jej początku do końca. Przede wszystkim staram się prowadzić Klienta w toku procesu, tak aby uzyskał najbardziej korzystne dla niego rozwiązanie. Podczas swojej działalności zawodowej reprezentowałem Klientów zarówno w sprawach cywilnych, rodzinnych (w szczególności rozwód, podział majątku, postępowanie spadkowe) jak i sprawach karnych (w szczególności jazda pod wpływem alkoholu i innych substancji odurzających). Specjalizuje się także w postępowaniach przeciwko bankom i instytucjom finansowym. Od kilku lat reprezentuje kredytobiorców w postępowaniach przeciwko bankom stosującym nielegalne konstrukcje umów tzw. kredytów frankowych.

 • Prawo Karne

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Ernest Mocarski

  Kancelaria adwokacka Ernesta Mocarskiego specjalizuje się obsłudze prawnej: - osób fizycznych; - osób prawnych Głównym celem działalności kancelarii jest, jak najlepsze reprezentowanie klientów kancelarii przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz organami Państwowymi. Pracownicy kancelarii charakteryzują się empatią, szybkością działania oraz rzetelnością, a najważniejsze dla nas jest skuteczność działania. Główne obszary działania to: - prawo karne, prawo karne skarbowe - reprezentowania klientów w postępowaniu przygotowawczym oraz sądowym. Kancelaria reprezentuje klientów w wszelkich sprawach karnych, a w szczególności w sprawach przestępstw gospodarczych; - prawo odszkodowawcze - uzyskanie odszkodowania, zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz poniesione koszty w związku z wypadkami, zdarzeniami losowymi; - prawo rodzinne - reprezentowanie klientów w sprawach rozwodowych. Ponadto adwokat Ernest Mocarski prowadzi obsługę prawną klientów anglojęzycznych. Siedziba Kancelarii mieści się przy prestiżowej i doskonale skomunikowanej ul. Kopernika 30, lok. 508 na warszawskim Śródmieściu w sześciokondygnacyjnej kamienicy - zaprojektowanej przez Czesława Przybylskiego we współpracy z Alfonsem Gravierem i wybudowanej w stylu wczesnego modernizmu w latach 1911-1912. Z biura Kancelarii rozpościera się wspaniały widok na warszawskie Centrum i nowoczesną ulicę Świętokrzyską. Od nowo powstałej stacji Metro Nowy Świat, kamienicę dzieli zaledwie 100 metrów. Zapraszam na stronę internetową kancelarii: www.ernestmocarski.pl

 • Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Białecki
  Kancelaria Prawna Lex-Consensus

  Profesjonalista pod każdym względem. Rewelacyjny kontakt z Panem Mecenasem w połączeniu z wiedzą i zaangażowaniem to satysfakcja i zadowolenie naszych klientów. Polecam za wiedzę, profesjonalizm i doświadczenie.

 • Adwokat Prawa Karnego

  • Warszawa
  • Kancelaria Prawnicza Adwokaci i Radcowie Prawni

  Adwokaci i Radcowie Prawni, skutecznie realizujący sprawy, już prawie 20 lat, na terenie całego kraju. Realizujemy sprawy z wszystkich dziedzin i specjalności prawniczych. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmowych z kraju i z zagranicy. Każdą sprawę traktujemy indywidualne, systematycznie składamy raporty klientom z wykonanych prac oraz działań Naszej kancelarii. Pracujemy od poniedziałku do soboty, a jak istnieje taka potrzeba to i w niedzielę. Część Naszego zespołu posiada doświadczenie w orzekaniu w Sądach rejonowych oraz okręgowych, inni posiadają jako prokuratorzy, a jeszcze inni w pracy m.in w Ministerstwie Sprawiedliwości. Oprócz Adwokatów i Radców Prawnych zatrudniamy także Ekonomistów, Psychologów, Socjologów, Pedagogów, Dziennikarzy, Marketingowców, Informatyków, Menadżerów. Duża część tych osób posiada Doktoraty. Specjalizujemy się w najtrudniejszych sprawach w kraju oraz w Trybunale Sprawiedliwości w Strasburgu. Oferujemy wysoką skuteczność naszych działań.

 • Witold K.

  Gorąco polecam kancelarię. Jestem bardzo usatysfakcjonowany profesjonalnym i sumiennym podejściem do mojej sprawy prowadzonej przez Panią mecenas Martę Piasecką. Pani mecenas cechuje się nie tylko profesjonalnym sumiennym i rzetelnym podejściem do pracy ale także ludzkim i życiowym podejściem do sprawy którą prowadzi. Osoba bardzo miła i sympatyczna pozytywna w podejściu do życia i drugiego człowieka. Zawsze służy radą i pomocą.Sprawa zakończyła się oczywiście sukcesem za sprawą Pani mecenas. Gorąco polecam Panią mecenas.Dziękuję za pomoc i wsparcie. Pozdrawiam.

Porównanie cen i kosztów w Warszawie

Szukasz cen, cenników lub kosztów konsultacji z adwokatem prawa karnego? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • Kancelaria Prawna Chyl i Wspólnicy s.c.

  • Warszawa

  Kancelaria Prawna Chyl i Wspólnicy to ponad 15 lat doświadczenia w świadczeniu kompleksowej pomocy prawnej klientom indywidualnym, przedsiębiorcom, instytucjom publicznym i samorządowym, m. in. w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa karnego i karno – skarbowego, prawa handlowego, prawa obrotu nieruchomościami, prawa autorskiego, prawa zamówień publicznych, prawa administracyjnego, prawa pracy, prawa własności intelektualnej a także sporów i postępowań sądowych.

 • Adwokaci Prawa Karnego

  • Warszawa
  • LEGALITY | Adwokaci i Radcowie Prawni

  Zespół LEGALITY tworzą doświadczeni prawnicy, adwokaci i radcowie prawni z wieloletnim i różnorodnym doświadczeniem. Nasi eksperci są cytowani w ogólnopolskiej prasie - między innymi w Dzienniku Gazecie Prawnej, Rzeczpospolitej, czy Gazecie Giełdy Parkiet. W 2018 roku LEGALITY zostało wyróżnione w plebiscycie ORŁY PRAWA. Reprezentujemy naszych klientów przed wszystkimi sądami. Do prowadzonych spraw podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie - każdorazowo wyjaśniamy klientowi szanse i ryzyka związane z prowadzoną sprawą. Jesteśmy transparentni. Po zapoznaniu się ze sprawą przedstawiamy klientowi jasne warunki wynagrodzenia, a w zawartej umowie gwarantujemy, że nie ulegną one zmianie. Do prowadzonych spraw podchodzimy indywidualnie. Każdy klient LEGALITY otrzymuje usługę dopasowaną do jego indywidualnych potrzeb. Dzięki temu nasza skuteczność jest ponadprzeciętna. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Rozumiemy, że nasza responsywność jest równie ważna jak posiadane kompetencje.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Gierdal
  Agnieszka Oleksińska

  Serdecznie polecam. Adwokat już następnego dnia umówił się ze mną na spotkanie i zaoferował swoją pomoc. Profesjonalnie i szybko wręczył mi potrzebne dokumenty.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa
  • LUMINE Kancelaria Radcy Prawnego Mariola Bienias

  Staram się być prawnikiem z ludzką twarzą. Mówię jasno, a paragrafy zamieniam na praktyczne rozwiązania. Stawiam na szczere doradztwo i rzeczowość. Działam z pełnym zaangażowaniem, bo lubię widok zadowolonych klientów. Pomagam przedsiębiorcom, organizacjom pozarządowym i osobom indywidualnym. Specjalizuję się w sporach sądowych, kompleksowej obsłudze firm i ochronie danych osobowych. Od 2014 roku jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Przykładowe sprawy, którymi się zajmowałam: 1) Spory z firmami (pozwy, sprawy sądowe, windykacja): - wygrana sprawa o prawidłowość dokonanej naprawy pomocy drogowej, - wygrana sprawa o zapłatę kary umownej za nieterminowe przyłączenie do sieci elektroenergetycznej, - wielokrotne uzyskiwanie nakazów zapłaty wraz z klauzulami wykonalności w sprawach niezapłaconych faktur lub not obciążeniowych oraz przeprowadzenie skutecznej egzekucji tytułów wykonawczych. 2) Umowy - przygotowywanie i opiniowanie umów o pracę, zlecenia, o dzieło, najmu, o współpracę, o świadczenie usług transportowych, o zachowaniu poufności, o powierzeniu przetwarzania danych osobowych, o przeniesieniu praw autorskich, o produkcję filmu, o stworzenie strony internetowej, o stworzenie aplikacji mobilnej. 3) Sprawy pracownicze - wygranie sprawy o wypłatę nienależnego wynagrodzenia, - tworzenie regulaminów pracy oraz regulaminów wynagrodzeń. 4) Dzieci i rozwody - sprawa o rozwód, - ustalenie kontaktów z dzieckiem, - alimenty dla dziecka. 5) Spółki i działalność gospodarcza - pomoc w wyborze formy prawnej działalności, - doradztwo w procesie rejestracji spółki z o.o., przygotowanie umowy spółki z o.o., - bieżąca obsługa prawna spółek z sektora transportowego, innowacji, pośrednictwa finansowego, rekrutacji pracowników; - przeprowadzenie procesu rozwiązania spółki komandytowej. 6) Ochrona danych osobowych - tworzenie dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych, - rejestracja zbiorów danych. 7) Działalność reklamowa i marketingowa przedsiębiorców - przygotowywanie i opiniowanie regulaminów konkursów i promocji, - kontrola reklam, newsletterów i akcji mailingowych pod kątem zgodności z prawem. 8) Stowarzyszenia i fundacje - pomoc w wyborze formy prawnej dla organizacji pozarządowej, - przygotowywanie i opiniowanie statutów fundacji i stowarzyszeń, - obsługa prawna stowarzyszenia. 9) Szkolenia - prowadzenie szkoleń z zakresu prawa pracy, - prowadzenie szkoleń z zakładania i prowadzenia stowarzyszeń i fundacji.

 • Adwokaci Karniści

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka adw. Ada Chmielewska - Ciż i Wspólnicy
  Kinga s.

  Bardzo profesjonalne podejście, szeroki zakres spraw. Pani Mecenas to wyjątkowa osoba pod każdym względem. Jest empatyczna i profesjonalna zarazem. Ma bardzo dobre rozeznanie w zawiłościach prawnych. Szybko kojarzy fakty i łączy zdarzenia. Jest komunikatywna i zawsze zaangażowana, a przy tym "ludzka". To bardzo dobry prawnik! Polecam KANCELARIĘ ADWOKACKĄ ADW. ADA CHMIELEWSKA-CIŻ I WSPÓLNICY.

 • Adwokaci Prawa Karnego

  • Warszawa
  • Kancelaria Prawna GrawaLex
  Barbara D.

  Kancelaria Prawnej GrawaLex, świadczyła na moją rzecz pomoc w zakresie świadczeń materialnych oferowanych przez uczelnie wyższe. Usługi świadczone przez panie Mecenas charakteryzowały się profesjonalizmem, szybkością oraz trafnością argumentacji. Powierzone zadania były realizowane terminowo, z pełną odpowiedzialnością i starannością. Kancelaria wykazywała się dużym profesjonalizmem w podejściu do każdego tematu oraz wysokim zaangażowaniem w realizację świadczonych usług prawnych. Mając na uwadze powyższe, polecam usługi Kancelarii Prawnej GrawaLex, jako podmiotu profesjonalnie świadczącego usługi prawne.

 • KANCELARIA ADWOKACKA MONIKA SPIELER ADWOKAT

  • Warszawa
  Olga B.

  Polecam. Ma duże doświadczenie w takich sprawach. Poza tym, to rozsądny i bardzo konkretny człowiek.

 • Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Aleksandra Kretkiewicz

  • Warszawa

  doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, spółek, pracy, nieruchomości, rodzinnego, postepowań sądowych, uczestnictwo w negocjacjach umów, ugód itp. Przede wszystkim sprawna obsługa firm, bardzo dobry kontakt z klientem, nastawienie pro-biznesowe, dobre wyczucie potrzeb klienta, optymalizowanie jego kosztów. Firma jednoosobowa, założóna w 2006r. Bogate doświadczenie przy obsłudze dużych firm i projektów inwestycyjnych, w tym nieruchomości. Szeroka praktyka sadowa. Dojazd do klienta i pierwsze spotkanie gratis.

 • Adwokat Karnista

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Paweł Kraśniej
  Katarzyna O.

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z kancelarią adwokat prowadzący kancelarię jest osobą kompetentną jest przyjaźnie nastawiony do klienta w każdej chwili można uzyskać poradę na pewno jest adwokatem z powołania.

 • Adwokat Spraw Karnych

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Augustyniak
  Karol Z.

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Mecenas Katarzyną Augustyniak. Dzięki jej pomocy udało się wygrać trudną sprawę. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Polecam wszystkim !

Opinie i porady na temat konsultacji z adwokatem prawa karnego

Jeśli interesują Cię opinie na temat konsultacji adwokata prawa karnego i kancelarii prawnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
 • Kancelaria Radcy Prawnego PRELEX Katarzyna Pawlonka-Jurczyk

  • Warszawa
  Magdalena M.

  Pani Katarzyna jest profesjonalnym, a przy tym bardzo przyjaźnie nastawionym do klienta radcą prawnym, do którego zgłosiłam się po pomoc w sprawie trwającej już kilka miesięcy. Spodziewałam się problemów ze strony przeciwnej, a dzięki Pani Katarzynie sprawa została zaskakująco szybko i pomyślnie zakończona. Polecam z całego serca- warto skorzystać z pomocy prawnej, a Pani Katarzyna jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

 • Prawo Karne

  • Warszawa
  • LFS ADWOKACI RADCOWIE PRAWNI SOBOLAK I PARTNERZY SP. P.

  Kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych, przedsiębiorców i Klientów indywidualnych.

 • Adwokat Spraw Karnych

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Grabowska

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Grabowska specjalizuje się w prowadzeniu spraw rozwodowych i około rozwodowych w szczególności dot. podziału majątku, spraw alimentacyjnych, a także spraw karnych prowadzonych w związku z toczącym się procesem rozwodowy. Kancelaria Mecenas Anny Grabowskiej zajmuje się tylko i wyłącznie sprawami rodzinnymi i posiada w tym zakresie wieloletnie doświadczenie co w połączeniu z profesjonalną obsługą, daje możliwość przejścia przez ten trudny okres w życiu z jak najmniejszym uszczerbkiem.

 • Adwokaci Karniści

  • Warszawa
  • IPrawnicy
  Panaceum

  Bardzo szybki kontakt i profesjonalne podejście do klienta, a przede wszystkim rzetelne wywiązanie się ze zlecenia.

 • Adwokat Karnista

  • Warszawa
  • Piotr Tański (radca prawny)

  Rozpoczęliśmy działalność w 2011. Nasze usługi świadczymy w Warszawie i okolicach. Nasza firma realizuje prawo cywilne, umowy, odszkodowania. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

 • Kancelaria Adwokacka Elżbieta Kozłowska

  • Warszawa
  Piotr G.

  Bardzo pozytywnie oceniamy z żoną Kancelarię Adwokacką. Pani Elżbieta jest osobą ciepłą i życzliwą w stosunku do klientów, zawsze służy dobrą radą i pomocną, fachową wiedzą w zakresie prowadzonych spraw. Potrafi pomóc w każdej, nawet bardzo skomplikowanej i trudnej sytuacji.Wszystko udało się załatwić bardzo szybko i z pozytywnym dla nas skutkiem. Bardzo dziękujemy za pomoc i polecamy usługi Pani Mecenas.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Zaborski

  • Warszawa
  Paweł S.

  Pan Adam to wspaniały adwokat i prawnik. Wyciągnął mnie z karnej sprawy, gdy już nie miałem nadziei na cokolwiek. Dziękuję i polecam KANCELARIĘ ADWOKACKĄ ADWOKAT ADAM ZABORSKI.

 • Aleksander Olender

  • Warszawa

  Jestem aplikantem radcowskim przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Specjalizuje się w szczególności w prawie cywilnym (w kontraktach, prawie procesowym, prawie rodzinnym i spadkowym), prawie gospodarczym (w tym obsłudze spółek prawa handlowego), prawie pracy. Doradzam również w zakresie prawa administracyjnego oraz prawa karnego. Na co dzień współpracuję z kancelarią radcowsko-adwokacką w Warszawie.

 • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Pyszkowska

  • Warszawa

  Obsługa prawna firm i osób fizycznych, negocjacje, występowanie przed wszystkimi sądami i organami na rzecz Klientów w mieście Warszawa a także w innych miastach w województwie mazowieckim.

 • adwokat Michał Karbownik

  • Warszawa
  Mariusz G.

  Bardzo wysoko oceniam profesjonalizm Pana Adwokata Michała Karbownika, który sprawnie reprezentował mnie w pomyślnie dla mojego syna i dla mnie przeprowadzonych postępowaniach sądowych o ograniczenie władzy rodzicielskiej matki, ustanowienie miejsca zamieszkania syna przy mnie i uzyskanie alimentów na dziecko od matki. Podkreślić należy, że Pan Mecenas zawsze na pierwszym miejscu stawia interesy i potrzeby dziecka oraz w sposób bardzo elastyczny wielokrotnie udzielał mi pomocy prawnej również w relacjach ze Szkołą Podstawową syna i wielu innych trudnych sytuacjach rodzinnych.

 • Adwokat Karnista

  • Warszawa
  • Kancelaria Prawna Gołębiewski
  Halina K.

  Godni zaufania, profesjonalne podejście do problemów, jasne i klarowne zasady działania.

 • Adwokaci Prawa Karnego

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Bartosz Kamil Obrębski
  Paweł S.

  Kancelaria obsługiwała moją spółkę w celu negocjacji i zawarcia umów z dużym kontrahentem. Usługi na wysokim poziomie. Efekt końcowy również oceniam bardzo dobrze. Ceny średnio-warszawskie.

 • Prawo Karne

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka adwokat Sylwia Lisowska
  Marian K.

  Pani Mecenas profesjonalnie zajęła się moją sprawą, a przede wszystkim wykazała zrozumienie potrzeb klienta

 • LEXAN Doradztwo Prawne

  • Warszawa

  Działalność rozpoczęta się w 2016 roku. Nasza specjalność to odszkodowania, Rozwody, Spadki, Obsługa firm, na terenie woj. mazowieckie i woj. łódzkie.

 • KANCELARIA ADWOKACKA

  • Warszawa

  Zakres naszego działania to prawo rodzinne, karne i gospodarcze. Realizujemy prace od 2018. Firma obsługuje województwa mazowieckie. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

 • Fluence Finance

  • Warszawa

  Fluence Finance to firma windykacyjna specjalizującą się w dochodzeniu wierzytelności z sektora B2B, a oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, które mają największe problemy z uzyskaniem terminowych płatności. Gwarantujemy naszym Klientom najwyższą jakość oferowanych usług, dzięki czemu mogą skupić się na swojej podstawowej działalności gospodarczej. Prowadzimy działania na terenie całego kraju. Nasza kadra posiada ponad 10 letnie doświadczenie w obsłudze wierzytelności. Fluence Finance oferuje kompleksowy pakiet usług w zakresie zarządzania procesami windykacyjnymi. Celem zarządzania wierzytelnościami jest zapobieganie powstaniu przeterminowanych należności i ich odzyskiwanie. Jesteśmy elastyczni, ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Każda wierzytelność, która do nas trafia jest inna, każdy dług i każdy dłużnik wymagają indywidualnego podejścia. Pracę rozpoczynamy od rzetelnej oceny prawno-finansowej dłużnika i wierzytelności, którą zamierzamy windykować. Na tej podstawie ustalamy z klientem narzędzia i metody jakie zastosujemy w konkretnej sprawie. Niewątpliwą korzyścią powierzenia nam działań w Państwa imieniu jest maksymalizacja efektywności regulowania zobowiązań w jak najkrótszym czasie, przy optymalnych kosztach, poprzez pojawienie się w procesie odzyskiwania należności trzeciej strony, specjalizującej się w motywowaniu i nakłanianiu dłużnika do szybszej spłaty zobowiązań. Stosujemy proste i skuteczne procedury ułatwiające rozpoczęcie działań windykacyjnych oraz skracające czas oczekiwania na zwrot pieniędzy. Firma Fluence Finance nie pobiera opłat wstępnych ani żadnych innych opłat o charakterze stałym. Naszym wynagrodzeniem jest prowizja płatna po odzyskaniu należności.

 • Adwokaci Spraw Karnych

  • Warszawa
  • DRAKKAR

  Firma Drakkar zajmuje się kosztorysowaniem, wycenami, wykonywaniem ekspertyz, zarządzaniem projektami, sporami majątkowymi i certyfikatami energetycznymi. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia zdalnie na terenie całej Polski oraz na miejscu w Norwegii, Danii i Szwecji. WSZECHSTRONNE DOŚWIADCZENIE Działamy na rynku ekspertyz nieprzerwanie od 18 lat. W swojej wieloletniej praktyce zrealizowaliśmy liczne zlecenia dotyczące wycen remontów, operatów szacunkowych, budów domów jednorodzinnych, ocen stanu technicznego budynków, sporów majątkowych oraz świadectw charakterystyki energetycznej. Nasze ekspertyzy na bieżąco przyczyniają się do wygranych przetargów naszych partnerów, ułatwiają uzyskanie finansowania na budowę, a także chronią przed zbędnymi kosztami w przypadku planowanego zakupu nieruchomości, której stanu nie jesteśmy pewni. Nasze doświadczenie to gwarancja uzyskania szybkiej, szczegółowej i realistycznej ekspertyzy, która zapewni sukces Twojej inwestycji! ZMINIMALIZUJ RYZYKO Dobrze wykonany kosztorys, to taki, który ogranicza ryzyko finansowe w trakcie inwestycji oraz zapewnia realizację budowy/remontu w terminie. Ważne jest, aby kontrolę oraz rozplanowanie działań i środków finansowych powierzyć osobie, która nie założy zbyt optymistycznego ani zbyt pesymistycznego scenariusza, albowiem ten pierwszy może narazić nas na niepotrzebne koszty, drugi zaś zdeprecjonuje wartość inwestycji. W tej branży nie ma gotowych rozwiązań, dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie. Jesteśmy w stanie określić wydatki poniesione na technologię robót, ustalić zużycie nakładów robocizny, materiałów i sprzętu w oparciu o różne podejścia, metody i techniki. Jeżeli potrzebujesz porady, konsultacji, pomocy – śmiało zwróć się nas - trafiłeś na profesjonalistów. DOTRZYMUJEMY TERMINÓW Harmonogram i kalendarz budowy to dokumenty, która przedstawiają rozkład poszczególnych prac budowlanych w czasie. Stanowią one podstawę planowania i realizacji poszczególnych etapów inwestycji. To dzięki tym dokumentom wiemy kiedy, co, gdzie i za jakie pieniądze będziemy wykonywać. Dokładnie sporządzony harmonogram i kosztorys pozwala na świadome i skuteczne zarządzanie inwestycją przy zachowaniu postanowionych terminów. Jeżeli dopiero planujesz remont, budowę czy realizację jakiegoś wielozadaniowego projektu, pomożemy Ci zaplanować prace tak, aby przedsięwzięcie zostało zrealizowane na czas. Zapraszamy do kontaktu!

 • Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa
  • ROYAL CAPITAL Kancelaria Finansowa
  DF RENPOL

  Szybki kontakt i odpowiedź. Liczymy na owocną współpracę. Wstępnie nawiązany kontakt pozwala na szybkie znalezienie odpowiedniego rozwiązania na znalezienie oferty finansowania Klienta.

 • Mecenas Biznesu - Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa

  Prowadzisz firmę? Wejdź na stronę: >> www.mecenasbiznesu.pl << i korzystaj z bezpłatnej bazy wiedzy na temat prawnych aspektów prowadzenia biznesu. Chcesz dowiedzieć się jak zawrzeć umowę barterową? Sprawdź: www.mecenasbiznesu.pl/umowa-barterowa/ Ktoś naruszył Twoje prawo autorskie? Dowiedz się jaka odpowiedzialność mu grozi z tego tytułu! www.mecenasbiznesu.pl/naruszenie-praw-autorskich-odpowiedzialnosc-cywilna-i-karna/ Jak zawrzeć umowę? 10 zasad, które musi znać przedsiębiorca www.mecenasbiznesu.pl/jak-zawrzec-umowe-10-zasad/ Postępowanie nakazowe – jak odzyskać pieniądze bez rozprawy www.mecenasbiznesu.pl/postepowanie-nakazowe/ Dowiedz się jak wygląda opodatkowanie spółek osobowych i ich wspólników www.mecenasbiznesu.pl/opodatkowanie-spolek-osobowych-i-ich-wspolnikow/ Mecenas Biznesu jest jedną z nielicznych kancelarii świadczących usługi prawne wyłącznie dla przedsiębiorców. Obrana specjalizacja oraz duża praktyka w świadczeniu usług prawnych dotyczących szeroko pojętego biznesu umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz osiąganie pożądanych rezultatów przez Klientów, głównie firmy z branży handlowej, w tym e-commerce, technologicznej, modowej, agencje eventowe i reklamowe, firmy budowlane, usługowe i startupy. Jeżeli potrzebujesz: - opinii prawnej uwzględniającej ryzyko prawne i biznesowe; - wewnętrznej dokumentacji prawnej w firmie, projektów umów, regulaminów; - złożenia pozwu lub innego pisma procesowego, pisma do urzędu skarbowego lub innego organu administracji publicznej; - reprezentacji w sądzie; - pomocy lub zastępstwa w negocjacjach z kontrahentem; to dobrze trafiłeś!

 • Kancelaria Radcy Prawnego Stefan Cieśla

  • Warszawa
  Jarosław Z.

  Dobrze, za szybki kontakt i dobrą ofertę cenową

 • Prawnikonline24 Agata Alberska

  • Warszawa
  Marek R.

  Dobra współpraca, stały kontakt, rzetelne informacje. Polecam.

 • Euro-Office Corporate Services, Paweł Wojciechowski

  • Warszawa

  Euro-Office Corporate Services to nowoczesne rozwiązanie dla Przedsiębiorców i Firm poszukujących Adresu Siedziby oraz Wyposażonych Pokoi Biurowych. Nasza Firma oferuje Państwu pełną gamę Usług Organizacyjnych pozwalających prowadzić działalność przy minimalnych kosztach i formalnościach związanych z prowadzeniem biura. W naszej ofercie znajdują się między innymi takie usługi jak: - Wirtualne Biuro - Wynajem adresu siedziby - Instant Office - Obsługa Księgowa - Obsługa Prawna - Zakładanie i sprzedaż spółek

 • Adwokat Karnista

  • Warszawa
  • Lorica Iuris Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych
  Mariusz P.

  Przede wszystkim błyskawiczna reakcja przedstawiciela, telefon z konkretną propozycją bez owijania w bawełnę. 2 dni później spotkanie, na którym zyskałem nie tylko podjęcie współpracy z naprawdę solidnymi ludźmi w swojej branży, ale także dużą dawkę praktycznej i niezwykle wartościowej wiedzy. A to dopiero początek współpracy :)

 • Adwokat Prawa Karnego

  • Warszawa
  • Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Szabelska
  Monika C.

  Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Mecenas. Merytorycznie, Konkretnie zajęła się moim rozwodem z byłą żoną. Całe szczęście sprawa nie toczyła się latami. To było szybkie cięcie.

 • Kancelaria radcy prawnego - radca prawny Agata Hatalska-Gorzki

  • Warszawa

  Jestem radcą prawnym od 2014 roku. Natomiast świadczeniem pomocy prawnej zajmuję się 2010 roku. Swoje doświadczenie zdobywałam też w organach ścigania i organach skarbowych. Dlatego oferuję klientowi pomoc prawną ze spojrzeniem z różnych stron. Moja specjalność to prawo administracyjne, prawo pracy, prawo rodzinne, reprezentacja pokrzywdzonych, dochodzenie roszczeń, prawo cywilne, oraz tłumaczenia. Zapraszam do współpracy.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Michał Chorąży

  • Warszawa
  Graf_Bud

  Walczymy o wykonanie wystawionej przez Sprzedającego gwarancji. Sprzedający udaje, że sprawy nie ma. Pan Mecenas cierpliwie nie pozwala Sprzedającemu zapomnieć o jego zobowiązaniach.

 • Kancelaria Adwokacka

  • WARSZAWA
  • NBF
  AGNIESZKA J.

  Sprawa załatwiona szybko, warunki określone w przejrzysty sposób.Pozyskanie środków w 7 dni ze wszystkimi dokumentami.Usługa warta swojej ceny.Firma godna polecenia.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa
  • Wirtualna Agencja Tłumaczeń - WAT -
  Anna

  Bardzo miła i fachowa obsługa, tłumaczenie szybkie i bardzo wysoki poziom. Polecam wszystkim tę firmę

 • Media Project Group

  • Warszawa
  Natalia R.

  Super pomoc, jestem wdzięczna za to, co dla mnie robicie. Prowadzicie porządne kampanie, w pełni dla mnie odpowiednie. Nie mam zastrzeżeń do Waszej pracy, a w przyszłości to chcę nawet wspólne działania rozwinąć, jeśli będzie taka możliwość. Dziękuję za wszystko.

 • FHF KANCELARIA PRAWNA RADCA PRAWNY PIOTR FLATOW filia w Warszawie

  • Warszawa
  Tymazzy

  moja firma korzysta już od 2 lat z pomocy prawnej tek kancelarii, zaczeło się od zwyklej sprawy o zapłatę- tu zaskoczyła mnie szybkosc i skutecznosc działania, potem pojawily sie kolejne tematy - bankowe, ubezpieczeniowe, umowy roznego rodzaju- wszystkie sprawy wykonane byly terminowo i bez zarzutu