Architekt Warszawa - Najlepsi w 2022

Najlepsi Architekci w Warszawie, 2023

1 928 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Architekt Warszawa - Ranking Najlepsi 2023

Już 1928 Architektów z Warszawy złożyło 94055 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie architeka może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Architektów w 2023 r. z Warszawy.

Średnia ocena architektów w Warszawie to 4.96 (na podstawie 2623 opinii).

Architekt Warszawa
Romek Żbik

Fundamenty już prawie za nami i chcielibyśmy podzielić się dotychczasowymi doświadczeniami. Budujemy dom jednorodzinny dwupiętrowy 155 m2 przy współpracy z DPE Warszaw Południe. Od początku ceniliśmy sobie bardzo sposób komunikacji, przejrzysty, konkretne odpowiedzi, komunikacja bez najmniejszych uwag. Pan Piotr przeprowadził nas sprawnie przez etap wstępnych uzgodnień, oferty aż do podpisania umowy. Pani Maria przygotowała nam piękny projekt, oraz uzyskała pozwolenie na budowę. Pan Tomek zadbał o rozpoczęcie budowy bez najmniejszych opóźnień i systematycznie informuje nas o postępach prac. Pozdrawiamy wszystkich.

Marcin Rębiś

Polecam firmę DPE oddział Warszawa Janki, dzięki pracy Pana Piotra, oraz pani Ani stworzyliśmy własny indywidualny projekt budowy opierając się na wiedzy i doświadczeniu. Kontakt jest profesjonalny, rzeczowy i bardzo miły, wszystko jest opisane szczegółowo i dokładnie. Jeśli ktoś szuka firmy która zajmie się wszystkim od A do Z to właśnie DPE. Pozdrawiamy.

4.93 (122 opinie)
Domy i Adaptacje - Firma Architektoniczna Sulejówek
Julia Gołębiewska

Z pełnym przekonaniem polecam Państwu pracownię architektoniczną Pana Michała Jakuba Spisaka, która wykonała dla nas projekt budowlany hotelu o powierzchni użytkowej 2500m2 w standardzie trzech gwiazdek z zapleczem konferencyjnym oraz gastronomicznym. Budynek ten zaprojektowany został na bardzo wąskiej (szerokości 14,5m) i problematycznej parceli na terenie warszawskiej Woli, sąsiadującej z obiektem wpisanym w rejestr zabytków, a co za tym idzie wymagającej specjalnych uzgodnień. Z sukcesem uzyskał dla nas decyzję pozwolenia na budowę. Warta podkreślenia jest kwestia, iż o pozytywną decyzję staraliśmy się wielokrotnie, lecz dopiero dzięki współpracy z Panem Michałem Spisakiem udało się pozyskać pożądane zezwolenie. Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie i sumienność. Wykazał się kreatywnością, pragmatyzmem, elastycznością we współpracy oraz wysoką umiejętnością koordynacji całości prac projektowych.

Adam M

Firma Domy i Adaptacje (MJS STUDIO) wykonała na moje zlecenie adaptację projektu "Home Koncept 13EN". Powierzone prace obejmowały przeprojektowanie strefy wejścia do budynku, powiększenie garażu, zaprojektowanie wentylacji mechanicznej i klimatyzacji oraz przebudowę sączków drenarskich na terenie działki. Pan Michał Spisak reprezentował mnie w Starostwie Powiatowym Warszawa Zachód, uzyskując w moim imieniu decyzję administracyjną pozwolenia na budowę oraz pozwolenie wodno-prawne i odrolnienie działki. Projekt realizowaliśmy zdalnie, w trakcie mojej długiej nieobecności w kraju, tym bardziej pozytywnie oceniam komunikacyjną i operacyjną stronę naszej współpracy. Wielokrotnie też mogłem liczyć na fachową opinię architekta. Zdecydowanie polecam współpracę z arch. Michałem Spisakiem.

ALEKSANDER SZAFRAŃSKI

Od pierwszego spotkania nie miałem absolutnie żadnych wątpliwości, że mam do czynienia z profesjonalistami, którzy uczciwie wykonują swoją pracę. Powierzyłem im adaptację projektu domu jednorodzinnego wraz z wprowadzeniem istotnych zmian na poziomie architektury i konstrukcji. Podczas procesu adaptacji Pana Architekt poświęcił mi tyle czasu, ile go potrzebowałem. Zadbał o wszystkie szczegóły, na które jako laik nie zwróciłbym uwagi. Potrafił wyjaśnić wszelkie wątpliwości i udzielić przydatnych wskazówek. MJS Studio wywiązało się kompleksowo z realizacji usługi. Biuro współpracuje m.in. z architektami z uprawnieniami budowlanymi, konstruktorem i projektantem instalacji sanitarnej. W rezultacie otrzymałem pozwolenie na budowę w miesiąc od złożenia wniosku. Polecam !

5.0 (52 opinie)
CityProjekt Sp. z o.o. - Architekt Nadarzyn
Paweł Krześniak

Jakieś 8 lat temu CityProjekt pomógł nam wydzielić dodatkowy pokój w mieszkaniu. Współpraca na szóstkę, dotrzymane terminy, wzorowa realizacja i nadzór ich projektu. Zawsze mogliśmy liczyć na trafne rady i czas na rozmowę. Zadowoleni ze współpracy, kilka lat później skorzystaliśmy z doradztwa przy zakupie domu na rynku wtórnym (stan nieruchomości, nakłady finansowe na niezbędne inwestycje itp). Z ręką na sercu firma do polecenia.

Joanna Szymańska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z CityProjekt. Otrzymałam wiele cennych rad na temat poprawy funkcjonalności domu. Dużym plusem jest możliwość załatwienia przez biuro urzędowych formalności. Pomimo problemów z gruntem w zaskakująco krótkim czasie dostaliśmy pozwolenie na budowę. Pani Izabela poświęciła nam naprawdę dużo czasu i służyła pomocą w każdej sytuacji. Cena jest bardzo konkurencyjna. Serdecznie polecam.

Ewa Schmid

Bardzo dobra obsługa, umowy są tak zrobione, że klient nie musi się martwic o pozwolenia urzędowe firma cityprojekt załatwia wszystko w urzędach i pokonują najcięższe przeszkody aby uzyskać dobry wynik w obsłudze klienta. Polecam każdemu kto szuka dobrej obsługi kompetentnej osoby do zrobienia projektu i otrzyma fachowa poradę w zakresie budownictwa.

5.0 (37 opinii)
IBMP - Projekty Domów Parterowych Warszawa

4. IBMP

ALICJA CAILLEUX

Bardzo profesjonalnie wykonana opinia techniczna. W usłudze wykonano także obmiar nietypowego mieszkania w budynku z rynku wtórnego. Inżynier wykonujący ocenę poświęcił dużo czasu na dokładne sprawdzenie stanu mieszkania, zarówno od strony technicznej jak i estetycznej. Otrzymałam opinie na piśmie wraz z załącznikami i dokumentacją fotograficzną. Praca wykonana w umówionym terminie. dziękuję, polecam Alicja C

Katarzyna Mietlińska

Pan Mariusz wykonał opinię techniczną dotyczącą ruszenia ścian w starym budownictwie. Ekspertyzę wykonał rzetelnie, sprawnie i na tyle prostym językiem, że i ja byłam w stanie zrozumieć jej istotność. Dodatkowo wszystko przebiegło w profesjonalnej i sympatycznej atmosferze. Pan Mariusz cierpliwie odpowiadał na moje pytania i wyjaśniał wątpliwości. Bardzo polecam tego specjalistę.

Gregor Kar

Niniejszym zaświadczamy, że firma INWESTYCJE BUDOWLANE MARIUSZ wykonała Opinię Techniczna dot. prawidłowości wykonania remontu w mieszkaniu w związku z wszczętym postępowaniem przez PINB w Warszawie. Dzięki przygotowanej i przekazanej do PINB Opinii technicznej sprawa została zakończona pomyślnie. Zlecenie zostało wykonane zgodnie z Ustawą Prawo Budowlane Dz.U. nr 89 z dnia 7 lipca 1994 r. oraz metodologią wykonywania opinii i ekspertyz technicznych budowlanych. Prace wykonano przed terminem i zgodnie ze zleceniem. Polecamy usługi firmy INWESTYCJE BUDOWLANE MARIUSZ.

5.0 (27 opinii)
VECTOR SP. Z O. O. - Architekt Warszawa
Krzysztof Katarzyna

Współpraca z VECTOR w zakresie adaptacji projektu domu jednorodzinnego i uzyskania pozwolenia na budowę przebiegła doskonale. Pan Paweł bardzo szybko reagował na zgłaszane sugestie i dodatkowe wymagania urzędów zwłaszcza Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych. Na bieżąco informował o postępie działań, które zakończyły się uzyskaniem pozwolenia. Cenimy sobie zdecydowanie bezpośrednią komunikację i szybkość reakcji na pojawiające się problemy administracyjne.

Andrzej Misiński

Projekt wykonany bardzo sprawnie. Wszystko załatwione od początku (koncepcji) do końca (uzyskania pozwolenia na budowę). Jako inwestor nie musiałem o nic się martwić. Pan Paweł potrafił też pomóc w załatwieniu nietypowych uzgodnień związanych z pozwoleniem na budowę. Bardzo dobry kontakt.

Hubert Kasprzyk

Współpraca przebiegała tak jak chciałem. Pan Paweł zajął się wszystkimi sprawami formalnymi, włącznie z odebraniem pozwolenia i przywiezieniem go do mnie. Podczas adaptacji uwzględniał moje wymagania, a jak nie byłem czegoś pewny to proponował rozwiązania od siebie.

5.0 (17 opinii)
Novotic Techniczna Obsługa Nieruchomości Łukasz Walkiewicz - Architekt Kajetany
Emil Chromejko

Zanim podjąłem współpracę z biurem architektonicznym zebrałem 5 ofert z lokalnego rynku (powiat Pruszkowski). Rozmawiałem ze wszystkimi architektami i wymieniałem z nimi wiadomości z listą zmian, które chciałbym wprowadzić na wybranym przeze mnie projekcie domu jednorodzinnego. Opinie architektów o tych zmianach były różne i proponowane przez nich ceny również były różne. Jednak już pierwsza rozmowa z Panią architekt Agnieszką Walkiewicz-Sarwas spowodowała, że dokonałem decyzji, którą firmę wybrać. Od razu widać, że zna się na swojej pracy, więc w przystępnej cenie otrzymujemy profesjonalną pomoc od pierwszych rozmów o projekcie, aż do uzyskania pozwolenia na budowę. Pani Agnieszka na co dzień współpracuje z urzędnikami w gminie Nadarzyn i w starostwie powiatowym w Pruszkowie, co przyspiesza procedury. Do tego warto wspomnieć o wysokiej kulturze osobistej - Pani Agnieszka to po prostu bardzo kulturalna i miła osoba. Pani Agnieszka pomogła już dziesiątkom osób na terenie powiatu Pruszkowskiego (i nie tylko) w dostosowaniu projektu domu do ich potrzeb oraz uzyskaniu pozwolenia na budowę. Polecam wszystkim mieszkańcom powiatu Pruszkowskiego, powiatu Piaseczyńskiego i powiatu Grodziskiego!

Anna Ch

Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Agnieszką. Zależało nam na czasie, Pani Agnieszka bardzo szybko przedstawiła nam koncepcje projektu, a na wszystkie nasze uwagi i zmiany była otwarta. Dzięki swojemu doświadczeniu, pomagała nam podjąć poszczególne decyzje przedstawiając zalety i wady danego rozwiązania. Po ustaleniu wszystkich kwestii koncepcyjnych otrzymaliśmy w bardzo krótkim czasie dokumenty do Urzędu. Pani Agnieszka zajęła się procesowaniem naszych dokumentów i otrzymaliśmy w ekspresowym tempie pozwolenie na budowę. Co jest istotne, Architekt słuchała jakie są nasze potrzeby i dostosowywała projekt pod nas, a nie forsowała swoją wizję. Zdecydowanie polecamy współpracę z Panią Agnieszką.

Krzysztof Stolarczyk

Pani Agnieszka wspierała nas w aranżacji pomieszczeń biurowych. Projekt wymagał ekspresowego tępa, bo prace nad nim rozpoczęły się niemalże w tym samym czasie, kiedy do działania weszła ekipa remontowa. Pociągnęło to za sobą kilka małych błędów ale finalnie z efektu jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy.

4.71 (14 opinii)
Kamila Stradomska-Tatucha - Usługi Architektoniczne Warszawa
Grzegorz Kucharczyk

Brakuję mi skali do ocenienia współpracy z firmą Pani Kamili, po prostu rewelacja, projekt dopracowany we wszystkich szczegółach za rozsądne pieniądze i w terminie. Polecam firmę.

Agnieszka Sarba

Firma od razu się skontaktowała, przedstawiła bardzo profesjonalną ofertę czym mnie ujęła. Zawsze dyspozycyjna i kompetentna - pomaga przy realizacji wszelkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

4.47 (15 opinii)
Sylwester Pietrzak Biuro Projektowe Archtektoniczno-Konstrukcyjne - Biuro Architektoniczne Ostrołęka
Anna B.

Polecam wszystkim zainteresowanym Pana Pietrzaka. Biuro godne polecenia. Pozytywne podejście do każdego projektu jak również profesjonalizm i cierpliwość przy wprowadzaniu różnych zmian. Bardzo szybka realizacja.

5.0 (5 opinii)
Your Home Projekty - Biuro Architektoniczne Warszawa
Piotr Borkowski

Doradztwo, analizy, koncepcje, projekt budowlany, formalności, pozwolenie na budowę - wszystko przebiegło bez zarzutów. Dużo pomysłów, rzetelność i profesjonalizm - 3xTAK!

Mateusz Mateusz

Profesjonalna firma. Indywidualne podejście do klienta, fachowa pomoc czy to przy przeróbkach projektów czy w kompletowaniu dokumentacji. Jednym słowem gorąco polecam;)

Patrycja Okolska

Wszystko ok, bardzo pomocne wskazówki podczas projektowania domu. Proponowane rozwiązania techniczno-ekonomiczne, co w tych czasach jest wskazane. Polecam.

5.0 (5 opinii)
Czerwińska Design Katarzyna Czerwińska - Adaptacja Projektu Warszawa
Krzysztof K.

Super, wszystko w najlepszym porządku. Profesjonalne podejście, piękny projekt, terminowo! Jestem bardzo zadowolony. Polecam.

5.0 (3 opinie)

Więcej Architektów z Warszawy

Marquardt Design - Architekt Warszawa

Marquardt Design

 • Warszawa
Quang Vinh

Serdecznie polecam współpracę z Panem Adamem. Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej i dużym doświadczeniu w projektowaniu zarówno projektów dla klienta indywidualnego jak dla firm budowlanych. Odznacza się także anielską cierpliwością, spokojnie znosił zmiany koncepcji wystroju mieszkania mojej parterki. Dziękuję i życzę wielu dalszych sukcesów.

Mariusz Dąbkowski

Kreowanie nowo powstającej przestrzeni wymaga potężnej burzy umysłu. Zmysłu aranżacji też nie da się od tak sobie nabyć, z tym trzeba się urodzić. Dlatego tych co urodzili się z innymi umiejętnościami niż projektowanie, czy aranżacje wnętrz zapewniam, że Marquart Design jest firmą pierwszego wyboru. W razie niezadowolenia zwracam kasę.

Angelika Popczyk

Bardzo polecam Marquardt Design! Usługi na najwyższym poziomie. Nowoczesne projekty, funkcjonalne rozwiązania, otwartość na sugestie i pomysły, które chcieliśmy uwzględnić w projekcie, bardzo dobry kontakt i szybka realizacja. Pan Adam polecił nam również sprawdzoną ekipę remontową co bardzo pomogło w realizacji projektu.

5.0 (38 opinii)
DLA Dawid Lipiński Architekci - Projekty Domów Parterowych WARSZAWA
Teresa Rohm

Około półtora roku temu rozpoczelismy współprace z Panem Dawidem. Wykonal dla nas projekt wraz z nadzorem. To co przede wszystkim cechuje Pana Dawida, to wiedza, doświadczenie, skrupulatność, kreatownosc. Wielokrotnie wykazal sie bogatą znajomością najnowszej technologii w architekturze, znajomością materialow, producentow, dzieki czemu nie bylo problemow ze znalezieniem zamiennikow czy pojsciem na kompromis w wielu sytuacjach. Wiedza praktyczna, doświadczenie z kolei sprawilo ze potafil dojsc do porozumienia z wykonawcami, uslugodawcami co dla nas bylo nie lada wyzwaniem. Szybko proponował nowe rozwiazania, dla tych ktore nie do konca nam odpowiadały pod wzgeledm wizualnym czy użytkowym. Z czystym sumieniem polecamy pracownie DLA Pana Dawida Lipińskiego.

Joanna Wilczek

Bardzo szybki termin realizacji zlecenia, świetny kontakt- odpowiedzi po max 2 dniach, indywidualne podejście- wszystkie nasze pytania, prośby i sugestie były brane pod uwagę. Polecam!

5.0 (5 opinii)
Ryta & Syn - usługi projektowe - Projekty Domów Jednorodzinnych Warszawa
Hubert Dy

Bardzo polecam współpracę. Pan Krzysztof to zaangażowany architekt, chętnie tłumaczący i podpowiadający rozwiązania wygodne dla inwestora. Ważne dla nas było też podejście do analizy naszych wymagań, jak i elastyczna forma rozliczania. Bardzo polecam!

Rafał Milanówek

Pan Krzysztof to architekt który wsłuchuje się w potrzeby klienta. Świetnie zaprojektował nam dom przy dużych ograniczeniach MPZP oraz LP bowiem działka na terenie leśnym. Polecam zdecydowanie!

Mirosław Malinowski

Profesjonalne podejście, duże doświadczenie, referencje. Bardzo dobry kontakt. Proaktywna analiza potrzeb i propozycja adekwatnych rozwiązań. Polecam!

5.0 (9 opinii)
Katarzyna Zając Pracownia Architektoniczna - Projekty Domów Parterowych Warszawa
David Jennings

We outsourced work to Katarzyna Zając Architectural Studio for three months to assist our UK based company during a peak time of resource and we found the service provided to be excellent. Katarzyna is skilled in using Revit and producing construction packages and this enabled us to co-ordinate digital information remotely with minimal issues. Katarzyna's passion and diligence have made her a delight to work with and I would have no hesitation in recommending her studio to others.

Paulina i

Z całego serca polecamy Pracownię Pani Katarzyny. Profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy, co dla nas jako klientów było bardzo ważne. Pani Kasia wykonała dla nas projekt koncepcyjny aranżacji wnętrza z dodatkowymi elementami budowlanymi, zmiany oświetlenia, projekt kuchni. Czuliśmy się zaopiekowani na każdym kroku, a było to dla nas szczególnie istotne bo to nasze pierwsze mieszkanie. Zależało nam, żeby wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie, ponieważ mamy małe dzieci i każda wolna chwila jest na wagę złota. Byliśmy przerażeni całym procesem urządzania mieszkania (stan deweloperski), ale Pani Kasia pomogła nam go przejść dając poczucie bezpieczeństwa. Dzięki dobremu porozumieniu, projekt został uszyty na miarę, a my jesteśmy szczęśliwi i czujemy, że wszystko jest na swoim miejscu, w naszym stylu. Co istotne, projekt był wykonywany zdalnie, a mimo to Pani Kasia trzymała rękę na pulsie, nadzorowała pracę ekipy budowlanej (których sama nam poleciła) i doradzała na bieżąco w kwestii wyboru detali. Kontaktowaliśmy się telefonicznie i mailowo co było dla nas bardzo wygodne i pozwoliło na doprecyzowanie naszego zapotrzebowania. Przy następnej inwestycji na pewno wrócimy do Pani Kasi. Polecamy w 100%.

Iwona Mielcarska

Pani Kasia jest profesjonalistką, bardzo zaangażowaną w to, co robi, niezwykle pomysłową i pomocną. Przy tym jest osobą ciepłą, serdeczną, taką z którą ma się ochotę zaprzyjaźnić. Współpraca z nią to czysta przyjemność. Szkoda, że tak późno na nią "trafiłam".

5.0 (8 opinii)
KMB ARCH - Architekt Warszawa

Sumienny Architekt Warszawa

 • Warszawa
 • KMB ARCH

KMB ARCH zatrudnia sumiennych architektów - nieprzeciętne kwalifikacje i fachowość to ich ważne zalety. Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnej oferty - zobacz!

5.0 (7 opinii)

Dołącz do naszych Architektów w Warszawie

Działasz na rynku jako Architekt i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Studio Projektowe FOQS - Projekty Domów Parterowych Warszawa
Daniel Nowotczyński

Panią Lenę i Studio Projektowe FOQS polecam w 100%. Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej dało się wyczuć pełen profesjonalizm. Dalsze kroki realizacji procesu architektonicznego tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że jestem w dobrych rękach. Spotkania z Panią Leną były rzetelne i merytoryczne. Uzyskałem całe mnóstwo ciekawych pomysłów, które następnie Pani Lena wprowadziła do projektu. Moje prośby zawsze były wysłuchane i zaadresowane w projekcie, co czasami wymagało ze strony Pani Leny nie lada gimnastyki. Kontakt z Panią Leną jest bezproblemowy, a pomoc w rozwianiu wszelkich wątpliwości wynikających z mojej niewiedzy- nieoceniona. Rzeczowa argumentacja rozwiązań, o których nie pomyślałem, świadczy o tym, że Pani Lena do Klienta podchodzi prawdziwie indywidualnie, a dom wyszedł pięknie i przede wszystkim funkcjonalnie. Kto potrzebuje Indywidualnego projektu, to tylko z Panią Leną.

Aleksnadra Hauser

Do pani arch. Leny Hoffmann trafiłam z polecenia znajomej, która już wcześniej miała okazję z nią współpracować. Pani Lena zaprojektowała nam nasz dom. Mamy nietypową, położoną na skarpie działkę. Chcieliśmy postawić dom w najwyższym punkcie w głębi działki, tak by mieć z domu wspaniałe widoki na okolicę. Miejscowi projektanci rozkładali ręce twierdząc, że nie sposób tego dokonać ze względu na wydane warunki zabudowy. Zanim trafiłam na panią Lenę, byliśmy już całkowicie zrezygnowani. Pani Lena znalazła jednak sposób, by spełnić nasze marzenia i pozwolenie na budowę otrzymaliśmy bez żadnego problemu! Od prawie ośmiu lat mieszkamy w naszym domu, z którego jesteśmy niesamowicie zadowoleni i nadal nic nie zmienilibyśmy w jego projekcie! Dlatego serdecznie polecam!

Tomasz P.

Możemy śmiało polecić Panią Lenę i wykonany projekt indywidualny domu w warszawskiej Radości, szczególnie taki gdzie mamy do czynienia ze skomplikowaną działką i posadowieniem budynku. Projekt jeszcze nie wybudowany a już bardzo nam się podoba, Co jest istotne to Pani Lena wykonała projekt indywidualny, a my nie musieliśmy przejmować się stroną formalną. Finalnie mamy ciekawy projekt domu, bez dodatkowych wizyt w urzędach co oszczędza sporo czasu.

5.0 (20 opinii)
Zoom Projekt Sylwia Nowak-Rybka - Architekt Warszawa

Najwyższej Klasy Architekt

 • Warszawa
 • Zoom Projekt Sylwia Nowak-Rybka
Michał Halagarda

Profesjonalne podejście do klienta. Zawsze kilka opcji do wyboru. Fachowe doradztwo co do możliwych rozwiązań architektonicznych. Duże rozeznanie w materiałach wykorzystywanych do budowy i wykończenia budynków mieszkalnych. Pani Sylwia przejęła porzucony przez innego architekta projekt domu jednorodzinnego, z którym sobie świetnie poradziła. Dziękuję za pomoc i serdecznie polecam!

Agata Bejda

Pani Sylwia jest osobą bardzo komunikatywną, współpraca przebiegała zgodnie z ustaleniami. Pani Sylwia wykazuje się troską o klienta i dba o całokształt prac. Szczerze polecamy.

5.0 (6 opinii)
Projektowanie domów pasywnych i energooszczędnych - Projekty Domów Jednorodzinnych Warszawa

Staranne Projekty Domów Jednorodzinnych Warszawa

 • Warszawa
 • Projektowanie domów pasywnych i energooszczędnych

Na wypadek jeśli poszukujesz profesjonalistów od projektów domów jednorodzinnych to skorzystaj z kwalifikacji Projektowanie domów pasywnych i energooszczędnych. Warszawa i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Wyjątkowy dom Twoich marzeń, który zachwyci Cię pod każdym względem może zostać zaprojektowany na Twoje zlecenie.

5.0 (3 opinie)
Mastmi Design - Łukasz Maślankowski - Architekt Warszawa
Karol Szaro

Bardzo rzetelny zespół, projekt małego mieszkania na Ursynowie pod wynajem przebiegł sprawnie i bez zbędnych problemów. Na każdym etapie mogłem liczyć na ich pomoc, nawet gdy okazało się, że przyjechała porysowana bateria od umywalki, zajęli się wymianą baterii (pomimo, że nie korzystałem z nadzoru nad remontem).

Magdalena Zygmunt

Polecam z całego serca, współpracowaliśmy z Panami dwukrotnie, za każdym razem pełen profesjonalizm i świetna atmosfera. Trafiłam z polecenia znajomej i teraz z czystym sumieniem mogę polecić ich dalej.

Zuzanna Miśta

Bardzo dobre biuro projektowe. Projekt wnętrza został wykonany z największa precyzją i sercem, biuro jest również dostępne i pomocne na każdym etapie remontu. Polecam!

5.0 (4 opinie)
YY87 Architektura - Projekty Domów Parterowych Warszawa
P W Efektor

Szybka realizacja i na temat, dobry kontakt. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Porównanie cen i kosztów architekta w Warszawie

Szukasz cen usług architekta, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

pracownia projektowa inKreacje - Architekt Warszawa

Wysokiej Klasy Architekt

 • Warszawa
 • pracownia projektowa inKreacje
Paweł K.

W zasadzie moją opinię można wyrazić jednym słowem "SUPER". Pozwolę sobie jednak na kilka zdań komentarza pani architekt bardzo rzeczowa i pomocna przy wszelkich kwestiach technicznych, duża elastyczność i wyrozumiałość dla klienta, miły i profesjonalny kontakt, fachowe doradztwo no i jednak kobiece poczucie estetyki przy wprowadzaniu zmian w projekcie, szybkie i kompleksowe załatwienie formalności. Można wymienić jeszcze wiele zalet, ale najważniejsze niech będzie, że serdecznie polecam.

Rafał Owczarek

Firma w 100% godna polecenia. Mieszkanie zaprojektowane funkcjonalnie i z dbałością o każdy szczegół. Uwzględniono wszystkie nasze sugestie oraz budżet przeznaczony na budowę.

5.0 (4 opinie)
Projektoo Sp.z o.o. - Adaptacja Projektu Warszawa

Porządna Adaptacja Projektu Warszawa

 • Warszawa
 • Projektoo Sp.z o.o.
Marcin Kowal

Pełen profesjonalizm, dobry kontakt i co najważniejsze terminowo. Po zakończeniu prac posprzątane jak się należy. Korzystam już któryś raz z kolei i nigdy się nie zawiodłem. Piękny całoroczny dom na działce, zewnętrzna sauna, serwis samochodowy 11 podnośników i dwie kondygnacje socjalno biurowe. Również nieoceniona pomoc doradcza w innych tematach budowlano wykończeniowych.

Piotr Sikora

Firma Projektoo projektuje dla nas głównie domy jednorodzinne w technologii lekkiego szkieletu drewnianego. Projekty są realizowane terminowo i zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Wspólnie opracowaliśmy technologię, która łączy najlepsze rozwiązania z rynku skandynawskiego wraz z wykorzystaniem naturalnych i zdrowych materiałów dostępnych na polskim rynku. Z czystym sumieniem możemy polecić firmę jako rzetelnego i doświadczonego partnera.

5.0 (3 opinie)
Marcin Kasprzak - Biuro Projektowe - Usługi Architektoniczne Warszawa

Marcin Kasprzak - Biuro Projektowe

 • Warszawa
Beata Matula

Pan Marcin z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzi do swojej pracy. Robił mam projekt przebudowy domu jednorodzinnego z lat 60. Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak dużo funkcjonalnych pomieszczeń udało się zmieścić na niespełna 70 metrowej powierzchni poddasza. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pana Marcina nasz dom wygląda jak nowo wybudowany, polecamy z czystym sumieniem.

Rafał Matuła

Wiedza, wizja, zaangażowanie, znakomite poczucie gustu i zrozumienie potrzeb inwestora - wszystko w umówionym terminie, pełny profesjonalizm. Polecam 100%!

Agnieszka Maza

Polecam w 100%. Indywidualne podejście do potrzeb klienta, rzetelność oraz bardzo dobra komunikacja. Projekt spełniał wszystkie nasze oczekiwania.

5.0 (6 opinii)
Klangor studio Sp. z o.o. - Projekty Domów Jednorodzinnych Warszawa

Klangor studio Sp. z o.o.

 • Warszawa
Hanna K.

Wszystko na najwyższym poziomie. Polecamy z żoną.

5.0 (1 opinia)
CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO - Architekt Warszawa

CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO

 • Warszawa
Joanna K.

Bardzo dobry kontakt, zaangażowanie w temat (konstrukcja domu 100-letniego), rzetelna opinia.

5.0 (4 opinie)
OSKOSTUDIO - Architekt Warszawa

Dobry Architekt

 • Warszawa
 • OSKOSTUDIO

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze dobrego architekta, to zerknij na firmę OSKOSTUDIO. Wykonuje wszechstronne spektrum usług architektonicznych w konkurencyjnych cenach. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (2 opinie)
Pracownia Architektoniczna Krzysztof Dulewicz - Biuro Architektoniczne Warszawa

Rewelacyjne Biuro Architektoniczne Warszawa

 • Warszawa
 • Pracownia Architektoniczna Krzysztof Dulewicz

Szukasz biura architektonicznego do sprawnej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - Pracownia Architektoniczna Krzysztof Dulewicz już dziś od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania prac. Aby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

5.0 (3 opinie)
WabProjekt Design and Build - Architekt Warszawa

Doświadczony Architekt

 • Warszawa
 • WabProjekt Design and Build
Marta Skorupska

Dobra współpraca z panią architekt, która była otwarta na nasze uwagi. To czego się najbardziej obawiałam, czyli spraw urzędowych, zostało załatwione przez pracownię. Naprawdę duża pomoc i pełen profesjonalizm. Gorąco polecam

Wiktoria Kuczyńska

Bardzo profesjonalna firma. Super projektanci, bardzo ciekawe, nowoczesne i oryginalne pomysły. Wszystko odbyło się sprawnie i zgodnie z początkowymi założeniami. Znają się na rzeczy, polecam.

Katarzyna Koch

Bardzo polecam tę firmę. Wszystko było tak jak sobie wymyśliłam. Pani architekt podsunęła mi kilka profesjonalnych rozwiązań na które bym nigdy sama nie wpadła.

5.0 (6 opinii)
Hubert Zalewski Architekt IARP - Architekt Warszawa

Fantastyczny Architekt

 • Warszawa
 • Hubert Zalewski Architekt IARP
Piotr Grzywacz

Projekt domu oraz wszelkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Szczerze polecam, zarówno w aspekcie merytorycznym jak i cenowym. Wszystko zostało zrealizowane terminowo i bez problemów. Relację ceny do jakości oceniam celująco.

Jerzy Zawada

Bardzo profesjonalnie przeprowadzona ekspertyza. Ogromne uznanie za dociekliwość i dbałość o szczegóły, a także doświadczenie i rozległą wiedzę ekspercką. Liczę na dalszą współpracę.

Maria Chrzanowska

Pan Hubert Zalewski bardzo mi pomógł przy odbiorze mieszkania. Jako osoba zorientowana i bardzo fachowa zwrócił uwagę na szczegóły, które umknęły mojej uwadze. Były to poprawki, które w efekcie naprawił deweloper. Dzięki temu uniknęłam późniejszych kosztów. Gorąco polecam Pana Huberta.

5.0 (3 opinie)
Atelier Skrzypczyk & Rivat sp. z o.o. - Architekt Warszawa

Atelier Skrzypczyk & Rivat sp. z o.o.

 • Warszawa

Poszukujesz godnego uwagi specjalisty realizującego usługi architektoniczne? Ci architekci nie mają sobie równych w mieście Warszawa. Przemyślany dom parterowy, w którym zakochasz się na całe życie, dzięki współpracy z nimi może stać się rzeczywistością.

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady najlepszych architektów

Jeśli interesują Cię opinie na temat architektów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Architektura Klasyczna - Usługi Architektoniczne Warszawa

Świetne Usługi Architektoniczne Warszawa

 • Warszawa
 • Architektura Klasyczna
Dorota M.

Bardzo polecamy! Profesjonalne spojrzenie na projekt, duża wiedza i dobre porady. Każdemu projektowi przydadzą się takie konsultacje, wprowadzą więcej harmonii i estetyki ponadczasowej do każdego budynku. Naprawdę warto i będziemy polecać :)

5.0 (1 opinia)
APA Sokołowski - Projekty Domów Jednorodzinnych Warszawa

APA Sokołowski

 • Warszawa
Usługi Ogolnobudowlane

Dokładność w robotach, które wykonuje. Płytki, klinkier, regipsy, szpachlowanie, malowanie, panele, prace hydrauliczne. Solidność 25 lat, za to można się cenić.

5.0 (1 opinia)
Maciej Sewiołło Architektura - Architekt Warszawa

Maciej Sewiołło Architektura

 • Warszawa
Kamil Sz.

Polecam współpracę z panem Maciejem. Po rozmowie z Panem Maciejem zrezygnowaliśmy z adaptacji projektu typowego na rzecz projektu indywidualnego. Projekt został przygotowany biorąc pod uwagę wszystkie nasze potrzeby i możliwości, pan Maciej przedstawił kilka zupełnie różnych koncepcji i najbardziej nieoczywista, której nigdy byśmy nie wybrali z pracowni gotowych projektów, okazała się strzałem w 10. Pan Maciej doszlifował koncepcję proponując kilka wariantów i sprawnie przeprowadził proces uzyskania Pozwolenia na Budowę. Bardzo dobra cena za usługę.

Grzegorz Sikorski

Bardzo polecam, zlecenie - projekt indywidualny domu jednorodzinnego. Sprawnie, sympatycznie, fachowo. Wszystkie prośby uwzględnione przy trudnej działce, dobra komunikacja, terminowość brak problemów z pozwoleniem.

5.0 (5 opinii)
Babaka Architekci - Architekt Warszawa

Nieprzeciętny Architekt

 • Warszawa
 • Babaka Architekci

Rozpocznij współpracę z Babaka Architekci jeśli szukasz nieprzeciętnych architektów działających na terenie Warszawy i w okolicy. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

5.0 (1 opinia)
BPA - Projekty Domów Jednorodzinnych Warszawa

BPA

 • Warszawa
Milena Gajewska

Pan Bartosz to bardzo kompetentny architekt. Po zleceniu projektu zajął się cała dokumentacją, projekt przygotowany również bardzo szybko, z uwzględnieniem wszystkich naszych uwag. Bardzo ciekawe pomysły na rozbudowę domu, wizualizacje różnych możliwości. Odpowiadał na wszystkie maile i telefony, rozwiewał wątpliwości. Polecam!

Wojciech Sam

Pan Bartosz jest bardzo zaangażowany zarówno na etapie projektowania jak i pomocy w zakresie nierzadko wykraczającym poza zakres jego obowiązków (rzadka cecha w obecnych czasach). Wykonywał dla mnie indywidualny projekt domu, który idealnie wkomponował w otoczenie no i co najważniejsze - spełnił moje oczekiwania. Gorąco polecam!

5.0 (2 opinie)
Dom Organiczny, Małgorzata Sodolska - Adaptacja Projektu Warszawa

Dom Organiczny, Małgorzata Sodolska

 • Warszawa

Wykonanie adaptacji projektu będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Dom Organiczny Małgorzata Sodolska ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Ustal pasujący termin!

5.0 (3 opinie)
Atarant - Usługi Architektoniczne Warszawa

Fantastyczne Usługi Architektoniczne

 • Warszawa
 • Atarant
Piotr Karaś

Jako Wspólnota mieszkańców kamienicy na Starym Mokotowie w Warszawie (ul. Asfaltowa) zleciliśmy Panu Antoniemu wykonanie projektu remontu elewacji budynku. Projekt wymagał uzgodnień z Konserwatorem oraz wykonania analizy opłacalności ocieplenia. Jestem bardzo zadowolony z wykonanego przez Pana Antoniego projektu, który świetnie oddaje oryginalne, przedwojenne założenia projektowe (wykonane przez Architekta sprawdzenie dokumentacji dostępnej w archiwum miejskim) oraz nawiązuje do zabytkowego otoczenia tego fragmentu miasta. Zdecydowanie polecam do tego typu projektów. Piotr Karaś

Łukasz Gleń

Bardzo dobrze się współpracowało z panem architektem. Szczególnie pomocne dla nas było kompleksowe podejście do projektu, w tym wsparcie w kontakcie z urzędami oraz branżystami. Dodam jeszcze przejrzystość współpracy oraz trzymanie się terminów.

Ilona Grabowska

Jestem zadowolona z usług Pana Antoniego. Ma ciekawe pomysły. Nie spodziewalibyśmy się, że ten budynek będzie tak fajnie wyglądał z formą dachu zaproponowaną przez Pana Antoniego. Jest konkretny i rzeczowy. Serdecznie polecam.

5.0 (9 opinii)
THESPACE ARCHITEKCI - Architekt Warszawa

THESPACE ARCHITEKCI

 • Warszawa
Magda Skibka

Przede wszystkim bardzo terminowi architekci. Współpraca od początku do końca układała się bardzo po mojej myśli. Architekci wysłuchali moich potrzeb i przygotowali koncepcję, która w 100% na nie odpowiada. Warto zwrócić również uwagę na ich zaangażowanie w projekt i bardzo płynny kontakt. Serdecznie polecam, a pracowni THESPACE ARCHITEKCI raz jeszcze serdecznie dziękuję!

Łukasz Janiec

Świetna i kreatywna współpraca. Polecam współpracę, która gwarantuje ciekawe pomysły i niebanalne rozwiązania. Zespół The Space profesjonalny, ambitny, nastawiony na rozwiązywanie potrzeb klienta.

5.0 (2 opinie)
Pk architekci - Architekt Warszawa

Dobry Architekt

 • Warszawa
 • Pk architekci

Poszukujesz solidnego specjalisty realizującego usługi architektoniczne? Ten architekt jest liderem na terenie Warszawy. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (5 opinii)
Kalka Studio Architektury - Adaptacja Projektu Warszawa

Perfekcyjna Adaptacja Projektu

 • Warszawa
 • Kalka Studio Architektury
P W Efektor

Szybka realizacja i na temat, dobry kontakt. Polecam.

5.0 (2 opinie)
ARCHIPARTNERS SP. Z O.O. - Projekty Domów Jednorodzinnych Warszawa

ARCHIPARTNERS SP. Z O.O.

 • Warszawa
Radosław Bobowski

Współpracę z Panem Arkadiuszem i firmą archipartners oceniam bardzo wysoko. Mieszkam już w domu zaprojektowanym przez firmę. Przez cały czas Pan Arkadiusz był pomocny -> do samego końca odbierał telefony i służył radą (nawet dawno po rozliczeniu). Pomagał nawet przy odbiorze budynku do użytkowania. Pełen profesjonalizm -> chyba najwyższa ocena spośród wszystkich z którymi współpracowałem podczas budowy domu.

Anna Zdrojewska

Firma Archipartners prowadziła dla nas skomplikowany projekt obejmujący m.in. uzgodnienia z Konserwatorem Zabytków oraz przyłącza do sieci cieplnej. Świetna komunikacja z architektem, dostosowanie do potrzeb klienta, realistyczne podejście do procesu uzgodnień z urzędami. Polecamy i będziemy wracać.

Dorota Jaworska

Współpracę z firmą, a konkretnie z arch. Arkadiuszem Kąkowskim w zakresie realizacji projektu, jego adaptacji, uwzględnieniu planu miejscowego wraz z wizją na przyszłość oceniam bardzo dobrze. Jest to osoba kompetentna w swojej dziedzinie, która wsłuchuje się w oczekiwania klienta. Bardzo dużym plusem była komunikacja - telefoniczna. mailowa i osobista, zawsze na najwyższym i profesjonalnym poziomie. Polecam współpracę z Architektem.

5.0 (11 opinii)

Biuro Projektowe BPLprojekt Marcin Lelit

 • Warszawa

Wykonanie projektów domów jednorodzinnych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Biuro Projektowe BPLprojekt Marcin Lelit ma doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (1 opinia)
studio mask - Usługi Architektoniczne 02-972 Warszawa

Znakomite Usługi Architektoniczne

 • 02-972 Warszawa
 • studio mask
AKEVOLUTION@OUTLOOK.COM

Pełen profesjonalizm. Nowe pomysły , dobry kontakt.

5.0 (1 opinia)
MiP Mucha Architekci - Projekty Domów Jednorodzinnych Wesoła

MiP Mucha Architekci

 • Wesoła
 • 13 km od Warszawa

Przygotowanie projektów domów jednorodzinnych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. MiP Mucha Architekci ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Jeśli chcesz poznać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

5.0 (6 opinii)
PiN - Usługi Architektoniczne Warszawa

Perfekcyjne Usługi Architektoniczne

 • Warszawa
 • PiN
Robert M.

Współpraca układała się bardzo dobrze, firma solidna, pracownicy sympatyczni, wszystko zostało zrobione na czas.

5.0 (3 opinie)
Justyna Kajka - Projekty Domów Jednorodzinnych Warszawa

Justyna Kajka

 • Warszawa

Z chwilą, gdy będziesz szukać doskonałej usługi architektonicznej w dobrej cenie to firma Justyna Kajka jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z zakresu projektów domów jednorodzinnych. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

5.0 (1 opinia)
Emig architekci - Adaptacja Projektu Warszawa

Doskonałej Jakości Adaptacja Projektu

 • Warszawa
 • Emig architekci

Zaufaj specjalistom w dziedzinie adaptacji projektu i zatrudnij Emig architekci. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Funkcjonalny budnek mieszkalny według projektu uzgodnionego z Tobą może stać się rzeczywistością.

5.0 (1 opinia)

HDK PROJEKT SP. Z O.O.

 • Warszawa

W przypadku, gdy potrzebujesz znakomitej usługi architektonicznej w dobrej cenie to HDK PROJEKT SP. Z O.O. są dla Ciebie idealni. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z zakresu projektów domów parterowych. Piękny dom Twoich marzeń, w którym zakochasz się na całe życie, dzięki współpracy z nimi jest w Twoim zasięgu.

5.0 (1 opinia)
quartum - Projekty Domów Parterowych Warszawa

quartum

 • Warszawa

Zrealizowanie projektów domów parterowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. quartum ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

5.0 (1 opinia)
CarreStudio - Architekt Warszawa

CarreStudio

 • Warszawa
Ilona B.

CarreStudio oferuje projektowanie zarówno obiektów kubaturowych jak i wnętrz. Firma działa na rynku od 2014 roku i cały czas się rozwija. Nasze usługi przeważnie wykonujemy na obszarze województw mazowieckiego oraz śląskiego jednakże chętnie podejmujemy się również zleceń z innych regionów Polski.

5.0 (3 opinie)
Ranking Architektów obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...
Popularne frazy: architektoniczne Warszawa, gotowe projekty domów Warszawa, nowoczesne projekty domów Warszawa, projekty domów jednorodzinnych parterowych Warszawa, projekty domów tanich w budowie z kosztorysem Warszawa, nowoczesne projekty domów jednorodzinnych Warszawa, domek letniskowy projekt Warszawa