Projektowanie inżynieryjne Poznań - Najlepsi w 2021

Najlepsi Projektanci Obiektów Inżynieryjnych w Poznaniu, 2021

76 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 76 firm
w kategorii Projektowanie Inżynieryjne

Projektowanie inżynieryjne Poznań
Marcin M.

Zakończyliśmy budowę z DPE. Dom 250m2 budowa od stycznia 2020 do grudnia 2020, z małym poślizgiem ale w obecnych warunkach chyba akceptowalnym. Efekt końcowy na prawdę ok. Kontakt z firmą dobry, wszyscy zaangażowani. Polecamy.

Biuro Projektów Budowlanych - Wojciech Żurczak - Projektowanie inżynieryjne Poznań
Anna P.

Polecam serdecznie biuro projektowe. Współpracę oceniam bardzo pozytywnie, Pan Wojciech rzetelnie i w sposób zrozumiały wyjaśniał bieżące pytania i wątpliwości, udzielał trafnych porad. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm, bardzo szybko uzyskaliśmy pozwolenie na budowę.

BUDVISION Sp. z o.o. - Projektowanie inżynieryjne Poznań
Iwona W.

BUDVISION jest polską firmą projektowo-budowlaną działającą na rynku od 1999 roku. Zakres naszej oferty obejmuje takie usługi jak projektowanie hal, obiektów i konstrukcji oraz budowa hal przemysłowych, użyteczności publicznej, handlowo–usługowych, biurowych, mieszkaniowych, rolniczych, sportowych, budowa magazynów i wiele innych. Oferujemy komplet usług od wykonania projektu budowlanego, poprzez uzyskanie pozwolenia na budowę, projekt wykonawczy do realizacji budowy. Specjalnością naszej firmy są zoptymalizowane projekty konstrukcji budowlanych i inżynierskich. Budowy realizujemy jako zakres związany z halą stalową i jej obudową, podejmujemy się także obsługi całego procesu inwestycyjnego od projektu do budowy. Nasze projekty i realizacje wykonuje wyspecjalizowana kadra inżynierów budownictwa dbająca o wysoką jakość świadczonych usług, konkurencyjną cenę i zadowolenie Klienta. Oferujemy bezpłatne doradztwo oraz dogodne terminy realizacji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.budvision.pl.

InstalIS Paweł Lasek - Projektowanie inżynieryjne Poznań
Dariusz S.

Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie w zlecenie. Polecam.

Rynkowski Design - Projektowanie inżynieryjne Poznań
Anna M.

Gorąco polecam współpracę z biurem projektowym Rynkowski Design. Ogromne zaangażowanie ze strony Pana Sebastiana, dużo ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań.

Dołącz do naszych Projektantów Obiektów Inżynieryjnych w Poznaniu

Działasz na rynku jako Projektant Obiektów Inżynieryjnych i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
ARTES Studio Architektury - Projektowanie inżynieryjne Poznań
Piotr A.

Firma istnieje od 1994 r. Zajmujemy się projektowaniem architektonicznym i budowlanym, projektowaniem wnętrz, naszymi odbiorcami są klienci indywidualni, firmy oraz instytucje. Pracujemy w zgranym zespole architektów, konstruktorów, instalatorów i kosztorysantów. Opracowujemy wnioski o warunki zabudowy,dokumentacje budowlane i wykonawcze reprezentujemy Inwestora w procesie pozyskiwania decyzji pozwolenia na budowę i przekazania obiektów do użytkowania. oferujemy projekty m.in.: - zagospodarowania terenu - budynków mieszkalnych jednorodzinnych - budynków mieszkalnych wielorodzinnych - budynków biurowych - budownictwa przemysłowego - obiektów sportowych - aranżacji wnętrz Cierpliwość i zrozumienie potrzeb klienta to główne motto przyświecające nam w pracy, która jest naszą pasją. Zapraszamy do skorzystania z usług i kontakt: artesprojekt@wp.pl Aktualności z działalności biura znajdą Państwo na Facebook'u https://www.facebook.com/ARTES-Studio-Architektury-577463445671166/?ref=hl oraz na Instagramie.

NINE ATELIER - Projektowanie inżynieryjne Poznań

NINE ATELIER

 • Poznań
Tomek P.

Projekt zmiany elewacji budynku i otaczającej nieruchomość architektury ogrodowej - łącznie z ogrodzeniem, wykonany w sposób bardzo sprawny i zgodnie z wcześniej wspólnie ustaloną wizją. Projekt w pełni zaakceptowany bez jakichkolwiek zmian i poprawek. Firma godna polecenia!

Przedsiębiorstwo Projektowo Budowlane Łukasz Białecki - Projektowanie inżynieryjne Poznań
Artur Z.

Firma ta wykonywała u mnie wszystkie prace związane z wymianą zniszczonej nawierzchni przy wjazdach na posesję i podjeździe do garażu. Prace przebiegały nad wyraz sprawnie i terminowo zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Jakość robót oceniam bardzo dobrze. Wszystkimi sprawami "budowlanymi" zajęła się firma Pana Białeckiego - od rozbiórki starej nawierzchni, wywozu gruzu i ziemi, dostawą materiałów i wykonanie prac, po uprzątniecie wszelkich pozostałości, z którymi zawsze jest później kłopot, co zaoszczędziło mi dużo czasu i nerwów. Polecam wykonawcę.

FKM Adam Nowicki - Projektowanie inżynieryjne Poznań
Joanna J.

FKM Adam Nowicki to firma kompetentna i rzetelna. Polecam.

Piotr Herman - Projektowanie inżynieryjne Poznań

Piotr Herman

 • Poznań
Beata Ś.

Pan Piotr robił zdjęcia na 18stce mojego syna. Jest to osoba bardzo profesjonalnie podchodząca do swojej pracy. Pełne zaangażowanie w całą kilku godzinną sesję zdjęciową. Zdjęcia były robione w różnych sytuacjach jak to na imprezie u młodzieży, która jest bardzo wymagająca. Pan Piotr dostosował się do wszystkich próźb syna jak i uczestników imprezy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Pana Piotra. Podkreślam iż w ostatniej chwili zgodził się przyjechać i robić zdjęcia. Jestem bardzo wdzięczna za tak piękne zdjęcia oraz profesjonalizm. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie Piotrze. Polecam z czystym sumieniem każdemu kto chce mieć osobę kompetentną miłą oraz znającą się na swojej pracy. W dzisiejszych czasach większości patrzy tylko na

Porównanie cen i kosztów w Poznaniu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu projektowania inżynieryjnego hali produkcyjnej, magazynu lub innego obiektu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Poznaniu? Złóż zapytanie, a Inżynierowie Budowlani z Poznania sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakich usług potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
GeoPartners Paweł Gramacki - Projektowanie inżynieryjne Poznań

GeoPartners Paweł Gramacki

 • Poznań
Krystian S.

Na moje ogłoszenie, firma GEOPARTNERS PAWEŁ GRAMACKI wykonała odwierty 3x3m pod dom jednorodzinny, bez podpiwniczenia we Wrocławiu. Zlecenie podjęte i zrealizowane bardzo szybko, bo juz po 2,3 dniach według ustalonych warunków technicznych i budżetu, bez zaliczek czy opłat wstępnych. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do całej współpracy. Bezproblemowy kontakt telefoniczny jak i mailowy. W zasadzie cała współpraca odbyła się zdalnie. Opina techniczna szybko zrealizowana, po kilku dniach. A dzień po zapłacie, miałem już dokumenty dostarczone pocztą. Ze względu na powyższe argumenty jak najbardziej polecam firmę GEOPARTNERS PAWEŁ GRAMACKI .

Projekt X Joanna Skrzypczak - Projektowanie inżynieryjne Poznań

Projekt X Joanna Skrzypczak

 • Poznań
Natalia Z.

Polecam Projekt X. Wspòłpraca przebiegła bardzo dobrze i przy tym sprawnie.

RBA Radosław Byczkowski - Projektowanie inżynieryjne Poznań

RBA Radosław Byczkowski

 • Poznań
Emilia M.

Oferujemy kompleksowe wsparcie procesu budowlanego - od pomocy przy wyborze działki / mieszkania , poprzez wykonanie koncepcji projektowej,wielobranżowego projektu budowlanego i wykonawczego, po projekty wnętrz i mebli. Posiadamy wiedzę i doświadczenie pozwalające na rzetelną realizacje powierzonych nam zadań Gwarantujemy kreatywną pracę, której efektem są inspirujące , piękne i przemyślane pod względem ekonomii budynki. Zajmujemy się również kosztorysowaniem, doradztwem formalno - prawnym oraz wsparciem jednostek objętych prawem zamówień publicznych w zakresie pomocy w organizacji przetargów na roboty budowlane i elementy wyposażenia. Projektujemy domy, budynku usługowe, handlowe, produkcyjno - magazynowe i użyteczności publicznej. Chętnie pomożemy również wybrać projekt typowy czy dobrać wyposażenie i materiały do nowo urządzanego wnętrza.

Contech Krzysztof Bazelak - Projektowanie inżynieryjne Poznań

Contech Krzysztof Bazelak

 • Poznań
Rafał L.

Firma „CONTECH” Krzysztof Bazelak powstała w lutym 1994 roku, jako odpowiedź na oczekiwanie rynku w zakresie projektowania i budowy urządzeń specjalnych, oraz różnego rodzaju konstrukcji technicznych. Od samego początku istnienia na rynku, naszą dewizą była „MARKA”, rzetelność, solidność oraz ponad 30 letnie doświadczenie w branży. Wykonujemy dowolne konstrukcje techniczne, stalowe oraz urządzenia specjalne i nietypowe na indywidualne jak i seryjne zamówienie. Bazując na doświadczeniu, oraz dzięki współpracy z firmami, które oferują najbardziej skomplikowane rozwiązania, jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie wszystkie pomysły konstruktorów i architektów. Dokładamy wszelkich starań by nasze realizacje wyróżniały się funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania, a jednocześnie były dopasowane do potrzeb naszego zleceniodawcy. Mimo posiadanego doświadczenia nie działamy rutynowo, nie brakuje nam niekonwencjonalnych pomysłów. Kwestią najistotniejszą jest dla nas pełna satysfakcja klienta z rozwiązań jakie dostarczamy. Zadowolony klient to nasza rekomendacja. W 2010 roku rozszerzyliśmy zakres swoich usług o sektor budowlany, w którym to zajmujemy się między innymi projektowaniem architektonicznym. Przykładowe realizacje znajdą Państwo w galerii.

Paweł Kołodziej

 • Poznań
UniBud24 696 712 682 www.unibud24.pl

Szczerze polecam. Człowiek godny zaufania. Kontaktowy i bardzo rzeczowy. Profesjonalnie podchodzi do wykonywanej pracy.

OSKOSTUDIO

 • Poznań
Piotr S.

Współpraca nadal w toku. Firma bardzo uczciwa i profesjonalna. Czekam na pierwsze rysunki.

CAD Studio Rafał Jędrasiak

 • Poznań
Gospodarstwo Rolne

Rozmowy przebiegały płynnie, polecam za profesjonalizm.

Doradztwo Gospodarcze Piotr Kowalski

 • Poznań

Jesteśmy na rynku od 2014 roku. Nasza specjalność to: - projekty branży drogowej, - projekty zjazdów indywidualnych, - projekty organizacji ruchu (TOR oraz SOR). Oferujemy również pełnienie funkcji kierownika budowy lub funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego. Prowadzimy również odbiory mieszkań w stanie deweloperskim na terenie Poznania i okolic.

Stanluks Sp. z o.o.

 • Poznań

Projektowanie, nadzorowanie, kosztorysowanie instalacji i sieci elektrycznych. Instalacje elektryczne w budynkach jedno i wielo rodzinnych, budownictwie użyteczności biurowej, handlowej i inne. Projektowanie sieci elektroenergetycznyc w tym przyłączy , stacji transformatorowych, prxebudowy istniejacych linii elektroenergetycznych. Projektowanie oświetlenia ulic, placów, parków itp Projektowanie instalacji i sieci sterowania ruchem drogowym ( sygnalizacja świetlna ). Inne w miarę potrzeb instalacje w obiektach przemysówych, handlowych, biurowych, gospodarstwach rolniczych. Nadzorowanie i kierowanie robotami elektroenergetycznymi. Kosztorysowanie wszystkkich rodzajów robót elektrycznych. Podstawowy teren działalności to Poznań i województwo

RUFMA Konrad Furman

 • Poznań

Oferuję usługę ekspresowego wykonania projektów: 1) Organizacji ruchu tymczasowej / stałej; 2) Zjazdów indywidualnych / publicznych; 3) Parkingów i dróg – koncepcje/projekty budowlane/ projekty wykonawcze; Gwarantuje : 1) Rzetelne opracowanie zgodnie z polskimi normami, warunkami technicznymi i przepisami prawa budowlanego. 2) Ekspresowe wykonanie usługi – nawet do 24 h od przekazania wszystkich materiałów. 3) Przeprowadzenie postępowania administracyjnego do samego końca; Proszę zawszę o kontakt telefoniczny w każdej porze dnia, na wiadomości odpowiadam po czasie. Realizacja zleceń na terenie całego kraju.

Opinie i porady Inżynierów Budowlanych

Jeśli interesują Cię opinie na temat projektów obiektów inżynieryjnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Poznania. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług inżynieryjnych i materiałów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

ARPIM Projektowanie Architektoniczne Przemysław Kubiak

 • Poznań

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2010. Nasze usługi świadczymy na terenie takim jak Poznań. Usługi, które oferujemy to projektowanie. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

Pracownia Projektowa JK - Projektowanie inżynieryjne Poznań

Pracownia Projektowa JK

 • Poznań

Dostępne u nas usługi to projekty budowlane, nadzory. Rozpoczęliśmy działalność od 2006. Obszarem działalności naszej firmy jest Poznań, Wielkopolska. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

Construct.us

 • Poznań

Nasza działalność rozpoczęła się w 2000 roku. Nasza specjalność to projektowanie konstrukcji, na terenie wielkopolskie.

Artmost s.c. - Projektowanie inżynieryjne Poznań

Artmost s.c.

 • Poznań

Jesteśmy firmą architektoniczną działająca na rynku od 2015 roku, obsługująca klientów głównie w północno- zachodniej części Polski (Gorzów wlkp, Szczecin, Koszalin, Bydgoszcz, Poznań). Zajmujemy się kompleksowym rozwiązywaniem problemów dotyczących inwestycji budowlanych i nieruchomości, niezależnie od wielkości. Od doboru lub adaptacji nieruchomości do potrzeb klienta, wskazania wymaganych dokumentów, inwentaryzację, projekt budowlany, projekt aranżacji wnętrz, projekt wykonawczy, po nadzór budowlany nad inwestycją. Z naszej oferty skorzystali m.in.: Enea Energetyka, US Poznań, POSiR Poznań, ADM Bydgoszcz, TBS Szczecin, Polska Spółka Gazownictwa, Kruk S.A., PKP PLK Polskie Linie Kolejowe S.A.

ARTEFAKT Michał Bartkowski - Projektowanie inżynieryjne Poznań

ARTEFAKT Michał Bartkowski

 • Poznań

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania architektonicznego. W naszej ofercie posiadamy: Projekty architektoniczne budynków mieszkalnych jedno i wielo rodzinnych, obiektów usługowych, przemysłowych oraz służby zdrowia - od warunków zabudowy, po uzyskanie pozwolenia na budowę. Indywidualne projekty wnętrz mieszkalnych oraz kompleksowe rozwiązania dla działalności komercyjnych wraz z nadzorem autorskim. (restauracje, hotele, firmy, biura) Adaptacje gotowych projektów architektonicznych - budowlanych. Zmiany w układzie architektoniczno - konstrukcyjnym, dostosowanie do warunków gruntowych i klimatycznych, projekty przyłączy, pozwolenia na wjazd. Przygotowujemy pełną dokumentację potrzebną do

ArchiBiz Katarzyna Wierzchowiecka-Miszczak - Projektowanie inżynieryjne Poznań

ArchiBiz Katarzyna Wierzchowiecka-Miszczak

 • Poznań

Realizujemy zlecenia od 2003. Nasza firma wykonuje usługi typu architektura, budownictwo jedno- i wielorodzinne. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak Wielkopolska, cała Polska. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych towarów.

ArchiFachura - Projektowanie inżynieryjne Poznań

ArchiFachura

 • Poznań

ArchiFachura to firma świadczącą kompleksową obsługę inwestycji - od projektu po wykonanie. Naszą specjalnością jest szeroko pojęta Architektura i Konstrukcja. Szczególny nacisk kładziemy na optymalizację rozwiązań budowlanych zmierzających do obniżenia kosztów budowy. Ponadto oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne świadczone przez wykwalifikowanych inżynierów budownictwa. Główny obszar działania to województwo wielkopolskie. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu.

PREMA PROJEKT Sp. z o.o. - Projektowanie inżynieryjne Poznań

PREMA PROJEKT Sp. z o.o.

 • Poznań

Posiadamy doświadczenie w branży konstrukcyjnej od 1990 roku. Specjalizujemy się w projektach konstrukcji budowlanych, przemysłowych - hale, magazyny. Projektujemy również instalacje dla przemysłu obróbczego. Podejmujemy się zleceń na obszarze woj. wielkopolskiego, świętokrzyskiego, śląskiego. Zapraszamy do kontaktu.

AriCom Arkadiusz Pawlik - Projektowanie inżynieryjne Poznań

AriCom Arkadiusz Pawlik

 • Poznań

Firma AriCom swoją działalność rozpoczęła w 1997 roku. Siedziba firmy mieści się w Poznaniu przy ulicy Wergiliusza 44. Nasza pracownia zajmuje się projektami konstrukcyjnymi. Dzięki współpracy z pracowniami architektonicznymi i instalacyjnymi wykonujemy również pełnobranżowe projekty budowlane i wykonawcze obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej oraz mieszkalnych. Zaprojektowane przez nas obiekty realizowane są na terenie całej Polski, jak i za granicą. Do dnia dzisiejszego wykonaliśmy między innymi projekty: - 21 hal przemysłowych o łącznej powierzchni 86.644 m2, - 23 budynków mieszkalnych, - 19 obiektów użyteczności publicznej - 19 adaptacji, rozbudów, przebudów obiektów typowych lub istniejących - 34 ekspertyzy

ARC'STUDIO - Projektowanie inżynieryjne Poznań

ARC'STUDIO

 • Poznań

ARC’STUDIO Pracownia Architektury zajmuje się przygotowaniem kompletnej budowlanej dokumentacji projektowej z pełną obsługą formalno-prawną procesu projektowego. Pracownia specjalizuje się w projektowaniu budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, budynków handlowych, usługowych, produkcyjnych, magazynowych, hotelowych oraz sportowych, jak również projektowaniem wnętrz prywatnych i komercyjnych. Stała współpraca ze specjalistami z innych branż – konstruktorami, instalatorami sanitarnymi, elektrykami, drogowcami, rzeczoznawcami p.poż, d.s.sanitarnych, BHP, geotechnikami i geodetami – pozwala na skoordynowane działania i realizację kompleksowych projektów wielobranżowych. ARC’STUDIO oferuje opracowanie projektu od podstaw, rozbudowę,

BIURO BUDOWLANE OPTI PROJEKT

 • Poznań

Biuro budowlane OPTIPROJEKT świadczy usługi w zakresie projektowania i prowadzenia budów. Wykonujemy: - projekty budowlane architektoniczno-konstrukcyjne oraz branżowe np. (wod-kan, gaz, C.O., drogowe, elektroenergetyczne i teletechniczne) - inwentaryzacje budowlane - ekspertyzy techniczne - nadzór i prowadzenie budowy - kierownik budowy - inspektor nadzoru - prowadzenie formalności w Urzędach - kosztorysy oraz świadectwa charakterystyki energetycznej Uwaga: Wyróżniamy się jakością i rzetelnością wykonywanych usług. Posiadamy spore doświadczenie zarówno w budownictwie nowoczesnym jak i starodawnym.

Adrian Wiśniewski BK

 • Poznań

Nasza działalność rozpoczęła się w 2019 roku. Nasza specjalność to projekty: mebli, maszyn, konstrukcji specjalnych. Obszar działania obejmuje teren całej Polski. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do współpracy.

KENBUD Firma Projektowo - Budowlana - Projektowanie inżynieryjne Poznań

KENBUD Firma Projektowo - Budowlana

 • Poznań

Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji domów w technologii szkieletu drewnianego. Domy te są energooszczędne. Preferujemy wykonawstwo w wysokim standardzie. Klientów namawiamy do realizacji budynków z dobrym ociepleniem, oknami trzyszybowymi, solarami i rekuperacją. Nieco większe koszty realizacji szybko się zwracają podczas eksploatacji. O nas też na www.kandrew.pl

HYDROMEDIA sp. z o.o. - Projektowanie inżynieryjne Poznań

HYDROMEDIA sp. z o.o.

 • Poznań

Biuro projektów HYDROMEDIA sp. z o.o. Specjalizujemy się w projektowaniu przyłączy i sieci wodociągowych oraz przyłączy i sieci kanalizacji sanitarnej. Zapewniamy kompleksową obsługę, od sporządzenia mapy do celów projektowych, uzyskania warunków techniczne od gestora sieci przez wszelkie obligatoryjne uzgodnienia, aż do uzyskania pozwolenia na budowę. Wąska specjalizacja pozwala nam na istotne zgłębianie wiedzy w zakresie projektowanie ale i wykonawstwa. Projekty opieramy w głównej mierze na wiedzy technicznej i doświadczeniu naszego zespołu. Dzięki temu w najbardziej optymalny sposób dostosowujemy projekty do wymagań technicznych i oczekiwań naszych klientów. Zapewniamy również możliwość wykonania przyłączy oraz budowę sieci

MIKULICZ_ ARCHITEKCI - Projektowanie inżynieryjne Poznań

MIKULICZ_ ARCHITEKCI

 • Poznań

p.m.restal - Projektowanie inżynieryjne Poznań

p.m.restal

 • Poznań

Firma P.M.RESTAL jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w doradztwie technicznym, działającym na wielkopolskim rynku budowlanym od 2011 roku. Mamy bogate doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie szeroko rozumianego budownictwa kubaturowego. Od początku swojego istnienia, we współpracy z specjalistycznie wykwalifikowaną kadrą inżynierską, świadczymy usługi w zakresie m.in.: -pełnieniu funkcji kierownika budowy -pełnieniu funkcji inspektora nadzoru -wykonywaniu kontroli technicznych obiektów budowlanych -doradztwie i konsultacje techniczne -optymalizacja kosztów budowy -opracowywaniu kosztorysów inwestorskich,ofertowych,powykonawczych -wykonywaniu projektów budowlanych, wykonawczych oraz warsztatowych branży konstrukcyjnej budynków

RadmaR Ekoenergia Andrzej Zabłocki - Projektowanie inżynieryjne Poznań

RadmaR Ekoenergia Andrzej Zabłocki

 • Poznań

Rozpoczęliśmy działalność w 2006 roku. Nasza specjalność to przede wszystkim termiczne przekształcanie odpadów drewnopochodnych dla fabryk mebli, na terenie całej Polski. Dzięki posiadanemu KNOW-HOW oraz stałemu rozwojowi dojrzałej technologii opracowaliśmy specjalną specyfikację instalacji kotłowej, od projektu przez realizację do odbiorów.

Heko Sp. z o.o.

 • Poznań

Działamy w branży od 1997 roku. Nasza specjalność to projekty budowlane , raporty odziaływania na środowisko ,decyzje środowiskowe ,KPP, na terenie cała Polska.

PiM Projekt - Projektowanie inżynieryjne Poznań

PiM Projekt

 • Poznań

Rozpoczęliśmy działalność od 1998. Firma obsługuje Klientów w zakresie usług takich jak budynki przemysłowe, użyteczności publicznej, stadiony, hale magazynowe, w konstrukcji stalowej i żelbetowej. Terenem działalności naszej firmy jest Poznań, Wrocław, Kraków, Śląsk, Dolny Śląsk, Gdańsk. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług.

Pracowniaprojektowa - Projektowanie inżynieryjne Poznań

Pracowniaprojektowa

 • Poznań

Pracownia zajmuje się projektowaniem budynków jednorodzinnych,wielorodzinnych,użyteczności publicznej,przemysłowych i usługowych, wykonuje inwentaryzacje budynków,projekty remontu ,modernizacji i termomodernizacji budynków,projekty rozwiązania kolorystycznego budynków,projekty zmiany sposobu użytkowania budynków oraz projektowanie wnętrz. wybrane projekty dostępne są na stronie internetowej-www.pracowniaprojektowa.info.pl

Biuro Inżynierskie Michał Balas

 • Poznań

Zajmuje się wykonywaniem projektów w branży konstrukcyjnej obiektów mieszkalnych, usługowych, handlowych oraz biurowych. Opracowuję również ekspertyzy i opinie konstrukcyjne. Więcej informacji znajdziecie Państwo na mojej stronie www.bimb.pl

Firma Projektowo-Usługowa Kontur Sp. z o.o. - Projektowanie inżynieryjne Poznań

Firma Projektowo-Usługowa Kontur Sp. z o.o.

 • Poznań

W realizacji projektów budowlanych firma projektowo-usługowa „Kontur” ma ponad dwie dekady doświadczenia. Przez te lata zrealizowała ona niezliczoną ilość projektów na obiekty użyteczności publicznej, budynki biurowe, obiekty przemysłowe, stacje paliw i inne inwestycje. Aby klienci mieli pełną satysfakcję z wykonanych usług Kontur służy doradztwem oraz pomocą na każdym etapie realizacji inwestycji. Oferowane produkty: - projektowanie obiektów przemysłowych - biuro architektoniczne - projektowanie budynków biurowych - obiektów użyteczności publicznej - domów jednorodzinnych

Usługi Geodezyjne GRAD - Projektowanie inżynieryjne Poznań

Usługi Geodezyjne GRAD

 • Poznań

Novam Sp. z o.o.

 • Poznań

Armano Atelier

 • Poznań

MOM to pracownia architektoniczna o niezwykłej dynamice i przedsiębiorczym podejściu do stawianych wyzwań. Nasza siła oparta jest o zespołową pracę utrzymaną w przyjacielskim duchu wzajemnej inspiracji i zaufania. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i idee wypływające z otwartości i łamiącego wszelkie bariery optymizmu. Nasza kreatywność jest efektem wielowarstwowego myślenia poddającego analizie trudne do pogodzenia aspekty rzeczywistości jakimi są pragmatyzm i awangarda. Naszym mottem w poszukiwaniu najlepszego wspólnego mianownika jest „Lepiej jak jest więcej !!!”… pomysłów, wyzwań, idei, spostrzeżeń prowadzących w drodze ewolucyjnej eliminacji do najwłaściwszego rozwiązania podnoszącego jakość życia.

STANLUKS Jakub Wróblewski - Projektowanie inżynieryjne Poznań

STANLUKS Jakub Wróblewski

 • Poznań

Projektowanie sieci i instalacji elektrycznych.

Wolat - Projektowanie inżynieryjne Poznań

Wolat

 • Poznań

WOLAT to biuro konstrukcyjne, ktore swiadcze kompleksowe uslugi z zakresu konstrukcji, technologii i projektowania CAD

Jaremek Architektura

 • Poznań

CAVAA, na czele z pracownią Jaremek Architektura, jest grupą architektoniczną oferującą pełen zakres usług projektowych i inżynierskich w zakresie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych oraz przetargowych. Wykonujemy projekty zarówno dużych inwestycji przemysłowych, jak i małych obiektów. Naszymi inwestorami są zarówno osoby prywatne, firmy, przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządowe.

Domarant - Projektowanie inżynieryjne Poznań

Domarant

 • Poznań

Powierz swoje okna w ręce specjalistów! Od 25 lat specjalizujemy się w produkcji oraz montażu systemów osłon okiennych. Zdobyte przez ćwierć wieku doświadczenie owocuje realizacjami olbrzymich projektów oraz stale powiększającym się gronem nowych, zadowolonych klientów. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz kompleksową obsługę począwszy od dokonywania pomiarów oraz wizualizacji projektów, przez produkcję, montaż oraz późniejszy serwis naszych produktów. http://www.domarant.com.pl/

NEOKON

 • Poznań

Projektowanie konstrukcyjne. Kosztorysy inwestorskie i przedmiary robót. Przeglądy budynków. Nadzory budowlane. Działamy na terenie województwa wielkopolskiego.

Poznań Skórzewo więcej...
Jakich usług potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.