Kurs księgowości Gdańsk - Najlepsi w 2023

Najlepsze Oferty na Kursy Księgowości w Gdańsku, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Kurs księgowości Gdańsk - ranking Najlepsi 2023

ranking info

Oto ranking najlepszych Specjalistów od Szkoleń z Ekonomii, Finansów w Gdańsku w 2023 r. wybranych z 57 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 5.00 na podstawie 78 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Kurs księgowości Gdańsk

Idealny Kurs Księgowości Gdańsk

 • Gdańsk
 • Centrum Rozwoju Profesjonalny Tutoring Joanna Krzywkowska

Lepszej propozycji kursu księgowości prędko nie znajdziesz w miejscowości Gdańsk i okolicy, więc jeżeli poszukujesz idealnego kursu księgowości to bez zbędnej zwłoki poznaj Centrum Rozwoju Profesjonalny Tutoring Joanna Krzywkowska. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać ofertę.

5.0 (1 opinia)
BHP Pomorze - Szkolenia z Rachunkowości Gdańsk
Anna C.

Polecam super szybki kurs, dużo potrzebnych informacji, wszystko świetnie i dokładnie tłumaczone.

5.0 (38 opinii)
Dom Trenerów - Szkolenia Analizy Finansowe Gdańsk

Gdy szukasz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Dom Trenerów są dla Ciebie idealni. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 (3 opinie)
Einander Tomasz Rykaczewski - Szkolenia Podatkowe Gdańsk

Szukasz korzystnej oferty dotyczącej szkoleń podatkowych? Einander Tomasz Rykaczewski na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

IPL Karol Pietraszko - Szkolenia Controlling Borkowo

Każdy, kto szuka szkoleń controllingu powinien niezwłocznie zgłosić się do IPL Karol Pietraszko i poznać atrakcyjne oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Dołącz do naszych Specjalistów od Szkoleń z Ekonomii i Finansów w Gdańsku

Działasz na rynku jako Specjalista od Szkoleń z Ekonomii i Finansów i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

NEXUM Consulting Finansowo - Energetyczny - Szkolenia Finansowe Gdańsk

Wychodząc naprzeciw rynkowi usług dotyczących Odnawialnych Źródeł Energii w szerokim tego słowa znaczeniu pragniemy państwu zaprezentować ofertę naszej firmy spełnającą państwa oczekiwania : • doradztwo – consulting inżynierii energetycznej dla inwestorów prywatnych i instytucji dotyczący możliwości ograniczenia energochłonności energetycznej budynków – opracowanie , obliczenia oraz wdrożenie i wykonanie rozwiązań umożliwiających efektywne gospodarowanie energią . • projektowanie i wykonawstwo dolnych źródeł dla układów pomp ciepła – UZGODNIENIA • projektowanie i wykonawstwo - pomp ciepła , kolektorów słonecznych , ogniw PV , małych elektrowni wiatrowych o osi pionowej i poziomej , systemy rekuperacji układy przemysłowe pomp

GrantQ.pl Sp. z o.o. - Kursy Ekonomiczne Gdańsk

Rewelacyjne Kursy Ekonomiczne Gdańsk

 • Gdańsk
 • GrantQ.pl Sp. z o.o.

GrantQ.pl zajmuje się doradztwem związanym z pozyskiwaniem zewnętrznego finansowania na rozwój i inwestycje w oparciu o dostępne fundusze UE. Naszym celem jest kompleksowa współpraca z przedsiębiorcami zarówno z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) jak również z przedsiębiorstwami dużymi, instytucjami administracji publicznej oraz stowarzyszeniami i różnymi organizacjami. W ramach współpracy oferujemy doradztwo w całym procesie aplikowania po środki finansowe w ramach poszczególnych programów i działań począwszy od przygotowania fazy koncepcyjnej projektu, opracowania dokumentacji konkursowej wraz z wymaganymi załącznikami, nadzorem nad prawidłową realizacją projektu, a kończąc na rozliczeniu końcowym całego projektu.

Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego Gdańsk - Szkolenia Controlling Gdańsk

Opłacalne Szkolenia Controlling Gdańsk

 • Gdańsk
 • Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego Gdańsk

Poszukując szkoleń controllingu znajdziesz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego Gdańsk nie ma sobie równych. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

Edu-Innowacja - Kursy Ekonomiczne Gdańsk

Korzystne Kursy Ekonomiczne

 • Gdańsk
 • Edu-Innowacja

Edu-Innowacja jest firmą szkoleniową, która powstała po to, aby pomóc Ci w Twoim Osobistym Rozwoju. Rozumiemy to jako aspekt całościowy: obszar życia prywatnego i zawodowego. Postrzegamy każdego również jako jedność: ducha, ciała i intelektu. Na zajęciach łączymy wiele metod. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych zainteresowanych własnym rozwojem, jak również do klientów biznesowych. Misja: Pomożemy Ci w Twoim Osobistym Rozwoju. Po szkoleniach będziesz wiedział - jak możesz kierować sobą i swoim życiem, a dzięki ćwiczeniom - będziesz czuł, że Twoje życie (postawa, zachowania, umiejętności ...) się zmieniają. Proponujemy wybór metody nauki dogodny dla Ciebie: •jeżeli wolisz nowoczesne metody zdobywania wiedzy - zapisz się na

Edu-Innowacja - Szkolenia dla Księgowych Gdańsk

Edu-Innowacja

 • Gdańsk

Edu-Innowacja jest firmą szkoleniową, która powstała po to, aby pomóc Ci w Twoim Osobistym Rozwoju. Rozumiemy to jako aspekt całościowy: obszar życia prywatnego i zawodowego. Postrzegamy każdego również jako jedność: ducha, ciała i intelektu. Na zajęciach łączymy wiele metod. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych zainteresowanych własnym rozwojem, jak również do klientów biznesowych. Misja: Pomożemy Ci w Twoim Osobistym Rozwoju. Po szkoleniach będziesz wiedział - jak możesz kierować sobą i swoim życiem, a dzięki ćwiczeniom - będziesz czuł, że Twoje życie (postawa, zachowania, umiejętności ...) się zmieniają.

Porównanie cen i kosztów w Gdańsku

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów kursów księgowości? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Gdańsku? Złóż zapytanie, a specjaliści od kursów księgowości z Gdańska sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

W jakim zakresie chcesz poszerzyć swoją wiedzę?
DG Control - Grzegorz Mścichowski - Szkolenia Podatkowe Gdańsk

DG Control - Grzegorz Mścichowski

 • Gdańsk

DG Control jest firma zajmująca się automatyką. Specjalizujemy się w dostawie urządzeń dla elektrotechniki, automatyki i teletechniki przemysłowej. Zajmujemy się sprzedażą oraz wsparciem technicznym dla naszych klientów.

avatar icon

JOL-LINE

 • GDAŃSK

Pragnąc dotrzeć do kursów ekonomicznych trafisz na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale JOL-LINE przebije je wszystkie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Centrum Językowe TEXT - Tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia konferencyjne, kursy językowe - Szkolenia z Finansów Gdańsk

Centrum Językowe TEXT - Tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia konferencyjne, kursy językowe

 • Gdańsk

Równie dobrej propozycji szkoleń z finansów nie znajdziesz na terenie Gdańska, więc jeżeli poszukujesz opłacalnych szkoleń z finansów to koniecznie sprawdź Centrum Językowe TEXT - Tłumaczenia przysięgłe tłumaczenia konferencyjne kursy językowe. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

MoreInfo Usługi Doradcze - Leszek Sołtysik - Szkolenia Controlling Gdańsk

MoreInfo Usługi Doradcze - Leszek Sołtysik

 • Gdańsk

Szukasz oferty dotyczącej szkoleń controllingu? MoreInfo Usługi Doradcze - Leszek Sołtysik na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich wymagań. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

GWARDIAN BHP - Szkolenia z Finansów Kowale

Tanie Szkolenia z Finansów

 • Kowale
 • GWARDIAN BHP

Firma GWARDIAN BHP świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z rejonu Gdańska i okolic. Mają propozycję dla każdego, nie pożałujesz.

BandF - Szkolenia Analizy Finansowe Gdańsk

BandF

 • Gdańsk

W dalszym ciągu nie znalazłeś szkoleń analiz finansowych, mimo że poszukujesz od wielu dni? BandF może rozwiązać Twój problem. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

avatar icon

meet Plus

 • Gdańsk

Nasza działalność rozpoczęła się w 2015 roku. Nasza specjalność to social Media, Marketing, Strategia, Eventy, Reklama, Promocja produktu, na terenie Gdańsk, Poznań, Warszawa.

Gdański Dom Reklamy - Kursy Ekonomiczne Gdańsk

Tanie Kursy Ekonomiczne

 • Gdańsk
 • Gdański Dom Reklamy

Zdecydowanie o wyborze kursów ekonomicznych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Gdański Dom Reklamy poradzą Ci i dobiorą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

avatar icon

DG Control Grzegorz Mścichowski

 • Gdańsk

Podjęcie decyzji o wyborze szkoleń dla księgowych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z DG Control Grzegorz Mścichowski posłużą radą i znajdą dopasowne rozwiązanie. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

avatar icon

RoboNET Sp. z o. o.

 • Gdańsk/Warszawa/Kraków/Wrocław/Gdynia

Każdy, kto szuka kursu księgowości winien już dziś zgłosić się do RoboNET Sp. z o. o. i zobaczyć na własne oczy dobre oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - zobacz!

Opinie i porady na temat kursów księgowości

Jeśli interesują Cię opinie na temat kursów księgowości, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Gdańska. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
avatar icon

Spółdzielnia PARTNER

 • Gdańsk

W dalszym ciągu nie znalazłeś kursów ekonomicznych, chociaż próbujesz znaleźć od dłuższego czasu? Spółdzielnia PARTNER może ma szansę zakończyc Twój problem. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

avatar icon

Korzystny Kurs Rachunkowości

 • Gdańsk
 • Patronat Sp. z o.o.

Jeżeli szukasz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to eksperci z Patronat Sp. z o.o. perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - zobacz!

avatar icon

Odpowiednie Szkolenia z Finansów

 • Gdańsk
 • Abakus Finanse

Takiej oferty szkoleń z finansów szybko nie znajdziesz na terenie Gdańska, więc jeżeli szukasz odpowiednich szkoleń z finansów to bez wahania poznaj Abakus Finanse. Żeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się - warto.

avatar icon

Dobre Szkolenia Analizy Finansowe

 • Gdańsk
 • Firma Kowalski

Szukasz oferty dotyczącej szkoleń analiz finansowych? Firma Kowalski na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

avatar icon

New Skills. Doradztwo Gospodarcze

 • Gdańsk

Eksperci z New Skills. Doradztwo Gospodarcze złożą Ci najlepszą ofertę szkoleń analiz finansowych. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

AYP Sp. z o.o. - Szkolenia Podatkowe Pruszcz Gdański

Korzystne Szkolenia Podatkowe

 • Pruszcz Gdański
 • AYP Sp. z o.o.

AYP Sp. z o.o. zapewnia bogatą ofertę korzystnych szkoleń podatkowych gwarantując przy tym fachową obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Jeśli chcesz otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

5.0 (4 opinie)
Katarzyna Krawczyk Business Consulting - Szkolenia z Rachunkowości Kolbudy

Dobre Szkolenia z Rachunkowości

 • Kolbudy
 • Katarzyna Krawczyk Business Consulting

Mam 17-letnie doświadczenie w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw. Z zamiłowania jestem analitykiem, trenerem biznesowym i mentorem w Fundacji Liderek Biznesu. Mam 8-letnie doświadczenie dydaktyczne - jestem wykładować w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Z moimi studentami dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jako trener biznesowy wspieram przedsiębiorców w realizacji ich celów. Jako mentor motywuję swoich podopiecznych do realizacji marzeń. Moje główne cechy w teście Gallupa to: indywidualizacja, osiąganie, odpowiedzilaność, intelekt oraz organizator. W każdym człowieku najbardziej intryguje mnie jego niepowtarzalność. Jestem wyczulona na mocne strony innych ludzi. Jestem dla Ciebie jeśli potrzebujesz kogoś kto Cię "zczelendżuje"

BELFER Kursy i Szkolenia Lidia Mączkowska - Szkolenia dla Księgowych Rokitki

BELFER Kursy i Szkolenia Lidia Mączkowska

 • Rokitki
Muso Invest sp. z o.o.

Pani Lidia to doskonały wybór jeżeli chodzi o kursy BHP. Szkolenia są przeprowadzane szybko, sprawnie i w dobrej cenie, komunikacja jest bardzo sprawna i na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam Panią Lidię.

4.8 (20 opinii)
avatar icon

Tanie Szkolenia Analizy Finansowe

 • Drużno
 • Mariusz Tobolski

Firma Mariusz Tobolski świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Gdańska i okolic. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

4.3 (23 opinie)
EUR CONSULTING Sp. z o.o. - Szkolenia z Rachunkowości Elbląg

EUR CONSULTING Sp. z o.o.

 • Elbląg

Poszukując szkoleń z rachunkowości trafisz na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale EUR CONSULTING Sp. z o.o. nie ma sobie równych. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Eur Consulting Sp. z o.o - Szkolenia Finansowe Kwidzyn

Eur Consulting Sp. z o.o

 • Kwidzyn
Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne S.A.

Profesjonalizm, elastyczne podejście na każdym etapie współpracy, wieloletnie doświadczenie w charakterze organizatora i wykonawcy szkoleń, możliwość certyfikacji kwalifikacji zawodowych, komunikatywność, dostępność.

5.0 (9 opinii)
Centrum Doskonalenia "EUREKA" Iwona Płoska - Kurs Rachunkowości Iława

Centrum Doskonalenia "EUREKA" Iwona Płoska

 • Iława
KOMPLEKSOWE FINANSE KAMILA SANOK

Jestem bardzo zadowolona z zrealizowanej usługi skoleniowej. Szkolenie BHP szybko, dobrze i skutecznie. Dziękuję i polecam !

5.0 (4 opinie)
Centrum Doskonalenie EUREKA - Szkolenia z Finansów Iława

Tanie Szkolenia z Finansów

 • Iława
 • Centrum Doskonalenie EUREKA

Szukający szkoleń z finansów powinien koniecznie zgłosić się do Centrum Doskonalenie EUREKA i zobaczyć atrakcyjne oferty. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 (4 opinie)
VR Training Sp. z o.o. - Szkolenia z Rachunkowości Olsztyn

VR Training Sp. z o.o.

 • Olsztyn

Specjaliści z VR Training Sp. z o.o. złożą Ci bezkonkurencyjną ofertę szkoleń z rachunkowości. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zadzwoń!

5.0 (1 opinia)
CONCEPCION Sp. z o.o. - Szkolenia Finansowe Bydgoszcz

Korzystne Szkolenia Finansowe

 • Bydgoszcz
 • CONCEPCION Sp. z o.o.

Dotarcie do korzystnych szkoleń finansowych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale CONCEPCION Sp. z o.o. na 100% pomoże Ci w znalezieniu dopasowanego produktu. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (49 opinii)
BDO - Szkolenia z Rachunkowości Bydgoszcz

Znalezienie tanich szkoleń z rachunkowości może być niełatwe, ale BDO na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu adekwatnego produktu. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

B&N CENTRUM RACHUNKOWOŚCI I SZKOLEŃ SP. Z O.O. - Szkolenia z Rachunkowości Bydgoszcz

Odpowiednie Szkolenia z Rachunkowości

 • Bydgoszcz
 • B&N CENTRUM RACHUNKOWOŚCI I SZKOLEŃ SP. Z O.O.

Wybranie odpowiednich szkoleń z rachunkowości może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale BN CENTRUM RACHUNKOWOŚCI I SZKOLEŃ SP. Z O.O. na sto procent pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

5.0 (5 opinii)
avatar icon

Opłacalne Szkolenia Controlling

 • Koszalin
 • LOAN EXPRESS

Każdy, kto poszukuje szkoleń controllingu winien koniecznie zgłosić się do LOAN EXPRESS i zobaczyć atrakcyjne oferty. Zarezerwuj termin!

Biuro Szkoleniowo-Doradcze Progres Wioletta Pawliczek - Szkolenia Analizy Finansowe Koszalin 75-412

Tanie Szkolenia Analizy Finansowe

 • Koszalin 75-412
 • Biuro Szkoleniowo-Doradcze Progres Wioletta Pawliczek
Małgorzata K.

Jestem jak najbardziej zadowolona, lekcje przebiegają zgodnie z oczekiwaniami, a przede wszystkim w sposób jak najbardziej zrozumiały i praktyczny. Jeżeli jest jakiś problem z tematem, wszelkie wątpliwości są od razu wyjaśniane tak, aby każdy czuł się pewnie z omawianym materiałem. A Pani Wioletta jest osobą bardzo pozytywną i sympatyczną, a przede wszystkim profesjonalną, chce jak najlepiej przekazać swoim uczniom zdobytą wiedzę opartą na wieloletnim doświadczeniu. Polecam w 100%. 😊

5.0 (9 opinii)
avatar icon

Funding service

 • Dubliny

Osoby z Funding service złożą Ci najlepszą ofertę szkoleń analiz finansowych. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Jeśli chcesz poznać wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

avatar icon

DORADZTWO POŚREDNICTWO USŁUGI AGNE-OLI AGNIESZKA JUŁGA

 • Oleśnica

Planujesz wybrać solidnego specjalistę do realizacji swoich planów? DORADZTWO POŚREDNICTWO USŁUGI AGNE-OLI AGNIESZKA JUŁGA jest na to najlepszym rozwiązaniem. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

KONFRATERNIA SZKOLEŃ I INSTRUKTAŻU - Szkolenia z Finansów Czerniewice

Znakomite Szkolenia z Finansów

 • Czerniewice
 • KONFRATERNIA SZKOLEŃ I INSTRUKTAŻU

Jesteśmy na rynku od 2013 roku. Nasza specjalność to praktyczne szkolenia w zawodzie w zakresie rachunkowości, oraz kadr i płac z wykorzystaniem programów komputerowych., na terenie Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław.

Optymalny Sp. z o.o. - Kurs Rachunkowości Łobez

Pierwszorzędny Kurs Rachunkowości

 • Łobez
 • Optymalny Sp. z o.o.

Właśnie wybierasz wartego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Optymalny Sp. z o.o. jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ustal pasujący termin!

5.0 (6 opinii)
avatar icon

DATI SICURA Teresa Jurkiewicz

 • Ciechanów

Takiej oferty szkoleń dla księgowych nie znajdziesz w miejscowości Gdańsk i okolicy, więc jeśli szukasz dobrych szkoleń dla księgowych to od razu sprawdź DATI SICURA Teresa Jurkiewicz. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

CDG Centrum Doradztwa Gospodarczego Spółka z o.o. - Kurs Księgowości Gniezno

Odpowiedni Kurs Księgowości

 • Gniezno
 • CDG Centrum Doradztwa Gospodarczego Spółka z o.o.

Właśnie wybierasz dobrego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? CDG Centrum Doradztwa Gospodarczego Spółka z o.o. z Gdańska będzie najszybszą drogą. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

5.0 (3 opinie)
avatar icon

Robert Szymaniak

 • Poznań

W dalszym ciągu nie znalazłeś szkoleń z rachunkowości, mimo że próbujesz znaleźć od wielu dni? Robert Szymaniak może rozwiązać Twój problem. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

avatar icon

Idealne Kursy Ekonomiczne

 • Poznań
 • Biuro Rachunkowe Kibuc Rafał Nawrocki

Osoby z Biuro Rachunkowe Kibuc Rafał Nawrocki złożą Ci bezkonkurencyjną ofertę kursów ekonomicznych. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Rodzinne Finanse Remigiusz Stanisławek - Szkolenia Finansowe Poznań

Korzystne Szkolenia Finansowe

 • Poznań
 • Rodzinne Finanse Remigiusz Stanisławek

Dotarcie do korzystnych szkoleń finansowych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale Rodzinne Finanse Remigiusz Stanisławek na sto procent pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

"SECTOR SERVICE" - Kurs Rachunkowości Ełk

Bezkonkurencyjny Kurs Rachunkowości

 • Ełk
 • "SECTOR SERVICE"
Magda C.

100/10. Wybór Pana Andrzeja to był prawdziwy strzał w 10. Fachowe doradztwo i wykonanie. Meble wyglądają genialnie, wysokiej jakości materiałów i świetne wykonanie, wszystko w terminie. Polecam za jakość, terminowość, kontakt i rozsądna cenę. Panie Andrzeju dziękuję i będę polecać.

4.6 (5 opinii)
Centrum Szkoleniowe Green Pencil - Szkolenia Finansowe Wyszków

Idealne Szkolenia Finansowe

 • Wyszków
 • Centrum Szkoleniowe Green Pencil

Każdy, kto szuka szkoleń finansowych winien już teraz zgłosić się do Centrum Szkoleniowe Green Pencil i poznać świetne oferty. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Ranking Specjalistów od Szkoleń z Ekonomii i Finansów w Gdańsku obejmuje również takie miejscowości jak Borkowo, Kowale, Leźno, Otomin, Czaple.