Architekt Poznań - Najlepsi w 2023

Najlepsi Architekci w Poznaniu, czerwiec 2023

1 269 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Architekt Poznań - Ranking Najlepsi 2023

Już 1269 Architektów z Poznania złożyło 82865 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie architeka może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Architektów w 2023 r. z Poznania.

Średnia ocena architektów w Poznaniu to 4.97 (na podstawie 2188 opinii).

Wszystkie firmy
Architekt Poznań
best badge
Janusz Olszewski

Na Dom Pełen Energii natknąłem się w Internecie myśląc o zakupie domu. Od pierwszego spotkania miałem pozytywne odczucia, zmieniliśmy koncepcję i zakup zastąpił pomysł budowy, ponieważ nie mam czasu sam zajmować się budową pomysł z Generalnym Wykonawcą przypadł mi do gustu, przez wszystkie etapy administracyjne zostałem przeprowadzony w zasadzie za rękę. Budowa przebiegała sprawnie, a niezależni fachowcy sprawdzający jakość wykonania poszczególnych etapów nie mieli większych zastrzeżeń. Na samym końcu budowy, tuż przed oddaniem budynku do użytkowania, nastąpiły opóźnienia po stronie DPE, jednak na tym polu firma również wykazała się podejściem proklienckim i wypłaciła kary umowne bez zbędnej zwłoki. Z czystym sumieniem polecam.

Anna Berwert

Właśnie zakończyliśmy pierwszy etap prac z firma DPE "Przygotowanie i fundamenty". Prace zostały rozpoczęte z małym opóźnieniem, ale to głownie przez zmianę w ostatniej chwili opcji lawy na płytę fundamentowa. Mimo tak krótkoterminowej zmiany wszystko odbyło się pomyślnie i profesjonalnie. Rysunek zmiany na płytę wykonany szybko i bezproblemowo. Prace wykonane starannie i na placu budowy zawsze porządek. Manager Budowy Pan Darek zawsze pod telefonem i gotowy na wyjaśnianie wszystkich spraw. Już nie mogę się doczekać aż się ściany zaczną pnąc do góry, ponieważ mieszkam zagranica dopiero za dwa tygodnie zobaczę budowę na "żywo".

Dawid Banaś

Polecam współpracę z firmą Dom Pełen Energii, firma godna zaufania. Budowa przebiegała zgodnie z zaplanowanym harmonogramem, a my dzisiaj cieszymy się nowym wspaniałym domem. Po zakończeniu współpracy Pan Marcin nadal jest bardzo pomocny i w przypadku wystąpienia problemów szybko reaguje i pomaga je rozwiązać.

4.93 (123 opinie)
Obsługa Inwestycji Budowlanych - Tomasz Urbanek - Usługi Architektoniczne Baranowo
best badge
Monika Wąsik

Usługi pana Tomasza zdecydowanie polecam każdemu inwestorowi zainteresowanemu stworzeniem indywidualnego projektu domu. Współpraca od samego początku układała się doskonale: pan Tomasz świetnie odgadywał nasze potrzeby, podsuwał bardzo dobre rozwiązania, uświadamiał nam problemy, z których nie zawsze zdawaliśmy sobie sprawę, a gotowy produkt to skrojony na miarę i doskonale przemyślany dom. W trakcie budowy zawsze mogłam liczyć na fachową pomoc i na precyzyjne odpowiedzi na pojawiające się pytania i problemy. Początkowe obawy dotyczące współpracy na odległość okazały się kompletnie bezpodstawne, a to wszystko jeszcze dodatkowo w bardzo konkurencyjnej cenie. Z całego serca polecam!

Grzegorz M.

Oferta złożona przez Pana Tomasza Urbanka cechowała się profesjonalizmem, rzeczowością i rozsądną ceną. Rozmowy merytoryczne, bardzo rzeczowe i konkretne. Już na pierwszym spotkaniu p.Tomasz przedstawił wstępny projekt domu oraz jego wizualizację. W ten sposób od razu ujął mnie swoim poziomem zaangażowania. Zawsze służył radą, przede wszystkim umie słuchać Klienta i dostosować projekt do jego potrzeb. Kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny był i jest nadal bardzo dobry, pomimo sfinalizowania zlecenia. Jeśli ktoś szuka dobrego architekta to szczerze mogę polecić usługi Pana Tomasza, ponieważ jest to profesjonalista, a do tego przemiły człowiek.

Krzysztof Jaworski

Firma Obsługa Inwestycji Budowlanych -Tomasz Urbanek to Firma z doświadczeniem zarówno w projektowaniu, kosztorysowaniu i prowadzeniu robót budowlanych. Wykonała dla naszej Firmy zlecenia na projektowanie, kosztorysowanie i inwentaryzację. Współpraca układa się bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Będziemy w dalszym ciągu korzystali z usług tej Firmy. POLECAM

5.0 (63 opinie)
Biuro Projektów Budowlanych - Wojciech Żurczak - Firma Architektoniczna Poznań
best badge
Tomasz Klim

Współpracę z Panem Wojciechem Żurczak oraz jego Biurem Projektów Budowlanych oceniam bardzo pozytywnie. Cała współpraca, od pierwszego spotkania do ostatniego przebiegła bardzo fachowo, rzeczowo i sprawnie a na dodatek w sympatycznej i miłej atmosferze. Pan Wojciech bardzo szybko odpowiadał na emaile oraz kontakt telefoniczny, dzielił się również cennymi poradami. Projekt budowlany wraz z pozwoleniem na budowę oraz tablicą odebrałem od Pana Wojciecha osobiście, gdyż wszystkie formalności w tzw. urzędach załatwił za mnie. Obecnie jestem na etapie wyboru wykonawców, gdzie pojawiają się różne wątpliwości i pytania. Sporo tych pytań kieruję do Pana Wojciecha, który chętnie udziela odpowiedzi oraz przekazuje cenne uwagi. Cena za usługę konkurencyjna!! Tomasz z Poznania

Piotr Stachowski

Solidna i rzetelna firma. Kompleksowa i profesjonalna obsługa procesu projektowania od wstępnej koncepcji, przez modyfikacje, gotową koncepcję, gotowy projekt i uzyskanie pozwolenia na budowę. Bardzo dobrze i sprawnie proceduje dokumentację w urzędzie. Przez ujmujące i łagodne podejście do klienta jak i do urzędników potrafi bezkonfliktowo i zaskakująco sprawnie rozwiązywać problemy i osiągać pozytywny efekt. Posiada wiedzę i rozeznanie na rynku budowlanym, deweloperskim w zakresie cen usług i materiałów, oraz alternatywnych rozwiązań architektonicznych, popytu, podaży przez co potrafi doradzić optymalne rozwiązanie i wybrać opcję wypośrodkowaną dla docelowego klienta.

Joanna I

Biuro Projektów Budowlanych - Wojciech Żurczak wykonywało dla nas indywidualny projekt domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Poznaniu. Pan Wojciech wywiązał się ze swojej pracy terminowo i rzetelnie. Zawsze mogliśmy liczyć na jego pomoc. Cechuje go olbrzymia empatia i niesamowita cierpliwość co pozwoliło stworzyć projekt, który spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Z pełnym przekonaniem polecamy usługi tego biura. Joanna i Robert.

5.0 (57 opinii)
Techbud-Projekt, Wojciech Maik - Architekt Dopiewo
best badge
Marcin Szubiński

Cieszę się, że się nie zniechęciłem początkowym tymczasowym utrudnionym kontaktem z Panem Wojtkiem, który wówczas był mocno zagoniony. Podczas budowy współpraca przebiega PERFEKCYJNIE. Pan Wojtek to nasze ogromne oparcie i opoka. Mój budowlany "Tatuś" :) Super wychwytuje wszystkie niedociągnięcia wykonawcy i egzekwuje ich naprawę. Na budowie jest co kilka dni i zachowuje się jak prawdziwy Kierownik Budowy, a nie tylko nadzorca!

Marcin Szóstak

Najlepszy inżynier, kierownik budowy, nadzór inwestorski z jakim miałem do czynienia przy okazji budowy domu. Ma rzetelną, fachową wiedzę, dobrze nadzoruje wykonawców, jest szczery i potrafi doradzić najlepsze rozwiązania biorąc również pod uwagę możliwości finansowe inwestora. Jest błyskotliwy i pomysłowy. Znajduje bez zbędnej zwłoki sensowne rozwiązania każdego potencjalnego problemu. Na budowie bywa tak często, że raczej nie zdarzyło mi się go nie spotkać. Potrafił się pojawić nawet w sobotę czy w niedzielę jak uznał, że "budowa" tego od niego wymaga. W budownictwie ze świecą szukać takich ludzi dla tego polecam i będę polecał Pana Wojtka każdemu komu przyjdzie postawić "cztery ściany"!!!

Agnieszka Bukowiak

Firma godna polecenia. Pan Wojciech jest osobą bardzo sympatyczną, która do swoich zobowiązań podchodzi bardzo poważnie. Jest w stałym kontakcie z wykonawcą oraz z inwestorem. Potrafi doradzić i nanieść do projektu poprawki. Jest z Nim bardzo dobry kontakt a żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam.

4.83 (36 opinii)
Buwoz Sp. z o.o. - Usługi Projektowe Poznań
best badge
Kasia Marciniak

Jakiś czas temu odebraliśmy klucze od naszego domu i z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę BUWOZ. Dom został wybudowany bardzo starannie z dbałością o szczegóły. Firma otwarta na zmiany i bardzo pomocna, zamówiliśmy kilka dodatkowych rozwiązań i wszystko zostało zrobione tak jak chcieliśmy. Wszystko sprawnie i w przyjaznej atmosferze, profesjonalne podejście do klienta. Na etapie wykończenia, które prawie całkowicie postanowiliśmy zrobić sami, nieoceniona pomoc merytoryczna Pana Tadzia. Aktualnie mieszkamy już ponad 2 miesiące w swoim wymarzonym domku i nadal możemy liczyć na wsparcie w przypadku jakichkolwiek spraw dotyczących nowego domu. To była czysta przyjemność kupić dom od firmy Buwoz. Tak powinien traktować swoich klientów każdy deweloper.

Remigiusz Kalla

Projekt BUWOZ przyciągnął nas przez świetnie zaprojektowaną przestrzeń. Funkcjonalny układ, masę dziennego światła wpadającą przez duże okna, budynek został wykonany z bardzo dobrych materiałów. Charakteryzuje się małym zapotrzebowaniem na energię. Świetny kontakt z Deweloperem, ewentualne problemy rozwiązywane sprawnie i na bieżąco, realizacja umowy zgodnie z zapisami. Polecam 10/10 Pozdrowienia dla Pana Filipa i Pana Tadzia.

Agnieszka Wybieralska

Z czystym sumieniem polecam firmę BUWOZ. Zakupione mieszkanie jest wykończone na wysokim poziomie, a deweloper zadbał o każdy najmniejszy szczegół. Zainteresowaliśmy się tym budownictwem już w październiku na etapie budowy i od tamtego czasu nigdy nie było problemu z komunikacją. Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontaktu z Panem Filipem oraz z możliwości małych zmian na własne potrzeby na wczesnym etapie budowy. Ekipa budowlana również zdobiła dużą robotę- inni fachowcy od wykończenia bardzo pozytywnie wypowiadali się na temat jakości. Mieszkanie bardzo przestrzenne, a miejsce na ogródek idealnie wygospodarowane. 🌳 Dookoła cisza i spokój, dla osób uciekających od miejskiego zgiełku idealne. Przesympatyczni ludzie, którzy prowadzą firmę i z nią współpracują „sprzedali” nam to miejsce bez namawiania. Bardzo polecam i liczę, że kontakt pozostanie dalej na tak samo dobrym poziomie! 😊🏡

5.0 (29 opinii)
Studio MC Pracownia Architektoniczna - Firma Architektoniczna Poznań
best badge
Maciej M.

Fachowość i zaangażowanie. Dobra komunikacja, usługa wykonana w terminie zgodnie z ustaleniami. Bardzo polecam.

5.0 (7 opinii)
PROYKA Architektura - Architekt Osiniec
best badge
Mikołaj Kabaciński

Pani Kasia przygotowywała dla Mnie projekt domu. Całość współpracy oceniam bardzo wysoko, usługa wykonana sprawnie, szybko, profesjonalnie i rzetelnie! Dodatkowo elastyczne i nieszablonowe podejście sprawia, że projekt domu jest nowoczesny, ale dalej spójny z koncepcją przedstawioną na początku współpracy. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić usługi Pani Kasi.

Mariusz Dożynka

Projekt wypadł świetnie, dom w stylu stodoły pięknie się prezentuje, a jego funkcjonalność sprawia, że życie staje się lepsze. Przyjemnie chłodzi latem i dobrze trzyma ciepło zimą, a dla żony i dzieci, które są zmarzluchami, to duży plus. Nie straszne nam podwyżki cen ogrzewania/gazu. Współpraca z Panią Kasią na najwyższym poziomie, w każdym aspekcie potrafi perfekcyjnie doradzić i zastosować kompromis między ceną, a estetyką. Polecam z całego serca.

Andrzej Kabaciński

Bardzo mile wspominam współpracę z Panią Katarzyną ,podkreślam jej wiedzę ,fachowość i otwartość na moje uwagi dotyczące projektu. Polecam firmę PROYKA.

5.0 (5 opinii)
Eurodom Karol Okoński - Firma Architektoniczna Poznań
best badge
nie podano

Pan Karol( właściciel firmy) - fantastycznie do nas podszedł jako potencjalnych klientów. Bardzo nam się spodobała rzetelność, uczciwość i duża wiedza. Polecam współpracę z z tą firmą. Pozdrawiam

5.0 (3 opinie)
CUBO ARCHITECTS - Biuro Projektowe Poznań
best badge
Jerzy S.

Pan Paweł wykonał dla Mnie dwa fantastyczne projekty architektoniczne. Wyróżnia go nowoczesne podejście do bryły budynku jednocześnie budynki są bardzo funkcjonalne, Pan Paweł pracuje z klientem cały czas, przygotowuje odpowiednie wizualizacje, na bieżąco wprowadza zmiany, pracuje z detalami już na etapie realizacji. Mnie jako klientowi przyjemnie pracuje się z takim młodym zespołem, który słuchając potrzeb klienta dba by projekt był estetyczny, dopasowany do potrzeb i spełniał wszystkie oczekiwania. Gorąco polecam.

5.0 (2 opinie)
Projekt X Joanna Skrzypczak - Usługi Architektoniczne Poznań
best badge
Natalia Z.

Polecam Projekt X. Wspòłpraca przebiegła bardzo dobrze i przy tym sprawnie.

5.0 (2 opinie)

Więcej Architektów z Poznania

MACIEJ ORGANISTA ARCHITEKT - Usługi Architektoniczne Poznań

Staranne Usługi Architektoniczne Poznań

 • Poznań
 • MACIEJ ORGANISTA ARCHITEKT
Marek Bartkowiak

Doświadczenie zawodowe architekta pozwoliło bezproblemowo zrealizować założoną przez nas koncepcję domu a dodatkowo jego wizja budynku połączyła klasyczną bryłę z nowoczesnością

Aleksandra Wyrembelska

Godny polecenia, solidny, zaangażowany a przede wszystkim z bogatym doświadczeniem. Zaprojektowany budynek jest oryginalny, nowoczesny a jednocześnie praktyczny i funkcjonalny. Najważniejsze dla nas że czujemy się zaopiekowani przez cały czas realizacji inwestycji.

5.0 (4 opinie)
STRUKTERIA projekty domów - Architekt Poznań

To jedna z najlepszych firm architektonicznych zatrudniających architektów z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace w miejscowości Poznań i w okolicy. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 (1 opinia)
JC ARCHITEKCI - Biuro Architektoniczne Poznań
MARCIN ANDRZEJEWSKI

POLECAM W 100% PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PRACY I TEMATU PROJEKTU. DUŻA POMOC WE WSZYSTKICH FORMALNOŚCIACH URZĘDOWYCH I NIE TYLKO. A JEŚLI CHODZI O PROJEKT TO OGROMNA KREATYWNOŚĆ W TWORZENIU KONCEPCJI PROJEKTU, DOKŁADNA ANALIZA POTRZEB ZLECENIODAWCY. DUŻA ZNAJOMOŚĆ NOWYCH TECHNOLOGI I TRENDÓW W BUDOWNICTWIE I ARCHITEKTURZE. GDYBYM MIAŁ DOKONAĆ WYBORU PO RAZ DRUGI NIE ZMIENIŁ BYM GO. FIRMA JC ARCHITEKCI TO UCZCIWE I PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PRACY. POLECAM.

Karolina Mnich

Pani Joanna podjęła się adaptacji projektu naszego domu. Uważam, że nie mogliśmy trafić lepiej :) Pani Joanna jest profesjonalistą w każdym calu. Usługa została wykonana w ekspresowym tempie. Pani Joanna zajęła się również wszelkimi sprawami administracyjnymi związanymi z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Polecam gorącą usługi firmy JC Achitekci !!!

Adam Kryszak

Współpracę z panią arch. Joanną Czarnecką oceniamy bardzo pozytywnie. Jest to osoba, którą cechuje pełen profesjonalizm, umiejętność słuchania oraz elastyczność. Potrafiła ona poskładać nasze (nie zawsze precyzyjne) myśli i wizje w kilka koncepcji, które ostatecznie ewoluowały w finalny projekt naszego wymarzonego domu. Podczas wspólnej pracy nad koncepcją naszego domu ceniliśmy porady, wskazówki i propozycje zarówno natury technicznej, jak również te dotyczące funkcjonalności różnych rozwiązań, co wynika z wiedzy i doświadczenia pani architekt. Dużą pomocą była również obsługa wszelkich formalności niezbędnych do otrzymania pozwolenia na budowę. Nasze spotkania wspominamy jako czas kreatywnej i owocnej współpracy przebiegające w sympatycznej atmosferze.

5.0 (7 opinii)
ARTES Studio Architektury - Usługi Projektowe Poznań

Wyjątkowe Usługi Projektowe Poznań

 • Poznań
 • ARTES Studio Architektury

Nie wątp w wieloletnie doświadczenie ARTES Studio Architektury. Ta renomowana firma architektoniczna jest szanowana w branży w okolicy Poznania za gruntowne podejście do usług projektowych. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

5.0 (2 opinie)
NINE ATELIER - Usługi Projektowe Poznań

NINE ATELIER

 • Poznań
Katarzyna Trzcińska

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy projektowej, która zaprojektowała moje wnętrza. Komunikacja z wykonawcami była bardzo przyjemna i profesjonalna, a efekt końcowy zrealizowanego projektu wnętrz przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Polecam tę firmę każdemu, kto poszukuje nie tylko pięknie zaprojektowanych, ale przede wszystkim funkcjonalnych i praktycznych wnętrz.

Piotr Guśliński

Pan Kamil wykonał dla mnie projekt domu jednorodzinnego po wnikliwej analizie i wielu rozmowach dotyczących naszych potrzeb. Projekt wyszedł fajny- taki jak oczekiwaliśmy, kontakt odbywał się na bieżąco, nie było problemów z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Wszystko odbyło się jak powinno być.

Tomek P.

Projekt zmiany elewacji budynku i otaczającej nieruchomość architektury ogrodowej - łącznie z ogrodzeniem, wykonany w sposób bardzo sprawny i zgodnie z wcześniej wspólnie ustaloną wizją. Projekt w pełni zaakceptowany bez jakichkolwiek zmian i poprawek. Firma godna polecenia!

5.0 (8 opinii)

Dołącz do naszych Architektów w Poznaniu

Działasz na rynku jako Architekt i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

ARCHIspot - biuro architektoniczne Poznań - Firma Architektoniczna Poznań

Uwierz w kompetentną kadrę ARCHIspot - biuro architektoniczne Poznań. Ta renomowana firma architektoniczna jest rozchwytywana w branży w rejonie Poznania za kompletne podejście do usług projektowych. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

5.0 (5 opinii)
MARIUSZ GRAMOWSKI Pracownia Projektowa - Biuro Projektowe Poznań
Alicja Z.

Bardzo profesjonalne podejście do realizowanego zadania, adekwatne do tego zaangażowanie i co było dla mnie najważniejsze kompleksowy nadzór nad wszystkimi działaniami w trakcie trwania inwestycji. Zdecydowanie polecałabym współpracę z tą pracownią.

5.0 (2 opinie)
mu-ma architekci Rafał Mroczkowski - Architekt Poznań
4expo

Kreatywny projekt, dobra reakcja na sugestie klienta, dobra współpraca. Polecam.

5.0 (1 opinia)
Mari Studio Projektowe - Biuro Architektoniczne Poznań

Mari Studio Projektowe to fenomenalne biuro architektoniczne - nie ma sobie równych w regionie. Przekonaj się na własne oczy! Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać ofertę.

5.0 (3 opinie)
DAM-DAM studio Adam Pocztarek - Architekt Poznań

Nawiąż kontakt z DAM-DAM studio Adam Pocztarek jeśli szukasz dobrych architektów oferujących swoje usługi na terenie Poznania lub w okolicy. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

5.0 (2 opinie)

Porównanie cen i kosztów architekta w Poznaniu

Szukasz cenników architektów? Ceny usług projektowych zależą od wielu czynników, takich jak rozmiar projektu, stopień skomplikowania, ilość prac projektowych, materiały, a także renoma biura projektowego lub architekta. Warto jednak wybrać sprawdzonego fachowca do zaprojektowania domu lub wnętrza, ponieważ dobry architekt z pewnością dostosuje projekt do Twoich wymagań i potrzeb, a także podejdzie indywidualnie do każdego projektu.

Szeszuła Architekci - Firma Architektoniczna Poznań

Godna Zaufania Firma Architektoniczna Poznań

 • Poznań
 • Szeszuła Architekci
Maria Z.

Profesjonalizm i świetna komunikacja na każdym etapie współpracy. Jesteśmy pod dużym wrażeniem wszystkich etapów pracy projektowej!

5.0 (1 opinia)
MAD Studio Projektowe - Biuro Architektoniczne Poznań

Solidne Biuro Architektoniczne

 • Poznań
 • MAD Studio Projektowe
Adam M.

Z Panią Mają współpracowaliśmy już dwukrotnie, raz zaprojektowała nam pomieszczenie biurowe, drugim razem całe mieszkanie. W obu przypadkach byliśmy bardzo zadowoleni, wzorowy kontakt, szybka realizacja. Brak zastrzeżeń.

5.0 (3 opinie)
Credo Piotr Najewski Architekt - Firma Architektoniczna Poznań
Jolanta R.

Trudno dobrać słowa do pracy jaką wykonał Pan Piotr myślę, że dokonał niemożliwego! Będzie najbardziej trafne, sposób w jaki zaprojektował Nam rozbudowę domu, przeszła Nasze oczekiwania i z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że spełnił Nasze marzenia. Dziękujemy.

5.0 (1 opinia)
Piotr Banach Architekci - Firma Architektoniczna Poznań

Wierzymy, że architektura jest oprawą ludzkiego ruchu. Istotne są dla nas Twoje pasje, zwyczaje i komfort. Życie to ciąg różnorodnych aktywności, który kreatywnie przedstawiamy w formie budynków.

5.0 (1 opinia)
KTURA ARCHITEKCI KATARZYNA BUCZKOWSKA-GROBECKA - Architekt Poznań
Katarzyna Muchlewicz

Z czystym sumieniem mogę polecić cały zespół Ktura Architekci. Współpraca opierała, się głównie na kontakcie z Panią Katarzyna Buczkowska-Grobecką. Jest bardzo kreatywną, sumienną oraz konkretną osobą. Potrafi idealnie przekazać swoją wizję, jednocześnie pamiętając o guście oraz stylu klienta. Serdecznie polecam ponieważ współpraca z Panią Katarzyną to czysta przyjemność.

Anna Buczkowska

Projekt przebudowy domu jednorodzinnego wykonany przez Ktura Architekci spełnił moje oczekiwania - zdecydowana zmiana elewacji domu, poprawa jego funkcji, ciekawa propozycja zastosowania materiałów wykończeniowych. Dodając kontakt podczas realizacji projektu z architektką, szczerze polecam Ktura Architekci. Hanna

Piotr Jeske

Super, naprawdę polecam! Katarzyna podeszła do tematu kompleksowo, rozwiązywała wszystkie bieżące problemy, które pojawiały się podczas realizacji projektu wykończenia domu jednorodzinnego. Przy całej skomplikowaności projektu, Katarzyna brała pod uwagę wysokość budżetów, którymi dysponowaliśmy (podczas współpracy z innym architektem dawno temu miałem wrażenie, że kwestie "kasy" na inwestycję nie do końca go interesują). Finał naszego wspólnego projektu budzi totalny zachwyt - ale to nie jest raczej zaskoczenie - wystarczy wejść na stronę http://kturaarchitekci.pl i obejrzeć realizacje biura.

5.0 (8 opinii)
Ganoza Studio Projektowe - Biuro Projektowe Poznań

Wyjątkowe Biuro Projektowe Poznań

 • Poznań
 • Ganoza Studio Projektowe
Piotr Jaruszewski

Dawno nie spotkałem się z tak bezproblemową i kompetentną osobą. Pełne zaangażowanie, nigdy nie było problemu czy to z uzupełnieniem dokumentów czy ustaleniem danej kwestii telefonicznie, zawsze Pani Bogna miała po drodze. Bardzo dobry stały kontakt, Pani Bogna bardzo dobrze zorientowana w swoim fachu, oraz całej biurokracji. Można z ogromnym powodzeniem powierzyć jej wszelkie sprawy, jedna z nielicznych osób, która nie poszła za falą ogromnych, czasem mało uzasadnionych podwyżek (cen usług). Zleceniem było uzyskanie pozwolenia na budowę wraz z wszelkimi niezbędnymi dokumentami. Pozwolenie zrealizowane błyskawicznie. Zdecydowanie polecam każdemu. Jeszcze raz bardzo dziękuję za sprawne przejście całego procesu. Dziękuję.

Patrycja Gaciarz

Serdecznie polecam Studio Projektowe Ganoza. Pani architekt nie tylko zajęła się samą adaptacją, ale również wz przyłączami, a teraz pozwoleniem na budowę. Świetny kontakt, ogromna pomoc i przede wszystkim bardzo konkurencyjna cena.

5.0 (5 opinii)
WKA Architekci - Usługi Architektoniczne Skórzewo

WKA Architekci

 • Skórzewo
 • 5 km od Poznań

Przez zapewnianie wyjątkowej usługi architektonicznej WKA Architekci wybija się w branży. Renomę oddają recenzje szczęśliwych Klientów. Wspaniały dom jednorodzinny, w którym zakochasz się na całe życie, dzięki ich pomocy jest w zasięgu ręki.

5.0 (1 opinia)
Architekt Piotr Maćkiewicz - Biuro Projektowe Poznań

Wykonuję kompleksowe projekty budynków mieszkalnych, usługowych, magazynowo - produkcyjnych, adaptację wnętrz. Gwarantuję przyjemną atmosferę współpracy oraz rzetelne wykonanie zleconego projektu.

5.0 (3 opinie)
Projekt Pełen Energii Sp. z o.o. - Firma Architektoniczna Poznań

Dobra firma architektoniczna Projekt Pełen Energii Sp. z o.o., która jest gotowa pomóc Ci w otrzymaniu najlepiej dopasowej oferty, wystarczy że wyrazisz zainteresowanie ich pierwszorzędną obsługą. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

4.93 (123 opinie)
avatar icon

Dobre biuro projektowe oferuje swoje doświadczenie na terenie Poznania oraz w pobliskich miastach. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

4.93 (123 opinie)

Opinie i porady najlepszych architektów

Jeśli interesują Cię opinie na temat architektów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Poznania. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizacje projektów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
MSDL Michał Szuba Design LAB - Biuro Architektoniczne Poznań

Dobre Biuro Architektoniczne

 • Poznań
 • MSDL Michał Szuba Design LAB
Tomek Cichy

Jestem czlowiekiem, ktory woli sam wszytsko zrobic niz wynajmowac fachowcow. Na szczescie moje obawy i wczesniejsze zle doswiadczenia w pracy z „fachowcamil” nie powtorzyly sie w pracy z MSDL. Jestem bardzo zdowolony ze wspolpracy, jakosc, slownosc i terminowosc - od wlascicela firmy moga sie uczyc inni. Zdecydowanie polecam, mimo poczatkowej rezerwy.

Maria Sobczak

Profesjonalnie wykonana usługa. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość i elastyczność. Wywiązanie się ze wszystkich zobowiązań w planowanym terminie, wykazanie się profesjonalną wiedzą a także należytą starannością w realizacji zadania. Kontakt na najwyższym poziomie .

Malwina Nw

Pan Michał jest profesjonalistą w każdym calu: z naszych chaotycznych pomysłów zaprojektował fantastyczne miejsce, dokładnie takie, jakie chcieliśmy, wygodne, estetyczne i z duszą :) Poza tym świetna komunikacja i terminowość wykonania zlecenia świadczą bardzo na plus. Polecam skorzystanie z usług p. Michała.

5.0 (13 opinii)
PKN Construction sp. z o.o. - Usługi Projektowe Poznań

Fantastyczne Usługi Projektowe

 • Poznań
 • PKN Construction sp. z o.o.
Magdalena Pawłowska

Firma „Usługi Budowlane Paweł Kaczmarek” wykonała dla mnie dom w stanie surowym otwartym bez dachu. W trakcie realizacji Inwestycji Pan Paweł, wykazał się bardzo dobrą organizacją pracy, fachowym, solidnym i profesjonalnym wykonaniem powierzonych obowiązków. Prace wykonane były rzetelnie, zgodnie ze sztuką budowlaną. Wszyscy pracownicy firmy wykazali się zarówno ogromną fachowością, sumiennością oraz uczciwością. Zadanie zostało wykonane bardzo dobrze, zakończone przed terminem i zgodnie z wyceną. Jestem zadowolona ze współpracy z Panem Pawłem i szczerze polecam wszystkim zainteresowanym jego usługi.

Mateusz Kowalik

Tak jak rzadko wystawiam opinie w internecie, zarówno te pozytywne jak i negatywne, to tym razem z miłą chęcią poświęcę chwilę swojego czasu. Historia w skrócie. Ze względu na pobyt za granicą, poszukiwałem firmy, która będzie w stanie wybudować mój wymarzony dom i w pełni przejąć wszystkie obowiązki z tym związane. Byłem zmuszony wybudować dom na odległość, co wydaje się misją niemożliwą do wykonania. Ze względu na jedną z lepszych wycen oraz bardzo profesjonalne podejście do klienta, padło na PKN Construction, z Panem Pawłem Kaczmarkiem na czele. W niezwykle ciężkim czasie budowy jak rok 2022, wysokie ceny materiału i bardzo trudna dostępność praktycznie wszystkiego, Pan Paweł był w stanie postawić nasz dom od zera do stanu deweloperskiego w rok z haczykiem co jest niebywałym osiągnięciem. Od wylania ław fundamentowych na początku 2022 roku, na początku maja 2023 z rodziną zamieszkaliśmy i cieszymy się już pięknym, niezwykle solidnie wykonanym, nowoczesnym i energooszczędnym domem. Dostajemy pochwały wykonania każdego etapu domu od wszystkich wokół, w tym profesjonalistów z budowlanki. Jeżeli ktoś szuka pomocy w budowie domu i chce zrzucić ze swoich barków praktycznie cały stres i trudności z tym związane, polecam w 100% Pana Pawła i jego firmę. Pomoc w formalnościach i biurokracji, otwartość na rozmowy i negocjacje, cenne rady i sugestie. Mógłbym dużo pisać, ale skończę tutaj, jeżeli ktoś chciałby obejrzeć wykonanie naszego domu, porozmawiać na temat użytych materiałów czy współpracy z PKN Construction, zapraszam do Lusówka pod Poznaniem, co w pełni i szczerze podsumuje tą opinię. Pozdrawiam i polecam ponownie.

Bartosz Prejzendanc

Pan Kaczmarek zrobił wrażenie osoby znającej się na swoim fachu. Jest kreatywny, dzięki czemu podsunął ciekawe pomysły wykończenia mieszkania. W ofercie była również usługa projektantki wnętrz oraz sprzątania mieszkania po zakończeniu prac. Ceny są jak na poznańskie warunki dobre. Na tą chwile prace jeszcze się nie rozpoczęły, wiec nie mogę nic więcej powiedzieć.

5.0 (45 opinii)
MARTA OLEJNICZAK PRACOWNIA WNĘTRZ - Architekt Poznań

Utalentowany Architekt

 • Poznań
 • MARTA OLEJNICZAK PRACOWNIA WNĘTRZ
Maria Baranowska

Z Pracownią pani Marty współdziałamy od 2010 roku. Pierwsze zlecenie obejmowało kapitalny remont łazienki z przystosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych. Rodzice byli zachwyceni rezultatem. Od tego czasu każdy zamiar zmian w naszym domu konsultujemy z Panią Martą. Ostatnio wykonała dla nas projekt remontu i aranżacji naszego mieszkania. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z zasugerowanych rozwiązań, jak również współdziałania w tworzeniu koncepcji. Pani Marta zadbała o styl, wygodę i nasz zamysł tworząc mieszkanie funkcjonalne z indywidualnym charakterem. Potrafi słuchać i rozmawiać z inwestorem, by wypracować założony efekt. Jest kreatywna, z sukcesem połączyła różne style w całość przy czy, co równie ważne, zadbała o naszą "kieszeń". W swojej pracy jest twórcza, solidna i terminowa. Szczerze polecamy Pracownię pani Marty.

Katarzyna Mazurek

Byłam na wyjeździe weekendowym w Villa Polanica w Polanicy Zdrój. Pobyt był krótko po jego otwarciu. Jest to budynek który był poddany kapitalnemu remontowi i przebudowie. Spotkałam tam Panią architekt Martę Olejniczak z którą rozmawiałam o remoncie mieszkania. Przy tej okazji Pani Marta oprowadziła mnie po nowo wyremontowanym budynku i pokazała piękne wnętrza, które zaprojektowała i czuwała nad ich realizacją. Wnętrza są bardzo pięknie zaprojektowane, przeważają kolory szarości i bieli, które uzupełniają piękne dodatki w postaci detali i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Pomieszczenia są bardzo przestronne i przytulne, łazienki bardzo ładne i praktyczne. Zachwycił mnie wystrój restauracji oraz sala bilardowa. Polecam Panią Martę - Katarzyna Mazurek

Aneta Junik

Wspólna podróż projektowa z Pracownią Wnętrz rozpoczęła się w maju 2018r. Pani Marta przygotowała projekty: salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz korytarza. Projekty obejmowały różne koncepcje z profesjonalnymi rozwiązaniami. Konsultowane one były z nami na każdym etapie jego powstawania i mieliśmy pewność, że nasze marzenia są realizowane. Mogę polecić pracownię jako godną zaufania i rzetelną. Współpraca z p. Martą to czysta przyjemność – satysfakcja gwarantowana.

5.0 (38 opinii)
INSPIROGRAF Pracownia Reklamy - Usługi Projektowe Poznań
Małgorzata Stachowiak

Z firmą INSPIROGRAF Pracownia Reklamy (www.inspirograf.pl) miałam kontakt bezpośrednio z Panem Jackiem Gliniewiczem, który był pośrednikiem druku naszej książki i pilotował całe zamówienie za granice. Bardzo dziękuję za szybkie, gładkie, bezproblemowe i z wielkim zaangażowaniem wykonane zlecenia. Profesjonalne podejście do klienta, wyjście jemu na przeciw. Pan Jacek Gliniewicz wie co dla klienta jest ważne i spełnia wszystkie możliwe wymogi i życzenia ze swojej branży. Poznałam go jako niezawodnego partnera w realizowaniu zamówienia. Fachowy, inteligentny, kompetentny sposób prowadzenia firmy. RZETELNA FIRMA! POLECAM!

Julia Świerczyńska

Stała wymiana maili i telefonów w celu dopieszczenia wizji wizytówek mówi sama za siebie. Kontakt swobodny, przyjazny - brakowało już tylko zaproszenia na herbatę ;) A na poważnie, dobre wykonanie, profesjonalne podejście do projektu oraz dbałość o zadowolenie klienta i zgodność z jego oczekiwaniami. Polecam, pozdrawiam!

Tadeusz Pawlicki

Pierwszą rozmowę odbyliśmy przez telefon, co napełniło nas optymizmem. Następnie spotkaliśmy się osobiście z przedstawicielem firmy INSPIROGRAF, przedstawiając przykładowy egzemplarz naszego czasopisma o wysokiej jakości druku. Na to przedstawiciel firmy zaprezentował nam kilka przykładów własnych produktów. Wysoka ich jakość nas zadowoliła. Ponownie omówiono terminowość wykonania druku. Jeszcze dziś prześlemy nasze pierwsze zlecenie druku czasopisma.

5.0 (9 opinii)
IN_VERDE - Architekt Poznań

IN_VERDE

 • Poznań
Elżbieta Sokołowska

Otrzymałam ładny projekt, ładny, to znaczy taki, który mi się podoba. Pani Maria zaproponowała mi rozwiązania, których się nie spodziewałam i rzeczywiście te rozwiązania mi bardzo odpowiadają, są tym, czego potrzebowałam. Dużym plusem jest to, że pani Maria wyjaśnia, nie narzuca, przyjmuje i uwzględnia sugestie i potrzeby klienta. Polecam.

Anna Gozdur

Szybkie i profesjonalne doradztwo! Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Projekt idealnie dopasowany do moich potrzeb. Pani Maria potrafiła super doradzić, ale również tak pokombinować by dopasować projekt do moich pomysłów (choć były one dość abstrakcyjne). Polecam!!

Filip Dłużewicz

Jestem bardzo zadowolony - oczekiwania spełnione, projekt bardzo przemyślany, szybka realizacja, super kontakt. Projekt skrojony pod preferencje ale też dostosowany do otoczenia. Chciałbym mieć samych takich fachowców przy różnych zleceniach ;)

5.0 (5 opinii)
RSJ Studio Sp. z o.o. - Firma Architektoniczna Poznań

Fenomenalna Firma Architektoniczna

 • Poznań
 • RSJ Studio Sp. z o.o.
Fitapetit

Polecam firmę, Sprawnie , szybko i dobrze cenowo.

5.0 (4 opinie)
Usługi ogrodnicze i edukacyjne Beata Kułek, Horticultural and educational services Beata Kułek - Biuro Projektowe Poznań

Dobre Biuro Projektowe

 • Poznań
 • Usługi ogrodnicze i edukacyjne Beata Kułek, Horticultural
P.H.U. "VENA" Sp. j. Bartnikiewicz i S-ka

Szybka i fachowa obsługa klienta. Szkolenia przeprowadzone z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Polecam.

5.0 (3 opinie)
NK WNĘTRZA - Usługi Architektoniczne Poznań

Staranne Usługi Architektoniczne

 • Poznań
 • NK WNĘTRZA
Dariusz Kamasa

Pani przygotowywała projekt kompleksowego urządzenia małego mieszkania (dwóch pokoi). Mieliśmy kilka spotkań, na które przychodziła zawsze punktualnie. Dokładnie wysłuchała naszych oczekiwań. Po przygotowaniu w dwóch wariantach projektu wstępnego, przedstawiliśmy jej nasze uwagi, które zostały uwzględnione. Poza tym projektantka przedstawiała nam własne zdanie i sugestie, jak można rozwiązać niektóre kwestie. Ostateczny projekt w pełni nas satysfakcjonuje, nasza współpraca ułożyła się tak, jak oczekiwaliśmy. Na koniec Pani samodzielnie sprawdziła możliwości niestandardowego wyposażanie szafy, wskazała nam ewentualnego wykonawcę projektu oraz przedstawiła jego wstępną wycenę, co umożliwia podjęcie dalszych decyzji. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Szymon Skrypak

Błyskawiczny kontakt i olbrzymia wiedza z zakresu aranżacji wnętrz, sprawna realizacja projektu w rozsądnych pieniądzach. Drobne poprawki w cenie, efekt robi wrażenie.

5.0 (3 opinie)
VISO Pracownia Projektowa - Usługi Architektoniczne Poznań

Chesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę od fantastycznych usług architektonicznych z Poznania, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma VISO Pracownia Projektowa jest Twoim rozwiązaniem. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

5.0 (3 opinie)
Archikan Arkadiusz Kaniewski - Biuro Architektoniczne Poznań

Znakomite Biuro Architektoniczne

 • Poznań
 • Archikan Arkadiusz Kaniewski
Piotr Ciurzyński

Profesjonalny architekt. Rzetelna obsługa, udzielanie informacji rzeczowo i bez zbędnej zwłoki. Jestem wymagającym klientem, troszkę znam się na budowlance i uważam, że projekty są na bardzo dobrym poziomie. Jeśli masz zapytania, to pisz, dzwoń bo Pan Arkadiusz odpowiada na każdy mail i telefon. I nie są to lakoniczne odpowiedzi jak u pośredników. Zaangażowanie na każdym etapie projektu, nie tylko podczas części technicznej ale również praktycznej na budowie podczas wykonywania przez ekipy remontowe.

Marlena B.

ARCHIKAN - ARKADIUSZ KANIEWSKI jest niebywale utalentowanym oraz profesjonalnym architektem, niebywałym specjalistą w swojej dziedzinie. Posiada bogate doświadczenie na skalę światową, uczestniczył w wielu imponujących projektach, co przekłada się na jego bieżącą pracę, pomysły, aranżacje w zakresie projektowania wnętrz i doradztwa. Jest osobą otwartą, wyjątkowo uprzejmą, kontaktową oraz bardzo kreatywną. Dzięki temu z łatwością można połączyć swoje oczekiwania z oryginalnymi pomysłami Pana Arkadiusza. Potrafi zadbać o nadanie wnętrzu również funkcjonalności w połączeniu z nieszablonowymi rozwiązaniami, które nadają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Pan Arkadiusz pomógł nam wg naszych oczekiwań zadbać o bardzo gustowny i wyszukany design budynku oraz nadać wnętrzom wcześniej wspomnianej funkcjonalności, na czym szalenie nam zależało, a czego nie mogliśmy wyegzekwować od poprzedniego architekta, który podjął się pracy nad naszym projektem. Pełen profesjonalizm usług w zakresie projektowania wnętrz i doradztwa. Polecam.

Aurelia R.

Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Przygotowanie projektu szybko i zgodnie z oczekiwaniami. Duże wyczucie upodobań i gustu klienta z jednoczesnym dopasowaniem projektu do klimatu miejsca i charakteru lokalu. 100% zadowolenie ze współpracy. Gorąco polecamy.

5.0 (4 opinie)
Obszary Studio - Usługi Projektowe Poznań

Staranne Usługi Projektowe

 • Poznań
 • Obszary Studio
Beata Olejniczak

Pracownię „Obszary Studio” mogę polecić bez wahania inwestorom, którzy oczekują współpracy z architektem doświadczonym, dbającym o potrzeby człowieka i harmonię krajobrazu, a przy tym doskonale znającym najnowsze trendy w budownictwie, Pani Anna zaprojektowała dla nas dom niezwykle funkcjonalny, pełen światła i harmonii, przestrzeń, w której dobrze się pracuje i z przyjemnością wypoczywa, dom w mieście doskonale wpisujący się w przynoszącą wytchnienie zieleń Naramowic. Warto dodać, że firma „Obszary Studio” to firma solidna, oferująca rozsądne stawki, służąca pomocą i radą na każdym etapie procesu budowy.

Hania Rzepka

Współpraca, była czasem wielkiej przygody, która czasami żałuję, że się skończyła. Projekt naszego domu został przygotowany indywidualnie dla nas - naszej rodziny, biorąc pod uwagę nasze marzenia, ale też realia finansowe. Dom został doskonale "uszyty na miarę" - sposobu naszego życia, przebywania w domu i specyficzne potrzeby naszej rodziny, skrojony został dla nas, a nie my do niego. Profesjonalizm, umiejętność słuchania, wrażliwość i dostosowanie do klienta. Polecam Anię!

Michał Rzepka

Zamieszkaliśmy w domu, który zaprojektowała dla nas P. Anna, bezpiecznie przez nią przeprowadzeni od pierwszej myśli o budowie domu, po wszystkie formalności kończące inwestycję. Znaleźliśmy architekt, która zaprojektowała dom dostosowany do naszych potrzeb, nie proponując nam przerabiania gotowych projektów. Pierwsze spotkanie z Panią Anną rozpoczęło się od pytań, jak wygląda nasze życie, czym zajmujemy się w domu, jakie mamy marzenia, co lubimy, co zajmuje nam czas. Z tych rozmów wyłonił się projekt naszego domu, który nazywam rękawiczką, bo tak dobrze dopasowany jest do naszego życia i naszych potrzeb. To dom, który idealnie do nas pasuje, a my do niego. Zależało nam na prywatności, więc od frontu nie dostrzeże się, co dzieje się w domu i w głębi posesji, zależało nam na świetle dziennym, i mamy doświetlające z różnych stron duże okna, zależało nam na prostych schodach i właśnie takie prowadzą nas na piętro. Duża kuchnia (również zaprojektowana wraz z jadalnią ręką Pani Anny), ukryte pomieszczania gospodarcze, pokój do pracy z biblioteką, sypialnia jak prywatny apartament, kominkiem, łazienką i miejscem do posiedzenia, okna ze zintegrowanymi siedziskami, wszystko co było naszym marzeniem udało się w projekcie zawrzeć, i co ważne. zintegrować. Proporcjonalna bryła nawiązująca do modernizmu, a jednocześnie nowoczesna, czysta forma, współgrające detale wykończeniowe - oświetlenie, balustrady, poręcze projektu Pani Anny harmonijnie ze sobą współgrają. Powierzyliśmy jej otoczenie domu, projekt ogrodzenia, furtek, chodników, tarasu, więc cała przestrzeń wokół domu stała się jego przedłużeniem. Wartością dodaną jest to, że przy budowie, od projektu, po przeprowadzkę, dom budowaliśmy otoczeni sympatycznymi i dobrymi ludźmi ze wsparciem naszej architekt, dlatego pełen jest dobrej energii. Czy jesteśmy zadowoleni? Tak. Piszemy to z perspektywy doświadczeń z użytkowania domu. Trudno byłoby nam wyobrazić sobie bardziej miękki, dopasowany i ciepły dom.

5.0 (3 opinie)
Studio Dobry Pomysł Sebastian Dąbrowski - Firma Architektoniczna Poznań

Rzetelna Firma Architektoniczna

 • Poznań
 • Studio Dobry Pomysł Sebastian Dąbrowski
Marta Sporek

Jeśli szukasz projektanta, który skupia się przede wszystkim na poznaniu twoich potrzeb, oraz charakteru, który wkłada ogromne zaangażowanie to nie ma lepszego zespołu niż Studio Dobry Pomysł. Pomogli mi zaprojektować wymarzoną przestrzeń, z bardzo funkcjonalnym układem, planem elektryki, oraz oświetlenia, projektem mebli na wymiar (w tym projektem zabudowy kuchennej), wizualizacjami, oraz dokładnym kosztorysem inwestycji. Jeśli cenisz sobie swój czas, oraz Twój projekt jest "inny" niż wszystkie, a wcześniejsze doświadczenia z projektantami nie należą do miłych, tak było u mnie, z czystym sumieniem polecam Alicję i Sebastiana! Pełny profesjonalizm i zaangażowanie.

Maciej Filimowicz

Bardzo polecam Panią Alicję, jest profesjonalistką w każdym calu, oprócz talentu artystycznego, potrafi wszystko zaprojektować bardzo funkcjonalnie, jest też techniczna i merytoryczna. Ekipa wykończeniowa chwali Panią za świetną komunikację, a ja dzięki temu nie musiałem się w ogóle angażować.

Raf Guc

Współpraca z Panią Alicją była czystą przyjemnością - zaangażowanie na każdym etapie (nawet po zakończeniu projektu), responsywność oraz profesjonalizm. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam!

5.0 (4 opinie)
Rynkowski Design - Architekt Poznań
Anna M.

Gorąco polecam współpracę z biurem projektowym Rynkowski Design. Ogromne zaangażowanie ze strony Pana Sebastiana, dużo ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań.

5.0 (2 opinie)
ELSE - Firma Architektoniczna Poznań

ELSE

 • Poznań
Magdalena Kozłowska

Pracownia Else to pasja, kreatywność, jakość, konsekwencja, zaangażowanie. Oryginalne, nowatorskie podejście do projektowania przestrzeni, doboru materiałów we wnętrzu. Współpraca na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Jej owocem jest piękne, inspirujące, ponadczasowe wnętrze mojego domu, którym cieszę się każdego dnia.

Zofia Sprada

Szczerze polecam! Niesztampowe podejście do architektury wnętrz - niespotykane rozwiązania, otwarty umysł, ogrom wiedzy, mnóstwo nietypowych pomysłów. Super komunikacja i argumentacja propozycji, dzięki czemu bez problemu mogłam w pełni zaufać Pani Barbarze. Efektem jest wyjątkowe i unikatowe wnętrze mojego mieszkania.

Jędrzej Waśko

To nie pierwsza moja współpraca z architektem, ale zdecydowanie najlepsza, Pani Barbara ma bardzo szerokie doświadczenie, które zdobywała na zagranicznych rynkach, co widać w proponowanych projektach. Mnóstwo innowacyjnych rozwiązań, jakich wcześniej nie znałem. Bardzo dobra komunikacja, dzięki czemu finalnych projekt powstał b. sprawnie i szybko. Szczerze polecam.

5.0 (3 opinie)
PUKU STUDIO - Architekt Poznań

Wysokiej Klasy Architekt

 • Poznań
 • PUKU STUDIO
Marta Płonka

P. Wiktoria jest bardzo pomysłowym i znającym się na rzeczy architektem wnętrz. Przy współpracy z klientem sugeruje optymalne rozwiązania, których istotą jest spójność projektu, ale nie narzuca się ze swoimi pomysłami. Robi fantastyczne wizualizacje, a do tego dotrzymuje terminów. Zdecydowanie warta polecenia.

Krzysztof Nowak

Praca z panią Wiktorią to brak zmartwień i problemów na bardzo trudnej drodze remontów, fachowcach rodem z „usterki” i urządzania mieszkania. Projekt jak marzenie (wizualizacje zgodne z końcowym wykonaniem w 100%) mieszkanie dzięki pani architekt zyskało na wygodzie, a moje życie dostało nowej jakości. Super pomocna, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom i cierpliwa przy doradzaniu i można pożartować. Ekipa z polecenia też oszczędziła wielu nerwów przy usterkach poprzedników. Polecam!

Joanna Rzeska

Profesjonalizm w każdym calu - umiejętność słuchania klienta, dobór wyposażenia dopasowany do założonego budżetu, a także ogromna cierpliwość :) Jesteśmy w trakcie projektu, ale z czystym sumieniem mogę polecić PUKU Studio :)

5.0 (7 opinii)
Kater Paweł Marciniak - Firma Architektoniczna Poznań
Paweł I.

Bardzo dobra współpraca, nie ma zadania, którego firma Kater nie mogłaby wykonać. Od projektu, przez wykonanie do utrzymania ogrodu. Ogród z placu po budowie zmienił się w nasze własne miejsce na ziemi. Pani Agnieszka (architekt krajobrazu): rewelacyjne podejście do klienta, ogromna znajomość roślin i rozwiązań technicznych, stały kontakt i adresowanie oczekiwań. Pan Paweł (właściciel): rewelacyjna organizacja, świetny kontakt z klientem, zawsze odpowiada na pytania, ogromny nacisk na jakość i terminowość wykonywanych prac, ogromna wiedza. Ogród jeszcze w trakcie zakładania, ale pierwsze efekty są już bardzo obiecujące i cieszą oko.

5.0 (1 opinia)
J.D. Construction Jan Dekanzade - Biuro Projektowe Poznań
Adrianna A.

Firma godna polecenia, ambitni ludzie którzy wiedzą o co chodzi w tym fachu. Na pewno na jednej mojej współpracy z nimi się nie skończy. Polecam!

5.0 (2 opinie)
FKM Adam Nowicki - Architekt Poznań
Joanna J.

FKM Adam Nowicki to firma kompetentna i rzetelna. Polecam.

5.0 (2 opinie)
Zbigniew Puch - Usługi Projektowe Poznań

Zbigniew Puch

 • Poznań
Magdalena Michalak

Pan Zbigniew Puch to profesjonalista z bardzo dużym doświadczeniem na którym można polegać.Prace wykonane terminowo z należytą starannością, dbałością o szczegóły i zaangażowaniem.Bezproblemowo rozwiązuje wszystkie napotkane, nieprzewidziane przeszkody. Firma godna zaufania i polecenia, dająca rękojmie dobrego wykonania powierzonych jej prac. Magdalena i Tomasz

Adam Gilewski

Bardzo dziękuję Firmie Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Zbigniew Puch za profesjonalizm w swojej dziedzinie, za realizację budynków, realizację wnętrz architektonicznych według projektów architektonicznych. Dziękuję za fachowość, rzetelność i terminowość realizacji. Dziękuję za biegłość logistyczną i organizację budów. Dziękuję za możliwość poznania człowieka i właściciela zarządzającego firmą. Z wyrazami szacunku A.G. DESIGN 212 + ARCHITEKTURA

Magdalena Błażejczyk

Korzystałam z usług firmy Pana Zbyszka i jego zespołu i mogę potwierdzić wysoką jakość wykonywanych prac. Panowie szybko i sprawnie przeprowadzili remont mojego mieszkania, prace przeprowadzono terminowo z należytą starannością. FIRMA godna polecenia.

4.89 (18 opinii)
Dominika Jarecka Projektowanie Wnętrz - Firma Architektoniczna Poznań

Wiarygodna Firma Architektoniczna

 • Poznań
 • Dominika Jarecka Projektowanie Wnętrz
Agnieszka Bis

Pani Dominika to profesjonalistka w każdym calu :) Okazała się bardzo cierpliwa i pomocna dla tak wymagających klientów jak my :) Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego naszego domu.

Michał Nowak

Polecam usługi projektantki! Projekt wykonany bardzo skrupulatnie, pozwolił przeprowadzić mi bezstresowy remont w moim mieszkaniu. Otrzymałem potrzebny komplet rysunków oraz spis materiałów niezbędny do realizacji wykończenia mojego mieszkania. Jestem bardzo zadowolony!

5.0 (3 opinie)
Ranking Architektów obejmuje również takie miejscowości jak: Poznań, Skórzewo.
więcej...
Popularne frazy: architektoniczne Poznań