Architekci Szczecin

Najlepsi Architekci w Szczecinie, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2018

 • Marta W.

  Najbardziej do rozpoczęcia współpracy przekonała mnie jakość obsługi. Pani Ewa wykonała dla nas projekt domu z gabinetem stomatologicznym. Usługa opiewała na wykonanie projektu do pozwolenia na budowę oraz projekt aranżacji całego budynku. Jesteśmy zadowoleni z jakości obsługi i usługi. Bardzo miła osoba, kontaktowa i rzetelna. Kontakt super. Informacje uzyskiwaliśmy na bieżąco, spotkania były konkretnie i wyczerpujące. Obecnie jesteśmy w trakcie budowy. Polecony przez Panią Ewę kierownik SUPER! Ekipa również bezproblemowa. Rysunki bardzo dokładne, wizualizacje jak zdjęcie, także nawet nie musieliśmy zbytnio uruchamiać wyobraźni. Reasumując nie musieliśmy się o nic martwić. Nadzór autorski dostaliśmy gratis! Jeżeli ktoś jest zainteresowany

 • Magdalena M.

  Serdecznie polecamy Pana Bartosza Malinowskiego. Świetny architekt z niesamowitymi pomysłami. Dzięki niemu udało się nam stworzyć dom naszych marzeń - indywidualny projekt domu jednorodzinnego. Bardzo oryginalny projekt oraz innowacyjne rozwiązania. Sumienne, terminowe wykonawstwo i bardzo dobry kontakt podczas realizacji projektu. Otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania i pomoc w załatwieniu formalności w urzędach. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dom już stoi :)

 • Marcin Z.

  Kompleksowa obsługa projektu przebudowy domu. Szybko, sprawnie, z pomysłem. Architekt otwarty jest na pomysły inwestora, ale potrafi również bronić swojego zdania logicznie je argumentując. Wszystkie kroki powstawania projektu i uzyskania pozwolenia na budowę przebiegały zgodnie z umową. Dobry kontakt - osobisty jak i mailowy. Trzyma się terminów, co dla mnie było bardzo ważne.

 • Janina K.

  Jestem bardzo zadowolona z wykonanego projektu. Bardzo dobre podejście do klienta oraz ciekawe propozycje i rozwiązania.

 • Krzysztof S.

  Profesjonalne podejście do klienta, pierwsza wizyta to spotkanie z architektami w miejscu przyszłej budowy domu. Miły kontakt, profesjonalna wycena, luźna atmosfera.

 • Dorota Z.

  Konkretny i rzeczowy wykonawca, cena przystępna, wszystko poszło sprawnie. Bardzo sympatyczny pracownik, fachowe doradztwo. Telefon firmy trafił do zaufanych, na pewno skorzystam jeszcze, jeśli będzie taka potrzeba. Polecam :)

 • Więcej profesjonalistów

 • Ssx Service Sp. z O. O.

  Zapowiada się dobrze. Zleciliśmy zrobienie projektu, dostaliśmy pierwszą propozycję i mam nadzieję, że tak będzie do samego końca.

 • Bartek B.

  Krótko, rzeczowo, bez zbędnego przeciągania sprawy. Co najważniejsze, bez wmawiania zleceniodawcy, że coś jest bardzo skomplikowane, a w rzeczywistości dla profesjonalisty jest jak rozwiązanie działania 2+2=4. Polecam.

 • NOKO Studio

  • Szczecin
  Łukasz B.

  Miłe zaskoczenie. Grupa młodych ludzi z pasją i werwą do pracy. Wszystkie etapy projektowania przebyte bez najmniejszego problemu. Ja jestem bardzo zadowolony - polecam! ;)

 • Wiesław C.

  Pan Arch.inż Jacek Kokowski opracował projekt architektoniczny wystroju wnętrz willi i mieszkania w Szczecinie. Oba projekty zostały profesjonalnie i dokładnie w nowoczesnym stylu lecz także z uwzględnieniem naszych (czasem tradycyjnych) preferencji. Pan arch.Kokowski podjął się także pełnienia nadzoru inwestorskiego nad wykończeniem w/w mieszkania 110m2 wraz z ogródkami. Mieszkanie jest obecnie prawie całkowicie wykończone .Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy usługi jego firmy.

 • Ka-2

  • Szczecin
  Ewa S.

  Polecam firmę Ka-2 jako solidnego wykonawcę dającego gwarancję jakości, solidności oraz spełniającego oczekiwania klienta pod każdym względem. Projekt aranżacji wnętrza mieszkania, opieka i pomoc przez 24h w wyborze wszystkich materiałów oraz nadzór nad pracami remontowymi od pierwszego spotkania do ostatniego dnia zakończenia prac remontowych wykonany był w sposób perfekcyjny z dbałością o każdy szczegół w mieszkaniu. Pani Joanna słucha i spełnia oczekiwania klienta w 100%. Nam urządziła wymarzone mieszkanie.

Dołącz do naszych Architektów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Biuro Projektowe

  • Szczecin
  • KRET'''KA PRACOWNIA PROJEKTOWA ALEKSANDRA KRET
  Paweł G.

  Współpraca z Panią Aleksandra to czysta przyjemność. Super wyczucie i dopasowanie do potrzeb klienta. Pełen profesjonalizm w przystępnej cenie.

 • Biuro Architektoniczne

  • Szczecin
  • Pracownia Projektowa ArchDesign

  Każdy, kto planuje kupno dobrej usługi architektonicznej musi koniecznie zgłosić się do tego biura architektonicznego i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Umów się na konkretny termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Pierwszorzędne Usługi Architektoniczne

  • Szczecin
  • 3Przestrzenie - Projektowanie i aranżacja wnętrz

  Uwierz w kompetentną kadrę 3Przestrzenie - Projektowanie i aranżacja wnętrz. Ta uznana firma architektoniczna jest szanowana w branży w miejscowości Szczecin za gruntowne wykonywanie usług architektonicznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

 • Utalentowany Architekt

  • Szczecin
  • PJA

  Pracownia Architektoniczna PJA powstała w 2011 roku. Głównym celem biura jest tworzenie architektury o wysokich walorach estetycznych i funkcjonalnych przy zachowaniu wymogów i rygoru ekonomicznego klientów. Projekty powstają w oparciu o ścisłą współpracę z inwestorem, projektantami branżowymi i osobiste doświadczenia zdobyte przy projektowaniu i realizacjach zarówno niewielkich obiektów kubaturowych jak i dużych zespołów budynków w kraju i za granicą. Spotykając się na co dzień z różną tematyką zagadnień architektonicznych zapewniamy wysoki poziom merytoryczny i formalny naszych projektów oraz profesjonalne podejście do każdego z tematów. Dzięki koordynacji wielobranżowej możemy sprawnie realizować zadania projektowe i wspomagać Inwestora

 • Usługi Architektoniczne

  • Szczecin
  • IDS Architekci Sp. z o.o.

  Dzięki precyzji wykonania usługi architektonicznej IDS Architekci Sp. z o.o. wybija się w branży. Sławę tworzą recenzje zachwyconych Klientów. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Porównanie cen i kosztów w Szczecinie

Szukasz cen architektów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Szczecinie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Szczecina sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • Usługi Architektoniczne

  • Szczecin
  • ARKIR

  ARKIR do projektu podchodzimy z pasją Arkir jest firmą powstałą w 2018r wspartą na wcześniejszej 15-letniej praktyce projektowej jej założycielki Bożeny Radacz, która zdobyła doświadczenie przy różnego rodzaju projektach w różnej skali, od dużych obiektów usługowych, portowych, inżynierskich czy infrastrukturalnych, aż do małych domów jednorodzinnych i wnętrz. Pracownia jest niewielką firmą specjalizującą się w projektach budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, użyteczności publicznej, przemysłowych, przestrzeni publicznych, obiektów małej architektury i wnętrz. Do każdego projektu podchodzę z pasja i traktuje go indywidualnie, w pracy staram się łączyć walory miejsca z nowoczesną architekturą i oczekiwaniami Inwestora. Podczas pracy

 • Najlepsze Usługi Architektoniczne

  • Szczecin
  • AK Architekt Anna Kiriakou

  AK Architekt - Pracownia architektoniczna, zakres usług: – projekty architektoniczno-budowlane i wielobranżowe budowy, przebudowy, rozbudowy domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, lokali, budynków biurowych, socjalnych, gospodarczych, i innych, - adaptacje projektów typowych, - inwentaryzacje budowlane,– koncepcje architektoniczne,– występowanie o warunki zabudowy, wypisy i wyrysy, mapy, opinie geotechniczne, - zmiany sposobu użytkowania, – prowadzenie spraw formalnych inwestora, występowanie o pozwolenie na budowę, zgłoszenia, samodzielność lokali; – sporządzenie opracowań specjalistycznych, kosztorysów, – konsultacje, doradztwo, – aranżacje wnętrz. Posiadam uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń, jestem członkiem Izby

 • BAS PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA PATRYK KRUPCAŁA

  • Szczecin

  Pracownię BAS ARCHITEKCI tworzą uprawnieni do wykonywania zawodu architekci, członkowie Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP. Współpracujemy z projektantami branży konstrukcyjnej, sanitarnej i elektrycznej oraz grafikiem i projektantem wnętrz. Do naszych usług zaliczamy: - projektowanie architektoniczne - inwentaryzacje budowlane - sporządzanie koncepcji architektonicznych, wizualizacji oraz analiz działki budowlanej pod względem możliwości zabudowy - opracowania decyzji o warunkach zabudowy - sporządzanie projektów budowlanych i wykonawczych - sporządzanie projektów wnętrz, - wykonujemy między innymi: projekty domów mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, budynków usługowych, adaptacje projektów typowych, rozbudowy i przebudowy

 • "Proarch Biuro Projektowe mgr inż. arch. Beata Nizio-Bobecka"

  • Szczecin

  "ProArch Biuro Projektowe mgr inż. arch. Beata Nizio-Bobecka" jest firmą stworzoną z pasji do tworzenia zajmującą się wykonywaniem projektów budowlanych oraz wznoszeniem budynków. Jesteśmy z inwestorem od początku procesu budowlanego: -pomagamy przy wyborze właściwej działki budowlanej -opracowujemy koncepcję i projekt indywidualny lub adaptację projektu typowego -nasz zespół projektowy składa się z architektów, instalatorów, konstruktorów oraz geodety, geologa, rzeczoznawcy ds. ppoż. i ds. sanitarnych -zajmujemy się uzgodnieniami, opracowywaniem wniosków, warunkami technicznymi, warunkami zabudowy -koordynujemy prace projektowe i opracowujemy kompletne projekty budowlane które uzyskują pozwolenie na budowę Prowadzimy doradztwo prawne i

 • Eko-Instal Pracownia Projektowa

  • Szczecin

  Z chwilą, gdy będziesz szukać profesjonalnej usługi architektonicznej w dobrej cenie to firma Eko-Instal Pracownia Projektowa jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednią kadrę do realizacji zleceń z zakresu adaptacji projektu. Nowoczesny dom parterowy, w którym zakochasz się na całe życie, dzięki współpracy z nimi może zostać zaprojektowany na Twoje zlecenie.

 • Pracownia Projektowa "PROJEKT" Krzysztof Śniadek

  • Szczecin

  Znalezienie wiarygodnej firmy architektonicznej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci Pracownia Projektowa "PROJEKT" Krzysztof Śniadek - to prawdziwi specjaliści działający w rejonie Szczecina, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

 • Architekci

  • Szczecin
  • ej-projekt

  Praca na 'własną rękę' od 2002 roku. Specjalność to projekty domów jednorodzinnych, mini osiedla - rozwiązania dla deweloperów zabudowy jednorodzinnej, adaptacje projektów typowych, projekty garaży, budynków gospodarczych, hale magazynowe i produkcyjne, warsztaty samochodowe, lokale biurowe, handlowe i usługowe: gastronomiczne, kosmetyczne, gabinety lekarskie, stomatologiczne, adaptacje poddaszy, projekty dotyczące likwidacji barier architektonicznych: windy, pochylnie dla osób niepełnosprawnych, inwentaryzacje, termomodernizacje, przebudowy, rozbudowy, nadbudowy, rozbiórki, zmiany sposobu użytkowania, wyodrębnienie / usamodzielnienie lokali, ... i wiele innych :). Obszar działania obejmuje teren województwa zachodniopomorskiego a między

 • STUDIO PROJEKTOWE AB s.c.

  • Szczecin

  Studio projektowe AB to zespół doświadczonych architektów, działający w branży architektonicznej od 1993 r. Pracownia realizuje projekty indywidualnych klientów, począwszy od inwentaryzacji, aż do realizacji "pod klucz". Studio AB wykonuje projekty architektoniczne i pełnobranżowe w budownictwie ogólnym, projekty użyteczności publicznej oraz projekty wnętrz. Firma wielokrotnie współpracowała z zagranicznymi pracowniami np. w Rosji, Holandii i Niemczech. http://ab-studio.pl/

 • MKProject

  • Szczecin

  Usługi architektoniczne to życiowa pasja tego biura projektowego - są prawdziwymi ekspertami w fachu architekta. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Biuro Projektowe III x SKAK

  • Szczecin

  Planujesz wybrać sprawdzonego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Biuro Projektowe III x SKAK z Szczecina jest na to najlepszym rozwiązaniem. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Opinie i porady najlepszych architektów

Jeśli interesują Cię opinie na temat architektów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Szczecina. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
 • AK ARCHITEKT Anna Kiriakou

  • Szczecin

  Pracownia architektoniczna z kilkuletnim doświadczeniem w opracowywaniu projektów i prowadzeniu spraw techniczno-formalnych dla inwestorów. Współpracujemy na bieżąco z konstruktorami, projektantami instalacji, rzeczoznawcami, geodetami innymi specjalistami. Rolą i zadaniem naszej pracowni jest ułatwić inwestorowi proces od momentu powstania pomysłu na inwestycję aż do jej realizacji. Chętnie doradzę w kwestiach architektury. Posiadam uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń i jestem członkiem Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP. Zapraszam! Zakres usług pracowni architektonicznej: - inwentaryzacje budowlane - koncepcje architektoniczne - wizualizacje 2d i 3d - analiza i studium

 • AFP ARCHITRKTURA- arch.B. Andrzejczyk

  • Szczecin

  W dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od adaptacji projektu? Powierz tę kwestię specjalistom z AFP ARCHITRKTURA- arch.B. Andrzejczyk. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Projekty Domów Jednorodzinnych

  • Szczecin
  • Innerium Karolina Trojga

  Myślisz, że pierwszorzędne projekty domów jednorodzinnych to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Ładny dom tani w budowie, w którym zakochasz się na całe życie, dzięki ich pomocy jest w Państwa zasięgu.

 • Ul studio

  • Szczecin

  Jeśli szukasz starannej usługi architektonicznej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z dziedziny projektów domów jednorodzinnych. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Projekty Domów Parterowych

  • Szczecin
  • USŁUGI PROJEKTOWE MONIKA GRIEGER

  Z chwilą, gdy będziesz szukać starannej usługi architektonicznej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny projektów domów parterowych. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Projekty Domów Parterowych

  • Szczecin
  • M.J.A . Projekt

  Wciąż poszukujesz dobrej firmy od projektów domów parterowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry M.J.A . Projekt. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

 • A.M.Biuro Architektoniczne Alicja Misztal

  • Szczecin

  Biuro projektowe zajmuje się projektowaniem architektoniczno-branżowym obiektów w zakresie: budownictwa mieszkaniowego (jedno- i wielorodzinne), przemysłowego (hale, zakłady produkcyjne), użyteczności publicznej (usługi, gab.dent., hotele, pensjonaty i in.). Fachowa wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej wspomagane najnowszym licencjonowanym oprogramowaniem komputerowym pomoże Państwu w ocenie procesu projektowego i podjęciu właściwych decyzji. Zakres usług: projektowanie, opinie, uzgodnienia, ekspertyzy, pozwolenia na budowę, nadzór na budowie. Gwarantuję terminowość powierzonych prac w ramach wspólnie ustalonego budżetu.

 • Krzysztof Podbielski architekt

  • Szczecin

  Jeszcze potrzebujesz specjalisty od projektów domów parterowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Krzysztof Podbielski architekt. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

 • Najlepsze Projekty Domów Jednorodzinnych

  • Szczecin
  • SANTEX

  Świadczę usługi projektowe branży architektoniczno - budowlanej oraz załatwianie formalności w zakresie pozwoleń na budowę.Zakres prac projektowych obejmuje: projektowanie nowo powstałych obiektów, rozbudowa istniejących, przebudowa obiektu bądż zmiana funkcji w zależności od potrzeb klienta.

 • Poszukujący Ideałów

  • Szczecin

  Nasza działalność rozpoczęła się w 1997 roku. Nasza specjalność to projekty budowlane i wykonawcze, na terenie Szczecin, Police, Stargard, Gryfino.

 • EBISSU Pracownia Projektowa mgr inż. arch. Natalia Poniewiera

  • Szczecin

  Sprawdź EBISSU Pracownia Projektowa mgr inż. arch. Natalia Poniewiera jeśli szukasz solidnych architektów oferujących swoje usługi na terenie Szczecina lub w sąsiednich miastach. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

 • Znakomite Projekty Domów Parterowych

  • Szczecin
  • DISM Architekci Pracownia Projektowa

  Jeżeli poszukujesz świetnej współpracy to specjaliści z DISM Architekci Pracownia Projektowa perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Ładny budnek mieszkalny, dobrze dopasowany do Waszych potrzeb, dzięki ich pomocy jest w Państwa zasięgu.

 • Architekt Bala Waldemar

  • Szczecin

  Szukasz biura architektonicznego z okolic Szczecina, ale nie chcesz przepłacać? Architekt Bala Waldemar oferuje wykonanie usług w najniższej w okolicy cenie. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

 • Projekty Domów Jednorodzinnych

  • Szczecin
  • apa|cz Ksawery Czyński

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2016 roku. Nasza specjalność to inwentaryzacje, projekty, na terenie cały kraj.

 • SMG ARCHITEKCI

  • Szczecin

  Poszukujesz biura projektowego do bezzwłocznej realizacji Twojego zlecenia? Dobrze trafiłeś - SMG ARCHITEKCI w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania prac. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Perfekcyjne Projekty Domów Parterowych

  • Szczecin
  • PPKG

  Jeżeli jeszcze potrzebujesz ekspertów od projektów domów parterowych to zaufaj doświadczeniu PPKG. Szczecin i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

 • ITECT

  • Szczecin

  Uważasz, że staranne projekty domów jednorodzinnych to trudny temat? W takim razie nie trać czasu - architekci z ITECT posłużą radą i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

 • URBICON

  • Szczecin

  Usługi architektoniczne to najważniejszy temat dla tego biura projektowego - są jednymi z najlepszych w fachu architekta. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Archice

  • Szczecin

  Jeśli szukasz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Archice perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Najlepszy Architekt

  • Szczecin
  • ATELIER Bukowski

  Jeśli wciąż nie wybrałeś architekta dla siebie, to zwróć uwagę na firmę ATELIER Bukowski. Wykonuje wszechstronne spektrum usług architektonicznych w konkurencyjnych cenach. Zadzwoń i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

 • Sumienny Architekt

  • Szczecin
  • PREFDACH

  Firma PREFDACH zajmuje się projektowaniem i realizacją konstrukcji budowlanych - od projektu konstrukcji dachowej po montaż na budynku. Oferowane przez nas konstrukcje odznaczają się wysoką jakością i trwałością. Przeznaczone są dla: - budownictwa mieszkaniowego poddasza użytkowe i nieużytkowe, nadbudowy na płaskich dachach - budownictwa przemysłowego hale magazynowe i produkcyjne - budownictwa rolniczego wiaty na maszyny, magazyny, obory, kurniki Oferta nasza skierowana jest zarówno dla Klientów indywidualnych jak i do firm. Zapewniamy szybką obsługę oraz kompleksową realizację inwestycji.

 • Perfekcyjne Biuro Projektowe

  • Szczecin
  • Dobra Projektownia

  Poszukujesz biura projektowego do bezzwłocznej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - Dobra Projektownia w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania usługi. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Agata Ziółkowska

  • Szczecin

  Architekt oraz architekt wnętrz z doświadczeniem zawodowym w branży od 2012 roku. Podstawowym profilem działalności jest szerokopojęte projektowanie wnętrz budynków usługowych, mieszkań oraz domów jednorodzinnych dla inwestorów prywatnych oraz przedsiębiorstw. Inwentaryzacje wraz ze sporządzaniem rysunków technicznych obiektu. Bezpośredni kontakt z inwestorem w celu poznania preferencji indywidualnych - budowanie obrazu potrzeb na podstawie zestawu formularzy. Tworzenie układów funkcjonalnych. Wizualizacje wnętrz / elewacji. Sporządzanie rysunków wykonawczych dla branżystów (meble, punkty świetlne czy elektryczne). Przygotowanie tabel zestawczych mebli, wyposażenia RTV i AGD, elementów wykończenia mieszkania (płytki, podłogi

 • Dobra Adaptacja Projektu

  • Szczecin
  • EMFORM Marcin Białoskórski

  Zaufaj fachowcom w dziedzinie adaptacji projektu i zatrudnij EMFORM Marcin Białoskórski. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

 • LenMar Construction Engineering

  • Szczecin

  To jedna z najlepszych firm architektonicznych zatrudniających architektów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, realizujących prace w miejscowości Szczecin i w okolicy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz ofertę.

 • Doskonałe Projekty Domów Parterowych

  • Szczecin
  • Aleksandra Zasimowicz

  Podejmę się inwentaryzacji budowlanych, analizy chłonności działki oraz projektów aranżacji wnętrz. Inwentaryzacje obejmują pełen pakiet rysunków budowlanych z uwzględnieniem rzutów, przekroi, niezbędnych detali, widoków elewacji. Analiza chłonności działek pozwala na podjęcie decyzji kupna lub nie działki budowlanej. Przez aranżację wnętrz rozumiem układ aranżacyjny wnętrza, projekt posadzek, projekt sufitów, projekt lokalizacji punktów instalacji hydraulicznej, elektrycznej, CO, fotorealistyczne wizualizacje. Posiadam ponad trzyletnie doświadczenie w pracy w biurach projektowych. Cena projektu jest uzależniania od tematu projektu. Jestem konkretną, pracowitą, bardzo zaangażowaną osobą szanującą swój czas oraz osób z którymi współpracuję.

 • Dobre Projekty Domów Jednorodzinnych

  • Szczecin
  • BLACK Panther's Architecture Dominika Siemak-Oses

  BLACK Panther's Architecture Dominika Siemak-Oses uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Członek IARP, ZPOIA. Biegam pod prąd bo celem nie jest meta a satysfakcja z biegu, a tylko najwytrwalszym i pełnym wiary starczy zapału i sił by nie ulec naporowi tarana i dobiec do celu trudniejszą drogą niż wybiera większość. Biegnę dla szacunku dla samej siebie. Tylko stawiając przed sobą ciągle nowe cele można sprostać wciąż rosnącym wobec samego siebie wymaganiom. Lepiej tworzyć jednolitą wizję bez odstępstw od swych przekonać niż grupą jednorazowych wyjątków budować brak szacunku do samego siebie. Pracownia BLACK Panther’s Architecture Dominika Siemak-Oses podejmuje się zadań nietypowych,