Projektowanie inżynieryjne Wrocław - Najlepsi w 2021

Najlepsi Projektanci Obiektów Inżynieryjnych we Wrocławiu, 2021

105 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Promowani
Promowany

Enerbud

 • Wrocław

Obsługa inwestycji: - postępowanie administracyjne, projekty architektoniczno-budowlane, konstrukcyjne, kosztorysowanie, nadzór; kierowanie robotami budowlanymi, - cały kraj; - inwestorzy: firmy, instytucje oraz indywidualni - 2008 - kompleksowa obsługa każdego zadania

encoma.pl Engineering Consulting - Projektowanie inżynieryjne Wrocław
Magdalena K.

O nas: Jesteśmy grupą inżynieryjną, która rozpoczęła działalność w 2006 roku. Zajmujemy się inżynierią i konsultingiem związanym z budownictwem. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami wszystkich branż budowlanych oraz pokrewnych. Realizujemy projekty obiektów budowlanych każdego typu. Wykonujemy opracowania projektowe we wszystkich fazach procesu inwestycyjnego. Świadczymy również usługi związane z oceną geotechniczną oraz ustalaniem stanu zanieczyszczenia środowiska gruntowo-wodnego nieruchomości przeznaczonych pod inwestycje. Naszymi klientami są m.in. wiodące przedsiębiorstwa handlowe w Europie oraz wiodące przedsiębiorstwa z branży budowlanej. Oferta: Doradztwo techniczne i inżynieryjne Opracowania przedprojektowe Koncepcje wielobranżowe Projekty budowlane Projekty wykonawcze Projekty powykonawcze Projekty warsztatowe Projekty adaptacji i wnętrz Oceny, opinie i ekspertyzy techniczne Inwentaryzacje budowlane Nadzory autorskie Nadzory budowlane Książki obiektów budowlanych Kierownik budowy Inspektor nadzoru inwestorskiego Inwestor zastępczy Dokumentacje geotechniczne Dokumentacje zanieczyszczeń Kontakt: encoma.pl biuro@encoma.pl +48 691 669 006

Więcej profesjonalistów

Grupa RB Sp. z o.o. Sp.k - Projektowanie inżynieryjne Wrocław
BWA Waldemar Stolorz Biuro Współczesnej Architektury

Polecam serdecznie usługi biura projektowego Grupa RB z Wrocławia, do którego trafiłem z polecenia. Przydzielony do realizacji naszego zadania zespół projektantów terminowo zrealizował planowane prace projektowe i na każdym etapie służył kompleksowym doradztwem, które przełożyło się na optymalizację kosztów całej inwestycji. Na plus zasługuje lokalizacja biura i łatwość w nawiązaniu kontaktu z projektantami. Zdecydowanie jest to biuro rzetelne i zaufane.

JAMP - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

JAMP

 • Wrocław
Fer-Bud Sp. z o.o.

Współpracujemy z firmą JAMP od wielu lat i z przyjemnością możemy ją polecić jako solidnego, rzetelnego oraz uczciwego Wykonawcę. Jakość wykonywanych prac, jak również umiejętność dostosowania się do potrzeb czy też zachcianek Zamawiającego, zasługuje na pochwałę.

Projekt Designe - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

Projekt Designe

 • Wrocław
Blanka P.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Sabiny. Projekt wykonany z wielką dokładnością w szybkim terminie, nadzór na budowie i oddanie w pełni zrealizowanego wnętrza do szczęśliwych rąk klienta. Dziękuję.

FULIMA Pracownia Projektowo-Konsultingowa - Projektowanie inżynieryjne Wrocław
Elżbieta M.

Firma kompetentna, pracownicy bardzo rzeczowi, o bardzo dużej wiedzy i umiejętnościach. Rozmowy, które się odbyły były bardzo owocne, rzeczowo odpowiadano na moje pytania, wszystkie kwestie były szczegółowo omówione i wyjaśniane. Mogę szczerze polecić BWB Przedsiębiorstwo Wielobranżowe jako firmę z profesjonalnym podejściem i nastawieniem do klienta. Doceniam również wysoką jakość wykonywanych przez nich usług.

Roman Mazij Biuro Inżynierskie - Projektowanie inżynieryjne Wrocław
Jeanetta N.

Genialny fachowiec. Polecamy bez najmniejszego wahania. Dzięki Panu wiemy co zrobić i jak, o co pytać, kogo wołać do prac i jak nie dać się naciągnąć. Pozdrawiamy. Bardzo dziękuję.

Dołącz do naszych Projektantów Obiektów Inżynieryjnych we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Projektant Obiektów Inżynieryjnych i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
PAWAS Biuro Projektów i Nadzoru Budowlanego Paweł Łabiak - Projektowanie inżynieryjne Wrocław
Sew-bud

Polecam. Pełny profesjonalizm, bezproblemowy kontakt.

MILICKA 2 Biuro Projektowo-Inwestycyjne Marek Kardysz - Projektowanie inżynieryjne Wrocław
Piotr S.

MILICKA 2 Biuro Projektowo-Inwestycyjne Marek Kardysz to zespół inżynierów budownictwa skupiony wokół doświadczonego projektanta konstrukcji budowlanych z ponad piętnastoletnim stażem w projektowaniu i kierowaniu projektami konstrukcji budownictwa ogólnego i przemysłowego. Wykonujemy projekty konstrukcji budowlanych budownictwa ogólnego i przemysłowego dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych we wszystkich fazach od koncepcji, poprzez projekty budowlane do projektów wykonawczych. We współpracy z doświadczonym architektem oraz projektantami branżowymi oferujemy również wykonanie pełnych projektów wielobranżowych obiektów budowlanych. Istotną częścią naszej działalności jest przygotowanie ekspertyz i opinii technicznych dotyczących stanu technicznego konstrukcji, zagadnień fizyki budowli itp. Oferujemy również usługi w zakresie zastępstwa inwestorskiego oraz generalnego wykonawstwa. Firma działa samodzielnie na rynku od 2014 roku. Natomiast założyciel firmy zajmuje się projektowaniem obiektów budowlanych od 1999 roku zdobywając doświadczenie zawodowe w renomowanych biurach projektowych w kraju i za granicą, pracując na stanowiskach począwszy od asystenta projektanta, a skończywszy na kierowniku projektów, przy projektowaniu takich obiektów, jak wielokondygnacyjne budynki mieszkalne i usługowo-biurowe, galerie handlowe czy stadiony sportowe, a także obiektów przemysłowych halowych oraz konstrukcji wsporczych podpierających różne urządzenia techniczne, a także elementów linii technologicznych.

ANNA DĄBROWSKA - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

ANNA DĄBROWSKA

 • Wrocław
Anna T.

Pani Anna skontaktowała się ze mną błyskawicznie, przedstawiła swoją ofertę w sposób przystępny i klarowny. Korespondencja mailowa również przebiegała w profesjonalny sposób. Nie mam zastrzeżeń co do jakości wykonanego projektu. Uważam, że ze względu na cenę i bardzo miła współpracę - Pani Anna jest godna polecenia.

2M Budownictwo Białoborska Marta - Projektowanie inżynieryjne Wrocław
Leszek S.

Jesteśmy biurem projektowym, zajmujemy się projektowaniem konstrukcji. Wykonujemy również ekspertyzy budowlane. Rozpoczęliśmy działalność w 2006 roku. Siedziba naszej firmy jest we Wrocławiu, działamy przede wszystkim w województwie dolnośląskim i ościennych. Specjalizujemy się w projektach konstrukcji stalowych, naprawach konstrukcji budowlanych, projektujemy podtorza suwnic, fundamenty, hale, wieże, zbiorniki, fasady szklane i wiele innych. Zajmujemy się również rzeczoznawstwem budowlanym - określamy nośność konstrukcji istniejących, np. stropów w budynkach, hal produkcyjnych itp. Oferujemy opinie budowlane, ekspertyzy techniczne i przedsądowe, wykonujemy odkrywki. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu, przy minimalnej ingerencji w strukturę budynku, możemy określić w sposób przybliżony wytrzymałość stali, mierzymy grubości powłoki lakierniczej (malarskiej) i ocynkowanej, lokalizujemy pręty zbrojeniowe w konstrukcjach żelbetowych, sprawdzamy wilgotność ścian... Zapraszamy do kontaktu, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i pomóc rozwiązać problemy z budynkami i budowlami inżynierskimi.

Prowent Serwis - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

Prowent Serwis

 • Wrocław
Marek D.

Bardzo profesjonalnie. Polecam wszystkim firmę Prowent Serwis.

Porównanie cen i kosztów we Wrocławiu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu projektowania inżynieryjnego hali produkcyjnej, magazynu lub innego obiektu? A może interesuje Cię najtańsza oferta we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a Inżynierowie Budowlani z Wrocławia sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakich usług potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
Architektura Krajobrazu Ewa Adamczak Czerska - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

Architektura Krajobrazu Ewa Adamczak Czerska

 • Wrocław
Marcin M.

Jestem jeszcze w trakcie budowy domu, ale już zaczęliśmy też ogród bo teraz możemy wykorzystać masy ziemi- zgodnie z dobrymi radami. Z pełną świadomością mogę polecić Architekturę Krajobrazu Ewa. Indywidualne podejście i spełnienie nawet bardzo niestandardowych potrzeb. Duże osobiste wsparcie w krytycznych momentach inwestycji. Projekt, niemalże niemożliwy stał się rzeczywistością. Szczerze polecam.

Projekty Domów Szkieletowych - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

Projekty Domów Szkieletowych

 • Wrocław
Agnieszka N.

Szybkie, rzetelne i profesjonalne podejście do sprawy. Bardzo przyjemnie ustala się szczegóły projektu, można liczyć na pomoc i wyjaśnienia oraz świetne, cenne pomysły niezwykle ważne przy budowie wymarzonego domku. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam.

Projektowanie w Budownictwie - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

Projektowanie w Budownictwie

 • Wrocław
Lech M.

-ekspertyzy-budowlane, nadzory budowlane, przeglądy okresowe budynków, projekty budowlane, -obszar działania Wrocław i okolice -jednostki gospodarki uspołecznionej, spółdzielnie mieszkaniowe, zarządcy nieruchomościami, wspólnoty mieszkaniowe, osoby prywatne, rok założenia 1990 5osób profesjonalizm, rzetelność, terminowość, niskie ceny uprawnienia bez ograniczeń do projektowania,sporządzania ekspertyz, wykonawstwa robót robót, sprawowania nadzoru budowlanego, dokonania przeglądu okresowego

Anima Warsztat Architektury - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

Anima Warsztat Architektury

 • Wrocław
Engineering Consulting

Usługi na bardzo wysokim poziomie na każdym etapie projektu - zaangażowanie w projekt, wiedza i umiejętności oraz obsługa całego procesu inwestycyjnego.

VOGT-CON MACIEJ VOGT - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

VOGT-CON MACIEJ VOGT

 • Wrocław
Marcin M.

Z firmą VOGT-CON współpracuję od lat w zakresie projektów wykonawczych żelbetowych elementów prefabrykowanych. Cenię sobie profesjonalizm i rzetelne podejście do tematu. Terminowość i dokładność wykonanych prac projektowych jest dodatkowym atutem. Polecam jako godnego zaufania specjalistę w branży konstrukcyjnej.

NOVI Architektura - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

NOVI Architektura

 • Wrocław
Joanna D.

Współpraca z architektem układała się bardzo dobrze. Mogliśmy liczyć na rzetelne informacje w kwestiach dotyczących domu niskoenergochłonnego, a przy tym byliśmy pod wrażeniem ogromnej kreatywności Pana Łukasza. Cały projekt został zrealizowany zgodnie z naszymi wytycznymi, planami i oczekiwaniami. Mieliśmy w pełni zaufanie do wszelkich uwag i rad ze strony architekta, ponieważ ani na chwilę nie wątpiliśmy w jego wiedzę i kompetencje. Śmiało polecamy usługi architekta Łukasza Wróblewskiego i firmy NOVI Architektura.

Grupa Projektowa "STAROŃ" - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

Grupa Projektowa "STAROŃ"

 • Wrocław
SBM "Maślice"

Rzetelny, słowny Wykonawca. Zadania wykonane fachowo, solidnie, problemy rozpatrzone wielowątkowo, odpowiedzi przedstawione terminowo, rzeczowo w zgodzie ze sztuką budowlaną. Możemy polecić usługi Inż. Staronia innym firmom.

art & designe & sculpture JORAM - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

art & designe & sculpture JORAM

 • Wrocław
Marta W.

Pani Ela wykonała projekt domu indywidualny i jeszcze dodatkowo prowadziła wszystkie formalności aż po uzyskanie pozwolenia na budowę. Zawsze dostępna, kontakt sprawny i szybki. Jesteśmy z mężem zadowoleni ze współpracy. Polecamy.

KOWIAK Szymon Grzeszkowiak

 • Wrocław
Ewa D.

Pan Szymon ma cierpliwość, jakiej pozazdrościć mógłby tylko święty. Projektant na wagę złota. Jestem w trakcie współpracy z nim. Tylko ja i on wiemy ile razem przeszliśmy. Po pierwsze spośród wszystkich projektantów, z którymi rozmawiałam jako pierwszy podjechał na działkę. Po drugie ma wspaniałą wiedzę o projektach domów pasywnych (jeśli takie chcecie). Jest dostępny finansowo. Z reguły projektanci, którzy robią domy pasywne kosztują fortunę. Ja sama wybrałam dom niskoenergetyczny. P. Szymon umie słuchać, doradzał i przerobił sto razy moje niekończące się fantazje projektowe. W końcu odpuściłam i pozwoliłam mu na jego inicjatywę. Efekt jest wspaniały. Czekam na kolejny etap, a na każdym etapie pan Szymon sumiennie pomaga. Wiem, że nieraz

PRACOWNIA PROJEKTOWO WYKONAWCZA ARCH.AS ANITA STĘZYCKA - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

PRACOWNIA PROJEKTOWO WYKONAWCZA ARCH.AS ANITA STĘZYCKA

 • Wrocław
Artur G.

Troszkę o nas: Jesteśmy architektami z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania budowlanego . Opracowujemy projekty koncepcyjne , wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze. Także projekty wnętrz lokali użytkowych i mieszkalnych. Zakres naszych działań obejmuje wszystkie etapy inwestycyjne

Opinie i porady Inżynierów Budowlanych

Jeśli interesują Cię opinie na temat projektów obiektów inżynieryjnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wrocławia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług inżynieryjnych i materiałów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Biuro IS

 • Wrocław
Piotr S.

Działamy na rynku od 2010. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli potrzebujesz ofert w zakresie instalacji sanitarnych, ogrzewania, wentylacji, wod.-kan. oraz instalacji zewnętrznych. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie Wrocławia. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

Kierownik budowy

 • Wrocław
Ryszard P.

1. Projektant konstrukcji budowlanych. Budynki tradycyjne, szkieletowe drewniane, konstrukcje stalowe i żelbetowe. 2. Nadzór nad budową domów jednorodzinnych o konstrukcji tradycyjnej lub szkieletowej. Uprawnienia + członek izby + ubezpieczenie OC.

D.K.Projekt Damian Kudełka - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

D.K.Projekt Damian Kudełka

 • Wrocław
Instal 3d

Zlecenie wykonane bez zastrzeżeń, kontakt bezproblemowy, zarówno drogą e-mail jak i telefonicznie. Polecam.

MS STUDIO Pracownia Projektowa

 • Wrocław
Grzegorz M.

Polecam MS STUDIO Pracownia Projektowa. Rozmowy nastąpiły w tym samym tygodniu. Szczegóły będą dopracowywane wraz z rozwojem projektu.

FIBROTECH ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

FIBROTECH ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Wrocław
Rusłan O.

Usługa wykonania płyty fundamentowej w wersji Standard została wykonana bez większych zastrzeżeń. Zalety: Fachowe doradztwo, przystępne ceny, kompleksowość. Wady: Słaby przepływ informacji, duże obłożenie pracą pracowników firmy, co przełożyło się na opóźnienia w fazie projektowej.

ArtKoszt - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

ArtKoszt

 • Wrocław
Marcin S.

Szybko, sprawnie, niedrogo. Polecam jako solidnego Wykonawcę.

Novak engineering Wojciech Nowak - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

Novak engineering Wojciech Nowak

 • Wrocław

Dzień dobry Państwu, Współpracuję z firmami i osobami prywatnymi. Specjalizuję się w świadczeniu usług związanych z projektowaniem komputerowym w zakresie: 1. Rysunki/Modele – pliki: • rysunki techniczne, • rysunki z przeznaczeniem na cięcie laserem, waterjet, plazmą, • projekty 3D na podstawie dokumentacji 2D, rysunków odręcznych, skanów, • przerysowywanie rysunków z dokumentacji papierowej (archiwalnej), rysunków odręcznych, szkiców, skanów, czy zdjęć na dokumentację techniczną 2D i 3D, • Analiza MES. 2. Skanowanie i inwentaryzacje 3D obiektów przemysłowych i cywilnych. 3. Patentowe: • dokumentacja patentowa części i zespołów • wizualizacje 4. Prototypowanie: • wprowadzanie nowego produktu na rynek. 5. AutoCAD

ERMPROJEKT BIURO PROJEKTOWO-KONSULTINGOWE Sebastian Rydz - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

ERMPROJEKT BIURO PROJEKTOWO-KONSULTINGOWE Sebastian Rydz

 • Wrocław

• przyłącze: wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe • odwodnienie: ulic, parkingów, budynków • zewnętrzne sieci: wodociągowe, kanalizacyjne, • zarurowanie rowu melioracyjnego • instalacje sanitarne: wodociągowe, kanalizacyjne • ujęcia wody, stacje uzdatniania wody • pompownie, zbiorniki wody • oczyszczalnie ścieków • projekt organizacji ruchu zastępczego

Lighthouse Architekci - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

Lighthouse Architekci

 • Wrocław

Kim jesteśmy Wierzymy, że architektura jest mostem, który spina nasze marzenia i oczekiwania, pozwalając im zmaterializować się w świecie zewnętrzym. Wierzymy, że dobrze zaprojektowana przestrzeń, jest nie tylko piękna i efektywnie rozplanowana, ale pozwala nam lepiej żyć. W naszej ocenie to właśnie nieograniczona wyobraźnia, oczekiwania Klientów, którzy do nas przychodzą i wspólna praca, pozwalają stworzyć coś wyjątkowego. Lighthouse ma być miejscem spotkania tego, co naturalne i organiczne, ze światłem – rozumianym jako świat logiki i procesu. Lighthouse ma być przestrzenią - nieraz pełną raf w postaci żmudnych procedur, ograniczeń czasowych - w której tylko odwaga przebywania ze specjalistami, pozwala czuć się pewnie. Wierzymy, że dobry

Optovia - biuro projektów drogowych - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

Optovia - biuro projektów drogowych

 • Wrocław

Specjalizujemy się w dokumentacji projektowo-kosztorysowej w branży drogowej. Wykonujemy wszelkie opracowania związane z budową dróg, obiektów inżynierskich, organizacji ruchu i odwodnienia. Na życzenie klienta zapewniamy także obsługę czynności administracyjnych. Optovia to projektanci z dużym doświadczeniem, jak i młodzi inżynierowie. Wykorzystujemy licencjonowane oprogramowanie specjalistyczne do projektowania dróg i organizacji ruchu. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.

Q2Studio Marcin Kucharski - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

Q2Studio Marcin Kucharski

 • Wrocław

Q2Studio to pracownia projektowa z Wrocławia, która od 14 lat tworzy nieszablonowe i kreatywne projekty zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych na całym świecie. Gwarantujemy, że nasze oryginalne pomysły w połączeniu z najskrytszymi pragnieniami Klientów, kreują niespotykane i nowatorskie rozwiązania.

Piotr Jański - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

Piotr Jański

 • Wrocław

Projekty budowlane i wykonawcze, analizy przedprojektowe, budynki energooszczędne. Wyróżnia nas skuteczność, wysoka jakość projektów, terminowość, rzetelność. Piotr Jański architekt Racławicka 79/3 53-146 Wrocław 515 319 329 piotr.janski@op.pl

JKS Projektowanie i Nadzory

 • Wrocław

Zajmujemy się projektowaniem wewnętrznych instalacji sanitarnych: - instalacje wody zimnej, ciepłej, cyrkulacji - instalacje centralnego ogrzewania - instalacje kanalizacji sanitarnej, deszczowej - instalacje wentylacyjne, klimatyzacyjne - instalacje gazowe

Zel Malec

 • Wrocław

Probudowa.com Sp. z o .o.

 • Wrocław

BPK s.c.

 • Wrocław

vector

 • Wrocław

Pan

 • Wrocław

Sanitol

 • Wrocław

PROEKO Biuro Projektów Sanitarnych Marcin Izydorski - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

PROEKO Biuro Projektów Sanitarnych Marcin Izydorski

 • Wrocław

SKsanit

 • Wrocław

Instalacji i sieci sanitarnych: woda kanalizacja centralne ogrzewanie gaz

Krzysztof S

 • Wrocław

Arta

 • Opole

DPA - Dorożyńscy Pracownia Architektury - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

DPA - Dorożyńscy Pracownia Architektury

 • Wrocław

Działamy na rynku od 2001r. Nasza firma zajmuje się projektowaniem obiektów oraz zespołów o funkcjach mieszkaniowych, hotelowych, biurowych, komercyjnych oraz przemysłowych. Nasza działalność obejmuje kompleksowy zakres współpracy: od analiz chłonności terenu, opracowania koncepcji, poprzez wykonanie całościowych wielobranżowych projektów budowlanych i wykonawczych, po nadzory autorskie. Ponadto wykonujemy wizualizacje architektoniczne oraz projekty wnętrz. Szeroka wiedza oraz praktyczna znajomość zagadnień związanych z budownictwem pozwala nam tworzyć nie tylko "papierową dokumentację", ale realne budynki - których realizacje są potwierdzeniem naszych kwalifikacji. Oferujemy wiedzę techniczną i znajomość procesu inwestycyjnego na jego

EZG Projekt Grzegorz Gorczyński - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

EZG Projekt Grzegorz Gorczyński

 • Wrocław

Jesteśmy firmą projektową zajmującą się sporządzaniem kompletnej dokumentacji architektoniczno – budowlanej, opracowywaniem projektów budowlanych i wykonawczych. Trzonem naszej działalności jest projektowanie konstrukcji budowlanych: żelbetowych, stalowych i drewnianych. Oddajemy do Państwa dyspozycji sprawny zespół projektantów wspieranych nowoczesnym oprogramowaniem w technologii BIM . Świadczymy usługi inspektora nadzoru oraz kierownika budowy. Dodatkowo oferujemy wycenę nieruchomości zabudowanej i niezabudowanej (działek budowlanych) oraz wycenę lokali mieszkalnych i usługowych.

IBL ENGINEERING - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

IBL ENGINEERING

 • Wrocław

SPÓŁKA IBL ENGINEERING z siedzibą w Jeleniej Górze. Świadczymy usługi budowlano oraz instalacyjne. Współpracujemy z biurami architektonicznymi, a sami świadczymy usługi w branży konstrukcyjno budowlanej - projektowanie. Spółka powstała w 2015 roku zrealizowała dużo kontraktów na zasadzie projektuj i buduj. Specjalizujemy się w kompleksowych adaptacjach, remontach, renowacjach zabytków, budową domów pod klucz oraz instalacjami energetycznymi SN, NN. Usługi wykonujemy w całym województwie dolnośląskim jak i województwie wielkopolskim. Stawiamy na jakość wykonywanych usług i o jak najlepsze zadowolenie naszego potencjalnego klienta. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wykonaniem inwestycji. Zrealizowane

Enumeric Control Sp. z o.o. - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

Enumeric Control Sp. z o.o.

 • Wrocław

Rozpoczęliśmy działalność w 2015 roku. Zajmujemy się obróbką stali w szerokim zakresie. Zarówno gabarytów dużych jak belki konstrukcyjne i schodowe przez balustrady i barierki jak również dostarczamy elementy z blachy perforowanej (stal czarna lub ocynkowana), a także paneli ze stali nierdzewnej. Wykonujemy również projekty oraz dokumentację projektową niewielkich maszyn i urządzeń przemysłowych. Nasi obecni klienci to np.: Mostostal Siedlce, Tk-Bud, Heraeus Electronite Polska czy Tannen-Paradies GmbH, na terenie Europa środkowa.

QRS -studio architektoniczne i pracownia mebli - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

QRS -studio architektoniczne i pracownia mebli

 • Wrocław

QRS to studio architektoniczne i pracowania mebli. Z zamiłowania do pięknej przestrzeni i wysokiej jakości produktu stworzyliśmy duet, tym samym zapewniając naszym klientom szeroki zakres usług. Ona -architekt z uprawnieniami, On -stolarz pasjonat Oferujemy wykonanie kompleksowych usług projektowych obiektów mieszkalnych i usługowych, włączając w zakres działalności obsługę formalno-prawną, jaki i współpracę z branżami instalacyjnymi i konstrukcyjną. Wykonujemy projekty wnętrz i mebli. W zakresie pracowni mebli oferujemy wykonanie wszelkiego wyposażenia wnętrz na indywidualne zamówienie. Pracujemy w drewnie, sklejce, jak i w innych materiałach meblarskich. Bliska nam jest estetyka nowoczesna i 'vintage'.

AMW Projekt - Projektowanie inżynieryjne Wrocław

AMW Projekt

 • Wrocław

Jesteśmy firmą projektowo-wykonawczą w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Kładziemy duży nacisk na jakość oraz bezpieczeństwo wykonanych przez nas instalacji. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Wykonujemy: - Projekty instalacji elektrycznych w nowo budowanych domach, mieszkaniach, budynkach biurowych, halach produkcyjnych, budynkach użyteczności publicznej itp - Montaż instalacji elektrycznych w nowo budowanych domach, mieszkaniach, budynkach biurowych, halach produkcyjnych, budynkach użyteczności publicznej itp - Wykonanie modernizacji instalacji elektrycznych w mieszkaniach, kamienicach, budynkach biurowych, halach produkcyjnych, budynkach użyteczności publicznej itp - Projekty i montaż inteligentnych

Wysoka Blizanowice Samotwór Karwiany Kiełczówek Ramiszów Szymanów Pruszowice Mokry dwór Komorowice Psary Iwiny Zacharzyce Wrocław Zabrodzie Krzyżanowice Suchy dwór więcej...
Jakich usług potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.