Projektowanie inżynieryjne Gdańsk - Najlepsi w 2022

Najlepsi Projektanci Obiektów Inżynieryjnych w Gdańsku, 2022

211 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Projektowanie inżynieryjne Gdańsk - Ranking Najlepsi 2022

Już 211 Projektantów Obiektów Inżynieryjnych z Gdańska złożyło 7962 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie projektanta obiektów inżynieryjnych może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Projektantów Obiektów Inżynieryjnych w 2022 r. z Gdańska.

Projektowanie inżynieryjne Gdańsk
Iwona F.

Bardzo szybki kontakt. Fachowe doradztwo na najwyższym poziomie. Prowadzenie sprawy od początku do końca, Polecam

5.0 (7 opinii)
Therm-vent Engineering

Profesjonalne podejście do sprawy. Zespół bardzo pomocny z dużą wiedza i wyobraźnią. Bardzo polecam!!

5.0 (4 opinie)

Więcej Projektantów Obiektów Inżynieryjnych z Gdańska

Magdalena K.

Szanowni Państwo, Zapraszamy Państwa do podjęcia współpracy na realizowanych przez Państwo inwestycjach. Specjalizujemy się robotach związane z pogrążaniem oraz wyciąganiem ścianek szczelnych, rur stalowych oraz innych profili stalowych z lądu i z wody . Posiadamy specjalistyczny sprzęt do pogrążania i wyrywania grodzic, rur i profili stalowych 1. Wibromłot PVE 2316VM 2. Wibromłot ABI ZR 400 GL 3. Wibromłot TUNKERS HVB oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników (inżynierowie oraz brygady kafarowe). STABILIZATOR FUNDAMENTY Sp. z o.o. bierze udział przy budowie i przebudowie licznych obiektów mieszkaniowych, drogowych, mostowych oraz hydrotechnicznych morskich i śródlądowych. Bazując na własnych rozwiązaniach technicznych, wykorzystując zdobyte doświadczenie możemy zagwarantować wysoką jakość usług, profesjonalne podejście do zagadnień geotechnicznych. STABILIZATOR FUNDAMENTY Sp. z o.o w celu optymalizacji oferowanych rozwiązań technicznych wykorzystuje własny dział projektowy, co pozwala na kompleksową obsługę Państwa inwestycji . Doświadczenie zawodowe naszej kadry pozwala nam na podjęcie nawet najbardziej skomplikowanych zadań, przy zachowaniu odpowiedniej jakości usług i atrakcyjnych cen. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym umożliwiającym wykonywanie robót geotechnicznych następujących technologiach:  Pale CFA (Continuous Flight Auger) o średnicy do 1200mm i długości do 24m;  Pale przemieszczeniowe SDP (Soil Displacement Piles) o średnicy do 600mm i długości do 24m;  Kolumny przemieszczeniowe CMC (Controled Modulus Column) o średnicy do 600mm i długości do 24m;  Kolumny DSM (Deep Soil Mixing) o średnicy do 1000mm i długości do 24m;  Palisady z pali CFA i kolumn DSM – wspornikowe oraz kotwione;  Stalowe ścianki szczelne – wspornikowe oraz kotwione;  Mikropale samowiercące;  Kotwy i gwoździe gruntowe;  Niskociśnieniowe iniekcje manszetowe; Zakres usług świadczonych przez STABILIZATOR FUNDAMENTY Sp. z o.o. jest stale poszerzany. Z pełną ofertą mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej: http://www.stabilizator.com.pl/ W celu podjęcia współpracy prosimy o kontakt: e-mail: damian.smulski@stabilizator.com.pl

5.0 (1 opinia)
Jerzy C.

Firma zaprojektowała budynki produkcyjne oraz budynek biurowy. Projekty zostały wykonane terminowo i rzetelnie.

5.0 (22 opinie)
Hubert Ł.

Kompleksowy projekt budowlany domu jednorodzinnego z wnętrzem, bardzo dobry kontakt, projekt w 150% zgodny z oczekiwaniami w aktualnych trendach. Szczerze Polecam!

5.0 (5 opinii)
Malgorzata W.

Jestem zadowolona ze współpracy z Pracownią Abramski-Żurek przy projektowaniu mojego domu. Pani Maria nie narzuca swoich wizji, ale podpowiada i stara się zainspirować pomysłami, projekt profesjonalny, znakomita współpraca przy realizacji. Polecam, świetna pracownia.

5.0 (4 opinie)
Nie Podano

Bardzo dobra współpraca, szybka realizacja w konkurencyjnej cenie. Gorąco polecam!

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Projektantów Obiektów Inżynieryjnych w Gdańsku

Działasz na rynku jako Projektant Obiektów Inżynieryjnych i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Paweł M.

Szanowni Państwo, Oferta Biura Inżynierskiego PROBUD obejmuje: - projektowanie (projekty budowlane, projekty remontów, przebudów, opinie techniczne w zakresie konstrukcyjno-budowlanym), - nadzorowanie robót budowlanych w tym specjalistycznych (pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego, nadzór nad pracami specjalistycznymi: spawalniczymi zgodnie z normą PN-EN 970 (Certyfikat Kompetencji Personelu Badań Nieniszczących Połączeń Spawanych VT2 wydany przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach) i antykorozyjnymi zgodnie z PN-EN ISO 12944-7 (ukończony kurs II stopnia IBDiM w zakresie projektowania i nadzorowania nad wykonywaniem zabezpieczeń antykorozyjnych na konstrukcjach stalowych)), - badania termowizyjne obiektów budowlanych, - kosztorysowanie (wykonywanie kosztorysów inwestorskich, kosztorysów powykonawczych, określanie zakresów prac remontowych, wycena prac remontowych i inwestycyjnych), - wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków, - wykonywanie okresowych przeglądów obiektów budowlanych (budynki mieszkalne, budynki biurowe, budynki magazynowe, inne obiekty kubaturowe, place zabaw, konstrukcje wysokościowe: wieże, kominy, maszty), - przeglądy i oceny stanu konstrukcji budowlanych wymagające zastosowania technik alpinistycznych, Zapraszam do współpracy!

5.0 (1 opinia)

INVESTAR

 • Gdańsk
Ewelina W.

Rozpoczęliśmy działalność w 2000 roku. Nasza specjalność to projektowanie wielobranżowe budynków mieszkalnych jednorodzinnych, mieszkaniowych wielorodzinnych, biurowych, użyteczności publicznej, obiektów sportowych oraz przemysłowych. Projekty renowacji obiektów zabytkowych, na terenie pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie.

5.0 (3 opinie)
Marek S.

Firma rzetelna. Bardzo dobry kontakt z panią Katarzyną. Projekt został wykonany w ustalonym terminie. Doradztwo w bardzo szerokim zakresie. Otrzymałem wiele cennych uwag i sugestii, od aranżacji pomieszczeń, poprzez dobór materiałów, na systemach elektronicznych kończąc.

5.0 (5 opinii)
Marta S.

Niestety nie prowadzę jeszcze działalności gospodarczej, próbuję wejść na rynek :) Obszar działania jest praktycznie nieograniczony. Obsługuję każdy rodzaj klientów, od najprostszych inwestycji, po duże projekty,

5.0 (4 opinie)
Katarzyna P.

Ciepła, profesjonalna współpraca. Zaczęłyśmy od szukania moich potrzeb, a nie gotowego pomysłu, dziś wchodząc do wyremontowanej łazienki wiem, że projekt powstał zgodnie z moimi potrzebami. Podczas współpracy mogłam liczyć na profesjonalne plany co doceniła również ekipa remontowa. Zaoszczędziłam sporo czasu korzystając ze wskazówek dot. zakupów online w sprawdzonych sklepach, w których kupiłam potrzebne wyposażenie - ładne i w super cenie, dobrane pod mój projekt. Polecam współpracę z Panią Joanną, bo wspólnie można osiągnąć wymarzoną przestrzeń i cieszyć się nią przez długie lata.

5.0 (3 opinie)

Porównanie cen i kosztów w Gdańsku

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu projektowania inżynieryjnego hali produkcyjnej, magazynu lub innego obiektu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Gdańsku? Złóż zapytanie, a Inżynierowie Budowlani z Gdańska sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

MDRemont

 • Gdańsk
Renata J.

Zamówiłam wizualizację wraz z wykończeniem mieszkania. Współpraca przebiegła szybko i sprawnie, jestem mega zadowolona. Polecam :)

5.0 (1 opinia)

DAN-REX

 • Gdańsk
Aleksandra A.

Firma podjęła się rozbiórki domu z piwnicą. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Danielem i jego ekipą. Bardzo sympatyczni ludzie, pomocni na każdym etapie, profesjonalnie i uczciwie! Co nie jest tak oczywiste w tej branży i w tych czasach. Nasze uznanie i podziękowania, jeszcze nie raz skorzystamy z usług tej firmy i z czystym sumieniem polecamy!

5.0 (4 opinie)

Monika Wierzba-Krygiel Architektura i Wnętrza

 • Gdańsk
Works Project

Miałem możliwość współpracy z Panią Moniką dwa razy. Zawsze byłem bardzo zadowolony, szybko oddany projekt do realizacji, sprytne i bardzo nietuzinkowe podejście do każdego projektu. Dużo ciekawych i budżetowych rozwiązań, a do tego zawsze uśmiech od ucha do ucha, to właśnie Pani Monika.

5.0 (2 opinie)

Nord Architekci sp. z o.o.

 • Gdańsk
Wiktor R.

Choć (w odróżnieniu od większości inwestorów) uparłem się żeby sam walczyć o wszystkie papiery, zgody i pozwolenia to bez Pani Violi by się to nie udało. Pomogła, doradziła, zaadaptowała projekt i dostarczyła wkład do wszystkich wniosków. Potem jeszcze długa batalia z urzędem ale jeśli w Bielkowie (z bardzo wymagającym MPZP) udało się otrzymać pozwolenie to wszędzie się uda. Polecam współpracę.

5.0 (2 opinie)

Ziółkowska Studio

 • Gdańsk
Szymon B.

Działam na terenie: -województwo pomorskie: Trójmiasto i okolice -województwo zachodniopomorskie: Sławno i okolice Zakres działalności pracowni obejmuje: - opracowywanie dokumentacji Projektu Budowlanego wraz z wszelkimi niezbędnymi pozwoleniami i uzgodnieniami niezbędnymi do uzyskania pozwolenia na budowę - wykonywanie projektów koncepcyjnych - projektowanie wnętrz mieszkalnych i komercyjnych - adaptacje projektów typowych - obsługa administracyjna procesów projektowych - sporządzanie przedmiarów robót, kosztorysów inwestorskich, specyfikacji technicznych - nadzór autorski podczas trwania budowy - pomoc przy uzyskiwaniu Decyzji o Warunkach Zabudowy - sporządzanie inwentaryzacji architektoniczno-budowlanych

5.0 (2 opinie)

Doradztwo Konstrukcyjno Budowlane

 • Gdańsk
Kamil N.

Polecam, wszystko ok, nadzór kierownika budowy domu jednorodzinnego. Organizacja materiałów i firm wykonawczych.

5.0 (2 opinie)

Pracownia architektoniczna 3m

 • Gdańsk
Piotr K.

-projektowanie architektoniczno-budowlane od pozwolenia na budowę i do zgłoszenia, -projekty termomodernizacji budynków istniejących wraz z audytem energetycznym -inwentaryzacje architektoniczne -adaptacje projektów gotowych

5.0 (1 opinia)

PRACOWNIA PROJEKTOWA ADAM DAGIL

 • Gdańsk
Klaudia Z.

Projekt przyłącza wykonany szybko i bezproblemowo, polecam Pana Adama z całego serca.

5.0 (1 opinia)

Usługi Projektowo-Wykonawcze Proj-North Sp. z o.o.

 • Gdańsk
Daniel W.

Usługa wykonana fachowo. Polecam

5.0 (1 opinia)

DACHGUT Marcin Gutowski

 • Gdańsk
Adam N.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i montażu prefabrykowanych konstrukcji dachowych w technologii MiTek - wiązary z litego drewna łączone płytkami kolczastymi. Technologia posiada szereg zalet i korzyści, gwarantuje jakość i bezpieczeństwo oraz pozwala obniżyć koszty budowy. Więcej o technologii na stronie: www.mitek.pl Nasze 15-letnie doświadczenie w tej dziedzinie zapewni Państwu pewny dach nad głową, profesjonalizm od projektu po montaż oraz wskażemy oszczędności, nawet już na etapie wykonywania fundamentów. Drugą naszą specjalizacją są prefabrykowane domy w systemie szkieletowym. Sami wykonujemy projekty wykonawcze konstrukcji które zapewniają nam prawidłowy przebieg prefabrykacji w zakładzie produkcyjnym i montaż na budowie. Montaż prefabrykowanych elementów konstrukcyjnych domu trwa zaledwie 1-2 dni. Do budowy stosujemy wyłącznie certyfikowaną tarcicę klasy C24, suszoną komorowo i struganą czterostronnie. Nasz system prefabrykacji oraz stosowane materiały zapewniają znakomitą jakość, bezpieczeństwo, znacznie skrócą czas trwania budowy oraz pozwolą na ograniczenie kosztów budowy wymarzonego domu. Nasz obszar działania to województwo pomorskie oraz województwa ościenne. Zapraszam do współpracy. Marcin Gutowski

5.0 (2 opinie)

Opinie i porady Inżynierów Budowlanych

Jeśli interesują Cię opinie na temat projektów obiektów inżynieryjnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Gdańska. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług inżynieryjnych i materiałów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

WITTWÓRNIA ARCHITEKTURY I FOTOGRAFII Robert Witt

 • Gdańsk
Magda S.

WITTWÓRNIA to firma założona w czerwcu 2013 r. w Gdańsku. Właścicielem jest architekt i fotograf Robert Witt. Profil działalności firmy stanowi naturalną kontynuację wcześniejszej pracy właściciela w oparciu o zdobytą wiedzę oraz doświadczenie, w branży architektonicznej od 1997 r., w fotografii od 2005 r. Firma powstała z nieposkromionej pasji kreacji czasoprzestrzeni. Współpracujemy z przedstawicielami wielu branż, w swojej pracy stawiamy na kompleksowość obsługi klientów, kreatywność oraz najwyższą jakość. Zajmujemy się tworzeniem przestrzeni materialnej – ARCHITEKTURĄ oraz zatrzymywaniem zdarzeń i czasu w tej przestrzeni – FOTOGRAFIĄ. Naszym głównym celem jest ucieczka od wszechogarniąjącej bylejakości. Bliski nam lokalny żywioł nie pozwala na inne podejście, morze gardzi prowizorką, nie znosi tandety oraz nie wybacza braku wrażliwości i wyobraźni. ARCHITEKTURA w naszym pojęciu to przestrzeń tworzona w sposób przyjazny człowiekowi. Powstała w bliskości z naturą przy wykorzystaniu wszelkich dostępnych zdobyczy cywilizacji. Nie postrzegamy architektury jak moderniści z początku XX wieku. Nie stanowi ona formy maszyny, ma ona jedynie istnieć dzięki maszynom. Uwielbiamy nowe, cenimy stare. Szanujemy artyzm epokowych budowniczych, kontekst kulturowy i przyrodniczy, idziemy jednak z duchem czasów, w których żyjemy. Przywracamy stare obiekty do życia w nowoczesnym stylu w najlepszym rozumieniu tego słowa, tworzymy również nowe, za każdym razem z szacunkiem dla otoczenia, potrzeb klientów jednak z naszym odciskiem palca. FOTOGRAFIA jest dla nas szansą na zamknięcie przestrzeni i zdarzeń w ulotnej chwili. Jest metodą na przekazanie świata w oryginalny i nieszablonowy sposób. W fotografii odnajdujemy coś więcej, niż tylko dokument, coś więcej niż zapis rzeczywistości. Fotografia to wizualna kreacja w poszukiwaniu piękna. Kiedyś ludzie obawiali się zdjęć z obawy przed kradzieżą duszy, my odnajdujemy zakamarki tej duszy i pokazujemy ją światu. Znamy się na kreacji oraz prezentacji przestrzeni, z racji spojrzenia architektonicznego poruszamy się po jej wymiarach niezwykle swobodnie. ARCHITEKTURA ZAKRES USŁUG -doradztwo techniczne (materiały budowlane, technologie budowlane) -doradztwo inwestycyjne (wybór terenu pod inwestycję, wybór lokalu, prawo budowlane) -analizy chłonności terenu pod inwestycję -analizy wykonalności inwestycji -analizy przestrzenne -analizy nasłonecznienia oraz zacieniania -inwentaryzacje architektoniczne z dokumentacją fotograficzną -projekty koncepcyjne obiektów kubaturowych wraz z ich lokalizacją na działce budowlanej -projekty koncepcyjne aranżacji wnętrz -projekty budowlane wielobranżowe obiektów kubaturowych -projekty budowlane wielobranżowe zagospodarowania terenu -projekty budowlane wnętrz -projekty wykonawcze wielobranżowe obiektów kubaturowych -projekty wykonawcze wielobranżowe zagospodarowania terenu -projekty wykonawcze aranżacji wnętrz -wizualizacje architektoniczne -nadzory autorskie -przygotowanie programu oraz prowadzenie kursu lub szkolenia z obsługi specjalistycznego oprogramowania Autodesk Revit FOTOGRAFIA ZAKRES USŁUG -fotografia obiektów architektonicznych oraz inżynierskich -fotografia wnętrz -fotoreportaże z imprez rodzinnych oraz firmowych -sesje fotograficzne w plenerze -sesje fotograficzne w zakresie mody lub beauty/glamour w plenerze lub studio -sesje fotografii portretowej studyjnej lub plenerowej -sesje fotografii rodzinnej w plenerze, wnętrzach lub studio -fotografia biznesowa -fotografia produktowa -kompleksowa cyfrowa edycja oraz retusz fotografii -digitalizacja starych zdjęć z odbitek na papierze fotograficznym, cyfrowe odnawianie oraz rekonstrukcja starych zdjęć -przygotowanie programu oraz prowadzenie warsztatów, kursów lub szkoleń fotograficznych

5.0 (1 opinia)

Pracownia Projektowa BERSO PROJEKT

 • Gdańsk
Marcin G.

Współpraca z profesjonalną i rzetelną firmą BERSO PROJEKT układa się wyśmienicie. Poziom oferowanych usług można z pełną stanowczością i odpowiedzialnością określić jako bardzo dobry. Każdemu życzę tak rzeczowej i profesjonalnej współpracy.

5.0 (3 opinie)

Firma Doradztwa Technicznego

 • Borkowo
 • 7 km od Gdańsk
Firma Budowlana Skała

Firma rzetelna, uczciwa, wykwalifikowana kadra. Współpracowałem z tą firmą i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tą firmę innym.

5.0 (1 opinia)

Projektowanie sanitarne

 • Gdańsk
Wiktor R.

Polecam, szybko i w przystępnej cenie. Zaraz po ogłoszeniu w oferteo zgłosił się Pan Jarosław, zaproponował normalną cenę, tydzień później miałem gotowy projekt wod-kan na biurku razem z wszystkimi rysunkami. Uzgodnieniami w spółce Reknica oraz RUDP zająłem się sam, przeszły bez większych problemów.

5.0 (1 opinia)

Megarem

 • Gdańsk
Marcin K.

Niniejszym listem referencyjnym potwierdzam, że firma MEGAREM z siedzibą w Gdańsku przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 6a/1 wykonała dla mnie prace związane z wykonaniem suchych tynków, podwieszeniem sufitów, cekolowaniem, malowaniem, wymianą drzwi wewnętrznych oraz położeniem pływającej podłogi. Wszystkie prace były prowadzone z należytą starannością i sumiennością. Wykonane sprawnie i zakończone w terminie. Przez cały okres prac mogłam liczyć na fachowe doradztwo z ich strony. Bez obaw mogę polecić firmę MEGAREM jako rzetelnego, profesjonalnego i godnego zaufania wykonawcę.

5.0 (2 opinie)

Spółdzielnia Świetlik Reaktywacja

 • Gdańsk
Adam A.

Firma w pełni profesjonalna, szybka realizacja projektu, doskonały kontakt z kierownictwem firmy. Serdecznie polecam.

5.0 (1 opinia)

PIKKSEL - Marek Sałaciński

 • Gdańsk

Dostępne u nas usługi to wykonawstwo. Rozpoczęliśmy działalność od 2017. Nasz obszar działania to województwo pomorskie. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

KN Projekt Krzysztof Nowakowski

 • Gdańsk

Constraco Sp. z o.o.

 • Gdańsk

Constraco zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem konstrukcji stalowych. Nasza specjalność to obiekty przemysłowe i hale stalowe. #GALBOX - autorski system konstrukcji hal i innych obiektów. Galver - nasze kształtowniki zimnogięte. #GALBOX wykonany dzięki #Galver. Unikalny produkt, zaprojektowany dokładnie według życzeń klienta, wyprodukowany i dowieziony wprost na budowę. Łatwy w montażu, lekki, trwały, estetyczny. Konstrukcja certyfikowana znakiem CE. Projektowany w oparciu o normy europejskie EUROKOD. Wiele możliwości wykorzystania konstrukcji: - hale przemysłowe, magazynowe, produkcyjne, - małe obiekty, - garaże i hangary, - budynki gospodarskie, - wiaty, altany, - pawilony handlowe i gastronomiczne, - konstrukcje dla wielu branż, -

PPW "ARTUS"

 • Gdańsk

Firma ARTUS powstała w 1991 roku. Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem i wdrażaniem inwestycji w zakresie instalacji sanitarnych na terenie kraju i za granicą, ze szczególnym uwzględnieniem Polski północnej. Długoletnia działalność w branży sanitarnej i zdobyte doświadczenie gwarantują zastosowanie optymalnych rozwiązań w projektowanych instalacjach. Uczestnictwo w bieżących szkoleniach i konferencjach pozwala na stosowanie najnowszych rozwiązań technicznych energooszczędnych i ekologicznych.

STATIGO Piotr Goździewski

 • Gdańsk

Działalność firmy opiera się na profesjonalnym i optymalnym projektowaniu konstrukcji budowlanych. Wykonujemy: # Projekty konstrukcji budowlanych - budynki mieszkalne jednorodzinne - budynki mieszkalne wielorodzinne - budynki zakwaterowania turystycznego (pensjonaty, domki letniskowe) - budynki użyteczności publicznej # Przebudowy obiektów istniejących - przebudowy, nadbudowy budynków mieszkalnych - wzmacnianie fundamentów # Inne konstrukcje budowlane - mury oporowe - wiaty drewniane / stalowe - zadaszenia stalowe # Ekspertyzy techniczne - opinie techniczne dotyczące oceny stanu technicznego istniejących obiektów budowlanych - doradztwo techniczne # Optymalizacje konstrukcji - zmniejszenie

ROLKA - Pracownia Architektury

 • Gdańsk

Projektujemy budynki użyteczności publicznej, mieszkaniowe oraz zabudowa w środowisku historycznym - to tematy najchętniej podejmowane w naszej pracowni. Uzupełniają je projektowane przez Nas wnętrza. Każdy projekt traktujemy wyjątkowo i dążymy do osiągnięcia zadowalającej formy zarówno dla Inwestora jak i otoczenia. Współczesne i proekologiczne technologie idą w parze z naszymi pomysłami wpisując się w aktualne potrzeby i wymagania. Jako prowadząca pracownię na każdym etapie inwestycji gwarantuje utrzymanie kontaktu z Inwestorem i dbam o bieżącą wymianę informacji. Wszechstronność współpracujących z pracownią podwykonawców umożliwia realizacje projektów złożonych i skomplikowanych. Dzięki ambicji, pasji i doświadczeniu jesteśmy w stanie

PPW "PROMEX" Sp. z o.o., Sp. k.

 • Gdańsk

PPW PROMEX Sp. z o.o. zatrudnia doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczną w każdej specjalności projektowej, co pozwoliło w okresie działalności zapisać na swoim koncie wykonanie przedsięwzięć inwestycyjnych takich jak: - budynki biurowe, - bankowe oraz rekreacji i wypoczynku, - budynki mieszkalne w zabudowie jedno i wielorodzinnej, - restauracje i bary szybkiej obsługi, - obiekty handlowe typu hipermarket, - obiekty przemysłowe energetyki, - bazy i zajezdnie samochodów ciężarowych oraz stacje obsługi samochodów osobowych, - bazy magazynowe paliw płynnych i LPG, - stacje paliw płynnych i LPG w tym również projekty bazowe i powtarzalne tych obiektów. Dzięki wysokiej jakości usług, stosowaniu najnowszych

Andrzej Kuryłowicz Project

 • Gdańsk

Od 2013 roku jestem na rynku branży budowlanej. Działam w specjalności konstrukcyjnej i drogowej, realizując projekty budowlane w oparciu o obowiązujące ustawy i normy budowlane. Zlecenia realizuje na terenie województwa mazowieckiego i pomorskiego. Jeżeli planujesz inwestycję, z chęcią udzielę informacji. Zapraszam do kontaktu.

PRO-CYN

 • Gdańsk

Biuro PRO-CYN świadczy usługi inżynieryjne w zakresie budownictwa lądowego. Specjalizujemy się w projektowaniu konstrukcji obiektów budownictwa przemysłowego na terenie całego kraju. Dla mniejszych obiektów położonych w Trójmieście oraz okolicach w promieniu 50km wykonujemy nadzór budowlany oraz świadectwa charakterystyki energetycznej.

ARA PROJEKT

 • Gdańsk

WisKon

 • Gdańsk

Projektujemy i doradzamy w dziedzinie dróg. Proponujemy przygotowanie inwestycji takich jak drogi, parkingi, place, zjazdy, chodniki, ścieżki rowerowe.

KW projekt

 • Gdańsk

Witam, chętnie wykonam dla Państwa projekty techniczne konstrukcji budynków. Posiadam doświadczenie w projektowaniu konstrukcji żelbetonowych, murowych, drewnianych oraz stalowych. Nawiążę współpracę z biurami architektonicznymi oraz klientami indywidualnymi. Jestem mgr inż. budownictwa z uprawnieniami do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Zapraszam do współpracy.

RE-Projekt Mateusz Reptowski

 • Gdańsk

Firma zajmuje się projektowaniem konstrukcji budowlanych i inżynierskich tj. konstrukcje hydrotechniczne, posadowienia bezpośrednie i głębokie, zabezpieczenia wykopów, konstrukcje stalowe i żelbetowe, budownictwo mieszkalne i przemysłowe.

Maciej Łubiński STRUCTURES

 • Gdańsk

CIVPRO

 • Gdańsk

KAMEO Biuro Projektowe

 • Gdańsk

Działamy w branży od 2015 roku. Nasza specjalność to konstrukcje budynków jedno i wielorodzinnych, konstrukcje obiektów przemysłowych i inwentarskich, na terenie Gdańsk , Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański. Pracujemy w zespole doświadczonych inżynierów, dbających o jakość i terminowość przekazywanej dokumentacji. Zapraszamy do współpracy!

usługi projektowe PROMONA

 • Gdańsk

Działamy w branży od 2012 roku. Nasza specjalność to projekty architektoniczne, wielobranżowe, kosztorysowanie, na terenie pomorskie oraz cała Polska i UE.

Ivan Parim

 • Gdańsk

Robert Świderski

 • Gdańsk

Grabowski Sp. z o.o.

 • Gdańsk

StudioRR MONIKA ROGOZIK-ROMANOWSKA

 • Gdańsk

Studio RR to pracownia architektoniczna. To nie tylko nasza praca ale również pasja i hobby. Wykonujemy ją z zamiłowaniem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy usługi w zakresie: - projekty architektoniczno-budowlane do pozwolenia na budowę, - projekty wnętrz mieszkalnych i komercyjnych (hotele, sklepy, lokale gastronomiczne, biura i inne), - nadzór nad realizacją inwestycji, - generalne wykonawstwo. Jesteśmy przygotowani do realizacji każdej, nawet najbardziej wymagającej inwestycji. Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy przez lata, najpierw podczas studiów kierunkowych na Politechnice Gdańskiej, następnie podczas pracy zawodowej w dużych biurach architektonicznych (ArchDeco), u największych deweloperów w Trójmieście (Invest Komfort, PB

LLENTAB sp. z o.o.

 • Gdańsk

Od ponad 45 lat w Europie i ponad 25 lat w Polsce zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem hal stalowych. Na nasze doświadczenie składa się wybudowanych ponad 10000 hal w Europie i ponad 2000 w Polsce. Nasze hale znajdują zastosowanie między innymi jako: - hale produkcyjne, - hale magazynowe, - hale handlowe i usługowe, - hale dla rolnictwa, - hale dla przemysłu spożywczego, - hangary, - sortownie, - hale sportowe i ośrodki rekreacji. Dołącz do grona zadowolonych klientów hal w systemie LLENTAB!

Ranking Projektantów Obiektów Inżynieryjnych obejmuje również takie miejscowości jak: Gdańsk, Borkowo, Kowale, Leźno, Otomin, Czaple, Jankowo gdańskie, Nowy świat. więcej...