Adaptacja projektów Poznań - Najlepsi w 2023

Najlepsi Architekci Adaptujący w Poznaniu, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adaptacja projektów Poznań - ranking Najlepsi 2023

ranking info

Oto ranking najlepszych Architektów Adaptujących w Poznaniu w 2023 r. wybranych z 966 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.96 na podstawie 1357 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Adaptacja projektów Poznań
Promowany
nie podano

Pan Karol( właściciel firmy) - fantastycznie do nas podszedł jako potencjalnych klientów. Bardzo nam się spodobała rzetelność, uczciwość i duża wiedza. Polecam współpracę z z tą firmą. Pozdrawiam

5.0 (3 opinie)
Wszystkie firmy
Biuro Projektów Budowlanych - Wojciech Żurczak - Adaptowanie Projektu Poznań
best badge
Piotr W.

Człowiek który podchodzi profesjonalnie do swojej pracy, i widać że podchodzi z szacunkiem do każdego klienta.

5.0 (61 opinii)
Dom Pełen Energii Sp. z o.o. - Adaptacja Projektu Do Działki Poznań
best badge
Patrycja J.

Bardzo szybki kontakt oraz świetne rady, dzięki którym podjęłam decyzje, z których jestem zadowolona i czuję, że to dobry wybór. Dzięki pracownikowi firmy Dom Pełen Energii dowiedziałam się o wielu innych produktach, którymi dysponują i z których chętnie skorzystam.

4.94 (128 opinii)
PROYKA Architektura - Architekt Adaptujący Osiniec
best badge
Andrzej K.

Bardzo mile wspominam współpracę z Panią Katarzyną ,podkreślam jej wiedzę ,fachowość i otwartość na moje uwagi dotyczące projektu. Polecam firmę PROYKA.

5.0 (5 opinii)
Projekt X Joanna Skrzypczak - Adaptowanie Projektu Poznań
best badge
Natalia Z.

Polecam Projekt X. Wspòłpraca przebiegła bardzo dobrze i przy tym sprawnie.

5.0 (2 opinie)
CUBO ARCHITECTS - Adaptowanie Projektu Poznań
best badge
Jerzy S.

Pan Paweł wykonał dla Mnie dwa fantastyczne projekty architektoniczne. Wyróżnia go nowoczesne podejście do bryły budynku jednocześnie budynki są bardzo funkcjonalne, Pan Paweł pracuje z klientem cały czas, przygotowuje odpowiednie wizualizacje, na bieżąco wprowadza zmiany, pracuje z detalami już na etapie realizacji. Mnie jako klientowi przyjemnie pracuje się z takim młodym zespołem, który słuchając potrzeb klienta dba by projekt był estetyczny, dopasowany do potrzeb i spełniał wszystkie oczekiwania. Gorąco polecam.

5.0 (2 opinie)
Buwoz Sp. z o.o. - Adaptowanie Projektu Poznań
best badge
Piotr T.

Profesjonalne podejście do klienta, dobre zrozumienie potrzeb. Na firme Buwoz trafiłem przypadkiem, natomiast z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że bez ich pomocy budowa mojego domu byłoby mocno utrudniona. Ludzie od zadań specjalnych! Polecam!

5.0 (33 opinie)
Techbud-Projekt, Wojciech Maik - Dostosowanie Projektu Dopiewo
best badge
Marcin S.

Najlepszy inżynier, kierownik budowy, nadzór inwestorski z jakim miałem do czynienia przy okazji budowy domu. Ma rzetelną, fachową wiedzę, dobrze nadzoruje wykonawców, jest szczery i potrafi doradzić najlepsze rozwiązania biorąc również pod uwagę możliwości finansowe inwestora. Jest błyskotliwy i pomysłowy. Znajduje bez zbędnej zwłoki sensowne rozwiązania każdego potencjalnego problemu. Na budowie bywa tak często, że raczej nie zdarzyło mi się go nie spotkać. Potrafił się pojawić nawet w sobotę czy w niedzielę jak uznał, że "budowa" tego od niego wymaga. W budownictwie ze świecą szukać takich ludzi dla tego polecam i będę polecał Pana Wojtka każdemu komu przyjdzie postawić "cztery ściany"!!!

4.84 (37 opinii)
Tomasz Walas - Dostosowanie Projektu Niepruszewo
best badge
Mateusz K.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z profesjonalnego wsparcia i fachowej pomocy Pana Tomasza w trakcie powierzonych prac nad funkcją kierownika budowy. P. Tomasz poza wizytacją i kontrolą prac na placu budowy kompleksowo zajął się również konsultacjami z projektantami i konstruktorami w celu zmiany oraz doboru jak najlepszych rozwiązań zarówno pod kątem technologicznym, jak i finansowym dla realizacji budowy domu jednorodzinnego. Każdorazowo służy pełnym wsparciem i doradztwem w trakcie rozmowy telefonicznej wobec, której zawsze jest dostępny. Ze wsparciem i niezwykle dużym doświadczeniem P. Tomasza z dużym optymizmem oraz spokojem spoglądamy na realizowane prace nad wznoszeniem budynku.

5.0 (13 opinii)
Studio MC Pracownia Architektoniczna - Adaptacja Projektu Do Działki Poznań
best badge
Violetta S.

Rzetelność, zainteresowanie, bardzo dobry kontakt, jasność współpracy już od pierwszej rozmowy - wszystko bardzo dokładnie wytłumaczone.

5.0 (7 opinii)
Eurodom Karol Okoński - Architekt Adaptujący Poznań
best badge
Marcin K.

Zlecenie było trudne, wiele firm nam odmówiło pomocy, a Pan Karol poradził sobie z naszym projektem bez problemu. Polecamy.

5.0 (3 opinie)

Więcej architektów adaptujących z Poznania

Ganoza Studio Projektowe - Dostosowanie Projektu Poznań
Patrycja G.

Serdecznie polecam Studio Projektowe Ganoza. Pani architekt nie tylko zajęła się samą adaptacją, ale również wz przyłączami, a teraz pozwoleniem na budowę. Świetny kontakt, ogromna pomoc i przede wszystkim bardzo konkurencyjna cena.

5.0 (5 opinii)
Projekt Pełen Energii Sp. z o.o. - Adaptowanie Projektu Poznań

Najwyższej Klasy Adaptowanie Projektu Poznań

 • Poznań
 • Projekt Pełen Energii Sp. z o.o.
Tomasz L.

To nie był nasz pierwszy dom, nawet drugi, ale nowym doświadczeniem było powierzenie budowy w całości firmie. I nie żałujemy jak dotąd. Ale po kolei: 1. Przygotowanie projektu i podpisanie umowy. Bez zarzutu, nawet idealnie. Pan Piotr kompetentnie i natychmiast odpowiadał na nasze pytania i wątpliwości. Zawsze oddzwaniał. Nie naciskał. Warunki umowy zrozumiałe i akceptowalne. Może czułbym się bardziej komfortowo, gdyby wpłata za ostatni etap budowy była podzielona na dwie części – połowa płatna z góry, połowa z dołu. Zdalne spotkania z architektką, panią Karoliną, były przygotowane, konkretne i szybko doprowadziły nas do finału, najpierw projektu, potem pozwolenia na budowę. Poszło szybko, sprawnie i przyjemnie. 2. Proces budowy. To

4.94 (128 opinii)
LP HOUSE sp. z o.o. - Adaptacja Projektu Poznań

Pierwszorzędna Adaptacja Projektu Poznań

 • Poznań
 • LP HOUSE sp. z o.o.
Piotr Ł.

Bardzo miło wspominam współpracę z w/w firmą podczas budowy mojego domu pod Poznaniem, a w szczególności z Panem Pawłem Kaczmarkiem. Poważna firma, wszystko zgodnie z ustaleniami i zapisami w umowie. Widać ogromne doświadczenie przy realizacji inwestycji mieszkaniowych. Podczas naszych nieobecności wszystko było dopilnowane w 100% od zaczęcia inwestycji i wykopów pod fundamenty aż do momentu zakończenia prac i oddania kluczy do gotowego domu. Z czystym sumieniem polecam współpracę z firmą LP house i Panem Pawłem Kaczmarkiem. P.S. zadowolony klient Piotr

5.0 (46 opinii)
NINE ATELIER - Architekt Adaptujący Poznań

NINE ATELIER

 • Poznań

Nie znajdziesz innych tak dobrych architektów adaptujących z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace w miejscowości Poznań i w całym powiecie. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (8 opinii)
PUKU STUDIO - Adaptowanie Projektu Poznań

PUKU STUDIO

 • Poznań

Upewnij się, że firma, którą zatrudnisz do adaptowania projektu ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - sprawdź!

5.0 (8 opinii)

Dołącz do naszych Architektów Adaptujących w Poznaniu

Działasz na rynku jako Architekt Adaptujący i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

JC ARCHITEKCI - Dopasowanie Projektu Poznań

JC ARCHITEKCI

 • Poznań
Karolina M.

Pani Joanna podjęła się adaptacji projektu naszego domu. Uważam, że nie mogliśmy trafić lepiej :) Pani Joanna jest profesjonalistą w każdym calu. Usługa została wykonana w ekspresowym tempie. Pani Joanna zajęła się również wszelkimi sprawami administracyjnymi związanymi z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Polecam gorącą usługi firmy JC Achitekci !!!

5.0 (8 opinii)
NK WNĘTRZA - Dostosowanie Projektu Poznań

Jeżeli poszukujesz świetnej współpracy to eksperci z NK WNĘTRZA są dla Ciebie stworzeni. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (4 opinie)
STRUKTERIA projekty domów - Adaptowanie Projektu Poznań

Szukasz specjalistów od najlepszego adaptowania projektu w rejonie Poznania lub w okolicznych miastach? Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

5.0 (1 opinia)
ARTES Studio Architektury - Adaptacja Projektu Poznań

Korzystna Adaptacja Projektu

 • Poznań
 • ARTES Studio Architektury

Firma istnieje od 1994 r. Zajmujemy się projektowaniem architektonicznym i budowlanym, projektowaniem wnętrz, naszymi odbiorcami są klienci indywidualni, firmy oraz instytucje. Pracujemy w zgranym zespole architektów, konstruktorów, instalatorów i kosztorysantów. Opracowujemy wnioski o warunki zabudowy,dokumentacje budowlane i wykonawcze reprezentujemy Inwestora w procesie pozyskiwania decyzji pozwolenia na budowę i przekazania obiektów do użytkowania. oferujemy projekty m.in.: - zagospodarowania terenu - budynków mieszkalnych jednorodzinnych - budynków mieszkalnych wielorodzinnych - budynków biurowych - budownictwa przemysłowego - obiektów sportowych - aranżacji wnętrz Cierpliwość i zrozumienie potrzeb klienta to główne motto

5.0 (2 opinie)
RSJ Studio Sp. z o.o. - Adaptowanie Projektu Poznań
Fitapetit

Polecam firmę, Sprawnie , szybko i dobrze cenowo.

5.0 (4 opinie)

Porównaj ceny i koszty adaptacja projektu w Poznaniu

Szukasz ceny adaptacji projektu? Koszty architekta adaptującego zależą głównie od projektu, którego dotyczy zlecenie oraz zakresu prac, jakie trzeba wykonać. Koszt może zależeć od liczby pomieszczeń w projekcie, skomplikowania adaptacji, rodzaju materiałów, jakie zostaną użyte, oraz od ilości czasu potrzebnego na wykonanie prac. Ze względu na złożoność tego zagadnienia ważne jest, aby wybrać sprawdzonego fachowca, który zadba o odpowiednią jakość usług i terminowość realizacji. Warto skorzystać z usług biura projektowego, które ma doświadczenie w adaptacjach projektów oraz wie, jakie czynniki należy wziąć pod uwagę. Złóż zapytanie, a architekci z Poznania sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakiego obiektu dotyczy adaptacja projektu?
MARIUSZ GRAMOWSKI Pracownia Projektowa - Adaptowanie Projektu Poznań

Fantastyczne Adaptowanie Projektu

 • Poznań
 • MARIUSZ GRAMOWSKI Pracownia Projektowa

Potrzebujesz architektów adaptujących od fantastycznego adaptowania projektu w miejscowości Poznań lub na terenie Poznania? Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

5.0 (2 opinie)
FKM Adam Nowicki - Architekt Adaptujący Poznań

FKM Adam Nowicki

 • Poznań

Potrzebujesz wysokiej klasy architekta adaptującego z zakresu dopasowania projektu? Nie musisz już dłużej szukać, FKM Adam Nowicki jest tym, czego potrzebujesz. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

5.0 (2 opinie)
Zbigniew Puch - Dopasowanie Projektu Poznań

Zbigniew Puch

 • Poznań

Chcesz znaleźć fachowców od najwyższej klasy dopasowania projektu w miejscowości Poznań lub w pobliskich powiatach? Ażeby poznać ofertę skontaktuj się - warto.

4.89 (18 opinii)
MAD Studio Projektowe - Adaptacja Projektu Poznań

MAD Studio Projektowe

 • Poznań

Wciąż nie znalazłeś adaptacji projektu, choć poszukujesz od dłuższego czasu? MAD Studio Projektowe może rozwiązać Twój problem. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

5.0 (3 opinie)
Studio Projektowe BP Styl Bożena Plota - Architekt Adaptujący Poznań

Studio Projektowe BP Styl Bożena Plota

 • Poznań
Zofia P.

Profesjonalna obsługa klienta i przemiły kontakt. Z BPStyl współpracowałam dwukrotnie: przy remoncie mieszkania, a następnie biura. Obydwa projekty przekroczyły moje oczekiwania: propozycje projektowe, które dostałam były funkcjonalne i co więcej ponadczasowe, a to wszystko w ramach proponowanego przeze mnie budżetu. Serdecznie dziękuje i polecam firmę.

5.0 (1 opinia)
Dominowa - Dostosowanie Projektu Poznań

Dominowa

 • Poznań
C. Hub Poznan

Jestem bardzo zadowolona z usług! Projekt kuchni i salonu trafił w 10, zgodny z naszymi wytycznymi i przede wszystkim bardzo funkcjonalny.

5.0 (1 opinia)
KIG ,G.A.M. STYL - Dopasowanie Projektu Poznań

KIG ,G.A.M. STYL

 • Poznań

Wykonujemy zlecenia od 2000 roku. Specjalizujemy się w stanach surowych, stanach deweloperskich. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Poznań i okolice. Zapraszamy do współpracy.

5.0 (1 opinia)
BMHR Sp. z o.o. - Architekt Adaptujący Poznań

BMHR Sp. z o.o.

 • Poznań
Mariza N.

Bardzo profesjonalna Firma, współpraca przebiegła bez zastrzeżeń w tym również doradztwo. Wysoki poziom estetyki i świetna organizacji pracy co ważne sprawnie. Serdecznie polecam.

5.0 (1 opinia)
Architekt Piotr Maćkiewicz - Adaptowanie Projektu Poznań

Wysokiej Klasy Adaptowanie Projektu

 • Poznań
 • Architekt Piotr Maćkiewicz

Wykonuję kompleksowe projekty budynków mieszkalnych, usługowych, magazynowo - produkcyjnych, adaptację wnętrz. Gwarantuję przyjemną atmosferę współpracy oraz rzetelne wykonanie zleconego projektu.

5.0 (3 opinie)
avatar icon

Profesjonalne Dopasowanie Projektu Poznań

 • Poznań
 • Dom Pełen Energii

Przekonaj się, że firma, którą zatrudnisz do dopasowania projektu ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się - warto.

4.94 (128 opinii)

Opinie i porady na temat adaptacji projektu

Jeśli interesują Cię opinie na temat adaptacji projektu, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z fachowcami z Poznania. Dodatkowo możesz tanio kupić produkty lub zlecić usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Zapytanie prześlemy do wielu firm zajmujących się adaptacjami projektów w Poznaniu, a zainteresowane prześlą Ci potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
ASTECHBUD Sp. z o.o. - Adaptowanie Projektu Poznań

ASTECHBUD Sp. z o.o.

 • Poznań
Agnieszka M.

Postanowiłam wybudować dom, niestety nie wiedziała jak się do tego zabrać i od czego zacząć, działka była duża oraz zabudowana starymi przedwojennymi zabudowaniami. Postanowiłam skontaktować się w sprawie budowy domu z panem Arturem w czasie rozmowy dowiedziałam się, że ma doświadczenie w sprawach formalno-prawnych budowlanych i wykona także podział działki oraz wszelkie dokumenty dla uzyskania pozwolenia na budowę. Czas minął szybko, a dom nie tylko stoi, ale jest oddany do użytkowania co było załatwiane także z pomocą firmy, oraz wykonane zostały wyburzenia poprzednich budynków. Z całego procesu, który nie był taki prosty jestem zadowolona i pozytywnie zaskoczona obszerna wiedzą właściciela firmy co pomogło zakończyć budowę z

4.88 (33 opinie)
Fusion- projektowanie i aranżacja wnętrz - Adaptacja Projektu Poznań

Odpowiednia Adaptacja Projektu

 • Poznań
 • Fusion- projektowanie i aranżacja wnętrz

Adaptacja projektu i niuanse z tym powiązane przestaną być dla Ciebie kłopotem, jeśli wybierzesz ofertę Fusion- projektowanie i aranżacja wnętrz. Doświadczeni doradcy z branży adaptacji projektu pomogą Ci znaleźć idealne rozwiązanie. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

5.0 (4 opinie)
Firma Budowlana BUD-PARTNER Sp. z o.o. - Adaptowanie Projektu Poznań

Firma Budowlana BUD-PARTNER Sp. z o.o.

 • Poznań
MONIKA P.

Współpraca z panem Krzysztofem to czysta przyjemność. Dzielnie znosił nasze pytania/wątpliwości. Budowa przebiegła sprawnie i bez zarzutów. Praca wykonana profesjonalnie. Z czystym sumieniem polecam. 😊

5.0 (9 opinii)
MACIEJ ORGANISTA ARCHITEKT - Dopasowanie Projektu Poznań

Doskonałe Dopasowanie Projektu

 • Poznań
 • MACIEJ ORGANISTA ARCHITEKT

Zleć usługę doskonałego dopasowania projektu ekspertom z firmy MACIEJ ORGANISTA ARCHITEKT. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Poznań i sąsiednich powiatów. Zadzwoń i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

5.0 (4 opinie)
P.H.U."SUPER DACH Andrzej Szron - Architekt Adaptujący Poznań

P.H.U."SUPER DACH Andrzej Szron

 • Poznań
Karol W.

Bardzo dobrze wykonana usługa, a przy tym jedna z atrakcyjniejszych cenowo. Wykonawca potrafi doradzić, ma dobrych pracowników, którzy znają się na swoim fachu. Położona blacha na rąbek spełnia moje wszystkie oczekiwania. Prezentuje się dobrze, nie fałdzi się mimo występujących naprężeń spowodowanych różnicami temperatur. Blachy Pruszyński, które polecał wykonawca są bardzo dobre jakościowo. Polecam Pana Andrzeja i Panią Asię z firmy super dach.

5.0 (19 opinii)
JOTA - Dostosowanie Projektu Poznań

Fantastyczne Dostosowanie Projektu

 • Poznań
 • JOTA

Jeśli interesuje Cię fantastyczne dostosowanie projektu i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to wykorzystaj kompetencje JOTA. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

5.0 (13 opinii)
Rynkowski Design - Adaptowanie Projektu Poznań

Rynkowski Design

 • Poznań

Bądź pewny, że osoby, które zatrudnisz do adaptowania projektu mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

5.0 (2 opinie)
Firma Geologiczna GeoNova s.c. - Adaptacja Projektu Poznań

Bezkonkurencyjna Adaptacja Projektu

 • Poznań
 • Firma Geologiczna GeoNova s.c.
Arkir

Profesjonalna współpraca, terminowa realizacja opracowania, opinia geologiczna opracowana na wysokim poziomie, rzetelnie i fachowo. Dodatkowo bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Gorąco polecam.

5.0 (21 opinii)
CARRÉE Sp. z o.o. - Adaptowanie Projektu Poznań

Solidne Adaptowanie Projektu

 • Poznań
 • CARRÉE Sp. z o.o.

Potrzebujesz specjalistów od solidnego adaptowania projektu w miejscowości Poznań lub w rejonie powiatu? Ustal pasujący termin już teraz!

5.0 (1 opinia)
Grinelia - Dostosowanie Projektu Poznań

Najlepsze Dostosowanie Projektu

 • Poznań
 • Grinelia
Kasia D.

Bardzo polecam współpracę z Panią Anią. Projekty zostały wykonane lepiej niż mogłam sobie wymarzyć, Pani Ania doskonale zrozumiała moje oczekiwania i stworzyła piękne wnętrza które zachwycają każdego.

5.0 (9 opinii)
VISO Pracownia Projektowa - Dostosowanie Projektu Poznań

VISO Pracownia Projektowa

 • Poznań

W przypadku, gdy potrzebujesz doskonałego dostosowania projektu i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to VISO Pracownia Projektowa jest do Twoich usług. Aby uzyskać ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

5.0 (3 opinie)
START-DOM Mateusz Gzik - Dopasowanie Projektu Poznań

START-DOM Mateusz Gzik

 • Poznań

Wiele długich lat pracownicy START-DOM Mateusz Gzik realizują usługi z zakresu dopasowania projektu, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (2 opinie)
Mari Studio Projektowe - Architekt Adaptujący Poznań

Mari Studio Projektowe

 • Poznań
Gorczynska S.

Serdecznie polecam współpracę z Panią Marią. To fantastyczna i kompetentna osoba, która posiada niesamowite doświadczenie i pomysły. Rozwiązania, które Pani Maria zaproponowała mi projektując nasz dom bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Pani Maria wykazała się również ogromną cierpliwością i zawsze miała dla mnie czas, Pani Architekt Maria jest osobą godną polecenia!

5.0 (3 opinie)
ERKA Systemy Jakub Zając - Dostosowanie Projektu Poznań

Wysokiej Klasy Dostosowanie Projektu

 • Poznań
 • ERKA Systemy Jakub Zając
Wojtek G.

Bardzo rzetelna firma. Gorąco polecam! Fachowo doradzili, montaż bez żadnych przygód, terminowo, w konkurencyjnej cenie:) Produkt zgodny z ustaleniami i oczekiwaniami. Kupowaliśmy okna do całego domu, drzwi i bramę garażową, wszystko jest ok.

5.0 (17 opinii)
Rafał Czechowicz - Adaptacja Projektu Do Działki Poznań

Rafał Czechowicz

 • Poznań

Nie możesz znaleźć oferty dotyczącej adaptacji projektu do działki? Rafał Czechowicz na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

5.0 (7 opinii)
B&B PROBUD - Adaptowanie Projektu Poznań

Fantastyczne Adaptowanie Projektu

 • Poznań
 • B&B PROBUD
Michał C.

Firmie B&B Probud Dawida Bąka zleciłem wykonanie tynków w domu jednorodzinnym. Była to kompleksowa usługa wraz z dostawą materiału. Brygada przyjechała na teren budowy zgodnie z ustalonym harmonogramem, a prace wykonała sprawnie i w terminie. Wszystkie punkty sporządzonej wcześniej umowy zostały zrealizowane. Choć pojawiło się kilka drobnych niedociągnięć, to jednak nie rzutują one na ogólną jakość usługi. A oceniam ją na solidne 4 "z plusem". Sama współpraca przebiegła bez żadnych problemów. Pracownicy byli mili i reagowali na wszelkie uwagi. Także sugerowali i podpowiadali pewne rozwiązania. Nie ukrywam, iż z kilku wskazówek skorzystałem. Ponadto zostawili po sobie porządek. W skrócie: kompetencja i profesjonalizm. Polecam

5.0 (5 opinii)
Picsell Design - Adaptacja Projektu Poznań

Doskonała Adaptacja Projektu

 • Poznań
 • Picsell Design
Fh Sporting A.gołdyn Sp.j

Rzetelna firma, zawsze można polegać na niej. Wszystko w terminie brak opóźnień. Niespotykane podejście do klienta i realizacji jego zleceń. Okres współpracy z Picsell Design to zawsze przyjemność i miłe wspomnienia.

5.0 (3 opinie)
Aleksandra Gerlach - Architekt Adaptujący Poznań

Fantastyczny Architekt Adaptujący Poznań

 • Poznań
 • Aleksandra Gerlach
Konrad N.

Super projekt, bardzo miła współpraca. Profesjonalnie, terminowo!

5.0 (1 opinia)
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Syriusz" - Architekt Adaptujący Poznań

Fenomenalny Architekt Adaptujący

 • Poznań
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Syriusz"

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze fenomenalnego architekta adaptującego dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Syriusz. Świadczy wszechstronne spektrum usług w dobrych cenach. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (2 opinie)
Ranking Architektów Adaptujących w Poznaniu obejmuje również takie miejscowości jak Swarzędz, Komorniki, Luboń, Tarnowo Podgórne, Murowana Goślina, Rokietnica, Kórnik, Suchy Las, Mosina, Dopiewo, Skórzewo, Pobiedziska, Gądki, Koziegłowy, Borówiec, Kostrzyn, Tulce, Przeźmierowo, Kobylnica.