Projektowanie inżynieryjne - Najlepsi w 2021

Najlepsi Projektanci Obiektów Inżynieryjnych Blisko Ciebie, 2021

2 128 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 2 128 firm
w kategorii Projektowanie Inżynieryjne

Projektowanie inżynieryjne

F.P.W. "Miś"

 • Chrzanów
mw

Współpraca z Panem Radosławem jest niezwykle prosta i przyjemna. Podszedł do zlecenia z należytą powagą, posiada ogromną wiedzę techniczną oraz chętnie odpowiada na wszystkie wątpliwości i pytania. Dotrzymuje terminów zachowując przy tym niezwykłą precyzję wykonywanej pracy. Dodam jeszcze że Pan Radosław ma wyjątkowo sympatyczne i uprzejme usposobienie. Polecam każdemu.

PROSTKO ARCHITEKCI Piotr Prostko - Projektowanie inżynieryjne Grodzisk Mazowiecki

PROSTKO ARCHITEKCI Piotr Prostko

 • Grodzisk Mazowiecki
Magdalena N.

Pan Piotr zajmował się przeprojektowaniem starego domu wraz z adaptacją powierzchni, które były nieużytkowe. Bardzo dobry kontakt, profesjonalne podejście i doradztwo. Sprawa poprowadzona, aż do złożenia dokumentów w Urzędzie. Pełna satysfakcja. Polecam.

Archibranza - Projektowanie inżynieryjne Sulejówek

Archibranza

 • Sulejówek
Usługi Fryzjerskie Katarzyna Nożyńska

Solidne podejście i przystępna cena.

Biuro Projektów Drogowych Drogprojekt - Projektowanie inżynieryjne Ruda Śląska
Łukasz K.

Duża elastyczność, bardzo dobra responsywność i zaangażowanie. Polecam Panią Dominikę i jej firmę.

Stabilizator Fundamenty Sp. z o.o. - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk
Magdalena K.

Szanowni Państwo, Zapraszamy Państwa do podjęcia współpracy na realizowanych przez Państwo inwestycjach. Specjalizujemy się robotach związane z pogrążaniem oraz wyciąganiem ścianek szczelnych, rur stalowych oraz innych profili stalowych z lądu i z wody . Posiadamy specjalistyczny sprzęt do pogrążania i wyrywania grodzic, rur i profili stalowych 1. Wibromłot PVE 2316VM 2. Wibromłot ABI ZR 400 GL 3. Wibromłot TUNKERS HVB oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników (inżynierowie oraz brygady kafarowe). STABILIZATOR FUNDAMENTY Sp. z o.o. bierze udział przy budowie i przebudowie licznych obiektów mieszkaniowych, drogowych, mostowych oraz hydrotechnicznych morskich i śródlądowych. Bazując na własnych rozwiązaniach technicznych, wykorzystując zdobyte doświadczenie możemy zagwarantować wysoką jakość usług, profesjonalne podejście do zagadnień geotechnicznych. STABILIZATOR FUNDAMENTY Sp. z o.o w celu optymalizacji oferowanych rozwiązań technicznych wykorzystuje własny dział projektowy, co pozwala na kompleksową obsługę Państwa inwestycji . Doświadczenie zawodowe naszej kadry pozwala nam na podjęcie nawet najbardziej skomplikowanych zadań, przy zachowaniu odpowiedniej jakości usług i atrakcyjnych cen. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym umożliwiającym wykonywanie robót geotechnicznych następujących technologiach:  Pale CFA (Continuous Flight Auger) o średnicy do 1200mm i długości do 24m;  Pale przemieszczeniowe SDP (Soil Displacement Piles) o średnicy do 600mm i długości do 24m;  Kolumny przemieszczeniowe CMC (Controled Modulus Column) o średnicy do 600mm i długości do 24m;  Kolumny DSM (Deep Soil Mixing) o średnicy do 1000mm i długości do 24m;  Palisady z pali CFA i kolumn DSM – wspornikowe oraz kotwione;  Stalowe ścianki szczelne – wspornikowe oraz kotwione;  Mikropale samowiercące;  Kotwy i gwoździe gruntowe;  Niskociśnieniowe iniekcje manszetowe; Zakres usług świadczonych przez STABILIZATOR FUNDAMENTY Sp. z o.o. jest stale poszerzany. Z pełną ofertą mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej: http://www.stabilizator.com.pl/ W celu podjęcia współpracy prosimy o kontakt: e-mail: damian.smulski@stabilizator.com.pl

Dołącz do naszych Projektantów Obiektów Inżynieryjnych

Działasz na rynku jako Projektant Obiektów Inżynieryjnych i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Puciłowscy-Konstrukcje - Projektowanie inżynieryjne Warszawa
Radosław J.

Pan Paweł wykonał dla mnie projekt tzw lanego skosu żelbetowego w domku jednorodzinnym. Dobry kontakt pozwolił na precyzyjne określenie moich wymagań. Projekt zgodnie ze sztuką, część opisowa z obliczeniami i rekomendacjami zmian konstrukcyjnych budynku i część graficzna ze schematami. Cenowo również atrakcyjnie.

Piotr Kojro Pracownia - Projektowanie inżynieryjne Legionowo
Maciej L.

GORĄCO POLECAM WSPÓŁPRACĘ Z ARCH. PIOTREM KOJRO !!!

Bartosz Jakubiszyn - Projektowanie inżynieryjne Kobylnica

Bartosz Jakubiszyn

 • Kobylnica
Jacek M.

Profesjonalna Firma z bardzo indywidualnym podejściem do klienta. Kreatywne pomysły, otwartość na rozwiązania. Pełna opieka na każdym etapie realizacji. Gorąco polecam,

Marta S.

Niestety nie prowadzę jeszcze działalności gospodarczej, próbuję wejść na rynek :) Obszar działania jest praktycznie nieograniczony. Obsługuję każdy rodzaj klientów, od najprostszych inwestycji, po duże projekty,

Daniel D.

Firma ROADS wykonywała dla mnie projekt zjazdu na działkę z drogi powiatowej. Dokumentacja obejmowała swoim zakresem, projekt budowlany zjazdu, projekt czasowej organizacji ruchu, projekt stałej organizacji ruchu oraz operat wodnoprawny dla przepustu pod zjazdem. Pan Marcin Parzych zajął się wszystkim osobiście, włącznie z uzgodnieniami. Dokumentacja została wykonana bardzo szybko i dokładnie. Kontakt z właścicielem bardzo dobry. Polecam:)

Porównanie cen i kosztów

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu projektowania inżynieryjnego hali produkcyjnej, magazynu lub innego obiektu? A może interesuje Cię najtańsza oferta? Złóż zapytanie, a Inżynierowie Budowlani sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakich usług potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Dariusz Miller projekty budowlane

 • Mińsk Mazowiecki
Paweł S.

Projekty budowlane konstrukcyjne, architektoniczne, kosztorysy budowlane, pozwolenia na budowę. Firma działa od 1999r.

KONSTRUKT

 • Kępno
L-concept

KONSTRUKT szybko odbiera telefony, konkretny w rozmowie, wsłuchujący się w potrzeby Inwestora.

PROWALD

 • Elbląg
Dariusz R.

M/KWADRAT PRACOWNIA ARCHITEKTURY - Projektowanie inżynieryjne Łódź

M/KWADRAT PRACOWNIA ARCHITEKTURY

 • Łódź
Michał

Ocena bardzo pozytywna. Jakość usług, kontakt i finalny efekt imponujący, cena rozsądna - jestem bardzo zadowolony i polecam

Adam Gabzdyl

 • Frelichów
Marek B.

Zdecydowanie polecam za solidność i szybkie wykonanie zlecenia.

DOM-JAR Pracownia Projektowa Jarosław Gasiński - Projektowanie inżynieryjne Poniatowa

DOM-JAR Pracownia Projektowa Jarosław Gasiński

 • Poniatowa
Katarzyna C.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług DOM-JAR. Profesjonalne podejście do klienta, umiejętność doradzenia w wielu sprawach, szybkie reagowanie na zaistniałe sytuacje. Prawdziwy fachowiec w swojej branży. Bardzo dziękujemy.

Dom Pełen Energii Sp. z o.o. - Projektowanie inżynieryjne Poznań

Dom Pełen Energii Sp. z o.o.

 • Poznań
Marcin M.

Zakończyliśmy budowę z DPE. Dom 250m2 budowa od stycznia 2020 do grudnia 2020, z małym poślizgiem ale w obecnych warunkach chyba akceptowalnym. Efekt końcowy na prawdę ok. Kontakt z firmą dobry, wszyscy zaangażowani. Polecamy.

CityProjekt Sp. z o.o. - Projektowanie inżynieryjne Nadarzyn

CityProjekt Sp. z o.o.

 • Nadarzyn
Łukasz W.

Współpraca z biurem Pani Izy była wzorowa pod względem jakości oraz terminowości. Dzięki dużej wiedzy i zaangażowania biura bardzo szybko ustaliliśmy właściwy zakres pracy i zmian w projekcie gotowym i jego adaptacji. W przypadku uwag Urzędu, poprawki i wyjaśnienia odbywają się ekspresowo.

IBMP - Projektowanie inżynieryjne 03-109 Warszawa

IBMP

 • 03-109 Warszawa
Rafał W.

Firma wykonała opinię techniczną nakazaną przez PINB dotyczącą przeprowadzonego remontu w mieszkaniu. Przygotowana opinia techniczna została przygotowana w terminie, profesjonalnie i najważniejsze, że zakończyła postępowanie prowadzone przez PINB. Polecam!

ARCH ESTATE Biuro Nieruchomości i Projektów - Projektowanie inżynieryjne Bochnia

ARCH ESTATE Biuro Nieruchomości i Projektów

 • Bochnia
Anna L.

Korzystaliśmy z obsługi firmy dwukrotnie. I dwukrotnie się nie zawiedliśmy. Za pierwszym razem, Pani Ania Lemańczyk pomogła nam w sprzedaży mieszkania. Wszystko odbyło się sprawnie, profesjonalnie i szybko. Oferta mieszkania została przygotowana fantastycznie, piękne zdjęcia, wirtualny spacer, rzetelna wycena. Klienci pojawili się szybko. Nie było przypadkowych "oglądaczy" tylko Ci faktycznie zainteresowani. Po negocjacji ceny, Pani Ania zorganizowała wszelkie dokumenty do sprzedaży, spotkanie u notariusza. Oszczędzając nam przy tym czas i "nerwówkę" biegania po urzędach. Za drugim razem, skorzystaliśmy z usług firmy w zakresie przeprowadzenia nas przez proces uzyskania pozwolenia na budowę domu i realizacji projektu. I w tej sytuacji

Opinie i porady Inżynierów Budowlanych

Jeśli interesują Cię opinie na temat projektów obiektów inżynieryjnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami w tej dziedzinie. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług inżynieryjnych i materiałów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Domy i Adaptacje - Projektowanie inżynieryjne Sulejówek

Domy i Adaptacje

 • Sulejówek
Paweł N.

MJS Studio zrealizowało kompleksowo bardzo trudny projekt budynku biurowo-magazynowego w Warszawie. Duże zaangażowanie i kreatywność architektów, również w zderzeniu z machiną urzędniczą. Polecam współpracę z MJS.

Obsługa Inwestycji Budowlanych - Tomasz Urbanek - Projektowanie inżynieryjne Przeźmierowo

Obsługa Inwestycji Budowlanych - Tomasz Urbanek

 • Przeźmierowo
Kasia i.

Współpracę z Panem Tomkiem oceniamy bardzo pozytywnie. Bardzo rzeczowe podejście i pomoc na każdym etapie przygotowywania projektu, jak i uzyskiwania pozwolenia na budowę. Wszystko zostało załatwione bezproblemowo i sprawnie.

Biuro Projektów Budowlanych - Wojciech Żurczak - Projektowanie inżynieryjne Poznań

Biuro Projektów Budowlanych - Wojciech Żurczak

 • Poznań
Anna P.

Polecam serdecznie biuro projektowe. Współpracę oceniam bardzo pozytywnie, Pan Wojciech rzetelnie i w sposób zrozumiały wyjaśniał bieżące pytania i wątpliwości, udzielał trafnych porad. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm, bardzo szybko uzyskaliśmy pozwolenie na budowę.

Budowa na plus - Projektowanie inżynieryjne Białystok

Budowa na plus

 • Białystok
Mariusz D.

Bardzo rzeczowa firma. Wykonali dla mnie oględziny przy odbiorze mieszkania i znaleźli kilka istotnych usterek, które deweloper musiał niezwłocznie poprawić. Gorąco polecam.

Grupa YANG Architekci Sp. z o.o. Sp. k. - Projektowanie inżynieryjne Kwidzyn

Grupa YANG Architekci Sp. z o.o. Sp. k.

 • Kwidzyn
Lidia N.

Uznanie dla profesjonalizmu firmy UIWB Sebastian Szakiel, która wykonała dla nas projekt architektoniczno- budowlany w zakresie rozbudowy domu o garaż na samochód osobowy. Współpraca z projektantem układała się bardzo dobrze, a projekt spełnił nasze oczekiwania. Wykonany został w uzgodnionym terminie, z pełną starannością, dbałością o szczegóły i pomysłowością. Polecamy firmę za fachowe doradztwo i wysoką jakość swoich usług.

KOKOPROJEKT Jacek Kokowski - Projektowanie inżynieryjne Szczecin

KOKOPROJEKT Jacek Kokowski

 • Szczecin
ADFM Coal Trade Co. Ltd. Sp. z o.o.

Zlecona usługa kompleksowego projektu wnętrz mojego mieszkania została wykonana profesjonalnie na najwyższym poziomie - bardzo polecam.

STUDIO 84 PIOTR SOBCZYK - Projektowanie inżynieryjne Częstochowa

STUDIO 84 PIOTR SOBCZYK

 • Częstochowa
BERENICA Finanse i Nieruchomości Berenika Pawłowska

Firma skontaktowała się ze mną bardzo szybko i przedstawiła koncepcję /pomysł rozwiązania dla mnie. Elastyczne podejście to to na czym mi najbardziej zależy ze względu na brak schematów w mojej pracy i indywidualność moich zleceń. Mimo że jeszcze nie zleciliśmy prac ze względu na długofalowość mojego projektu pozyskaliśmy firmę, która zapewni nam wsparcie na konkretnym etapie. Polecam.

FRUKKO Łukasz Wiśniewski - Projektowanie inżynieryjne Łomża

FRUKKO Łukasz Wiśniewski

 • Łomża
Jacek K.

Polecam! Całkowity profesjonalizm. Pozdrawiam Panią Karolinę, Pana Wiesława, Pana Bartka. Ludzie przesympatyczni, pomocni. Wielkie dzięki.

PB ITB - Projektowanie inżynieryjne Mokra

PB ITB

 • Mokra
Beata C.

Firma godna polecenia, ITB zatrudnia rzetelnych i fachowych pracowników. Współpraca z właścicielami na wysokim poziomie. Szybko i sprawnie wybudowany dom do SSO (pomijam złą pogodę, która nam skutecznie przeszkadzała. Fachowcy od okien chwalą równe ściany.

Pracownia Projektowa Imhotep - Projektowanie inżynieryjne Rędziny

Pracownia Projektowa Imhotep

 • Rędziny
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Milena Kozera

Pracownia Projektowa Imhotep wykonała dla mnie projekt gabinetów lekarskich. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Cały okres wykonywania projektu przebiegał w sposób właściwy, profesjonalny i całkowicie spełniający moje (czyli inwestora) oczekiwania. Bardzo duży profesjonalizm, zaangażowanie, wiedza i doświadczenie. Biuro projektowe IMHOTEP polecam jako rzetelnego i profesjonalnego partnera, który jest idealnym biurem do projektowania obiektów służby zdrowia. Jakbym miała wybierać jeszcze raz, wybrałabym właśnie Imhotep. Polecam absolutnie!!!

ALTER PROJEKT Szymon Skrzyszowski - Projektowanie inżynieryjne Chorzów

ALTER PROJEKT Szymon Skrzyszowski

 • Chorzów
Sylwia K.

Współpraca z Panem Szymonem przebiegła wzorowo. Pan Szymon jest bardzo rzetelny, elastyczny, a przede wszystkim działa błyskawicznie! Do tego ceny naprawdę konkurencyjne. Polecam w 100%!

MAŁ SPAW BUDOWNICTWO SP. Z O.O. - Projektowanie inżynieryjne Piła

MAŁ SPAW BUDOWNICTWO SP. Z O.O.

 • Piła
Gospodarstwo Rolne

Rozmowy konkretne i na temat polecam.

Biuro Projektów Budowlano-Inżynieryjnych - Projektowanie inżynieryjne Radzymin

Biuro Projektów Budowlano-Inżynieryjnych

 • Radzymin
Krzysztof B.

Pan Mariusz doskonale rozumie potrzeby klientów. Jest profesjonalistą w zakresie budownictwa. Dobrze zaprojektuje obiekt, doradzi najlepsze rozwiązania, pomoże w załatwianiu formalności związanych z budową, ze zrozumieniem odnosi się do wszelkich pytań klienta. Polecam każdemu usługi projektowe Pana Mariusza.

TESTAL Adam Zborowski - Projektowanie inżynieryjne Zielona Góra

TESTAL Adam Zborowski

 • Zielona Góra
Bartosz S.

Podczas rozmowy od razu wiedziałam że ta Firma rozumie moją koncepcje i zaproponuje najlepsze dla mojej rodziny rozwiązania. Po wstępnych ustaleniach i szkicach wiem, że dobrze wybrałam i na pewno będę zadowolona z efektu finalnego. Przemiły, młody zespół doskonale dostosowuje się do potrzeb klienta i proponuje ciekawe, innowacyjne rozwiązania. O coś takiego Nam właśnie chodziło. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z wyboru Firmy, a to dopiero początek ☺️

Hale Studnicki Piotr Studnicki - Projektowanie inżynieryjne Kraków

Hale Studnicki Piotr Studnicki

 • Kraków
Marcin M.

Witam, miałem ogromną przyjemność skorzystać z usług firmy Hale Studnicki Piotr Studnicki. Profesjonalna, miła i szybka obsługa. Pan Piotr Studnicki to doradca pomocny i rzetelny. Kontakt i współprace oceniam na wzorowy. Szczerze polecam każdemu, kto szuka firmy, która kompleksowo zajmie się jego inwestycją.

Projmes Michał Stefański - Projektowanie inżynieryjne Kraków

Projmes Michał Stefański

 • Kraków
Henryk B.

Firma PROJMES wykonywała rurociąg wody i kanalizacji na odcinku po 100 mb w bardzo trudnych warunkach glebowych (wysoki poziom wod gruntowych). Z zadań wywiązała się terminowo, bardzo dobrze, z pomysłem, fachowo, korzystnie finansowo dla mnie w porównaniu do innych firm. Polecam.

BIURO PROJEKTOWE JERZY SEROKA - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk

BIURO PROJEKTOWE JERZY SEROKA

 • Gdańsk
Oksana M.

Czlowiek godny zaufania. Wspolpracowalam z tym panem przez rok na odleglosc, poniewaz mieszkam za granica. Rzetelny, skrupulatny i jego wiedza oraz orientacja w biezacych zmianach przepisow nieocenione. Z czystym sumieniem polecam Biuro Projektowe pana Jerzego.

Tommy Design - Projektowanie inżynieryjne Łask

Tommy Design

 • Łask
Zbyszek W.

Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Tommy Design mgr inż. Tomasz. Pierwszy raz spotkałem się z tak kompleksowym i profesjonalnym podejściem do tematu budowy domu. Pan Tomasz udzielił mi bardzo szczegółowych informacji dotyczących poszczególnych etapów budowy, doradził oraz rozwiał wszystkie moje wątpliwości co do uwzględnionych w projekcie materiałów i technologi. Jestem zbudowany ze współpracy z Panem Tomaszem.

AGNAR - Projektowanie inżynieryjne Kielce

AGNAR

 • Kielce
Pasjona Sp. z o.o.

Profesjonalna firma projektowa. Skomplikowany konstrukcyjnie projekt został wykonany terminowo i poprawnie wykonawczo. Na warsztacie jak i podczas montażu nie mieliśmy problemów. Zasłużona rekomendacja. Dobry kontakt dla wszystkich którzy potrzebują dobrego projektu wykonawczego.

MJS Studio - Projektowanie inżynieryjne Sulejówek

MJS Studio

 • Sulejówek
Aleksander S.

Adaptacja projektu przebiegła sprawnie. Merytoryczne podejście pana Michała pozwoliło szybko uzyskać PnB.

BRD Ekspert - projekty, audyty i szkolenia Izabela Kmieć - Projektowanie inżynieryjne Chorzów

BRD Ekspert - projekty, audyty i szkolenia Izabela Kmieć

 • Chorzów
Katarzyna Ł.

Polecam. Pełen profesjonalizm. Prowadzący doskonale przygotowani. Szkolenie przeprowadzone z pomysłem i pasją.

Pracownia Projektowa Boprojekt - Projektowanie inżynieryjne Kraków

Pracownia Projektowa Boprojekt

 • Kraków
Alicja I.

Pani Justyna to osoba z pasją, bardzo zaangażowana w każdy szczegół projektu. Dokonuje wszelkich starań żeby projekt został w 100% zrealizowany jak na wizualizacji i potrafi go dopasować do potrzeb danej osoby. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego i dzieci również :)

GRAFICAD MRÓZ PIOTR - Projektowanie inżynieryjne Olsztyn

GRAFICAD MRÓZ PIOTR

 • Olsztyn
Iwona J.

Uważam, że obsługa i podejście do klienta na najwyższym poziomie. Z całą pewnością osoba godna polecenia. Zadowolenie z naszej strony w 100%. Fachowość, rzetelność w każdym cały. Jeśli szukasz profesjonalisty, polecam. POLECAM.

Inwes-Bud Obsługa Inwestycji Budowlanych mgr inż. Marek Dargacz - Projektowanie inżynieryjne Kościerzyna

Inwes-Bud Obsługa Inwestycji Budowlanych mgr inż. Marek Dargacz

 • Kościerzyna
Maria K.

jeszcze nie odebrałam pozwolenia na budowę ta firma ma załatwić wszystko dodatkowo projekt przyłącza wodno kanalizacyjne za oplata dodatkowa będzie kierownikiem budowy, ale to wszystko okaże się na razie ocena jest zaliczkowa pozdrawiam.

KRISBUILDING Projektowanie - Wykonawstwo - Nadzory Krzysztof Wysocki - Projektowanie inżynieryjne Choszczno

KRISBUILDING Projektowanie - Wykonawstwo - Nadzory Krzysztof Wysocki

 • Choszczno
Aleksandra S.

W tej chwili czekam na projekt, ale wymiana informacji do tej pory przebiega bardzo dobrze. Pan Krzysztof bardzo szybko przyjechał na miejsce gdzie ma zostać wykonany projekt aby zrobić pomiary. Udzielił niezbędnych na ten moment informacji, i pozostaje czekać na wykonanie zlecenia. Cena jaka została zaproponowana jest bardzo konkurencyjna.

Faber Harlecki Architekci Spółka z o.o. - Projektowanie inżynieryjne Bielsko-Biała

Faber Harlecki Architekci Spółka z o.o.

 • Bielsko-Biała
Monika K.

Natychmiastowy kontakt, natychmiastowe spotkanie w dogodnym dla nas terminie, profesjonalne doradztwo, przystępność przekazywanych informacji, niska cena, bieżący kontakt i współpraca w trakcie przygotowywania dokumentacji, doświadczenie, szybki termin realizacji. POLECAM.

MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz - Projektowanie inżynieryjne Sochaczew

MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz

 • Sochaczew
Natalia S.

Pan Paweł opiniował u mnie dach. Jak się okazało był wykonany w sposób niezgodny z projektem i mógł się nawet zawalić. Dzięki wnikliwości rzeczoznawcy wykonawca musiał poprawić dach. Jeszcze raz dziękuję za profesjonalną ocenę.

Met-Bud Marcin Pastor - Projektowanie inżynieryjne Siedlce

Met-Bud Marcin Pastor

 • Siedlce
Unirol Grajewo

Firma Met-Bud Marcin Pastor wykonywała dla nas kilka konstrukcji, ostatnia z nich to hala magazynowa. Do nawiązania współpracy między nami doszło mniej więcej ok. 5-7 lat temu. Organizowaliśmy wówczas przetarg na konstrukcje stalowe, wówczas pan Marcin Pastor został nam polecony jako sumienny wykonawca. Jakie atuty wykonawcy mogę wymienić? Jakość świadczonych usług przez tę firmę jest bez zarzutu, kontakt również jest bezproblemowy, prace wykonywane są terminowo. Oprócz tego pan Marcin dotrzymuje słowa, oferuje konkurencyjną cenę w stosunku do innych firm, ceny także nie zwiększa. Wystawiam pozytywne referencje i polecam innym zleceniodawcom firmę Met-Bud.

PROMAX Karol Wróbel - Projektowanie inżynieryjne Krosno

PROMAX Karol Wróbel

 • Krosno
Total Turbo Service

Pan Karol bardzo dobrze wykonywał swoje obowiązki jako inspektor nadzoru w inwestycji którą właśnie skończyłem. Budynek produkcyjno-usługowo-handlowy o powierzchni 100m2. Polecam szczególnie za zaangażowanie, rzetelność, wiedzę i profesjonalizm.

Biuro projektowe Investpro24 Przemysław Bilicki - Projektowanie inżynieryjne Olsztyn

Biuro projektowe Investpro24 Przemysław Bilicki

 • Olsztyn
Alicja M.

Okazało się, że będę potrzebować dosłownie "na wczoraj" projekt instalacji elektrycznej. Wręcz na oślep zaczęłam szukam w google (nawet nie sprawdzając lokalizacji). Okazało się, że zadzwoniłam do osoby, która lokalizacyjnie jest 400 km od mojej inwestycji. Co w niczym nie przeszkadzało. To był pierwszy telefon i strzał w 10 ! Projekt przygotowany wręcz rewelacyjnie. Miał być na szybko, a był i szybko i perfekcyjnie! Pan Przemysław widać, że zna się na rzeczy (a ja wręcz odwrotnie) dlatego wszystko mi doradził, podpowiedział i otworzył oczy co można np zrobić lepiej bądź co można dodać żeby było funkcjonalne w przyszłości. Gotowy projekt został do mnie wysłany kurierem w mniej niż tydzień (w tym był też weekend gdzie Pan Przemysław po nocy

Jakich usług potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.