Projektowanie inżynieryjne Gdańsk - Najlepsi w 2021

Najlepsi Projektanci Obiektów Inżynieryjnych w Gdańsku, 2021

60 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Projektowanie inżynieryjne Gdańsk

1. Megarem

Marcin K.

Niniejszym listem referencyjnym potwierdzam, że firma MEGAREM z siedzibą w Gdańsku przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 6a/1 wykonała dla mnie prace związane z wykonaniem suchych tynków, podwieszeniem sufitów, cekolowaniem, malowaniem, wymianą drzwi wewnętrznych oraz położeniem pływającej podłogi. Wszystkie prace były prowadzone z należytą starannością i sumiennością. Wykonane sprawnie i zakończone w terminie. Przez cały okres prac mogłam liczyć na fachowe doradztwo z ich strony. Bez obaw mogę polecić firmę MEGAREM jako rzetelnego, profesjonalnego i godnego zaufania wykonawcę.

Stabilizator Fundamenty Sp. z o.o. - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk
Magdalena K.

Szanowni Państwo, Zapraszamy Państwa do podjęcia współpracy na realizowanych przez Państwo inwestycjach. Specjalizujemy się robotach związane z pogrążaniem oraz wyciąganiem ścianek szczelnych, rur stalowych oraz innych profili stalowych z lądu i z wody . Posiadamy specjalistyczny sprzęt do pogrążania i wyrywania grodzic, rur i profili stalowych 1. Wibromłot PVE 2316VM 2. Wibromłot ABI ZR 400 GL 3. Wibromłot TUNKERS HVB oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników (inżynierowie oraz brygady kafarowe). STABILIZATOR FUNDAMENTY Sp. z o.o. bierze udział przy budowie i przebudowie licznych obiektów mieszkaniowych, drogowych, mostowych oraz hydrotechnicznych morskich i śródlądowych. Bazując na własnych rozwiązaniach technicznych, wykorzystując zdobyte doświadczenie możemy zagwarantować wysoką jakość usług, profesjonalne podejście do zagadnień geotechnicznych. STABILIZATOR FUNDAMENTY Sp. z o.o w celu optymalizacji oferowanych rozwiązań technicznych wykorzystuje własny dział projektowy, co pozwala na kompleksową obsługę Państwa inwestycji . Doświadczenie zawodowe naszej kadry pozwala nam na podjęcie nawet najbardziej skomplikowanych zadań, przy zachowaniu odpowiedniej jakości usług i atrakcyjnych cen. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym umożliwiającym wykonywanie robót geotechnicznych następujących technologiach:  Pale CFA (Continuous Flight Auger) o średnicy do 1200mm i długości do 24m;  Pale przemieszczeniowe SDP (Soil Displacement Piles) o średnicy do 600mm i długości do 24m;  Kolumny przemieszczeniowe CMC (Controled Modulus Column) o średnicy do 600mm i długości do 24m;  Kolumny DSM (Deep Soil Mixing) o średnicy do 1000mm i długości do 24m;  Palisady z pali CFA i kolumn DSM – wspornikowe oraz kotwione;  Stalowe ścianki szczelne – wspornikowe oraz kotwione;  Mikropale samowiercące;  Kotwy i gwoździe gruntowe;  Niskociśnieniowe iniekcje manszetowe; Zakres usług świadczonych przez STABILIZATOR FUNDAMENTY Sp. z o.o. jest stale poszerzany. Z pełną ofertą mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej: http://www.stabilizator.com.pl/ W celu podjęcia współpracy prosimy o kontakt: e-mail: damian.smulski@stabilizator.com.pl

Więcej profesjonalistów

Marta S.

Niestety nie prowadzę jeszcze działalności gospodarczej, próbuję wejść na rynek :) Obszar działania jest praktycznie nieograniczony. Obsługuję każdy rodzaj klientów, od najprostszych inwestycji, po duże projekty,

BIURO PROJEKTOWE JERZY SEROKA - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk
Oksana M.

Czlowiek godny zaufania. Wspolpracowalam z tym panem przez rok na odleglosc, poniewaz mieszkam za granica. Rzetelny, skrupulatny i jego wiedza oraz orientacja w biezacych zmianach przepisow nieocenione. Z czystym sumieniem polecam Biuro Projektowe pana Jerzego.

IMPACT Sp. z o.o. - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk
Tt Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami

Kompetentni szybcy w działaniu i słowni. Szybko uzyskałem ofertę zaraz praktycznie po kontakcie. Skontaktowałem się telefonicznie i ustaliłem cenę oraz termin realizacji. Wykonawca pojawił się w umówionym terminie o uzgodnionej godzinie. Nie było żadnych problemów.

Biuro Inżynierskie PROBUD - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk
Paweł M.

Szanowni Państwo, Oferta Biura Inżynierskiego PROBUD obejmuje: - projektowanie (projekty budowlane, projekty remontów, przebudów, opinie techniczne w zakresie konstrukcyjno-budowlanym) - nadzorowanie robót budowlanych w tym specjalistycznych (pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego, nadzór nad pracami specjalistycznymi: spawalniczymi zgodnie z normą PN-EN 970 ( Certyfikat Kompetencji Personelu Badań Nieniszczących Połączeń Spawanych VT2 wydany przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach) i antykorozyjnymi zgodnie z PN-EN ISO 12944-7 (ukończony kurs II stopnia IBDiM w zakresie projektowania i nadzorowania nad wykonywaniem zabezpieczeń antykorozyjnych na konstrukcjach stalowych)) - badania termowizyjne obiektów budowlanych - kosztorysowanie (wykonywanie kosztorysów inwestorskich, kosztorysów powykonawczych, określanie zakresów prac remontowych, wycena prac remontowych i inwestycyjnych) - wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków - wykonywanie okresowych przeglądów obiektów budowlanych (budynki mieszkalne, budynki biurowe, budynki magazynowe, inne obiekty kubaturowe, place zabaw, konstrukcje wysokościowe: wieże, kominy, maszty) - przeglądy i oceny stanu konstrukcji budowlanych wymagające zastosowania technik alpinistycznych zapraszam do współpracy

Pracownia Projektowa Marta Szlachta - Projektowanie inżynieryjne 80-425 Gdańsk
Hubert Ł.

Kompleksowy projekt budowlany domu jednorodzinnego z wnętrzem, bardzo dobry kontakt, projekt w 150% zgodny z oczekiwaniami w aktualnych trendach. Szczerze Polecam!

Dołącz do naszych Projektantów Obiektów Inżynieryjnych w Gdańsku

Działasz na rynku jako Projektant Obiektów Inżynieryjnych i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Ziółkowska Studio - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk
Szymon B.

Działam na terenie: -województwo pomorskie: Trójmiasto i okolice -województwo zachodniopomorskie: Sławno i okolice Zakres działalności pracowni obejmuje: - opracowywanie dokumentacji Projektu Budowlanego wraz z wszelkimi niezbędnymi pozwoleniami i uzgodnieniami niezbędnymi do uzyskania pozwolenia na budowę - wykonywanie projektów koncepcyjnych - projektowanie wnętrz mieszkalnych i komercyjnych - adaptacje projektów typowych - obsługa administracyjna procesów projektowych - sporządzanie przedmiarów robót, kosztorysów inwestorskich, specyfikacji technicznych - nadzór autorski podczas trwania budowy - pomoc przy uzyskiwaniu Decyzji o Warunkach Zabudowy - sporządzanie inwentaryzacji architektoniczno-budowlanych

Syscom Service Sp. z o.o. - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk
Biuro Rachunkowe AS Angelika Szymańska

Jak najbardziej mogę polecić firmę ze względu na fachowość i doradztwo. Indywidualne podejście do tematu mojej instalacji przez co została ona dobrana idealnie na moje potrzeby. Dzięki jakości instalacji i technicznej wiedzy handlowca jestem bardzo zadowolona.

Pracownia architektoniczna 3m - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk
Piotr K.

-projektowanie architektoniczno-budowlane do pozwolenia na budowę i do zgłoszenia, -projekty termomodernizacji budynków istniejących wraz z audytem energetycznym -inwentaryzacje architektoniczne -adaptacje projektów gotowych

Usługi Projektowo-Wykonawcze Proj-North Sp. z o.o. - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk
Daniel W.

Usługa wykonana fachowo. Polecam

INVESTAR

 • Gdańsk
Ewelina W.

Rozpoczęliśmy działalność w 2000 roku. Nasza specjalność to projektowanie wielobranżowe budynków mieszkalnych jednorodzinnych, mieszkaniowych wielorodzinnych, biurowych, użyteczności publicznej, obiektów sportowych oraz przemysłowych. Projekty renowacji obiektów zabytkowych, na terenie pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie.

Porównanie cen i kosztów w Gdańsku

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu projektowania inżynieryjnego hali produkcyjnej, magazynu lub innego obiektu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Gdańsku? Złóż zapytanie, a Inżynierowie Budowlani z Gdańska sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakich usług potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
KM Design Sp. z o.o. - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk

KM Design Sp. z o.o.

 • Gdańsk
Marek S.

Firma rzetelna. Bardzo dobry kontakt z panią Katarzyną. Projekt został wykonany w ustalonym terminie. Doradztwo w bardzo szerokim zakresie. Otrzymałem wiele cennych uwag i sugestii, od aranżacji pomieszczeń, poprzez dobór materiałów, na systemach elektronicznych kończąc.

WisKon - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk

WisKon

 • Gdańsk

Projektujemy i doradzamy w dziedzinie dróg. Proponujemy przygotowanie inwestycji takich jak drogi, parkingi, place, zjazdy, chodniki, ścieżki rowerowe.

KAMEO Biuro Projektowe

 • Gdańsk

Działamy w branży od 2015 roku. Nasza specjalność to konstrukcje budynków jedno i wielorodzinnych, konstrukcje obiektów przemysłowych i inwentarskich, na terenie Gdańsk , Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański. Pracujemy w zespole doświadczonych inżynierów, dbających o jakość i terminowość przekazywanej dokumentacji. Zapraszamy do współpracy!

Maciej Łubiński STRUCTURES

 • Gdańsk

CIVPRO

 • Gdańsk

PIKKSEL - Marek Sałaciński - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk

PIKKSEL - Marek Sałaciński

 • Gdańsk

Dostępne u nas usługi to wykonawstwo. Rozpoczęliśmy działalność od 2017. Nasz obszar działania to województwo pomorskie. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

Daria Kowalczuk

 • Gdańsk

Działamy w branży od 2018 roku. Nasza specjalność to projekty tymczasowej, stałej organizacji ruchu, projekty zieleni, na terenie Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kosakowo.

Grabowski Sp. z o.o.

 • Gdańsk

PPW "ARTUS" - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk

PPW "ARTUS"

 • Gdańsk

Firma ARTUS powstała w 1991 roku. Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem i wdrażaniem inwestycji w zakresie instalacji sanitarnych na terenie kraju i za granicą, ze szczególnym uwzględnieniem Polski północnej. Długoletnia działalność w branży sanitarnej i zdobyte doświadczenie gwarantują zastosowanie optymalnych rozwiązań w projektowanych instalacjach. Uczestnictwo w bieżących szkoleniach i konferencjach pozwala na stosowanie najnowszych rozwiązań technicznych energooszczędnych i ekologicznych.

MC Studio Maciej Ciepliński - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk

MC Studio Maciej Ciepliński

 • Gdańsk

Projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych; adaptacje domów typowych na działce; projekty wnętrz i aranżacje; remonty, przebudowy, rozbudowy oraz nadbudowy; koncepcje i wizualizacje; termomodernizacje i projekty zmiany kolorystyki elewacji; inwentaryzacje; porady formalno-prawne (uzyskanie warunków zabudowy i pozwolenia na budowę, ocena możliwości zabudowy działki przed zakupem na cele budowlane, pomoc w uzyskaniu niezbędnych uzgodnień); pensjonaty i domy wczasowe; zimowe ogrody i altany; nadzory budowlane; odbiory mieszkań i kontrola postępów prac u dewelopera;

Opinie i porady Inżynierów Budowlanych

Jeśli interesują Cię opinie na temat projektów obiektów inżynieryjnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Gdańska. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług inżynieryjnych i materiałów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

GEOMAN Usługi Geodezyjne Łukasz Kucharski

 • Gdańsk

Wykonujemy usługi geodezyjne głównie na terenie województwa pomorskiego głównie Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Kolbudy, powiat gdański i kartuski. Do zakresu wykonywanych prac należą przede wszystkim: - mapy do celów projektowych - pomiary powykonawcze budynków, sieci, przyłączy - tyczenia obiektów - geodezyjna obsługa inwestycji - pomiary kontrolne - pomiary i obliczenia powierzchni - wznowienia granic - podziały nieruchomości Jeżeli potrzebujecie geodety do innych czynności niewymienionych powyżej prosimy o kontakt a geodeta postara się pomóc.

Pracownia Projektowa IMW - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk

Pracownia Projektowa IMW

 • Gdańsk

Posiadamy 15-letnie doświadczenie w branży. Pracownia IMW istnieje od 2011 roku. Oferta Pracowni IMW to projektowanie architektury i wnętrza, holistyczne spojrzenie na temat budowy, przebudowy, rozbudowy czy nadbudowy budynku. Projekt poprawy funkcjonalności to nisza, w której się specjalizujemy. Współpracujemy z doświadczonymi projektantami branżowymi, wykonawcami, producentami mebli. Oferta Pracowni Projektowej IMW - Architektura i Wnętrza: - kompleksowy projekt budowlany z aranżacją wnętrz, - projekty budowlane do pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót budowlanych w urzędzie / u konserwatora zabytków, - rozbudowy / przebudowy / nadbudowy / adaptacje poddaszy / zmiany sposobu użytkowania, - docieplenia budynków wraz z

KONSTRUKCJE BUDOWLANE - mgr inż. Krzysztof Goliński

 • Gdańsk

W ramach działalności gospodarczej wykonywanej na podstawie wpisu do prowadzonej przez Prezydenta Miasta Gdańska ewidencji działalności gospodarczej pod nr ew. 56601 z dnia 31.03.1995 oferuję swoją współpracę przy sporządzaniu projektów budowlanych - część konstrukcyjna (projekty budowlane, projekty wykonawcze, orzeczenia techniczne). Posiadam uprawnienia do sporządzania projektów w zakresie rozwiązań konstrukcyjno-budowlanych budynków oraz innych budowli bez ograniczeń. W czasie dotychczasowej kariery zawodowej najczęściej współpracowałem przy projektowaniu różnorodnych obiektów budowlanych w portach. Projektuję budowle o konstrukcji żelbetowej (silosy, zasobnie, place składowe, zbiorniki podziemne itd.) jak i o konstrukcji stalowej

PRO-CYN - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk

PRO-CYN

 • Gdańsk

Biuro PRO-CYN świadczy usługi inżynieryjne w zakresie budownictwa lądowego. Specjalizujemy się w projektowaniu konstrukcji obiektów budownictwa przemysłowego na terenie całego kraju. Dla mniejszych obiektów położonych w Trójmieście oraz okolicach w promieniu 50km wykonujemy nadzór budowlany oraz świadectwa charakterystyki energetycznej.

Andrzej Kuryłowicz Project

 • Gdańsk

Od 2013 roku jestem na rynku branży budowlanej. Działam w specjalności konstrukcyjnej i drogowej, realizując projekty budowlane w oparciu o obowiązujące ustawy i normy budowlane. Zlecenia realizuje na terenie województwa mazowieckiego i pomorskiego. Jeżeli planujesz inwestycję, z chęcią udzielę informacji. Zapraszam do kontaktu.

Alex T.Great - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk

Alex T.Great

 • Gdańsk

Wspieramy Naszych Klientów swoim doświadczeniem i wiedzą gwarantując rzetelność działania. Znamy procedury bankowe, znamy ich oferty, znamy zarówno ograniczenia, jak i możliwości wynikające ze współpracy z poszczególnymi bankami. Alex T. Great Sp. z o.o. zarejestrowano w Sądzie w Gdańsku 19.07.2007 roku i od 12.2007 Firma rozpoczęła współpracę z Partnerami zewnętrznymi. Alex T. Great Doradcy finansowi rozpoczęła czynności operacyjne i sprzedażowe w 01.2008. Działalność doradców Alex T. Great jest skoncentrowana na doborze najatrakcyjniejszej ofert kredytowych i innych pochodnych produktów finansowych. O sukcesie naszej firmy decydują ludzie. Szukamy więc wykwalifikowanych współpracowników, osób z doświadczeniem w sprzedaży usług

Tom-Stal Sp. z o.o. - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk

Tom-Stal Sp. z o.o.

 • Gdańsk

Tomstal sp. z o.o. to firma zajmująca się produkcją krat pomostowych ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej. Oprócz krat pomostowych produkujemy także, stalowe stopnie schodowe oraz mocowania krat. Wykonujemy kraty o dowolnych kształtach i wymiarach, na podstawie wcześniej dostarczonego projektu. Nasze produkty wykonywane są w dwojaki sposób: za pomocą technologi zgrzewania oraz prasowania. W naszej ofercie znajdują się także kraty pomostowe Mostostal i firmy Wema. Naszym klientom oferujemy pełne wsparcie w postaci fachowego doradztwa przy ustalaniu obciążenia, układu krat oraz przy tworzeniu dokumentacji technicznej.

ArchiCrew

 • Gdańsk

Jestem Architektem i Konstruktorem, absolwentem dwóch wydziałów Politechniki Gdańskiej. Wykonuję kompleksowo wielobranżowe projekty budynków i obiektów kubaturowych w tym: domów, budynków usługowych i przemysłowych z zagospodarowaniem terenu oraz z niezbędnymi uzgodnieniami. Zapraszam do kontaktu.

Gama Projekt "Arkadiusz Wierzbicki"

 • Gdańsk

Moja firma zajmuje się głównie telekomunikacją radiową. Wykonuję projekty technologiczne stacji bazowych oraz projekty radiowe instalacji wewnętrznych GSM/UMTS. Posiadam uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności telekomunikacyjnej. Podejmę się wykonania projektów w zakresie telekomunikacji przewodowej i bezprzewodowej. Mogę prowadzić prace budowlane, współpracuję z ekipami monterów. Zajmuje się również poprawą zasięgu GSM/UMTS w budynkach. Współpracuję z Operatorami telefonii komórkowej - dzięki czemu mam możliwość legalizacji instalacji repeaterowych.

Daniel Pełka - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk

Daniel Pełka

 • Gdańsk

Świadczymy usługi od 2019. Nasza specjalność to spawanie, cięcie plazmowe. Działamy na terenie Gdańska. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Uniinwest

 • Gdańsk

Przyłącza Wodociągowe, Kanalizacyjne, Przyłącza Gazowe, Instalacje Sanitarne, Instalacje wewnętrzne, CO, Kotłownie, Wentylacja, Klimatyzacja, Rekuperacja, Fotowoltaika, Pompy Ciepła, Solary, Przyłącza ciepłownicze, Ciepłociągi

ITOdesign - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk

ITOdesign

 • Gdańsk

Marzenia się spełniają i masz już swój własny dom, wypadałoby teraz jakoś zaprojektować jego wnętrze, niestety samodzielnie nie jesteś w stanie tego zrobić! Pozwól że zrobią to za ciebie doświadczeni profesjonaliści, którzy działają na rynku już od dawna. Zamów ekipę z http://itodesign.pl i ciesz się swoim pięknym wnętrzem!

ELPAKT - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk

ELPAKT

 • Gdańsk

Wykonujemy projekty branży elektroenergetycznych w zakresie obiektów kubaturowych i liniowych w zakresie napięć nn i Sn. Specjalizacja w przemyśle portowym, magazynowym obiekty użyteczności publicznej, instalacje Ex, oświetlenie drogowe, stacje transformatorowe, ogrzewanie elektryczne itd. Uprawnienia budowlane w zakresie projektowania oraz prowadzenia robót budowlanych. Uprawnienia SEP w zakresie nn i Sn.

Drejza Design ;pracownia architektury Bartłomiej Drejza - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk

Drejza Design ;pracownia architektury Bartłomiej Drejza

 • Gdańsk

Architektura, projekty wielobranżowe, projekty budowlane z pozwoleniem na budowę, projekty wykonawcze, termomodernizacje, inwentaryzacje, wizualizacje

SCE PROJEKT - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk

SCE PROJEKT

 • Gdańsk

Opracowujemy dokument audytu energetycznego na potrzeby uzyskania premii termomodernizacyjnej; sporządzamy świadectwa charakterystyki energetycznej. Obszar działania to woj. mazowiecki oraz woj. pomorskie.

Przedsiębiorstwo Budowlano-Inwestycyjne Rezydent Sp.z o.o.

 • Gdańsk

Poszukujemy firmy do przewozu kostki granitowej ze Strzegomia do Myszyńca

D.SIGN STUDIO

 • Gdańsk

Michał Rościszewski

 • Gdańsk

Nasza działalność rozpoczęła się w 2015 roku. Nasza specjalność to instalacje sanitarne, wentylacja, modelowanie Revit, koordynacja instalacji, na terenie Gdańsk.

Projektowanie sanitarne

 • Gdańsk

Przemysław Sawicki

 • Gdańsk

Rozpoczęliśmy działalność w 2010 roku. Nasza specjalność to konstrukcje inżynierskie, projekty budowlane i wykonawcze. Stal, żelbet, na terenie Cała polska, Warszawa, Kraków, Gdańsk.

Paweł Buczek

 • Gdańsk

ARTCON Artur Filipczyński

 • Gdańsk

LLENTABHALLEN

 • Gdańsk

Mateusz Bistroń

 • Gdańsk

Paweł Stanisławski

 • Gdańsk

Izopanel

 • Gdańsk

Nasz zakres działania to produkcja płyty warstwowej. Rozpoczęliśmy działalność od 2018. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to cały kraj. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

FP PROSPER - Projektowanie inżynieryjne Gdańsk

FP PROSPER

 • Gdańsk

Projektujemy i wyposażamy kuchnie: restauracji, barów, hoteli i stołówek w urządzenia, meble i wyposażenie kuchenne. Serwisujemy zamontowane urządzenia.

KD KOZIKOWSKI DESIGN

 • Gdańsk

Www.kozikowski.pl Pracownia we własnym zakresie i przy pomocy stale współpracującej kadry specjalistów wykonuje kompleksową dokumentację projektową.

Leźno Gdańsk Jankowo gdańskie Nowy świat Czaple Kowale Borkowo Otomin więcej...
Jakich usług potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.