Sprawy procesowe Warszawa - Najlepsi w 2022

Kancelarie specjalizujące się w Sprawach Procesowych w Warszawie, 2023

571 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Sprawy procesowe Warszawa - Ranking Najlepsi 2023

Już 571 Specjalistów od Spraw Procesowych z Warszawy złożyło 61086 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od spraw procesowych może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Spraw Procesowych w 2023 r. z Warszawy.

Średnia ocena specjalistów od spraw procesowych w Warszawie to 4.97 (na podstawie 1457 opinii).

Sprawy procesowe Warszawa
best badge
Monika S.

Pozytywne podejście do klienta. Konkretna I rzeczowa pomoc. Profesjonalne podejście do klienta. Firma godna polecenia

5.0 (3 opinie)

Więcej Specjalistów od Spraw Procesowych z Warszawy

avatar icon
Robert K.

5.0 (1 opinia)
Nie Podano

Pani Małgorzata jest osobą godna polecenia. Pomogła mi w sprawie z pracodawcą, pomogła doradziła i dopilnowała mojej sprawy. Serdecznie polecam, miła i profesjonalna współpraca.

5.0 (23 opinie)
GRZEGORZ ZAKRZEWSKI

Wspaniała obsługa, Pan Mecenas Wasiołek ma zupełnie inne podejscie do klientów , doradzi i poradzi.Uważam gdy bym wczesniej skorzystałam z usług Pana Mecenasa inaczej wszystkie sprawy by się potoczyły. Polecam kancelarie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5.0 (8 opinii)
Marta G.

Bardzo szybki kontakt. Profesjonalne podejście. Wiem, że moja sprawa jest w dobrych rękach. Zdecydowanie polecam!

5.0 (35 opinii)
Jakub M.

Miałem w swoim życiu styczność z kilkoma Adwokatami i z żadnym nie współpracowało mi się tak dobrze jak z Panem Mecenasem Marcinem. Szybkie reakcje, dobra komunikacja i fenomenalne prowadzenie sprawy. Będąc pod skrzydłami Pana Mecenasa niczego się nie obawiałem, a sprawa, którą miałem zakończyła się lepiej niż myślałem. Serdecznie i z czystym sumieniem polecam!

5.0 (85 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Spraw Procesowych w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Spraw Procesowych i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Sandra M.

Z całą pewnością jest to Kancelaria, której można powierzyć prowadzenie nawet najbardziej skomplikowanych spraw. Pan Adwokat cechuje się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Zawsze można liczyć na jego merytoryczne wsparcie, oraz wszechstronne wyjaśnienie każdego z tematów.

5.0 (22 opinie)
Bożena S.

Pozytyw-otrzymałam telefoniczne wykładnię prawną; na razie załatwiam w/g instrukcji

5.0 (3 opinie)
Tomasz R.

Doskonała i miła obsługa! Świetny kontakt! Szkoda, że nie trafiłem na nich wcześniej, bo polecałbym ich wszystkim znajomym, którzy przejechali się na innych firmach tego typu!

5.0 (99 opinii)
Irena K.

Pan Piotr reaguje nadzwyczaj szybko i szybko podaje wycenę swoich działań w płaszczyźnie prawnej. Umie nieszablonowo podejść do rozwiązania zaistniałej sytuacji i wesprzeć w rozwiązaniu kłopotliwej sytuacji.

5.0 (4 opinie)
Jadwiga N.

Adwokat dr Michał Matuszak prowadzi moją sprawę sądową. Doceniam jego wsparcie w tym trudnym dla mnie okresie, a szczególności jego opanowanie i profesjonalizm na sali sądowej. Jestem zadowolona z wyboru.

5.0 (20 opinii)

LT LAW CIUPKA, STACHURSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 • Warszawa
Mirosław P.

Dziękuję za wsparcie w wyprowadzeniu moich spraw gospodarczych. Cieszę się, że Radcowie pomogli mi w przekształceniu mojej spółki i pomogli uporać się z windykacją sądową.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Ryszard Kwiatkowski

 • Warszawa
Marek B.

Złożyłem zapytanie w mojej sprawie i poprosiłem o kontakt. Tak też się stało i p. Ryszard - radca prawny sam do mnie oddzwonił i udzielił wyczerpujących odpowiedzi. Zrobił więcej niż mogłem się spodziewać. Nie wziął żadnej zapłaty, najwyraźniej ma serce po właściwej stronie. Wielki szacunek! Polecam na 100%.

5.0 (14 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Włostowski

 • Warszawa
Dariusz C.

Pan mecenas szybko odpowiedział na ofertę współpracy i chętnie rozmawiał o problemie i o sprawie .Dalej będę współpracował z tym mecenasem .Polecam tą kancelarie ,jako chętną do współpracy .Chęciński Dariusz

5.0 (43 opinie)

Maciej Majda Ostojska&Majda kancelaria radców prawnych

 • Warszawa
Iryna C.

Pan Maciej podszedł do mojej sprawy bardzo poważnie, mimo że miałam mnóstwo pytań ponieważ nie znam się na kwestiach prawnych, na każde odpowiadał dokładnie i z dużym zaangażowaniem, wytłumaczył jak będzie wyglądał cały proces, jakie są możliwości, zagrożenia i jakie kroki należy podjąć. Już po pierwszej konsultacji wiedziałam jaki jest plan działań, a współpraca pomogła mi rozwiązać mój problem, do którego nie wiedziałam jak się zabrać od dłuższego czasu. Dziękuję Panu Maciejowi za wyrozumiałość wobec mojej niewiedzy i obaw, że może się nie udać. Szczerze polecam - Pan Maciej podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie, ale również z sercem i chęcią pomocy drugiej osobie.

5.0 (20 opinii)

Kancelaria Adwokacka adwokat Sylwia Lisowska

 • Warszawa
Marian K.

Pani Mecenas profesjonalnie zajęła się moją sprawą, a przede wszystkim wykazała zrozumienie potrzeb klienta

5.0 (8 opinii)

Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego

 • Warszawa
Leokadia L.

Profesjonalne podejście do klienta, rzetelne i szczegółowe przygotowanie się do spotkania. Bardzo polecam, dzięki Pani nabrałam siły do tego, aby przemyśleć i walczyć o samą siebie. Bardzo dziękuję, na pewno skorzystam ponownie.

5.0 (14 opinii)

IPSO IURE Liberski Kita Ambroziak Majewska sp. k.

 • Warszawa
Hikoki Power Tools Polska

Współpracę z Kancelarią IPSO IURE oceniam na najwyższym poziomie. Wasza wiedza, wszechstronność, umiejętność szybkiej reakcji, wsparcie klienta w trudnych decyzjach jest nieoceniona. Dajcie nam poczucie bezpieczeństwa. W dzisiejszych czasach przy tak szybko zmieniających się przepisach lub wprowadzania nowych obowiązków czujemy się zaopiekowaniu i jesteśmy w stanie sprostać wszelkim trudom jakie nakłada się na przedsiębiorców. Polecam nawiązanie współpracy z IPSO IURE.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka KBSC

 • Warszawa
Arleta L.

KBSC zostało stworzone i ma być nowoczesną platformą komunikacji z prawnikiem. Chcemy służyć Państwu zarówno w sytuacjach wyjątkowych jak i zaproponować możliwość stałej współpracy dla osób indywidualnych i firm. Kancelaria Adwokacka KBSC świadczy usługi doradcze i prawne z zakresów prawa, finansów, ekonomii i podatków. Nasze biuro znajduje się w Warszawie przy ulicy Puławskiej 538, jednak dzięki formułom online jesteśmy w stanie zapewnić usługi na terenie całego kraju. KBSC ma być odpowiedzią na codzienne problemy małych i średnich przedsiębiorców, startup'ów, a także osób osób indywidualnych.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka adw. Patryk Skalski

 • Warszawa
Aga M.

Co prawda mąż nie zdecydował się ostatecznie na kancelarie Pana Skalskiego. Ale mimo wszystko pań adwokat wysłuchał telefonicznie naszego problemu. Przekazał skrupulatnie co będziemy w najbliższym czasie mogli robić jakie podjąć pierwsze kroki. Bardzo empatyczne podejście do drugiego człowieka. Dziękuję bardzo wraz z mężem.

5.0 (5 opinii)

IUSNOVUM Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Boroń

 • Warszawa
Marcin J.

Pełen profesjonalizm i wysoka kultura obsługi, słowność co do terminów. Sprawa z którą się zwróciłam nie była prosta ale Pan Mecenas wraz z zespołem pomogli, zakończyło się po mojej myśli. Polecam bardzo!

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Bechta

 • Warszawa
Kateryna B.

Bardzo profesjonalnie i szybko, co w większości przypadkach jest ważne, umowa zrobiona z uwzględnieniem naszych zapotrzebowań. Pan Kamil tez zaproponował kilka rozwiązań, pod kotem prawa, dla umowy, dzięki czemu zabezpieczył naszą firmę. Polecam!

5.0 (3 opinie)

Katarzyna Szymańska-Misztela Kancelaria Adwokacka

 • 03-988 Warszawa
Anna C.

Polecam Panią Mecenas! Świetne podejście do Klienta. Polecam zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy spadkowe i nieruchomości. Jak dla mnie bardzo ważne jest to, że klient ma cały czas świadomość, co do realnych możliwości w danej sprawie, a więc bez bajek, za to porządnie i merytorycznie, tak trzymać. Anna Ciołkowska

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek

 • Warszawa
Konrad J.

Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek oferuje pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Doświadczenie zawodowe zdobyte w toku trzyletniej aplikacji, wieloletniej pracy w jednej z renomowanych warszawskich kancelarii adwokackich oraz w wydziale karnym jednego z warszawskich sądów rejonowych na stanowisku asystenta sędziego sprawiło, że świetnie odnajduję się zarówno na gruncie prawa karnego, jak również szeroko rozumianego prawa cywilnego, gospodarczego, procedury cywilnej oraz prawa administracyjnego. Posiadam doświadczenie w reprezentowaniu interesów Klientów przed sądami powszechnymi, organami ścigania oraz organami administracji publicznej i samorządowej.

5.0 (2 opinie)

Forum Expert

 • Warszawa
Fundacja Benedyktynka Piła

NATYCHMIASTOWY KONTAKT. RZETELNA INFORMACJA W SPAWIE. DECYZYJNOŚĆ W AKTUALNYM TEMACIE DOTYCZĄCYM KLIENTA. PERSPEKTYWA ROZWIĄZANIA PROBLEMU.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Białecki

 • Warszawa
Kancelaria Prawna Lex-Consensus

Profesjonalista pod każdym względem. Rewelacyjny kontakt z Panem Mecenasem w połączeniu z wiedzą i zaangażowaniem to satysfakcja i zadowolenie naszych klientów. Polecam za wiedzę, profesjonalizm i doświadczenie.

5.0 (10 opinii)

Kancelaria adwokacka adw. Emilia Katarzyna Borek

 • Warszawa
Paweł M.

Pozornie prosta sprawa okazała się bardziej złożona i skomplikowana niż się wydawało. Pani mecenas Emilia wykazała się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem i doprowadziła do pozytywnego zakończenia.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adw. Dominika Jerzmanowska

 • Warszawa
Zofia M.

Pani Mecenas bardzo pomocna w 1 chwili po skontaktowaniu się nie mówiąc o cenie wyjaśniła wiele wysłuchała cierpliwie widać ze profesjonalistką jest ma odpowiednie podejście do ludzi, a to zachęca do współpracy oby jak najwięcej takich ludzi.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Kancelaria Adwokacka Jacek Wikalinski

 • Warszawa
Adam K.

Bardzo dobrze Pan podszedł do sprawy, profesjonalnie, bardziej zależało mu aby mi pomóc niż o swoje wynagrodzenie.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Lubańska-Kępa

 • Warszawa
Gosia C.

Rzetelna i miła obsługa, Pani Katarzyna była elastyczna i terminowa, zajęła się sprawą konkretnie i profesjonalnie. Wspierała w procesie, co jest bardzo ważne dla zestresowanych nową sytuacją osób. Mogę ją polecić każdemu.

5.0 (6 opinii)

JB Legal Kancelaria Radcy Prawnego

 • Warszawa
Ewa W.

Jestem klientką Pana Jakuba Legal Kancelaria Radcy Prawnego i nią pozostanę, ponieważ wszystkie sprawy rozstały rozstrzygnięte przez sąd, również II instancji, całkowicie zgodnie z wniesionymi roszczeniami.

5.0 (2 opinie)

Adwokat Magdalena Wojdak, Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa
Ewelina M.

Profesjonalne podejście do klienta, kwestie prawne zostały przedstawione w zrozumiały sposób. Pani Magda poprowadziła moją sprawę profesjonalnie i co najważniejsze skutecznie.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radców Prawnych IBL

 • Warszawa
Piotr K.

Profesjonalne podejście do sprawy już od pierwszej rozmowy z klientem oraz ukierunkowanie na potrzeby i dobro klienta to znak rozpoznawczy kancelarii IBL. Polecam

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Prawna IUS CIVILE Radca Prawny Artur Desperat

 • Warszawa
Zofia

Z mojej inicjatywy rozmowa zdalna ogólnie omawiająca zagadnienie, choć adwokat wolał osobistą rozmowę. Nie skorzystałam. Dosłałam dokumenty do analizy, czy napisać odwołanie. Potem zasugerowałam, że wybiorę inne rozwiązanie. Dostałam też email z odpowiedzią na jedno szczegółowe pytanie, analizy nie było. Inne rozwiązanie nie wypaliło, termin odwołania minął, ale cena za poradę (dokładniejszą czy mniej dokładną) ta sama.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria adwokacka adw.Agnieszka Świerydziukowska-Bichta

 • Warszawa
Piotr B.

Mecenas Bichta prowadziła moją ciężką sprawę rozwodową. Jest bardzo rzetelna, fachowa i dobrze zorientowana w tematyce. Szczerze stawia sprawy i nie ściemnia, że cos się da, jak wie że się nie da. Potrafi przekonać do rozwiązań, które w jej opinii są najlepsze dla Klienta. Byłem bardzo zadowolony ze współpracy.

5.0 (20 opinii)

Business Advice Sp. z o.o.

 • Warszawa
Tax Legis

Szukałem stałej obsługi prawnej mojej firmy i trafiłem na BUSINESS ADVICE. To nasz 2 miesiąc współpracy i w końcu po wielu kancelariach z jakimi miałem do czynienia ta jest pierwsza która mogę polecić z czystym sumieniem.

5.0 (2 opinie)

Staszewska-Lisiak i Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci Spółka partnerska

 • Warszawa
Ewelina Z.

Pani Mecenas podchodzi do spraw z bardzo dużym zaangażowaniem, jest osoba z bardzo duża wiedza, oraz doświadczeniem. Bardzo trudna i skomplikowana sprawa, gdzie inni nie chcieli się jej podjąć skończyła się pozytywnie dla mnie. Obym nie musiała więcej razy korzystać z usług adwokata, ale jeśli będzie taka sytuacja na pewno wrócę. Z czystym sumieniem polecam!

5.0 (11 opinii)

Justyna Miśta

 • Warszawa
Tomasz K.

Fachowa i pomocna porada prawna oraz bardzo dobry kontakt.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Piotr Tański (Radca Prawny)

 • Warszawa
Krzysztof K.

Super merytorycznie, szybko, profesjonalne podejście do klienta. Pozdrawiam.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Frydulska

 • Warszawa
Arkadiusz M.

Sprawa załatwiona pomyślnie. W sądzie wszystko poszło zgodzie z planem.

5.0 (2 opinie)

Stanisław Kruszyński

 • Warszawa
Elżbieta K.

Prawnik godny polecenia, sympatyczny, cierpliwy, potrafi słuchać. Prowadził dla mnie dwie sprawy, oczywiście obie zostały zakończone pełnym sukcesem.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Warszawa
Marta P.

Pan konkretny, ale na razie spotkanie mieliśmy telefonicznie ze względu na odległość, ale jesteśmy umówieni na osobiste spotkanie. Informacje przekazane konkretne.

5.0 (3 opinie)
avatar icon

Kancelaria Radcowska Jerzy Gierdal

 • Warszawa
Anna U.

Fachowa porada i duże zaangażowanie owocujące pozytywnym załatwieniem sprawy.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł J. Wróblewski

 • Warszawa
Adam W.

Jestem zadowolony z pomocy udzielonej mi przez mec Wróblewskiego. Otrzymałem kompleksową pomoc i uzyskałem wszelkie niezbędne informacje. Zostałem wysłuchany, zadawano mi szczegółowe pytania - odczułem zainteresowanie moim problemem - dotyczył aspektu prawa spadkowe. Moja sprawa jest w toku, a ja mam pewność, że odpowiednia osoba dba o moje sprawy prawne. Cenowo jestem też zadowolony gdyż stawki nie są zbyt wygórowane w stosunku do mojego dotychczasowego doświadczenia. Mam zastrzeżenia do oznaczenia Kancelarii trudno było mi trafić do biura.

5.0 (3 opinie)

Detektyw TD24. Kobieta Detektyw. Działamy na terenie całej Polski

 • Warszawa
Michał P.

Serdecznie polecam Agencję TD24. Detektywi bardzo mi pomogli i udzielili wsparcia. Świetni, empatyczni ludzie z ogromną wiedzą w zakresie detektywistyki i prawa. Profesjonalne podeszli do wykonywanych zadań, zdobyli i udokumentowali mocne dowody do sądu. Polecam wszystkim.

5.0 (108 opinii)

RPR LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek

 • Warszawa
Marzena L.

Negocjacje przebiegły zgodnie z moim planem, proces sądowy także. Pani Mecenas bardzo miła i sympatyczna, zawsze odpowiadała na każde moje zapytanie, wszystko tłumaczyła i omawiała. Jestem zadowolona ze współpracy z kancelaria. Pozdrawiam, M.L.

5.0 (42 opinie)

Kancelaria Adwokacka Tomasz Wiliński

 • Warszawa
Barbara D.

Kancelaria reprezentuje mnie w pełnym zakresie przed sądami i w postępowaniach przedsądowych. Pełen profesjonalizm, dyskrecja, dbanie o jak najmniejsze konieczne angażowanie mnie w prowadzonych sprawach. Polecam znajomym i wszystkim, którzy liczą na profesjonalną obsługę.

5.0 (16 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko

 • Warszawa
Joanna K.

Polecam Panią Mecenas Mendykę-Moniuszko do spraw rozwodowych. Gdybym chciała opisać to wszystko, za co jestem wdzięczna Pani Magdzie- zajęło by to ze 2 strony. Moja sprawa była z kategorii trudnych - trwała prawie 4 lata bo mąż i jego prawnicy (w sumie miał 3 adwokatow) celowo przeciągali sprawę (np. skarżyli wszystkie zabezpieczenia jakie zasądził sąd okręgowy, składali bezzensowne wnioski np. o zmianę zamieszkania dzieci, o opiekę naprzemienną). Dzięki pomocy Pani Magdy uzyskałam rozwód z wyłącznej winy męża, alimenty na dzieci i siebie i co najważniejsze dzieci są przy mnie. Mąż oczywiście zaskarżył wyrok, ale sąd apelacyjny nie uwzględnił jego apelacji. Przez ten cały czas zawsze mogłam liczyć na pomoc Pani mecenas. Wspierała mnie nie

5.0 (12 opinii)

Kancelaria Adwokacka Marta Kozielska

 • Warszawa
Ireneusz G.

Pani Marta jest fenomenalna: wszechstronna wiedza i tytaniczna praca. Nigdy nie odpuszcza, jeśli wie, że ktoś działa niezgodnie z prawem. Analityczny umysł, doświadczenie plus odwaga cywilna sprawiają, iż nie obawia się wystąpić w słusznej sprawie w najtrudniejszych sprawach. Chapeau bas, Pani Marto. Ogromnie dużo Pani zawdzięczam i mam do Pani maksymalny szacunek, wręcz podziw.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka Paweł Raźniak

 • Warszawa
Marta M.

Serdecznie polecam współpracę z Panem Mecenasem - pełne zaangażowanie, przez cały czas czułam, że jestem w dobrych rękach. Pan Mecenas pomógł mi wygrać w sprawie o zapłatę odszkodowania.

5.0 (3 opinie)
Ranking Specjalistów od Spraw Procesowych obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt.
więcej...