Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

ARKIR

7

O specjaliście

ARKIR
do projektu podchodzimy z pasją

Arkir jest firmą powstałą w 2018r wspartą na wcześniejszej 15-letniej praktyce projektowej jej założycielki Bożeny Radacz, która zdobyła doświadczenie przy różnego rodzaju projektach w różnej skali, od dużych obiektów usługowych, portowych, inżynierskich czy infrastrukturalnych, aż do małych domów jednorodzinnych i wnętrz.
Pracownia jest niewielką firmą specjalizującą się w projektach budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, użyteczności publicznej, przemysłowych, przestrzeni publicznych, obiektów małej architektury i wnętrz.
Do każdego projektu podchodzę z pasja i traktuje go indywidualnie, w pracy staram się łączyć walory miejsca z nowoczesną architekturą i oczekiwaniami Inwestora.
Podczas pracy nad projektem najważniejsze są dla mnie potrzeby klienta. Projekt który powstaje jest efektem nie tylko wrażliwości i wiedzy projektantów, ale przede wszystkim oczekiwań inwestora. Sprawą niezmiernie ważną są zatem spotkania i rozmowy, które pozwalają znaleźć rozwiązania satysfakcjonujące klienta i projektanta.

Współpracuje z najlepszymi projektantami z dziedziny projektowania konstrukcji, instalacji sanitarnych, nowoczesnych systemów energooszczędnych, oraz instalacji elektrycznych i technologicznych.

Branża

Architekt, Adaptacja projektów, Projekty domów, Architekt krajobrazu

Obszar działania

Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

14 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Marcin Z. 23 listopada 2021
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam współpracę z firmą ARKIR, wszystko na najwyższym poziomie!

Paweł S. Firma Geologiczna GeoNova s.c., 22 listopada 2021
Pozytywna opinia

Szybki kontakt, oraz profesjonalne podejście do współpracy. Polecam jak najbardziej!

Dariusz B. 21 listopada 2021
Pozytywna opinia

Polecam w 100%, profesjonalne podejście od początku do końca realizacji procesu architektonicznego. Rzetelne i wartościowe spotkania, podczas których można było uzyskać cenne wskazówki i propozycje wdrożenia pomysłów i przeprowadzenia całego procesu od adaptacji do uzyskania niezbędnych pozwoleń. Kontakt bardzo dobry, terminowość zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, otwartość na dyskusje. Polecam gorąco od pierwszych rozmów, aż po wydanie zezwolenia na budowę.

Danuta K. 28 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, pomoc i szybkie załatwienie sprawy. Polecam z całego serca.

Ewa M. 27 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Współpraca przebiegała szybko, sprawnie i bezkonfliktowo. Efekt końcowy w postaci projektu naszego budynku mieszkalnego w pełni satysfakcjonujący, spełniający nasze oczekiwania. Projekt został zrealizowany nie tylko profesjonalnie ale i kreatywnie z fachowym doradztwem, zgodnym z obecnymi trendami .Terminy dotrzymane, pomimo zawirowań pandemicznych. Serdecznie polecamy Panią architekt Bożenę Radacz oraz projektantów firmy ARKIR

Mikołaj K. 21 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Polecam. Szybko, sprawnie i profesjonalnie przygotowany projekt domu, pozwolenie na budowę i wszelkie inne formalności niezbędne do rozpoczęcia budowy.

Anna K. 6 września 2020
Pozytywna opinia

Bardzo polecam, Pani Bożenka zajmowała się od momentu projektu do załatwienia w moim imieniu jako pełnomocnik wszelkich formalności urzędowych.

Tomasz K. 3 września 2020
Pozytywna opinia

Polecam biuro architektoniczne Akkira. Miła i w miarę możliwości szybka współpraca.

Bogusz T. 3 września 2020
Pozytywna opinia

Profesjonalne biuro projektowe. Fachowe podejście do inwestycji, szczególnie we wstępnej fazie projektu. Doświadczenie w projektowaniu infrastruktury kempingowej oraz caravaningowej.

Katarzyna B. 22 stycznia 2020
Pozytywna opinia

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność! Sprostali każdemu naszemu wyzwaniu, a nie był to łatwy projekt. Wszystko od A do Z odpowiedzi na najgłupsze pytania jak i załatwianie spraw z kosmosu nie były dla nich trudnością. Sytuacje w których byliśmy bezsilni rozwiązywali tak: "Pani Kasiu, proszę się nie martwić. Załatwimy to, polecam!

Angelika K. Epig Sp. z o.o., 22 stycznia 2020
Pozytywna opinia

Bardzo oryginalne projekty oraz innowacyjne rozwiązania. Sumienne i terminowe wykonawstwo. Doskonała organizacji pracy, wspaniałe podejście do klienta, wszystko rewelacyjnie przemyślane. Widać, że firma zasługuje na najwyższą ocenę. Pani Bożena jest bardzo kreatywna, z doświadczeniem, precyzją.

Michał M. 20 stycznia 2020
Pozytywna opinia

Super, rzetelne podejście, miły kontakt. :-) pozdrawiamy

Marcin N. 17 stycznia 2020
Pozytywna opinia

Bez Pani Bożeny załatwienie całej dokumentacji potrzebnej do pozwolenia na budowę zajęło by nam o wiele więcej czasu. Wszystko na najwyższym poziomie, sprawna komunikacja, niejasności szczegółowo wyjaśnione. Polecam w 100%.

Danuta K. 16 stycznia 2020
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm i cudowny kontakt. Polecam!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak ARKIR

Powiązane produkty i usługi: Układanie kostki brukowejCena tynku maszynowegoOgłoszenia zleceń budowlanychZlece wykonanie tynkówUkładanie kostki brukowej SzczecinCena tynku maszynowego SzczecinOgłoszenia zleceń budowlanych SzczecinZlece wykonanie tynków Szczecin,  Budynków użyteczności publicznej budynków przemysłowych, Hal, Wiat, Parków, Placów, Ogrodów przebudowy, Modernizacji i adaptacji budynków wnętrz

Oferta

raport o możliwościach inwestycyjnych działki
Polska - Szczecin
do uzgodnienia

Mając w planach zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych, pierwszym krokiem powinno być właśnie sprawdzenie możliwości inwestycyjnych działki. Raport może być przygotowany pod konkretne zamierzenie inwestycyjne lub też opracowany ogólnie wskazując jakie są możliwości dla danej...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Przybyszewskiego 6/2, Szczecin

WWW

arkir.pl

Telefon

607****** Pokaż numer

Facebook

https://business.facebook.com/ARKIR-Design-478058212695211/?business_id=153329355596167

Instagram

arkir_design

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy ARKIR PRACOWNIA PROJEKTOWA BOŻENA RADACZ
Imię (pierwsze) BOŻENA
Nazwisko RADACZ
Data rozpoczęcia działalności 2019-06-17
NIP 8512534571
Regon 383609365

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat Szczecin
Gmina Szczecin
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 71277
Poczta Szczecin
Ulica ul. Stanisława Przybyszewskiego
Numer nieruchomości 6
Numer lokalu 2

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2019-06-11
Data powstania 2019-06-10
Data rozpoczęcia działalności 2019-06-17

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7111Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
Przeważające PKD
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA
7420Z DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się