Projektowanie inżynieryjne Warszawa - Najlepsi w 2020

Najlepsi Projektanci Obiektów Inżynieryjnych w Warszawie, 2020

169 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2020

Projektowanie inżynieryjne Warszawa
Cityboard Media sp. zo.o.

Pełen profesjonalizm na każdym polu. Gratuluję!

Radosław J.

Pan Paweł wykonał dla mnie projekt tzw lanego skosu żelbetowego w domku jednorodzinnym. Dobry kontakt pozwolił na precyzyjne określenie moich wymagań. Projekt zgodnie ze sztuką, część opisowa z obliczeniami i rekomendacjami zmian konstrukcyjnych budynku i część graficzna ze schematami. Cenowo również atrakcyjnie.

Więcej profesjonalistów

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

Domy i Adaptacje

Warszawa
Jarosław S.

Jestem w trakcie budowy domu jeszcze, ale już teraz mogę polecić MJS Studio. Indywidualne podejście i spełnienie nawet bardzo niestandardowych potrzeb. Duże osobiste wsparcie w krytycznych momentach budowy - niemożliwe nawet przez weekend. Szczerze opłacam.

Projektowanie inżynieryjne Warszawa
Magdalena F.

Całokształt pracy pana Mirosława oceniam bardzo dobrze. Kierownik pomógł w dopełnieniu formalności i należycie dopilnował budowy mojego domu pod Piasecznem. W razie problemów można na niego liczyć i z tego względu wystawiam pozytywną opinię.

Projektowanie inżynieryjne Warszawa
Emil K.

Rzadko się zdarza, aby fachowcy uprzedzali również o sytuacjach, w których zastosowanie instalowanego przez nich produktu nie jest najlepszym rozwiązaniem. Świadczy to o uczciwości i rzetelności podejścia do klienta. I takie jest właśnie podejście firmy BESTHAUS. Polecam gorąco.

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

IBMP

03-109 Warszawa
ALICJA C.

Bardzo profesjonalnie wykonana opinia techniczna. W usłudze wykonano także obmiar nietypowego mieszkania w budynku z rynku wtórnego. Inżynier wykonujący ocenę poświęcił dużo czasu na dokładne sprawdzenie stanu mieszkania, zarówno od strony technicznej jak i estetycznej. Otrzymałam opinie na piśmie wraz z załącznikami i dokumentacją fotograficzną. Praca wykonana w umówionym terminie. dziękuję, polecam Alicja C

Projektowanie inżynieryjne Warszawa
Bernadetta M.

Super projekt, współpraca była czystą przyjemnością, nie mogliśmy się doczekać każdego spotkania z panią Leną - a nasz dom będzie najpiękniejszy w okolicy!

Dołącz do naszych Projektantów Obiektów Inżynieryjnych w Warszawie

Działasz na rynku jako Projektant Obiektów Inżynieryjnych i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Projektowanie inżynieryjne Warszawa
SprintAir S.A.

Firma od razu się skontaktowała, przedstawiła bardzo profesjonalną ofertę czym mnie ujęła. Zawsze dyspozycyjna i kompetentna - pomaga przy realizacji wszelkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

Projektowanie inżynieryjne Warszawa
Justyna K.

Witamy, zajmujemy się między innymi szeroko pojętymi usługami do ogrodu, takimi jak: -Projektowanie i wizualizacje fotorealistyczne ogrodów 3D -Zakładanie (od podstaw) i pielęgnacja ogrodów -Zakładanie systemów automatycznego nawadniania (pełne doradztwo) -Zakładanie trawników z siewu lub z rolki -Budowa i aranżacja zbiorników wodnych jak:stawy kąpielowe, oczka wodne -Budowa i aranżacja zbiorników pod KARPIE KOI -Zakładanie zielonych ścian (ogrodów wertykalnych) oraz obrazów z mchu -Wertykulacja, aeracja trawnika -Drenaże i odwodnienia działek -Systemy oświetlenia ogrodów / terenów zielonych i elewacji Oferujemy pełne wsparcie i fachowe podejście. Nasza firma zarejestrowana jest w Warszawie jednak świadczymy usługi w całym woj.mazowieckim. Zapraszamy do kontaktu. Krótkie terminy realizacji oraz atrakcyjne ceny. GREEN MEDIA ARTUR BAKANOWSKI

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

MJS Studio

Warszawa
Aleksander S.

Adaptacja projektu przebiegła sprawnie. Merytoryczne podejście pana Michała pozwoliło szybko uzyskać PnB.

Projektowanie inżynieryjne Warszawa
Paweł K.

W zasadzie moją opinię można wyrazić jednym słowem "SUPER". Pozwolę sobie jednak na kilka zdań komentarza pani architekt bardzo rzeczowa i pomocna przy wszelkich kwestiach technicznych, duża elastyczność i wyrozumiałość dla klienta, miły i profesjonalny kontakt, fachowe doradztwo no i jednak kobiece poczucie estetyki przy wprowadzaniu zmian w projekcie, szybkie i kompleksowe załatwienie formalności. Można wymienić jeszcze wiele zalet, ale najważniejsze niech będzie, że serdecznie polecam.

Projektowanie inżynieryjne Warszawa
Fundacja "Więcej Mądrości"

Bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Do tego jest to kulturalna i miła w obejściu osoba, więc sam proces projektowania jest przyjemny.

Porównanie cen i kosztów w Warszawie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu projektowania inżynieryjnego hali produkcyjnej, magazynu lub innego obiektu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a Inżynierowie Budowlani z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakich usług potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
Projektowanie inżynieryjne Warszawa

WabProjekt Design and Build

Warszawa
Marta S.

Dobra współpraca z panią architekt, która była otwarta na nasze uwagi. To czego się najbardziej obawiałam, czyli spraw urzędowych, zostało załatwione przez pracownię. Naprawdę duża pomoc i pełen profesjonalizm. Gorąco polecam

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

BUILDING4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Warszawa
Radosław J.

Building4you Marcin Marcysiak jest firmą która powstała z połączenia doświadczenia projektowego i wykonawczego. Podstawowy zakres usług to kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych. Oferujemy doradztwo techniczne, opracowanie dokumentacji projektowej, przygotowanie inwestycji pod względem formalno-prawnym, technicznym, nadzór budowlany i inwestycyjny. Wykonujemy pełna zakres robót budowlanych w obiektach przemysłowych, handlowych, mieszkaniowych jak i budynkach użytkowych. Budujemy Dla Ciebie Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

Astron Buildings For Business

Warszawa
Artur J.

Astron jest wiodącym europejskim dostawcą rozwiązań budowlanych ze stali a także niezawodnym partnerem technologicznym do szybkiej budowy obiektów przemysłowych pod klucz. Dostarczamy gotowe hale produkcyjne oraz różnego rodzaju magazyny, hale biurowe, wielopoziomowe parkingi i garaże samochodowe, gotowe hale dla rolnictwa a nawet hangary lotnicze. Budujemy wszelkiego rodzaju obiekty sportowe a także centra handlowe. Konstrukcje stalowe Astron to produkty najwyższej jakości, ekonomiczne i trwałe. Projektujemy i produkujemy wszystkie elementy obiektów stalowych, w tym: - konstrukcje pierwszo- i drugorzędowe, - systemy dachowe i ścienne ze zintegrowanymi akcesoriami, - systemy izolacji cieplnej. Wysoki poziom jakości produktów Astron gwarantowany jest przez wdrożony w firmie system zarządzania jakością ISO. Doskonały model komunikacji oraz praca zespołowa gwarantują wyjątkowy produkt oraz doskonałą obsługę klientów. Niezależny, zewnętrzny audyt jakości produktu, inżynierii i produkcji dokonywany przez uznane organizacje europejskie: Veritas, Socotec. Zdolność produkcyjna 70 budynków tygodniowo, z zachowaniem zasad certyfikacji jakości dla projektowania, produkcji i wysyłki zgodnie z normą ISO9001

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

AKMA NIERUCHOMOSCI Sp. z o.o.

Warszawa
NEXBUD Sylwester Kęska

Firma godna polecenia, prace wykonywane terminowo z zachowaniem wymogów technologicznych sztuki budowlanej. Polecam wszystkim usługi firmy AKMA PROJEKT.

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

PROJEKT AK Architektura Konstrukcja

Warszawa
Patrycja M.

Współpraca z Panem Jackiem układała się na bardzo wysokim poziomie. Pan Jacek służył wieloma przydatnymi poradami co wpłynęło na przyspieszenie czasu realizacji oraz obniżenie kosztów przedsięwzięcia.

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

Laboratorium badawcze - Unilab

Warszawa
Agata W.

Polecam współpracę z tą firmą. Rzetelnie, terminowo.

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

THESPACE ARCHITEKCI

Warszawa
Magda S.

Przede wszystkim bardzo terminowi architekci. Współpraca od początku do końca układała się bardzo po mojej myśli. Architekci wysłuchali moich potrzeb i przygotowali koncepcję, która w 100% na nie odpowiada. Warto zwrócić również uwagę na ich zaangażowanie w projekt i bardzo płynny kontakt. Serdecznie polecam, a pracowni THESPACE ARCHITEKCI raz jeszcze serdecznie dziękuję!

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

AQUART Grzegorz Przytulski

Warszawa
Piotr G.

Firma AQUART Grzegorz Przytulski specjalizuje się w nowoczesnych instalacjach sanitarnych, w ich modernizacjach ze szczególnym uwzględnieniem warunków do zapewnienia pomiaru zużywanej energii (centralne ogrzewanie) i mediów: zimna i ciepła woda. Wykonujemy: - projekty instalacji sanitarnych nowych oraz modernizacji istniejących; - ekspertyzy instalacji, w których występują problemy; - przygotowanie budynków i instalacji do założenia systemów podziału kosztów wody i energii wg indywidualnego zużycia; - dobór, dostawa i montaż urządzeń pomiarowych (wodomierze, ciepłomierze) oraz armatury regulacyjnej; - wymiana legalizacyjna (związana z upływem terminu ważności legalizacji) wodomierzy i ciepłomierzy mieszkaniowych; - dobór, dostawa i montaż urządzeń do uzdatniania wody pitnej i technologicznej (złady instalacji centralnego ogrzewania!); - wykonawstwo, remonty i modernizacje instalacji sanitarnych

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

Pk architekci

Warszawa
Dominik H.

Bardzo dobra współpraca przy skomplikowanym projekcie. Kompleksowa obsługa podczas wszystkich etapów budowy. Szczerze polecam.

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

EKO-HORYZONT

Warszawa
Paweł Ł.

EKO-HORYZONT Sp.z.o.o. / firma działa od 2010r / . ; zakres działalności : - projektowanie inwestycji budowlanych - ekspertyzy i OPINIE techniczne i rzeczoznawstwo budowlane - doradztwo inwestycyjne - przeglądy techniczne budynków - świadectwa energetyczne - nadzór inwestorki / inwestorstwo zastępcze - generalne wykonastwo inwestycji - realizacja (wraz z projektowaniem) budownictwa modułowego jednorodzinnego, szeregowego. letniskowego, rekreacyjnego w formach prostopadłościennych oraz kulistych - realizacja wraz z projektem systemowych HAL STALOWYCH - oferujemy najnowocześniejsze innowacyjne wyselekcjonowane i polecane przez naszą firmę materiały budowlane oraz instalacyjne, tworzące razem system budynku "zero-" lub " plus-energetycznego" - polecamy je już w procesie projektowania ; - wykonujemy również systemy inteligentne w budynkach ; Do każdej sprawy i każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dobieramy indywidualnie najlepsze rozwiązania techniczne i technologiczne szyte na miarę dla każdego klienta, dochodząc zawsze do pełnej jego satysfakcji z realizowanego z nami projektu ; Zapraszamy do współpracy ; Z poważaniem Anna Kosińska-Gozdek

Opinie i porady Inżynierów Budowlanych

Jeśli interesują Cię opinie na temat projektów obiektów inżynieryjnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług inżynieryjnych i materiałów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Projektowanie inżynieryjne Warszawa

Pracownia projektowania konstrukcji budowlanych

Warszawa
Tomasz Ś.

Pracownia zajmuje się opracowaniem Projektów budowlanych i wykonawczych wszelkich konstrukcji nośnych wg. nowych aktualnych norm PN-EN: - budownictwo użyteczności publicznej, - przemysłowe (hale, wiaty, stacje benzynowe, tablice reklamowe, podpory po rurociągi, banery reklamowe, pomosty robocze, itp.), - mieszkaniowe w tym budynki mieszkalne wielorodzinne, - konstrukcje zespolone stalowo-betonowe, - ekspertyzy techniczne pod nadbudowę, przebudowę,zmianę sposobu użytkowania,wzmocnienie konstrukcji (np. stropów drewnianych), - projekty zamienne (np. zmiana konstrukcji stropów-prefabrykowanych na monolityczne lub odwrotnie) - samodzielne konstrukcje inżynierskie w tym drewniane konstrukcje ciesielskie i inżynierskie, konstrukcje zespolone, - inne opracowania jak optymalizacja konstrukcji, przeprojektowanie materiałowe budowli. - przeglądy okresowe budynków i budowli inżynierskich, nadzór nad robotami budowlanym konstrukcyjnymi, Projektowanie wg. nowych norm PN-EN, a analizy statyczne w 3-D. Bardzo duże doświadczenie zawodowe i uprawnienia bez ograniczeń, nadwyżkowe ubezpieczenie OC. Na rynku od 25 lat. strona www.konstrukcjebudowl.pl

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

PiN

Warszawa
Robert M.

Współpraca układała się bardzo dobrze, firma solidna, pracownicy sympatyczni, wszystko zostało zrobione na czas.

MiP Mucha Architekci - Projektowanie inżynieryjne Wesoła

MiP Mucha Architekci

Wesoła, 13 km od Warszawa
Scorpion Eyewear

Współpraca z firmą nad dużym projektem rozbudowy budynku biurowo - magazynowego. Świetne i świeże pomysły pozwoliły zrobić nam z budynku po drukarni piękny budynek biurowy. Projektant otwarty na pomysły inwestora, chętnie współpracujący oraz proponujący wiele ciekawych rozwiązań. Polecam.

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

Atarant

Warszawa
Piotr K.

Jako Wspólnota mieszkańców kamienicy na Starym Mokotowie w Warszawie (ul. Asfaltowa) zleciliśmy Panu Antoniemu wykonanie projektu remontu elewacji budynku. Projekt wymagał uzgodnień z Konserwatorem oraz wykonania analizy opłacalności ocieplenia. Jestem bardzo zadowolony z wykonanego przez Pana Antoniego projektu, który świetnie oddaje oryginalne, przedwojenne założenia projektowe (wykonane przez Architekta sprawdzenie dokumentacji dostępnej w archiwum miejskim) oraz nawiązuje do zabytkowego otoczenia tego fragmentu miasta. Zdecydowanie polecam do tego typu projektów. Piotr Karaś

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

Geoinzynieria

Warszawa
Kinga F.

Bardzo szczegółowe wyjaśnienie zagadnień związanych z (totalnie nie moja "działka”) czyli geotechnika.

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

KONSTRUKCJE BUDOWLANE ANDRZEJ CZARDYBON

Warszawa
Iwona W.

PROJEKTY BUDOWLANE I WYKONAWCZE KONSTRUKCJI - OPTYMALIZACJA Zajmujemy się kompleksową obsługą procesu projektowego konstrukcji budowlanych żelbetowych oraz konstrukcji stalowych. Jesteśmy doświadczonymi inżynierami budownictwa i posiadamy uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Prace wykonujemy terminowo, solidnie z uwzględnieniem ekonomiki inwestycji. Prowadzimy również usługę optymalizacji konstrukcji. Aby zapewnić wysoką jakość naszej dokumentacji, zapewniamy dodatkowe jej sprawdzenie przez doświadczonego inżyniera mgr inż. Adama Lubczyńskiego, który należy do naszego zespołu. W procesie projektowym wykorzystujemy następujące licencjonowane oprogramowanie: AutoCad RM-Win RM 3D Robobat ABC Płyta ABC Tarcza BWCAD TEKAD SPECBUD INTERSOFT GEO5 TEKLA STRUCTURES AXIS VM

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

BM Development

Warszawa
Adam G.

Prowadzimy działalność projektowo-konsultingową w zakresie architektoniczno - budowlanym. Nasi specjaliści dysponują uprawnieniami budowlanymi projektowo-wykonawczymi bez ograniczeń w zakresie architektonicznym oraz konstrukcyjno-budowlanym. Świadczymy usługi projektowe, doradcze, w zakresie kierowania budową, jak również zajmujemy się ekspertyzami oraz zarządzaniem projektami budowlanymi. Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy ! Bartosz Michalak

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

UNIPROJEKT

Warszawa
Krzysiek P.

Profesjonalna firma, ze świetnym podejściem do klienta. Polecam każdemu.

WMW Architekci

Warszawa
Małgorzata G.

U nas znajdziesz usługi, takie jak lokale i obiekty komercyjne, domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne, obiekty przemysłowe. Rozpoczęliśmy działalność od 2001. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to województwo mazowieckie. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

Grupa-Te

Warszawa
Paweł S.

Nasza działalność rozpoczęła się w 1998 roku. Nasza specjalność to Architektura, wnętrza, na terenie miejscowości Warszawa, woj. mazowieckie.

F.H.U. ANDRES Andrzej Sozoniuk - Projektowanie inżynieryjne Warszawa

F.H.U. ANDRES Andrzej Sozoniuk

Warszawa
Centrum Usług Wspólnych

Odciąg ścinków papieru z hali produkcyjnej drukarni do prasy hydraulicznej, z recyrkulacją powietrza oraz kurtynami powietrznymi w bramie wjazdowej hali. Projekt, wykonanie, serwisowanie na wysokim poziomie z wielką życzliwością dla klienta i bardzo eleastycznym podejściem. Jednym zdaniem przyjemna bezstresowa wspolpraca i fachowe wsparcie.

PRZEDSIĘBIORSTWO KONSTRUKCYJNO-BUDOWLANE VALDAM S.C.

Warszawa
Dariusz K.

Realizujemy zlecenia od 1993. Specjalizujemy się w konstrukcjach stalowych. Nasze usługi świadczymy na Mazowszu. Zachęcamy do kontaktu.

Dnprojekt

Warszawa
Maciej M.

Bardzo dobry kontakt, pełne zrozumienie problemu, oraz bardzo przejrzyste warunki umowy. Wykonanie prac zgodnie z harmonogramem.

Mconcept

Warszawa
Bartek J.

W bieżącym roku jako inwestor realizowałem budowę w Kielnie. Wybrałem firme Hivehouse. Właściciela znam z wcześniejszej współpracy przy realizacji projektów m.in. konstrukcyjnych – współpraca zawsze przebiegała sprawnie. Pracownicy firmy posiadają fachową wiedzę i doświadczenie - zawsze znajdą odpowiednie rozwiązania i są otwarci na nowe technologie. Polecam .

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

TORMES Sp. z o.o.

Warszawa
Patrycja G.

Profesjonalne podejście do Klienta. Przedstawiciele firmy z wysoką kulturą osobistą, zlecenie zrealizowane terminowo, fachowa konsultacja. Polecamy Firmę jako rzetelnego Wykonawcę

TG plus sp z o.o.

Warszawa
Jarosław K.

Profesjonalnie wykonany projekt instalacji grzewczej i przyłącza wodociągowego. Polecam.

Prostudio.pl

Warszawa
Joanna B.

Gorąco polecam www.prostudio.pl. Korzystałam z ich usługi - bardzo dobrze się współpracuje, do dziś cieszę się pięknym wystrojem wewnątrz domu, są niedrodzy :) POLECAM!

GeoRC Rafał Cichy

Warszawa
Kierownik budowy, Inspektor nadzoru, Przeglądy techniczne, Ekspertyzy i opinie techniczne, Odbiory budynków i mieszkań - Mirosław Kruczyński 505950412

Polecam Pana Rafała Cichego, z którym współpracuję od kliku lat. Wykonywał on dla mnie mapy do celów projektowych, mapy powykonawcze oraz wytyczał budynki. Jestem zadowolony ze współpracy. Doceniam Pana Rafała za szybkość, terminowość oraz bezbłędną pracę.

TANAKE GROUP Sp.z o.o. - Projektowanie inżynieryjne Warszawa

TANAKE GROUP Sp.z o.o.

Warszawa
Wojciech C.

Bardzo rzetelna firma. Zajmowała się przygotowaniem projektu oraz montażem urządzeń gastronomicznych oraz mebli w mojej restauracji. Wysoki poziom oraz bardzo dobra jakość produktów. Firma godna polecenia.

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

PUNKT WIDZENIA Studio Architektury

Warszawa
Joanna Bieńkowska

Pana Macieja poznałam podczas pracy nad wnętrzami komercyjnymi obiektów sieciowych. W stresujących momentach można zawsze było liczyć na jego profesjonalną opinię oraz rzeczowe podejście do tematu. Bardzo kompetentna i terminowa osoba. Z czystym sumieniem mogę polecić Macieja Hyza jako świetnego architekta.

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

AS

Warszawa

Zakres usług projektowych: -) projekty zjazdów, parkingów -) współpraca z biurami architektonicznymi -) czasowa organizacja ruchu -) weryfikacja dokumentacji projektowej -) zgłoszenia/pozwolenia wodno-prawne -) Karty informacyjne, decyzje środowiskowe -) Opinie geotechniczne Obszar działania: Warszawa i okolice (Piastów, Marki, Legionowo, Pułtusk, Ostrów Mazowiecka, Wyszków) Telefon: 507 599 026 zjazd Warszawa, wjazd Warszawa, zajęcie pasa drogowego, decyzja środowiskowa, KIP, wycinka, karczowanie, SST, wymiana przepustu, zasypanie rowu, rowy drogowe, operat wodnoprawny, zgłoszenie robót, uzgodnienia, Lewandów, Ruskowy Bród Pułtusk, Legionowo, Marki, zjazdu supermarket, optymalizacja, roboty ziemne, organizacja ruchu, czasowa

Projektowanie inżynieryjne Warszawa

Konstrukcje Dariusz Czyrnik

Warszawa

Działam w branży konstrukcyjnej, inżynieryjnej 24 lata. Najbardziej rozpoznawalny wykonany projekt: "Projekt wykonawczy konstrukcji stalowej - stacja kolejowa Warszawa Stadion" Wykonuję projekty budowlane, wykonawcze w zakresie konstrukcji, ekspertyzy, przeglądy techniczne obiektów takich jak: budynki, hale przemysłowe, zbiorniki, wieże, maszty teletechniczne, konstrukcje oporowe, reklamowe, mosty, fundamenty specjalistyczne. Chętnie nawiążę współpracę z branżą architektoniczną. Posiadam pozytywne referencje od polskich instytucji oraz firm polskich, włoskich, hiszpańskich i niemieckich. Sprawuję funkcję kierownika budowy, inspektora nadzoru w zakresie branży konstrukcyjnej.

Biuro Obsługi Technicznej - Projektowanie inżynieryjne Warszawa

Biuro Obsługi Technicznej

Warszawa

Firma Biuro Obsługi Technicznej jest biurem projektowym obecnym na rynku od roku 1996. Od momentu założenia właścicielem i głównym dowodzącym na pokładzie jest mgr inż. Bożena Wolska, posiadająca uprawnienia w specjalności konstrukcyjno- budowlanej. Zastępcą Bożeny Wolskiej jest mgr inż. Tomasz Mikołajczyk, również posiadający pełne uprawnienia w specjalności konstrukcyjno- budowlanej. W skład zespołu wchodzą dodatkowo asystenci projektantów, kierownicy budowy, architekci, dział prawny oraz administracja. Biuro Obsługi Technicznej to 40 osób, łączacych w jednym zespole wiedzę i doświadczenie z profesjonalizmem i pasją. Siedziba firmy jest zlokalizowana w Warszawie, dodatkowo posiadamy filię w Katowicach. Zlecenia do realizacji przyjmujemy

GGArchitekci - Projektowanie inżynieryjne Warszawa

GGArchitekci

Warszawa

Zakres usług: - Formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę, - Projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze, - Projekt zagospodarowania terenu, - Nadzór inwestorski, - Kierownik budowy, - Prowadzenie dokumentacji budowy, - Doradztwo techniczne. Uprawnienia wykonawcze /projektowe Wystawiam fakturę VAT. Działalność na terenie woj. mazowieckiego.

PC-PROJEKT - Projektowanie inżynieryjne Warszawa

PC-PROJEKT

Warszawa

Firma PC-PROJEKT kompleksowo zajmuje się przygotowaniem projektów drogowych oraz organizacji ruchu łącznie z pozyskaniem stosownych uzgodnień, decyzji i pozwoleń. Wykonujemy również audyty bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz oceny wpływu planowanej drogi na bezpieczeństwo ruchu drogowego. Wykonujemy projekty drogowe budowlane i wykonawcze, projekty organizacji ruchu, koncepcje programowe oraz audyty bezpieczeństwa ruchu drogowego i oceny wpływu planowanej drogi na bezpieczeństwo ruchu drogowego. Dysponujemy wielobranżową kadrą projektową. Współpracujemy z geodetami i geologami. Wspieramy zarówno firmy budowlane jak i inwestorów indywidualnych przy projektach tymczasowej i stałej organizacji ruchu oraz projektach zjazdów. Doradzamy w całym

RM-PROJEKT Radosław Masznicz

Wesoła, 13 km od Warszawa

VTU Engineering Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Jesteśmy polskim oddziałem austriackiej grupy VTU Engineering GmBH - firmy inżynierskiej z bogatym doświadczeniem w projektowaniu zakładów przemysłowych, biotechnologicznych, farmaceutycznych, a także z branży oil&gas. Poza wymienionymi dziedzinami oferujemy też realizację ,,pod klucz" obiektów m.in. energetyki (np. instalacje kogeneracji). Naszym priorytetem jest jak najlepsze spełnienie oczekiwań Klienta, co osiągamy bazując na wieloletnim doświadczeniu inżynierskim Pracowników oraz Firmy.

Krzysztof Łęczycki Krispol

Warszawa

Projektowanie konstrukcji budowlanych od początku, nadzory autorskie,optymalizacja projektów wykonanych przez innych projektantów, projekty przebudowy, nadbudowy,dobudowy itp. Wykonywanie powyższych usług w zakresie następujących obiektów budowlanych: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne,osiedla mieszkaniowe, biurowce,hotele, budynki z przeznaczeniem na usługi, hale magazynowe. Wykonywanie powyższych usług w technologii: -żelbetowej -stalowej -drewnianej -murowanej Doświadczenie 14 letnie w wykonywaniu powyższych usług w renomowanych firmach w Warszawie, między innymi biura projektowe: -Przedsiębiorstwo Warcent S.A.- lata 1999-2008 -JW Projekt Sp.z o.o.(spółka "córka" dewelopera J.W. Construction S.A.) - lata 2011-2013 Współpraca

Wesoła Warszawa Zakręt więcej...
Jakich usług potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.