Architekt Białystok - Najlepsi w 2023

Najlepsi Architekci w Białymstoku, czerwiec 2023

353 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Architekt Białystok - Ranking Najlepsi 2023

Już 353 Architektów z Białegostoku złożyło 17311 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie architeka może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Architektów w 2023 r. z Białegostoku.

Średnia ocena architektów w Białymstoku to 4.97 (na podstawie 365 opinii).

Wszystkie firmy
Architekt Białystok
best badge
Arkadiusz Zdz

GISArchitekci, marka sama w sobie. Szczerze mogę polecić i będę polecał tych Państwa, firmę cechuje rzetelność, fachowość, profesjonalizm napisany przez duże P oraz pracowitość na wspólny sukces. W dzisiejszych czasach rzadko się zdarza firma na takim poziomie i o takiej dużej chęci pomocy, zwykłym ludziom chcącym spełnić swoje marzenia o własnych 4 kątach. Państwo GISArchitekci obalają mit, o trudach papirologii związanych z budową domu, ten etap u nas przeszedł tak jakby go w ogóle nie było, a wszystko dzięki Państwu.

Marek Olszowy

Szczerze polecam współpracę z firmą GIS. Naprawdę rzadko się zdarza aby trafić na tak sympatycznych i gotowych do pomocy i wspołpracy ludzi. Co mnie szczególnie ujęło to troska firmy GISArchitekci o minimalizowanie kosztów zleceniodawcy (moich) za cenę niższego własnego zarobku... To było naprawdę ujmujące i świadczy to najwyższym poziomie etycznym. Brawo Panowie! Tak trzymać! Na pewno do Panów jeszcze wrócę w przyszłości.

Mariusz Chlebek

Z Panem Przemysławem z GISArchitekci skontaktowałem się w styczniu 2021. Nasza współpraca układała się od samego początku bardzo dobrze – Pan Przemysław był w stanie odpowiedzieć na moje pytania na każdym etapie organizacji projektu, jego adaptacji i organizacji pozwolenia na budowę. Firma GISArchitekci cechuje się otwartością, profesjonalizmem i dostępnością dla klienta. Polecam!

5.0 (43 opinie)
Budowa na plus - Usługi Projektowe Białystok
best badge
Krzysztof Zajkowski

Firma została mi polecona przez znajomego architekta. Zakres usługi obejmował wybudowanie budynku, nadzór kierownika budowy oraz prace wykończeniowe wraz z projektem kuchni. Dzięki kompleksowym usługom koszt był dla mnie niższy, a czas realizacji szybszy. Na każdym etapie otrzymywałem rzetelne informacje na temat wybranych materiałów, terminy były zachowane, a jakość wykonawstwa na wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam!

Jolanta Łuczaj

Całościowo jestem bardzo zadowolona ze zrealizowanej usługi. Firma JC Kowalko realizowała mi usługę wykończenia mieszkania zakupionego w stanie deweloperskim. Firma była mi bardzo pomocna i fachowa na każdym etapie realizacji usługi (chociażby doradztwo, czy odpowiedź na masę różnych pytań. Jakość wykończenia mieszkania również oceniam bardzo dobrze. Polecam serdecznie! :)

Paweł Tomkiel

Na początku grudnia 2015 roku powierzyliśmy Robertowi odbiór techniczny naszego nowo wybudowanego mieszkania. Odbiór trwał prawie 3 godziny, co dawało pewność sprawdzenia absolutnie wszystkiego co można było sprawdzić. Robert miał przy sobie wydrukowaną checklistę, na której spisywał wszystkie uwagi. Dalsza współpraca na jaką się zdecydowaliśmy to całościowe wykończenie mieszkania (od podłóg po wszystkie meble). Przekazaliśmy firmie projekt wykonany przez architekta i rozpoczął się proces ustalania szczegółów. Komunikacja była świetna i mieliśmy poczucie całkowitego zdjęcia z nas obowiązku pamiętania o detalach (Robert po prostu zasypywał nas pytaniami o rzeczy których sami nigdy byśmy nie poruszyli). Uderzająca była również wycena robót – otrzymaliśmy szczegółową tabelę z rozbiciem na poszczególne koszty (z podziałem na materiały i koszty wykonawstwa) gdzie widzieliśmy nawet cenę za metr położenia nowego okablowania :) Ceny są bardzo uczciwe i widząc je – powierzyliśmy firmie również kupno wszystkich materiałów. Sami wybieraliśmy jedynie modele poszczególnych elementów mieszkania (AGD, płytki, armatura itp.). Wraz z wyceną otrzymaliśmy harmonogram prac, w którym było rozbicie na poszczególne etapy. Była tam informacja, że prace powinny zająć około dwóch miesięcy. Klucze przekazaliśmy 6.12.2015, a otrzymaliśmy je z powrotem 7.02.2016. Dokładnie dwa miesiące. Na zakończenie prac otrzymaliśmy segregator z ułożonymi wszystkimi dokumentami wykończenia (gwarancje, instrukcje, umowy, faktury). Sama jakość wykonania była naprawdę bliska perfekcji. Wszyscy pracownicy firmy byli osobami o wysokiej kulturze osobistej i dbali o każdy szczegół wykonywanych prac. Płytki są położone idealnie równo, nigdzie nie ma szczelin, a wszystkie elementy są idealnie dopasowane. Wykonane fragmenty w trakcie dalszych prac były odpowiednio zabezpieczane, np.: parkiet wyłożony grubym kartonem idealnie oklejony na całej powierzchni. Naprawdę polecamy :)

5.0 (24 opinie)
Architekt Barańczuk Maciej Barańczuk - Biuro Projektowe Białystok
best badge
Krzysztof Targoński

Usługi projektowe Pana Macieja są na najwyższym poziomie. Podczas trwania naszej współpracy nie spotkałem się z żadnym problemem a wręcz przeciwnie. Mogłem liczyć na pomoc przy każdym etapie prac. Projekt wyszedł doskonale, a współpraca przebiegała jeszcze lepiej. Z czystym sercem polecam za pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Mateusz Dudzicz

Profesjonalne podejście do klienta od początku, konsultacja, ustalenie etapów i wycena projektu przełożyło się na późniejszą terminowość i jakość współpracy. Z zrealizowanego projektu i wsparcia Pana architekta w trakcie inwestycji, na miejscu jestem bardzo zadowolony.

Maciej Sieńczuk

Bardzo profesjonalne podjęcie do klienta, współpraca przebiegała bez najmniejszych problemów. Wraz z małżonka byliśmy zachwyceni z współpracy z panem Maciejem. Dziękujemy i polecamy serdecznie

5.0 (13 opinii)
martarudnicka.art - Biuro Projektowe Sztum
best badge
Paweł Eś

Z całego serca polecam firmę ARTMA. Współpraca z Panią Martą to czysta przyjemność i stuprocentowy profesjonalizm! Jest zdecydowanie artystką w swojej branży - wizjonerką parzącą w przyszłość nie bojącą się odważnych, niestandardowych rozwiązań. Na przestrzeni lat współpracowałem z wieloma firmami na tej płaszczyźnie i z pełnym przekonaniem mogę Państwu powiedzieć, że współpraca z firmą ARTMA układa się najlepiej, a i efekty pracy są powalające - konkurencja zostaje daleko w tyle. Bardzo dziękuję za wszystko Pani Marto!

Mariia Dobrzhanska

Marta jest GENIALNĄ Projektantką! Zawsze ma nowatorskie, nie typowe, genialne pomysły, które umie pięknie i profesjonalnie wdrążyć w Życie projektu. POLECAM! Bardzo!

Krzysztof Szymański

Profesjonalnie i rzeczowo przeprowadzony projekt remontu lokalu gastronomicznego. Od projektu do realizacji mogłem liczyć na pomoc i wsparcie. Serdecznie polecam!

5.0 (11 opinii)
CS Archprojekt - Architekt Białystok
best badge
Marcin Prokopiuk

Pan Maciej to bardzo miły i kompetentny człowiek. Potrafi dobrze doradzić i wskazać ciekawe rozwiązania również w trudnych sytuacjach. Dla mnie wykonał projekt domu jednorodzinnego z całą infrastrukturą. Lokalizacja Warszawa Białołęka. Projekt jest funkcjonalny i zawiera moje dodatkowe oczekiwania. Dom o powierzchni 240m2 i ciekawą koncepcją planistyczną. Elastyczny pod względem dopasowania projektu według warunków zabudowy. Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem polecam tego projektanta.

Aleksandra Brandebura

Współpraca z Panem Maćkiem to czysta przyjemność. Jest uważnym słuchaczem oraz posiada bardzo dużą wiedzę przez co potrafi dobrze doradzić. Służy pomocą w załatwianiu pozostałych formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę, przyłączami itd. Profesjonalnie, punktualnie, szczegółowo i bezproblemowo. Nawiasem Pan Maciek to bardzo komunikatywny i sympatyczny człowiek. Z pewnością jest to architekt godny polecenia, a więc polecamy serdecznie!

Radosław Kurek

Współpraca z Panem Maćkiem Słomińskim jest czystym profesjonalizmem, projekty wydawane są na czas, ceny bardzo konkurencyjne, można też liczyć na telefon, kiedy jest potrzeba porady technicznej związanej z projektem w każdym momencie, o każdej porze dnia. Zdecydowanie polecam klientom wymagającym.

5.0 (10 opinii)
BTK STUDIO Maciej Bietkał - Firma Architektoniczna Choroszcz
best badge
Emilka Kołodko

Serdecznie polecam Pana Maćka. Świetny architekt z ciekawymi pomysłami. Dzięki niemu stworzyliśmy nasz dom marzeń! Bardzo dobry kontakt podczas wykonywania projektu, pomysły nie tylko oryginalne, ale przede wszystkim praktyczne. Świetny i sumienny, odpowiadał na wszystkie nurtujące nas pytania, a także służy pomocą w załatwianiu wszelkich formalności!

Przemek Waczyński

Otwartość, dobry kontakt oraz bardzo profesjonalne podeście do klienta. Pan Maciej spokojnie i rzeczowo potrafi wyjaśnić każdemu jakie rozwiązania i dla czego są stosowane. Pracuje w oparciu o potrzeby klientów a nie wciska im swoje wizje, jak to ma w zwyczaju wielu architektów. Szczerze polecam!

Rafał Leoniuk

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście. Na wszystkie pytania otrzymaliśmy odpowiedzi, sprawne załatwienie wszystkich formalności począwszy od wyboru projektu poprzez jego adaptację do uzyskania pozwolenia na budowę.

5.0 (7 opinii)
Whitehill Architecture Piotr Domanowski - Usługi Architektoniczne Białystok
best badge
Michał Piszczek

Polecam współpracę. Proces projektowania przebiegał sprawnie. Na początku kilkugodzinne spotkanie twarzą w twarz i ankieta dot. naszych wymagań, marzeń, pomysłów. Później współpraca zdalna z racji odległości (Białystok-Gdańsk). Po ok. 2 tygodniach od spotkania otrzymaliśmy kilka koncepcji do wyboru i na podstawie jednej z nich "oszlifowaliśmy" ostateczny projekt. Zmiany i sugestie nanoszone praktycznie na bieżąco - jeden telefon i po kilku godzinach zaktualizowane rysunki na mailu. Doradztwo aż do momentu uzyskania PnB, a nawet w trakcie budowy. Gdybym budował ponownie, pewnie zgłosiłbym się po kolejny projekt do p. Piotra.

Kamil Wojtas

Bardzo konkretne i szczegółowe podejście do tematu. Projekt domu wykonany przez Whitehill Architecture Piotr Domanowski spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Uzyskaliśmy pomoc przy uzyskaniu odpowiednich decyzji i pozwoleń administracyjnych niezbędnych do rozpoczęcia procesu budowlanego. Polecam.

Iwona Garkowska

Bardzo polecam współpracę z Panem architektem. W trakcie projektu i realizacji doświadczenie i wiedza Pana Piotra okazały się nie do przecenienia. Świetny kontakt i ukierunkowanie na potrzeby Klientów.

5.0 (7 opinii)
DLA Dawid Lipiński Architekci - Biuro Architektoniczne WARSZAWA
best badge
Teresa Rohm

Około półtora roku temu rozpoczelismy współprace z Panem Dawidem. Wykonal dla nas projekt wraz z nadzorem. To co przede wszystkim cechuje Pana Dawida, to wiedza, doświadczenie, skrupulatność, kreatownosc. Wielokrotnie wykazal sie bogatą znajomością najnowszej technologii w architekturze, znajomością materialow, producentow, dzieki czemu nie bylo problemow ze znalezieniem zamiennikow czy pojsciem na kompromis w wielu sytuacjach. Wiedza praktyczna, doświadczenie z kolei sprawilo ze potafil dojsc do porozumienia z wykonawcami, uslugodawcami co dla nas bylo nie lada wyzwaniem. Szybko proponował nowe rozwiazania, dla tych ktore nie do konca nam odpowiadały pod wzgeledm wizualnym czy użytkowym. Z czystym sumieniem polecamy pracownie DLA Pana Dawida Lipińskiego.

Joanna Wilczek

Bardzo szybki termin realizacji zlecenia, świetny kontakt- odpowiedzi po max 2 dniach, indywidualne podejście- wszystkie nasze pytania, prośby i sugestie były brane pod uwagę. Polecam!

5.0 (5 opinii)
Archi Bia Pracownia Projektowa - Biuro Projektowe Białystok
best badge
Kamil C.

Szybki kontakt. Ustaliliśmy szczegóły i jesteśmy umówieni na spotkanie.

5.0 (1 opinia)
Europrojekt przedsiębiorstwo wielobranżowe - Usługi Architektoniczne Białystok
best badge
Aneta C.

Architekt godny polecenia, świetnie wykonany projekt, rewelacyjny kontakt z klientem.

5.0 (1 opinia)

Więcej Architektów z Białegostoku

Pracownia Architektury "PERSPEKTYWA" Dariusz Bogdan - Biuro Projektowe Białystok

Perfekcyjne Biuro Projektowe Białystok

 • Białystok
 • Pracownia Architektury "PERSPEKTYWA" Dariusz Bogdan
Krzysztof Czaplejewicz

Architekt zaprojektował nasz dom zgodnie z naszymi oczekiwaniami. W trakcie projektowania podpowiadał i sugerował rozwiązania, na które sami nigdy byśmy nie wpadli. W naszej współpracy to było ważne, że Pan Dariusz liczył się z naszym zdaniem. I jeszcze jedno. Budowlaniec parę razy nam powtarzał, że ma przed sobą projekt w którym jest wszystko jasne i czytelne. Polecam Pracownię Architektury Perspektywa.

Milena Gólcz

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że projektowanie naszego domu powierzyliśmy arch. Dariuszowi. Jest to architekt z pasją i prawdziwy profesjonalista. Już od kilku miesięcy mieszkamy w naszym przytulnym i nowoczesnym domu, który w 100% odpowiada potrzebom rodziny. Polecam Pracownię Architektury Perspektywa Dariusz jako firmę rzetelną i godną zaufania.

Beata G

Współpraca z Pracownią PERSPEKTYWA była wzorowa. Architekt na każdym etapie projektu i budowy domu służył pomocą, a jego doradztwo i fachowe opinie nigdy nas nie zawiodły. Dzisiaj cieszymy się pięknym domem, który dodatkowo jest niedrogi w utrzymaniu. Pracownia PERSPEKTYWA to firma z najwyższej półki, godna polecenia.

5.0 (7 opinii)
Energoprojekty sp z o.o. - Usługi Architektoniczne Białystok

Tanie Usługi Architektoniczne Białystok

 • Białystok
 • Energoprojekty sp z o.o.
Zbigniew Serafin

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, łatwy kontakt, bardzo dobra współpraca oraz doradztwo. Polecam każdemu Studio architektury Gamma sp. z o.o.

Agata Kalicka

Bardzo polecam studio architektury Gamma. Zamawiałam u Pana Andrzeja projekt elewacji. Współpraca była przesympatyczna i bardzo sprawna. Serdeczni, pomysłowi ludzie, którzy biorą pod uwagę wszelkie prośby i komentarze i działają bardzo szybko. Polecam :) Agata Kalicka

5.0 (5 opinii)
KONSTANTYNOWICZ Architekci - Usługi Projektowe Białystok
Marcin Kowalski

Chciałbym bardzo podziękować Panu Pawłowi za przeprowadzenie mnie przez cały proces inwestycji budowlanej począwszy od wykonania mi projektu i załatwienia wszelkich formalności po wybudowanie domu. Pan Paweł służył mi radą i pomocą na każdym etapie. Podczas projektowania oraz budowy. Takiego fachowca mógłbym polecić z czystym sumieniem każdemu.

Michał Drozd

Jestem wykonawcą płyt fundamentowych, firma Betonacja. Pan Paweł był kierownikiem na kilku wspólnych budowach i muszę przyznać że podchodzi do swojej pracy rzetelnie i uczciwie. Odbierał zbrojenia na czas, był na budowie kiedy był potrzebny, a swoje uwagi zgłaszał szybko, zanim błahostki rosły do rangi problemu przewidując co będzie dalej. Szczerze polecam i pozdrawiam serdecznie.

5.0 (3 opinie)
GPP Daniel Konopka - Architekt Białystok

GPP Daniel Konopka

 • Białystok

Każdy, kto szuka usługi architektonicznej powinien koniecznie zgłosić się do tego architekta i poznać niskie ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Wspaniały dom tani w budowie, w którym zakochasz się na całe życie może zostać zaprojektowany specjalnie dla Ciebie.

5.0 (2 opinie)
Gajewscy Architekci - Architekt Białystok

Gajewscy Architekci

 • Białystok
Agnieszka S.

Firma Gajewscy Architekci sprostała moim oczekiwaniom; projekt domu został wykonany szybko i sprawnie. Ceny mają konkurencyjne w porównaniu do innych. Polecam.

5.0 (4 opinie)

Dołącz do naszych Architektów w Białymstoku

Działasz na rynku jako Architekt i szukasz nowych Klientów z Białegostoku lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

DOMY w Stylu - Biuro Projektów MTM Styl - Architekt Białystok

Biuro Projektowe MTM Styl istnieje od 1993 roku. Od 25 lat łączymy działalność zawodową z życiową pasją, jaką jest architektura. Projekty DOMY w Stylu to efekt pracy profesjonalistów, którzy w oparciu o wiedzę, doświadczenie i znajomość potrzeb rynku tworzą funkcjonalne i przemyślane w każdym szczególe projekty domów. Nasza oferta liczy sobie ponad 800 projektów gotowych, począwszy od małych domów rekreacyjnych po budynki wielorodzinne. Nasze projekty cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród inwestorów indywidualnych, ale również wśród deweloperów. Poza ofertą gotowych projektów jednorodzinnych posiadamy również cieszące się dużym powodzeniem projekty pensjonatów oraz budynków do zabudowy wielorodzinnej. Dla wymagających

5.0 (2 opinie)
eMWu Projekt - Biuro Projektowe Białystok

Wyjątkowe Biuro Projektowe

 • Białystok
 • eMWu Projekt
Justyna Szerenos

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i kreatywność - tak mogłabym opisać współpracę z Projektantem. Bardzo dobry, miły, szybki kontakt, doradził i pomógł w wielu kwestiach.Bardzo cenię możliwość idealnego dopasowania projektu do naszych indywidualnych potrzeb. Pan Mariusz spełnił nasze oczekiwania, serdecznie polecamy tego architekta. Justyna i Paweł Sz.

Szybkie Aluminium

Współpracę z firmą EMWU PROJEKT pozycjonuję na wysokim poziomie. Profesjonalne i indywidualne podejście nawet do mniejszych realizacji, jak w moim przypadku przebudowa niedużego biura, zachęca do napisania tego komentarza. Niestety w dzisiejszych czasach niewiele jest takich rzetelnych firm. Niebawem planuję rozpocząć budowę nowej hali produkcyjnej, więc z EMWU PROJEKT na pewno zobaczymy się ponownie. Trzymajcie tak dalej !

Arkadiusz Malewski

Pełen profesjonalizm. Projekt wykonany błyskawicznie i z ogromną dokładnością. Pan Mariusz to bardzo konkretny człowiek doskonale znający się na swojej branży. Z pewnością skorzystamy z usług eMWu Projekt w przyszłości gdyż współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Polecam serdecznie.

5.0 (9 opinii)
TMBUILD - Biuro Architektoniczne Białystok

To pierwszorzędne biuro architektoniczne to prawdziwi specjaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają solidne doświadczenie w branży. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Rafał Kiszko

 • Białystok

Wybór kompetentnego biura architektonicznego jest niełatwy, dlatego warto zainteresować się Rafał Kiszko - to prawdziwi specjaliści, którzy znają się na swojej robocie. Nowoczesny dom parterowy, dobrze dopasowany do Waszych potrzeb, dzięki ich pomocy jest w Twoim zasięgu.

5.0 (1 opinia)
Wysokie Progi - Biuro Projektowe Białystok

Znakomite Biuro Projektowe

 • Białystok
 • Wysokie Progi
Zuzanna T.

Projekt o którym marzyliśmy z mężem, Pani Adrianna wykonała nam w miesiąc! Bardzo dziękujemy! Studio Wysokie Progi, mogę śmiało polecić każdemu! 😌

5.0 (3 opinie)

Porównanie cen i kosztów architekta w Białymstoku

Szukasz cenników architektów? Ceny usług projektowych zależą od wielu czynników, takich jak rozmiar projektu, stopień skomplikowania, ilość prac projektowych, materiały, a także renoma biura projektowego lub architekta. Warto jednak wybrać sprawdzonego fachowca do zaprojektowania domu lub wnętrza, ponieważ dobry architekt z pewnością dostosuje projekt do Twoich wymagań i potrzeb, a także podejdzie indywidualnie do każdego projektu.

Felden - domy z bala, domy z drewna, konstrukcje szkieletowe - Usługi Projektowe Białystok

Nasza firma specjalizuje się w produkcji i montażu domów jednorodzinnych z bali drewnianych. W zakresie działalności leży też budowa ośrodków, kompleksów wypoczynkowych, restauracji oraz pensjonatów. Najważniejszym celem jest zaspokojenie oczekiwań klienta, zarówno w zakresie jakości wykonania, solidności montażu jak i estetyki obiektu. W naszej ofercie posiadamy ok. 300 projektów domów drewnianych, które są dostępne na naszej stronie internetowej. Jesteśmy otwarci na realizację projektów dostarczonych przez inwestora, oraz współpracujemy z Biurem Projektowym. Do budowanych przez nas obiektów wykorzystujemy najlepsze materiały, natomiast na życzenie klienta wykonujemy szlifowanie bądź starzenie z olejowaniem bali. Działamy sprawnie i

5.0 (1 opinia)
BATUBATA - Firma Architektoniczna Białystok
Karolina Dąbrowska

Korzystaliśmy z usług firmy Batubata podczas budowy domu i polecam z czystym sumieniem! Batubata wykonała nam projekt oraz zajęła się realizacją. Pani Ania jest profesjonalistką, projekt dopasowała do naszych potrzeb i wyszło pięknie. Ponadto, firma pomaga w załatwieniu wszystkich urzędowych spraw. Nie trzeba się niczym przejmować. Polecam!

Tomasz Juszczuk

Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z firmą BATUBATA. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Wsparcie od początku do zakończenia inwestycji. Szczerze zachęcam do współpracy!

Danuta Czapska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Batubata. W projekcie uwzględnione zostały wszystkie nasze potrzeby, a efekt końcowy niesamowity :) Serdecznie polecam i dziękuję !

5.0 (5 opinii)
Green Man - Biuro Architektoniczne Białystok

Green Man

 • Białystok
Monika Szymczuk

Polecam w 100% firma solidna z bardzo dużą znajomością tematu. Zlecenie wykonane terminowo dokładnie z dużym zaangażowaniem. Kontakt prawie przyjacielski.

Aneta Rodzik

Gorąco polecam każdemu! Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie a zaproponowany projekt mojego ogrodu jest naprawdę super :) Niesamowita kreatywność i mnóstwo innowacyjnych rozwiązań.

5.0 (3 opinie)
RW PROJEKT Usługi Inżynierskie Rafał Wójcik - Biuro Architektoniczne Białystok
Joanna Dereń-Maciejewska

Zarówno kontakt jak i przebieg współpracy na wysokim poziomie. Pomimo odległości (przeciwległy koniec Polski) od nawiązania kontaktu do otrzymania gotowego świadectwa do ręki minęły 4 dni. Przy bardzo konkurencyjnej cenie. Zdecydowanie polecam.

Dariusz Błaszkowski

Wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej budynku przebiegało w ekspresowym tempie. Wzorowy kontakt z wykonawcą, bardzo szybka wysyłka. Z nieukrywaną satysfakcją wpisuję w pełni zasłużony BARDZO POZYTYWNY KOMENTAR.Z

Waldemar Panecki

Szybki pierwszy kontakt e-mailowy, następny telefoniczny. Po mojej akceptacji oferty, kolejny kontakt uzgadniający szczegóły. Profesjonalne podejście do klienta, bez zbędnych czynności.

5.0 (9 opinii)
Climatech Sławomir Hankowski - Firma Architektoniczna Białystok
Roman S.

Duża wiedza, fachowość i rzetelność sprawiają, że jest to firma godna polecenia.

5.0 (1 opinia)
Ewelina Wysocka - Architekt Wnętrz - Firma Architektoniczna Białystok

Masz zamiar zlecić prace, a jeszcze nie znalazłeś firmy architektonicznej? Ewelina Wysocka - Architekt Wnętrz to wspaniały wybór. Śliczny budnek mieszkalny według projektu uzgodnionego z Tobą może zostać zaprojektowany specjalnie dla Ciebie.

5.0 (1 opinia)
Aranżacja Ogrodów - Architekt Białystok

Dobry Architekt Białystok

 • Białystok
 • Aranżacja Ogrodów
Halina Fiedorowicz

Dawid wykonał pracę, wycięcie trzech świerków przy domu szybko pedantycznie, profesjonalnie, jestem bardzo zadowolona. Świerki wyższe niż dom, trzy kondygnacje. Praca godna podziwu, polecam. Halina

Małgorzata Karpacz

Bardzo dobrze oceniam współpracę z panem Dawidem Karpowiczem. Zlecenie zostało wykonane zgodnie z naszą umową, szybko, estetycznie, z uporządkowaniem terenu, cena nie była wygórowana. Przy następnej okazji na pewno znowu skorzystam z pana Dawida pomocy. Polecam każdemu.

4.78 (18 opinii)
Usługi Instalacyjno-Budowlane Henryk Jabłoński - Usługi Architektoniczne Białystok
Iwona M.

Rzetelność, solidność, konkretność, szybka realizacja.

4.33 (3 opinie)
KD-INVEST Inwestycje i projektowanie - Biuro Projektowe Białystok

Niezawodne Biuro Projektowe

 • Białystok
 • KD-INVEST Inwestycje i projektowanie
Angelika J.

Serdecznie polecam usługi projektowe pana Łukasza. Zleciłam mu projekt zamienny konstrukcji murowanej na drewnianą szkieletową. Otrzymałam dodatkowo wiele praktycznej wiedzy i sposoby rozwiązywania problemów, które mogą się pojawić na etapie realizacji. Oprócz projektu budowlanego otrzymałam wykonawczy wraz z detalami oraz szczegółowym modelem 3d. Szybki czas realizacji i świetny kontakt. Jeszcze raz polecam :) Angelika

5.0 (1 opinia)
ATM Krzysztof Miklaszewicz- usługi budowlane - Firma Architektoniczna Białystok
Paweł Z.

Szybka i bezproblemowa realizacja, wszystkie prace przeprowadzone zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

5.0 (2 opinie)

Opinie i porady najlepszych architektów

Jeśli interesują Cię opinie na temat architektów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Białegostoku. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizacje projektów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
be.at.HOME - Biuro Projektowe Białystok

Rzetelne Biuro Projektowe

 • Białystok
 • be.at.HOME
Ewa Szponder

Pani Beata zaprojektowała pokój mojego synka. Współpraca na medal! :) Zarówno kontakt z projektantką jak i sama realizacja az do zakończenia projektu bez zarzutu, w tym kontakt z podwykonawcami. Pełen profesjonalizm również w sytuacjach, gdy nagle coś wyskoczyło czego nie udało się przewidzieć wcześniej. Pani Beata sypie pomysłami jak z rękawa i szuka rozwiązań tak żeby klient był zadowolony. Pokój jest przepiękny, bardzo funkcjonalny, każde rozwiązanie zaplanowane szczegółowo. Jestem bardzo zadowolona w efektu finalnego. Polecam !!!!

Emilia Bartosiak

Pani Architekt w 100% spełniła nasze oczekiwania odnośnie projektu. Wykazała się kreatywnością i dużym zaangażowaniem w cały przedsięwzięcie, a także ponadprzeciętną dyspozycyjnością. Niezwlykle szybko odpowiadała na nasze maile i wiadomości. Jednym słowem polecamy!

Diana Sz.

Jak najbardziej polecam, Pani Beata wykonała wszystkie moje wizje tak jak chciałam, dodając także coś od siebie. Współpraca szybka i konkretna, nie było trzeba się upominać o gotowe projekty, ponieważ było wszystko przed wcześniej ustalanym terminem.

5.0 (7 opinii)
Arte Design - Usługi Projektowe Białystok

Najlepsze Usługi Projektowe

 • Białystok
 • Arte Design

Poprzez dbałość o jakość usługi projektowej Arte Design wyróżnia się w swoim rejonie. Renomę tworzą referencje zadowolonych odbiorców. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

5.0 (2 opinie)
JBStudio - Biuro Projektowe Białystok

JBStudio

 • Białystok

JBStudio to dobre biuro projektowe - nie ma sobie równych w rejonie Białegostoku. Zobacz na własne oczy! Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zobacz!

5.0 (3 opinie)
KAMIENNA GROTA Salon dekoracji ściennych, płyt tarasowych i ogrodzeń - Biuro Projektowe Białystok

Rewelacyjne Biuro Projektowe

 • Białystok
 • KAMIENNA GROTA Salon dekoracji ściennych, płyt tarasowych i
Katarzyna Prokopowicz

Pani Kasia i Pan Tomek mają doskonałe i profesjonalnie podejście do swojej pracy. Potrafią doradzić i znaleźć rozwiązanie jeżeli nie mamy pomysłu, a jeżeli wiemy co chcemy na 100% potrafią sprostać naszym oczekiwaniom. Dzięki ich doradztwu mam piękne, trwałe i nieśliskie schody oraz zagospodarowany teren wokół domu.

Dariusz Prokopowicz

Firma Godna Polecenia, powiem krótko przez lata różne firmy uszczęśliwiały mnie wykonywaniem, a następnie w ramach reklamacji naprawą tego co delikatnie mówiąc spieprzyły ,Dopiero poprzez fachowe doradztwo w w/w firmie temat został dogłębnie rozwiązany (chodzi o tarasy i schody) -minęło 3 lata , oczywiście do samego wykonania również brak jakichkolwiek zastrzeżeń , od tej pory Firmę poleciłem kilku znajomym za co są mi wdzięczni.Po prostu jak ktoś szuka solidnej Firmy to na pewno dobrze trafił, a jak oszczędności tak jak ja wcześniej to niestety trzeba będzie płacić kilka razy.

Joanna Akimowicz

Pełen profesjonalizm od początku do końca współpracy. Indywidualne podejście do klienta, krótki czas wykonania i piękny efekt końcowy. Ogrodzenie jak i ogród cieszą oko, aż chce się spędzać czas na zewnątrz. Polecamy z całego serca i dziękujemy!

5.0 (8 opinii)
Flash Garden - Biuro Architektoniczne Białystok

Flash Garden

 • Białystok
Jarosław Witkowski

Polecam Panią Elżbietę - rzeczowego architekta. Kompetencja, cierpliwość, opanowanie, profesjonalizm. Jako facet mało znam się na dodatkach i materiałach a Pani Ela stworzyła projekt, który okazał się moim marzeniem. Wszystko w mieszkaniu jest przemyślane, po mimo małego metrażu dało się stworzyć męską jaskinie lwa. Dziękuję.

Ewelina P.

Polecam współpracę z firmą Flash Garden, konkretne i rzeczowe podejście do Klienta, profesjonalne doradztwo, projekt szczegółowy a przede wszystkim dla takiego lajka jak ja czytelny. Bez zarzutu!

5.0 (7 opinii)
JENO | arch. wnętrz Małgorzata Bartoszczyk - Usługi Architektoniczne Białystok
Aleksandra Miścierewicz

Współpraca z Panią Małgosią to była czysta przyjemność! Niezwykła rzetelność, profesjonalizm i ogromne zaangażowanie. Bardzo ciekawe i nietuzinkowe rozwiązania skradły nasze serca, Pani Małgosia poświęca się projektowi w stu procentach, otrzymana usługa zdecydowanie przerosła nasze oczekiwania, poza tym jest bardzo sympatyczną osobą. Polecamy z czystym sumieniem.

Marek Motylewicz

100% satysfakcja! Pani Architekt spisała się na medal. Od pewnego czasu mieszkamy w domku aranżowanym przez JENO i trzeba przyznać, że zaproponowane rozwiązania bardzo się sprawdzają. Doświadczenie, pasja, merytoryczne rozmowy i doradztwo na każdym kroku, oraz ogromne serce włożone w realizowane zdania, dbanie o detale i wysłuchiwane potrzeb klienta - to główne cechy Pani Architekt. Polecamy z żoną bardzo.

Mirek Mirek

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Małgorzatą Bartoszczyk, która zaprojektowała mi wykonanie wnętrza mieszkania. Pani Małgorzata jest osobą kreatywną i pomysłową, która nie boi się ciekawych rozwiązań. Prywatnie jest bardzo miłą osobą i miło wspominam naszą współpracę. Polecam. Mirek.

5.0 (6 opinii)
MAKAREWICZ Projekt - Architekt Białystok

MAKAREWICZ Projekt

 • Białystok
Beata B.

Współpracę z MAKAREWICZ Projekt podsumowuję jako pozytywną ze względu na super kontakt, dobór materiałów oraz doradztwo. Bardzo trafne sugestie co do praktycznych rozwiązań w mieszkaniu. Bardzo fajne i świeże spojrzenie na projektowanie, które idealnie trafiło w nasz gust i zostało zrealizowane. Polecam!

5.0 (3 opinie)
Fom-artdeconstruire-Adam Blachewicz - Biuro Architektoniczne Białystok

Firma Fom-artdeconstruire-Adam Blachewicz świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Białegostoku i okolic. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (1 opinia)
Katarzyna Wojtecka - Architekt Białystok

Fantastyczny Architekt

 • Białystok
 • Katarzyna Wojtecka

Ten architekt działa na obszarze Białegostoku i świadczy wszechstronne usługi architektoniczne. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (1 opinia)
Zdrodowski Mateusz MAT-BUD - Usługi Architektoniczne Białystok

Są obecni w branży usług architektonicznych od wielu lat, przede wszystkich na obszarze Białegostoku, ale także pobliskich powiatów. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

5.0 (1 opinia)
Pepegarden - Usługi Projektowe Białystok

Pepegarden

 • Białystok

Pracuje w branży usług projektowych od kilku lat, głównie na obszarze miejscowości Białystok, ale także pobliskich powiatów. Wyjątkowy dom parterowy, w którym zakochasz się na całe życie, dzięki ich pomocy może stać się rzeczywistością.

5.0 (2 opinie)
ACER OGRODY - Biuro Architektoniczne Białystok
Roman Siwiec

Jesteśmy zachwyceni współpracą z firmą Acer Ogrody. Projekt ogrodu wyszedł świetnie. Mieliśmy wgląd jak będzie wyglądał nasz ogród w przyszłości. Dopracowany w każdym szczególne. Na kolejnych etapach projektowania pełne doradztwo. W tym roku ogród został zrealizowany. Daje nam ogromną radość zieleń otaczająca nasz dom. Ogród jest najpiękniejszy w całej okolicy. Nawierzchnia, rośliny, nawadnianie, siatka przeciw kretom, trawa z rolki - wszystko wykonane na najwyższym poziomie. Dziękuję serdecznie całemu zespołowi Acer Ogrody. Rzetelna firma. POLECAM!!! Roman S.

Anna Sakowska

Gorąco polecam. Firma z profesjonalnym, indywidualnym podejściem do klienta. Na każdym etapie moje uwagi by uwzględniane. Rozwiązania projektowe są ciekawe, kreatywne a co najważniejsze praktyczne. Obsługa, doradztwo, wykonanie ogrodu na wysokim, fachowym poziomie. Polecam

Anna Chojnowska

NAJLEPSI! Miałam do czynienia z kilkoma firmami ogrodniczymi i tylko ACER Ogrody okazali się PROFESJONALISTAMI. Projekt zrobiony pięknie! Ogród poprawiony po poprzednich "ogrodnikach" rewelacyjnie! DZIĘKUJĘ BARDZO! Pozdrawiam właścicieli!

5.0 (22 opinie)
avatar icon

Dobra Firma Architektoniczna

 • Białystok
 • IGI Łukasz Ignatowicz

Znalezienie dobrej firmy architektonicznej nie jest proste, dlatego polecamy Ci IGI Łukasz Ignatowicz - to prawdziwi profesjonaliści działający w rejonie Białegostoku, którzy znają się na swojej robocie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (2 opinie)
Pracownia Projektowa - Usługi Projektowe Białystok

Klient, który planuje kupno usługi projektowej powinien już dziś zgłosić się do tych specjalistów i poznać niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Śliczny dom drewniany lub murowany, w którym zakochasz się na całe życie, dzięki ich pomocy będzie uchwycony w indywidualnym projekcie.

5.0 (1 opinia)
AIU Design - Architekt Białystok

Fenomenalny Architekt

 • Białystok
 • AIU Design
Mieszko Miros

Paulina jest rzetelna, ma arcyciekawe pomysły. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Łazienka, salon, kuchnia, oświetlenie plus elementy kończące - wszystko to jest spójne i zrobione, że smakiem. Można liczyć na fachowe wsparcie. Nasz monter również mógł się dopytać o pewne szczegóły, zawsze była pomocna. Dziewczyna z Wizją. Zdecydowanie polecamy.

Piotr Mawera

Udana współpraca, której efektem była wymarzona kuchnia oraz łazienka, Pani Paulina super kontaktowa osoba w pełni zaangażowała się w nasz projekt i spełniła nasze oczekiwania.

5.0 (3 opinie)
Balko-met / Bio-ecology - Usługi Projektowe Białystok
Paweł S.

Jestem zaskoczony bardzo pozytywnie. Rozmawiałem z doradcą technicznym na forum, udzielił informacji mimo, że nie chciałem jego towaru. Pomógł w załatwieniu formalności. Gdy wystawił mnie do wiatru instalator Sotlarentz to zgłosiłem się do nich. Od oględzin na działce za które nie wzięli pieniędzy do samego montażu minął tylko tydzień. Szczerze polecam

Wiesław Z

Jestem jak najbardziej zadowolony ze świadczonych usług. Bezpłatne spotkanie, panowie pomogli z załatwieniem dokumentacji na oczyszczalnię, a nie było łatwo! Urząd upierał się przy swoim prawie 6 miesięcy, ale zainstalowali urządzenie na terenie pod kanalizację.

5.0 (2 opinie)
KAN-SERWIS KRZYSZTOF ZACHARCZUK - Firma Architektoniczna BIAŁYSTOK

Najwyższej Klasy Firma Architektoniczna

 • BIAŁYSTOK
 • KAN-SERWIS KRZYSZTOF ZACHARCZUK
Dominika

Rzetelna, szybka usługa pomimo wolnej soboty. Skomplikowana wymiana złamanej kształtki od baterii w rurze w ścianie wykonana bez zarzutu. Pan Krzysztof to osoba miła, komunikatywna. Na pewno skorzystam w przyszłości z usług KAN-SERWIS .

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Dobre Biuro Projektowe

 • Białystok
 • NOVA Budownictwo

Szukasz biura projektowego do bezzwłocznej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - NOVA Budownictwo już dziś od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania prac. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Fantastyczne Usługi Architektoniczne

 • Białystok
 • Lilia Piękno Ogrodu
Julita K.

Prace ogrodowe wykonane na najwyższym poziomie, sprawnie, dokładnie i terminowo, serdecznie polecam.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Saap Polska

 • Białystok
Magda

witam wszystkich znalazłem tą firmę przez przypadek w internecie, zadzwoniłem i w ciągu trzech dni pojawił się umnie przedstawiciel firmy. zaproponował bardzo kożystne warunki wykonania zlecenia, w ciągu trzech tygodni zlecenie zostało wykonane perfekcyjnie. bardzo mocno polecam

5.0 (1 opinia)
Ranking Architektów obejmuje również takie miejscowości jak: Białystok, Grabówka, Sobolewo, Klepacze, Fasty, Kuriany, Olmonty, Zaścianki, Hryniewicze, Sowlany, Solniczki, Halickie, Krupniki, Śródlesie, Izabelin, Białostoczek, Skrybicze, Henrykowo, Stanisławowo, Bogdaniec.
więcej...
Popularne frazy: architektoniczne Białystok