Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

PROJ-COMPLEX Małgorzata Kaczmarek

O specjaliście

Mając na względzie oczekiwania i wymagania naszego Klienta, przygotowaliśmy ofertę zapewniającą kompleksową obsługę w zakresie całego procesu inwestycji budowlanych, która ze względu na złożoność zagadnień wymaga znajomości specyfiki wielu branż oraz koordynacji pracy dużej grupy fachowców.

Zakres naszych usług obejmuje:
- Projekty Indywidualne
- Adaptacje
- Aranżacje wnętrz
- Inwentaryzacje
- Wizualizacje

Kosztorysy i specyfikacje techniczne STWiOR
W oparciu o kadrę wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników oferujemy Państwu usługi w zakresie kosztorysowania i kalkulacji kosztów budowlanych. Mamy bardzo duże doświadczenie w pełno branżowym kosztorysowaniu różnego rodzaju inwestycji z sektora mieszkaniowego, przemysłowego, komercyjnego oraz infrastrukturalnego bez względu na kubaturę czy rodzaj obiektu.

Nadzory budowlane
Przeprowadzamy nadzory budowlane w obiektach z branży konstrukcyjno-budowlanej, sanitarnej i elektrycznej. Świadczymy usługi związane z reprezentowaniem inwestora na budowie, kontrolą zgodności z projektami, przepisami i normami technicznymi, przeglądem jakości wykonywanych prac i wykorzystywanych materiałów budowlanych, a także nadzorem rozliczeń finansowych oraz wieloma innymi kwestiami, uwzględnionymi w umowie.

Branża

Architekt, Projekty domów, Architekt wnętrz, Adaptacja projektów, Nadzór budowlany, Projektowanie instalacji sanitarnych, Kierownik budowy, Projektowanie wnętrz, Rzeczoznawca budowlany, Ekipa budowlana

Obszar działania

Śląskie, Pomorskie, Warmińsko-mazurskie, Świętokrzyskie, Łódzkie, Lubuskie, Podkarpackie, Lubelskie, Wielkopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Zachodniopomorskie, Dolnośląskie, Podlaskie, Kujawsko-pomorskie, Małopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

71 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Monika K. 27 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Kompleksowa i szybka obsługa, miła atmosfera.

Tomasz S. 27 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalny zespół, sprawna realizacja usługi i bardzo dobry kontakt. Polecam współpracę.

Patryk K. 26 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecamy biuro projektowe Proj-Complex! Korzystaliśmy kilka razy z usług Pani Małgorzaty i całego zespołu, możemy powiedzieć, że lepszych specjalistów nie znajdziecie! Profesjonalne podejście do klienta, bardzo miła i przyjazna atmosfera, szybka realizacja, pomoc w każdym aspekcie dotyczącym budowy domu. Pani Monika i Pan Karol - mistrzowie w swoim fachu.

Grzegorz P. 26 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Proj-Complex Pani Małgorzaty to solidna i rzetelna firma świadcząca usługi w zakresie projektowania. W każdej sytuacji Pani Małgorzata była pomocna i rzeczowa. Z czystym sumieniem polecam tą firmę.

Arkadiusz W. 26 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Rzetelna, profesjonalna firma i bardzo miła obsługa.

Przemek K. 26 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście, tam gdzie inne biuro projektowe nie poradziło sobie z dokumentacją ProjComplex Małgorzaty zrealizowało wzorowo. Polecam wszystkim.

Arkadiusz N. 25 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Usługi na najwyższym poziomie, zaangażowanie, oraz miła atmosfera to domeny tej firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy usługi PROJ-COMPLEX.

Marcin G. 23 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Współpraca z firmą Proj-complex to czysta przyjemność. Bardzo miły i profesjonalny zespół, świetny kontakt zarówno z Panią Małgorzatą jak i Panią Justyną. Pomimo sporych ograniczeń związanych z wielkością działki udało nam się dopracować projekt w taki sposób, że wszystkie nasze zachcianki i fanaberie zostały uwzględnione. Dodatkowo zasugerowano nam rozwiązania, na które sami prawdopodobnie byśmy nie wpadli. Doceniamy również wsparcie i konsultacje już po zakończeniu współpracy. Gorąco polecamy, dziękujemy i pozdrawiamy!

Mirosław P. 23 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna obsługa na każdym etapie prowadzenia inwestycji. Na każde pytanie i wątpliwości z naszej strony zawsze otrzymywaliśmy rzeczową i wyczerpującą odpowiedź. Polecamy współpracę z tym biurem.

Michał A. 22 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam. Biuro, które w sposób profesjonalny wspiera i pomaga przejść przez każdy etap budowy. Bardzo zaangażowane i sumiennie wykonujące swoją prace. Jeszcze raz dziękujemy za miłą współpracę i pomoc w tak trudnym okresie jakim jest budowa pierwszego domu. Pozdrawiamy serdecznie.

Magdalena K. 22 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam, zadbanie o każdy szczegół realizowanego projektu, przemiła obsługa.

Marcin W. 22 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam - firma ogarniała mi dokumentację 2 budynków - szybko, sprawnie i sam nie musiałem chodzić do starostwa. Kontakt mail, telefon bardzo sprawny. Polecam.

Michał K. 22 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejście, zrozumienie potrzeb klienta. Projekt skrojony na miarę.

Bartłomiej R. 22 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Nasza współpraca z firmą nie jest jeszcze zakończona, ale już teraz mogę napisać, że współpracuje nam się dobrze, adaptacja i wszystkie projekty zostały wykonane stosunkowo szybko i prawidłowo. Brakuje trochę kontaktu od firmy w kwestii dokumentów jakie należy załatwić przez inwestora.

Paulina Ł. 22 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm zespołu w tym fachowe doradztwo, rzetelna i miła obsługa sprawia, że z czystym sumieniem można polecić firmę Proj-Complex. Procedura dotycząca wydania pozwolenia na budowę, oraz przygotowanie całej dokumentacji przebiegło bez żadnych problemów. Polecam.

Marcin S. 22 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, miła i fachowa obsługa. Z czystym sumieniem polecam.

Paulina R. 6 lutego 2022
Pozytywna opinia

Jesteśmy zupełnie zieloni jeśli chodzi o budowę domu i wszelkie formalności, a załoga Proj-Complex przeprowadziła nas przez wszystkie niezbędne dokumenty z najwyższa dbałością o szczegóły. Bardzo dziękujemy i polecamy z czystym sumieniem!

PROJ-COMPLEX Małgorzata Kaczmarek, 7 lutego 2022

Serdecznie dziękuję za miłe słowa w imieniu swoim i całego zespołu PROJ-COMPLEX.

Adam W. 11 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm i zadbanie o każdy szczegół realizowanego tematu. Obsługa bardzo miła - zgrany zespół. Polecam.

Grażyna W. 10 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo kompetentna i miła obsługa. Serdecznie polecam!

Przemysław S. 16 listopada 2021
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm zespołu w tym fachowe doradztwo, rzetelna i miła obsługa sprawia, że z czystym sumieniem można polecić firmę Proj-Complex. Procedura dotycząca wydania pozwolenia na budowę, oraz przygotowanie całej dokumentacji przebiegło bez żadnych problemów. Jeszcze raz polecam.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak PROJ-COMPLEX Małgorzata Kaczmarek

Powiązane produkty i usługi: BudowlaneUsługi posadzkarskieKonstrukcje inżynierskieBudowlane BydgoszczUsługi posadzkarskie BydgoszczKonstrukcje inżynierskie Bydgoszcz,  Projekty indywidualne, Adaptacje, Aranżacje wnętrz,  Wizualizacje, Kosztorysy,  Inwentaryzacje, Nadzory budowlane,  Przeglądy techniczne obiektów

Oferta

Adaptacje projektów gotowych
Kujawsko-pomorskie - Bydgoszcz
do uzgodnienia

Każdy zakupiony projekt gotowy wymaga opracowania adaptacji. Adaptacja projektu jest niezbędna, aby uzyskać pozwolenie na budowę. Polega ona na dostosowaniu projektu do lokalnych warunków, a także na wprowadzeniu zmian przystosowujących projekt do indywidualnych wymagań inwestora. Zgodnie z...  

Projekty indywidualne
Kujawsko-pomorskie - Bydgoszcz
do uzgodnienia

Wykonanie projektu indywidualnego kierujemy do każdej grupy naszych Klientów, zarówno do osób prywatnych jak i do Inwestorów zainteresowanych projektami budynków biurowych, handlowo-usługowych, użyteczności publicznej, mieszkalnych budynków wielorodzinnych, hal magazynowych, warsztatów i innych. Dla naszych Klientów...  

Projektowanie i aranżacje wnętrz
Kujawsko-pomorskie - Bydgoszcz
do uzgodnienia

Oferujemy Państwu wykonanie projektu aranżacji wnętrz, które są nie tylko piękne i funkcjonalne, ale również nowatorskie pod względem technicznym. W ścisłej współpracy z Inwestorem proponujemy indywidualnie dopasowane rozwiązania, które doskonale sprawdzają się zarówno pod względem formy jak i...  

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Jana III Sobieskiego 5, II piętro pok. 31-33, Bydgoszcz

WWW

proj-complex.pl

Telefon

600 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/projcomplex

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy PROJ - COMPLEX MAŁGORZATA TERESA KACZMAREK
Imię (pierwsze) MAŁGORZATA
Drugie imię TERESA
Nazwisko KACZMAREK
Data rozpoczęcia działalności 2010-07-01
NIP 9670972922
Regon 340774913

Siedziba

Kraj Polska
Województwo KUJAWSKO-POMORSKIE
Powiat Bydgoszcz
Gmina Bydgoszcz
Miejscowość Bydgoszcz
Kod pocztowy 85456
Ulica ul. Indycza
Numer nieruchomości 26

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2010-07-07
Data powstania 2010-07-01
Data rozpoczęcia działalności 2010-07-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7111Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
Przeważające PKD
1812Z POZOSTAŁE DRUKOWANIE
1813Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z PRZYGOTOWYWANIEM DO DRUKU
1814Z INTROLIGATORSTWO I PODOBNE USŁUGI
4110Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
4299Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ POZOSTAŁYCH OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4311Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH
4312Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ
4313Z WYKONYWANIE WYKOPÓW I WIERCEŃ GEOLOGICZNO-INŻYNIERSKICH
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4331Z TYNKOWANIE
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4613Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ DREWNA I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
4618Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW SPECJALIZUJĄCYCH SIĘ W SPRZEDAŻY POZOSTAŁYCH OKREŚLONYCH TOWARÓW
4619Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ TOWARÓW RÓŻNEGO RODZAJU
4690Z SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA
4761Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KSIĄŻEK PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4762Z SPRZEDAŻ DETALICZNA GAZET I ARTYKUŁÓW PIŚMIENNYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
6202Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI
6312Z DZIAŁALNOŚĆ PORTALI INTERNETOWYCH
6391Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI INFORMACYJNYCH
6419Z POZOSTAŁE POŚREDNICTWO PIENIĘŻNE
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6621Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OCENĄ RYZYKA I SZACOWANIEM PONIESIONYCH STRAT
6810Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
6820Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
6831Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
6832Z ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE
7021Z STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS) I KOMUNIKACJA
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
7112Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE
7311Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH
7312B POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY MIEJSCA NA CELE REKLAMOWE W MEDIACH DRUKOWANYCH
7312C POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY MIEJSCA NA CELE REKLAMOWE W MEDIACH ELEKTRONICZNYCH (INTERNET)
7312D POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY MIEJSCA NA CELE REKLAMOWE W POZOSTAŁYCH MEDIACH
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA
7430Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z TŁUMACZENIAMI
7490Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
8110Z DZIAŁALNOŚĆ POMOCNICZA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU W BUDYNKACH
8121Z NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
8122Z SPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
8129Z POZOSTAŁE SPRZĄTANIE
8130Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI
8211Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA
8219Z WYKONYWANIE FOTOKOPII, PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTÓW I POZOSTAŁA SPECJALISTYCZNA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE BIURA
8230Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ORGANIZACJĄ TARGÓW, WYSTAW I KONGRESÓW
9511Z NAPRAWA I KONSERWACJA KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
34077491300026 PROJ - COMPLEX MAŁGORZATA TERESA KACZMAREK ul.Jana III Sobieskiego
Bydgoszcz
KUJAWSKO-POMORSKIE
Bydgoszcz

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się