Projekty domów Poznań - Najlepsi w 2021

Najlepsi Specjaliści od Projektów Domów w Poznaniu, 2021

197 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Promowani
Projekty domów Poznań
Promowany

Solidne Projektowanie Domów Poznań

 • Poznań
 • Biuro Projektów Budowlanych - Wojciech Żurczak
Tomasz K.

Współpracę z Panem Wojciechem Żurczak oraz jego Biurem Projektów Budowlanych oceniam bardzo pozytywnie. Cała współpraca, od pierwszego spotkania do ostatniego przebiegła bardzo fachowo, rzeczowo i sprawnie a na dodatek w sympatycznej i miłej atmosferze. Pan Wojciech bardzo szybko odpowiadał na emaile oraz kontakt telefoniczny, dzielił się również cennymi poradami. Projekt budowlany wraz z pozwoleniem na budowę oraz tablicą odebrałem od Pana Wojciecha osobiście, gdyż wszystkie formalności w tzw. urzędach załatwił za mnie. Obecnie jestem na etapie wyboru wykonawców, gdzie pojawiają się różne wątpliwości i pytania. Sporo tych pytań kieruję do Pana Wojciecha, który chętnie udziela odpowiedzi oraz przekazuje cenne uwagi. Cena za usługę

Wysoczynska.Studio - Projektant Domów Poznań
Promowany
Paweł M.

Współpraca z Panią Zuzanną to była sama przyjemność. Pani Zuzanna jest osobą rzeczową, terminową i niezwykle pomysłową. Wywiad pozwolił określić moje potrzeby względem projektu, a sam projekt to pierwsza liga! Polecam!

NINE ATELIER - Projekty Domów Poznań
Tomek P.

Projekt zmiany elewacji budynku i otaczającej nieruchomość architektury ogrodowej - łącznie z ogrodzeniem, wykonany w sposób bardzo sprawny i zgodnie z wcześniej wspólnie ustaloną wizją. Projekt w pełni zaakceptowany bez jakichkolwiek zmian i poprawek. Firma godna polecenia!

Architekt Piotr Maćkiewicz - Projekty Domów z Poddaszem Poznań
Andrzej W.

Jestem architektem a architektura to moja pasja. Wykonuję projekty budynków mieszkalnych, usługowych, magazynowo - produkcyjnych, adaptację wnętrz. Gwarantuję przyjemną atmosferę współpracy oraz rzetelne wykonanie zleconego projektu. Poniżej przedstawiam zakres mojej działalności. 1. KONCEPCJE I ANALIZY Posiadasz działkę, masz pomysł jak ją wykorzystać. Świetnie! Wykonam dla Ciebie projekt koncepcyjny, przeanalizę sytuację prawną i potencjał przestrzenny działki, złożę wniosek o wydanie warunków zabudowy (jeśli nie ma planu miejscowego), załatwię za Ciebie wszelkie formalności. Jako efekt współpracy otrzymasz rysunki i wizualizacje zabudowy. Dostaniesz do wyboru 2-3 koncepcje budynku. 2. PROJEKTY BUDOWLANE DO POZWOLENIA NA BUDOWĘ Jeśli posiadasz warunki zabudowy lub działka ma plan miejscowy to zapraszam po projekt budowlany. Otrzymasz wielobranżowe opracowanie techniczne budynku wraz z projektem zagospodarowania terenu, w 4 egzemplarzach do złożenia w urzędzie. Pomogę Tobie również w poprowadzeniu sprawy, tak żebyś finalnie mógł otrzymać pozwolenie na budowę. Projektując rozwiązania techniczno – materiałowe szanuję Twój budżet, moja propozycja będzie uwzględniać Twoje możliwości finansowe, dlatego do projektu dostaniesz kosztorys inwestorski, który ułatwi zaplnanowanie budowy od strony finansowej. 3. PROJEKTY WYKONAWCZE Potrzebujesz szczegółowych rysunków dla wykonawców, zestawień materiału, kosztorysu inwestorskiego? Możesz to wszystko również otrzymać ode mnie. Dzięki rysunkom wykonawczym, będziesz dokładnie wiedział jak zbudować dom, po najdrobniejszą śrubkę. Zestawienia materiałów określą ich ilość potrzebna do budowy a dzięki kosztorysowi inwestorskiemu będziesz znał cenę jaką powinieneś za to wszystko zapłacić. 4. NADZÓR AUTORSKI Kiedy rozpocznie się budowa to mogę również przeprowadzić nadzór autorski. Sprawdzać zgodność wykonywanych prac z technologią i rozwiązaniami zawartymi w projekcie.

EURYTHMIA - Projekty Domów Parterowych Swarzędz
Marek J.

Wykonanie projektu architektonicznego, nietypowego domu jednorodzinnego, zestawienie wszystkich niezbędnych dokumentów do uzyskania pozwolenia na budowę, przebiegło terminowo bez zastrzeżeń.

MACIEJ ORGANISTA ARCHITEKT - Projektowanie Domów Poznań
Aleksandra W.

Godny polecenia, solidny, zaangażowany a przede wszystkim z bogatym doświadczeniem. Zaprojektowany budynek jest oryginalny, nowoczesny a jednocześnie praktyczny i funkcjonalny. Najważniejsze dla nas że czujemy się zaopiekowani przez cały czas realizacji inwestycji.

MARIUSZ GRAMOWSKI Pracownia Projektowa - Projekty Domów z Poddaszem Poznań
Alicja Z.

Bardzo profesjonalne podejście do realizowanego zadania, adekwatne do tego zaangażowanie i co było dla mnie najważniejsze kompleksowy nadzór nad wszystkimi działaniami w trakcie trwania inwestycji. Zdecydowanie polecałabym współpracę z tą pracownią.

Projekt X Joanna Skrzypczak - Projekty Domów z Poddaszem Poznań
Natalia Z.

Polecam Projekt X. Wspòłpraca przebiegła bardzo dobrze i przy tym sprawnie.

ARTES Studio Architektury - Projekty Domów Nowoczesnych Poznań
Piotr A.

Firma istnieje od 1994 r. Zajmujemy się projektowaniem architektonicznym i budowlanym, projektowaniem wnętrz, naszymi odbiorcami są klienci indywidualni, firmy oraz instytucje. Pracujemy w zgranym zespole architektów, konstruktorów, instalatorów i kosztorysantów. Opracowujemy wnioski o warunki zabudowy,dokumentacje budowlane i wykonawcze reprezentujemy Inwestora w procesie pozyskiwania decyzji pozwolenia na budowę i przekazania obiektów do użytkowania. oferujemy projekty m.in.: - zagospodarowania terenu - budynków mieszkalnych jednorodzinnych - budynków mieszkalnych wielorodzinnych - budynków biurowych - budownictwa przemysłowego - obiektów sportowych - aranżacji wnętrz Cierpliwość i zrozumienie potrzeb klienta to główne motto przyświecające nam w pracy, która jest naszą pasją. Zapraszamy do skorzystania z usług i kontakt: artesprojekt@wp.pl Aktualności z działalności biura znajdą Państwo na Facebook'u https://www.facebook.com/ARTES-Studio-Architektury-577463445671166/?ref=hl oraz na Instagramie.

mu-ma architekci Rafał Mroczkowski - Projekty Domów Poznań
4expo

Kreatywny projekt, dobra reakcja na sugestie klienta, dobra współpraca. Polecam.

Piotr Banach Architekci - Projekty Domów z Poddaszem Poznań
Łukasz N.

Wierzymy, że architektura jest oprawą ludzkiego ruchu. Istotne są dla nas Twoje pasje, zwyczaje i komfort. Życie to ciąg różnorodnych aktywności, który kreatywnie przedstawiamy w formie budynków.

Autorska Pracownia Architektoniczna Hanna i Marek Bieńkowscy sc - Projektowanie Domów Chyby
Krystyna W.

Rozpoczęliśmy działalność od 1993. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak Wielkopolska i cała Polska. Zapraszamy do współpracy, jeżeli usługi, których poszukujesz to projekty budynków magazynowych, produkcyjnych, mieszkalnych jedno i wielorodzinnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Więcej profesjonalistów

ARCHIspot - biuro architektoniczne Poznań - Projekty Domów Poznań
Anna K.

Bardzo profesjonalne podejście. Pan Architekt kompetentny i rzetelny. Projekt wykonany sprawnie i w terminie! Gorąco polecam.

Rynkowski Design - Projekty Domów Jednorodzinnych Poznań

Ten projektant domów pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą gotowym do podjęcia nowego zlecenia - Rynkowski Design to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

JC ARCHITEKCI - Projektant Domów Poznań

JC ARCHITEKCI

 • Poznań

Chesz znaleźć godnego uwagi specjalistę z zakresu wyjątkowego projektowania domów z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma JC ARCHITEKCI jest do Twojej dyspozycji. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "MIKO-BUD" MIKOŁAJ CICHOŃ - Projektowanie Domów Poznań

Wyjątkowe Projektowanie Domów

 • Poznań
 • PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "MIKO-BUD" MIKOŁAJ CICHOŃ

Planujesz wybrać wartego uwagi specjalistę do realizacji swoich planów? PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE MIKO-BUD MIKOŁAJ CICHOŃ z Poznania jest na to skuteczną metodą. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

MAD Studio Projektowe - Projekty Domów z Poddaszem Poznań

Rewelacyjne Projekty Domów z Poddaszem Poznań

 • Poznań
 • MAD Studio Projektowe

Poszukujesz solidnej oferty dotyczącej projektów domów jednorodzinnych? MAD Studio Projektowe na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Dołącz do naszych Architektów Projektów Indywidualnych w Poznaniu

Działasz na rynku jako Architekt Projektów Indywidualnych i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

RBA Radosław Byczkowski - Projekty Domów Jednorodzinnych Poznań

Projekty Domów Jednorodzinnych Poznań

 • Poznań
 • RBA Radosław Byczkowski

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję projektów domów znajdziesz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale RBA Radosław Byczkowski nie ma sobie równych. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

Studio MC Pracownia Architektoniczna - Projekty Domów Poznań

Każdy, kto potrzebuje projektów domów musi już dziś zgłosić się do Studio MC Pracownia Architektoniczna i poznać świetne oferty. Ustal pasujący termin już teraz!

KTURA ARCHITEKCI KATARZYNA BUCZKOWSKA-GROBECKA - Projekty Domów Poznań

Bezkonkurencyjne Projekty Domów

 • Poznań
 • KTURA ARCHITEKCI KATARZYNA BUCZKOWSKA-GROBECKA
Piotr J.

Super, naprawdę polecam! Katarzyna podeszła do tematu kompleksowo, rozwiązywała wszystkie bieżące problemy, które pojawiały się podczas realizacji projektu wykończenia domu jednorodzinnego. Przy całej skomplikowaności projektu, Katarzyna brała pod uwagę wysokość budżetów, którymi dysponowaliśmy (podczas współpracy z innym architektem dawno temu miałem wrażenie, że kwestie "kasy" na inwestycję nie do końca go interesują). Finał naszego wspólnego projektu budzi totalny zachwyt - ale to nie jest raczej zaskoczenie - wystarczy wejść na stronę http://kturaarchitekci.pl i obejrzeć realizacje biura.

OSKOSTUDIO - Projekty Małych Domów Poznań

OSKOSTUDIO

 • Poznań

Każdy, kto potrzebuje projektów domów z poddaszem powinien niezwłocznie zgłosić się do OSKOSTUDIO i zobaczyć na własne oczy dobre oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

Dom Pełen Energii Sp. z o.o. - Projekty Domów z Poddaszem Poznań

Projekty Domów z Poddaszem

 • Poznań
 • Dom Pełen Energii Sp. z o.o.

Powierz usługę projektowania domów profesjonalistom z miejscowości Poznań. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. W okolicy Poznania nie mają sobie równych. Ażeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - warto.

Porównanie cen i kosztów projektów domów w Poznaniu

Szukasz cen projektu domu, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Poznaniu? Złóż zapytanie, a specjaliści z Poznania sami prześlą Ci wyceny indywidualnego projektu domu z kosztorysem.

Jaka usługa architektoniczna Cię interesuje?
ASTECHBUD Sp. z o.o. - Projektant Domów Poznań

Dobry Projektant Domów

 • Poznań
 • ASTECHBUD Sp. z o.o.

Chcesz znaleźć godnego uwagi partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? ASTECHBUD Sp z oo z Poznania jest na to najlepszym rozwiązaniem. Przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

PK Construction Paweł Kaczmarek - Projekty Małych Domów Poznań

PK Construction Paweł Kaczmarek

 • Poznań
Bartosz P.

Pan Kaczmarek zrobił wrażenie osoby znającej się na swoim fachu. Jest kreatywny, dzięki czemu podsunął ciekawe pomysły wykończenia mieszkania. W ofercie była również usługa projektantki wnętrz oraz sprzątania mieszkania po zakończeniu prac. Ceny są jak na poznańskie warunki dobre. Na tą chwile prace jeszcze się nie rozpoczęły, wiec nie mogę nic więcej powiedzieć.

WHITE STUDIO DESIGN Pracownia projektowania wnętrz - Projekty Domów Poznań

WHITE STUDIO DESIGN Pracownia projektowania wnętrz

 • Poznań
Wiesława M.

Pracownia wybrana przypadkowo, ale już pierwszy kontakt potwierdził, iż był to dobry wybór. Idealna współpraca, dopasowana do potrzeb, zarówno wizualnych, jak i finansowych.Pełen profesjonalizm i wysoka kultura Pani Eweliny, pozwoliły na stworzenie ciekawego wystroju wnętrza. Zaangażowanie w realizację projektu, pozwoliło naszym wykonawcom uniknąć błędów.Pani Ewelina cały czas czuwała nad każdym szczegółem, spotykała się z kolejnymi fachowcami, pomagając rozwiązać najmniejszy nawet problem.Pierwszy raz korzystałam z usług projektanta wnętrz, ale lepiej nie mogłam trafić. Polecam Panią Ewelinę każdemu i dziękuję za dobrze wykonane zadanie.

EnergoFachowcy Sp. z o.o. - Projekty Domów z Poddaszem Poznań

EnergoFachowcy Sp. z o.o.

 • Poznań
Witold M.

Bardzo fachowe doradztwo. Elastyczność przy ustalaniu terminu wykonania ogrzewania podłogowego folią grzewczą oraz sprawne i szybkie wykonanie zlecenia. Efekt rewelacyjny. Wysoki na 5m salon dogrzewa się w ciągu 15 min po załączeniu ogrzewania a termostaty utrzymują temperaturę przy bardzo niskim zużyciu prądu. Polecam firmę EnergoFachowcy. Wysoka Jakość po umiarkowanej cenie.

MILEO Firma Remontowo-Budowlana Michał Woźniak - Projekty Domów Poznań

MILEO Firma Remontowo-Budowlana Michał Woźniak

 • Poznań
Ron E.

I have bought a new apartment in Poznan. I was looking for an English speaker who can renovate my apartment in a very high level. I found Michal from MILEO company and he performed for me interior finish in a very good standard, Michal was also very nice person and very honest and I am very happy that I choose to work with him. I want to mention also that due to covid I coulnd't fly to Poland and everyhting was done online. I trust Michal 100% and thank you again for everyhting! Kupiłem nowy apartament w Poznaniu. Szukałam osoby mówiącej po angielsku, która mogłaby wyremontować moje mieszkanie na bardzo wysokim poziomie. Znalazłam Michała z firmy MILEO, który wykonał dla mnie wykończenie wnętrz w bardzo dobrym standardzie, Michał

ma.terio INTERIORS - Projekty Małych Domów Poznań

Świetne Projekty Małych Domów

 • Poznań
 • ma.terio INTERIORS

Wciąż nie znalazłeś projektów małych domów, mimo iż szukasz od dawna? materio INTERIORS może zakończyć Twój problem. Zadzwoń i poznaj ofertę - naprawdę warto.

IN_VERDE - Projekty Domów Parterowych Poznań

IN_VERDE

 • Poznań

IN_VERDE zapewnia bogatą ofertę pierwszorzędnych projektów domów parterowych gwarantując przy tym fachową obsługę, a opcjonalnie też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

RSJ Studio Sp. z o.o. - Projekty Domów z Poddaszem Poznań

Bezkonkurencyjne Projekty Domów z Poddaszem

 • Poznań
 • RSJ Studio Sp. z o.o.

Każdy, kto poszukuje projektów domów z poddaszem powinien niezwłocznie zgłosić się do RSJ Studio Sp z oo i zobaczyć świetne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Firma Geologiczna GeoNova s.c. - Projekty Domów Parterowych Poznań

Korzystne Projekty Domów Parterowych

 • Poznań
 • Firma Geologiczna GeoNova s.c.

Podjęcie decyzji o wyborze projektów domów parterowych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Firma Geologiczna GeoNova sc pomogą Ci i wybiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

MARTA OLEJNICZAK PRACOWNIA WNĘTRZ - Projekty Domów Nowoczesnych Poznań

Odpowiednie Projekty Domów Nowoczesnych

 • Poznań
 • MARTA OLEJNICZAK PRACOWNIA WNĘTRZ
Maria i.

Marta Olejniczak na etapie projektowania wnętrz z nadzorem , wykazała się dużą wiedzą merytoryczno-techniczną . Dusza artysty, biorąca pod uwagę oczekiwania i budżet klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przygotowania mieszkania do sprzedaży. Tak zwany homesteading został wykonany szybko i profesjonalnie, co ułatwiło sprzedaż mieszkania i uzyskać większą kwotę ze sprzedaży. Dziękujemy Maria i Krzysztof

Opinie i porady na temat projektów domów

Jeśli interesują Cię opinie na temat projektów domów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Poznania. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Ekointegrator Sp. z o.o. - Projektant Domów Poznań

Projektant Domów

 • Poznań
 • Ekointegrator Sp. z o.o.

Właśnie wybierasz dobrego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Ekointegrator Sp z oo będzie najszybszą drogą. Żeby poznać ofertę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

BUDVISION Sp. z o.o. - Projekty Domów Jednorodzinnych Poznań

Idealne Projekty Domów Jednorodzinnych

 • Poznań
 • BUDVISION Sp. z o.o.
Iwona W.

BUDVISION jest polską firmą projektowo-budowlaną działającą na rynku od 1999 roku. Zakres naszej oferty obejmuje takie usługi jak projektowanie hal, obiektów i konstrukcji oraz budowa hal przemysłowych, użyteczności publicznej, handlowo–usługowych, biurowych, mieszkaniowych, rolniczych, sportowych, budowa magazynów i wiele innych. Oferujemy komplet usług od wykonania projektu budowlanego, poprzez uzyskanie pozwolenia na budowę, projekt wykonawczy do realizacji budowy. Specjalnością naszej firmy są zoptymalizowane projekty konstrukcji budowlanych i inżynierskich. Budowy realizujemy jako zakres związany z halą stalową i jej obudową, podejmujemy się także obsługi całego procesu inwestycyjnego od projektu do budowy. Nasze projekty i realizacje wykonuje wyspecjalizowana kadra inżynierów budownictwa dbająca o wysoką jakość świadczonych usług, konkurencyjną cenę i zadowolenie Klienta. Oferujemy bezpłatne doradztwo oraz dogodne terminy realizacji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.budvision.pl.

InstalIS Paweł Lasek - Projekty Domów Jednorodzinnych Poznań

InstalIS Paweł Lasek

 • Poznań

Podjęcie decyzji o wyborze projektów domów jednorodzinnych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z InstalIS Paweł Lasek udzielą rad i dobiorą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

FKM Adam Nowicki - Projekty Domów Jednorodzinnych Poznań

FKM Adam Nowicki

 • Poznań

Jeżeli poszukujesz świetnej współpracy to profesjonaliści z FKM Adam Nowicki są dla Ciebie idealni. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - skontaktuj się!

Sketch House NATALIA BRĘK - Projekty Domów Nowoczesnych Poznań

Rewelacyjne Projekty Domów Nowoczesnych

 • Poznań
 • Sketch House NATALIA BRĘK
Monika W.

Współpraca z firmą Sketch House przy projektowaniu wnętrza to czysta przyjemność. Realizacja projektu przebiegła całkowicie online, co w dzisiejszych czasach jest dużym plusem. Pani Natalia spełniła wszystkie moje oczekiwania i w połączeniu z jej doradztwem oraz gustem wyszło pięknie i funkcjonalnie. Polecam z czystym sumieniem :).

Zbigniew Puch - Projekty Domów Jednorodzinnych Poznań

Zbigniew Puch

 • Poznań

Szukasz solidnej oferty dotyczącej projektów domów jednorodzinnych? Zbigniew Puch na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

Holbuilding Sp. z o.o. - Projekty Małych Domów Poznań

Holbuilding Sp. z o.o.

 • Poznań

Firma Holbuilding Sp z oo oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Poznań i okolic. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

VISO Pracownia Projektowa - Projekty Małych Domów Poznań

VISO Pracownia Projektowa

 • Poznań
Marta S.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Aleksandrą podczas projektowania mojej kuchni i łazienki. Pani Aleksandra jest zawsze pełna ciekawych pomysłów i z profesjonalnym podejściem do klienta. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Uzyskała piękne, ciepłe i stylowe wnętrza. Polecam z czystym sumieniem.

Dominika Jarecka Projektowanie Wnętrz - Projekty Małych Domów Poznań

Korzystne Projekty Małych Domów

 • Poznań
 • Dominika Jarecka Projektowanie Wnętrz

Podjęcie decyzji o wyborze projektów małych domów nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Dominika Jarecka Projektowanie Wnętrz udzielą rad i wybiorą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Buwoz Sp. z o.o. - Projekty Domów Nowoczesnych Poznań

Buwoz Sp. z o.o.

 • Poznań
Wojciech K.

Kupiłem od tej firmy dom i polecam :). Bardzo dobra jakość, solidne działanie. Kontakt bezproblemowy.

ECHAUST DESIGN ŁUKASZ ECHAUST - Projektant Domów Poznań

ECHAUST DESIGN ŁUKASZ ECHAUST

 • Poznań
Joanna C.

Z wielką przyjemnością mogę polecić projektantów z Echaust Design. Profesjonalne podejście, kreatywność, oryginalność a także wsłuchanie w potrzeby klienta zaowocowały projektem, który w pełni spełnił moje oczekiwania. Nie mogę doczekać się momentu, gdy projekt stanie się rzeczywistością :-)

Edyta Dąbrowska - Projektowanie Domów Poznań

Edyta Dąbrowska

 • Poznań

Już od kilku lat pracownicy Edyta Dąbrowska świadczą usługi z zakresu projektowania domów, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

NR-PROJEKTOWANIE - Projekty Domów z Poddaszem Poznań

Znakomite Projekty Domów z Poddaszem

 • Poznań
 • NR-PROJEKTOWANIE

Poszukując projektów domów z poddaszem namierzysz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale NR-PROJEKTOWANIE nie ma sobie równych. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Studio Projektowe BP Styl Bożena Plota - Projekty Domów Parterowych Poznań

Projekty Domów Parterowych

 • Poznań
 • Studio Projektowe BP Styl Bożena Plota

Firma Studio Projektowe BP Styl Bożena Plota oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Poznania oraz przyległych powiatów. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - sprawdź!

AWUU architektura - Projekty Domów Nowoczesnych Poznań

AWUU architektura

 • Poznań

Wybranie rewelacyjnych projektów domów nowoczesnych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale AWUU architektura na pewno pomoże Ci w znalezieniu właściwego produktu. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie.

INVECO DOMY - Projekty Domów z Poddaszem Poznań

INVECO DOMY

 • Poznań
Karolina K.

Polecam firmę Inveco Domy. Profesjonalna obsługa i podejście do Klienta.

i 4missiondesign s.c. - Projekty Domów Parterowych poznań

i 4missiondesign s.c.

 • poznań

Poszukujesz godnej uwagi oferty dotyczącej projektów domów parterowych? i 4missiondesign sc na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich wymagań. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

PUKU STUDIO Wiktoria Pukacka - Projekty Małych Domów Poznań

Bezkonkurencyjne Projekty Małych Domów

 • Poznań
 • PUKU STUDIO Wiktoria Pukacka
Mikołaj G.

Profesjonalne podejście, szybka usługa, ciekawe pomysły, jestem bardzo zadowolony z wykonanego projektu.

Ganoza Studio Projektowe - Projekty Małych Domów Poznań

Rewelacyjne Projekty Małych Domów

 • Poznań
 • Ganoza Studio Projektowe

Każdy, kto potrzebuje projektów małych domów musi już teraz zgłosić się do Ganoza Studio Projektowe i zobaczyć dobre oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

KIG ,G.A.M. STYL - Projekty Domów Poznań

Świetne Projekty Domów

 • Poznań
 • KIG ,G.A.M. STYL

Zdecydowanie o wyborze projektów domów nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z KIG GAM STYL doradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Ranking Architektów Projektów Indywidualnych obejmuje również takie miejscowości jak: Poznań, Skórzewo. więcej...
Popularne frazy: projekt małego domu Poznań, projektowanie elewacji domu Poznań

Jaka usługa architektoniczna Cię interesuje?