Architekt - Najlepsi w 2022

Najlepsi Architekci Blisko Ciebie, 2022

34 560 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 34 560 firm
w kategorii Architekt

Architekt

Domy i Adaptacje

 • Sulejówek
Julia Gołębiewska

Z pełnym przekonaniem polecam Państwu pracownię architektoniczną Pana Michała Jakuba Spisaka, która wykonała dla nas projekt budowlany hotelu o powierzchni użytkowej 2500m2 w standardzie trzech gwiazdek z zapleczem konferencyjnym oraz gastronomicznym. Budynek ten zaprojektowany został na bardzo wąskiej (szerokości 14,5m) i problematycznej parceli na terenie warszawskiej Woli, sąsiadującej z obiektem wpisanym w rejestr zabytków, a co za tym idzie wymagającej specjalnych uzgodnień. Z sukcesem uzyskał dla nas decyzję pozwolenia na budowę. Warta podkreślenia jest kwestia, iż o pozytywną decyzję staraliśmy się wielokrotnie, lecz dopiero dzięki współpracy z Panem Michałem Spisakiem udało się pozyskać pożądane zezwolenie. Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie i sumienność. Wykazał się kreatywnością, pragmatyzmem, elastycznością we współpracy oraz wysoką umiejętnością koordynacji całości prac projektowych.

Adam M

Firma Domy i Adaptacje (MJS STUDIO) wykonała na moje zlecenie adaptację projektu "Home Koncept 13EN". Powierzone prace obejmowały przeprojektowanie strefy wejścia do budynku, powiększenie garażu, zaprojektowanie wentylacji mechanicznej i klimatyzacji oraz przebudowę sączków drenarskich na terenie działki. Pan Michał Spisak reprezentował mnie w Starostwie Powiatowym Warszawa Zachód, uzyskując w moim imieniu decyzję administracyjną pozwolenia na budowę oraz pozwolenie wodno-prawne i odrolnienie działki. Projekt realizowaliśmy zdalnie, w trakcie mojej długiej nieobecności w kraju, tym bardziej pozytywnie oceniam komunikacyjną i operacyjną stronę naszej współpracy. Wielokrotnie też mogłem liczyć na fachową opinię architekta. Zdecydowanie polecam współpracę z arch. Michałem Spisakiem.

ALEKSANDER SZAFRAŃSKI

Od pierwszego spotkania nie miałem absolutnie żadnych wątpliwości, że mam do czynienia z profesjonalistami, którzy uczciwie wykonują swoją pracę. Powierzyłem im adaptację projektu domu jednorodzinnego wraz z wprowadzeniem istotnych zmian na poziomie architektury i konstrukcji. Podczas procesu adaptacji Pana Architekt poświęcił mi tyle czasu, ile go potrzebowałem. Zadbał o wszystkie szczegóły, na które jako laik nie zwróciłbym uwagi. Potrafił wyjaśnić wszelkie wątpliwości i udzielić przydatnych wskazówek. MJS Studio wywiązało się kompleksowo z realizacji usługi. Biuro współpracuje m.in. z architektami z uprawnieniami budowlanymi, konstruktorem i projektantem instalacji sanitarnej. W rezultacie otrzymałem pozwolenie na budowę w miesiąc od złożenia wniosku. Polecam !

5.0 (52 opinie)
Marquardt Design - Projekty Domów Parterowych Warszawa

Staranne Projekty Domów Parterowych

 • Warszawa
 • Marquardt Design
Quang Vinh

Serdecznie polecam współpracę z Panem Adamem. Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej i dużym doświadczeniu w projektowaniu zarówno projektów dla klienta indywidualnego jak dla firm budowlanych. Odznacza się także anielską cierpliwością, spokojnie znosił zmiany koncepcji wystroju mieszkania mojej parterki. Dziękuję i życzę wielu dalszych sukcesów.

Mariusz Dąbkowski

Kreowanie nowo powstającej przestrzeni wymaga potężnej burzy umysłu. Zmysłu aranżacji też nie da się od tak sobie nabyć, z tym trzeba się urodzić. Dlatego tych co urodzili się z innymi umiejętnościami niż projektowanie, czy aranżacje wnętrz zapewniam, że Marquart Design jest firmą pierwszego wyboru. W razie niezadowolenia zwracam kasę.

Angelika Popczyk

Bardzo polecam Marquardt Design! Usługi na najwyższym poziomie. Nowoczesne projekty, funkcjonalne rozwiązania, otwartość na sugestie i pomysły, które chcieliśmy uwzględnić w projekcie, bardzo dobry kontakt i szybka realizacja. Pan Adam polecił nam również sprawdzoną ekipę remontową co bardzo pomogło w realizacji projektu.

5.0 (38 opinii)
ARCH ESTATE Biuro Nieruchomości i Projektów - Projekty Domów Parterowych Bochnia

Poszukujesz specjalisty od projektów domów parterowych? Wykorzystaj doświadczenie ARCH ESTATE Biuro Nieruchomości i Projektów. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (2 opinie)
CityProjekt Sp. z o.o. - Projekty Domów Parterowych Nadarzyn

Perfekcyjne Projekty Domów Parterowych

 • Nadarzyn
 • CityProjekt Sp. z o.o.
Paweł Krześniak

Jakieś 8 lat temu CityProjekt pomógł nam wydzielić dodatkowy pokój w mieszkaniu. Współpraca na szóstkę, dotrzymane terminy, wzorowa realizacja i nadzór ich projektu. Zawsze mogliśmy liczyć na trafne rady i czas na rozmowę. Zadowoleni ze współpracy, kilka lat później skorzystaliśmy z doradztwa przy zakupie domu na rynku wtórnym (stan nieruchomości, nakłady finansowe na niezbędne inwestycje itp). Z ręką na sercu firma do polecenia.

Joanna Szymańska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z CityProjekt. Otrzymałam wiele cennych rad na temat poprawy funkcjonalności domu. Dużym plusem jest możliwość załatwienia przez biuro urzędowych formalności. Pomimo problemów z gruntem w zaskakująco krótkim czasie dostaliśmy pozwolenie na budowę. Pani Izabela poświęciła nam naprawdę dużo czasu i służyła pomocą w każdej sytuacji. Cena jest bardzo konkurencyjna. Serdecznie polecam.

Ewa Schmid

Bardzo dobra obsługa, umowy są tak zrobione, że klient nie musi się martwic o pozwolenia urzędowe firma cityprojekt załatwia wszystko w urzędach i pokonują najcięższe przeszkody aby uzyskać dobry wynik w obsłudze klienta. Polecam każdemu kto szuka dobrej obsługi kompetentnej osoby do zrobienia projektu i otrzyma fachowa poradę w zakresie budownictwa.

5.0 (37 opinii)
Obsługa Inwestycji Budowlanych - Tomasz Urbanek - Projekty Domów Parterowych Baranowo
Monika Wąsik

Usługi pana Tomasza zdecydowanie polecam każdemu inwestorowi zainteresowanemu stworzeniem indywidualnego projektu domu. Współpraca od samego początku układała się doskonale: pan Tomasz świetnie odgadywał nasze potrzeby, podsuwał bardzo dobre rozwiązania, uświadamiał nam problemy, z których nie zawsze zdawaliśmy sobie sprawę, a gotowy produkt to skrojony na miarę i doskonale przemyślany dom. W trakcie budowy zawsze mogłam liczyć na fachową pomoc i na precyzyjne odpowiedzi na pojawiające się pytania i problemy. Początkowe obawy dotyczące współpracy na odległość okazały się kompletnie bezpodstawne, a to wszystko jeszcze dodatkowo w bardzo konkurencyjnej cenie. Z całego serca polecam!

Grzegorz M.

Oferta złożona przez Pana Tomasza Urbanka cechowała się profesjonalizmem, rzeczowością i rozsądną ceną. Rozmowy merytoryczne, bardzo rzeczowe i konkretne. Już na pierwszym spotkaniu p.Tomasz przedstawił wstępny projekt domu oraz jego wizualizację. W ten sposób od razu ujął mnie swoim poziomem zaangażowania. Zawsze służył radą, przede wszystkim umie słuchać Klienta i dostosować projekt do jego potrzeb. Kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny był i jest nadal bardzo dobry, pomimo sfinalizowania zlecenia. Jeśli ktoś szuka dobrego architekta to szczerze mogę polecić usługi Pana Tomasza, ponieważ jest to profesjonalista, a do tego przemiły człowiek.

Krzysztof Jaworski

Firma Obsługa Inwestycji Budowlanych -Tomasz Urbanek to Firma z doświadczeniem zarówno w projektowaniu, kosztorysowaniu i prowadzeniu robót budowlanych. Wykonała dla naszej Firmy zlecenia na projektowanie, kosztorysowanie i inwentaryzację. Współpraca układa się bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Będziemy w dalszym ciągu korzystali z usług tej Firmy. POLECAM

5.0 (61 opinii)

Dołącz do naszych Architektów

Działasz na rynku jako Architekt i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

Jan Ledwoń I Architekci - Projekty Domów Parterowych Warszawa

Solidne Projekty Domów Parterowych

 • Warszawa
 • Jan Ledwoń I Architekci
Dariusz Rasiński

Charakterystyka współpracy: Rzetelność, kompetencja, dobry kontakt, szybkość działania, czytelne pliki. Najbardziej w naszej współpracy podobało mi się trzymanie wytycznych dotyczących projektu. Jednocześnie dokumentacja działki została gruntownie przeanalizowana, co pozwoliło na jeszcze lepsze jej wykorzystanie. Zaskoczeniem było wykonanie poglądowej wizualizacji elewacji na wczesnym etapie projektu koncepcyjnego. Najlepszy kontakt jaki dotychczas miałem z projektantem ( jedynie żałuję, że tylko online i przez telefon z racji odległości). Tempo prac było przeze mnie obniżane, bo potrzebowałem czasu do namysłu. Jan może poszczycić się osiągnięciami w krajowych i międzynarodowych konkursach architektury. Jest to pierwszy projektant, którego mogę polecić z czystym sumieniem.

Beata Skalska-Cimer

Witam, miałam okazję współpracować z tym biurem projektowym. W trakcie współpracy zaproponowano mi nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania. Bardzo wysoka jakość i obsługa. W przyszłości chętnie skorzystam z usług tego architekta!

5.0 (6 opinii)
Tommy Design - Biuro Architektoniczne Wronowice

Tommy Design

 • Wronowice
Tomasz Kochaniak

Współpraca z Panem Tomaszem przywróciła mi wiarę w to, że nawet w branży architektonicznej są porządni i słowni ludzie. Wiem co mówię, bo jest on 4 architektem, z którym miałem okazję podjąć współpracę. Pierwszy nie zrobił nic, ale nie przeszkadzało mu to domagać się 500zł kary umownej (nie mając podpisanej umowy). Drugi miał wiedzę nt. architektury mniejszą ode mnie, co nie wróżyło dobrze naszej współpracy. Trzeci wziął 2tys. zadatku i po 4 miesiącach proszenia się aby wreszcie złożył projekt w urzędzie, zrobił to co prawda, lecz jego praca została wyśmiana przez pracowników starostwa (wierzchołkiem góry lodowej jest to, że zapotrzebowanie na energię budynku od 2021r. wynosi max. 70kWh/m2/rok, w projekcie charakterystyka energetyczna opiewała na bagatela 165 kWh/m2/rok). Na szczęście czwartym okazał się być Pan Tomasz i w dwa tygodnie przywrócił mi nadzieję w to, że można zrobić adaptację szybko, porządnie i za rozsądną cenę. Zważywszy na to, że moja działka ma 848m2 a prawie połowa jest wyłączona ze względu na pas ochronny linii SN 15kV to praca przy mojej adaptacji nie była taka łatwa jak standardowa. Tym bardziej słowa uznania w kierunku Pana Tomasza, ponieważ poradził sobie z nią bardzo dobrze i szybko. Wszystkich, którzy twierdzą, że takiej opinii nie mógł napisać klient pozdrawiam, a tych którzy szukają fachowca i dobrego architekta odsyłam do Pana Tomasza ;) Opinia dla Pana Tomasza jest pierwszą jaką kiedykolwiek wystawiłem. Tym bardziej twierdzę, że znikąd się to nie wzięło. Pozdrawiam, Przyszły mieszkaniec domu "Olimp ll" Zdjęcia ze strony autora projektu, firmy "Studio ATRIUM"

Ilona Szymborska

Ze szczerego serca polecamy Firmę Tommy Design nie tylko na to jakie podejście mają do klienta a jest wspaniałe i rzeczliwe ale również dlatego że za przystępną cenę dostaliśmy wszystko czego potrzebowaliśmy w bardzo krótkim czasie, profesjonalnie i z pomocą w rozwiązaniu problemów ktróre z niewiedzy jako ludzie nie znający się na przepisach popełniliśmy sami. Gdyby tak na codzień ludzie się traktowali jak my byliśmy potraktowani w Firmie Tommy Design świat byłby o wiele lepszy. Zanim trafiliśmy do tej firmy byliśmy w kilku innych i bez porównania Tommy Design jest najlepszym wyborem. Dziękujemy za nasz wymarzony projekt domu i załatwienie tak szybko pozwolenia. Pozdrawiamy Ilona i Adrian

Przemysław Kruszynski

Firma prowadzona przez Pana Tomasza Kantora to 100% profesjonalizmu, praktyczne rozwiązania, wyselekcjonowani specjaliści a to wszystko w przystępnej cenie. Specjaliści z polecenia Pana Tomasz są to ludzie za których ręczy własnym nazwiskiem. Rzetelne wyceny i zero ukrytych kosztów, co dla przyszłych inwestorów jest bardzo ważne przy planowaniu całej inwestycji. Obecność i opieka Pana Tomasza sprawia że budowa idzie błyskawicznie bez żadnych problemów i dodatkowych kosztów. Budowa z Tommy Design to czysta przyjemność. Załączm zdjęcia z 1 dnia i po 10-tym, idą jak burza :)

5.0 (110 opinii)
PROJ-COMPLEX Małgorzata Kaczmarek - Projekty Domów Jednorodzinnych Bydgoszcz
Katarzyna Wandzińska

Bardzo profesjonalna obsługa. Zespół posiada duże doświadczenie, więc mogliśmy liczyć na pomoc, przede wszystkim wtedy kiedy trzeba było podejmować kolejne decyzje. Na każdym etapie projektowania był stały kontakt zarówno z właścicielką firmy, jak i całym zespołem, więc na bieżąco otrzymywaliśmy informacje. Wszystko załatwione w ustalonym terminie. Powierzyliśmy firmie PROJ-COMLEX całą obsługę od stworzenia projektu domu po uzyskanie pozwolenia na budowę i jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Firmę poleciła nam krewna i my również bardzo polecamy ją tym, który marzą o własnym kącie. Katarzyna Wandzińska.

Patryk Jagielski

Bardzo profesjonalne biuro projektowe. Pani Małgorzata oraz jej zespół posiadają bardzo duże doświadczenie w tej branży. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na pomoc przy podejmowaniu kolejnych decyzji. Od początku do końca bardzo sprawny kontakt z biurem, na bieżąco otrzymywaliśmy informacje o kolejnych etapach potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę. W przypadku konieczności uzupełnienia jakichkolwiek informacji, wszystko było uzupełniane tego samego dnia. Zdecydowanie polecamy!

Marzena Król

Super. Współpraca bez żadnych zarzutów. Firma kompetentna na najwyższym poziomie. Ludzie serdeczni, pomocni w każdej kwestii. Zawsze otrzymywałam odpowiedz na każde pytanie.Każda moja zmiana, poprawka była przyjmowana bez żadnego problemu. Naprawdę serdecznie polecam. Dziękuję za wspaniała współprace.

5.0 (74 opinie)
Pracownia Architektoniczna Czerwona Cegła - Projekty Domów Jednorodzinnych Gliwice

Porządne Projekty Domów Jednorodzinnych

 • Gliwice
 • Pracownia Architektoniczna Czerwona Cegła
Aleksandra Niewiedział

Serdecznie polecamy Panią Architekt. Pracuje z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem, projekt wykonany w terminie zgodnie z naszymi wytycznymi. Byliśmy na bieżąco informowani o postępach prac, oraz proponowanych zmianach. Bardzo dobry kontakt oraz pełne zadowolenie. Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie polecamy.

Sebastian Kowalski

Szczerze polecam, rzetelne, profesjonalne podejście. Pani Justyna podpowiada praktyczne rozwiązania, jest cierpliwa i brała pod uwagę wszystkie nasze prośby i uwagi, sami na pewno byśmy tak dobrze nie urządzili naszego domu. Polecam.

Mariusz Kowalczyk

Polecam pracownię za profesjonalne podejście , rzeczowe wytłumaczenie problemów, jakość wykonania , dobry kontakt z architektem oraz konkurencyjną cenę projektu .

5.0 (11 opinii)
BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - Projekty Domów Parterowych Łódź

Doskonałej Jakości Projekty Domów Parterowych

 • Łódź
 • BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki
Bartek M.

Wykonywałem w tej firmie kompleksowy projekt domu. Bardzo profesjonalna obsługa, świetne pomysły i dobre relacje z urzędem.

5.0 (5 opinii)

Porównanie cen i kosztów architekta

Szukasz cen usług architekta, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta? Złóż zapytanie, a specjaliści sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

ARCHI-VISION Studio Architektury i Wnętrz, arch. Krzysztof Kinaszewski - Projekty Domów Parterowych Kraków

ARCHI-VISION Studio Architektury i Wnętrz, arch. Krzysztof Kinaszewski

 • Kraków
Andrzej Pajor

Podejście do klienta, sprawność, kompetencje, klimat, terminowość, kreatywność, skuteczność, jakość, duża wiedza, no i piękne projekty przede wszystkim. Bardzo dobra współpraca z klientem. To buro oferuje dużo więcej niż inne porównywalne biura z górnej półki usług projektowych. Każdy projekt to wizja architekta która zachwyca.

Tadeusz Klimowicz

Profesjonalna firma architektoniczna, połączenie fachowej praktycznej wiedzy oraz kreatywnego tworzenia ciekawych form architektonicznych. Firma korzysta z najnowszego oprogramowania specjalistycznego w standardzie BIM, co ułatwia prezentacje projektów w bardzo szczegółowym zakresie na każdym etapie opracowania. Firma godna polecenia.

Dorota Felis

Polecam w 100%, profesjonalne podejście od początku do końca realizacji procesu architektonicznego. Rzetelne i wartościowe spotkania. Polecam gorąco od pierwszych rozmów, aż po wydanie zezwolenia na budowę.

5.0 (18 opinii)
Atelier Mielniczek - Projekty Domów Parterowych Gdynia

Atelier Mielniczek

 • Gdynia
Katarzyna Kamińska

Atelier Mileniczek to firma, z którą absolutnie warto współpracować. Mieliśmy przyjemność skorzystać z pomocy firmy dwa razy, Pan Robert dołożył wszelkich starań, by jak najlepiej zaprojektować nam mieszkanie, służył merytoryczną pomocą. Za Jego zaangażowanie i pomysły jesteśmy ogromnie wdzięczni, gdyż sami na tak praktyczne rozwiązania nie wpadlibyśmy, a dzięki nim komfortowo nam się mieszka i żyje. Profesjonalizm i nietuzinkowe, ale praktyczne rozwiązania, to drugie imię Atelier Mielniczek. Dziękujemy!

Jarosław Jezusek

Pan Robert to solidna firma, wykazał się sporą elastycznością w podejściu do pracy przy lokalu komercyjnym. Polecam jako specjalistę z dużą wiedzą i bazą kontaktów branżowych.

Dorota Ch

Doskonała organizacji pracy, wspaniałe podejście do klienta, wszystko rewelacyjnie przemyślane. Firma zasługuje na najwyższą ocenę, jakość wysoka. Nie ma to jak ludzie kreatywni, z doświadczeniem, szczerze polecam.

5.0 (9 opinii)
DOM-JAR Pracownia Projektowa Jarosław Gasiński - Projekty Domów Parterowych Poniatowa

Staranne Projekty Domów Parterowych

 • Poniatowa
 • DOM-JAR Pracownia Projektowa Jarosław Gasiński
Karolina i

Z czystym sumieniem zawsze i każdemu polecimy Pracownię Projektową Dom-Jar. Pan Jarosław bardzo słowny człowiek, doradzi i znajdzie najlepsze rozwiązanie. Zna się na rzeczy! Co ważne zawsze w kontakcie, odpisuje na smsy i e-maile. Pomógł nam znaleźć projekt domu parterowego na bardzo wąską działkę, wprowadził korzystne zmiany dostosowane do naszej rodziny, a teraz mamy nadzieję że zostanie kierownikiem budowy naszego domu. O wiele szybciej niż myśleliśmy udało się załatwić formalności dotyczące pozwolenia na budowę mając fachową pomoc Pana Jarosława który trzyma się terminów i załatwia wszystko od ręki.

Małgorzata Batiuk

Współpraca z biurem projektowym Dom-Jar przebiegła bardzo pomyślnie , a nawet dużo lepiej niż się tego spodziewaliśmy . Od samego początku tzn. Pierwszego etapu czyli adaptacji projektu , co najważniejsze było bardzo solidnie poprowadzone i terminowo . Pan Jarosław to bardzo słowny człowiek , dzięki niemu budowa naszego wymarzonego domu już nie jest taka straszna . Ogromna wiedza , cierpliwość i doświadczenie z zakresu budownictwa i nie opisana pomoc Pana Jarosława pomogły Nam uniknąć błędów Z czystym sumieniem POLECAM !!!

Marcin Gałecki

Miałem przyjemność współpracować z Panem Jarosławem. Człowiek o niesamowitej charyzmie oraz doświadczeniu w branży. Przepisy prawa budowlanego zna wzorcowo. Projektowanie poszło bardzo sprawnie i szybko, dodatkowo w bardzo miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolony z usług DOM-JAR i mogę polecić z czystym sumieniem. Do zobaczenia na budowie.

5.0 (85 opinii)
ARCHISPEKTRUM Daniel Kowalewski - Projekty Domów Jednorodzinnych Szczecin

Staranne Projekty Domów Jednorodzinnych

 • Szczecin
 • ARCHISPEKTRUM Daniel Kowalewski
Slawek Lewicki

Doskonała organizacji pracy, wspaniałe podejście do klienta, wszystko rewelacyjnie przemyślane. Widać, że firma zasługuje na najwyższą ocenę. Jakość wysoka. Nie ma to jak ludzie kreatywni,z doświadczeniem, precyzją i takim estetycznym umysłem. Polecam

Monika Szwaczyk

Pełny profesjonalizm, przemyślane rozwiązania, solidne podejście do tematu i bezkonfliktowa współpraca. Firma jest rzetelna, konkretnie wykonuje poszczególne etapy współpracy. Jest zdecydowanie godna polecenia.

Tomasz Hofman

Współpraca z pracownią Pana Daniela Kowalewskiego była bardzo sprawna, dobra komunikacja, terminowa realizacja zleceń, rzetelność, kompleksowość obsługi...

5.0 (13 opinii)
Base Studio Pracownia Architektoniczna Agnieszka Popkowska - Projekty Domów Parterowych Dąbrowa Chełmińska

Base Studio Pracownia Architektoniczna Agnieszka Popkowska

 • Dąbrowa Chełmińska
Sebastian Palczynski

Pani Agnieszka jest specjalistką w swoim fachu. Nie tylko bezboleśnie przeprowadziła nas przez całą procedurę uzyskania pozwolenia na budowę ale również doradzała na każdym kroku i odpowiadała na nasze pytania. Pozwolenie uzyskane błyskawicznie bez zbędnych pytań z urzędu. Z całym sercem mogę polecić firmę Base Studio i mogę zapewnić, że się nie zawiedziesz. Za rozsądną cenę.

Ewelina Wolska

Pani Agnieszka wykonywała dla nas adaptację gotowego projektu. W pracy wykazuje się pełnym profesjonalizmem, jest dyspozycyjna jeśli chodzi o spotkania. Wszystko przebiegło w wyznaczonym terminie i sprawnie. Pomagała nam przejść przez procedury papierologii na pozwolenia w różnych urzędach. W tej chwili czekamy na pozwolenie na budowę.

Alina Skornia

Base Studio Pani Agnieszki jest godne polecenia za jej szybkość i solidność dzięki której Starostwo sprawnie i bez uwag wydaje decyzje. Jest jednak minus, to współpraca z projektantem konstrukcyjnym, jego technologia w jakiej dokonał zmian stosowana była ostatnio w projekcie „Riese” wykonywanym na zlecenie niemieckiego inwestora. Chcesz znać szczegóły zapytaj na mail doradzam unikanie zmian konstrukcyjnych przez Pana Tomasza. No i jeszcze standard, badania geodezyjne są zlecane wszystkim jak prześwietlenie zęba. Sprawdzają się przy budynkach z podpiwniczeniem, ale nie w przypadku fundamentu na głębokości 1 m.

5.0 (26 opinii)
GRAFICAD MRÓZ PIOTR - Projekty Domów Parterowych Olsztyn

GRAFICAD MRÓZ PIOTR

 • Olsztyn
Agnieszka Majsterek

Firma Graficard Piotr Mroz zaprojektowala dla mnie inywidualny projekt domu jednorodzinnego. Współpraca przebiegała rewelacyjnie: kontakt był bardzo częsty i szybka odpowiedz ze strony Pana Piotra, a było to dla nas dużym wyzwaniem gdyż zlecaliśmy usługę zupełnie zdalnie, wiec wymagana była duża dawka zaufania i muszę przyznać, że Pan Piotr zdał tu egzamin na 6+. Dzięki temu praca przebiegała sprawnie i bez problemów. Również mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo jeśli chodzi o różne rozwiązania techniczne - duża znajomość tematu i nowoczesnych rozwiązań. Serdecznie polecam firmę Graficard Piotr Mróz do realizacji podobnych projektów.

Kama P

Pan Piotr Mróz był Kierownikiem budowy naszego domu jednorodzinnego. Współpraca układała się bez zarzutu- zaangażowanie, dokładność, skuteczność a jednocześnie duży spokój i kultura w kontaktach wykonawcami, bardzo dobre egzekwowanie naszych - inwestorskich interesów. Zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie merytoryczne. Budowa prowadzona przez nas na odległość, dzięki profesjonalizmowi pan Piotra- przebiegła bez problemów. Bardzo gorąco polecam !

Katarzyna Giedrys

Kompetentny, rzetelny, szczegółowy. Dostosowywał nam projekt, teraz chcemy, żeby został kierownikiem budowy. Nie ma problemu ze spotkaniami czy konsultacjami, nawet w godzinach mocno popołudniowych. Jest ekastyczny do klienta. Ma duże doświadczenie, co przedkłada się na praktyczne rozwiązania. My jesteśmy zadowoleni. Polecam

5.0 (45 opinii)
PHU EMBARGO - Projekty Domów Parterowych Łubniany

Profesjonalne Projekty Domów Parterowych

 • Łubniany
 • PHU EMBARGO
Andrzej Mika

Bardzo szybki kontakt, przesłana kompleksowa wycena również na @, jesteśmy po spotkaniu gdzie faktycznie doszło kilka ważnych zmian na które wcześniej nie zwróciliśmy uwagi. Ważne dla nas też było że pozwolenie na budowę odbierzemy od biura projektowego która z nas ma załatwić wszystkie formalności, a to było dla nas bardzo ważne. Ogólnie polecamy!!!!

Michał K.

Dziękujemy za przesłaną ofertę i owocną rozmowę, podczas której projektant doradził nam kilka trafnych uwag o których w ogóle nie myśleliśmy. Polecamy za super rady.

5.0 (10 opinii)
APN Budownictwo Przemysław Kałużny - Projekty Domów Jednorodzinnych Rydzyna

Staranne Projekty Domów Jednorodzinnych

 • Rydzyna
 • APN Budownictwo Przemysław Kałużny
Łukasz Wrzosek

Witam, Pan Przemysław zadzwonił i zapytał czego potrzebuje. Po otrzymaniu informacji udzielił mi wystarczającej i wyczerpującej odpowiedzi. Bardzo fachowa pomoc. Polecam fachowca!

Tomek K

Bardzo profesjonalne podejście do nadzoru. Każdy etap budowy i wykonawca zweryfikowany oraz przypilnowali. Mi jako inwestorowi pozostało się cieszyć z postępów prac.

Jakub Dymitrowicz

Fachowo, konkretnie i na temat. A przy okazji wielkie wsparcie w zakresie technologii nowoczesnego budownictwa oraz możliwości projektowe w przypadku korekt/nowych pomysłów. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

5.0 (28 opinii)
SOFT-POINT BIURO PROJEKTOWE - Firma Architektoniczna Skoczów

Wiarygodna Firma Architektoniczna

 • Skoczów
 • SOFT-POINT BIURO PROJEKTOWE
Piotr Batkowski

Firma Soft-Point realizowała dla mnie i dla mojej firmy szereg zleceń projektowych z zakresu budownictwa ogólnego i szerokoprofilowego, inwentaryzacje budowlane, podziały nieruchomości, kosztorysowanie prac budowlanych. Prace były wykonane terminowo, z zasadami szeroko pojętej wiedzy budowlanej, profesjonalnie. Właściciel firmy stworzył sprzyjający inwestorowi model konsultacji w trakcie realizacji zleceń co pozwala na optymalizację przyjmowanych rozwiązań. Istnieje również możliwość wnoszenia własnych uwag w czasie tworzenia projektów. Firma godna polecania. Z wyrazami szacunku Piotr Batkowski

Barbara Chowaniak

Szybko, sprawnie, profesjonalnie wykonany projekt. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalne podejście (niesamowita wiedza techniczna, powiązana z wysoką kulturą osobistą), to zaowocowało świetną współpracą. Polecam innym. Uważam, że mało jest takich firm na rynku.

Kinga Rohnka

Kontakt z projektantem Panem M. Matlęga przebieg pozytywnie. Projekt naszego domu został dopracowany do najmniejszych szczegółów aby spełnił nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy każdemu kto planuje budowę domu Pana Matlęgę. Pełny profesjonalizm.

5.0 (18 opinii)
Grupa RB Sp. z o.o. Sp.k - Firma Architektoniczna Wrocław

Grupa RB Sp. z o.o. Sp.k

 • Wrocław
Marek Janowski

Współpracę z biurem projektowym oceniamy wysoce pozytywnie. Zespół projektantów wykonał kompleksową usługę projektową dla nowej siedziby naszej firmy. Cieszymy się, że mogliśmy nawiązać relacje biznesowe z tak solidnym partnerem. Terminowość, wiedza i uczciwość - te słowa najlepiej charakteryzują Grupy RB. Zdecydowanie polecamy usługi tego biura projektowego.

Waldemar Stolorz

Polecam serdecznie usługi biura projektowego Grupa RB z Wrocławia, do którego trafiłem z polecenia. Przydzielony do realizacji naszego zadania zespół projektantów terminowo zrealizował planowane prace projektowe i na każdym etapie służył kompleksowym doradztwem, które przełożyło się na optymalizację kosztów całej inwestycji. Na plus zasługuje lokalizacja biura i łatwość w nawiązaniu kontaktu z projektantami. Zdecydowanie jest to biuro rzetelne i zaufane.

5.0 (2 opinie)

Opinie i porady najlepszych architektów

Jeśli interesują Cię opinie na temat architektów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami w tej dziedzinie. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
"38TON" Architekci - Biuro Architektoniczne Kraków

Pierwszorzędne Biuro Architektoniczne

 • Kraków
 • "38TON" Architekci
Dawid Lubera

Pełen profesjonalizm i bardzo dobry kontakt. Projekt domu został wykonany szybko i solidnie. Nie możemy się doczekać aż budowa zostanie ukończona i w nim zamieszkamy.

Magdalena Kuna

Super obsługa, bardzo dobre podejście do klienta, wszystko na czas i jak trzeba. Można także luźniej porozmawiać i poznać ciekawe rozwiązania do domu o których można nie mieć pojęcia.

5.0 (4 opinie)
z-architektem _ biuro projektowe - Projekty Domów Jednorodzinnych Kraków

z-architektem _ biuro projektowe

 • Kraków
Magdalena Latała

Serdecznie polecamy współpracę z firmą z-architektem. Zaangażowanie, oraz profesjonalne wykonanie projektu pani Sabiny pomogło nam osiągnąć wymarzony cel jakim jest piękny i funkcjonalny dom. Indywidualne podejście, jakość, kreatywność, pomoc i wyczucie sprawiły, że remont z-architektem był niezwykłą przygodą i przyjemnością. Baliśmy się z mężem tak dużego remontu, a teraz planujemy kolejny oczywiście z-architektem. Dziękujemy i polecamy wszystkim wymagającym klientom!

Agnieszka Sikora

Bardzo serdecznie polecam! Jestem bardzo zadowolona z projektu mojego mieszkania. Zależało mi na uzyskaniu funkcjonalnych, przestronnych pomieszczeń, a Pani Architekt doskonale zwizualizowała to o co mi dokładnie chodziło. Dodatkowo niewątpliwym plusem był profesjonalizm i pomoc z jej strony w udoskonaleniu moich wyobrażeń, w postaci propozycji które okazały się niezwykle trafne i nadały wnętrzom styl i funkcjonalność. Teraz aż miło wracać do mieszkania. Bardzo polecam!

Paweł Kęder

Bardzo polecam pracownię z-architektem! Adaptacja projektu typowego przebiegła sprawnie, od początkowych formalności, aż do wydania pozwolenia na budowę, a o żadne konieczne prace nie trzeba się martwić. Dzięki profesjonalizmowi pani architekt, już niedługo zaczynamy budowę!

5.0 (5 opinii)
Ślizak Pracownia Architektoniczna - Projekty Domów Parterowych Radom

Ślizak Pracownia Architektoniczna

 • Radom
Marcin Wrzesiński

Początkowo może nie byłem w 100% - przekonany, bo architekt młody, kilka raptem lat po studiach, więc obawiałem się braku doświadczenia. Jednakże, cieszę się, że spróbowałem - otrzymałem wiele pomocnych rad, jak również pomoc w załatwianiu całej dokumentacji i wymaganych pozwoleń. Wszystkie moje prośby i sugestie zostały przeniesione na papier i swój wymarzony dom buduję z Panem Karolem.

Martyna Gołąbek

Pan Karol ze starego niefunkcjonalnego budynku zrobił mi bardzo przestronny i przytulny domek. Potrafi dostosować się do wymagań klienta, nie robi tak żeby jemu było łatwiej, tylko tak żeby klient był zadowolony. Polecam w 100%.

Piotr Kaminski

Bardzo polecam Pana Karola. Praca wykonana rzetelnie i szybko, wszystkie nasze pomysły zostały bez problemu nałożone na projekt. Jesteśmy bardzo zadowoleni i myślę, że można powierzyć pracowni Pana Karola swój projekt.

5.0 (24 opinie)
MJS Studio - Projekty Domów Parterowych Sulejówek

MJS Studio

 • Sulejówek
Jarosław M.

Polecam to biuro projektowe - MJS Studio, zleciłem wykonanie adaptacji projektu domu jednorodzinnego, współpracę oceniam bardzo pozytywnie, Pan Michał rzetelnie i w sposób zrozumiały wyjaśniał bieżące pytania i wątpliwości i udzielał trafnych porad. Było pełne zaangażowanie tematem ze strony Pana Michała, naprawdę przyjemna współpraca.

Jacek Pakuła

Polecam, polecam, polecam. W całym procesie uzyskania pozwolenia na budowę MJS Studio i reprezentujący je Pan Michał, wykazali się profesjonalnym działaniem, które w dość krótkim czasie zaowocowało uzyskaniem pozwolenia na budowę. Stworzenie adaptacji projektu, oraz zgromadzenie i złożenie do starostwa wszystkiego, co było niezbędne do otrzymania stosownego dokumentu, zostało perfekcyjnie przygotowane. Efektem naszej kooperacji jest dokument pozwalający rozpocząć budowę. Fantastyczna współpraca, świetny kontakt, komunikacja, komunikatywność oraz szybkość i skuteczność działania, plasują MJS Studio na szczycie firm architektoniczno-adaptacyjnych. Brawo! Gorąco polecam.

Piotr J

Pracownia Architektoniczna MJS STUDIO równolegle przygotowała dla nas projekty 4 hal magazynowych w centrów logistycznych, w województwach: mazowieckim, wielkopolskim, pomorskim i śląskim. Współpraca przebiegała bardzo dobrze. Pracownia sprawnie przeprowadziła formalności we wszystkich czterech urzędach, zakończone uzyskaniem prawomocnych pozwoleń na budowę. Polecamy!

5.0 (52 opinie)
Viscraft Marcin Suruło - Firma Architektoniczna Myślenice

Viscraft Marcin Suruło

 • Myślenice

Chcesz powierzyć prace, a jeszcze nie znalazłeś firmy architektonicznej? Viscraft Marcin Suruło to doskonały wybór. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

5.0 (2 opinie)
KMPROJEKTY - Projekty Domów Jednorodzinnych Ramiszów

Solidne Projekty Domów Jednorodzinnych

 • Ramiszów
 • KMPROJEKTY
Rafał Wiśniewski

Jeśli szukacie profesjonalnego, uczciwego i rzetelnego biura projektowego to tylko KMPROJEKTY. Ceny do jakości usług bardzo dobre. W kwietniu kupiliśmy projekt a w październiku odebraliśmy pozwolenie na budowę, żeby nie problem po naszej stronie myślimy że byłoby szybciej dwa miesiące. Pani Karolina bardzo miła i pomocna, doskonały kontakt, rzeczowe konkretne, fachowe i wyczerpujące odpowiedzi na nasze wszystkie pytania. Dodam, że mieszkamy za granicą i nie mogliśmy przyjechać i się spotkać. Pełny zakres usług, wszystko zrobione na odległość włącznie z dostarczaniem i odbieraniem różnych dokumentów. Biuro i współpracę oceniamy jak najwyżej 5+! Polecamy wszystkim!

Tomasz Lemański

Gorąco polecam firmę KMProjekty! Adaptacja projektu domu, odrolnienia działki oraz cała procedura do uzyskania pozwolenia na budowę przebiegła niezwykle sprawnie i profesjonalnie, za co dziękujemy. Współpraca pozwoliła zaoszczędzić mnóstwo czasu ponieważ biuro przejęło kontakty z urzędami, złożenie dokumentacji w naszym imieniu oraz jej odbiór. Doskonały merytoryczny kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Biuro KMProjekty wybrałem spośród kilku innych i była to bardzo dobra decyzja. Polecam.

Sławek Libera

Właśnie odebrałem pozwolenie na budowę. Korzystałem z usług firmy KMprojekty. Wszystko rzeczowo mi wyjaśnili i poprowadzili moją sprawę od A-Z. Zaadaptowali projekt domu i wprowadzili potrzebne w nim zmiany. Pomogli w uzyskaniu opinii geotechnicznej działki i wszystkich dokumentów potrzebnych do otrzymania pozwolenia. Bardzo profesjonalni ludzie, wszystko poszło sprawnie, nie marnowałem swojego czasu. Cena za usługę przyzwoita, jestem zadowolony i KMprojekty będę polecał.

5.0 (27 opinii)
DLA Dawid Lipiński Architekci - Projekty Domów Jednorodzinnych WARSZAWA

DLA Dawid Lipiński Architekci

 • WARSZAWA
Teresa Rohm

Około półtora roku temu rozpoczelismy współprace z Panem Dawidem. Wykonal dla nas projekt wraz z nadzorem. To co przede wszystkim cechuje Pana Dawida, to wiedza, doświadczenie, skrupulatność, kreatownosc. Wielokrotnie wykazal sie bogatą znajomością najnowszej technologii w architekturze, znajomością materialow, producentow, dzieki czemu nie bylo problemow ze znalezieniem zamiennikow czy pojsciem na kompromis w wielu sytuacjach. Wiedza praktyczna, doświadczenie z kolei sprawilo ze potafil dojsc do porozumienia z wykonawcami, uslugodawcami co dla nas bylo nie lada wyzwaniem. Szybko proponował nowe rozwiazania, dla tych ktore nie do konca nam odpowiadały pod wzgeledm wizualnym czy użytkowym. Z czystym sumieniem polecamy pracownie DLA Pana Dawida Lipińskiego.

Joanna Wilczek

Bardzo szybki termin realizacji zlecenia, świetny kontakt- odpowiedzi po max 2 dniach, indywidualne podejście- wszystkie nasze pytania, prośby i sugestie były brane pod uwagę. Polecam!

5.0 (5 opinii)
ARKIR - Projekty Domów Parterowych Szczecin

ARKIR

 • Szczecin
Ewa Masztalska

Współpraca przebiegała szybko, sprawnie i bezkonfliktowo. Efekt końcowy w postaci projektu naszego budynku mieszkalnego w pełni satysfakcjonujący, spełniający nasze oczekiwania. Projekt został zrealizowany nie tylko profesjonalnie ale i kreatywnie z fachowym doradztwem, zgodnym z obecnymi trendami .Terminy dotrzymane, pomimo zawirowań pandemicznych. Serdecznie polecamy Panią architekt Bożenę Radacz oraz projektantów firmy ARKIR

Katarzyna Brzęczek

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność! Sprostali każdemu naszemu wyzwaniu, a nie był to łatwy projekt. Wszystko od A do Z odpowiedzi na najgłupsze pytania jak i załatwianie spraw z kosmosu nie były dla nich trudnością. Sytuacje w których byliśmy bezsilni rozwiązywali tak: "Pani Kasiu, proszę się nie martwić. Załatwimy to, polecam!

Iwona Gamońska

Z ogromną przyjemnością mogę polecić firmę ARKIR, która swoim doświadczeniem, oraz profesjonalnym doradztwem pomogła nam przejść przez całą ścieżkę uzyskiwania pozwoleń od początku do końca realizacji projektu. Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Panią Bożeną, widać, że zna się na swojej pracy. Serdecznie polecam.

5.0 (17 opinii)
Biuro Projektów Budowlanych - Wojciech Żurczak - Firma Architektoniczna Poznań

Biuro Projektów Budowlanych - Wojciech Żurczak

 • Poznań
Piotr Stachowski

Solidna i rzetelna firma. Kompleksowa i profesjonalna obsługa procesu projektowania od wstępnej koncepcji, przez modyfikacje, gotową koncepcję, gotowy projekt i uzyskanie pozwolenia na budowę. Bardzo dobrze i sprawnie proceduje dokumentację w urzędzie. Przez ujmujące i łagodne podejście do klienta jak i do urzędników potrafi bezkonfliktowo i zaskakująco sprawnie rozwiązywać problemy i osiągać pozytywny efekt. Posiada wiedzę i rozeznanie na rynku budowlanym, deweloperskim w zakresie cen usług i materiałów, oraz alternatywnych rozwiązań architektonicznych, popytu, podaży przez co potrafi doradzić optymalne rozwiązanie i wybrać opcję wypośrodkowaną dla docelowego klienta.

Sylwester Celebański

Biuro Projektów Budowlanych w osobie Wojciech Żurczak zajęło się kompleksową budową mojego domu, począwszy od projektu skończywszy na aranżacji wnętrza. Współpraca przebiegała w jak najlepszym porządku, załatwili za mnie wszystkie formalności i dokumenty. Na prośbę, bez problemu dokonywali zmian w projekcie i służyli fachowym doradztwem. Polecam to biuro a szczególnie osobę Pana Żurczaka za cierpliwość i pełen profesjonalizm. Joanna i Sylwester

Przemysław Remi

Niezwykle profesjonalna firma z młodymi, dynamicznymi, pełnymi zrozumienia wobec nowych wyzwań młodymi ludźmi. Obsługa mega szybka - w porównaniu do oferowanych usług na rynku. Fachowość, chęć dzielenia się wiedzą i również świetny gust architektoniczny. Życzyć sobie tylko więcej realizacji, a okolica zdecydowanie szybciej będzie piękniejsza! Zdecydowanie polecam!

5.0 (57 opinii)
Home Projekt - Projekty Domów Parterowych Żukowo

Znakomite Projekty Domów Parterowych

 • Żukowo
 • Home Projekt
Mateusz Urbański

Projekt został przygotowany błyskawicznie i bardzo rzetelnie. Kontakt z Panią Architekt był znakomity. Zawsze potrafiła dobrze doradzić i zaproponować ciekawe rozwiązania. Sporym atutem są: spostrzegawczość, bardzo trafne uwagi, skrupulatna analiza projektowa i indywidualne podejście do klienta. Była bardzo pomocna w procedurach urzędowych, wszelkie sprawy załatwiała od ręki.

Ewa Szozda

Pani Kasia jest bardzo miłą i chetną do pomocy profesjonalistką. Zawsze miała dla nas czas i ze spokojem pomagała rozwiązywać wszystkie zagadnienia. Projekt został przygotowany na podstawie połączenia naszych pomysłów i doswiadczenia Pani architekt. Czuliśmy się zaopiekowani i w pełni możemy polecić Panią Kasię jako partnera w tworzeniu wymarzonego domu.

Łukasz Kacperowicz

Profesjonalne podejście do inwestora, realizacja w ustalonym terminie, minimum formalności, bardzo miła atmosfera,konkurencyjne ceny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani architekt, możemy ją polecić bez cienia wątpliwości, Pani Kasia to uczynna i sumienna osoba, w urzędzie walczyła jak lew o naszą sprawę :) Łukasz Kacperowicz

5.0 (9 opinii)
Biuro projektowe Ja-Architekt - Projekty Domów Jednorodzinnych Głogów

Biuro projektowe Ja-Architekt

 • Głogów
BKTQxg1pYKtRtV+y5BuN JhdwIIVFO+f94TAMzkCZ

Dziękujemy za współpracę i jej efekty. Duże uznanie dla fachowości i osobistych zasobów w relacji z klientem. Elastyczność, zdecydowanie, jasna i obrazowa argumentacja, umiejętność szukania rozwiązań w celu pogodzenia stanu faktycznego, możliwości technicznych i formalnych z oczekiwaniami i potrzebami klienta. Dziękujemy serdecznie.

Agata Stróżyna

Fachowe doradztwo, ciekawe pomysły, duża wiedza, a przede wszystkim miłe i bezproblemowe przeprowadzenie przez cały proces budowlany. Szczerze polecam!

5.0 (2 opinie)
Mój-doM - Projekty Domów Parterowych Cieszyn

Znakomite Projekty Domów Parterowych

 • Cieszyn
 • Mój-doM
Teresa Kowalskacabak

Pełna kultura współpracy. Załoga inteligentna, każdą uwagę lub temat podjęli do zrobienia odwrotnie. Ze strony załogi były podpowiedzi jak to najlepiej zrobić lub przeprojektować. Każda moja prośba była uprzejmie przyjęta ze strony Załogi. Gdybym ponownie miała starać się o wykonanie projektu to tylko z Mój-Dom.

Irena Hobernik

Bardzo profesjonalne podejście do każdego etapu inwestycji , kompleksowa obsługa ,opieka nad projektem od koncepcji aż po użytkowanie, niezwykle profesjonalny i fachowy nadzór budowlany - dyspozycyjność wobec wykonawców prac , pełna świadomość odpowiedzialności wszelkich obowiązków wobec wymagań prawnych w każdym aspekcie do wszelkich zezwoleń na użytkowanie obiektu. Ponadto indywidualne zastosowanie potrzeb klienta z fachowym doradztwem funkcjonalności i estetyki obiektów łącznie z architekturą wnętrz .POLECAM DO WSPÓŁPRACY W KAŻDEJ INWESTYCJI .

Marcin Goniwiecha

Bardzo miły kontakt z projektantem. Profesjonalna obsługa i doradztwo. Każda zmiana w projekcie przeanalizowania i starannie naniesiona. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panem Iwankiem i jego ekipą. Polecamy

5.0 (16 opinii)
Usługi Inżynierskie W Budownictwie Sebastian Szakiel - Projekty Domów Jednorodzinnych Toruń

Profesjonalne Projekty Domów Jednorodzinnych

 • Toruń
 • Usługi Inżynierskie W Budownictwie Sebastian Szakiel
Radosław Kamiński

Współpraca z Panem Sebastianem była bardzo dobra i naprawdę mogę powiedzieć, że spełnił moje oczekiwania - zarówno w fazie projektowej, jak w samym wykonaniu. No nie ukrywam, że bardzo ważne było to, żeby ktoś nam doradził - nie znam się na budowaniu domów, i nie byłem do końca przekonany, czy nasz wymarzony dom jest w ogóle realny - ale dzięki Niemu, okazało się, że tak.

Lidia Nowacka

Uznanie dla profesjonalizmu firmy UIWB Sebastian Szakiel, która wykonała dla nas projekt architektoniczno- budowlany w zakresie rozbudowy domu o garaż na samochód osobowy. Współpraca z projektantem układała się bardzo dobrze, a projekt spełnił nasze oczekiwania. Wykonany został w uzgodnionym terminie, z pełną starannością, dbałością o szczegóły i pomysłowością. Polecamy firmę za fachowe doradztwo i wysoką jakość swoich usług.

Piotr Kadaj

Witam, z firmą UIWB współpracowało mi się bardzo dobrze. Firma jest bardzo rzetelna i uczciwa, podchodzi do zleceń profesjonalnie. Cały czas jest w kontakcie z klientem. Polecam wszystkim współpracę z tą firmą. Końcowa ocena nie jest wystawiona bez powodu. Pozdrawiam i życzę dalszych powodzeń.

5.0 (12 opinii)
Ryta & Syn - usługi projektowe - Projekty Domów Parterowych Warszawa

Ryta & Syn - usługi projektowe

 • Warszawa
Hubert Dy

Bardzo polecam współpracę. Pan Krzysztof to zaangażowany architekt, chętnie tłumaczący i podpowiadający rozwiązania wygodne dla inwestora. Ważne dla nas było też podejście do analizy naszych wymagań, jak i elastyczna forma rozliczania. Bardzo polecam!

Rafał Milanówek

Pan Krzysztof to architekt który wsłuchuje się w potrzeby klienta. Świetnie zaprojektował nam dom przy dużych ograniczeniach MPZP oraz LP bowiem działka na terenie leśnym. Polecam zdecydowanie!

Mirosław Malinowski

Profesjonalne podejście, duże doświadczenie, referencje. Bardzo dobry kontakt. Proaktywna analiza potrzeb i propozycja adekwatnych rozwiązań. Polecam!

5.0 (8 opinii)
STRUKTERIA projekty domów - Projekty Domów Parterowych Poznań

STRUKTERIA projekty domów

 • Poznań

Jesteś zdania, że rewelacyjne projekty domów parterowych to niełatwe zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - architekci z tej firmy poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Ażeby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

5.0 (1 opinia)
Grupa PROJCAD Biuro Projektowe Michał Malec - Projekty Domów Parterowych Luboszyce

Grupa PROJCAD Biuro Projektowe Michał Malec

 • Luboszyce
Ewelina Sokołowska

W ramach usługi został wykonany projekt nadbudowy z przebudową domu, projekt przyłączenia instalacji gazowej, nadto w naszym imieniu uzyskano wszelkie niezbędne dokumenty, w tym mapy, a także uzyskano decyzję o warunkach zabudowy oraz pozwolenie na budowę. Kompleksowe załatwienie sprawy, która nas stresowała, pozwoliło nam zrealizować wymarzone zmiany w domu, za co bardzo dziękujemy.

Krzysztof Budczak

Niecałe trzy lata temu korzystałem z usług tego biura. Nie miałem wielkich wymagań, ale o to o co poprosiłem zostało zrobione. Dodatkowo w tym okresie obowiązywały stare przepisy "pozwolenie na budowę" i szereg innych dokumentów. Ja odebrałem skompletowane dokumenty i szukałem wykonawcy. Wszystko sprawnie, zgodnie z sugerowanym czasem realizacji.

Witold W

Pan Michał szybko i sprawnie wykonał dla mnie adaptację projektu “Dom w Żurawkach 2g” I przygotował dokumentację do pozwolenia na budowę. Podczas pierwszej rozmowy Pan Michał wszystko dokładnie wyjaśnił i podał koszty związane z całym procesem. Kolejne spotkanie to propozycja usytuowania budynku na działce i omówienie wszystkich szczegółów związanych z WZ. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny, każda decyzja była ze mną konsultowana. Jeśli nie udało mi się w danym momencie skontaktować to Pan Michał zawsze oddzwaniał. Polecam ze względu na profesjonalne i życiowe podejście do tematu. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiam!

5.0 (16 opinii)
NF15 Remigiusz Miszczak - Projekty Domów Parterowych Milanówek

Rewelacyjne Projekty Domów Parterowych

 • Milanówek
 • NF15 Remigiusz Miszczak
Tomasz Zapalski

Polecam z czystym sumieniem współpracę z Pracownią Architektoniczną NF15. Od samego początku nie było problemów z komunikacją. Przedmiotem współpracy była adaptacja projektu gotowego z bardzo duża ilością zmian. Wszelkie sugestie inwestorów zostały rozpatrzone i wspólnie wypracowano odpowiednie rozwiązania. Wszelkie sprawy urzędowe zostały zaopiekowanie przez Pracownie. Kontakt bardzo dobry, zarówno bezpośredni, telefoniczny jak i mailowy.

Michal Ziomek

Super, jesteśmy b. zadowoleni. Aranżacja salonu z kuchnia (28 m kw) wiec było trochę gimnastyki o centymetry. Bardzo dobra komunikacja, wszystko na czas I na temat. Polecamy!

5.0 (6 opinii)
ZA-ARCHITEKT - Projekty Domów Parterowych Kraków

ZA-ARCHITEKT

 • Kraków
Magdalena Stuglik-Wiktor

Polecam w 100%, profesjonalne podejście od początku do końca realizacji procesu architektonicznego. Rzetelne i wartościowe spotkania, podczas których architekci udzielali innowacyjnych wskazówek i propozycji wdrożenia ciekawych pomysłów do projektu. Zdanie klienta było ważne. Kontakt i uzgadnianie terminów dostosowane do klienta. Otwartość na dyskusje. Polecam gorąco od pierwszych rozmów, aż po wydanie zezwolenia na budowę.

Mateusz B.

Z P. Piotrem współpraca układa nam się świetnie. Widać że zna się na swojej pracy. Cechuje się dużą wyobraźnia i chęcią do działania, a cierpliwość do klienta to jego największy atut Nie straszne są mu "nie od razu oczywiste" projekty. Bardzo pomocny przy sprawach urzędowych związanych z inwestycją. Serdecznie polecam. Mam nadzieję że jeszcze nie jeden projekt przed nami!

Magda M

Pan Piotr przygotował dla Nas wymarzony projekt domu. Przeprowadził nas od momentu koncepcji, pozwolenia na budowę, aż do momentu realizacji. Jest uważnym słuchaczem i doskonale umie wczuć się w aktualne potrzeby klienta, dodatkowo pomógł nam z zaaranżowaniem wnętrz. Jest osobą rzetelną, terminową i pomysłową i przede wszystkim cierpliwą! z całego serca polecam

5.0 (12 opinii)
DG&A Architekci Dariusz Giczewski - Biuro Architektoniczne Bytom

Dobre Biuro Architektoniczne

 • Bytom
 • DG&A Architekci Dariusz Giczewski
Bartosz Radwański

Wysoka kultura osobista Pana Dariusza, połączona z dużym doświadczeniem zawodowym wynikającym z wieloletniej praktyki pozwala na osiągnięcie pozytywnej współpracy i jej realizacje na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do danego zagadnienia oraz klienta. Polecam współpracę z Panem Dariuszem Giczewskim !

Justyna Karpinska

Szukałam architekta do projektu budowlanego mieszkania.Dzwonilam do kilku architektów i bylam zbywana.Namiary na Pana Dariusza otrzymalam z polecenia .Przemiły Pan ,ktory przyjął zlecenie. Bardzo dobrze oceniam współprace jak i wykonanie projektu od A do Z.Fachowe doradztwo,profesjonalizm ,stały kontakt przy zleceniu.Widać, że Pan Dariusz zna się na swojej pracy także bardzo Polecam!

Roman Gawron

Korzystałem z usług tej firmy, a konkretnie, firma przygotowała mi audyt energetyczny dotyczący budynku jednorodzinnego, który potrzebowałem do złożenia jako załącznika do programu Czyste Powietrze, powiem tak, solidnie i dokładnie, wniosek o dotację w programie Czyste Powietrze przeszedł bez żadnych uwag. Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy.

5.0 (35 opinii)
B5/architecture&design - Biuro Architektoniczne Łódź

Wyjątkowe Biuro Architektoniczne

 • Łódź
 • B5/architecture&design

Planujesz znalezienie biura architektonicznego z okolic Łodzi, ale nie chcesz przepłacać? B5architecturedesign oferuje usługi w korzystnej cenie. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (3 opinie)
KOBEprojekt - Usługi Architektoniczne Gdańsk

KOBEprojekt

 • Gdańsk
Kinga Cyrsonzgorzelska

Firmę KOBE projekt wybrałam w ciemno w internecie, bo zależało mi na bliskiej lokalizacji. Zlecałam adaptację projektu zakupionego w Archonie. Kontakt bardzo szybki, bezproblemowy, wszystkie niejasności były od razu wyjaśniane. Polecam!

Natalia Kukawska

Bardzo polecam współpracę z Panią Beatą. Od początku do końca współpraca szła zgodnie z planem i założeniami. Stały kontakt telefoniczny, wszystko uzgadniane na bieżąco, jestem zadowolona. Polecam!

Julian Kaczor

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą, profesjonalne i fachowe podejście do klienta, rzeczowe i szybkie przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów do wniosku o pozwolenie na budowę.

5.0 (5 opinii)
Novi Architekci Bartosz Minge - Usługi Architektoniczne Nowy Tomyśl

Novi Architekci Bartosz Minge

 • Nowy Tomyśl
Małgorzata Rybarczyk

Zleciliśmy zaprojektowanie naszego domu panu Bartkowi z polecenia oraz po nieprzyjemnej współpracy z innym architektem. Pan Bartek profesjonalnie podszedł do zadania, zajął się wnioskami i innymi formalnościami, był z nami do pozwolenia budowlanego oraz w trakcie budowy. Wszystko przebiegało bez większych problemów, a ewentualne pytania i inne, były sprawnie wyjaśniane przez Pana Bartka. Będę polecać Pana Bartka innym.

Szymon I.

Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę architektoniczną. Pan Bartosz szybko, kreatywnie i profesjonalnie wykonał projekt elewacji domu jednorodzinnego. Mimo licznych życzeń z mojej strony, dotyczących wzoru i koloru, spełnił moje oczekiwania w 100%. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Novymi Architektami. Kolejny raz na pewno skorzystam z ich usług.

Jakub Zieliński

Otrzymałem kontakt do Panów z polecenia od znajomych, ponieważ wcześniejszy Architekt na siłę próbował przeforsować swoją wizję jeżeli chodzi o dom, w którym mieliśmy zamieszkać, dlatego postanowiliśmy zmienić projektanta. Od samego początku Panowie wysłuchali nasze potrzeby, zaproponowali rozwiązania, które zmniejszą koszt inwestycji i przedstawili naszą wizję Domu nie tylko w formie papierowej, ale także w formie cyfrowej z możliwością przejścia się po projektowanym budynku. Byliśmy pod wrażeniem. Jeżeli chodzi o kontakt to nie było żadnego problemu, mimo, że podczas prac koncepcyjnych zmienialiśmy zdanie kilka razy. Z czystym sumieniem polecam współpracę z biurem.

5.0 (5 opinii)
BIURO PROJEKTOWE JERZY SEROKA - Firma Architektoniczna Gdańsk

BIURO PROJEKTOWE JERZY SEROKA

 • Gdańsk
Piotr Jantos

Pan Jerzy Seroka to bardzo spokojny i uprzejmy człowiek który w odpowiednich momentach potrafił zapanować na naszymi działającymi charakterami. Działaliśmy za szybko i czasem pochopnie podejmując decyzję. Jego doświadczenie i właściwe podejście do procesu adaptacji gotowego projektu uspokajało wielokrotnie nerwowe sytuacje związane z terminami działaniami urzędów. Kilku rzeczy dzięki niemu się nauczyliśmy. Polecam. Właściwy człowiek z odpowiednim dystansem.

Magdalena Dębowska

Adaptacja projektu budynku mieszkalnego i budynku gospodarczego z garażem na działce 3000 m2 oraz plan zagospodarowania terenu została sporządzona zgodnie z zamysłem inwestora. Zaproponowane rozwiązania i modyfikacje projektu w pełni spełniły oczekiwania. Czas realizacji adaptacji oraz wszystkich formalności atrakcyjny w porównaniu z konkurencją. Koszt usługi równie atrakcyjny. Zdecydowanie polecam usługi tego Biura.

Grzegorz Górecki

Realizacja projektu nowoczesnego budynku z płaskim dachem. Świetna analiza naszych oczekiwań i bardzo kreatywne przelanie wyobrażeń na papier. Dajemy 5*. Sprawy urzędowe (na etapie przygotowawczym oraz pozwolenia na budowę) prowadzone bardzo skrupulatnie i rzetelnie, za co kolejne 5*. Pozdrawiamy i zapraszamy na dobrą kawę. :-)

5.0 (22 opinie)
ATECTIS Pracownia Architektoniczna - Firma Architektoniczna Ruda Śląska

Dobra Firma Architektoniczna

 • Ruda Śląska
 • ATECTIS Pracownia Architektoniczna
Dariusz Ledwoń

Serdecznie polecam to biuro profesjonalne podejście do sprawy. Dla Pan Wojtka i jego ekipy rzeczy które są nie możliwe stają się możliwe. Z całą pewnością mogę polecić to biuro. Pani Kinga i pani Joanna z którymi miałem kontakt na każdym stopniu projektu wykonały swoją pracę w 100% jeszcze raz dziękuję za wykonaną pracę. Dariusz L.

Katarzyna Go

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Pracownia prowadzi projekt od koncepcji do samego pozwolenia na budowę na kolejnych etapach. Nie musiałam myśleć o żadnych dokumentach i terminach. Wszystko załatwiła za mnie pracownia, sam projekt w 100% spełnia moje oczekiwania. Szczerze polecam każdemu tą współprace!

Jarosław Rzepecki

Na indywidualny projekt zdecydowaliśmy się widząc, jak wiele zmian musielibyśmy wprowadzić w dostępnych na rynku gotowych projektach, aby spełniały one nasze oczekiwania. Biuro architektoniczne Atectis wybraliśmy spośród kilkunastu innych rozważanych pracowni, z którymi kontaktowaliśmy się mailowo lub telefonicznie. Na początku, kierowani starymi nawykami, dążyliśmy do koncepcji bazującej na gotowych projektach, które najbardziej nam odpowiadały, Pan Wojciech skutecznie nas z tego wyleczył, szkicując na bieżąco kilka propozycji, w oparciu o takie kwestie jak rutyna dnia, czy liczba domowników. Dzięki temu stworzona została przestrzeń, idealnie dopasowana do naszych nawyków i sposobu spędzania wolnego czasu, współgrająca z działką budowlaną i jej otoczeniem. Dodatkowo, stworzone wizualizacje pomogły na zauważanie tego, czego nie oddały rzuty, co skutkowało maksymalnym dopracowaniem i zoptymalizowaniem projektu, Pan Wojciech wykazał się dużą elastycznością i kreatywnością w kwestiach projektowych, ale w odpowiednim momencie uświadamiał nas także o ewentualnych konsekwencjach naszych wyborów. Pozwoliło to na uniknięcie niepotrzebnych kosztów przy budowie lub obniżenia funkcjonalności pomieszczeń, Pani Kinga i Pani Joanna były z nami w stałym kontakcie, pomagając nam w wielu sytuacjach, dzięki czemu zarówno kwestie koncepcyjne, jak i formalne zakończyliśmy niezwykle sprawnie, prawie natychmiastowo uzyskując pozwolenie na budowę, bez potrzeby spędzania wielu godzin w urzędach. Z czystym sumieniem polecamy biuro architektoniczne Atectis!

5.0 (4 opinie)
MACIEJ ORGANISTA ARCHITEKT - Biuro Architektoniczne Poznań

Rewelacyjne Biuro Architektoniczne

 • Poznań
 • MACIEJ ORGANISTA ARCHITEKT
Marek Bartkowiak

Doświadczenie zawodowe architekta pozwoliło bezproblemowo zrealizować założoną przez nas koncepcję domu a dodatkowo jego wizja budynku połączyła klasyczną bryłę z nowoczesnością

Aleksandra Wyrembelska

Godny polecenia, solidny, zaangażowany a przede wszystkim z bogatym doświadczeniem. Zaprojektowany budynek jest oryginalny, nowoczesny a jednocześnie praktyczny i funkcjonalny. Najważniejsze dla nas że czujemy się zaopiekowani przez cały czas realizacji inwestycji.

5.0 (4 opinie)
RIVET Łukasz Myrcha - Usługi Architektoniczne Siedlce

RIVET Łukasz Myrcha

 • Siedlce
Tomasz Wejman

Pan Łukasz jest rzetelnym fachowcem, z którym bardzo dobrze współpracuje mi się. Po odbyciu wizji lokalnej wykonał kompleksową ekspertyzę mojego domu. Dzięki temu dokumentowi oraz bezpośredniej rozmowie wiem jaki jest stan techniczny budynku i jakie prace remontowe należy wykonać w najbliższym czasie. Zdecydowanie polecam firmę RB Projekt.

Paweł Ambroziak

Pan Łukasz zadzwonił do mnie i wstępnie określiłem swoje potrzeby. Dwa dnia później doszło do spotkania na działce oraz dość długiej rozmowy za którą nic nie zapłaciłem. Następnego dnia Pan Łukasz przesłał mi wycenę, która wydawała się rozsądna. Z pośród wszystkich projektantów z którymi rozmawiałem Pan Łukasz ujął mnie profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz doświadczeniem. Potrafił doradzić jakie rozwiązania techniczne są dla nas odpowiednie. Polecam!

Agnieszka Kowalczuk

Ekspertyza została wykonana sprawnie i w mojej ocenie fachowo. Kontakt z wykonawcą był sprawny, a sam wykonujący bezproblemowy i bardzo pomocny. Mogę szczerze polecić usługi świadczone przez Pana Łukasza.

5.0 (6 opinii)
Buwoz Sp. z o.o. - Architekt Poznań

Buwoz Sp. z o.o.

 • Poznań
Karina Walkiewicz

Bardzo dobry kontakt, zawsze znajdzie czas na rozmowę, sprawne podejście do tematu, podejmuje się bardziej skomplikowanych przypadków, nie poddaje się mimo trudności, duża wiedza. Współpraca zakończona uzyskaniem pozwolenia na budowę 🙂 Polecam

Anna Grobelska

Firma bardzo solidna i godna zaufania. Bardzo dobry kontakt, zero problemów. Adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę załatwione w terminie. Na pewno jeszcze wrócimy do współpracy przy budowie domu. 100% POZYTYW!!!

Mariusz Banachowicz

Pełen profesjonalizm.Pomoc i doradztwo na etapie adaptacji i całego projektu.Po uprzednim ustaleniu z firmą BUWOZ również załatwienie całego pozwolenia na budowę nie ruszając się z domu.Polecam Mariusz B.

5.0 (23 opinie)
Justyna Sobczyk Pracownia Projektowa - Architekt Boczków

Wysokiej Klasy Architekt

 • Boczków
 • Justyna Sobczyk Pracownia Projektowa
Kamil S.

Polecam z całego serca! Pełen profesjonalizm, duża wiedza, super pomysły w aranżacji, oraz pomoc na każdym etapie projektowania.

5.0 (8 opinii)
Pracownia Architektoniczna Gowin&Siuta - Projekty Domów Jednorodzinnych Bielsko-Biała

Świetne Projekty Domów Jednorodzinnych

 • Bielsko-Biała
 • Pracownia Architektoniczna Gowin&Siuta
Dominik C.

Świetny kontakt z architektem. Logiczne i nowatorskie podejście do funkcji, zaproponowane rozwiązania na wysokim poziomie estetycznym. Dzięki bezpośredniej współpracy udało nam się zdecydowanie obniżyć koszty inwestycji.

5.0 (3 opinie)
Katarzyna Zając Pracownia Architektoniczna - Usługi Architektoniczne Warszawa

Katarzyna Zając Pracownia Architektoniczna

 • Warszawa
David Jennings

We outsourced work to Katarzyna Zając Architectural Studio for three months to assist our UK based company during a peak time of resource and we found the service provided to be excellent. Katarzyna is skilled in using Revit and producing construction packages and this enabled us to co-ordinate digital information remotely with minimal issues. Katarzyna's passion and diligence have made her a delight to work with and I would have no hesitation in recommending her studio to others.

Paulina i

Z całego serca polecamy Pracownię Pani Katarzyny. Profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy, co dla nas jako klientów było bardzo ważne. Pani Kasia wykonała dla nas projekt koncepcyjny aranżacji wnętrza z dodatkowymi elementami budowlanymi, zmiany oświetlenia, projekt kuchni. Czuliśmy się zaopiekowani na każdym kroku, a było to dla nas szczególnie istotne bo to nasze pierwsze mieszkanie. Zależało nam, żeby wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie, ponieważ mamy małe dzieci i każda wolna chwila jest na wagę złota. Byliśmy przerażeni całym procesem urządzania mieszkania (stan deweloperski), ale Pani Kasia pomogła nam go przejść dając poczucie bezpieczeństwa. Dzięki dobremu porozumieniu, projekt został uszyty na miarę, a my jesteśmy szczęśliwi i czujemy, że wszystko jest na swoim miejscu, w naszym stylu. Co istotne, projekt był wykonywany zdalnie, a mimo to Pani Kasia trzymała rękę na pulsie, nadzorowała pracę ekipy budowlanej (których sama nam poleciła) i doradzała na bieżąco w kwestii wyboru detali. Kontaktowaliśmy się telefonicznie i mailowo co było dla nas bardzo wygodne i pozwoliło na doprecyzowanie naszego zapotrzebowania. Przy następnej inwestycji na pewno wrócimy do Pani Kasi. Polecamy w 100%.

Iwona Mielcarska

Pani Kasia jest profesjonalistką, bardzo zaangażowaną w to, co robi, niezwykle pomysłową i pomocną. Przy tym jest osobą ciepłą, serdeczną, taką z którą ma się ochotę zaprzyjaźnić. Współpraca z nią to czysta przyjemność. Szkoda, że tak późno na nią "trafiłam".

5.0 (8 opinii)
Popularne frazy: architektoniczne, projekty domów tanich w budowie z kosztorysem, projekty domów jednorodzinnych parterowych, gotowe projekty domów, nowoczesne projekty domów jednorodzinnych, nowoczesne projekty domów, domek letniskowy projekt

Architekt w innych miejscowościach