Adaptacja projektów Gdańsk - Najlepsi w 2021

Najlepsi Specjaliści od Adaptacji Projektów w Gdańsku, 2021

112 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Adaptacja projektów Gdańsk
Piotr K.

-projektowanie architektoniczno-budowlane do pozwolenia na budowę i do zgłoszenia, -projekty termomodernizacji budynków istniejących wraz z audytem energetycznym -inwentaryzacje architektoniczne -adaptacje projektów gotowych

Więcej profesjonalistów

Adaptacja Projektu Typowego Gdańsk

 • Gdańsk
 • Pracownia Projektowa BERSO PROJEKT
Marcin G.

Współpraca z profesjonalną i rzetelną firmą BERSO PROJEKT układa się wyśmienicie. Poziom oferowanych usług można z pełną stanowczością i odpowiedzialnością określić jako bardzo dobry. Każdemu życzę tak rzeczowej i profesjonalnej współpracy.

KM Design Sp. z o.o. - Adaptacja Projektu Gdańsk

Bezkonkurencyjna Adaptacja Projektu Gdańsk

 • Gdańsk
 • KM Design Sp. z o.o.
Marek S.

Firma rzetelna. Bardzo dobry kontakt z panią Katarzyną. Projekt został wykonany w ustalonym terminie. Doradztwo w bardzo szerokim zakresie. Otrzymałem wiele cennych uwag i sugestii, od aranżacji pomieszczeń, poprzez dobór materiałów, na systemach elektronicznych kończąc.

BIURO PROJEKTOWE JERZY SEROKA - Dostosowanie Projektu Gdańsk
Piotr J.

Pan Jerzy Seroka to bardzo spokojny i uprzejmy człowiek który w odpowiednich momentach potrafił zapanować na naszymi działającymi charakterami. Działaliśmy za szybko i czasem pochopnie podejmując decyzję. Jego doświadczenie i właściwe podejście do procesu adaptacji gotowego projektu uspokajało wielokrotnie nerwowe sytuacje związane z terminami działaniami urzędów. Kilku rzeczy dzięki niemu się nauczyliśmy. Polecam. Właściwy człowiek z odpowiednim dystansem.

Iwona Czapiewska - projektowanie - doradztwo - realizacja - Adaptowanie Projektu Gdańsk

Solidne Adaptowanie Projektu Gdańsk

 • Gdańsk
 • Iwona Czapiewska - projektowanie - doradztwo - realizacja
Anita K.

Musimy zupełnie szczerze, obiektywnie i zdecydowanie oświadczyć, że projekt Pani Iwony Czapiewskiej całkowicie przeformułował nasz salon i kuchnię w taki sposób, że nie wiemy jak się nimi nacieszyć. Jesteśmy bardzo zadowoleni, nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z pomocy projektanta a Pani Iwona nas przekonała, że naprawdę warto było to zrobić. Pomysł na zmianę naszego salonu, to jest coś czego na pewno sami byśmy nie wymyślili a z efektu jesteśmy nadzwyczaj zadowoleni. Serdeczne dziękujemy.

Pracownia Projektowa Marta Szlachta - Adaptacja Projektu Typowego 80-425 Gdańsk

Specjaliści z Pracownia Projektowa Marta Szlachta przedstawią Ci doskonałą ofertę adaptacji projektu typowego. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Dołącz do naszych Specjalistów od Adaptacji Projektów w Gdańsku

Działasz na rynku jako Specjalista od Adaptacji Projektów i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

IMPACT Sp. z o.o. - Adaptacja Projektu Gotowego Gdańsk

Opłacalna Adaptacja Projektu Gotowego

 • Gdańsk
 • IMPACT Sp. z o.o.

Adaptacja projektu gotowego i niuanse z tego wynikające nie będą dla Ciebie zagadką, jeśli wybierzesz ofertę IMPACT Sp z oo. Doświadczeni specjaliści z branży adaptacji projektu gotowego pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

RemDomPol - Adaptowanie Projektu Gdańsk
Artur P.

Firma wykonała gruntowny remont w mieszkaniu. Prace zarówno budowlane jak i wykończeniowe na wysokim poziomie. Właściciel słowny, rzetelny i zna się na rzeczy. Służył doradztwem i proponował szereg przydatnych ulepszeń. Jestem bardzo zadowolony ponieważ tak solidnych wykonawców w tych czasach naprawdę ciężko znaleźć. Z całą pewnością polecę swoim znajomym którzy zamierzają wyremontować mieszkanie czy dom.

Studio projektowania wnętrz ZMIANA - Adaptacja Projektu Gdańsk

Szukający adaptacji projektu powinien niezwłocznie zgłosić się do Studio projektowania wnętrz ZMIANA i zobaczyć atrakcyjne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Biuro Inżynierskie PROBUD - Dostosowanie Projektu Gdańsk

Dostosowanie Projektu

 • Gdańsk
 • Biuro Inżynierskie PROBUD
Paweł M.

Szanowni Państwo, Oferta Biura Inżynierskiego PROBUD obejmuje: - projektowanie (projekty budowlane, projekty remontów, przebudów, opinie techniczne w zakresie konstrukcyjno-budowlanym) - nadzorowanie robót budowlanych w tym specjalistycznych (pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego, nadzór nad pracami specjalistycznymi: spawalniczymi zgodnie z normą PN-EN 970 ( Certyfikat Kompetencji Personelu Badań Nieniszczących Połączeń Spawanych VT2 wydany przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach) i antykorozyjnymi zgodnie z PN-EN ISO 12944-7 (ukończony kurs II stopnia IBDiM w zakresie projektowania i nadzorowania nad wykonywaniem zabezpieczeń antykorozyjnych na konstrukcjach stalowych)) - badania termowizyjne obiektów budowlanych - kosztorysowanie (wykonywanie kosztorysów inwestorskich, kosztorysów powykonawczych, określanie zakresów prac remontowych, wycena prac remontowych i inwestycyjnych) - wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków - wykonywanie okresowych przeglądów obiektów budowlanych (budynki mieszkalne, budynki biurowe, budynki magazynowe, inne obiekty kubaturowe, place zabaw, konstrukcje wysokościowe: wieże, kominy, maszty) - przeglądy i oceny stanu konstrukcji budowlanych wymagające zastosowania technik alpinistycznych zapraszam do współpracy

Pracownia Kumano - Adaptowanie Projektu Gdańsk

Fantastyczne Adaptowanie Projektu

 • Gdańsk
 • Pracownia Kumano
Igor Z.

Bardzo indywidualne podejście do klienta. Konkurencyjna oferta cenowa. Widać było, że architekt zainteresował się naszym projektem, zaproponował nietuzinkowe rozwiązanie oraz podszedł do naszego domu z pasją.

Porównaj ceny i koszty adaptacja projektu w Gdańsku

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta adaptacji projektu gotowego w Gdańsku? Złóż zapytanie, a firmy z Gdańska same prześlą wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jaka usługa architektoniczna Cię interesuje?
Ecologiq Sp. z o.o. - Dostosowanie Projektu Gdańsk

Ecologiq Sp. z o.o.

 • Gdańsk
Tadeusz R.

W 2016 roku zleciliśmy firmie Ecologiq budowę domu drewnianego, energooszczędnego w systemie szkieletowym, w technologi Steico, o powierzchni 120 m kwadratowych plus garaż 20, na uzbrojonej działce w gminie Żukowo. Prace rozpoczęły się 21 lipca 2016 - geodezyjne wytyczenie wykopu.W czasie budowy były różnego rodzaju problemy, ale to chyba normalne. Firma Ecologiq konsekwentnie kolejno wszystkie je eliminowała. 24 grudnia w całkowicie wykończonym domu gościliśmy rodzinę na Wigilii. W efekcie końcowym jesteśmy zadowoleni i możemy polecić innym tego wykonawcę.

DOMOLKA Tatiana Kaniecka - Adaptowanie Projektu Gdańsk

DOMOLKA Tatiana Kaniecka

 • Gdańsk

Zleć usługę profesjonalnego adaptowania projektu ekspertom z firmy DOMOLKA Tatiana Kaniecka. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Gdańsk i okolicznych powiatów. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zadzwoń!

Arkusz 2 Biuro Architektoniczne - Adaptacja Projektu Gdańsk

Korzystna Adaptacja Projektu

 • Gdańsk
 • Arkusz 2 Biuro Architektoniczne
Artur K.

Specjalizujemy się w planowaniu i realizacji budynków energooszczędnych. Posiadamy 20-letnie międzynarodowe doświadczenie zawodowe. (Niemcy, Szwecja, Szwajcaria, Polska) Proponujemy: usługi projektowe w zakresie budownictwa: - mieszkalnego (domy jedno - i wielorodzinne) - usługowo-handlowego - budynków dla seniorów Co proponujemy: Wykonywanie fachowej dokumentacji projektowej w oparciu o najnowsze osiągnięcia techniczne dostępne rynku budowlanym oraz racjonalne nakłady inwestycyjne. Uzyskiwanie wszelkich decyzji administracyjnych. Usługi doradcze z zakresu jakości usług projektowych i budowlanych (budownictwo energooszczędne) Nasze atuty: Wysoka jakość prac projektowych i nadzorów. Wieloletnie międzynarodowe doświadczenie zawodowe. Stała kontrola jakości prac projektowych i budowlanych. Polecamy sprawdzone standardy jakości projektowania i wykonawstwa. Większość błędów na budowie można uniknąć bez dodatkowych nakładów finansowych i skomplikowanych prac budowlanych. Fachowa dokumentacja = solidne wykonawstwo = obniżenie kosztów eksploatacji = podniesienie wartości nieruchomości!!!

Adaptacja Projektu

 • Gdańsk
 • McArchStudio
Rafał P.

Bardzo profesjonalne podejście i duże zaangażowanie w wykonywany projekt.

Ziółkowska Studio - Adaptacja Projektu Domu Gdańsk

Ziółkowska Studio

 • Gdańsk
Szymon B.

Działam na terenie: -województwo pomorskie: Trójmiasto i okolice -województwo zachodniopomorskie: Sławno i okolice Zakres działalności pracowni obejmuje: - opracowywanie dokumentacji Projektu Budowlanego wraz z wszelkimi niezbędnymi pozwoleniami i uzgodnieniami niezbędnymi do uzyskania pozwolenia na budowę - wykonywanie projektów koncepcyjnych - projektowanie wnętrz mieszkalnych i komercyjnych - adaptacje projektów typowych - obsługa administracyjna procesów projektowych - sporządzanie przedmiarów robót, kosztorysów inwestorskich, specyfikacji technicznych - nadzór autorski podczas trwania budowy - pomoc przy uzyskiwaniu Decyzji o Warunkach Zabudowy - sporządzanie inwentaryzacji architektoniczno-budowlanych

MWK Architektura i Wnętrza - Adaptacja Projektu Gotowego Gdańsk

MWK Architektura i Wnętrza

 • Gdańsk

Wybranie korzystnej adaptacji projektu gotowego może być niełatwe, ale MWK Architektura i Wnętrza na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu dobrego produktu. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Studio R Autorska Pracownia Architektoniczna Roland Kwaśny - Adaptacja Projektu Gdańsk

Pierwszorzędna Adaptacja Projektu

 • Gdańsk
 • Studio R Autorska Pracownia Architektoniczna Roland Kwaśny
Szymon B.

Jesteśmy doświadczoną, prężnie rozwijającą się pracownią , mającą na swoim koncie wiele wygranych konkursów architektonicznych zakończonych realizacją. Nie boimy się wyzwań o czym świadczy szeroki wachlarz zaprojektowanych obiektów o różnym stopniu skomplikowania. Naszą ofertę kierujemy do jednostek samorządowych, deweloperów , osób prywatnych i innych podmiotów zainteresowanych wysoką jakością kształtowanej przestrzeni. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najbardziej reprezentatywny wycinek naszego dorobku. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY. arch. Roland Kwaśny upr.proj.nr: PO/KK/080/04

ASTURA meble - Adaptacja Projektu Domu Gdańsk

ASTURA meble

 • Gdańsk
Urszula M.

Chcemy obdarować klienta mającego nietypowe wymagania i lubiącego niekonwencjonalne rozwiązania. Nasi technologowie poradzą sobie z każdą skomplikowaną zabudową wymyśloną przez najbardziej kreatywnego architekta. Chcąc pozyskać klientów i stworzyć długoletnia współpracę z architektami, mamy bardzo przystępne ceny, głównie dlatego, iż wszystko wykonujemy sami (od wykonania projektów technicznych, aż do montażu) nie płacąc podwykonawcom i pośrednikom. Zapraszam do obejrzenia naszych nietypowych realizacji na www.ASTURA.pl

Ajot pracownia projektowa - Adaptacja Projektu Gdańsk

Ajot pracownia projektowa

 • Gdańsk
Kamil K.

Podobało mi się profesjonalne podejście do Klienta. Pani Beata przeprowadziła z nami dokładny wywiad na temat naszych oczekiwań oraz upodobań, jak i sposobu spędzania czasu, co nas zaskoczyło, ale uświadomiło jakie jest ważne przy wnętrzu wykrojonym pod nas. Polecam współpracę z tą pracownią, mieszka nam się świetnie.

Divadlo Adam Stadnik - Adaptacja Projektu Domu Gdańsk

Divadlo Adam Stadnik

 • Gdańsk

Każdy, kto potrzebuje adaptacji projektu domu musi niezwłocznie zgłosić się do Divadlo Adam Stadnik i poznać atrakcyjne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Opinie i porady na temat adaptacji projektu

Jeśli interesują Cię opinie na temat adaptacji projektu typowe, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z fachowcami z Gdańska. Dodatkowo możesz tanio kupić produkty lub zlecić usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Zapytanie prześlemy do wielu firm zajmujących się adaptacjami projektów w Gdańsku, a zainteresowane prześlą Ci potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
WITTWÓRNIA ARCHITEKTURY I FOTOGRAFII Robert Witt - Dostosowanie Projektu Gdańsk

WITTWÓRNIA ARCHITEKTURY I FOTOGRAFII Robert Witt

 • Gdańsk
Magda S.

WITTWÓRNIA to firma założona w czerwcu 2013 r. w Gdańsku. Właścicielem jest architekt i fotograf Robert Witt. Profil działalności firmy stanowi naturalną kontynuację wcześniejszej pracy właściciela w oparciu o zdobytą wiedzę oraz doświadczenie, w branży architektonicznej od 1997 r., w fotografii od 2005 r. Firma powstała z nieposkromionej pasji kreacji czasoprzestrzeni. Współpracujemy z przedstawicielami wielu branż, w swojej pracy stawiamy na kompleksowość obsługi klientów, kreatywność oraz najwyższą jakość. Zajmujemy się tworzeniem przestrzeni materialnej – ARCHITEKTURĄ oraz zatrzymywaniem zdarzeń i czasu w tej przestrzeni – FOTOGRAFIĄ. Naszym głównym celem jest ucieczka od wszechogarniąjącej bylejakości. Bliski nam lokalny żywioł nie pozwala na inne podejście, morze gardzi prowizorką, nie znosi tandety oraz nie wybacza braku wrażliwości i wyobraźni. ARCHITEKTURA w naszym pojęciu to przestrzeń tworzona w sposób przyjazny człowiekowi. Powstała w bliskości z naturą przy wykorzystaniu wszelkich dostępnych zdobyczy cywilizacji. Nie postrzegamy architektury jak moderniści z początku XX wieku. Nie stanowi ona formy maszyny, ma ona jedynie istnieć dzięki maszynom. Uwielbiamy nowe, cenimy stare. Szanujemy artyzm epokowych budowniczych, kontekst kulturowy i przyrodniczy, idziemy jednak z duchem czasów, w których żyjemy. Przywracamy stare obiekty do życia w nowoczesnym stylu w najlepszym rozumieniu tego słowa, tworzymy również nowe, za każdym razem z szacunkiem dla otoczenia, potrzeb klientów jednak z naszym odciskiem palca. FOTOGRAFIA jest dla nas szansą na zamknięcie przestrzeni i zdarzeń w ulotnej chwili. Jest metodą na przekazanie świata w oryginalny i nieszablonowy sposób. W fotografii odnajdujemy coś więcej, niż tylko dokument, coś więcej niż zapis rzeczywistości. Fotografia to wizualna kreacja w poszukiwaniu piękna. Kiedyś ludzie obawiali się zdjęć z obawy przed kradzieżą duszy, my odnajdujemy zakamarki tej duszy i pokazujemy ją światu. Znamy się na kreacji oraz prezentacji przestrzeni, z racji spojrzenia architektonicznego poruszamy się po jej wymiarach niezwykle swobodnie. ARCHITEKTURA ZAKRES USŁUG -doradztwo techniczne (materiały budowlane, technologie budowlane) -doradztwo inwestycyjne (wybór terenu pod inwestycję, wybór lokalu, prawo budowlane) -analizy chłonności terenu pod inwestycję -analizy wykonalności inwestycji -analizy przestrzenne -analizy nasłonecznienia oraz zacieniania -inwentaryzacje architektoniczne z dokumentacją fotograficzną -projekty koncepcyjne obiektów kubaturowych wraz z ich lokalizacją na działce budowlanej -projekty koncepcyjne aranżacji wnętrz -projekty budowlane wielobranżowe obiektów kubaturowych -projekty budowlane wielobranżowe zagospodarowania terenu -projekty budowlane wnętrz -projekty wykonawcze wielobranżowe obiektów kubaturowych -projekty wykonawcze wielobranżowe zagospodarowania terenu -projekty wykonawcze aranżacji wnętrz -wizualizacje architektoniczne -nadzory autorskie -przygotowanie programu oraz prowadzenie kursu lub szkolenia z obsługi specjalistycznego oprogramowania Autodesk Revit FOTOGRAFIA ZAKRES USŁUG -fotografia obiektów architektonicznych oraz inżynierskich -fotografia wnętrz -fotoreportaże z imprez rodzinnych oraz firmowych -sesje fotograficzne w plenerze -sesje fotograficzne w zakresie mody lub beauty/glamour w plenerze lub studio -sesje fotografii portretowej studyjnej lub plenerowej -sesje fotografii rodzinnej w plenerze, wnętrzach lub studio -fotografia biznesowa -fotografia produktowa -kompleksowa cyfrowa edycja oraz retusz fotografii -digitalizacja starych zdjęć z odbitek na papierze fotograficznym, cyfrowe odnawianie oraz rekonstrukcja starych zdjęć -przygotowanie programu oraz prowadzenie warsztatów, kursów lub szkoleń fotograficznych

Usługi Projektowo-Wykonawcze Proj-North Sp. z o.o. - Adaptacja Projektu Gotowego Gdańsk

Adaptacja Projektu Gotowego

 • Gdańsk
 • Usługi Projektowo-Wykonawcze Proj-North Sp. z o.o.

Szukasz oferty dotyczącej adaptacji projektu gotowego? Usługi Projektowo-Wykonawcze Proj-North Sp z oo na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich wymagań. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

INVESTAR

 • Gdańsk
Ewelina W.

Rozpoczęliśmy działalność w 2000 roku. Nasza specjalność to projektowanie wielobranżowe budynków mieszkalnych jednorodzinnych, mieszkaniowych wielorodzinnych, biurowych, użyteczności publicznej, obiektów sportowych oraz przemysłowych. Projekty renowacji obiektów zabytkowych, na terenie pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie.

Doskonałe Adaptacja Projektu Typowego

 • Gdańsk
 • PB DOMIX
Katarzyna H.

Szybki odzew ze strony firmy, bardzo sympatyczny i fachowy przebieg rozmów z Panią właścicielką. Panowie pracownicy przykładają się do pracy, są na czas i co ważne utrzymują porządek na miejscu budowy. Serdecznie polecam.

CADA Pracownia Projektowa - Joanna Cieplińska - Dostosowanie Projektu Gdańsk

CADA Pracownia Projektowa - Joanna Cieplińska

 • Gdańsk

Rozwiązań projektowych są tysiące, ale tylko niektóre są trafne w konkretnym przypadku. My wiemy, co o tym decyduje i znamy sposoby, żeby skutecznie wykorzystać każdy m2. Dobra architektura nie zależy tylko od nakładów finansowych. To dobry pomysł, trochę sprytu i fajna organizacja przestrzeni są kluczem do sukcesu. Tego szukamy dla naszych Inwestorów, aby Nowe Miejsca dały im wygodę na lata lub pozwoliły nieźle zarobić, jeśli chcą inwestować. Otoczenie, światło oraz gust i potrzeby Klienta to nasi kluczowi i bezbłędni doradcy. Uważnie ich słuchamy i realizujemy projekty zgodnie z doświadczeniem, prawem i wiedzą techniczną. Lubimy architekturę, bo jest jak bliski przyjaciel, który pomoże spełnić marzenia o domu, wygodzie, biznesie i

STATIGO Piotr Goździewski - Adaptowanie Projektu Gdańsk

Adaptowanie Projektu

 • Gdańsk
 • STATIGO Piotr Goździewski

Właśnie wybierasz rzetelnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? STATIGO Piotr Goździewski z Gdańska jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Biuro Doradztwa Gospodarczego - Inwestycje Sp. z o.o. - Adaptacja Projektu Gdańsk

Adaptacja Projektu

 • Gdańsk
 • Biuro Doradztwa Gospodarczego - Inwestycje Sp. z o.o.

Firma oferuje usługi budowlane w szczególności kompleksowe budowanie domów jednorodzinnych, remonty obiektów mieszkalnych i usługowych. Dodatkowym atutem firmy jest działalność doradztwa technicznego wraz z usługami architektonicznymi. Funkcja, konstrukcja oraz forma - wszystkie te elementy stanowią kwintesencje architektury są równie ważne, aby projekt spełniał wszystkie oczekiwania zarówno inwestora jak i projektanta powinny harmonijnie współgrać. Nasze biuro pragnie Państwu zapewnić ten komfort zaangażowaniem bez względu na skale przedsięwzięcia. Firma zatrudnia wysoko kwalifikowaną kadrę, niektórzy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe. Oferujemy szeroki zakres usług, pozwalających zrealizować wszelkie zamierzenia

Pracownia Projektowa IMW - Adaptacja Projektu Domu Gdańsk

Pracownia Projektowa IMW

 • Gdańsk

Nadal nie znalazłeś adaptacji projektu domu, chociaż poszukujesz od dawna? Pracownia Projektowa IMW może być Twoim wybawieniem. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

Idealna Adaptacja Projektu Gotowego

 • Gdańsk
 • ArchiCrew

Jestem Architektem i Konstruktorem, absolwentem dwóch wydziałów Politechniki Gdańskiej. Wykonuję kompleksowo wielobranżowe projekty budynków i obiektów kubaturowych w tym: domów, budynków usługowych i przemysłowych z zagospodarowaniem terenu oraz z niezbędnymi uzgodnieniami. Zapraszam do kontaktu.

Solidne Adaptowanie Projektu

 • Gdańsk
 • Paulina FitaŁ

Kusząca cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to najważniejsze zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest adaptowanie projektu. Już nie trać czasu i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

Znakomita Adaptacja Projektu

 • Gdańsk
 • Architekt Magdalena Dzięcielska

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję adaptacji projektu namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Architekt Magdalena Dzięcielska przebije je wszystkie. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

KOBEprojekt - Adaptowanie Projektu Gdańsk

Pierwszorzędne Adaptowanie Projektu

 • Gdańsk
 • KOBEprojekt

Jesteśmy na rynku od 2012 roku. Wykonujemy projekty wielobranżowe budynków: * mieszkalnych, * usługowych, * magazynowych, * gospodarczych i innych. Sporządzamy również: * inwentaryzacje, * wizualizacje, * adaptacje projektów gotowych, * rozbudowy i nadbudowy budynków istniejących. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Glaza Interiors - Adaptacja Projektu Typowego Gdańsk

Glaza Interiors

 • Gdańsk

Nie możesz znaleźć oferty dotyczącej adaptacji projektu typowego? Glaza Interiors na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich wymagań. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Aleksandra Oszczak Studio Projektowe - Dostosowanie Projektu Gdańsk

Solidne Dostosowanie Projektu

 • Gdańsk
 • Aleksandra Oszczak Studio Projektowe

Starasz się odnaleźć solidnego fachowca z zakresu solidnego dostosowania projektu z Gdańska, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Aleksandra Oszczak Studio Projektowe jest do Twojej dyspozycji. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

MC Studio Maciej Ciepliński - Adaptacja Projektu Gdańsk

Tania Adaptacja Projektu

 • Gdańsk
 • MC Studio Maciej Ciepliński

Projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych; adaptacje domów typowych na działce; projekty wnętrz i aranżacje; remonty, przebudowy, rozbudowy oraz nadbudowy; koncepcje i wizualizacje; termomodernizacje i projekty zmiany kolorystyki elewacji; inwentaryzacje; porady formalno-prawne (uzyskanie warunków zabudowy i pozwolenia na budowę, ocena możliwości zabudowy działki przed zakupem na cele budowlane, pomoc w uzyskaniu niezbędnych uzgodnień); pensjonaty i domy wczasowe; zimowe ogrody i altany; nadzory budowlane; odbiory mieszkań i kontrola postępów prac u dewelopera;

Dea Pracownia Projektowa Danuta Grzywacz - Adaptowanie Projektu Gdańsk

Solidne Adaptowanie Projektu

 • Gdańsk
 • Dea Pracownia Projektowa Danuta Grzywacz

Rozpoczęliśmy działalność od 2007. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru woj. pomorskie. Zakres naszego działania to projekty budowlano-wykonawcze, projekty wnętrz. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Studio 2 Architekci - Adaptacja Projektu Gdańsk

Studio 2 Architekci

 • Gdańsk

Jeśli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Studio 2 Architekci perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

Aga Gromak - Studio Projektowe - Adaptacja Projektu Typowego Gdańsk

Najwyższej Klasy Adaptacja Projektu Typowego

 • Gdańsk
 • Aga Gromak - Studio Projektowe

Szukasz solidnej oferty dotyczącej adaptacji projektu typowego? Aga Gromak - Studio Projektowe na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

GKB Inżynieria - Adaptacja Projektu Gdańsk

Bezkonkurencyjna Adaptacja Projektu

 • Gdańsk
 • GKB Inżynieria

Firma GKB Inżynieria zajmuje się projektowanie konstrukcji żelbetowych, stalowych, murowany i drewnianych. Podejmuje się wykonania opinii, ocen technicznych konstrukcji oraz projektujemy ewentualne wzmocnienia. Mamy na swoim koncie projekty z zastosowaną innowacyjna technologią, nowoczesnymi materiałami budowlanymi, które w całości sprawiają, że słowa remont, wzmocnienia, modernizacje wcale nie muszą się źle kojarzyć. Projektujemy m.in. domy jednorodzinne z zastosowaniem nowy trendów w budownictwie, z zastosowaniem rozwiązań pozwalających na minimalizację kosztów użytkowania. Zajmujemy się również optymalizacjami projektów konstrukcji budowlanych co bezpośrednio przekłada się redukcję kosztów budowy. Posiadamy sprawdzonych podwykonawców

D' Interior - Adaptacja Projektu Typowego Gdańsk

Bezkonkurencyjne Adaptacja Projektu Typowego

 • Gdańsk
 • D' Interior

Każdy, kto poszukuje adaptacji projektu typowego winien zgłosić się do D Interior i poznać świetne oferty. Przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

BoARCH Pracownia Projektowa - Adaptacja Projektu Gdańsk

Tania Adaptacja Projektu

 • Gdańsk
 • BoARCH Pracownia Projektowa

PRACOWNIA WYKONUJE : • projekty indywidualnych domów jednorodzinnych, rezydencji, • projekty budynków wielorodzinnych, handlowych, biurowych i użyteczności publicznej, • projekty przebudowy, rozbudowy, termomodernizacji i zmiany sposobu użytkowania budynków istniejących, • adaptacje projektów gotowych wraz z projektem zagospodarowania terenu i przyłączami , powyższe projekty wykonujemy w zakresie projektu koncepcyjnego, projektu budowlanego i wykonawczego jako wielobranżowe; A PONADTO: • inwentaryzacje architektoniczno-budowlane, • kompleksowa obsługa formalno-prawna w tym uzyskiwanie warunków technicznych, pozwoleń na budowę, decyzji o Warunkach Zabudowy i Zagospodarowania Tereny, wymaganych opinii i uzgodnień, • nadzory

MaxPol Marmury i Granity - Adaptacja Projektu Typowego Gdańsk

Znakomite Adaptacja Projektu Typowego

 • Gdańsk
 • MaxPol Marmury i Granity

Jesteśmy dostawcami kamienia naturalnego oraz konglomeratów z kamieniołomów włoskich, hiszpańskich, portugalskich, indyjskich i brazylijskich. Każdy materiał sprowadzany jest bez pośredników pod pełnym nadzorem naszych wykwalifikowanych pracowników. Naszym głównym celem jest dostarczanie klientowi produktów i usług pełnych jakości i solidności. Zaufanie i profesjonalizm stawiamy na pierwszym miejscu.

ARCHITEKT_KA Agnieszka Kalicka - Dostosowanie Projektu Gdańsk

ARCHITEKT_KA Agnieszka Kalicka

 • Gdańsk

Zleć zadanie profesjonalnego dostosowania projektu specjalistom z firmy ARCHITEKT_KA Agnieszka Kalicka. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Gdańska i pobliskich powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Izabela Bohn - Adaptacja Projektu Gdańsk

Tania Adaptacja Projektu

 • Gdańsk
 • Izabela Bohn

Zajmuję się procesem budowlanym od około 15 lat. Jestem architektem z uprawnieniami bez ograniczeń z doświadczeniem zawodowym w pracowniach architektonicznych jak i w urzędzie przy wydawaniu decyzji na budowę. Przyjmuję zlecenia na projekty indywidualne dotyczące budowy, rozbudowy, przebudowy i zmiany sposobu użytkowania budynków oraz wykonuję adaptacje typowych projektów budowlanych. Więcej informacji na mojej stronie www.izabelabohn.pl. Zapraszam do współpracy i kontaktu. mgr inż. arch. Izabela Bohn

Adac - Adaptacja Projektu Typowego Gdańsk

Adac

 • Gdańsk

Gdy szukasz świetnej współpracy to eksperci z Adac są dla Ciebie stworzeni. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Biproraf Sp. Z O. O. - Dostosowanie Projektu Gdańsk

Biproraf Sp. Z O. O.

 • Gdańsk

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy Biproraf Sp Z O O, która świadczy usługi dostosowania projektu na bardzo dobrym poziomie. Ażeby otrzymać wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Jakub Pastuszak - Adaptacja Projektu Gdańsk

Znakomita Adaptacja Projektu

 • Gdańsk
 • Jakub Pastuszak

Zdaje sobie sprawę, że każdy projekt jest inny. Naturalnym jest więc ustawianie stawki dopasowane do: ilości wdrażanego projektu, stopnia zaawansowania (projekt koncepcyjny, projekt wdrożeniowy, rysunki techniczne, przygotowanie plików do druku 3D, frezarki 2/3-osiowej) materiału wykorzystanego w końcowym produkcie oraz jego finalnej cenie. Po umówionej cenie następuje zaliczka w wysokości 30% od całości, a reszta przed przekazaniem gotowego projektu.

PRO-CYN - Adaptacja Projektu Gotowego Gdańsk

Pierwszorzędna Adaptacja Projektu Gotowego

 • Gdańsk
 • PRO-CYN

Biuro PRO-CYN świadczy usługi inżynieryjne w zakresie budownictwa lądowego. Specjalizujemy się w projektowaniu konstrukcji obiektów budownictwa przemysłowego na terenie całego kraju. Dla mniejszych obiektów położonych w Trójmieście oraz okolicach w promieniu 50km wykonujemy nadzór budowlany oraz świadectwa charakterystyki energetycznej.

Architekt Arkadiusz Zubowicz - Adaptacja Projektu Gdańsk

Adaptacja Projektu

 • Gdańsk
 • Architekt Arkadiusz Zubowicz

Pragnąc dotrzeć do adaptacji projektu namierzysz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Architekt Arkadiusz Zubowicz przebije je wszystkie. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się!

Ranking Specjalistów od Adaptacji Projektów obejmuje również takie miejscowości jak: Gdańsk, Borkowo, Kowale, Leźno, Otomin, Czaple, Jankowo gdańskie, Nowy świat. więcej...
Jaka usługa architektoniczna Cię interesuje?