Projekty domów Szczecin - Najlepsi w 2021

Najlepsi Specjaliści od Projektów Domów w Szczecinie, 2022

456 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Projekty domów Szczecin - Ranking Najlepsi 2022

Już 456 Architektów Projektów Indywidualnych z Szczecina złożyło 17655 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie architekta projektów indywidualnych może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Architektów Projektów Indywidualnych w 2022 r. z Szczecina.

Promowani
Projekty domów Szczecin
Promowany

Nasza działalność rozpoczęła się w 2006 roku. Nasza specjalność to usługi architektoniczne, na terenie Szczecin Zachodnipomorskie Lubuskie. Nasza Oferta: Wstępne prace przed projektowe analiza chłonności terenu oraz przydatności terenu dla planowanej inwestycji opracowywanie inwentaryzacji i ekspertyz technicznych pomoc w zleceniu badań geotechnicznych gruntu oraz przygotowanie podkładów mapowych w zakresie koniecznym do realizacji inwestycji raporty o oddziaływaniu inwestycji na środowisko i decyzje środowiskowe koncepcje podziału działek inwentaryzacje Opracowywanie wielobranżowych projektów koncepcyjnych,budowlanych i wykonawczych koncepcje programowo - przestrzenne wizualizacje, makiety ,oraz animacje planowanej Inwestycji adaptacje projektów typowych analizy nasłonecznienia działki przebudowy istniejących obiektów legalizacje samowoli budowlanej projekty zagospodarowania terenu projekty obiektów kubaturowych- budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych ,budynków użyteczności publicznej, hal produkcyjnych projekty wnętrz projekty budynków pasywnych plansze reklamowe i foldery dotyczące sprzedaży przyszłej inwestycji kosztorysy kary mieszkań Prowadzenie wszystkich spraw formalno-prawnych procesu inwestycyjnego uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy uzyskanie warunków technicznych przyłączenia inwestycji do sieci reprezentowanie inwestora przed urzędem w czasie procesu uzyskania pozwolenia na budowę zdobywanie wszystkich niezbędnych uzgodnień i opinii uzgodnienia konserwatorskie i archeologiczne ekspertyzy i opinie techniczne pełnienie nadzoru autorskiego nad inwestycją

Linia projektowanie przestrzeni Sp. z o.o. - Projekty Domów Jednorodzinnych Szczecin
Promowany
Bartłomiej K.

Wirtuozi Wizualizacji Marzeń – tak można w skrócie można nazwać zespół pod batutą Pani Katarzyny. Zespół, który przenosi marzenia z pięknych wizualizacji do rzeczywistości. Trudno wyrazić jednym zdaniem co zdecydowało dokładnie o wyborze usług Pani Katarzyny. Już na samym początku ujął nas znakomity kontakt na etapie oferty, kiedy to zadzwoniono do nas odnośnie zapytania, sympatyczna, a jednocześnie pełna profesjonalizmu atmosfera podczas pierwszego spotkania, szczegółowa ankieta, zorientowanie się na nasze potrzeby, gusta, budżet, a co najważniejsze propozycje własnych pomysłów, których wdrożenie sprawiło, że np. w miejscu, które wstępnie było pralnią możemy się cieszyć piękną sypialnią połączoną z garderobą oraz łazienką. Pani

5.0 (7 opinii)
ARCHISPEKTRUM Daniel Kowalewski - Projekty Domów Szczecin
Promowany
Dariusz K.

Zlecone prace projektowe, zostały wykonane rzetelnie i na czas. Architekt bardzo sprawnie przeprowadził nas przez wszystkie procedury, jest to dla mnie szcególnie ważne, ponieważ nie angażowało to mojego czasu na załatwianie formalności w urzędach. Szczerze polecam Dariusz Kokosza

5.0 (13 opinii)
KRISBUILDING Projektowanie - Wykonawstwo - Nadzory Krzysztof Wysocki - Projekty Domów Jednorodzinnych Choszczno
Rafał K.

Po nawiązaniu kontaktu przez serwis Oferteo, rozmowy przebiegły dość rzeczowo i konkretnie. Rozmowa telefoniczna, przedstawienie pierwszych istotnych informacji, Spotkanie połączone z pomiarami. Domówienie szczegółów....Prace w toku. Wszystko przebiegło wręcz modelowo. Z niecierpliwością wraz z małżonką czekamy na efekt finalny prac firmy Krisbuilding. Pozdrowienia dla Pana Krzysztofa.

5.0 (42 opinie)
Balsewicz ARCHITEKCI - Projekty Domów Goleniów
Jarosław N.

Chciałem kupić dom z katalogu, pani Joanna przekonała mnie do indywidualnego projektu. Pełen profesjonalizm w ocenie moich potrzeb i przelaniu tego na papier. Cały proces papierologii przeprowadzony szybko i skutecznie. Dom już stoi i w pełni odzwierciedla, co chcieliśmy, i na co nas stać. Polecam panią Joannę Balsewicz.

5.0 (6 opinii)
Brucka Studio - Projekty Domów Parterowych Szczecin
Bartosz M.

do całkowitego remontu zleciłem wykonanie łazienki. Pani Agnieszka doskonale wywiązala się z projektu. Powstało fantystyczne wnętrze. Doskonały kontak z Panią Agnieszką oraz palec trzymany na pulsie przez Brucka Studio pozwolił sprawę załatwić sprawnie! raz jeszcze dzięki!

5.0 (4 opinie)
MZi architekci Studio Projektowe Mariusz Zieliński - Projekty Domów z Poddaszem Szczecin
Elżbieta S.

Rozmowa bardzo profesjonalna, widać, że Pan Mariusz zna się na tym co robi i jest to jego pasja. Zlecenie nie jest jeszcze do końca zrealizowane, ale współpraca układa się pomyślnie.

5.0 (18 opinii)
Bartosz Malinowski Studio Architektoniczne - Projekty Małych Domów Szczecin
Magdalena M.

Serdecznie polecamy Pana Bartosza Malinowskiego. Świetny architekt z niesamowitymi pomysłami. Dzięki niemu udało się nam stworzyć dom naszych marzeń - indywidualny projekt domu jednorodzinnego. Bardzo oryginalny projekt oraz innowacyjne rozwiązania. Sumienne, terminowe wykonawstwo i bardzo dobry kontakt podczas realizacji projektu. Otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania i pomoc w załatwieniu formalności w urzędach. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dom już stoi :)

5.0 (12 opinii)
Inwestplan - Projektant Domów Szczecin
Marcin A.

Instalacja profesjonalnie zaprojektowana, dobre doradztwo pozwoliło mi zaoszczędzić sporo. Polecam.

5.0 (3 opinie)
ARCHITEKT Maciej Fischer - Projektant Domów Szczecin
Mateusz H.

Firma rzetelna i konkretna. Prace wykonane należycie i w umówionym terminie, efekt prac projektowych lepszy od zamierzonego, kontakt profesjonalny, sprawy urzędowe załatwiane na bieżąco i skutecznie. Polecam

5.0 (2 opinie)
Kch Biuro Architektoniczne Katarzyna Chmara - Projekty Domów Szczecin
nie podano

Kontakt, skuteczność, wiedza - same 10tki. Polecam.

5.0 (1 opinia)
PAG pracownia - Projekty Domów Parterowych Szczecin
Patrycja M.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta! Współpraca z Panią Kasią to czysta przyjemność. Świetna współpraca od projektu poprzez dobór materiałów i końcową realizację. Niespotykana kultura osobista i profesjonalizm. Nie mieliśmy żadnych uwag co do projektu łazienki, był wręcz taki jak chcieliśmy, jakby Pani umiała czytać w naszych myślach. Gorąco polecam!

5.0 (1 opinia)

Więcej Architektów Projektów Indywidualnych z Szczecina

Malcherek Studio - Projektowanie Domów Szczecin

Rewelacyjne Projektowanie Domów Szczecin

 • Szczecin
 • Malcherek Studio
Maciek

Pan Adrian podjął się modernizacji naszego starego domu. Co najważniejsze to co mieliśmy w "głowach" trafnie przełożył na projekt i jego wizualizację. Mieliśmy dobry kontakt, mogliśmy swobodnie dyskutować o wszystkich ważnych dla nas kwestiach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy, polecamy. M i M.

5.0 (2 opinie)
ArchiBot - Architekt Marcin Szymański - Projekty Domów Jednorodzinnych Szczecin

Gdy szukasz dobrej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z ArchiBot - Architekt Marcin Szymański perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

5.0 (10 opinii)
Grafit Mikołaj Heigel - Projekty Domów Nowoczesnych Szczecin

Zdecydowanie o wyborze projektów domów nowoczesnych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Grafit Mikołaj Heigel poradzą Ci i dobiorą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

5.0 (3 opinie)
PJA - Projekty Domów Jednorodzinnych Szczecin
Natalia W.

Zaangażowanie, szybkość działania, dokładność, kompetencje.

5.0 (1 opinia)
A102 PRACOWNIA PROJEKTOWA ARCH. JOANNA MARCINKOWSKA - Projekty Domów Szczecin

Pierwszorzędne Projekty Domów Szczecin

 • Szczecin
 • A102 PRACOWNIA PROJEKTOWA ARCH. JOANNA MARCINKOWSKA
Karol B.

Pani Architekt wykazała się dużą wiedzą praktycznie użyteczną. Jestem bardzo zadowolony z obu zleconych projektów. Pani Joanna posiada wartościowe kontakty do tanich branżystów i bardzo dobre pomysły. Zaprojektowała dla mojej rodziny bardzo ładny dom jednorodzinny, który już budujemy. Wpadła również na pomysł aby dla mojej żony wybudować przy naszym domu sklep spożywczy z paczkomatem. Zaprojektowała nam takowy i obecnie załatwia pozwolenia na taką budowę i taką przydomową działalność usługową. Polecam dla wszystkich, którzy tak jak ja wolą najpierw odwiedzić pracownie architekta aby oglądnąć przykładowe zrealizowane projekty, poprosić o 2-3 rozmowy telefoniczne z wcześniejszymi Klientami i dopiero później podjąć finalną

4.24 (21 opinii)

Dołącz do naszych Architektów Projektów Indywidualnych w Szczecinie

Działasz na rynku jako Architekt Projektów Indywidualnych i szukasz nowych Klientów z Szczecina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kompetentny Projektant Domów Szczecin

 • Szczecin
 • BAS PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA PATRYK KRUPCAŁA

Firma BAS PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA PATRYK KRUPCAŁA oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Szczecina i okolic. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

5.0 (1 opinia)
STUDIO PROJEKTOWE AB s.c. - Projekty Domów Nowoczesnych Szczecin

Korzystne Projekty Domów Nowoczesnych Szczecin

 • Szczecin
 • STUDIO PROJEKTOWE AB s.c.
Tomasz S.

Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Wsparcie na całym etapie budowy. Projekt idealny bez żadnych błędów. Kończę budowę i to jedyna firma, która wykonała swoją pracę tak jak należy. Dziękuje za cierpliwość na etapie koncepcji, bo chyba z 10 razy się ona zmieniała, a Pani Monika cierpliwie nas wysłuchiwała. Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki.

5.0 (2 opinie)

Projekty Domów Parterowych

 • Szczecin
 • ej-projekt
Małgorzata Ż.

Praca na 'własną rękę' od 2002 roku. Specjalność to projekty domów jednorodzinnych, mini osiedla - rozwiązania dla deweloperów zabudowy jednorodzinnej, adaptacje projektów typowych, projekty garaży, budynków gospodarczych, hale magazynowe i produkcyjne, warsztaty samochodowe, lokale biurowe, handlowe i usługowe: gastronomiczne, kosmetyczne, gabinety lekarskie, stomatologiczne, adaptacje poddaszy, projekty dotyczące likwidacji barier architektonicznych: windy, pochylnie dla osób niepełnosprawnych, inwentaryzacje, termomodernizacje, przebudowy, rozbudowy, nadbudowy, rozbiórki, zmiany sposobu użytkowania, wyodrębnienie / usamodzielnienie lokali, ... i wiele innych :). Obszar działania obejmuje teren województwa zachodniopomorskiego a między innymi Szczecin, Powiat Police, Świnoujście, Stargard, Goleniów, Gryfino i okolice.

5.0 (1 opinia)

Opłacalne Projekty Domów Jednorodzinnych

 • Szczecin
 • DISM Architekci Pracownia Projektowa

Eksperci z DISM Architekci Pracownia Projektowa złożą Ci doskonałą ofertę projektów domów jednorodzinnych. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

5.0 (1 opinia)
archdesign Agnieszka Romańczyk - Projekty Domów Nowoczesnych Szczecin

Projekty Domów Nowoczesnych

 • Szczecin
 • archdesign Agnieszka Romańczyk

archdesign Agnieszka Romańczyk zapewnia bogatą ofertę bezkonkurencyjnych projektów domów nowoczesnych gwarantując przy tym fachową obsługę, a dla zainteresowanych także usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

5.0 (26 opinii)

Porównanie cen i kosztów projektów domów w Szczecinie

Szukasz cen projektu domu, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Szczecinie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Szczecina sami prześlą Ci wyceny indywidualnego projektu domu z kosztorysem.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

KOKOPROJEKT Jacek Kokowski - Projekty Domów Parterowych Szczecin

Projekty Domów Parterowych

 • Szczecin
 • KOKOPROJEKT Jacek Kokowski
Julita I.

KOKOPROJEKT Jacek Kokowski to firma profesjonalna. Dobry kontakt i współpraca na etapie zarówno projektu jak i jego realizacji. Dobry i dopracowany w szczegółach projekt z uwzględnieniem materiałów, dostawców i planu realizacji oraz współpraca z wykonawcą projektu. Polecam.

5.0 (36 opinii)
ARKIR - Projekty Małych Domów Szczecin

ARKIR

 • Szczecin

ARKIR zapewnia bogatą ofertę świetnych projektów małych domów gwarantując przy tym dobrą obsługę, a opcjonalnie też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

5.0 (17 opinii)
Rema Design Studio projektowania wnętrz - Projekty Domów Nowoczesnych Szczecin

Znakomite Projekty Domów Nowoczesnych

 • Szczecin
 • Rema Design Studio projektowania wnętrz
Mariusz W.

Pani Magda jest niezwykle zaangażowana, zawsze dyspozycyjna i skuteczna. Oprócz znakomitej aranżacji obiektu potrafi bardzo skutecznie i sprawnie (a co bardzo ważne bez dodatkowych nakładów) wdrożyć projekt wykorzystując swoje kontakty z dostawcami (wykonawcy i dostawcy materiałów).

5.0 (1 opinia)
LALA DESIGN Alicja Zawadzka Projektowanie architektury i wnętrz - Projekty Domów Parterowych Szczecin

LALA DESIGN Alicja Zawadzka Projektowanie architektury i wnętrz

 • Szczecin
Remigiusz W.

Firma jest godna polecenia. Pani Natalia i Pani Alicja wykonały dla naszej rodziny bardzo dobry projekt. Spotykaliśmy się chyba 5 razy (pomiary, spotkanie w biurze i uwagi do projektu, spotkanie online i kolejne uwagi, wizyta w sklepie, odbiór). W międzyczasie wysyłaliśmy wiele maili, wymienialiśmy się uwagami. Panie są bardzo pomocne, potrafią doradzić, ale też rozumiały gdy nam na czymś zależało i chcieliśmy zrobić coś po swojemu - każdy ma swoje przyzwyczajenia. Potrafiły jednak tak wszystko zaprojektować, że jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Gorąco polecamy!

5.0 (6 opinii)
PRZYJAZNE DOMY - Projekty Małych Domów Szczecin

PRZYJAZNE DOMY

 • Szczecin

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję projektów małych domów znajdziesz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale PRZYJAZNE DOMY przebije je wszystkie. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zobacz!

5.0 (10 opinii)
AMBER DESIGN Agata Ziółkowska - Projekty Domów z Poddaszem Szczecin

Tanie Projekty Domów z Poddaszem

 • Szczecin
 • AMBER DESIGN Agata Ziółkowska
Aleksandra B.

Polecam Panią Architekt. Uważnie słucha klienta, zadaje bardzo dużo pytań dzięki czemu jest w stanie stwierdzić jaki styl wnętrz odpowiada klientowi. Projekt wykończenia mojego domu tak bardzo mi się podobał, że do przedstawionej wizualizacji praktycznie nie wprowadziłam żadnych zmian. Byłam tak zadowolona, że teraz ponownie korzystam z usług Pani Agaty, tym razem przy urządzeniu biura. Szczerze polecam.

5.0 (2 opinie)
Open Mind Sp. z o.o. - Projekty Małych Domów Szczecin

Open Mind Sp. z o.o.

 • Szczecin

Szukając projektów małych domów trafisz na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Open Mind Sp. z o.o. nie ma sobie równych. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

5.0 (5 opinii)
Ka-2 - Projekty Domów Jednorodzinnych Szczecin

Ka-2

 • Szczecin

Znalezienie tanich projektów domów jednorodzinnych może być skomplikowane, ale Ka-2 na pewno pomoże Ci w znalezieniu właściwego rozwiązania. Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

5.0 (3 opinie)
Usługi Projektowe w Zakresie Budownictwa - Projekty Domów Jednorodzinnych Szczecin

Bezkonkurencyjne Projekty Domów Jednorodzinnych

 • Szczecin
 • Usługi Projektowe w Zakresie Budownictwa

Specjaliści z Usługi Projektowe w Zakresie Budownictwa zaproponują Ci bezkonkurencyjną ofertę projektów domów jednorodzinnych. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (4 opinie)
ANAWA - Projektowanie Domów Szczecin

Doskonałe Projektowanie Domów

 • Szczecin
 • ANAWA
Aneta L.

Bardzo przyjemna i owocna współpraca nad projektem mojej sypialni i łazienki. Projekt gustowny, stylowy, zaskakujący, bo sama nie potrafiła bym tak tych wnętrz, kolorów i dodatków zestawić. Po wykonaniu byłam zachwycona. Czuję się świetnie w nowej sypialni, a łazienka zachwyca nawet każdego gościa. Polecam tę firmę każdemu.

5.0 (2 opinie)

Opinie i porady na temat projektów domów

Jeśli interesują Cię opinie na temat projektów domów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Szczecina. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
MJ Mariusz Jażdżewski - Projekty Domów Szczecin

MJ Mariusz Jażdżewski

 • Szczecin
Krzysztof J.

Profesjonalne podejście do każdego etapu budowy. Wyraźne doświadczenie w branży pozwoliło wyeliminować wszystkie napotkane trudności i dotrzymać wcześniej ustalonych terminów. Firma godna polecenia także ze względu na solidność, dokładność oraz moim zdaniem konkurencyjne ceny wykonywanych usług.

5.0 (5 opinii)
NOKO Studio - Projekty Domów Szczecin

NOKO Studio

 • Szczecin

NOKO Studio zapewnia bogatą ofertę rewelacyjnych projektów domów gwarantując przy tym dobrą obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

5.0 (3 opinie)
mARTa Pracownia Architektoniczna Marta Frankowska - Projektant Domów Szczecin

mARTa Pracownia Architektoniczna Marta Frankowska

 • Szczecin
Tomasz C.

Jestem właścicielką firmy mARTa Pracownia Architektoniczna, architektem z uprawnieniami, członkiem Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP. Z pełnym zaangażowaniem wykonuję projekty architektury i aranżacji wnętrz dla klientów indywidualnych oraz klientów z sektora publicznego. Z efektami mojej pracy można zapoznać się na stronie: www.marta-architekt.com. Zapraszam serdecznie do współpracy. Marta Frankowska Telefon: Adres: ul. Galla Anonima 7, 71-802 Szczecin Email: architektura.marta@gmail.com Strona: www.marta-architekt.com

5.0 (1 opinia)
Katarzyna Krejczy-Myślicka- ARCHITEKTURA I WNĘTRZA - Projekty Domów Szczecin

Katarzyna Krejczy-Myślicka- ARCHITEKTURA I WNĘTRZA

 • Szczecin
Danuta W.

Polecam! Świetny kontakt - już po pierwszej rozmowie wiedziałam, że pani Kasia to osoba z którą się dogadam, za co bardzo dziękuję. Życzliwa, cierpliwa, z poczuciem humoru, wsłuchuje się w potrzeby klienta i sugestie. Żadne moje pytanie SMSowe, telefoniczne czy mailowe nie pozostało bez odpowiedzi. Współpraca z panią Kasią była bardzo cenna nie tylko ze względu na udany projekt urządzenia nowego domu, pomoc w zakupach, przyjazdy na budowę, poleconych fachowców, np. stolarzy którzy zrobili niemal każdy mebel w moim domu, ale też niejednokrotnie skorzystałam z jej fachowej wiedzy i pomocy jako architekta, który zna prawo budowlane i wie jak załatwić formalności w urzędach! Dziękujemy i pozdrawiamy.

5.0 (1 opinia)
FHU Canada System - Projektowanie Domów Szczecin

FHU Canada System

 • Szczecin

Zleć prace dotyczące projektowania domów fachowcom z miejscowości Szczecin. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. Na terenie Szczecina nie mają sobie równych. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi.

5.0 (1 opinia)
Pracownia Projektowa "PROJEKT" Krzysztof Śniadek - Projekty Domów Nowoczesnych Szczecin

Pracownia Projektowa "PROJEKT" Krzysztof Śniadek

 • Szczecin

Pracownia Projektowa PROJEKT Krzysztof Śniadek zapewnia bogatą ofertę tanich projektów domów nowoczesnych gwarantując przy tym fachową obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

5.0 (1 opinia)

PPKG

 • Szczecin

Właśnie wybierasz dobrego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? PPKG będzie najszybszą drogą. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

5.0 (3 opinie)
Baltic Development - Projekty Małych Domów Szczecin

Rewelacyjne Projekty Małych Domów

 • Szczecin
 • Baltic Development

Poszukując projektów małych domów natkniesz się na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Baltic Development przebije je wszystkie. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (38 opinii)
AJdesign kom. - Projektowanie Domów Szczecin

AJdesign kom.

 • Szczecin
Andrzej S.

Projekt nowoczesny, całkiem szybko zrobiony, ładnie, wygodnie i funkcjonalnie, cena całkiem niska. Projektant to mężczyzna z doświadczeniem budowlanym więc jak się pojawił na budowie to od razu poustawiał ekipy i zdobył uznanie. Polecam.

5.0 (5 opinii)
SENS ARCHITEKCI - Projekty Domów Jednorodzinnych Szczecin

SENS ARCHITEKCI

 • Szczecin
Anna S.

Profesjonalne podejście do klienta. W czasie pandemii możliwe były konsultacje online. Dziękuję za pomoc w projekcie, pozdrawiam.

5.0 (12 opinii)
Studio aranżacji wnętrz Projekt Plus - Projekty Domów Nowoczesnych Szczecin

Studio aranżacji wnętrz Projekt Plus

 • Szczecin

Znalezienie idealnych projektów domów nowoczesnych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale Studio aranżacji wnętrz Projekt Plus na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego produktu. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 (1 opinia)
FIBRO Jaworski Gębski - Projektant Domów Szczecin

FIBRO Jaworski Gębski

 • Szczecin

Projektowanie domów to specjalność ekipy z firmy FIBRO Jaworski Gębski - są jednymi z najlepszych w fachu projektanta domów. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (4 opinie)
ADVANCED BUSINESS COMPANY - Projektant Domów Szczecin

ADVANCED BUSINESS COMPANY

 • Szczecin
Anita P.

Osoba z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem. Profesjonalnie podchodzi do klienta i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Rzetelnie przekazywane informacje, z pełnym zaangażowaniem, w sposób ciepły i przyjazny. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług firmy. Zdecydowanie polecam.

5.0 (6 opinii)
KRET'''KA PRACOWNIA PROJEKTOWA ALEKSANDRA KRET - Projekty Małych Domów Szczecin

Tanie Projekty Małych Domów

 • Szczecin
 • KRET'''KA PRACOWNIA PROJEKTOWA ALEKSANDRA KRET

Podjęcie decyzji o wyborze projektów małych domów nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z KRETKA PRACOWNIA PROJEKTOWA ALEKSANDRA KRET udzielą rad i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

5.0 (3 opinie)
MS Project - Projektowanie Domów Szczecin

MS Project

 • Szczecin

Chesz znaleźć dobrego profesjonalistę z zakresu pierwszorzędnego projektowania domów z Szczecina, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma MS Project jest Twoim rozwiązaniem. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (8 opinii)
WoodCon Polska Rafał Matacz - Projekty Domów Szczecin

Dobre Projekty Domów

 • Szczecin
 • WoodCon Polska Rafał Matacz

Szukasz oferty dotyczącej projektów domów? WoodCon Polska Rafał Matacz na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

5.0 (1 opinia)
3Przestrzenie - Projektowanie i aranżacja wnętrz - Projekty Domów Parterowych Szczecin

Tanie Projekty Domów Parterowych

 • Szczecin
 • 3Przestrzenie - Projektowanie i aranżacja wnętrz
Andrzej i.

Od samego początku widać było, że Pani Kasia doskonale zna się na tym co robi. Nie jest osobą, która robi wszystko co się jej powie, odwiodła nas od kilku pomysłów, które uważaliśmy za dobre, a kompletnie nie pasowały do naszego mieszkania. Jeździła z nami po sklepach doradziła jaką wybrać glazurę, panele, oświetlenie oraz tapetę i przy okazji załatwiła kilka dobrych rabatów. Projekt naszego mieszkania prowadziła od samego początku, aż do ukończenia prac. Polecamy współpracę z Panią Kasią i pozdrawiamy serdecznie!

5.0 (5 opinii)
MIKA Studio Projektowe - Projekty Domów Parterowych Szczecin

MIKA Studio Projektowe

 • Szczecin
Ewa Ś.

Mika Studio Projektowe znalazłam przez stronę internetową. Potrzebowaliśmy pomocy w aranżacji naszego nowego mieszkania, Chciałam aby nasze wnętrze było wyjątkowe i nowoczesne. Nasza współpraca była utrudniona bo robiliśmy to na dużą odległość, pomiędzy Oslo, a Szczecinem. Udało mam się osiągnąć to dzięki współpracy z Panią Moniką naszą Projektantką, otrzymaliśmy różne opcje do wyboru i wybraliśmy projekt który najbardziej mam się spodobał. Efekt końcowy jest zgodny z naszymi oczekiwaniami. Architekt od samego początku projektu po wykończenie miała na wszystko wgląd i byliśmy spokojni że wszystko to co zaplanowane tak będzie. Jesteśmy zadowoleni z pracy Pani Moniki i mogę polecić z czystym sumieniem.

5.0 (4 opinie)
Ranking Architektów Projektów Indywidualnych obejmuje również takie miejscowości jak: Szczecin, Bezrzecze, Załom, Ustowo, Pilchowo. więcej...
Popularne frazy: projekt małego domu Szczecin, projektowanie elewacji domu Szczecin