Architekt Wrocław - Najlepsi w 2023

Najlepsi Architekci we Wrocławiu, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Architekci Wrocław - ranking Najlepsi 2023

Szukasz biura architektonicznego? Oto ranking najlepszych architektów we Wrocławiu w 2023 r. wybranych z 1270 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.96 na podstawie 1641 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Architekt Wrocław
Promowany

Najwyższej Klasy Biuro Projektowe Wrocław

 • Długołęka
 • Archilupus Maria Wilk
Renata S.

Zgłosiliśmy się do biura z wybranym gotowym projektem, projekt został dostosowany do naszych potrzeb, co wymagało również zmian konstrukcyjnych. Nasza architekt - Pani Maria - serdecznie pozdrawiamy - spojrzała również "krytycznie" na projekt i zasugerowała pewne zmiany, skorzystaliśmy. Biuro przeprowadziło nas przez cały proces od kupna projektu, poprzez ustalenie wersji końcowej, udostępnienie kontaktów do odpowiednich specjalistów, aż do uzyskania wszelakich zgód i pozwoleń, łącznie z opinią straży pożarnej, bo i taki temat pojawił się w trakcie i pomimo niespodziewanych, jak to zazwyczaj bywa niespodzianek z zewnątrz, powiedziałabym, że przeszliśmy przez wszystko sprawnie i bezboleśnie. Kontakt i komunikacja - super, spotkania - bez

5.0 (2 opinie)
Wszystkie firmy
KMPROJEKTY - Usługi Projektowe Ramiszów
best badge
Rafał Wiśniewski

Jeśli szukacie profesjonalnego, uczciwego i rzetelnego biura projektowego to tylko KMPROJEKTY. Ceny do jakości usług bardzo dobre. W kwietniu kupiliśmy projekt a w październiku odebraliśmy pozwolenie na budowę, żeby nie problem po naszej stronie myślimy że byłoby szybciej dwa miesiące. Pani Karolina bardzo miła i pomocna, doskonały kontakt, rzeczowe konkretne, fachowe i wyczerpujące odpowiedzi na nasze wszystkie pytania. Dodam, że mieszkamy za granicą i nie mogliśmy przyjechać i się spotkać. Pełny zakres usług, wszystko zrobione na odległość włącznie z dostarczaniem i odbieraniem różnych dokumentów. Biuro i współpracę oceniamy jak najwyżej 5+! Polecamy wszystkim!

Tomasz Lemański

Gorąco polecam firmę KMProjekty! Adaptacja projektu domu, odrolnienia działki oraz cała procedura do uzyskania pozwolenia na budowę przebiegła niezwykle sprawnie i profesjonalnie, za co dziękujemy. Współpraca pozwoliła zaoszczędzić mnóstwo czasu ponieważ biuro przejęło kontakty z urzędami, złożenie dokumentacji w naszym imieniu oraz jej odbiór. Doskonały merytoryczny kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Biuro KMProjekty wybrałem spośród kilku innych i była to bardzo dobra decyzja. Polecam.

Sławek Libera

Właśnie odebrałem pozwolenie na budowę. Korzystałem z usług firmy KMprojekty. Wszystko rzeczowo mi wyjaśnili i poprowadzili moją sprawę od A-Z. Zaadaptowali projekt domu i wprowadzili potrzebne w nim zmiany. Pomogli w uzyskaniu opinii geotechnicznej działki i wszystkich dokumentów potrzebnych do otrzymania pozwolenia. Bardzo profesjonalni ludzie, wszystko poszło sprawnie, nie marnowałem swojego czasu. Cena za usługę przyzwoita, jestem zadowolony i KMprojekty będę polecał.

5.0 (28 opinii)
ZAWADA PRO DESIGN - Usługi Projektowe Wrocław
best badge
Izabela Szewczyk

Rzetelna firma, wspaniała współpraca! Architekci spełnili wszystkie moje oczekiwania. Cały proces projektowy przebiegł niezwykle sprawnie, a mój nowy dom jest niezwykle funkcjonalny i po prostu piękny jest w nim to na czym mi zależało. Widać, że Znają się na swojej pracy także bardzo polecam!

Andrzej Stoksik

Firma "Zawada Generalne Wykonawstwo" wykonywała dla nas remont z przebudową mieszkania. Pracownicy solidni, rzetelni, współpracujący. Dobry kontakt z Panem Łukaszem- właścicielem firmy, który zna się na rzeczy, jest uprawnionym inżynierem, co również było bardzo pomocne. Jako wymagająca klientka, z całą odpowiedzialnością POLECAM!!!

Dariusz Tomes

Usługa polegała na objęciu nadzorem budowy, i remontu mieszkania w kamienicy należącej do miasta. Pomoc pana Łukasza okazała się na tyle skuteczna, że przez gąszcz zawiłych przepisów, wymagań i pozwoleń, jako osoba niemająca o tym pojęcia przeszedłem jak po maśle. Bardzo profesjonalne traktowanie każdego inwestora. Gorąco polecam ZAWADA GENERALNE WYKONAWSTWO.

5.0 (6 opinii)
USŁUGI PROJEKTOWE EWELINA SOKOŁOWSKA - Architekt Prószków
best badge
Wanda

Bardzo profesjonalna firma. Dostałam pełna informację, której potrzebowałam.

5.0 (4 opinie)
IQDesign Daniel Sielowski - Firma Architektoniczna Łany
best badge
Edyta B.

Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, wszelka pomoc w razie wątpliwości.

5.0 (3 opinie)
Pracownia Architektoniczna Dorota Opałko - Usługi Architektoniczne Wrocław
best badge
Mariusz Grabowski

Kreatywna pani Architekt z ogromną ilością pomysłów– wszystkie wybory okazały się trafne. Przemyślany każdy najmniejszy nawet detal, świetny kontakt i podejście do klienta. Doskonały nadzór autorski nad realizacją, pozwolił uniknąć wielu błędów i dodatkowych wydatków. Polecam bardzo serdecznie!

Mariusz Grabowski

Kreatywna pani Architekt z ogromną ilością pomysłów– wszystkie wybory okazały się trafne. Przemyślany każdy najmniejszy nawet detal, świetny kontakt i podejście do klienta. Doskonały nadzór autorski nad realizacją, pozwolił uniknąć wielu błędów i dodatkowych wydatków. Polecam bardzo serdecznie!

Magdalena Bojek

Pani Dorota ma bardzo profesjonalne podejście do realizowanego projektu i bardzo duże zaangażowanie. Zawsze odpowiada na dodatkowa pytania i daje swoje sugestie, projekt spełnił wszystkie moje oczekiwania, a moje inspiracje były brane pod uwagę, Pani Dorota cały projekt również wyjaśniła i omawiała. Polecam Panią Dorotę!

5.0 (3 opinie)
Inter-Idea Dominika Pająk-Jasińska - Usługi Architektoniczne Wrocław
best badge

pracownia projektowa, architektura, instalacje elektryczne, sanitarne, konstrukcja, projektowanie ogrodów. projekty pełnobranżowe, koncepcje, projekty budowlane, wykonawcze. doradztwo, zarządzanie projektem i budową. dolnośląskie firma istnieje od 2015 roku rzetelność, indywidualne podejście, świetna komunikacja z Inwestorem Jesteśmy po to, żeby tworzyć dla Państwa przestrzeń która będzie spełniała Wasze oczekiwania. Nie tylko te estetyczne i funkcjonalne, ale też i emocjonalne. To proces na końcu którego dostajecie obiekt, w którym, w zależności od jego funkcji, dobrze się żyje, wydajnie pracuje, doskonale wypoczywa, lub też satysfakcjonująco się na nim zarabia. Naszą rolą jest przeniesienie na papier Państwa potrzeb, tak, aby możliwe było ich zaspokojenie (czyli realizacja budynku na działce), w sposób, który uwzględnia kontekst, zarówno otoczenia: krajobrazu, sąsiedniej architektury jak i ten formalno-prawny itp.

5.0 (2 opinie)
avatar icon best badge
Grzegorz M.

Polecam MS STUDIO Pracownia Projektowa. Rozmowy nastąpiły w tym samym tygodniu. Szczegóły będą dopracowywane wraz z rozwojem projektu.

5.0 (2 opinie)
Paulina Gogacz-Formella archiPAGO - Architekt Kamieńsk
best badge
Aleksander F.

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z biurem projektowym archiPAGO. Projekt aranżacji wnętrz mojego mieszkania był skrojony idealnie do moich potrzeb. Profesjonalne podejście do klienta, świetne wyczucie estetyki. Gorąco polecam współpracę z Panią Pauliną!

5.0 (2 opinie)
Archimat Pracownia Projektowa arch.Piotr Matkiewicz - Firma Architektoniczna Wrocław
best badge
A-1 Projekt Małgorzata Blecharczyk

Polecam i rekomenduję arch. P. Piotra jako profesjonalistę na najwyższym poziomie. Posiada szeroka wiedzę fachową, wspartą wieloletnim doświadczeniem przy różnego typu projektach, również o dużym stopniu trudności i skomplikowania. Podczas współpracy wykazał się wyjątkową rzetelnością i poważnym podejściem do tematów, a także dużym zaangażowaniem w rozwiązywaniu problemów projektowych i załatwiania spraw w interesie Klientów.

5.0 (1 opinia)
avatar icon best badge
Katarzyna A.

Pan Marek (właściciel) czuć, że jest architektem z doświadczeniem i rzetelnym podejściem do zleconego tematu, a do tego sympatyczny człowiek w kontakcie zawodowym.

5.0 (1 opinia)

Więcej Architektów z Wrocławia

Grupa RB Inwest Sp. z o.o. - Architekt Wrocław

Sumienny Architekt Wrocław

 • Wrocław
 • Grupa RB Inwest Sp. z o.o.
Marek Janowski

Współpracę z biurem projektowym oceniamy wysoce pozytywnie. Zespół projektantów wykonał kompleksową usługę projektową dla nowej siedziby naszej firmy. Cieszymy się, że mogliśmy nawiązać relacje biznesowe z tak solidnym partnerem. Terminowość, wiedza i uczciwość - te słowa najlepiej charakteryzują Grupy RB. Zdecydowanie polecamy usługi tego biura projektowego.

Waldemar Stolorz

Polecam serdecznie usługi biura projektowego Grupa RB z Wrocławia, do którego trafiłem z polecenia. Przydzielony do realizacji naszego zadania zespół projektantów terminowo zrealizował planowane prace projektowe i na każdym etapie służył kompleksowym doradztwem, które przełożyło się na optymalizację kosztów całej inwestycji. Na plus zasługuje lokalizacja biura i łatwość w nawiązaniu kontaktu z projektantami. Zdecydowanie jest to biuro rzetelne i zaufane.

5.0 (2 opinie)
Pracownia PaKKA - Architekt Wrocław

Pracownia PaKKA

 • Wrocław
Sylwia Polańska

Wszystko było na najwyższym poziomie ! Panie są mega zorientowane w swojej dziedzinie Wiedza ich jest olbrzymia a w dodatku kochają to co robią.Każdy szczegół dopracowany do perfekcji .Panie umieją również słuchać ,potrzeby ich klientów są stawiane ponad wszystko.Świetny kontakt , sporo rozmów zarówno przy kawie jak i online. Mój ogród jest wyjątkowy i taki naprawdę mój 👍

Maria Maur

Super Pracownia godna polecenia. Moje wymagania zostały uwzgdnione w 100 % choć zadanie nie było łatwe, bo rabata której projekt zleciałam miała być atrakcyjna zarówno wiosną latem i zimą. Projekt te wszystkie założenia spełnia, a największym zaskoczeniem był dobór roślin, zaskakująco znajomych ,a przy tym tak efektownych w takim zestawieniu.

Ewa Nowosielska

Doskonała współpraca. Panie świetnie znają swój fach. Stworzyły piękny projekt mojego ogrodu, w którym uwzględniły wszystkie moje sugestie i prośby. W 100 procentach polecam firmę PaKKA!

5.0 (10 opinii)
PRANA GROUP - Usługi Projektowe Wrocław

PRANA GROUP

 • Wrocław
Krzysztof Wrocław

Profesjonalna pomoc w adaptacji projektu domu do indywidualnych potrzeb. Załatwienie wszelkich pozwoleń wymaganych przy budowie domu. Rzeczowo, szybko i kompetentnie. Właściwe podejście do klienta. Koszty usługi dokładnie takie jak ustalono wcześniej, mimo licznych komplikacji z winy urzędników. Polecam Prana Group!

Dariusz Kieś

Pracownia PRANA GROUP zrealizowała dla nas kompleksowo usługę architektoniczną dla energooszczędnego domu jednorodzinnego w standardzie NF40: projekt indywidualny, projekty wykonawcze, dobór optymalnych rozwiązań, uzyskanie certyfikacji NF40, uzyskanie wszelkich pozwoleń oraz przedmiar robót. Startując budowę znaliśmy dokładnie wszystkie rozwiązania oraz koszty zakupu konkretnych materiałów i koszty robocizny. Znacząco ułatwia to później budowę. Obecnie pracownia prowadzi nadzór autorski w trakcie trwania budowy. Polecam współpracę, szczególnie za kompleksowość, zaangażowanie i dobór optymalnych rozwiązań.

Bartłomiej Krygicz

Super firma, bardzo rzeczowe i skrupulatne podejście do wszelkich załatwianych spraw. W naszej skomplikowanej sytuacji budowlanej bardzo nam pomogli, przy okazji podpowiadając wiele ciekawych rozwiązań. Gorąco polecamy.

5.0 (7 opinii)
avatar icon

Dobry Architekt

 • Wrocław
 • Agata Waszkiewicz Professional
Elżbieta M.

Firma kompetentna, pracownicy bardzo rzeczowi, o bardzo dużej wiedzy i umiejętnościach. Rozmowy, które się odbyły były bardzo owocne, rzeczowo odpowiadano na moje pytania, wszystkie kwestie były szczegółowo omówione i wyjaśniane. Mogę szczerze polecić BWB Przedsiębiorstwo Wielobranżowe jako firmę z profesjonalnym podejściem i nastawieniem do klienta. Doceniam również wysoką jakość wykonywanych przez nich usług.

5.0 (5 opinii)
Paweł Rabczyński Projektowanie Architektury - Usługi Architektoniczne Wrocław
Ewa Dunlop

Pan Paweł uratował moje marzenia i projekt. Długa historia. Gdybym od razu go wybrała, w 2019 roku, to mój dom dawno by stał. Dałam szanse innemu projektantowi i bardzo długo tego żałowałam. Pan Paweł przejął po nim projekt, najpierw uzyskując oficjalną zgodę na to. Projekt dokończył zgodnie z umową w miesiąc. Cóż za ulga, radość i spełnione marzenie. Panie Pawle, pieniądze, którymi płacę za projekt nigdy nie oddadzą w pełni miary pozytywnych emocji i szczęścia, jakie dostałam od pana. Byłam zrujnowana emocjonalnie i załamana, a dziś sprawił pan, że życie nabrało właściwego kierunku. Dobry projektant to postawa. Pan Paweł jest absolutnym profesjonalistą. Poza tym jest najzwyczajniej w świecie dobrym człowiekiem. Powiedział mi, że mi pomoże i dotrzymał słowa. Jeśli szukasz spełnionych marzeń i pięknego projektu i trafiłeś na jego ofertę, to uwierz mi, Twoje marzenia się spełnią. Nie szukaj nikogo więcej. Z panem Pawłem oszczędzisz czas, pieniądze i nerwy. Życzę panu, panie Pawle z serca wszystkiego dobrego, niech wróci do pana to, co pan mi podarował, tylko z większą siłą. Pozdrawiam.

Jakub Nowicki

Już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że nasza współpraca z panem Pawłem będzie przebiegać wzorowo. Począwszy od spotkania na działce i wstępnej rozmowie dotyczącej projektu wiedzieliśmy, że pan Paweł doskonale rozumie nasze potrzeby. Za ogromny plus uważam bardzo dobry kontakt z architektem podczas procesu projektowania. Na każde nasze pytanie otrzymywaliśmy konkretną odpowiedź. Pan Paweł wykazał się dużą wiedzą, zaproponował nam ciekawe i nowoczesne rozwiązania. Wszystkie etapy projektowania przebiegały zgodnie z harmonogramem zawartym w naszej umowie. Oprócz wykonania projektu domu, Pan Paweł załatwił za nas także wszystkie sprawy urzędowe, potrzebne do uzyskania pozwolenia. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na kompetentnego i odpowiedzialnego architekta, który przyczynił się do realizacji naszego marzenia, którym jest budowa wymarzonego domu.

Radosław Obolewicz

Od początku wiedzieliśmy że nasza współpraca z Panem Pawłem będzie przebiegać profesjonalnie. Pan Paweł doskonale zrozumiał nasze potrzeby, mieliśmy wizję, a Pan Paweł przekształcił ją w krótkim czasie w gotowy projekt, załatwił wszelkie formalności i pozwolenia. Do tego trzeba dodać że wszystko obywało się z powodów pandemii „zdalnie”, na odległość kilkuset kilometrów. Pełny profesjonalizm, polecamy gorąco!

4.86 (28 opinii)

Dołącz do naszych Architektów we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Architekt i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

PAWAS Biuro Projektów i Nadzoru Budowlanego Paweł Łabiak - Usługi Projektowe Wrocław

Rewelacyjne Usługi Projektowe Wrocław

 • Wrocław
 • PAWAS Biuro Projektów i Nadzoru Budowlanego Paweł Łabiak

Chesz znaleźć godnego zaufania fachowca od rewelacyjnych usług projektowych, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma PAWAS Biuro Projektów i Nadzoru Budowlanego Paweł Łabiak jest gotowa Ci pomóc. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

5.0 (3 opinie)
KA Kobierska Pracownia Projektowa - Biuro Architektoniczne Wrocław

Znakomite Biuro Architektoniczne Wrocław

 • Wrocław
 • KA Kobierska Pracownia Projektowa

Jeśli poszukujesz współpracy to eksperci z KA Kobierska Pracownia Projektowa są dla Ciebie stworzeni. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (4 opinie)
Pro-Art Project Sp. z o.o. - Usługi Architektoniczne Wrocław
Andrzej Szzcyglak

Biuro i Arch. Janusz Kukieła wykonał dla naszej spółki projekt miasta autonomicznego w Karpaczu. Mając 30 letnie doświadczenie z Niemiec w branży deweloperskiej nie spotkałem do tej pory takiego profesjonalisty. Panie Januszu wielkie dzięki. Spotkamy się w przyszłym roku na Światowym Forum Urbanistycznym w Katowicach z projektem "Nowy Gorzów"

Iwona Kowalska

Kreatywność, zaangażowanie, świetny kontakt to podstawowe elementy, które biorę pod uwagę decydując się na współpracę z podmiotami zewnętrznymi .Pełny profesjonalizm, rozsądek, wyczucie, wyjątkowy styl !, podejście do klienta, cierpliwość, zaangażowanie, pasja. Z całą odpowiedzialnością moralną POLECAM!!!!!!!

Marek Tuczapski

Biuro bardzo profesjonalnie podeszło do zlecenia. Konkurencyjna cena, jakość na najwyższym poziomie. Bardzo elastyczni i rozumiejący potrzeby nas, jako Klienta. Zlecenie zostało zrealizowane zgodnie z wyznaczonym terminem! ZERO opóźnienia, co w tego typu usługach jest niespotykane. Możemy w 100% polecić Pro-Art Project i na pewno będziemy im zlecać kolejne prace.

5.0 (4 opinie)
Conpeka - Architekt Wrocław

Conpeka

 • Wrocław

Rewelacyjny architekt proponuje swoje doświadczenie w miejscowości Wrocław oraz w pobliskich miastach. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

5.0 (3 opinie)
Roman Mazij Biuro Inżynierskie - Firma Architektoniczna Wrocław

Dobra Firma Architektoniczna Wrocław

 • Wrocław
 • Roman Mazij Biuro Inżynierskie
Jeanetta Nosal-kucek

Genialny fachowiec. Polecamy bez najmniejszego wahania. Dzięki Panu wiemy co zrobić i jak, o co pytać, kogo wołać do prac i jak nie dać się naciągnąć. Pozdrawiamy. Bardzo dziękuję.

Radosław Smaga

Adaptacja projektu gotowego - terminowo i profesjonalnie. Pozwolenie na budowę uzyskane bezproblemowo, projekt przygotowany dokładnie tak, jak tego oczekiwaliśmy.

5.0 (7 opinii)

Porównanie cen i kosztów architekta we Wrocławiu

Szukasz cenników architektów? Ceny usług projektowych zależą od wielu czynników, takich jak rozmiar projektu, stopień skomplikowania, ilość prac projektowych, materiały, a także renoma biura projektowego lub architekta. Warto jednak wybrać sprawdzonego fachowca do zaprojektowania domu lub wnętrza, ponieważ dobry architekt z pewnością dostosuje projekt do Twoich wymagań i potrzeb, a także podejdzie indywidualnie do każdego projektu.

Jaki rodzaj usługi projektowej Cię interesuje?
"2XS ARCHITECTURE" - Architekt Wrocław

Wybitny Architekt

 • Wrocław
 • "2XS ARCHITECTURE"
Piotr I

Profesjonalna usługa na wysokim poziomie. Rozważaliśmy adaptacje gotowego projektu, po rozmowie i szeregu argumentów jakie przedstawił nam Pan Rafał zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny. W trakcie projektu naprawdę dotarło do nas jakim błędem byłaby adaptacja projektu gotowego. Dodatkowo opinia kierownika budowy o tym że " jakość projektu jest na wysokim poziomie" uświadczyła nas w przekonaniu że dobrze wydaliśmy każdą złotówkę za projekt. Prezentacje i wirtualne spacery po projektowanym budynku naprawdę wiele wnoszą i bardzo często zmieniają podejście. Tak było w naszym przypadku. POLECAMY!

Stefan Gie

Pan Rafał to bardzo dokładny i rzeczowy człowiek z doświadczeniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług jego studia projektowego, a w szczególności z efektów jego pracy. Przywiązuje dużą uwagę do detali i szczegółów, przez co podczas realizacji naszego projektu, zmieniając parę rozwiązań, zaoszczędziliśmy sporo pieniędzy. Z czystym sumieniem możemy go polecić!

Norbert Olbert

Szybki kontakt, profesjonalne podejście do klienta, i rozsądna cena! Tego właśnie szukałem! Dodatkowo jako jedyna firma zaoferowała w cenie projekt 3d, w którym będę mógł się przejść po domu już na etapie projektowania, co wyeliminuje nieprzemyślane pomysły. Polecam każdemu planującemu budowę domu.

5.0 (7 opinii)
A-1 Projekt Małgorzata Blecharczyk - Biuro Projektowe Wrocław

Pierwszorzędne Biuro Projektowe

 • Wrocław
 • A-1 Projekt Małgorzata Blecharczyk

Właśnie wybierasz solidnego profesjonalistę do realizacji swoich planów? A-1 Projekt Małgorzata Blecharczyk jest na to skuteczną metodą. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 (1 opinia)
Architekt Ilona Paprocki - Architekt Wrocław

Architekt Ilona Paprocki

 • Wrocław
Marek Guba

Pani Ilona robiła nam adaptację projektu oraz załatwiała za nas wszystkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę - wszystko poszło bardzo dobrze i do tego szybciej niż zakładałem. Bardzo doceniam łatwość kontaktu zarówno w znaczeniu odbierania telefonu / oddzwaniania, jak i wyczerpującego odpowiadania na wszelkie pytania które mi się pojawiły w głowie w czasie całego procesu (a było ich sporo). Serdecznie polecam współpracę z Panią Iloną.

Adam Voitz

Zleciłem wykonanie projektu i doprowadzenie do etapu rozpoczęcia budowy kompleksu kilku domków rekreacyjnych.W moim przypadku biuro zrealizowało w 100 procentach.Z mojej strony były tylko sugestie bo projekt, który mi przedstawiono spełniał moje oczekiwania.Wszelkie opinie, konsultacje, czynności administracyjne mnie nie zajmowały.Jestem bardzo zadowolony z efektu współpracy, czasu realizacji, komunikacji.Polecam

Wojciech Adamski

Z Panią Iloną ze względu na dość skomplikowaną sprawę w moim przypadku byłem w stałym kontakcie. Zawsze odbiera telefony, szybko odpisuje. Uprzejmie i cierpliwie tłumaczy zawiłości również prawne, co mnie zaskoczyło, a w moim przypadku okazało się to bardzo istotne ze względu na niejednoznaczne przepisy, mnóstwo ograniczeń w MPZP i opór urzędników. Myślę, że dzięki wiedzy Pani Architekt nie musiałem korzystać z prawnika i drogi sądowej aby osiągnąć decyzję. Architekt i człowiek z klasą, pełny profesjonalizm. Polecam.

5.0 (20 opinii)
Artel Pracownia Projektowa - Architekt Wrocław

Artel Pracownia Projektowa

 • Wrocław
Piotr Kuczkowiak

Doskonały kontakt z projektantem. Wszystkie uzgodnienia przebiegły szybko i sprawnie. Otrzymaliśmy pozwolenie w krótkim czasie. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Polecamy projektanta!

Anna J

Adaptacja projektu budowlanego. Dokumentacja projektowa przygotowana sprawnie, szybko i kompetentnie :) Dobry kontakt, szybka reakcja na potrzeby.... Jestem zadowolona ze współpracy. Polecam!

5.0 (4 opinie)
MK Projekt Aleksander Klimas - Biuro Architektoniczne Wrocław

Dobre Biuro Architektoniczne

 • Wrocław
 • MK Projekt Aleksander Klimas

To dobre biuro architektoniczne z terenu Wrocławia to prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają solidne doświadczenie. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

5.0 (2 opinie)
PAPS Pracownia Architektury - Biuro Projektowe Wrocław

PAPS Pracownia Architektury

 • Wrocław

Zlokalizowaliśmy specjalnie dla Ciebie niezrównaną usługę biura projektowego. Profesjonaliści z PAPS Pracownia Architektury zaplanują i dokładnie zakończą zadanie. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (6 opinii)
CUBE:TURA Architekt Paulina Cygnar - Usługi Projektowe Wrocław

CUBE:TURA Architekt Paulina Cygnar

 • Wrocław
Magdalena J.

Profesjonalne i rzetelne podejście do tematu jakim był projekt domu jednorodzinnego. Wszystkie etapy współpracy przebiegały bezproblemowo i terminowo aż do uzyskania pozwolenia na budowę. Pani Paulina uwzględniła wszystkie nasze potrzeby a zawiłości formalno-prawne jasno wytłumaczyła. Serdecznie polecam.

5.0 (2 opinie)
Rocaille - Usługi Architektoniczne Wrocław

Rocaille

 • Wrocław
Agnieszka Figlak

Korzystałam z usług p. Przemysława do wykonania projektu domu "szytego na miarę" (230m2). Mimo moich hardcoreowych wymagań (basen na piętrze, przeszklony róg domu, salon bez sufitu) podołał wykonaniu bardzo dobrego i SOLIDNEGO projektu! Bardzo szczegółowo podszedł do każdego aspektu - od ocieplenia, media po optymalne zastosowanie wnętrza. Serdecznie dziękuję i polecam każdemu, kto potrzebuje profesjonalisty znającym się na temacie od A do Z.

Ewelina Gruszka

Bardzo polecam usługi projektowe! Komunikacja klarowna w trakcie całego procesu, a jakość wykonania tak jak sobie wymarzyłam. Rzadko się spotyka takich profesjonalistów jak pan Przemysław.

Agnieszka Kuczaj

Serdecznie polecam! Pan Przemysław to kreatywny i kompetentny architekt! Zawsze można liczyć na poradę i pomysł, który potrafi odwrócić koncepcję o 180 stopni!

5.0 (4 opinie)
Pracownia Projektowa Architea - Firma Architektoniczna Wrocław

Profesjonalna Firma Architektoniczna

 • Wrocław
 • Pracownia Projektowa Architea
Mateusz I.

Pani Ewa (właściciel firmy) to bardzo kompromisowa osoba - przy atrakcyjnym cenniku oferuje kompleksowe, fachowo wykonane usługi ze wsparciem kompetentnych i doświadczonych w branży specjalistów. W moim przypadku skorzystałem z usług Architea do adaptacji projektu typowego. Krótki termin realizacji, zawsze szybka dyspozycyjność, skuteczne wyjaśnienie zawiłości formalnych i wyrozumiałe podejście to ważne aspekty dla osoby, która buduje swój pierwszy dom. Myślę, że nie mogłem trafić lepiej. Polecam!

5.0 (3 opinie)
Castro Development Facility Managment - Architekt Wrocław

Castro Development Facility Managment

 • Wrocław
Usługi Medyczne

POLECAM Konkretna oferta, jasny i przejrzysty cennik, wszystkie watpliwości można dogadać telefonicznie LUB ONLINE. Korzystałam z kompleksowego sprzątania po remoncie LOKALU UŻYTKOWEGO , bo ekipa remontowa zostawiła mi niezły bałagan. Wszystko zostało super wysprzątane. DZIĘKUJĘ . WROCŁAW FABRYCZNA

5.0 (2 opinie)

Opinie i porady najlepszych architektów

Jeśli interesują Cię opinie na temat architektów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wrocławia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizacje projektów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
AJR STUDIO ARCHITEKTURY - Firma Architektoniczna Wrocław

AJR STUDIO ARCHITEKTURY

 • Wrocław

AJR STUDIO ARCHITEKTURY świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z Wrocławia i okolic. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się już teraz - warto.

5.0 (1 opinia)
M-S-Z ARCHITEKT MARCIN SZAFRAŃSKI - Usługi Architektoniczne Wrocław

M-S-Z ARCHITEKT MARCIN SZAFRAŃSKI

 • Wrocław
Martyna Świerczyńska

Super współpraca, mogłam liczyć na fachową pomoc. wszystkie moje wątpliwości były cierpliwie wyjaśniane - efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. jesteśmy zachwyceni przestrzenią. szczerze polecam!!

Witold Szwedkowski

Już na pierwszym spotkaniu z Szafrańskim udaje się znaleźć podstawę dla poszukiwanych rozwiązań. Kolejne etapy współpracy to dopracowywanie szczegółów koncepcji, a finalnie również realizacji. Współpraca z Szafrańskim to czas i pieniądze dobrze zainwestowane. Polecam.

5.0 (3 opinie)
Anima Warsztat Architektury - Firma Architektoniczna Wrocław

Dobra Firma Architektoniczna

 • Wrocław
 • Anima Warsztat Architektury
Engineering Consulting

Usługi na bardzo wysokim poziomie na każdym etapie projektu - zaangażowanie w projekt, wiedza i umiejętności oraz obsługa całego procesu inwestycyjnego.

5.0 (1 opinia)
Małgorzata Czaban - Biuro Projektowe Wrocław

Świetne Biuro Projektowe

 • Wrocław
 • Małgorzata Czaban

Usługi architektoniczne to życiowa pasja tego biura projektowego - są jednymi z najlepszych w tej dziedzinie. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (4 opinie)
NOVI Architektura - Usługi Projektowe Wrocław

Solidne Usługi Projektowe

 • Wrocław
 • NOVI Architektura
Joanna Dutka

Współpraca z architektem układała się bardzo dobrze. Mogliśmy liczyć na rzetelne informacje w kwestiach dotyczących domu niskoenergochłonnego, a przy tym byliśmy pod wrażeniem ogromnej kreatywności Pana Łukasza. Cały projekt został zrealizowany zgodnie z naszymi wytycznymi, planami i oczekiwaniami. Mieliśmy w pełni zaufanie do wszelkich uwag i rad ze strony architekta, ponieważ ani na chwilę nie wątpiliśmy w jego wiedzę i kompetencje. Śmiało polecamy usługi architekta Łukasza Wróblewskiego i firmy NOVI Architektura.

Marcin Mrozek

Z dużą przyjemnością mogę polecić firmę Novi Architektura oraz osoba Pana Łukasza. Bardzo pomysłowy, dobrze rozumiejący potrzeby Klientów oraz sumienny człowiek. Wzorowo wywiązał się z zaprojektowania domu naszych marzeń. Pozdrawiamy Patrycja i Marcin

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Dobry Architekt

 • Wrocław
 • INTEGO Sp z o.o.
Patrycja Andrzejewska

Firma ktora zgłosiła sie poprzez Oferteo to strzał w 10! Rzetelnie, sprawnie, uczciwie! Na pewno nie poradzilibyśmy sobie sami ze znalezieniem takiego wykonawcy w tak krótkim czasie, jaki umożliwiło nam Oferteo. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno wrócimy tu z każdą przyszłą ofertą współpracy, bo Oferteo to najlepsze miejsce, aby znaleźć rzetelnych i solidnych wykonawców. Polecamy wszystkim znajomym, bez wychodzenia z domu, kontrahenci dosłownie sami się pojawiają!

Piotr Maszot

Powierzyliśmy spółce Intego przygotowanie dokumentacji do rozpoczęcia budowy. Usługa została wykonana bardzo dobrze mimo problemów w urzędach. Polecam

Agnieszka Cieślar

Firma Intego to rzetelność i determinacja w działaniu. Są elastyczni i terminowi. Jestem bardzo zadowolona z projektu domu oraz obsługi formalno- prawnej i zdecydowanie polecam. Firma frontem do klienta.

5.0 (5 opinii)
VOGT-CON MACIEJ VOGT - Biuro Architektoniczne Wrocław

VOGT-CON MACIEJ VOGT

 • Wrocław
Marcin Markowski

Z firmą VOGT-CON współpracuję od lat w zakresie projektów wykonawczych żelbetowych elementów prefabrykowanych. Cenię sobie profesjonalizm i rzetelne podejście do tematu. Terminowość i dokładność wykonanych prac projektowych jest dodatkowym atutem. Polecam jako godnego zaufania specjalistę w branży konstrukcyjnej.

Piotr Niciejewski

Pan Maciej Vogt jest godnym polecenia projektantem. Współpracujemy z nim od 6 lat. Projekty wykonywane są z należytą starannością i terminowo. Serdecznie polecamy firmę VOGT-CON.

5.0 (2 opinie)
art & designe & sculpture JORAM - Architekt Wrocław

art & designe & sculpture JORAM

 • Wrocław
Małgorzata Frączek

Pani architekt Ela zaprojektowała dla nas dom i załatwiała procedury pozwolenia na budowę w urzędach. W trakcie projektu zmienialiśmy zamysł kilka razy, ale to nie było przeszkoda w pracy, pani architekt była cierpliwa i fachowo doradzała, żebyśmy mogli znaleźć dla siebie najlepsze rozwiązane. Przyjęła również obowiązki kierownika budowy. Bardzo dobry kontakt z panią architekt.

Jadwiga Rosa

Firma projektowa JORAM jest autorem projektu generalnej przebudowy zabytkowego domu, łącznie z uzyskaniem w urzędach wszelkich uzgodnień i pozwolenia na budowę oraz projektu wnętrz. Pani architekt potrafiła wydobyć z "wiejskiej chałupy" perełkę: odtworzyć dawne, pierwotne ceglane sklepienia, zamurowane okna, przywrócić pierwotne funkcje pomieszczeń, fragmenty ścian szachulcowych i dać drugie życie posadzce z pięknych starych płytek i drewnianej podłodze z szerokich desek, jakich dziś się nie uświadczy. Nowy styl i charakter domu przyciąga do nas bardzo wielu gości, co niewątpliwie jest zasługą p. architekt Eli, którą gorąco polecam.

Teresa K.

Jestem bardzo zadowolona z usług pracowni projektowej JORAM, która zaprojektowała mi na nowo całe mieszkanie, łącznie z przebudową przestrzeni i funkcji. Bardzo dobry kontakt z panią architekt, jest doskonałym fachowcem, z wielkim wyczuciem stylu i piękna. Polecam, Teresa.

5.0 (5 opinii)
PRACOWNIA PROJEKTOWO WYKONAWCZA ARCH.AS ANITA STĘZYCKA - Usługi Projektowe Wrocław

Świetne Usługi Projektowe

 • Wrocław
 • PRACOWNIA PROJEKTOWO WYKONAWCZA ARCH.AS ANITA STĘZYCKA

Architekt z właściwym doświadczeniem w kwestii świetnych usług projektowych śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

4.5 (8 opinii)
M2zone Pracownia Architektoniczna - Biuro Architektoniczne Wrocław

Znakomite Biuro Architektoniczne

 • Wrocław
 • M2zone Pracownia Architektoniczna
Józefa Migorka

Witam serdecznie, jestem bardzo zadowolona z wykonanych prac. Wszystko sprawnie solidnie i bezproblemowo. Fachowe doradztwo w zakresie wykończenia wnętrz. Polecam skorzystanie z usług tej firmy.

Piotr Wasilewski

Witam, mieliśmy do zrobienia tynki cementowo wapienne zewnętrzne na trójwarstwowym murze. Cała usługa została wykonania bez zarzutu wraz z materiałem. Firma dysponowała kompletnym sprzętem. Żadnych ukrytych kosztów. Polecam.

5.0 (5 opinii)
AP2 Paweł Bartela - Biuro Architektoniczne Wrocław

AP2 Paweł Bartela

 • Wrocław

Wykonujemy usługi w zakresie: · analizy lokalizacyjne · prezentacje i wizualizacje · koncepcje programowo – przestrzenne · adaptacje gotowych projektów budowlanych · projektów budowlanych, przetargowych i wykonawczych · projektów branżowych i technologicznych · dokumentacji technicznej i technologicznej · sporządzanie kosztorysów i harmonogramów · opracowywanie dokumentacji powykonawczej · prowadzenie nadzorów autorskich i inwestorskich · pomoc przy uzyskaniu pozwolenia na budowę Od 1999 roku wykonujemy dokumentację dla firm i osób fizycznych. Współpracujemy z wieloma inżynierami branży architektonicznej, konstrukcyjnej, sanitarnej, technologicznej, elektrycznej. Projektujemy budynki energooszczędne, ekonomiczne i funkcjonalne.

5.0 (1 opinia)
Projektownia-Studio www.projektownia-studio.pl - Usługi Architektoniczne Wrocław

Projektownia-Studio www.projektownia-studio.pl

 • Wrocław
Arek Błaut

Zdecydowane 5/5. Właśnie zamieszkaliśmy w mieszkaniu, które powierzyliśmy Pani Natalii w zakresie projektu i koordynacji prac wykończeniowych. Projekt: Mimo, że poza kilkoma praktycznymi kwestiami, nie mieliśmy sprecyzowanych wymagań co do wyglądu mieszkania, praktycznie już pierwszy projekt i wizualizacja urzekły nas. Projekt jest bardzo nowoczesny i estetyczny, na każdym etapie projektowania mogliśmy liczyć na praktyczne porady co lepiej się sprawdza a co gorzej, co się łatwiej sprząta, co jest mniej awaryjne, itp. Sam projekt był też bardzo czytelny dla wykonawców i na każdym etapie nie pozostawiał miejsca na niekontrolowaną inwencję twórczą. Koordynacja wykonania: z Panią Natalią dostaliśmy propozycję sprawdzonych wykonawców i w większości polegaliśmy na poleceniach. Od początku do końca zawsze można było liczyć na Panią Natalię, która zawsze była pod telefonem i bardzo szybko reagowała. To co jest najważniejsze w tym etapie, to fakt, że udało się zakończyć wszystkie prace na czas i przeprowadziliśmy się dokładnie w terminie, który ustaliliśmy z Panią Natalią. Praktyczne wrażenia z mieszkania: Projekt wiadomo - był piękny, ale rzeczywistość weryfikuje teorię często dość brutalnie. Tutaj znowu bardzo pozytywne zaskoczenie, bo oprócz tego, że wszystko wygląda tak jak umawialiśmy się na początku, to jest jeszcze bardzo funkcjonalne. Każda rzecz w domu ma swoje miejsce, a przechowywanie nie zmniejsza przestrzeni. Pomieszczenia typu garderoba są pięknie oddzielone od reszty mieszkania i niesamowicie funkcjonalne. Projekt mimo że bardzo nowoczesny, to samo mieszkanie jest przytulne i takie "swoje". Polecenia: Sami dostaliśmy kontakt z polecenia i chyba najlepszym poleceniem jest to, że przy kolejnych inwestycjach, wracamy do Pani Natalii.

Mateusz Raabe

Zdecydowanie mogę polecić, od samego początku pełen profesjonalizm, rzeczowość i świetny kontakt, Pani Natalia jest doskonałym słuchaczem i świetnie odczytuje potrzeby klientów mimo, że sami klienci nie zawsze wiedzą co potrzebują. Ze swojej perspektywy mogę powiedzieć że skorzystanie z usług studia zaoszczędziło mi sporo czasu, energii i nerwów. Panujemy nad budżetem, wykonaniem, materiałami i formą, żona zadowolona więc czego chcieć więcej!

Michał Mierzwicki

Współpraca z Panią Natalią od samego początku układała się bardzo dobrze. Wszystkie nasze sugestie odnośnie projektów były uwzględniane, jednocześnie zawsze mogliśmy liczyć na cenne rady Pani Natalii. Podsumowując: Pani Natalia jest osobą kompetentną, niezwykle kontaktową o ponadprzeciętnym wyczuciu smaku i gustu w swoich projektach. Gorąco polecam.

5.0 (22 opinie)
Dom Pełen Energii Wrocław - Architekt Wrocław

Dobry Architekt

 • Wrocław
 • Dom Pełen Energii Wrocław

Ten architekt działa w rejonie Wrocławia i świadczy rozmaite usługi architektoniczne. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

4.94 (125 opinii)
FOXX DESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Biuro Projektowe Wrocław

Dobre Biuro Projektowe

 • Wrocław
 • FOXX DESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dlaczego jeszcze nie wybrałeś biura projektowego? FOXX DESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to doskonały wybór. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (2 opinie)
BRPB Jarosław Hotała - Usługi Architektoniczne Wrocław

Staranne Usługi Architektoniczne

 • Wrocław
 • BRPB Jarosław Hotała

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi architektonicznej BRPB Jarosław Hotała wybija się w branży. Reputację oddają rekomendacje szczęśliwych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

5.0 (4 opinie)
ABAKON Sp. z o.o. Sp. Komandytowa oddział Wrocław - Biuro Architektoniczne Wrocław

Niezawodne Biuro Architektoniczne

 • Wrocław
 • ABAKON Sp. z o.o. Sp. Komandytowa oddział Wrocław
Wojciech Halecki

Kompetentna kadra pracująca w Abakon Wrocław to klucz do sukcesu. Pani Karolina to osoba, która potrafi znaleźć odpowiedź na nawet najdziwniejsze pytania inwestora. Zawsze ma czas, żeby porozmawiać, rozwiać wątpliwości, znaleźć rozwiązanie trudnych kwestii, których w trakcie budowy zawsze znajdzie się sporo. Co więcej - kontakt ten nie kończy się po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki. Czujemy się bezpiecznie rozpoczynając budowę z firmą Abakon.

Maciej Kusiak

Do firmy Abakon trafiliśmy z polecenia znajomego. Aktualnie jestem przed przystąpieniem do realizacji inwestycji. Na etapie wyceny i podpisania umowy spotkałem się z miłą i profesjonalną obsługą. Etap pozyskiwania pozwolenia na budowę również uważam za udany - współpraca z projektantem przebiegała nienagannie. Po uzyskaniu pozwolenia przyszedł czas na szczegółowe uzgodnienia z inżynierem budowy - etap stresujący, z mnóstwem pytań. Na szczęście trafiliśmy na bardzo kompetentną osobę, która w miarę płynnie przeprowadziła nas - laików, przez ten etap. Współpracę na chwilę obecną oceniamy bardzo wysoko i cenimy sobie profesjonalizm firmy Abakon, oby było tak do zakończenia inwestycji :).

Anrzej Sarnowski

Jesteśmy dopiero na początku naszej drogi z firmą Abakon Wrocław,pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Pani Karolina z którą prowadziliśmy rozmowy podeszła do nas bardzo profesjonalnie. Bardzo miła i rzeczowa obsługa. Początek zachęcający,mamy nadzieję,że dalsze etapy też takie będą.

5.0 (8 opinii)
FRANCESCO DESIGN - Architekt Wrocław

Fantastyczny Architekt

 • Wrocław
 • FRANCESCO DESIGN
Paweł Rybak

Pani Arleta to pełen profesjonalizm. Od początku współpracy w sposób klarowny przedstawiała cele współpracy. Zawsze błyskawicznie odpowiadała na telefony, sms-y i e-maile z pełną dyspozycyjnością. Przy tym miała wizję końcowego projektu, z uwzględnieniem jego funkcjonalności, którą z dużym zaangażowaniem realizowała do finału. Nie odmawiała także pomocy i służyła swoim czasem, wiedzą oraz pomysłami w trakcie wcielania w życie Jej projektu. Przy tym bardzo kreatywna, energiczna i otwarta na wszelkie uwagi i sugestie. Dzięki takiej współpracy udało się zrealizować projekt nawet przed umówionym terminem. Wszystko to przy bardzo umiarkowanej cenie. Można tylko gorąco polecać. Paweł R.

Joanna Podeszwa

Francesco Design stworzyło fenomenalny projekt naszego domu. Efekt końcowy - MEGA! Przedstawione zostały świetne rozwiązania, bardzo praktyczne z punktu widzenia użytkownika. Biuro projektowe cechuje szybka możliwość konsultacji proponowanych rozwiązań. Dopełnieniem całości są nieszablonowe, kreatywne pomysły Francesco Design. Pomimo, że zdalny - świetny kontakt z Panią Arletą. Pani Arleta posiada fachową wiedzę. Potrafi słuchać klienta oraz dostosować się do jego wymagań. Gdybym miała jeszcze raz wybierać projektanta wnętrz - to TYLKO PANIĄ ARLETĘ!

Natalia Seweryn

Gorąco polecam pracownie projektową Francesco Design. Bardzo profesjonalne i całościowe podejście do projektowania wnętrz uwzględniające estetykę i funkcjonalność wnętrz. Ogromnym plusem jest możliwość szybkich konsultacji, proponowanych zmian czy korekt, a także możliwość doradztwa nawet po zakończeniu projektu. Pani Arleto dziękuję za projekt wymarzonego wnętrza.

5.0 (21 opinii)
Ogrodowe Szaleństwo - Biuro Projektowe Wrocław

Ogrodowe Szaleństwo

 • Wrocław

Każdy, kto planuje zakup dobrej usługi architektonicznej powinien koniecznie zgłosić się do tego biura projektowego i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Piękny dom drewniany lub murowany, w którym zakochasz się na całe życie, dzięki ich pomocy może zostać zaprojektowany na Twoje zlecenie.

5.0 (1 opinia)
Pracownia-MB • Architekt wnętrz - Biuro Architektoniczne Wrocław

Dobre Biuro Architektoniczne

 • Wrocław
 • Pracownia-MB • Architekt wnętrz
Agata Wróbel

Polecam serdecznie, współpraca z Panią Moniką na wysokim poziomie. Jako architekt wnętrz słucha i świetnie odpowiada na zapotrzebowanie i oczekiwanie klienta. Przygotowuje wspaniałe projekty, nie tylko pod względem wizualnym, a przede wszystkim funkcjonalnym! Z czystym sumieniem polecam, Jej projekty zachwycają swoim designem, Zdecydowanie czuć, że zostały stworzone z pasją! A efekt finalny to połączenie marzeń klienta i wyobrażeń na temat jego otoczenia, ogromnej wiedzy, doświadczenia oraz prawdziwej sztuki i dobrego gustu autorki. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! ❤️

Sebastian Ornat

Witam nigdy nie byłem za tym żeby korzystać z usług projektanta do Pani Moniki trafiłem z polecenie i na pewno nie żałuję wszystko wykonane z godnie z planem najmniejsze szczegóły zostały dopracowane. Świetny kontakt i zaangażowanie ze strony projektanta bardzo polecam.

Mateusz Artymiak

Miła i profesjonalna obsługa. Wszystkie kwestie szczegółowo omawiane z klientem. Pani Monika ma dar projektowania i do każdego klienta podchodzi indywidualnie z zaangażowaniem pełnym podziwu. Z całego serca polecam projektowanie wnętrz w tej nietuzinkowej pracowni.

5.0 (8 opinii)
Ranking Architektów obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór, Wrocław.
więcej...
Popularne frazy: architektoniczne Wrocław

Poradniki o architekturze

Planujesz budowę, rozbudowę lub przebudowę domu i zastanawiasz się, ile kosztuje projekt domu? Na rynku znaleźć można mnóstwo różnego rodzaju projektów, a ich ceny zależą od wielu czynników. Na ceny projektów domu wpływa m.in. rozmiar budynku, stopień skomplikowania, wybór materiałów, dodatkowe usługi. O tym, ile kosztuje projekt domu, decyduje też doświadczenie i renoma architekta. Jeśli więc chcesz ...

31.07.2023
Jaki rodzaj usługi projektowej Cię interesuje?