Projektowanie inżynieryjne Łódź - Najlepsi w 2020

Najlepsi Projektanci Obiektów Inżynieryjnych w Łodzi, 2020

49 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2020

Promowani
Projektowanie inżynieryjne Łódź
Promowany

Oferta naszej firmy zawiera następujące funkcje: - kierownik budowy - kierownik robót - inspektor nadzoru - przeglądy okresowe budynków - projektowanie-w zakresie dróg oraz budynków - inwentaryzacje obiektów budowlanych i budynków - opinie techniczne, - kosztorysy budowlane Nasze zlecenia kierowane są do do dużych firm realizujących skomplikowane rodzaje robót budowlanych jak i do klientów indywidualnych szukających wsparcia podczas budowy. Współpraca z nami zaczyna się od spotkania na którym zapoznajemy się z Projektem Budowlanym, oraz określamy zasady współpracy. W chwili podjęcie obowiązków z zakresu kierownictwa budową zapewniamy, że w trakcie trwania budowy kontrolujemy prowadzone prace budowlane na poszczególnych etapach budowy, a w szczególności prace budowlane ulegające zakryciu lub roboty zanikające. Poszczególne etapy kontroli są ustalane z Państwem już na początku lub w trakcie trwania budowy. Głównymi etapami budowy na jakich jesteśmy to: - odbiór podłoża fundamentowego po wykonaniu wykopów pod fundamenty; - kontrola zbrojenia fundamentów; - kontrola izolacji przeciwwilgociowych; - kontrola zbrojenia stropów; - kontrola zbrojenia schodów; - kontrola zbrojenia wieńcy - kontrola więźby dachowej konstrukcji dachu; - zakończenie budowy. Podczas kontroli poszczególnych etapów budowy wszelkie nieprawidłowości są od razu zgłaszane do Państwa oraz do Wykonawcy robót. W razie potrzeby są także zapisywane w Dzienniku Budowy lub w oddzielnym protokole wraz z wyznaczeniem terminu usunięcia nieprawidłowości. Podczas wizyt na budowie Dziennik Budowy jest na bieżąco uzupełniany. CENA USŁUGI Cena do uzgodnienia w zależności od lokalizacji, wielkości projektu i stopnia skomplikowania budowy, oraz trwania inwestycji oraz oczekiwań klienta. Wykonujemy prace od 2017. Teren działania firmy to woj. łódzkie. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

Michał

Ocena bardzo pozytywna. Jakość usług, kontakt i finalny efekt imponujący, cena rozsądna - jestem bardzo zadowolony i polecam

Więcej profesjonalistów

Piotr W.

B5 / architecture & design jest grupą projektową stworzoną przez architektów kreujących, z wielka pasją, przestrzeń wewnętrzną jak i zewnętrzną. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala Nam prowadzić Naszych klientów po różnych dziedzinach architektury i designu tak by owocem współpracy były unikatowe i ponadczasowe rozwiązania. Wykonujemy inwentaryzacje, projekty budowlane, projekty wykonawcze, oraz projekty aranżacji wnętrz. W celu zapoznania się z Naszą ofertą zapraszamy do kontaktu: Zespół B5 / architecture & design. www.b-5.pl biuro@b-5.pl Mgr Inż. Arch. Bartosz Piłat +48 609 59 22 33 bartosz@b-5.pl

Maciej L.

Bardzo dobrze, kontakt nastąpił niemal natychmiast po moim zapytaniu na Oferteo. Rozmowy merytoryczne, bardzo rzeczowe, konkretne. Wykonawca przykłada dużą uwagę do detali. Cechuje go spokój i olbrzymie doświadczenie zawodowe.

Artur B.

Pan Wojciech to wspaniały architekt, a wnętrza które tworzy są doskonałe. Ja sam dzięki niemu mieszkam w domu, który jest spełnieniem moich marzeń, a moich gości powala na kolana. Polecam, korzystajcie bo warto sięgać po to co najlepsze.

PM Konstrukcje

Łódź
Przemysław P.

Bardzo rzeczowa osoba, z dobrym podejściem do Klienta. Surowy wobec Wykonawców. Dużo podpowiedzi i korzystna cena.

Beata S.

Pani architekt zaprojektowała mi przebudowę domu jednorodzinnego. Typową kostkę z lat pięćdziesiątych przekształciła w urokliwy dom! Załatwiła też wszystkie formalności w urzędzie i zapewniła projekty instalacji. Ja musiałam tylko wypisać upoważnienie. Najtaniej nie było, ale od początku wiedziałam ile i za co płacę, po drodze żadne koszty nie doszły. Bardzo polecam dla osób,które nie chcą się użerać z urzędami. Kierownik budowy też jak na razie nie miał pytań.

Dołącz do naszych Projektantów Obiektów Inżynieryjnych w Łodzi

Działasz na rynku jako Projektant Obiektów Inżynieryjnych i szukasz nowych Klientów z Łodzi lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Konrad W.

Praca z zespołem Pana Bartłomieja oprócz odpowiednich kompetencji to również bardzo dobre relacje z klientem. Możliwość negocjacji cen przy naprawdę dobrej robocie. Panowie projektowali dla mnie maszynę współrzędnościową do kontroli jakości. Bardzo szczegółowy raport z przebiegu projektu, dokumentacja i projekt w 3D. Polecam.

Katarzyna A.

Rzetelna wiedza i fachowa pomoc. Serdecznie polecam.

MAGBUD

Łódź
Jan L.

Świetna Pani Kierownik, całokształt pracy oceniam bardzo dobrze, pomogła mi w dopełnieniu formalności i należycie dopilnowała mojej małej inwestycji deweloperskiej. Zaangażowanie i w razie problemów można na nią liczyć. Polecam!

Leszek S.

Wykonanie projektów budynków wielkokubaturowych w konstrukcji mieszanej, stalowo-żelbetowej, prefabrykowanej żelbetowej, sprężonej, projektowanie hal w konstrukcji i stalowej z suwnicami , chłodni mroźni, konstrukcji wsporczych pod silosy, projektowanie silosów stalowych, żelbetowych, projektowanie dróg i mostów, kładek dla pieszych, nadzór inwestorski, nadzór inwestycyjny , inwestor zastępczy, kosztorysowanie.

Artofprogress

Łódź

Zajmujesz się produkcją❓ Stworzę dla Ciebie szkic/model 3D/render nowego produktu 👍 Zobacz: ☑ nie musisz mieć wyobraźni i zmysłu designerskiego. Zrobię to za Ciebie. Wskaż jedynie, czym mam się inspirować. ☑ po wybraniu najlepszego szkicu odręcznego (z kilku przedstawionych), mogę wykonać model 3D/render, który będziesz mógł oglądać z każdej strony na swoim komputerze lub pokazać Klientowi. ☑ tworzenie produktu rozpoczynam od poznania Twoich możliwości technologicznych i parku maszynowego ☑ pomogę Ci dostosować Twoje produkty do zmieniającej się mody ☑ design produktu będzie zgodny z preferencjami Twoimi i Twoich klientów

Porównanie cen i kosztów w Łodzi

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu projektowania inżynieryjnego hali produkcyjnej, magazynu lub innego obiektu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Łodzi? Złóż zapytanie, a Inżynierowie Budowlani z Łodzi sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakich usług potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

ZW Projekt Zbigniew Walczak

Łódź

Firma ZW Projekt oferuje usługi projektowe i konsultingowe w zakresie: - projektowania dróg, parkingów, kompleksowego zagospodarowania zakładowych ciągów komunikacyjnych i placów składowych, stacji benzynowych, - opracowania projektów organizacji ruchu, - nadzorów nad wykonywaniem robót budowlanych branży drogowej, - usług doradczych w zakresie inżynierii drogowej, - usług doradczych w zakresie zarządzania projektami infrastrukturalnymi, w szczególności opartymi na procedurach FIDiC. Obsługujemy zarówno duże korporacje jak i klientów indywidualnych oraz Zamawiających publicznych. Firma została założona w 2017r., lecz działa na podstawie wieloletnich doświadczeń zdobytych w przedsiębiorstwach działających na różnych etapach procesu

ABiT-PROJEKT biuro architektoniczne

Łódź

WYKONUJEMY KOMPLEKSOWE PROJEKTY: domów mieszkalnych pasywnych i energooszczędnych, małych domów parterowych w taniej technologii dla 2, 3 i 4-osobowej rodziny, projekty wnętrz, a także domów wielorodzinnych, biurowców, hoteli, hal magazynowych, obiektów handlowych, usługowych, produkcyjnych i gastronomicznych.

BIURO AR

Łódź

Wykonujemy projekty wielobranżowe: - domów jednorodzinnych, - budynków użyteczności publicznej, - projekty aranżacji wnętrz Prowadzimy nadzór autorski

Krzysztof Grzelak

Łódź

Rozpoczęliśmy działalność w 2014 roku. Nasza specjalność to konstrukcje budowlane, konstrukcje stalowe, żelbetowe, zabudowa rodzinna i wielorodzinna, na terenie cała Europa.

Przedsiębiorstwo Projektowo Budowlane "Ekobud" s.c. Ewa i Remigiusz Owczarek

Łódź

Od ponad 20 lat pomagamy w realizacji inwestycji. Zajmujemy się pełnobranżowym projektowaniem obiektów, w oparciu o najnowsze technologie i rozwiązania budowlane. Gwarantujemy fachową pomoc i doradztwo od chwili podjęcia zamiaru o inwestycji do momentu jej zakończenia. Na naszych barkach spoczywa uzyskanie wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do realizacji projektu, tj: - mapy, - decyzje, - raporty, - warunki zabudowy, - itp. Zapewniamy swoim klientom kompleksowe i profesjonalne wykonanie dokumentacji projektowych tj: – wykonanie koncepcji, projektów budowlanych i wykonawczych wszystkich branż; – opracowania kosztowe, STWiORB; – sporządzanie świadectw energetycznych; – uzyskanie wszelkich uzgodnień i pozwoleń; – sprawowanie

Frescon Sp.z.o.o

Łódź

Firma Frescon Sp.z.o.o zajmuje się projektowaniem oraz nadzorem budowlanym na terenie Polski, Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytani, Irlandii oraz Hiszpani. Nasz zakres działań to projekty budowlane średniej i dużej wielkości. Projektujemy budynki mieszkalne, biurowe, hotelowe, oraz produkcyjne. Naszymi klientami to osoby prywatne, developerzy, firmy budowlane oraz firmy produkcyjne. Firma Frescon rozpoczęła działanie w 2007 roku jako 2 osobowe biuro projektowo/remontowe. W miedzy czasie wykonała projekty dla polskich i zagranicznych klientów. Na dzień dzisiejszy zatrudniamy 9 Architektów i Inżynierów. Do wykonania zleconych projektów wykorzystujemy nasze międzynarodowe i wieloletnie doświadczenie. projektujemy w systemie BIM.

SOLTECHNIKA Krzysztof Mackiewicz

Łódź

SOLTECHNIKA to producent elementów małej architektury, oznakowania drogowego oraz systemów ogrodzeniowych. Wszystkie dostępne w katalogu firmy produkty są unikatowe i zaprojektowane z myślą o potrzebach klientów. Projekty prototypów mebli ogrodowych, parkowych i miejskich powstałe na początku działalności firmy, zostały udoskonalone o poprawki uwzględniające nasze własne wyniki testów wyrobów oraz komentarze klientów. Od momentu założenia firmy do dziś, stale poszerzamy naszą ofertę i otwieramy się na nowe możliwości współpracy. Oprócz dostarczania gotowych wyrobów, oferujemy także transport i montaż zamówionych mebli i urządzeń oraz pomoc w aranżacji przestrzeni miejskich i podmiejskich. Nasze realizacje znajdują się na terenie całego

Biuro Projektowe Konstrukcji Stalowych Damian Dembowski

Łódź

Nasza oferta obejmuje opracowanie projektów wykonawczych oraz warsztatowych konstrukcji stalowych na podstawie projektu budowlanego. Wykorzystując procesy projektowe BIM, pracujemy z modelami 3D, bogatymi w dane zawierającymi nie tylko właściwości fizyczne ale także dane funkcjonalne, tworząc prawdziwe modele wirtualne, które można wykorzystać w całym procesie projektowania. Przygotowujemy dokumentacje wykonawcze i warsztatowe dla wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych, platform roboczych i dojść, schodów, balustrad, drabin. Dodatkowo oferujemy obliczenia dowolnych połączeń konstrukcyjnych. Sprawdzamy sztywność obrotową, naprężenia, odkształcenia oraz wyboczenie lokalne. Każde połączenie może zostać zaprojektowane na wytrzymałość

GRUPPAY S.C.

Łódź

Gruppay Architekci Kreatywny zespół osób oddanych tworzeniu indywidualnych rozwiązań z zakresu "twardej" architektury, architektury wnętrz, projektowania terenów zielonych, urbanistyki, jak również sztuki użytkowej, wzornictwa przemysłowego i grafiki. Specjalizujemy się w kompleksowych opracowaniach realizując jednostkowe potrzeby użytkowników. Istotą naszej pracy jest projektowanie obiektów i przestrzeni o niepowtarzalnej estetyce, którą budujemy i rozwijamy przy nieustannym udziale inwestorów, a także wykonawców. Dzięki podporządkowaniu funkcjonalności zadanej stylistyce, opracowujemy komfortowe i unikatowe miejsca, zbudowane na miarę oczekiwań odbiorców. Szeroka gama specjalizacji w połączeniu z elastyczną strukturą zespołu,

Pracownia Architektoniczna ZYXAK

Łódź

Pracownia realizuje kompleksowe projekty obiektów budowlanych wraz z kompleksową obsługą procesu inwestycyjnego. Zapewniamy wsparcie techniczne i formalne na każdy etapie przygotowania i budowy. Naszym klientom zapewniamy dużą możliwość dostosowania usługi do indywidualnych potrzeb oraz pełen profesjonalizm podejmowanych działań. Szczególnie lubimy projektować obiekty mieszkaniowe i użyteczności publicznej.

Opinie i porady Inżynierów Budowlanych

Jeśli interesują Cię opinie na temat projektów obiektów inżynieryjnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Łodzi. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług inżynieryjnych i materiałów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

AP-ARCHITEKTURA I PRAWO

Łódź

AP ARCHITEKTURA I PRAWO to młody prężnie rozwijający się zespół architektów i prawników, łączących w zakresie działalności projektowanie i szeroko pojętą obsługę prawną inwestycji. Posiadamy duże doświadczenie w swoich obszarach zawodowych, które postanowiliśmy połączyć we wspólnej inicjatywie, mającej w swoich założeniach usprawnić i przyśpieszyć procesy inwestycyjne naszych Klientów. W swojej ofercie mamy tworzenie projektów budynków jedno i wielorodzinnych, biurowych, przemysłowych, użyteczności publicznej, projektowanie wnętrz oraz szeroko rozumianą obsługę prawną tych przedsięwzięć. Staramy się być pomocni na każdym etapie inwestycji, od pomysłu do realizacji, doradzając, przygotowując analizy i koncepcje, przeprowadzając przez

Classic Design System sp.z o.o.

Łódź

Classic Design System jest producentem nowoczesnych systemów ogrodzeniowych, altan oraz wszelkich konstrukcji stalowych, Podstawowym celem firmy jest dostarczenie naszym klientom estetycznego i trwałego, a przede wszystkim nowoczesnego w formie produktu, które podkreśli estetykę każdego miejsca. Unikalne rozwiązania technologiczne spowodowały, że dostarczamy produkt konkurencyjny pod względem estetyki, trwałości oraz ceny wobec rozwiązań proponowanych przez innych producentów. Posiadamy profesjonalny park maszynowy umożliwiający cięcie, gięcie, spawanie, wypalanie, itp. Wykonujemy konstrukcje stalowe: – według projektu dostarczonego przez klienta, – według naszego projektu, opracowanego na zlecenie klienta, na podstawie dostarczonych

Anes. Zakład usługowo - projektowy. Sztandera A., dr inż.

Łódź

Firma projektowa Anes wykonuje opracowania we wszystkich stadiach: koncepcje, projekty budowlane i wykonawcze. Naszą specjalnością są projekty budowlane i projekty konstrukcji stalowych. Nasze projekty budowlane konstrukcji stalowych wykonujemy z najwyższą starannością.

Bart-Service

Łódź

Realizujemy prace od 1996. W ramach działalności wykonujemy wiaty rowerowe, wiaty na wózki sklepowe. Nasze usługi świadczymy w Polsce oraz Europie. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

Appu* architects

Łódź

Projektowanie obiektów użyteczności publicznej: Opracowywanie projektów koncepcyjnych i budowlanych różnorodnych obiektów użyteczności publicznej: budynki wyższych uczelni, szkół, przedszkoli, ośrodki wypoczynkowe, hotele, placówki banków, urzędy, galerie handlowe, muzea, teatry, kina, lotniska, dworce itp. Projektowanie tego typu budynków wymaga często indywidualnych, wcześniej nie wykorzystywanych rozwiązań wchodzących w skład naszej oferty. Projektowanie zabudowy mieszkaniowej jedno- i wielorodzinnej: Jest to jedno z głównych źródeł dochodu pracowni projektowych.Na projekt końcowy składa się projekt koncepcyjny i budowlany.Oferujemy wykonywanie poszczególnych etapów lub całości zgodnie z życzeniem klienta. Projekt koncepcyjny polega

Tamborscy Architekci

Łódź

Drodzy Państwo, Jesteśmy grupą , kreatywnych , doświadczonych architektów , inżynierów, grafików, projektantów. Z powodzeniem wcielamy swoje pomysły w życie, nie rzadko posuwając się o krok dalej niż inni....... Tworzymy nowoczesną, niebanalną architekturę oraz rewitalizujemy istniejące obiekty i wnętrza.... . Wykonujemy projekty budowlane oraz komplety opracowań branżowych . Sporządzamy uszczegółowioną dokumentację projektowo-wykonawczą . Zapewniamy kompleksową obsługę inwestorską przy realizacji projektu . Wykonujemy projekty koncepcyjne, studia możliwości, kosztu inwestycji. Z poważaniem, mgr inż. arch. Dominik Tamborski tel. 510-160-844 email: architekci@tamborscy.com www.tamborscy.com

ibikoo

Łódź

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli potrzebujesz ofert w zakresie projektowania, nadzorów, kierowania budowami. Realizujemy prace od 2006. Jesteśmy dostępni dla Klientów w centrum Polski. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

Projektowanie w Budownictwie

Łódź

Dla Klientów zapewniamy projekty budynków usługowych, przemysłowych, mieszkalnych. Okres naszej działalności rozpoczął się w 1992. Teren działania firmy to woj. łódzkie, mazowieckie. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

Term - Tronik Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Łódź

Instalatorstwo elektryczne silno i słaboprądowe , klimatyzacja,ogrzewnictwo,automatyka,pomiary. Firma działa na terenie całej Polski. Rok założenia : 1990 Płatnik VAT.

PEVT s.c.

Łódź

Jesteśmy gronem pasjonatów klasycznej motoryzacji oraz entuzjastami napędów elektrycznych, którzy postanowili połączyć pasję z wiedzą odpowiadając na potrzeby ludzi i świata w ramach działalności PEVT. Staramy się by stare samochody zamiast na złom trafiały w nasze ręce, następnie przywracamy im życie jako pojazdy elektryczne z duszą. Nasza działalność sprawia nam dużo radości i chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą z innymi. Oferujemy również produkty dla przemysłu w postaci systemów magazynowania energii opartych o Battery Managment System. Staramy się opracowywać nowe produkty dla elektrycznego transportu w celu przełamywania kolejnych barier. Masz pomysł na innowacyjny produkt dotyczący transportu elektrycznego? Skontaktuj się z nami a

Omnikon Structures sp. z o.o.

Łódź

Elpro

Łódź

Projektowanie instalacji elektrycznych

Xxxxx

Łódź

Xxxxxxxxxxxxxxxx rezygnujemy z oferteo

MCM Project Sp. z o.o.

Łódź

Kamil Pietrzyk

Łódź

Działamy w branży od 2017 roku. Nasza specjalność to projekty instalacji elektrycznych, na terenie cała Polska.

Solidvent

Łódź

Solidvent jest młoda dynamiczna firmą świadczącą usługi z zakresu projektowania systemów wentylacji i klimatyzacji.

WEST

Łódź

M&A PRACOWNIA PROJEKTOWA

Łódź

Profesjonalna, kompleksowa obsługa w zakresie projektowania budynków mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej; projekty wnętrz, koncepcje z wizualizacjami.

Marcin N.

Łódź

Działamy w branży od 2013 roku. Nasza specjalność to ogrodzenia spawanie gięcie, na terenie Łódzkie łódź.

Szmigiel Znaki

Łódź

Znaki Drogowe, projekty, tymczasowa organizacja ruchu

Plomykinvesting

Łódź

Marek Gałdziński

Łódż

INTERsoft sp. z o.o.

Łódź

Tomasz Domański Projektowanie, Wykonawstwo, Nadzory

Łódź

Archi-m

Łódź

Agata Kwaśny

Łódź

Agencja Poszanowania Energii S.A>

Łódź

Natolin Dobieszków Niecki Wódka Teolin Byszewy Lipiny Wiączyń dolny Głogowiec Moskwa Borki Grabina Stare skoszewy Kopanka Janów Borchówka Ksawerów Dąbrowa Dąbrówka Kalonka Boginia Bukowiec Plichtów Nowe skoszewy Łódź więcej...
Jakich usług potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.