Architekt Bydgoszcz - Najlepsi w 2023

Najlepsi Architekci w Bydgoszczy, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Architekci Bydgoszcz - ranking Najlepsi 2023

Szukasz biura architektonicznego? Oto ranking najlepszych architektów w Bydgoszczy w 2023 r. wybranych z 486 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.95 na podstawie 1270 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Architekt Bydgoszcz
best badge
Paweł W.

Profesjonalna i kompleksowa firma, zdecydowanie polecam. W trakcie rozeznania na rynku i pierwszych rozmów wypadli najlepiej pod względem ceny i jakości (m. in. najlepszy współczynnik energooszczędności). Szczegółowa wycena, dobrej jakości użyte materiały, dotrzymywanie terminów. Doradzają, pomagają i wyjaśniają szczegółowo jakie dokumenty trzeba złożyć do rozpoczęcia budowy, a jeśli to możliwe to zajmują się tym sami. Bardzo dobry kontakt z klientem to coś co wywarło na mnie duże wrażenie, cierpliwe wyjaśnianie technicznej terminologii w trakcie projektowania, jak i później, doradzanie na przykładzie zdjęć. Zawsze odbierane telefony, wyrozumiałość i pomoc przy uruchamianiu kredytu i kolejnych transz. Rozpoczęcie rozmów i budowa

4.94 (125 opinii)
PROJ-COMPLEX Małgorzata Kaczmarek - Firma Architektoniczna Bydgoszcz
best badge
Mateusz Kasprzyk

Bardzo dobre, godne polecenia biuro projektowe. Wykonanie adaptacji projektu gotowego domu jednorodzinnego z drobnymi zmianami, załatwienie w imieniu inwestora wszystkich uzgodnień oraz przygotowanie pełnej dokumentacji projektowej gotowej do złożenia wniosku o pozwolenie na budowę przebiegło bardzo sprawnie, w miłej atmosferze i co najważniejsze z fachową kadrą znającą się na tematyce budowy domu jednorodzinnego. Cenne uwagi i propozycje udzielane przez projektantów znacznie ułatwiły przygotowanie projektu i podjęcie ostatecznych decyzji oraz przyspieszyły czas realizacji. Jeśli szukacie biura projektowego to tylko Proj-Complex Małgorzata Teresa Kaczmarek.

Wojciech Laskowski

Pełen profesjonalizm i bardzo miła obsługa. Doradztwo techniczne i materiałowe wszystkich branż . Zaplecze projektantów , konstruktorów i kosztorysantów Projekty od zera do otrzymania pozwolenia na budowę . Duży wybór projektów gotowych różnych firm , z wykonaniem adaptacji budynku , zmianami konstrukcji , architektury i wykonaniu dokumentacji przyłączy instalacji zewnętrznych i wewnętrznych . Z czystym sumieniem polecam dla osób nie mających doświadczenia w budowaniu domów jak i dla profesjonalistów . Osobiście wykonałem z biurem Proj-Complex kilka budynków mieszkalnych. Zdjęcia zamieszczam poniżej. Firma godna polecenia. Wojciech Laskowski

Andrzej Kurczewski

Jako osoba zajęta i do tego niekompetentna w sprawach przygotowania inwestycji polegającej na uzyskaniu warunków zabudowy i następnie pozwolenia na budowę korzystałem z usług firmy Proj-Complex Pani Kaczmarek. Jestem osobą wymagającą i tu spotkałem się z pełnym zawodowstwem i miłym podejściem do mnie jako klienta. Dzięki tej firmie zarówno budowa i odbiór przebiegły "bezboleśnie". Podziękowania, byle więcej takich firm. Andrzej Kurczewski.

5.0 (77 opinii)
Base Studio Pracownia Architektoniczna Agnieszka Popkowska - Architekt Dąbrowa Chełmińska
best badge
Robert Zcz

W połowie sierpnia 2022r. z Panią Agnieszką została zawarta umowa na sporządzenie projektu indywidualnego parterowego domu jednorodzinnego. Na początku września złożyliśmy wniosek o wydanie Warunków Zabudowy, które zostały wydane (i zostały uprawomocnione) na koniec 2022r. Sam proces projektu ruszył z początkiem roku 2023, trwał ok. 3 miesiące, gdzie mógłby trwać krócej gdyby nie długi czas odpowiedzi udzielanych przeze mnie i Żonę. Na koniec marca złożyliśmy wniosek o pozwolenie na budowę, a dziś na koniec kwietnia już wiem, że Starosta podpisał już PnB! Dla mnie przede wszystkim w współpracy z Base Studio na korzyść jest czas wykonania umowy, w uczciwej cenie. Sama forma projektu zawiera w PAB, PZT oraz PT najważniejsze informacje oraz rozwiązania techniczne pozwalające wykonać budowę, Pani Agnieszka w kilku momentach na etapie koncepcji sama sugerowała zmiany i udogodnienia wynikające z jej doświadczenia. Wg. mnie zasłużone 5 gwiazdek, a powinny być x2 bo tak samo ocenia Żona. Inne Biura Projektowe niestety straszyły na samym początku urzędami, niesamowitymi problemami przy procedowaniu WZ lub PnB, co niestety w moim odczuciu źle świadczy o jakości ich pracy. W innych natomiast cena była znacznie wygórowana, zwłaszcza, że projekt dotyczył budynku o prostej budowie. Jeszcze raz polecam, tutaj przez internet tak jak i znajomym w życiu prywatnym.

Emilia Ratańska

Pani Agnieszka wykonała dla nas adaptacje projektu domu jednorodzinnego. Wszelkie nasze prośby zostały przez Panią Agnieszkę uwzględnione, a na wszystkie pytania otrzymaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. W biurze Pani Agnieszki panuje miła rodzinna atmosfera. W trakcie przygotowywania adaptacji projektu kontakt telefoniczny był płynny, niezależnie od pory dnia. Na etapie procedowania pozwolenia na budowę można było liczyć na wsparcie i pomoc Pani Agnieszki. Z czystym sumieniem polecam współpracę z biurem projektowym Base Studio.

Ewelina Wolska

Pani Agnieszka wykonywała dla nas adaptację gotowego projektu. W pracy wykazuje się pełnym profesjonalizmem, jest dyspozycyjna jeśli chodzi o spotkania. Wszystko przebiegło w wyznaczonym terminie i sprawnie. Pomagała nam przejść przez procedury papierologii na pozwolenia w różnych urzędach. W tej chwili czekamy na pozwolenie na budowę.

5.0 (32 opinie)
Firma Handlowo - Usługowa KPLUS Karol Buda - Biuro Architektoniczne Mrocza
best badge
Jarosław Kaszubkiewicz

Bardzo dobry usługobiorca. Dobry kontakt. Jako kierownik budowy spisał się wzorowo. W sytuacji kryzysowej stanął na wysokości zadania i zajął się szybkim załatwieniem podwykonawców. Osobiście nie musiałem o nic się troszczyć i angażować. Chociaż nie poznałem Pana Karola osobiście muszę przyznać, że współpraca przebiegała bez zarzutów. Wszystko terminowo. Polecam z czystym sumieniem.

Krystian Chudziński

Pan Karol jest zdecydowanie profesjonalny, zna się ma swojej pracy i potrafi doradzić tak aby wszystko przebiegało po myśli. Kontakt jest w zasadzie natychmiastowy. Gorąco polecam.

5.0 (16 opinii)
Pracownia Projektowa MAGPROJEKT Magdalena Gazecka - Firma Architektoniczna Bydgoszcz
best badge
Damian Pietruszyński

Pani Magda wykonywała dla mnie i żony adaptację gotowego projektu. Przygotowała projekt architektoniczny bez żadnych zastrzeżeń oraz wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do otrzymania pozwolenia na budowę. Otrzymaliśmy pozwolenie w ciągu dwóch tygodni, bez konieczności robienia jakichkolwiek poprawek co jest rzadkością! Bardzo uprzejma, starała się sprostać każdemu naszemu wymaganiu, tłumaczyła skrupulatnie co z czego wynika. Dodatkowo jeśli czegoś nie była pewna w 100% konsultowała to i oddzwaniała z wyczerpująca odpowiedzią. Zdecydowanie polecam panią Magdalenę.

Paulina Garlicka

Od pierwszej rozmowy Pani Magda wykazała się ogromnym zaangażowaniem w projekt, przeprowadziła nas krok po kroku przez procedurę otrzymania pozwolenia na budowę. Współpraca przebiegała w bardzo miłej atmosferze, ze świetnym kontaktem, wszystko szybko i sprawnie, Pani Magda jest profesjonalistką, potrafi trafnie doradzić i współpracuje z projektantami branżowymi z wieloletnim doświadczeniem. Serdecznie polecamy usługi Magprojekt!

Michał Bagniewski

Współpraca z biurem projektowym MAGprojekt od samego początku przebiegała sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Wszystko przedyskutowane, wyjaśnione i zrealizowane w zaskakującym tempie. Pani Magda angażuje się bardzo w powierzony projekt i widać że robi to z pasją, bo nie ma dla niej rzeczy niemożliwych i w każdej sytuacji starała się znaleźć rozwiązanie. Szczerze polecam!

5.0 (12 opinii)
Arco Rafał Kozłowski - Architekt Bydgoszcz
best badge
kost-bet

Chcesz znaleźć dobrego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany to właśnie trafiłeś do celu. Prowadzę kilku letnią współprace bez zastrzeżeń i polecam kolejnym klientom.

5.0 (4 opinie)
avatar icon best badge
Bartek W.

Rzetelny architekt, zaangażowany w 100%. Pan Jacek przeprowadził od początku do końca proces adaptacji projektu aż do momentu uzyskania pozwolenia na budowę. Także wspiera radami i pomocą w trakcie realizacji budowy domu. Polecam.

5.0 (2 opinie)
STUDIO PROJEKTOWE DASH MARTYNA GUZIŃSKA - Architekt Bydgoszcz
best badge
patrycja jankowska

Bardzo dobra współpraca, pani Martyna pomogła ze wszystkimi sprawami administracyjnymi. Projekt został wykonany szybko i sprawnie, zgodnie z ustaleniami. Kontakt telefoniczny bardzo dobry.

Katarzyna Szymańska

Współpraca przebiegała na najwyższym poziomie. Projekt został wykonany i złożony w ustalonym terminie a cała procedura ubiegania się o pozwolenie na rozbudowę przebiegła przy pełnym wsparciu Pani Martyny Guzińskiej. Serdecznie wszystkim polecam.

5.0 (2 opinie)
A-DOM Biuro Projektowe Adrianna Domańska - Firma Architektoniczna Bydgoszcz
best badge
Bogdan Dziatkowiak

Fachowe i rzeczowe podejście do tematu, obliczenia wykonano w ustalonym czasie zgodnie z założeniami projektowymi, stosownie do wyników obliczeń zaproponowano poprawki konstrukcji dostarczając precyzyjną dokumentację wyników obliczeń. Polecam współpracę.

Małgorzata Jedlińska

Bardzo dobry kontakt, rzetelne informacje dotyczące projektu i biurokracji przekazane w zrozumiały sposób. Szybka realizacja zgodnie z umową. Bardzo polecam.

5.0 (2 opinie)
avatar icon best badge

10. M&A

Arek K.

Pan Artur odpowiedział natychmiast na moją ofertę, oraz podał wszelkie szczegóły potrzebne do dalszej współpracy. Bardzo dziękuję.

5.0 (1 opinia)

Więcej Architektów z Bydgoszczy

Pracownia Projektowo - Inwestycyjna DMPROJEKT - Biuro Architektoniczne Bydgoszcz

Fenomenalne Biuro Architektoniczne Bydgoszcz

 • Bydgoszcz
 • Pracownia Projektowo - Inwestycyjna DMPROJEKT
Damian Marach

Firma stanowi przykład prawidłowej współpracy z klientem. Pan Damian na każdym etapie utrzymywał kontakt i dopracował nasz projekt zgodnie z naszym oczekiwaniami. Przede wszystkim szybka realizacja, fachowe doradztwo, a także dobry cenniki. Szczerze polecam.

Krzysztof Frąckowiak

Pan Daniel jest doskonale zorientowanym i niezwykle kompetentnym specjalistą w swojej branży. Przy okazji to bardzo sympatyczny i cierpliwy człowiek, który tłumaczy proceduralne i techniczne zawiłości architektoniczne. Polecam.

Weronika K

Pan Damian fachowo doradził nam przy projekcie naszego domu. Szybko i rzeczowo wykonany projekt. Dobry kontakt na każdym etapie. Serdecznie polecam.

5.0 (13 opinii)
Inwestycyjny Nadzór w Budownictwie Wiesław Perlik - Usługi Projektowe Bydgoszcz

Staranne Usługi Projektowe Bydgoszcz

 • Bydgoszcz
 • Inwestycyjny Nadzór w Budownictwie Wiesław Perlik

Inwestycyjny Nadzór w Budownictwie Wiesław Perlik oferuje staranne usługi projektowe na terenie Bydgoszczy oraz pobliskich miast. Ładny budnek mieszkalny, w którym zakochasz się na całe życie może zostać zaprojektowany specjalnie dla Ciebie.

5.0 (2 opinie)
ZRB Wróblewski - Architekt Bydgoszcz

Wybitny Architekt Bydgoszcz

 • Bydgoszcz
 • ZRB Wróblewski

Nasza firma budowlana ma już ponad 20 lat doświadczenia. Na początku była to działalność związana wyłącznie z wykonawstwem różnego rodzaju obiektów. Od 2010 roku zajmujemy się również projektowaniem i nierzadko późniejszą realizacją tych projektów. Obie usługi wykonujemy również oddzielnie. Zasięg naszej działalności to przede wszystkim województwo kujawsko-pomorskie, Kruszwica, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń i okolice tych miast, lecz nie tylko, rozważamy każde zapytanie i każdą ofertę współpracy. Projektowanie obejmuje: - projekty indywidualne - zaprojektujemy Twój wymarzony dom i go wybudujemy. Jedna firma to gwarancja najlepszej współpracy między projektantem a wykonawcą i szybka realizacja inwestycji. Dotyczy to nie tylko budownictwa

5.0 (1 opinia)
ArCH.ls - Usługi Projektowe Bydgoszcz

ArCH.ls

 • Bydgoszcz
Piotr Hennig

Projekt kuchni wykonany zgodnie z moimi sugestiami. Bardzo podobała mi się inwencja twórcza Pani Lucyny i trafne dobranie kolorów, oraz pomoc ze wskazaniem miejsca zakupu poszczególnych urządzeń i akcesoriów. Projekt realizowany szybko i profesjonalnie a wszelkie uwagi i zmiany były wykonywane natychmiast. Gorąco polecam

Agate Janiak

W związku z przeprowadzonym gruntowym remontem naszego mieszkania rekomendujemy firmę "ARCH" Architektura Wnętrz. Terminowość, rzetelność, sumienność prac pozwoliły nam w niecałe dwa miesiące wprowadzić się do wyremontowanego mieszkania. Wykonane projekty oceniamy za bardzo dobre i szczerze polecamy usługi oferowane przez firmę Arch.

Wojciech Król

Miałem przyjemność współpracować z biurem Arch Architektura Wnętrza przy projekcie mojego domu. Pani Lucyna jest terminowa i rzetelna, a dzięki fachowym poradom przestrzeń domu jest funkcjonalna, a wystrój ponadczasowy. Serdecznie polecam!

5.0 (9 opinii)
TUTO-TULLA - Usługi Projektowe Bydgoszcz

TUTO-TULLA

 • Bydgoszcz
Roman Janik

Po raz pierwszy i pełen obaw składałem zlecenie on-line na projekt wystroju wnętrza mieszkania. Jednak zostałem miło zaskoczony. Bardzo szybka odpowiedz i potem doskonały kontakt telefoniczny. Przesłałem zdjęcia i projekt mieszkania w ciągu dwóch dni dostałem pierwszą propozycje. Po pięciu dniach miałem gotowy projekt i pełna listę zakupową. Do końca urządzania Pani Dominika nadzorowała szczegółowe wykonanie projektu. Bardzo dziękuje i z pewnością polecę TUTOSTUDIO swoim znajomym.

Lucyna Kurasiak

Jestem pod ogromny wrażeniem współpracy z Państwa firmą. W ciągu jednej rozmowy Pani Dominika pomogła mi zaaranżować mały salon z aneksem kuchennym. Pani Dominika rozumiała moje potrzeby i jej porady i wsparcie są fantastyczne. Naprawdę polecam to studio. Projekty jakie są wystawione na Państwa stronie również dają wiele inspiracji na aranżacje kolejnych wnętrz. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam. Swoim remontem podzielę się z wami już niedługo. Pozdrawiam.

Beata Krauze

Polecam studio p. Dominiki. Bardzo fachowy kontakt i wiedza dotycząca wykonania i mody - zaskoczyło nas rozwiązanie w tak małej kuchni, połączenie z salonem plus dobór kolorów, obrazów zmieniło całe nasze mieszkanie. Projekt wykonany w terminie z wieloma wskazówkami dot. wykonania dla ekipy. Żadnych problemów. Bardzo życzliwa i szczera osoba.

5.0 (39 opinii)

Dołącz do naszych Architektów w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Architekt i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Love Build Paweł Gałczyński - Biuro Projektowe Bydgoszcz

Pierwszorzędne Biuro Projektowe Bydgoszcz

 • Bydgoszcz
 • Love Build Paweł Gałczyński
Hanna Lis

Współpraca na najwyższym poziomie. Wszechstronność, sumienność i terminowość to trzy najważniejsze cechy, kontaktowaliśmy się w sprawie montażu drzwi, a okazało się, że firma wykonuje cały remont od A do Z. Gładzie, malowanie, panele w jodełkę. Wszystko w terminie i bardzo efektownie zrobione. Polecamy z czystym sumieniem.

Krzysztof Hewelt

Jestem pod wrażeniem, jak profesjonalnie i skrupulatnie zrealizowano budowę mojego domu. Każdy element został wykonany z najwyższą starannością i dbałością o najmniejszy detal, wykonawca korzystał z najlepszych materiałów, co wpłynie na trwałość całej konstrukcji. Ponadto, chciałbym podkreślić, że cały proces budowy był bardzo dobrze zorganizowany i nadzorowany. Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z ustalonym harmonogramem, a ekipa budowlana pracowała sprawnie i profesjonalnie. Kontakt z Panem Pawłem był na najwyższym poziomie i byłem na bieżąco informowany o postępach prac. Podsumowując, mój dom jest wspaniałym przykładem doskonale wykonanej pracy, która cieszy oko i spełnia wymagania funkcjonalne. Gratuluję wspaniale wykonanej inwestycji i życzę wielu sukcesów z nowymi klientami!

Aleksandra Majewska

Panowie z Love Build budują nasz dom i jestem niesamowicie zadowolona z usługi. Widać duże zaangażowanie i chęć do pomocy, na początku pomogli nam zmienić kilka rzeczy w projekcie, na które my samy nie zwróciliśmy uwagi, a okazały się istotne dla naszego komfortu i kosztów budowy. Każdy szczegół jest z nami omawiany. Nie musimy się martwić o załatwianie ekip budowlanych czy wykończeniowych, a moim jedynym dotychczasowym zmartwieniem był wybór koloru okien i drzwi. Kolejna sprawa, że panowie budują bardzo dokładnie, a wiadomo, że im lepiej zbudowana podstawa tym lepiej dla późniejszych etapów wykańczania. Często jeździmy na budowę i jesteśmy zadowoleni z widocznych postępów. Cóż więcej mogę dodać - na pewno będę polecała Love Build każdemu znajomemu i obcemu, który będzie chciał wykończyć lub wybudować dom.

5.0 (11 opinii)
Biuro Projektowania i Aranżacji Wnętrz Mobiliani Design - Biuro Projektowe Bydgoszcz
Karolina K.

Projekt został przez nas zrealizowany. W domu mieszka się przyjemnie. Polecam projektantów, ponieważ indywidualnie podeszli do naszych wymagań związanych z projektowaniem salonu.

5.0 (2 opinie)
Unimo Sp. z o.o. - Biuro Architektoniczne Bydgoszcz

Unimo Sp. z o.o.

 • Bydgoszcz

Firma Unimo Sp. z o.o. świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z Bydgoszczy oraz przyległych powiatów. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj ofertę, która spełni Twoje wymagania.

5.0 (1 opinia)
Nadzór i obsługa inwestycji budowlanych - Tomasz Sarnowski - Firma Architektoniczna Bydgoszcz
Marek Kowalski

Polecam! Udana współpraca, Pan Tomasz jest świetnym koordynatorem prac budowlanych i zna wielu fachowych podwykonawców. W razie potrzeby zawsze znalazł czas żeby przyjechać na budowę i rozwiązać ewentualny problem.

Wiesław Szymanowski

Bardzo dobra współpraca. Dawno nie spotkałem tak sumiennego i rzeczowego specjalisty. Kontakt bardzo dobry, wszystkie prace wykonane w terminie. Bardzo dobrze poprowadzona budowa. Na pewno w przyszłości skorzystam ponownie z usług Pana Tomasza. Śmiało polecam i polecał będe.

5.0 (6 opinii)
Veles Maksymilian Iwicki - Biuro Projektowe Bydgoszcz

Niezawodne Biuro Projektowe

 • Bydgoszcz
 • Veles Maksymilian Iwicki
Julia P.

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi, nawodnienie działa wspaniale. Pan Maks zrealizował nasze marzenia o gęstej trawie. Nareszcie Nasza córeczka ma po czym biegać. Świetny kontakt z ekipą. :)

5.0 (1 opinia)

Porównanie cen i kosztów architekta w Bydgoszczy

Szukasz cenników architektów? Ceny usług projektowych zależą od wielu czynników, takich jak rozmiar projektu, stopień skomplikowania, ilość prac projektowych, materiały, a także renoma biura projektowego lub architekta. Warto jednak wybrać sprawdzonego fachowca do zaprojektowania domu lub wnętrza, ponieważ dobry architekt z pewnością dostosuje projekt do Twoich wymagań i potrzeb, a także podejdzie indywidualnie do każdego projektu.

Jaki rodzaj usługi projektowej Cię interesuje?
Biuro inżynierskie - Architekt Bydgoszcz

Biuro inżynierskie

 • Bydgoszcz
Julia R.

Polecam współpracę z tą firmą. Rzetelnie, terminowo.

5.0 (3 opinie)
Kwiaty i rabaty - Biuro Architektoniczne Bydgoszcz

Wyjątkowe Biuro Architektoniczne

 • Bydgoszcz
 • Kwiaty i rabaty
Magda

Polecam współpracę, fajna bezpośrednia komunikacja, profesjonalna obsługa.

5.0 (1 opinia)
Marek Gaca - Usługi Projektowe Bydgoszcz

Rewelacyjne Usługi Projektowe

 • Bydgoszcz
 • Marek Gaca

Pragniesz znaleźć wartego uwagi specjalistę od rewelacyjnych usług projektowych z Bydgoszczy, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Marek Gaca jest Twoim rozwiązaniem. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 (1 opinia)
P.W. RONT PIOTR WIERZELEWSKI - Firma Architektoniczna Bydgoszcz

Wiarygodna Firma Architektoniczna Bydgoszcz

 • Bydgoszcz
 • P.W. RONT PIOTR WIERZELEWSKI
Edward N.

Solidnie, uczciwie i terminowo. Pełny profesjonalizm i doskonała współpraca.

5.0 (1 opinia)
COUO - Biuro Architektoniczne Bydgoszcz

COUO

 • Bydgoszcz
Małgorzata K.

Bardzo ładny projekt łazienki, Pani Magda umie odgadnąć moje marzenia, a to nie udaje się nawet mojemu mężowi.

5.0 (2 opinie)
Emka Design Studio Projektowe - Biuro Projektowe Bydgoszcz

Dobre Biuro Projektowe

 • Bydgoszcz
 • Emka Design Studio Projektowe
Malina Kowal

W 100% polecam współpracę z Panią Emilią. Pani Emilia jest przesympatyczną osobą, jest profesjonalistką i jest pomocna w każdej sytuacji która się wydarzyła. Każde z pomieszczeń zaprojektowanych przez Panią Emilię jest przemyślane i bardzo funkcjonalne. Zostało nam zaproponowane wiele rozwiązań na które sami byśmy nie wpadli za co bardzo dziękujemy! :)

Anna Lis

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Emilią. Miałam do zaprojektowania całe mieszkanie dwupoziomowe i bałam się jaki będzie efekt końcowy. Wyszło.....przepięknie! Pani Emilia umie słuchać i ma ciekawe pomysły oraz dużą wiedzę, polecam!

5.0 (3 opinie)
EKK Pracownia Projektowa - Biuro Projektowe Bydgoszcz

EKK Pracownia Projektowa

 • Bydgoszcz
Wojciech Z.

Współpracę z panią Ewą z firmy EKK oceniam bardzo pozytywnie. Spotkanie na miejscu budowy odbyło się punktualnie (szanujemy swój czas), rzeczowe i trafione w punkt pomysły na aranżację pomieszczeń. Dużo ciekawych pomysłów i zwrócenie uwagi na szczegóły, oraz detale które dopełniają całości, a na które nigdy bym nie zwrócił uwagi. Polecam.

5.0 (5 opinii)
Pani.architekt.wnetrz - Usługi Architektoniczne Bydgoszcz

Doskonałe Usługi Architektoniczne

 • Bydgoszcz
 • Pani.architekt.wnetrz
Michał Szulc

Przede wszystkim podobało mi się podejście Pani Martyny do moich sugestii. Nie bagatelizowała moich wymysłów, ale skutecznie mi je odradziła i chwała Jej za to. Dzięki okularom do wirtualnej rzeczywistości pokazała mi jak wyglądał by mój pomysł, gdybym go zrealizował i miała rację, żeby pozostawić go jako „ewentualny pomysł na kiedyś”. Wszystkim z czystym sumieniem polecam Panią architekt Wnętrz!

Stefania Malewicz

Współpraca fantastyczna! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, Pani Martyna ma niesamowite poczucie estetyki i niebanalne rozwiązania podczas procesu projektowania. Polecam z całego serca! Wszystko terminowo i tak jak tego oczekiwałam.

5.0 (8 opinii)
Projektowanie wnętrz Art Centrum Nieruchomości - Architekt Bydgoszcz

Znakomity Architekt

 • Bydgoszcz
 • Projektowanie wnętrz Art Centrum Nieruchomości

Projektowanie wnętrz Art Centrum Nieruchomości zatrudnia znakomitych architektów - nieprzeciętne kwalifikacje i fachowość to ich mocne punkty. Godny podziwu dom parterowy dopasowany do całej rodziny, dzięki ich pomocy jest w Twoim zasięgu.

5.0 (5 opinii)
KREOVNIA Projektowanie Wnętrz Paula Krzyżanowska - Usługi Architektoniczne Bydgoszcz

KREOVNIA Projektowanie Wnętrz Paula Krzyżanowska

 • Bydgoszcz
Waldek I.

Super projekt. Bardzo sprawny kontakt - to na duży plus. W trakcie remontu po skończonym projekcie bez problemu Pani mogła nam jeszcze pomóc i doradzić. Polecam

5.0 (2 opinie)

Opinie i porady najlepszych architektów

Jeśli interesują Cię opinie na temat architektów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Bydgoszczy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizacje projektów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
DorotaBykowska.pl - Biuro Architektoniczne Bydgoszcz

Dobre Biuro Architektoniczne

 • Bydgoszcz
 • DorotaBykowska.pl
Agnieszka Smagała

Bardzo polecam! To najlepszy projektant wnętrz w całej Bydgoszczy. Pani Dorota jest świetnych architektem, bardzo nowoczesnym i widać, że zna się na tym, co robi. Zdecydowanie 5 gwiazdek :)

Marcin N

Pani Dorota zaprojektowała mi wnętrze domu w Osielsku. Nadzorowała także budowę i zakupy. Zdecydowanie polecam współpracę z tą projektantką. Rzetelna, terminowa i dyspozycyjna czasowo.

Angelica Kowalczyk

Pani Dorota jest niezwykle kreatywną projektantką wnętrz. Osoba bardzo przyjazna, konkretna i szczera. Stawki projektu m2 nie są zawyżone, a p. Dorota świetnie negocjuje ceny z firmami wykonawczymi, przez co zatrudnienie architekta nie jest ostatecznie dużym wydatkiem. Ogromnie polecam!

5.0 (3 opinie)
Geo-Zet - Usługi Projektowe Bydgoszcz

Świetne Usługi Projektowe

 • Bydgoszcz
 • Geo-Zet
Robert S.

Współpraca, kontakt, kompetencje, czasowość i terminowość wykonania pracy przez firmę geo-zet najwyższej jakości. Pan Arkadiusz miły, sympatyczny, komunikatywny, chętny i pomocny w doradzeniu przy planowanej inwestycji. Cena adekwatna do jakości usługi. Bardzo polecam. Robert

5.0 (4 opinie)
Akademia Dobrych Wnętrz - Biuro Projektowe Bydgoszcz

Akademia Dobrych Wnętrz

 • Bydgoszcz
Michał Kitowski

Biuro projektowe Akademia Dobrych Wnętrz zaprojektowało kilka moich mieszkań. Pierwszy 5 lat temu, a drugi w zeszłym roku. Od początku współpracy p. Małgosia wykazywała duże zaangażowanie i profesjonalizm, od szczegółowych ustaleń po wykonanie. Zdecydowałem się na nadzór autorski i za każdym razem, gdy pojawiały się problemy pojawiała na na miejscu i wyjaśniała wszelkie wątpliwości ekipie remontowej. W projekcie uwzględniono wszystkie moje uwagi, ale również zaproponowano ciekawe rozwiązania . Bardzo polecam !!!

Klaudia Mikołajska

Jestem zachwycona projektem wnętrz wykonanym przez pracownię Akademia Dobrych Wnętrz. Pani architekt była uważna na nasze wytyczne i wskazówki, a efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

Mirka Jakubiak

Świetne wyczucie i zrozumienie klienta. Chociaż słowo klient nie do końca jest w tym momencie odpowiednie, ponieważ traktują ludzi nie jak klientów, a jak kogoś wyjątkowego. Projekt cudny! Polecamy

5.0 (12 opinii)
Architektura Wnętrz Dagmara Sabramowicz - Architekt Bydgoszcz

Architektura Wnętrz Dagmara Sabramowicz

 • Bydgoszcz
Dorota Swincow

Pani Dagmaro, proszę i tą drogą przyjąć nasze podziękowanie za zaprojektowanie i nadzór nad realizacją nietuzinkowej „urody” kuchni. Nasza współpraca zaczęła się od wprowadzenia przez Panią harmonii w naszych szalonych pomysłach. Poprowadziła nas Pani przez meandry zaprojektowania naszej kuchni w sposób profesjonalny. Efektem tego jest wspaniała, wygodna i taka „nasza” kuchnia. Dziękujemy Pani jeszcze raz za kreatywność, wyrozumiałość i cierpliwość, duże dzięki. Polecamy.

Anna Wiczolek

Serdecznie polecam! Zaprojektowana przez Panią Dagmarę kuchnia jest perełka naszego mieszkania. Współpraca i dbałość o szczegóły na najwyższym poziomie.

5.0 (5 opinii)
"AKA" USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ADAM KRECZ - Firma Architektoniczna Bydgoszcz

Profesjonalna Firma Architektoniczna

 • Bydgoszcz
 • "AKA" USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ADAM KRECZ

Masz zamiar powierzyć prace, a jeszcze nie znalazłeś firmy architektonicznej? AKA USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ADAM KRECZ to doskonały wybór. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

5.0 (6 opinii)
Antares Ken Sp. z o.o. - Biuro Projektowe Bydgoszcz

Dobre Biuro Projektowe

 • Bydgoszcz
 • Antares Ken Sp. z o.o.
Dekpol

Swietna współpraca, profesjonalizm, naprawdę warto, polecam

5.0 (1 opinia)
LineArt Ogrody - Biuro Architektoniczne Bydgoszcz

Kompetentne Biuro Architektoniczne

 • Bydgoszcz
 • LineArt Ogrody
Anna Kurkowska

Serdecznie polecam. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Szczegółowa rozmowa i perfekcyjny projekt. Bezproblemowa współpraca, mogłam wprowadzać poprawki bez dodatkowych kosztów. Z pewnością będę polecać.

Andrzej Surma

Super współpraca. Ciekawe pomysły i co najważniejsze niespotykane - a tego oczekiwałem od architekta. Przeglądając prace konkurencji widziałem to samo co u sąsiadów. Projekt, który otrzymałem od Lineart sprawia, że mój ogród się wyróżnia. Pozdrawiam.

5.0 (2 opinie)
Conceptbe Pracownia Architektury Wnętrz - Usługi Architektoniczne Bydgoszcz

Staranne Usługi Architektoniczne

 • Bydgoszcz
 • Conceptbe Pracownia Architektury Wnętrz
Michał Ch.

Konkretne profesjonalne podejście od projektu do wykonania. Pani Joanna wysłuchała moich pomysłow ale nie bała się przedstawić swoich autorskich rozwiązań. Calość aranżacji spójna i elegancka, choć każda z pomieszczen ma swój indywidualny charakter. Efekt końcowy genialny także w opinii moich przyjaciół. Szczerze polecam.

Marta Kulikowska

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pani Joanna wysłuchała jakie mamy potrzeby i wizje, i przedstawiła nam kilka bardzo kreatywnych i praktycznych rozwiązań. Wszystkie były super i trudno było nam się zdecydować na jedną propozycje. Serdecznie polecam.

Katarzyna Szymanowska

Bardzo konkretna firma, wszystko dopięte co do ostatniego szczegółu, a co najważniejsze to terminowość!!!! Mnóstwo pomysłów, które przypadły nam w całości. Mieszkanie wyszło eleganckie i z klasą. Polecam

5.0 (8 opinii)
Amazing Garden - Firma Architektoniczna Bydgoszcz

Amazing Garden

 • Bydgoszcz

Nie wątp w kompetentną kadrę Amazing Garden. Ta uznana firma architektoniczna jest szanowana w branży w okolicy Bydgoszczy za całościowe wykonywanie usług projektowych. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

5.0 (2 opinie)
PUH Hop-Bud Sebastian Hoppe - Architekt Bydgoszcz

Dobry Architekt

 • Bydgoszcz
 • PUH Hop-Bud Sebastian Hoppe
Ewa K.

Rzetelna firma, prace wykonuje ze starannością. Polecam.

5.0 (1 opinia)
Carlos-Bud - Usługi Projektowe Bydgoszcz

Carlos-Bud

 • Bydgoszcz
Krystian Ś.

Na początku wszystko wyglądało bardzo dobrze, Pan kulturalny i punktualny. Wykonywał gładzie w naszym domu, które na końcu miał zagruntować. Niestety rozliczaliśmy się etapami, przy odbiorze gładzi pojawiło się kilka niedociągnięć, które miały być naprawione kolejnego dnia i pomalowane. Niestety okazało się, że odbiór prac był chyba zbyt dokładnie ponieważ Pan już więcej się nie pojawił. Wnioski - można korzystać z usług ale rozliczamy główna kwotę na koniec prac by pan nie miał lekkości porzucenia prac.

5.0 (1 opinia)
Firma Budowlana FLOORBUD - Usługi Projektowe Bydgoszcz

Fachowe Usługi Projektowe

 • Bydgoszcz
 • Firma Budowlana FLOORBUD

Poszukujesz profesjonalisty realizującego usługi projektowe? Ci architekci nie mają sobie równych wśród firm architektonicznych z Bydgoszczy. Żeby poznać ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Rewelacyjne Usługi Projektowe

 • Bydgoszcz
 • P.H.U. KOLBUD

Chesz znaleźć godnego zaufania fachowca od rewelacyjnych usług projektowych, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma P.H.U. KOLBUD jest gotowa Ci pomóc. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Przedsiębiorstwo projektowo - usługowe EKOSYSTEM

 • BYDGOSZCZ
Beata B.

FIRMA RZETELNA, FACHOWA, USŁUGA WYKONANA ZGODNIE Z UMOWĄ, TERMINOWO, BEZ ZMIANY KOSZTÓW, DOBRY KONTAKT Z PRACOWNIKAMI.POLECAM TĄ FIRMĘ

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Firma Remontowo Budowlana "UBY"

 • Bydgoszcz

Firma Remontowo Budowlana UBY zatrudnia kompetentnych architektów - nieprzeciętne kwalifikacje i dokładność to ich mocne punkty. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

5.0 (1 opinia)
PRAPA Piotr Rytlewski Autorska Pracownia Architektoniczna - Biuro Projektowe Bydgoszcz

PRAPA Piotr Rytlewski Autorska Pracownia Architektoniczna

 • Bydgoszcz

Projekty architektoniczne koncepcyjne, budowlane, wykonawcze oraz projektowanie i wykonawstwo obiektów SPA.

BIURO PROJEKTÓW BUDOWLANYCH NWS Wojciech Stanisławski - Architekt Bydgoszcz

Wybitny Architekt

 • Bydgoszcz
 • BIURO PROJEKTÓW BUDOWLANYCH NWS Wojciech Stanisławski

Oferuję: - projekty indywidualne, - adaptacje projektów, - nadzory budowlane, - ekspertyzy budowlane, - kosztorysowanie. Możliwość przyjazdu do klienta, indywidualne i elastyczne godziny dostosowane do potrzeb klientów. Posiadam uprawnienia projektowe do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Mam doświadczenie w projektowaniu, kierowaniu budową oraz nadzorze budowlanym.

Biuro Adaptacji Projektów MM - Usługi Projektowe Bydgoszcz

Profesjonalne Usługi Projektowe

 • Bydgoszcz
 • Biuro Adaptacji Projektów MM

Świadczy usługi projektowe od wielu lat, przede wszystkich na obszarze Bydgoszczy, ale także pobliskich powiatów. Śliczny dom tani w budowie, dobrze dopasowany do Waszych potrzeb jest w Twoim zasięgu.

Paulina Kasprowicz - Usługi Projektowe Bydgoszcz

Paulina Kasprowicz

 • Bydgoszcz

Paulina Kasprowicz są w branży usług projektowych od lat, głównie na obszarze Bydgoszczy, ale także okolicznych miast. Ładny dom tani w budowie, który zachwyci Cię pod każdym względem jest w Twoim zasięgu.

AM Architektura - Biuro Projektowe Bydgoszcz

AM Architektura

 • Bydgoszcz

Wykonujemy projekty w zakresie architektury budynków mieszkalnych jednorodzinny i wielorodzinnych, użyteczności publicznej oraz wnętrz. Obszar działania obejmuje województwo kujawsko-pomorskie. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do współpracy.

Ranking Architektów obejmuje również takie miejscowości jak: Bydgoszcz.
więcej...
Popularne frazy: architektoniczne Bydgoszcz

Poradniki o architekturze

Planujesz budowę, rozbudowę lub przebudowę domu i zastanawiasz się, ile kosztuje projekt domu? Na rynku znaleźć można mnóstwo różnego rodzaju projektów, a ich ceny zależą od wielu czynników. Na ceny projektów domu wpływa m.in. rozmiar budynku, stopień skomplikowania, wybór materiałów, dodatkowe usługi. O tym, ile kosztuje projekt domu, decyduje też doświadczenie i renoma architekta. Jeśli więc chcesz ...

31.07.2023
Jaki rodzaj usługi projektowej Cię interesuje?