Architekt Kraków - Najlepsi w 2023

Najlepsi Architekci w Krakowie, maj 2023

1 225 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Architekt Kraków - Ranking Najlepsi 2023

Już 1225 Architektów z Krakowa złożyło 57892 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie architeka może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Architektów w 2023 r. z Krakowa.

Średnia ocena architektów w Krakowie to 4.98 (na podstawie 1884 opinii).

Wszystkie firmy
Architekt Kraków
best badge
Magdalena Stuglik-Wiktor

Polecam w 100%, profesjonalne podejście od początku do końca realizacji procesu architektonicznego. Rzetelne i wartościowe spotkania, podczas których architekci udzielali innowacyjnych wskazówek i propozycji wdrożenia ciekawych pomysłów do projektu. Zdanie klienta było ważne. Kontakt i uzgadnianie terminów dostosowane do klienta. Otwartość na dyskusje. Polecam gorąco od pierwszych rozmów, aż po wydanie zezwolenia na budowę.

Mateusz B.

Z P. Piotrem współpraca układa nam się świetnie. Widać że zna się na swojej pracy. Cechuje się dużą wyobraźnia i chęcią do działania, a cierpliwość do klienta to jego największy atut Nie straszne są mu "nie od razu oczywiste" projekty. Bardzo pomocny przy sprawach urzędowych związanych z inwestycją. Serdecznie polecam. Mam nadzieję że jeszcze nie jeden projekt przed nami!

Magda M

Pan Piotr przygotował dla Nas wymarzony projekt domu. Przeprowadził nas od momentu koncepcji, pozwolenia na budowę, aż do momentu realizacji. Jest uważnym słuchaczem i doskonale umie wczuć się w aktualne potrzeby klienta, dodatkowo pomógł nam z zaaranżowaniem wnętrz. Jest osobą rzetelną, terminową i pomysłową i przede wszystkim cierpliwą! z całego serca polecam

5.0 (12 opinii)
Pracownia Architektury Linia-Projekt B.B. architekt Barbara Baś - Firma Architektoniczna Kraków
best badge
Katarzyna Bukowska

Pani Barbara zawsze przygotowana, terminowa, kontakt ponad skale, nawet wieczorem analizowała nasza łazienkę. Rzeczowa, dokładna. Mieliśmy ciężka przebudowę domu z lat 60-tych wielu architektów nie chciało się podjąć pracochłonnej inwentaryzacji, a Pani Basia zrobiła to szybko, sprawnie. Pozwolenie na budowę otrzymaliśmy bez żadnych zastrzeżeń, co tu więcej dodać, bardzo polecam.

Roman P.

Bardzo dobry kontakt i pełen profesjonalizm oraz dokładność. Wszystkie niezbędne dokumenty do wydania pozwolenia na budowę przygotowane bardzo dobrze i terminowo. Bardzo polecam Panią Architekt, Roman P.

Anna Lipowska

Zakup projektu domu jednorodzinnego i dostosowanie go do indywidualnych potrzeb. Bardzo sprawna, profesjonalna i kreatywna współpraca:) Poleciła bym Panią Architekt każdemu:)

5.0 (10 opinii)
Pracownia Architektoniczna DETAL - Usługi Architektoniczne Mszana Dolna
best badge
Alicja Daniec

Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami pozwolenia na budowę. Pomimo, że droga nie była usłana różami (długi proces i wiele warunków stawianych przez krakowski urząd) współpracę z pracownią wspominamy bardzo dobrze. Profesjonalne podejście do klienta, cierpliwość w omawianiu wielu kwestii, pomoc w tworzeniu dokumentów, które były po naszej stornie i przede wszystkim dostępność i komunikatywność. Mieliśmy pewność, że nasza sprawa krok po kroku idzie do przodu, a my jesteśmy pod dobrymi skrzydłami. Także teraz - w czasie realizacji projektu jesteśmy w kontakcie z Panem Łukaszem. Dziękujemy serdecznie za współpracę!

Andrzej Kijek

Profesjonalna realizacja projektu naszego domu. Sugestie i porady bardzo trafne i zawsze ukierunkowaniem na praktyczność i korzyść dla klienta. Również bardzo otwarci na sugestie i propozycje z naszej strony, jak i cierpliwi na pytania laików w kwestii projektów, dzięki czemu współpraca z Pracownią Architektoniczną DETAL to czysta przyjemność. Zdecydowanie polecam.

Przemysław Pardel

Bardzo polecam pracownię do współpracy. Kontakt wyśmienity. Dodatkowo konkretnie i sprawnie wszystko poszło. Współpraca bezproblemowa i rzeczowa. Otrzymaliśmy z żoną pozwolenie na budowę i powoli zaczynamy budowę naszego domu. Cena bardzo w porządku jak na jakość usługi. Z czystym sumieniem będę polecam i polecam każdemu.

5.0 (9 opinii)
OA Studio - Architekt Kraków
best badge
Paweł Hawryło

Pan Łukasz wykonywał dla nas adaptację projektu, oraz pomagał w skompletowaniu i złożeniu w urzędzie potrzebnych dokumentów do uzyskania pozwolenia na budowę, współpraca przebiegała wzorowo. Firma O.A studio to pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do klienta.

Kinga Muszyńska

Gorąco polecam! Profesjonalizm, bardzo dobry kontakt, a przede wszystkim ogrom wiedzy. Znajomość przepisów i nieograniczona kreatywność, indywidualne podejście do klienta. W 100% można liczyć na rzetelne przeprowadzenie projektu od początku do końca.

Sylwester Scibor

Współpraca układała się bardzo pozytywnie. OA Studio ma indywidualne podejście do każdego klienta, słucha jego potrzeb, dlatego nie ma problemu aby zrealizować wymarzony projekt, mając na uwadze możliwości finansowe inwestora.

5.0 (8 opinii)
"Rafa Projekt" - Biuro Architektoniczne Kraków
best badge
Dariusz S.

Usługi pana Jerzego są godne polecenia projekt ogarnięty od A do Z wraz z pozwoleniem na budowę. Musze nadmienić, że pan Jerzy jest również cierpliwy. 5 gwiazdek w pełni zasłużone.

5.0 (7 opinii)
Studio Koncept - Architekt Kraków
best badge
Marek H

Miałem okazję korzystać z usług Pani Agaty. Jako architekt prowadzący i mój pełnomocnik doprowadziła sprawę sprawnie do uzyskania pozwolenia na budowę. Wielokrotnie z pomocą Pani Agaty zmieniałem koncepcje budynku ( wymiary, wysokość, kąty, rozmieszczenie pomieszczeń). Współpracę cenię za kontakt, który zawsze był szybki, a także za przyzwoitą cenę usługi.

Grzegorz K.

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Studio Koncept do wykonania prac projektowych, adaptacyjnych oraz załatwienia formalności w urzędach. Wszystkie sprawy zostały załatwione kompleksowo, bez zbędnej zwłoki i terminowo. Sporządzone projekty i adaptacje były i są czytelne dla kierownika budowy, majstra i pracowników budowlanych. Ponadto Pani Agata jest miłą, sympatyczną i zawsze uśmiechniętą osobą, z którą super się współpracuje. Pozdrawiam

Sergiusz Tovkes

Bardzo chciałbym wyrazić swoją opinię na temat współpracy z naszym architektem. Zawsze bardzo szybko reaguje na nasze pytania i potrzeby, co jest niezwykle ważne dla naszej pracy. Jego profesjonalizm i zaangażowanie w projekt są nieocenione, a nasza współpraca z nim zawsze przebiegała w sposób łatwy i skuteczny. Z całego serca polecamy go każdemu, kto szuka wyjątkowej jakości usług architektonicznych i niezawodnego partnera biznesowego.

5.0 (7 opinii)
Agnieszka Lach Archibelka Pracownia Projektowa - Architekt Kraków
best badge
Rafał Koczwara

Pani Agnieszka w krótkim czasie zaprojektowała budynek i uzyskała pozwolenie na budowę. Temat był trudny z racji bardzo małej działki oraz warunków określonych w decyzji wizyt. Mimo tego udało się Pani architekt tak dobrać rozwiązania, aby projekt spełniał nasze wymagania. Pani architekt uważnie słucha klienta, ma dla niego czas. Dokładnie zapoznała się z dokumentacją, którą już miałem (decyzja wz, warunki przyłączy itd.) - co zresztą pozwoliło na sprawne przejście przez etap załatwiania pozwolenia na budowę. Co dla mnie bardzo ważne kontakt z Panią Agnieszką był bardzo dobry, na bieżąco była dostępna przez mail i telefon oraz szybko udzielała informacji na jakim etapie są prace, a później jak toczy się sprawa o pozwolenie na budowę. Zlecenie obejmowało reprezentowanie inwestora w postępowaniu o pozwolenie na budowę, byłem na bieżąco poinformowany co się dzieje i jakie są uwagi ze strony wydziału architektury. Po złożeniu wniosku o pozwolenie na budowę Pani Agnieszka z zaangażowaniem prowadziła rozmowy z urzędem, pozwoliło to spełnić dodatkowe wymogi jakie miał urząd i całkiem szybko załatwić pozwolenie. Jeśli potrzebujesz projektu indywidualnego, a chcesz mieć pewność, że projekt będzie zrobiony dokładnie, a następnie sprawa będzie właściwie prowadzona w urzędzie to szczerze polecam ofertę Pracowni Projektowej Archibelka.

Klaudiusz Dziedzic

Bardzo polecam Panią Agnieszkę i pracownie projektową Archibelka, rzetelnie podchodzi do realizowanego projektu, doradzi przy zmianach, przeprowadzi przez cały proces i załatwi kompleksowo pozwolenie na budowę przy okazji odpowiadając na pytania od nas. Z czystym sumieniem mogę polecić!

Angelika Kurzawa

Pełen profesjonalizm, pani Agnieszka załatwiła za nas wszystkie urzędowe sprawy, nie musieliśmy się martwić o brakujące dokumenty itd. Szybko, rzetelnie i na temat. Polecamy.

5.0 (4 opinie)
Viscraft Marcin Suruło - Usługi Projektowe Myślenice
best badge
Danuta H.

Pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Pan Marcin konkretny i rzetelny widać, że zawód architekt to jego pasja. Serdecznie polecam.

5.0 (2 opinie)
Paweł Malus Architekci - Biuro Architektoniczne Kraków
best badge
Zespół Prohala

Polecam Państwu firmę, profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie realizacji i rzetelne przygotowywane dokumenty. Rozumieją specyfikę każdego projektu i znajdują odpowiedzi na trudne pytania w skończonym czasie.

Jakub Stęclik

Świetny fachowiec z normlanym podejściem do życia i pracy. Wszystko można przegadać, ustalić i zawsze dobrze doradzi, godny zaufania partner biznesowy, współpracujemy od wielu lat. Nigdy mnie nie zawiódł i zawsze stanie na wysokości zdania.

5.0 (2 opinie)
Verte Pracownia Projektowa - Biuro Projektowe Kraków
best badge

VERTE Pracownia Projektowa https://ppverte.com https://verte.portfoliobox.net tel: 507 19 71 61 Jesteśmy pracownią architektoniczną z dużym doświadczeniem działającą głównie na terenie województwa małopolskiego (choć nie tylko). Oferujemy Ci pomoc w spełnieniu marzenia o wybudowaniu własnego domu. W zakres naszej działalności wchodzą: - usługi architektoniczne - wykonywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej, uzyskiwanie pozwolenia na budowę i wszelkich niezbędnych uzgodnień, - inwentaryzacje budowlane / dokumentacja fotograficzna i filmowa standardowa i z drona - usługi fotograficzne, filmowe – obróbka fotografii, montaż filmów. W procesie projektowania zawsze staramy się słuchać uważnie naszych Klientów , kierując się zasadą, że to oni będą użytkownikami projektowanych obiektów. NAJLEPSI 2020 https://www.oferteo.pl/adaptacja-projektu/krakow#Najlepsi Zapraszamy Anna Kuzon-Grzywna Piotr Grzywna

5.0 (1 opinia)

Więcej Architektów z Krakowa

z-architektem _ biuro projektowe - Usługi Projektowe Kraków

Profesjonalne Usługi Projektowe Kraków

 • Kraków
 • z-architektem _ biuro projektowe
Magdalena Latała

Serdecznie polecamy współpracę z firmą z-architektem. Zaangażowanie, oraz profesjonalne wykonanie projektu pani Sabiny pomogło nam osiągnąć wymarzony cel jakim jest piękny i funkcjonalny dom. Indywidualne podejście, jakość, kreatywność, pomoc i wyczucie sprawiły, że remont z-architektem był niezwykłą przygodą i przyjemnością. Baliśmy się z mężem tak dużego remontu, a teraz planujemy kolejny oczywiście z-architektem. Dziękujemy i polecamy wszystkim wymagającym klientom!

Agnieszka Sikora

Bardzo serdecznie polecam! Jestem bardzo zadowolona z projektu mojego mieszkania. Zależało mi na uzyskaniu funkcjonalnych, przestronnych pomieszczeń, a Pani Architekt doskonale zwizualizowała to o co mi dokładnie chodziło. Dodatkowo niewątpliwym plusem był profesjonalizm i pomoc z jej strony w udoskonaleniu moich wyobrażeń, w postaci propozycji które okazały się niezwykle trafne i nadały wnętrzom styl i funkcjonalność. Teraz aż miło wracać do mieszkania. Bardzo polecam!

Paweł Kęder

Bardzo polecam pracownię z-architektem! Adaptacja projektu typowego przebiegła sprawnie, od początkowych formalności, aż do wydania pozwolenia na budowę, a o żadne konieczne prace nie trzeba się martwić. Dzięki profesjonalizmowi pani architekt, już niedługo zaczynamy budowę!

5.0 (5 opinii)
PROJEKT20 - Architekt Kraków

Utalentowany Architekt Kraków

 • Kraków
 • PROJEKT20
Tomasz Pacuła

Pan Łukasz Kulawik jest architektem z powołania - jego praca to jego pasja, otwarty na klienta, uczynny, pomocny, realizujący zamierzenia i pomysły klienta w każdym aspekcie. Profesjonalizm w 100%, duże doświadczenie i wiedza w branży projektowej, zaskakujące rozwiązania adaptacyjne projektu, stały i bezproblemowy kontakt - współpraca na 6+. Dziękuję za współpracę i polecam gorąco.

Tomasz Kruk

Z Panią Magdaleną i jej pracownią współpracowaliśmy przy okazji realizacji projektu naszego domu. Projektanci zajmujący się naszym projektem to osoby otwarte, bardzo komunikatywne i bardzo kreatywne. Nie dość, że zaprojektowali nasz dom zgodnie z naszymi oczekiwaniami i potrzebami to jeszcze przeprowadzili wszystkie sprawy za nas w urzędach i doradzili przy wyborach technologii realizacji budynku. Serdecznie polecamy tę firmę! Naprawdę warto współpracując z Projekt20 zaoszczędzą sobie Państwo dużo własnego czasu i nerwów.

Patryk Szczupacki

Super, polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm i widać wieloletnie doświadczenie. Dodatkowo super człowiek (doradzi, podpowie i interesuje się postępami), a nie tylko przyjmie zlecenie i wykona projekt. Jeszcze raz polecam!

5.0 (6 opinii)
"38TON" Architekci - Biuro Architektoniczne Kraków
Dawid Lubera

Pełen profesjonalizm i bardzo dobry kontakt. Projekt domu został wykonany szybko i solidnie. Nie możemy się doczekać aż budowa zostanie ukończona i w nim zamieszkamy.

Magdalena Kuna

Super obsługa, bardzo dobre podejście do klienta, wszystko na czas i jak trzeba. Można także luźniej porozmawiać i poznać ciekawe rozwiązania do domu o których można nie mieć pojęcia.

5.0 (4 opinie)
ARCHI-VISION Studio Architektury i Wnętrz, arch. Krzysztof Kinaszewski - Firma Architektoniczna Kraków

Doświadczona Firma Architektoniczna Kraków

 • Kraków
 • ARCHI-VISION Studio Architektury i Wnętrz, arch. Krzysztof
Andrzej Pajor

Podejście do klienta, sprawność, kompetencje, klimat, terminowość, kreatywność, skuteczność, jakość, duża wiedza, no i piękne projekty przede wszystkim. Bardzo dobra współpraca z klientem. To buro oferuje dużo więcej niż inne porównywalne biura z górnej półki usług projektowych. Każdy projekt to wizja architekta która zachwyca.

Tadeusz Klimowicz

Profesjonalna firma architektoniczna, połączenie fachowej praktycznej wiedzy oraz kreatywnego tworzenia ciekawych form architektonicznych. Firma korzysta z najnowszego oprogramowania specjalistycznego w standardzie BIM, co ułatwia prezentacje projektów w bardzo szczegółowym zakresie na każdym etapie opracowania. Firma godna polecenia.

Dorota Felis

Polecam w 100%, profesjonalne podejście od początku do końca realizacji procesu architektonicznego. Rzetelne i wartościowe spotkania. Polecam gorąco od pierwszych rozmów, aż po wydanie zezwolenia na budowę.

5.0 (18 opinii)
MAB Architektura Sp. z o.o. - Biuro Projektowe Kraków
Paulina Budzoń

Piękny projekt konwersji i remontu naszego domu - jesteśmy bardzo zadowoleni, nasze uwagi i pomysły zostały zawsze wzięte pod uwagę, a fachowe doradztwo pomogło nam uniknąć wielu błędów. Serdecznie polecam!

Marek Bielski

Serdecznie polecam Panią architekt Magdę Budzoń. Przygotowała nam bardzo fajny projekt domu jednorodzinnego, który właśnie realizujemy. Bezproblemowa współpraca, fajne pomysły, sprawne działanie w celu uzyskania pozwolenia na budowę, duże wsparcie na etapie realizacji projektu.

5.0 (5 opinii)

Dołącz do naszych Architektów w Krakowie

Działasz na rynku jako Architekt i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

ATELIER ZMYSŁO - Firma Architektoniczna Kraków

ATELIER ZMYSŁO

 • Kraków
Justyna Świechowska

Najwyższej klasy projektant. Praca z panem Konradem przy projekcie naszego domu była wspaniałym doświadczeniem! Osoba bardzo kreatywna, szybko dostosowująca się do potrzeb klienta, bardzo cierpliwa i zaangażowana. Pan Konrad połączył nasze pomysły i wizję z jego wiedzą i doświadczeniem oraz smakiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy ATELIER ZMYSŁO, cały proces projektowania, jego dbałość o szczegóły nie ma sobie równych. Profesjonalne podejście od początku do końca.

Ewa Skalniak

Z całą pewnością mogę polecić p. Konrada. Po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że trafiliśmy na właściwego człowieka, słuchał uważnie, odpowiadał konkretnie na zadane pytania, doradzał i odradzał niektóre z naszych pomysłów. Stworzył 3 indywidualne dla nas projekty i mimo, że żaden z nich nie był tym idealnym, poprosiliśmy o adaptację innego projektu, on bez mrugnięcia okiem, dąsów czy też urażonej dumy zrobił to dla nas, pełen profesjonalizm! Wszystkie formalności scedowaliśmy na niego. Potrafił pięknie lawirować na granicy MPZP i przekroczyć tą granicę - brawa za kreatywność! (Chodzi o konstrukcje dachu i budowę studni głębinowej). Poza tym bardzo serdeczny i ludzki człowiek (w tym nieludzkim świecie architektów och ah). Szczerze polecam, jedynie ciężko się czasem dodzwonić, ale warto być cierpliwym.

Krystian Ż

Pan Konrad wykonywał dla mnie adaptacje gotowego projektu domu jednorodzinnego. Zakres prac obejmował dostosowanie projektu do wymogów MPZP, zmiany układu funkcjonalnego pomieszczeń plus zaprojektowanie piwnicy. Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie, Pan Konrad przeprowadził cały proces uzyskania pozwolenia na budowę praktycznie bez mojego zaangażowania, na każdym etapie mogłem liczyć na fachowa pomoc i opinie. Dodatkowo, co moim zdaniem jest bardzo ważne dla inwestorów którzy są laikami w branży budowlanej, Pan Konrad jest osoba bardzo komunikatywną i chętna do pomocy. Podsumowując, współpracę oceniam bardzo pozytywnie, polecam!

5.0 (32 opinie)
Projekt On - Biuro Projektowe Kraków

Dobre Biuro Projektowe Kraków

 • Kraków
 • Projekt On
Ryszard K.

Profesjonalne podejście do projektu, rewelacyjnie wykonane PZT, dobry kontakt i pomoc. Polecam.

5.0 (5 opinii)
z-architektem _ biuro projektowe - Usługi Architektoniczne Kraków
Magdalena Latała

Serdecznie polecamy współpracę z firmą z-architektem. Zaangażowanie, oraz profesjonalne wykonanie projektu pani Sabiny pomogło nam osiągnąć wymarzony cel jakim jest piękny i funkcjonalny dom. Indywidualne podejście, jakość, kreatywność, pomoc i wyczucie sprawiły, że remont z-architektem był niezwykłą przygodą i przyjemnością. Baliśmy się z mężem tak dużego remontu, a teraz planujemy kolejny oczywiście z-architektem. Dziękujemy i polecamy wszystkim wymagającym klientom!

Agnieszka Sikora

Bardzo serdecznie polecam! Jestem bardzo zadowolona z projektu mojego mieszkania. Zależało mi na uzyskaniu funkcjonalnych, przestronnych pomieszczeń, a Pani Architekt doskonale zwizualizowała to o co mi dokładnie chodziło. Dodatkowo niewątpliwym plusem był profesjonalizm i pomoc z jej strony w udoskonaleniu moich wyobrażeń, w postaci propozycji które okazały się niezwykle trafne i nadały wnętrzom styl i funkcjonalność. Teraz aż miło wracać do mieszkania. Bardzo polecam!

Paweł Kęder

Bardzo polecam pracownię z-architektem! Adaptacja projektu typowego przebiegła sprawnie, od początkowych formalności, aż do wydania pozwolenia na budowę, a o żadne konieczne prace nie trzeba się martwić. Dzięki profesjonalizmowi pani architekt, już niedługo zaczynamy budowę!

5.0 (5 opinii)
PROJEKT20 - Usługi Projektowe Kraków

PROJEKT20

 • Kraków
Tomasz Pacuła

Pan Łukasz Kulawik jest architektem z powołania - jego praca to jego pasja, otwarty na klienta, uczynny, pomocny, realizujący zamierzenia i pomysły klienta w każdym aspekcie. Profesjonalizm w 100%, duże doświadczenie i wiedza w branży projektowej, zaskakujące rozwiązania adaptacyjne projektu, stały i bezproblemowy kontakt - współpraca na 6+. Dziękuję za współpracę i polecam gorąco.

Tomasz Kruk

Z Panią Magdaleną i jej pracownią współpracowaliśmy przy okazji realizacji projektu naszego domu. Projektanci zajmujący się naszym projektem to osoby otwarte, bardzo komunikatywne i bardzo kreatywne. Nie dość, że zaprojektowali nasz dom zgodnie z naszymi oczekiwaniami i potrzebami to jeszcze przeprowadzili wszystkie sprawy za nas w urzędach i doradzili przy wyborach technologii realizacji budynku. Serdecznie polecamy tę firmę! Naprawdę warto współpracując z Projekt20 zaoszczędzą sobie Państwo dużo własnego czasu i nerwów.

Patryk Szczupacki

Super, polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm i widać wieloletnie doświadczenie. Dodatkowo super człowiek (doradzi, podpowie i interesuje się postępami), a nie tylko przyjmie zlecenie i wykona projekt. Jeszcze raz polecam!

5.0 (6 opinii)
"38TON" Architekci - Biuro Projektowe Kraków
Dawid Lubera

Pełen profesjonalizm i bardzo dobry kontakt. Projekt domu został wykonany szybko i solidnie. Nie możemy się doczekać aż budowa zostanie ukończona i w nim zamieszkamy.

Magdalena Kuna

Super obsługa, bardzo dobre podejście do klienta, wszystko na czas i jak trzeba. Można także luźniej porozmawiać i poznać ciekawe rozwiązania do domu o których można nie mieć pojęcia.

5.0 (4 opinie)

Porównanie cen i kosztów architekta w Krakowie

Szukasz cenników architektów? Ceny usług projektowych zależą od wielu czynników, takich jak rozmiar projektu, stopień skomplikowania, ilość prac projektowych, materiały, a także renoma biura projektowego lub architekta. Warto jednak wybrać sprawdzonego fachowca do zaprojektowania domu lub wnętrza, ponieważ dobry architekt z pewnością dostosuje projekt do Twoich wymagań i potrzeb, a także podejdzie indywidualnie do każdego projektu.

ARCHI-VISION Studio Architektury i Wnętrz, arch. Krzysztof Kinaszewski - Biuro Architektoniczne Kraków
Andrzej Pajor

Podejście do klienta, sprawność, kompetencje, klimat, terminowość, kreatywność, skuteczność, jakość, duża wiedza, no i piękne projekty przede wszystkim. Bardzo dobra współpraca z klientem. To buro oferuje dużo więcej niż inne porównywalne biura z górnej półki usług projektowych. Każdy projekt to wizja architekta która zachwyca.

Tadeusz Klimowicz

Profesjonalna firma architektoniczna, połączenie fachowej praktycznej wiedzy oraz kreatywnego tworzenia ciekawych form architektonicznych. Firma korzysta z najnowszego oprogramowania specjalistycznego w standardzie BIM, co ułatwia prezentacje projektów w bardzo szczegółowym zakresie na każdym etapie opracowania. Firma godna polecenia.

Dorota Felis

Polecam w 100%, profesjonalne podejście od początku do końca realizacji procesu architektonicznego. Rzetelne i wartościowe spotkania. Polecam gorąco od pierwszych rozmów, aż po wydanie zezwolenia na budowę.

5.0 (18 opinii)
MAB Architektura Sp. z o.o. - Biuro Architektoniczne Kraków

Dobre Biuro Architektoniczne Kraków

 • Kraków
 • MAB Architektura Sp. z o.o.
Paulina Budzoń

Piękny projekt konwersji i remontu naszego domu - jesteśmy bardzo zadowoleni, nasze uwagi i pomysły zostały zawsze wzięte pod uwagę, a fachowe doradztwo pomogło nam uniknąć wielu błędów. Serdecznie polecam!

Marek Bielski

Serdecznie polecam Panią architekt Magdę Budzoń. Przygotowała nam bardzo fajny projekt domu jednorodzinnego, który właśnie realizujemy. Bezproblemowa współpraca, fajne pomysły, sprawne działanie w celu uzyskania pozwolenia na budowę, duże wsparcie na etapie realizacji projektu.

5.0 (5 opinii)
ATELIER ZMYSŁO - Usługi Projektowe Kraków

ATELIER ZMYSŁO

 • Kraków
Justyna Świechowska

Najwyższej klasy projektant. Praca z panem Konradem przy projekcie naszego domu była wspaniałym doświadczeniem! Osoba bardzo kreatywna, szybko dostosowująca się do potrzeb klienta, bardzo cierpliwa i zaangażowana. Pan Konrad połączył nasze pomysły i wizję z jego wiedzą i doświadczeniem oraz smakiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy ATELIER ZMYSŁO, cały proces projektowania, jego dbałość o szczegóły nie ma sobie równych. Profesjonalne podejście od początku do końca.

Ewa Skalniak

Z całą pewnością mogę polecić p. Konrada. Po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że trafiliśmy na właściwego człowieka, słuchał uważnie, odpowiadał konkretnie na zadane pytania, doradzał i odradzał niektóre z naszych pomysłów. Stworzył 3 indywidualne dla nas projekty i mimo, że żaden z nich nie był tym idealnym, poprosiliśmy o adaptację innego projektu, on bez mrugnięcia okiem, dąsów czy też urażonej dumy zrobił to dla nas, pełen profesjonalizm! Wszystkie formalności scedowaliśmy na niego. Potrafił pięknie lawirować na granicy MPZP i przekroczyć tą granicę - brawa za kreatywność! (Chodzi o konstrukcje dachu i budowę studni głębinowej). Poza tym bardzo serdeczny i ludzki człowiek (w tym nieludzkim świecie architektów och ah). Szczerze polecam, jedynie ciężko się czasem dodzwonić, ale warto być cierpliwym.

Krystian Ż

Pan Konrad wykonywał dla mnie adaptacje gotowego projektu domu jednorodzinnego. Zakres prac obejmował dostosowanie projektu do wymogów MPZP, zmiany układu funkcjonalnego pomieszczeń plus zaprojektowanie piwnicy. Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie, Pan Konrad przeprowadził cały proces uzyskania pozwolenia na budowę praktycznie bez mojego zaangażowania, na każdym etapie mogłem liczyć na fachowa pomoc i opinie. Dodatkowo, co moim zdaniem jest bardzo ważne dla inwestorów którzy są laikami w branży budowlanej, Pan Konrad jest osoba bardzo komunikatywną i chętna do pomocy. Podsumowując, współpracę oceniam bardzo pozytywnie, polecam!

5.0 (32 opinie)
Projekt On - Biuro Architektoniczne Kraków

Jeśli szukasz świetnej współpracy to profesjonaliści z Projekt On są dla Ciebie stworzeni. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (5 opinii)
MOSA ARCHITEKCI - Architekt Kraków

MOSA ARCHITEKCI

 • Kraków
Iwona K.

Polecam biuro Mosa . Ciekawe projekty, dobra współpraca (Zlecenie w zakresie domu jednorodzinnego).

5.0 (1 opinia)
pracowania projektowa Architekt Piotr Chowaniec - Firma Architektoniczna Kraków

Dobra Firma Architektoniczna

 • Kraków
 • pracowania projektowa Architekt Piotr Chowaniec
Ryszard Bujanowski

Współpraca firmy PRAEFA z pracownią projektową Architekt Piotr Chowaniec była związana z realizacją jednorodzinnych budynków mieszkalnych z elementów prefabrykowanych. Pracownia projektowa na etapie przygotowania projektu budowlanego, poprzez konsultacje i uzgodnienia, dołożyła starań aby opracowanie projektu wykonawczego oraz realizacja budynków przebiegały bez zakłóceń.

Jakub Kozioł

Współpraca z Panem Piotrem była bardzo owocna. Wykonywał dla nas projekt domu parterowego 137m2 - przerobił w sumie nasze prywatne rysunki na te zgodne ze sztuka. Wyszło super. Myślę ze bardzo ważne w czasie współpracy jest doprecyzowanie rzeczy typu - ilość podłogówek i długość ich obiegów, ulokowanie kominka z opcja ustawieni komina. Wszystko super sprawnie.

Rafał Dutka

Zrealizowaliśmy z pracownią projektową Architekt Piotr Chowaniec wiele projektów, między innymi halę rozbioru drobiu. Jeśli priorytetową cechą przy pracach projektowych jest jakość, to z pewnością warto postawić na pracownie architektoniczną arch. Piotra Chowaniec, widać tutaj dbałość o zachowanie wysokich standardów wykonania projektów. Warte uwagi jest to, że pracownia wyraża szacunek do Klienta-Inwestora poprzez terminowe wykończenie zleconej usługi. Polecamy współpracę z Panem Architektem Piotrem Chowańcem.

5.0 (15 opinii)
Aedifex - Biuro Projektowe Kraków

Aedifex

 • Kraków
Jacek Krupa Instalacje Sanitarne

Konkretny fachowiec, dotrzymane terminy, oraz wywiązuje się z zobowiązań.

5.0 (1 opinia)
Biuro Projektowe PmProjekt Michał Podruczny - Firma Architektoniczna Kraków
Jolanta K.

Fantastyczna współpraca i projekt, zamówiliśmy projekt domu razem z projektem wnętrza, mogliśmy zrobić spacer wirtualny zewnątrz i wewnątrz domu. Wszystkie nasze pomysły uwzględnione, dostaliśmy też rozwiązania, których nie braliśmy wcześniej pod uwagę. Polecamy i pozdrawiamy.

5.0 (3 opinie)
One desk - Firma Architektoniczna Kraków

One desk

 • Kraków
Renata Dubowiak-Miśkiewicz

Pierwszy kontakt z Panią Katarzyną był bardzo profesjonalny: konkretny i na temat, dlatego wybór padł na nią. Miałam mało czasu i poszukiwałam architekta do trudnego zadania przebudowy małego mieszkania w taki sposób, by z krętej i zabudowanej przestrzeni, bez miejsca na przechowywanie rzeczy, stworzyć ją otwartą i funkcjonalną, ale też uwzględniającą moje upodobania i wymagania, których miałam dużo 😉. Pani Katarzyna stworzyła projekt znakomity; zaproponowane rozwiązania były zaskakujące, świetnie przemyślane i trafiały w sedno moich oczekiwań. Współpraca była bardzo profesjonalna; wszystko w terminie. Pani Katarzyna zawsze była dostępna, także na etapie już wykonawczym mogłam korzystać z jej porad. Przy kolejnych moich zamierzeniach inwestorskich na pewno ponownie skorzystam z jej usług. Bardzo polecam.

Małgorzata Golec

Mieliśmy okazję współpracować z One desk w zeszłym roku podczas przygotowywania dokumentacji do przebudowy naszego Starego Młyna. Super architekci, bardzo otwarci i profesjonalnie podchodzący do klienta. Gorąco polecam.

5.0 (3 opinie)
AUTORSKA PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA JMZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Firma Architektoniczna Kraków

Dobra Firma Architektoniczna

 • Kraków
 • AUTORSKA PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA JMZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ

Znalezienie dobrej firmy architektonicznej nie jest proste, dlatego polecamy Ci AUTORSKA PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA JMZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - to prawdziwi profesjonaliści działający w rejonie Krakowa, którzy znają się na swojej robocie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (2 opinie)

Opinie i porady najlepszych architektów

Jeśli interesują Cię opinie na temat architektów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Krakowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizacje projektów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
PROJEKT-S-ARCHITEKCI SP. Z O.O. - Biuro Architektoniczne Kraków
Marcin Mierzwa

Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm, podejście do klienta oraz jakość usługi na wysokim poziomie. Firma otwarta na sugestie i gotowa udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania.

Wojciech Bejna

Takiego architekta długo szukałem, aż wreszcie się udało. Polecam z czystym sumieniem👍 A żona twierdzi że najprzystojniejszy z architektów. Wojtek

Grzegorz G.

Chciałbym zarekomendować za bardzo dobry kontakt z inwestorem. Dokładnie wysłucha, fachowo doradzi oraz po mistrzowsku i terminie wykona powierzoną prace. Pełen profesjonalizm. POLECAM !!!

5.0 (9 opinii)
Biuro Architektoniczne Format Zbigniew Kęsek - Usługi Architektoniczne Kraków

Biuro architektoniczne FORMAT jest rozwijającą się, nowoczesną pracownią architektoniczną, działającą od 1991 roku, powstałą, aby zaspakajać rosnące zapotrzebowanie rynku na kompleksowe usługi projektowe. Nasza działalność opiera się na wielobranżowym projektowaniu zarówno obiektów mieszkalnych, jak i usługowych. Wszystkie zadania projektowe realizujemy w oparciu o wiedzę i aktualne przepisy. Mamy bogate doświadczenie nie tylko w projektowaniu obiektów architektonicznych, ale także w projektowaniu przestrzeni zielonych (ogrodów) oraz aranżacji wnętrz. Nasza firma swój profesjonalizm czerpie z wysokich kwalifikacji pracowników. Intensywne szkolenia, liczne Konferencje i wyprawy naukowo – poznawcze powodują, że jesteśmy na bieżąco z

5.0 (2 opinie)
ZIELONA BUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Firma Architektoniczna Kraków

Solidna Firma Architektoniczna

 • Kraków
 • ZIELONA BUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Znalezienie solidnej firmy architektonicznej to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci ZIELONA BUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - to prawdziwi profesjonaliści działający w rejonie Krakowa, którzy znają się na swojej pracy. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

5.0 (8 opinii)
Wspólna Przestrzeń - Usługi Architektoniczne Kraków

Myśląc o domu raczej nie myślimy o tym , że architektura wpływa na relacje pomiędzy jego mieszkańcami. Oczywiście to nie jest najważniejsze przy budowaniu odpowiednich więzi rodzinnych, ale układ funkcjonalny, rozmieszczenie pomieszczeń, ich wzajemnie położenie może w nam tym pomagać lub przeszkadzań. Może ułatwiać nam wzajemny kontakt i wspomagać budowę DOMU.

5.0 (1 opinia)
ah! design Agnieszka Hornowska - Usługi Architektoniczne Kraków
Jan Makselon

Polecam w 100%, projekt wnętrz był przemyślany, uwzględnił wszystkie potrzeby, oraz przewidział dodatkowe funkcje we wnętrzu. Bardzo fajne połączenie mebli vintage, oraz nowoczesnych sprawiły, że mieszkanie ma duszę, jednocześnie budżet był bardzo przystępny, mieszka mi się wygodnie i przyjemnie, polecam to biuro.

Weronika Lubas

Polecam serdecznie, pełen profesjonalizm, dbałość o szczegóły i przede wszystkim duża znajomość nowości na rynku. Nie łatwo mnie czymś zaskoczyć, a tutaj się udało! Świetna robota.

5.0 (3 opinie)
mmbp sp. z o.o. - Usługi Projektowe Kraków

mmbp sp. z o.o.

 • Kraków

Poszukujesz solidnego wykonawcy wykonującego usługi projektowe? Ci architekci nie mają sobie równych na terenie Krakowa. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (2 opinie)
Archit - pracownia architektoniczna - Biuro Architektoniczne Kraków
Krzysztof Pietrzyk

Zdecydowanie polecam! Na Archit trafiłem w okresie urlopowym (sierpień 2019) po bardzo nieudanej, półrocznej przygodzie z innym biurem architektonicznym. Pan Artur poprowadził moje sprawy sprawnie i fachowo - od początku zlecenia, po sam koniec do uzyskania pozwolenia na budowę. W Archit czułem się zaopiekowany i pewny, że moje sprawy są w dobrych rękach. Dziękuję Panie Arturze, dziękuję Archit.

Szymon Chrzanowski

Bardzo polecam. Fachowe i rzeczowe podejście do tematu. Co najważniejsze bardzo terminowo i bez dodatkowych dopłat do ustalonej na początku ceny. Telefony odbierane, formalności załatwione. Super. Mam nadzieję, że w trakcie budowy też będę miał szczęście do takich wykonawców :-).

5.0 (4 opinie)
Symetria architekci sp. z o.o. - Biuro Architektoniczne Kraków

Wybór najlepszego biura architektonicznego wymaga ostrożności, dlatego warto zainteresować się Symetria architekci sp. z o.o. - to prawdziwi specjaliści, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

5.0 (2 opinie)
ARCHINOVA - Biuro Architektoniczne Kraków

ARCHINOVA

 • Kraków
Piotr Zięba

Profesjonalizm, fachowość wykonywanych prac, firma wykonuje komplet prac projektowych począwszy od koncepcji, poprzez projekt budowlany, aż po kosztorys inwestorski.

Marek Pelczar

Współpraca przebiegala bez najmniejszych problemow. Bardzo profesionalne podejscie do klienta. Wszelkie nasze sugestie byly brane pod uwage. Firma godna polecenia. M Pelczar

5.0 (6 opinii)
ITO - Firma Architektoniczna Kraków

ITO

 • Kraków
Katarzyna Mikolajczyk

Miałam przyjemność współpracować z pracownią projektowo-wykonawczą ITO przy projekcie aranżacji Studio Figura Bronowice Kraków. Firma świadczy usługi na najwyższym poziomie na każdy etapie projektu. Współpraca z panią Natalią to czysta przyjemność, pełne zrozumienie i profesjonalizm. Serdecznie polecam.

Maja Nowak

Doskonała współpraca! Projekt przebiegł niezwykle sprawnie. Projekt uwzględniał dom bliźniak w pełni zaprojektowany pod potrzeby mojej rodziny. Jesteśmy 100% zadowoleni i polecamy ITO.

5.0 (2 opinie)
A+M Architekci - Usługi Architektoniczne Kraków

A+M Architekci

 • Kraków

Fantastyczne usługi architektoniczne na najwyższym poziomie to dla firmy AM Architekci pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze w gotowości do pracy. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

5.0 (1 opinia)
EDGE Architects - Biuro Projektowe Kraków

EDGE Architects

 • Kraków
Michał G.

Polecam współpracę, rzetelna wycena i świetnie przygotowana analiza kupionej przeze mnie działki.

5.0 (1 opinia)
HOMEKONCEPT SP. Z O.O. - Biuro Architektoniczne Kraków

Pierwszorzędne Biuro Architektoniczne

 • Kraków
 • HOMEKONCEPT SP. Z O.O.

Każdy, kto poszukuje pierwszorzędnej usługi projektowej winien już teraz zgłosić się do tego biura architektonicznego i poznać świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

5.0 (2 opinie)
Qropqa - Architekt Kraków

Qropqa

 • Kraków
Magdalena G.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z architektami z Qropqa. Nie pozostawiali mnie w KROPCE w żadnym momencie, ani przy projekcie ani przy wykonawstwie. Gorąco polecam.

5.0 (3 opinie)
Commspace Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Usługi Projektowe Kraków

Jeśli wciąż nie wybrałeś architekta, to zerknij na firmę Commspace Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wykonuje całe spektrum usług projektowych w bezkonkurencyjnych cenach. Wspaniały budnek mieszkalny, w którym zakochasz się na całe życie, dzięki ich pomocy może zostać zaprojektowany specjalnie dla Ciebie.

5.0 (1 opinia)
ET A - Usługi Architektoniczne Kraków

ET A

 • Kraków

Usługi architektoniczne w wykonaniu tej firmy to autentyczny majstersztyk. To najlepszy partner do współpracy. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

5.0 (1 opinia)
LUKO Studio - Usługi Architektoniczne Kraków

Tanie Usługi Architektoniczne

 • Kraków
 • LUKO Studio
Diana B.

Wzorowa współpraca przy projekcie wnętrz! Pan Konrad rozpoczął projekt od dokładnego zbadania moich potrzeb i oczekiwań (zarówno odnośnie układu, wyglądu, jak i - co szczególnie doceniam - budżetu), a następnie proponował rozwiązania i słuchał odpowiedzi. Gdy jakiś element budził moje wątpliwości potrafił wytłumaczyć i obronić koncepcję, dzięki czemu zgodziłam się na rozwiązania, które w pierwszym odruchu bym odrzuciła, a które w rzeczywistości sprawdzają się rewelacyjnie. Od początku mieliśmy ustalony plan działania, co pozwoliło mi skupiać się na poszczególnych elementach projektu, zaczynając od funkcji mieszkania, a dopiero potem przechodząc do strony wizualnej. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy, a rezultaty doceniam

5.0 (1 opinia)
MARZEC BUDOWNICTWO - Biuro Architektoniczne Kraków
Szymon S.

Przede wszystkim błyskawiczna reakcja na zapytanie zarówno ze względu na pierwszy kontakt, jak i złożenie oferty. Po wyborze oferty - wręcz natychmiastowe przystąpienie do działań - następnego dnia roboczego mieliśmy spisaną umowę. Przedmiot umowy jest w realizacji, utrzymuję ciągły kontakt z firmą. Jestem bardzo zadowolony z obecnej współpracy i polecam tą firmę innym z czystym sumieniem!

5.0 (6 opinii)
HSA Architektura - Biuro Architektoniczne Kraków

Rewelacyjne Biuro Architektoniczne

 • Kraków
 • HSA Architektura
Lukasz Wilczek

Fachowa obsługa i rzetelne podejście do tematu. Elastyczność w doborze rozwiązań i rozsądne terminy realizacji połączone z wyceną na poziomie średniej rynkowej. Bardzo polecam do współpracy!

Seba Stuff

Sprawne, twórcze i partnerskie podejście do klienta. Projekt przechodził wiele etapów i został doprowadzony w ostatecznej wersji do modelu zgodnego z moimi oczekiwaniami i spełniającego moje oczekiwania, przy jednoczesnym wdrożeniu i wykorzystaniu pomysłów i rozwiązań doświadczonych architektów.

5.0 (2 opinie)
Piotr Wiśniewski W2 Architekci - Biuro Architektoniczne Kraków

Profesjonalne Biuro Architektoniczne

 • Kraków
 • Piotr Wiśniewski W2 Architekci

Szukasz biura architektonicznego z okolic Krakowa, ale nie chcesz przepłacać? Piotr Wiśniewski W2 Architekci oferuje wykonanie usługi w korzystnej cenie. Wspaniały dom tani w budowie dopasowany do całej rodziny jest w zasięgu ręki.

5.0 (1 opinia)
Ranking Architektów obejmuje również takie miejscowości jak: Kraków, Libertów, Rząska, Lusina, Golkowice.
więcej...
Popularne frazy: architektoniczne Kraków