Sprawy procesowe Warszawa - Najlepsi w 2020

Kancelarie specjalizujące się w Sprawach Procesowych w Warszawie, 2021

64 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2020

Robert K.

Więcej profesjonalistów

Kancelaria Adwokacka Tomasz Wiliński - Sprawy procesowe Warszawa
Marta J.

Pełen profesjonalizm, dyskrecja, dbanie o jak najmniejsze konieczne angażowanie mnie w prowadzonych sprawach. Polecam znajomym i wszystkim, którzy liczą na profesjonalną obsługę Kancelarię Adwokacką Tomasz Wiliński :).

KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA - Sprawy procesowe Warszawa
Andrzej K.

Kompetentna i wyczerpująca porada w dogodnie ustalonym terminie. Z dnia na dzień przedstawiciel kancelarii sam skontaktował się ze mną w celu zaproponowania swojej oferty. Jego oferta okazała się bardziej konkurencyjna od innych ofert, nawet spoza Oferteo. Zaznaczyć należy, że jest to uznana na rynku kancelaria prawna. Polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Malinowski - Sprawy procesowe Warszawa
Elżbieta S.

Dziękuję adwokatowi Panu Marcinowi za profesjonalne i skuteczne reprezentowanie mnie przed Sądem. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy prawnej i reprezentacji przed Sądami do korzystania z usług Kancelarii Adwokackiej Marcina. Polecam! Z poważaniem, Elżbieta S.

Kancelaria Adwokacka adwokat Sylwia Lisowska - Sprawy procesowe Warszawa
Gosia Ł.

Wszystko na najwyższym poziomie! Sprawa prowadzona rzetelnie i z zaangażowaniem. Bezproblemowy kontakt z adwokatem na każdym etapie postępowania Człowiek wie za co płaci i nie musi się martwić o sprawę.

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Stosio - Sprawy procesowe Warszawa
Adrianna K.

Polecam. Skutecznie i szybko. Pomógł mi w sprawie o odszkodowanie.

Dołącz do naszych Specjalistów od Spraw Procesowych w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Spraw Procesowych i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak - Sprawy procesowe Warszawa
Marzena J.

Rzetelne i profesjonalne podejście do sprawy. Bardzo dobry kontakt telefoniczny, jak i mailowy. Pan Michał rozwiał moje wątpliwości, a dodatkowo zwrócił uwagę na inne elementy, które były istotne w sprawie. Pomijając błyskawiczną odpowiedź na moje zapytanie, porada którą uzyskałam od DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak była darmowa.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Białecki - Sprawy procesowe Warszawa
Kancelaria Prawna Lex-Consensus

Profesjonalista pod każdym względem. Rewelacyjny kontakt z Panem Mecenasem w połączeniu z wiedzą i zaangażowaniem to satysfakcja i zadowolenie naszych klientów. Polecam za wiedzę, profesjonalizm i doświadczenie.

IPSO IURE Liberski Kita Ambroziak Majewska sp. k. - Sprawy procesowe Warszawa
Mariusz A.

Zdecydowanie polecam. Bardzo szybka odpowiedź. Satysfakcjonującą poradę prawną uzyskałem właściwie już po kilku godzinach.

Marcin Pokojski Kancelaria Radcy Prawnego - Sprawy procesowe Warszawa
Dorota B.

Marcin Pokojski to młody, lecz posiadający dużą wiedze i doświadczenia zawodowe radca prawny. Cywilista, specjalizujący się w prawie pracy. Mocno zaangażowany w prowadzenie powierzonych mu spraw. Informuje klienta o zagrożeniach i szansach na wynik sprawy, współpracując z nim bardzo aktywnie podczas całego procesu. Posiada umiejętność pisania pism procesowych językiem zrozumiałym nie tylko dla organów , do których je kieruje , ale przede wszystkim dla strony, którą reprezentuje. To duża aczkolwiek rzadka umiejętność. Niestety… Kiedy trzeba potrafi bronić klienta pro bono. Jego profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzenie powierzonych mu spraw pozwala przypuszczać, że nawet gdyby

Kancelaria Prawna Gołębiewski - Sprawy procesowe Warszawa
Renata W.

Świadczymy kompleksowe usługi prawne. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, w tym w prawie umów, prawie gospodarczym oraz odszkodowań. Posiadamy zasoby kadrowe prawników z różnych dziedzin prawa. Oferujemy prowadzenie spraw od początku do końca, bądź w zależności od oczekiwań Klienta, zajęcie się tylko wybranymi aspektami sprawy. Nasza praca rozpoczyna się od spotkania lub analizy dokumentów przesłanych mailowo. Następnie przygotowujemy wystąpienie pisemne, które uzgadniane jest z Klientem. Na bieżąco informujemy o postępie w sprawie. Nasza kancelaria to prawnicy licencjonowani, czyli radcowie prawni lub adwokaci, bądź aplikanci do zawodu będący członkami palestry.

Business Advice Sp. z o.o. - Sprawy procesowe Warszawa

Business Advice Sp. z o.o.

Warszawa
Tax Legis

Szukałem stałej obsługi prawnej mojej firmy i trafiłem na BUSINESS ADVICE. To nasz 2 miesiąc współpracy i w końcu po wielu kancelariach z jakimi miałem do czynienia ta jest pierwsza która mogę polecić z czystym sumieniem.

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A. - Sprawy procesowe Warszawa

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

Warszawa
Hubert S.

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy, a konkretnie Pani adwokat Kinga, prowadziła naszą sprawę rozwodową. Bardzo ciepła i jednocześnie bardzo profesjonalna osoba. Rozwód na szczęście przebiegł bardzo sprawnie i pomyślnie.

Adwokat Magdalena Wojdak, Kancelaria Adwokacka - Sprawy procesowe Warszawa

Adwokat Magdalena Wojdak, Kancelaria Adwokacka

Warszawa
Ewelina M.

Profesjonalne podejście do klienta, kwestie prawne zostały przedstawione w zrozumiały sposób. Pani Magda poprowadziła moją sprawę profesjonalnie i co najważniejsze skutecznie.

Kancelaria Prawna GrawaLex - Sprawy procesowe Warszawa

Kancelaria Prawna GrawaLex

Warszawa
Barbara D.

Kancelaria Prawnej GrawaLex, świadczyła na moją rzecz pomoc w zakresie świadczeń materialnych oferowanych przez uczelnie wyższe. Usługi świadczone przez panie Mecenas charakteryzowały się profesjonalizmem, szybkością oraz trafnością argumentacji. Powierzone zadania były realizowane terminowo, z pełną odpowiedzialnością i starannością. Kancelaria wykazywała się dużym profesjonalizmem w podejściu do każdego tematu oraz wysokim zaangażowaniem w realizację świadczonych usług prawnych. Mając na uwadze powyższe, polecam usługi Kancelarii Prawnej GrawaLex, jako podmiotu profesjonalnie świadczącego usługi prawne.

Kancelaria Adwokacka adw. Bartosz Sobolewski - Sprawy procesowe Warszawa

Kancelaria Adwokacka adw. Bartosz Sobolewski

Warszawa
Katarzyna R.

Pan Mecenas Sobolewski, to przede wszystkim fachowiec w swojej branży. Jest zawsze świetnie przygotowany merytorycznie do spraw, wykazuje się niezwykłym zaangażowaniem, ludzką życzliwością i skutecznością. Zdecydowanie polecam!

Staszewska-Lisiak i Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci Spółka partnerska - Sprawy procesowe Warszawa

Staszewska-Lisiak i Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci Spółka partnerska

Warszawa
PSK PIOTR SKRZYŃSKI

Od wielu lat współpracuję z Kancelarią w obszarach związanych z prowadzeniem dużego biznesu oraz działalności gospodarczej. Polecam współpracę, gdyż profesjonalizm działania daje rękojmię skuteczności. Pozdrawiam.

LEGALITY | Adwokaci i Radcowie Prawni - Sprawy procesowe Warszawa

LEGALITY | Adwokaci i Radcowie Prawni

Warszawa
Anna S.

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta - jasna transparentna komunikacja dotycząca sprawy, kosztów, czasu toczenia się sporu. Polecam z czystym sumieniem!

BREAKWATER FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Sprawy procesowe Warszawa

BREAKWATER FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Warszawa
Jacek K.

Pan Jakub jako jedyny potrafił rozwiązać mój problem księgowo-prawny. Profesjonalne podejście, dobry kontakt, załatwienie sprawy od początku do końca. Na pewno skorzystam z jego usług w przyszłości. Zdecydowanie polecam. Zasłużone 5 gwiazdek.

Mamkredytwefrankach.pl - Sprawy procesowe Warszawa

Mamkredytwefrankach.pl

Warszawa
Berenika K.

Doskonała współpraca, wysoki poziom wiedzy, sprawa załatwiona pozytywnie, terminowo, polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szysiak-Juszczyńska - Sprawy procesowe Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szysiak-Juszczyńska

Warszawa
Andrzej K.

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Szysiak-Juszczyńskiej zajmuje się obsługą prawną zarówno klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Świadczymy pomoc prawną w pełnym zakresie w języku polskim, angielskim i francuskim od 2015 roku. Kancelaria współpracuje z kancelariami adwokackimi i radcowskimi, a także komorniczymi i notarialnymi na terenie całego kraju. Zajmujemy się m.in. stałą, kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców w ramach abonamentów, prowadzeniem spraw spadkowych w Polsce i obsługą spraw w zakresie prawa spadkowego z elementami zagranicznymi, to jest nabyciem spadku po obywatelu polskim zamieszkałym za granicą, bądź cudzoziemcu zamieszkałym w Polsce, sporządzaniem opinii prawnych z zakresu różnych dziedzin prawa, w tym opiniowaniem umów deweloperskich i rezerwacyjnych, sprzedaży, przedwstępnych, specjalizujemy się również w prawie IT i nowoczesnych technologii, prawie europejskim i prawie medycznym. Założycielem kancelarii jest radca prawny Anna Szysiak-Juszczyńska, posiadająca doświadczenie prawnicze od 2011 r., zdobyte w kancelariach radcowsko-adwokackich oraz w Radzie Unii Europejskiej w Brukseli. Jest magistrem prawa i filologii angielskiej. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych prawników profesjonalnych (radców prawnych i adwokatów). Kancelaria prowadzi zdalną obsługę spraw na terenie całej Polski.

IUSNOVUM Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Boroń - Sprawy procesowe Warszawa

IUSNOVUM Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Boroń

Warszawa
Marcin J.

Pełen profesjonalizm i wysoka kultura obsługi, słowność co do terminów. Sprawa z którą się zwróciłam nie była prosta ale Pan Mecenas wraz z zespołem pomogli, zakończyło się po mojej myśli. Polecam bardzo!

Kancelaria adwokacka Adwokat Agnieszka B. Wisłocka

Warszawa
Iwona K.

Profesjonalna obsługa Kancelarii, dobra relacja z Klientem. P. Agnieszka Wisłocka jest zawsze b. dobrze przygotowana do prowadzonej sprawy. Polecam, Iwona.

Piotr Tański (Radca Prawny)

Warszawa
Michał D.

Krótko i bardzo rzeczowo!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Frydulska - Sprawy procesowe Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Frydulska

Warszawa
Arkadiusz M.

Sprawa załatwiona pomyślnie. W sądzie wszystko poszło zgodzie z planem.

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT PRZEMYSŁAW KOBEL

Warszawa
Elżbieta P.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Kobel z siedzibą w Warszawie, filia w Biłgoraju. Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz osób fizycznych oraz prawnych. Klienci reprezentowani są we wszelkiego rodzaju sporach zarówno sądowych jak i pozasądowych. Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym, rodzinnym, gospodarczym, administracyjnym, prawo pracy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Grabowska - Sprawy procesowe Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Grabowska

Warszawa
Michał B.

Do Pani mecenas trafiłem z problem rozwodu z orzekaniem o winie żony. Podejście bardzo profesjonalne. Pani mecenas wskazała ewentualne rozwiązania i poradziła co mogę uzyskać i co należy zrobić. Również w kwestii dziecka, alimentów, majątku. W przeciwieństwie do mnie wykazała się opanowaniem i spokojnym podejściem do tematu. Powiedziała o kosztach i warunkach współpracy. Po konsultacjach i jakimś miesiącu wróciłem i zabraliśmy się do roboty. Były pisma, negocjacje, rozmowy, itp. Wszystko Pani mecenas ogarniała i byłem informowany na bieżąco o sytuacji. Rozwód z orzekaniem winy żony uzyskałem na pierwszej rozprawie. Polecam w 100% Panią mecenas ponieważ zaoszczędziłem mnóstwo nerwów i niepotrzebnych spotkań i kłótni z ex, a to

Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. - Sprawy procesowe Warszawa

Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.

Warszawa
Czesława B.

Chcę podziękować firmie Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o za okazaną mi profesjonalną pomoc. Po podpisaniu umowy po 5 miesiącach cieszę się z zabezpieczenia renty na czas postępowania. Dużo łatwiej mi teraz skupić się na leczeniu moich dolegliwości związanych z błędem medycznym. Nie muszę martwić się skąd wziąć pieniądze na leki, wizyty u lekarzy i środki opatrunkowe. Bardzo serdecznie dziękuje za dotychczasową pomoc i czekam na efekt końcowy Państwa pomocy.

Kancelaria Radcy Prawnego

Warszawa
Andrzej K.

Obsługa prawna w zakresie prawa cywilnego, karnego, pracy, handlowego, obsługi spółek, upadłościowego, restrukturyzacyjnego.

Kancelaria Radcowska Jerzy Gierdal

Warszawa
Anna U.

Fachowa porada i duże zaangażowanie owocujące pozytywnym załatwieniem sprawy.

Kancelaria Adwokacka adw. Jarosław Samoraj

Warszawa
Jolanta R.

Bardzo inteligenty i skuteczny adwokat. Odbiera telefony i jest zaangażowany.

LEXAN Doradztwo Prawne - Sprawy procesowe Warszawa

LEXAN Doradztwo Prawne

Warszawa
Paweł K.

Za szybkość działania i umiarkowaną cenę.

Kancelaria Radców Prawnych IBL

Warszawa
Piotr K.

Profesjonalne podejście do sprawy już od pierwszej rozmowy z klientem oraz ukierunkowanie na potrzeby i dobro klienta to znak rozpoznawczy kancelarii IBL. Polecam

Kancelaria Radcy Prawnego Stefan Cieśla - Sprawy procesowe Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Stefan Cieśla

Warszawa
Jarosław Z.

Dobrze, za szybki kontakt i dobrą ofertę cenową

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Maksjan-Wójcik - Sprawy procesowe Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Maksjan-Wójcik

Warszawa

Jestem radcą prawnym i mediatorem. Wykorzystując wiedzę prawniczą i ponad 15-letnie doświadczenie w zawodzie radcy prawnego, pomagam rozwiązywać problemy prawne dotyczące różnych obszarów życia i biznesu, zarówno spółkom i innym podmiotom gospodarczym jak i wszystkim tym, którzy zmagają się z problemami prawnymi w codzienności. Najczęściej doradzam w bieżących problemach prawnych związanych z biznesem. Mam wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym dotyczącym transakcji leasingowych, najmu, w tym także pojazdów na minuty (CarSharing) czy pojazdów zastępczych. Udzielam wsparcia prawnego w dochodzeniu odszkodowań, w tym także z OC sprawcy szkody, w transakcjach dotyczących nieruchomości czy z zakresu prawa pracy. Jednym z ważniejszych

Get Compliant - Sprawy procesowe Warszawa

Get Compliant

Warszawa

Polish: Jesteśmy zespołem ekspertów, który świadczy usługi prawnicze. Zajmujemy się zarówno typowymi obszarami prawa, takimi jak HR, prywatność, prawo konsumenckie czy własność intelektualna, a także normami branżowymi. Konsultując się z naszymi ekspertami, uzyskasz jasność, jakie normy mają zastosowanie w Twojej sprawie, co dokładnie jest wymagane i jakie jest ryzyko ich nieprzestrzegania. Naszym celem jest jak najlepsza odpowiedź na Twoje zapytanie i wskazanie najlepiej pasujących rozwiązań. Chcemy, abyś podejmował świadome decyzje w sprawach prawnych. Wskażemy podobne sprawy, abyś mógł lepiej zrozumieć odpowiedź i zaplanować dalsze kroki. English: We are a team of experts that deliver profesional services. We cover legal fields common

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Osica Miładowska - Sprawy procesowe Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Osica Miładowska

Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Osica-Miładowska oferuje: - Reprezentację w postępowaniach w sprawach cywilnych i administracyjnych. - Reprezentację na etapie postępowań polubownych. - Reprezentację w sprawach z wniosku o udzielenie pomocy mieszkaniowej z zasobów m.st. Warszawy. - Udzielanie porad prawnych. - Opiniowanie umów. - Sporządzanie pism i pism procesowych. - Sporządzanie umów. W zakres specjalizacji wchodzi: - Prawo lokalowe (najem lokali "komunalnych", socjalnych, lokali mieszkalnych i użytkowych na wolnym rynku), - Prawo spółdzielni mieszkaniowych, - Prawo cywilne (prawo umów, zadośćuczynienie, odszkodowanie, ochrona dóbr osobistych), - Prawo spadkowe (stwierdzenie nabycia praw do spadku, dział spadku, zachowki), - Prawo

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł J. Wróblewski - Sprawy procesowe Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł J. Wróblewski

Warszawa

Kancelaria "PJW" Paweł J. Wróblewski funkcjonuje na rynku usług prawnych od 1996 r. kontynuując działalność wykonywaną wcześniej w formie spółki cywilnej W&W Kancelaria Radcowska. Prowadzimy głównie obsługę klientów indywidualnych, wspólnot mieszkaniowych, ale zajmujemy się również sprawami przedsiębiorców, fundacji, oraz stowarzyszeń. Podstawowa oferta Kancelarii obejmuje prowadzenie spraw z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego, ze szczególnym naciskiem na prawo spadkowe i prawo rodzinne. Prowadzimy sprawy rozwodowe, sprawy o separacje, sprawy o ustanowienie rozdzielności majątkowej, Przyjmujemy sprawy związane z zasiedzeniem nieruchomości oraz zniesieniem współwłasności, działem spadku, Prowadzimy sprawy o roszczenia związane z

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Włostowski - Sprawy procesowe Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Włostowski

Warszawa

Realizujemy prace od 2016r. Obsługujemy Klientów z lokalizacji całej Polski. Jesteśmy dla Ciebie, jeśli szukasz usług typu obsługa prawna. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów. Sporządzam również pisma procesowe na życzenie dla klientów z całego kraju. Możliwość wysyłki przy pomocy operatora publicznego (tradycyjna forma papierowa), mailem bądź odbiór w kancelarii. Udzielam również zdalnych porad prawnych. W razie pytań proszę o kontakt.

Kancelaria adwokacka adw. Michał Sikorski - Sprawy procesowe Warszawa

Kancelaria adwokacka adw. Michał Sikorski

Warszawa

Kancelaria adwokacka adw. Michała Sikorskiego świadczy usługi prawne w sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, karnego oraz prawa administracyjnego. Pomoc prawna udzielana jest w różnorodnych formach, polega ona między innymi na reprezentowaniu klientów w postępowaniach sądowych, administracyjnych i egzekucyjnych; zakładaniu, obsługi prawnej oraz likwidacji spółek; udzielania porad prawnych; czy też przygotowywaniu projektów umów. Większość spraw stanowią sprawy cywilne, sprawy karne oraz sprawy gospodarcze. Kancelaria prowadzi, między innymi sprawy sądowe przeciwko bankom dotyczące roszczeń z umów o kredyt hipoteczny indeksowanych/ denominowanych w CHF.

Rozwód. Weź go na spokojnie. - Sprawy procesowe Warszawa

Rozwód. Weź go na spokojnie.

Warszawa

Działamy w branży od 2008 roku. Zapewniamy profesjonalne wsparcie prawne we wszelkich sprawach rodzinnych - rozwód, separacja, opieka nad dziećmy, władza rodzicielska, stwierdzenie nieważności małżeństwa, podział majątku, rozdzielność majątkowa. Każdy rozwód lub separacja oznacza wiele stresu i trudnych przeżyć zarówno dla samych małżonków, jak i ich bliskich. Dlatego naszym celem jest, by w prowadzonych przez nas sprawach było ich jak najmniej i by trwały jak najkrócej. Twój emocjonalny komfort i zabezpieczenie potrzeb finansowych oraz mieszkaniowych – to dla nas absolutny priorytet. Współpraca z prawnikami świeckimi i kościelnymi z całego kraju, jak również z detektywami i psychologami, daje nam możliwość zapewnienia kompleksowego

Adwokat Krzysztof Kaczor - Sprawy procesowe Warszawa

Adwokat Krzysztof Kaczor

Warszawa

Założycielem kancelarii jest Krzysztof Mirosław Kaczor - Adwokat Izby Adwokackiej w Warszawie, Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jako aplikant adwokacki bronił pro – bono osoby osoby zatrzymywane za udział w akcjach protestacyjnych przed sejmem oraz występował w medialnych procesach w charakterze obrońcy i pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego.W swojej działalności pro - bono, wspierał również podopiecznych fundacji "Po drugie" oraz brał udział w projektach edukacyjnych w zakresie prawa karnego dla więźniów dożywotnich. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych polskich kancelariach adwokackich oraz dziale prawnym dużej spółki informatycznej. Posiada ponad 5 lat doświadczenia w zakresie obsługi

Katarzyna Mrozek Kancelaria Adwokacka

Warszawa

Jestem adwokatem w Izbie Adwokackiej w Warszawie oraz absolwentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam 5 letnie doświadczenie zawodowe. Specjalizuję się głównie w sprawach procesowych - cywilnych, karnych, gospodarczych, bankowe. Obsługuję klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze. Jestem otwarta na potrzeby klientów i potrafię znaleźć najlepsze prawne rozwiązanie ich problemów. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, rozważam każdy jej aspekt - majątkowy, emocjonalny. Jestem kilka kroków przed Klientem i potrafię przewidzieć jakie konsekwencje w przyszłości będą miały podejmowane decyzje. Zapraszam do współpracy.

DAP Kancelaria Prawna Business & Law Firm - Sprawy procesowe Warszawa

DAP Kancelaria Prawna Business & Law Firm

Warszawa

Misją przyświecającą zakładaniu DAP Kancelarii Prawnej było połączenie wizji stworzenia nowoczesnej kancelarii prawnej odpowiadającej międzynarodowym standardom z indywidualnym podejściem do każdej sprawy naszych Klientów charakteryzującym się położeniem szczególnej uwagi na właściwe zrozumienie Ich potrzeb i zaoferowanie Im usług najwyższej jakości.

Kancelaria Prawna IUS CIVILE Radca Prawny Artur Desperat - Sprawy procesowe Warszawa

Kancelaria Prawna IUS CIVILE Radca Prawny Artur Desperat

Warszawa

Radca prawny, działający w Warszawie. W mojej pracy kieruję się rzetelnością i fachowością oraz dokładam wszelkich starań aby klient miał zapewnioną wyczerpującą wiedzę o stanie swojej sprawy i szansach na jej powodzenie. Głównie zajmuję się prawem pracy, prawem cywilnym, gospodarczym, rzeczowym (zasiedzenia, służebność przesyłu), prawem rodzinnym (alimenty, rozwody), ubezpieczeń społecznych, podejmuję się też reprezentowania w sprawach karnych.

Kancelaria Adwokacka Monika Pochopień-Mikołajczyk - Sprawy procesowe Warszawa

Kancelaria Adwokacka Monika Pochopień-Mikołajczyk

Warszawa

Jesteśmy firmą wykonującą usługi typu prawo rodzinne, karne, cywilne. Świadczymy usługi na rynku od 2011. Obszar naszej dostępności to woj. mazowieckie, Warszawa, Pruszków, Piastów, Ożarów Mazowiecki. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Kancelaria Praw Człowieka - Sprawy procesowe Warszawa

Kancelaria Praw Człowieka

Warszawa

Kancelaria Praw Człowieka specjalizuje się w prowadzeniu postępowań, w których mogło dojść do naruszenia praw zagwarantowanych w Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności. Podstawowym celem kancelarii jest prowadzenie postępowań na rzecz Klientów przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu (ETPC). Jednakże w związku z wymogiem wyczerpania, przed skierowaniem skargi do ETPC wszystkich krajowych środków odwoławczych przysługujących obywatelowi przed organami władzy publicznej oraz sądami krajowymi, świadczymy również pomoc prawną na szczeblu krajowym, prowadząc w szczególności sprawy ze skargi na przewlekłość postępowania sądowego przed skierowaniem sprawy do ETPC.

BASIS - Sprawy procesowe Warszawa

BASIS

Warszawa

Od 2015 roku pomagamy zdefiniować korzyści, jakie Klienci mogą osiągnąć w przyszłości, jak również wskazujemy ryzyka prawne, których powinni Oni w przyszłości unikać. Za cel stawiamy sobie osiągnięcie jak najbardziej optymalnego i efektywnego rozwiązania problemów życiowych i prawnych naszych Klientów, którym zapewniamy rzetelność, bezpieczeństwo, wysoki poziom merytoryczny usług oraz indywidualne podejście. Szczególną uwagę przykładamy do spełnienia oczekiwań i potrzeb uczestników naszych szkoleń i indywidualnym Klientom. Zakres świadczonych usług: - PORADNICTWO PRAWNE - MEDIACJE - SUPERWIZJE - SZKOLENIA więcej informacji na www.basis-edu.pl i www.facebook.com/prawnikporadyprawne

leszek ciebiera

Warszawa

mam ponad 25 lat doświadczenia w sprawach karnych. Szczególnie w sprawach wypadków drogowych i sprawach kryminalnych o dużym znaczeniu.Możliwe terminy ekspresowe, działanie cały kraj, szybkie konsultacje , sporządzanie pism procesowych. Areszty tymczasowe i inne środki zapobiegawcze , listy żelazne

Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Mariusz Olężałek - Sprawy procesowe Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Mariusz Olężałek

Warszawa

Adwokat Mariusz Olężałek to doktor nauk prawnych (o podwójnej specjalności-prawo karne i postępowanie karne), Dziekan Prawa i Administracji na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, Prefekt Wydziału Prawa i Administracji, Zastępca Przewodniczącego Uczelnianej Komisji Antyplagiatowej, w latach 2018-2019 Prorektorem ds. Kształcenia na ww. Uczelni. Jest laureatem nagrody specjalnej w konkursie „Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2018”, organizowanego przez Wolters Kluwer i Dziennik Gazetę Prawną. Prowadzi także zajęcia w ramach szkoleń dla aplikantów adwokackich w Izbie Adwokackiej w Łodzi. Specjalista z zakresu prawa karnego wewnętrznego i międzynarodowego, prawa karnego procesowego oraz materialnego i procesowego prawa o

Wesoła Warszawa Zakręt więcej...
Co jest przedmiotem sprawy?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.