Projektowanie inżynieryjne Bydgoszcz - Najlepsi w 2021

Najlepsi Projektanci Obiektów Inżynieryjnych w Bydgoszczy, 2021

57 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 57 firm
w kategorii Projektowanie Inżynieryjne

Projektowanie inżynieryjne Bydgoszcz
Marta C.

Projekt elektryczny wykonany przez firmę PROJ-PUF został zrealizowany rzetelnie oraz szybko. Bezproblemowy, miły kontakt oraz profesjonalne podejście czyni Biuro projektowe PROJ-PUF jako godnego polecenia wykonawcę.

KRESKA PRACOWNIA PROJEKTOWA - Projektowanie inżynieryjne Bydgoszcz
Roman S.

Miła, a przedewszytskim kompetentna pani architekt. Przed podpisaniem umowy odpowiedziała na wszystkie moje zapytania. Widać, że nie jeden projekt realizowała indywidualny i mogła podpowiedzieć inwestorowi jak najlepiej zrobić żeby dwa razy nie załatwiać pozwoleń czy dodatkowych uzgodnień. Szczerze polecam.

Arco Rafał Kozłowski - Projektowanie inżynieryjne Bydgoszcz
kost-bet

Chcesz znaleźć dobrego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany to właśnie trafiłeś do celu. Prowadzę kilku letnią współprace bez zastrzeżeń i polecam kolejnym klientom.

ArCH.ls - Projektowanie inżynieryjne Bydgoszcz

ArCH.ls

 • Bydgoszcz
Agate J.

W związku z przeprowadzonym gruntowym remontem naszego mieszkania rekomendujemy firmę "ARCH" Architektura Wnętrz. Terminowość, rzetelność, sumienność prac pozwoliły nam w niecałe dwa miesiące wprowadzić się do wyremontowanego mieszkania. Wykonane projekty oceniamy za bardzo dobre i szczerze polecamy usługi oferowane przez firmę Arch.

STUDIO PROJEKTOWE DASH MARTYNA GUZIŃSKA - Projektowanie inżynieryjne Bydgoszcz
patrycja j.

Bardzo dobra współpraca, pani Martyna pomogła ze wszystkimi sprawami administracyjnymi. Projekt został wykonany szybko i sprawnie, zgodnie z ustaleniami. Kontakt telefoniczny bardzo dobry.

Dołącz do naszych Projektantów Obiektów Inżynieryjnych w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Projektant Obiektów Inżynieryjnych i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
ZRB Wróblewski - Projektowanie inżynieryjne Bydgoszcz

ZRB Wróblewski

 • Bydgoszcz
Anna K.

Nasza firma budowlana ma już ponad 20 lat doświadczenia. Na początku była to działalność związana wyłącznie z wykonawstwem różnego rodzaju obiektów. Od 2010 roku zajmujemy się również projektowaniem i nierzadko późniejszą realizacją tych projektów. Obie usługi wykonujemy również oddzielnie. Zasięg naszej działalności to przede wszystkim województwo kujawsko-pomorskie, Kruszwica, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń i okolice tych miast, lecz nie tylko, rozważamy każde zapytanie i każdą ofertę współpracy. Projektowanie obejmuje: - projekty indywidualne - zaprojektujemy Twój wymarzony dom i go wybudujemy. Jedna firma to gwarancja najlepszej współpracy między projektantem a wykonawcą i szybka realizacja inwestycji. Dotyczy to nie tylko budownictwa mieszkalnego, ale i innych rodzajów obiektów. Projekt indywidualny opiera się na kilku etapach, od fazy konsultacji i koncepcji, gdzie na życzenie klienta możemy przygotować wizualizację trójwymiarową, po fazę projektu budowlanego niezbędnego do uzyskania pozwolenia na budowę. - adaptacje projektów typowych - każdy projekt typowy należy zaadaptować do warunków lokalizacji w której ma powstać. Sprawdzimy posadowienie obiektu oraz dostosujemy inne elementy konstrukcyjne do warunków gruntowych oraz klimatycznych danej lokalizacji. - rozbudowy istniejących obiektów - w zależności jakie są potrzeby zaprojektujemy dobudowę lub nadbudowę, wszystko w zgodzie z przepisami i normami - inwentaryzacje budowlane Wykonawstwo to: - realizacje nowych obiektów obejmuje: - stan zerowy - stan surowy otwarty i zamknięty - stan deweloperski - stan wykończeniowy “pod klucz”. Zajmiemy się wszystkimi etapami budowy obiektów, począwszy od fundamentów, skończywszy na wykończeniu. - modernizacje istniejących budynków - kompleksowe usługi remontowe, zewnętrzne i wewnętrzne, termomodernizacje W naszej działalności mieliśmy już do czynienia min. z: - budownictwem miejskim: - budynki mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne - budynki garażowe, gospodarcze i garażowo-gospodarcze - zamieszkania zbiorowego - więzienia, hotele - użyteczności publicznej - sądy, budynki handlowo-usługowe - budownictwem przemysłowym - hale przemysłowe - budownictwem wiejskim - hale magazynowe, budynki gospodarcze Zachęcamy do kontaktu i bardziej szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

ACTUM - Projektowanie inżynieryjne Bydgoszcz

ACTUM

 • Bydgoszcz

Firma specjalizuje się w projektowaniu konstrukcji budowlanych. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2007. Teren działania firmy to woj. kujawsko-pomorskie, wielkopolskie. Zapraszamy do współpracy.

Lumal Ludmiła Malicka - Projektowanie inżynieryjne Bydgoszcz

Wykonujemy charakterystyki energetyczne dla projektowanych budynków różnego typu: budynki użyteczności publicznej, hale magazynowo-biurowe, pomieszczenia wystawiennicze, budynki socjalne przy boiskach Orlik 2012, domy wielorodzinne i jednorodzinne jak i certyfikaty energetyczne dla istniejącyhc budynków. Współpracujemy z inżynierami budownictwa z odpowiednimi uprawnieniami. Mamy duże doświadczenie ze wszystkimi rodzajami ogrzewania, wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej oraz klimatyzacji. Zapewniamy elastyczne, krótkie terminy, atrakcyjne ceny, wysoka jakość usług. Klienci, którzy raz skorzystali z naszych usług, powracają do nas z kolejnymi zleceniami, co jest najlepsza rekomendacją. Wystawiamy faktury VAT. Kontakt 691-341-579.

ZlecRysunek

 • Bydgoszcz

Przyjmę zlecenie na: - wykonanie rysunków warsztatowych elementów żelbetowych, - wykonanie projektu budowlanego/wykonawczego różnego rodzaju obiektów budowlanych, - przeprojektowanie stropu monolitycznego na strop gęstożebrowy (np. Teriva) - lub odwrotnie. Obsługiwane przeze mnie programy: AutoCAD, ABC Płyta, ABC Tarcza, RM-WIN 2D i 3D, FD-WIN, RM-OBC, ProkopWin. Zapraszam do kontaktu !

Jakub

 • Bydgoszcz

Rozpoczęliśmy działalność w 2018 roku. Nasza specjalność to rysowanie AutoCad, na terenie Cała Polska.

Porównanie cen i kosztów w Bydgoszczy

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu projektowania inżynieryjnego hali produkcyjnej, magazynu lub innego obiektu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Bydgoszczy? Złóż zapytanie, a Inżynierowie Budowlani z Bydgoszczy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakich usług potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Firma Usługowo - Handlowa "ENERGO-AND"

 • Bydgoszcz

Biuro projektowe Archikoncept - Projektowanie inżynieryjne Bydgoszcz

Biuro projektowe Archikoncept

 • Bydgoszcz

Przeprowadzimy Cię przez cały proces inwestycji począwszy od koncepcji, projektu budowlanego i zatwierdzenia go w urzędzie, po projekty wykonawcze aranżacji wnętrz oraz nadzór nad realizacją. Wybór pracowni ArchiKONCEPT to usługa dla każdego, komu zależy na funkcjonalnych i estetycznych wnętrzach, urządzonych ze smakiem i zachowaniem rozsądnego budżetu. Działamy od roku 2012, w tym czasie zrealizowaliśmy projekty biur, restauracji, pizzerni, projekty indywidualne domów w Bydgoszczy i okolicach. Współpracowaliśmy z inwestorami biznesowymi i indywidualnymi.

Biuro Inżynierii Środowiska "NORMA" Żaneta Osińska - Projektowanie inżynieryjne Bydgoszcz

Biuro Inżynierii Środowiska "NORMA" Żaneta Osińska

 • Bydgoszcz

Działalność podstawowa, obejmująca:  - kompleksowe sporządzanie projektów: • przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych • wewnętrznych oraz zewnętrznych instalacji wod.-kan., gaz • przebudowy wewnętrznych, zewnętrznych instalacji oraz sieci wod.-kan., gaz • sieci wod.-kan., gaz • przydomowych oczyszczalni ścieków, • projekty odwodnienia terenu, - wykonawstwo przyłączy oraz zewnętrznych i wewnętrznych instalacji wod.-kan., gaz, - wynajem zgrzewarki doczołowej  - prowadzenie uzgodnień, procedury uzyskiwania pozwolenia na budowę bądź zgłoszenia (budynki jednorodzinne, wielorodzinne, obiekty usługowe, użyteczności publicznej, zakłady pracy i inne)  - sporządzanie kosztorysów w zakresie wod.-kan., gaz  - doradztwo techniczne z

CADmaster Biuro Konstrukcyjne - Projektowanie inżynieryjne Bydgoszcz

CADmaster Biuro Konstrukcyjne

 • Bydgoszcz

Jesteśmy biurem projektowo- konstrukcyjne świadczącym usługi dla firm poszukujących wsparcia technicznego z zakresu projektowania maszyn i urządzeń, wdrażania nowych produktów oraz prototypownia i analizowania nowych rozwiązań konstrukcyjnych oraz budowy maszyn i urządzeń prototypowych. Jeżeli Wasza firma poszukuję wykonawcy innowacyjnych projektów maszyn i urządzeń to zapraszamy do kontaktu. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania z Funduszy Europejskich na realizację innowacyjnego projektu. Zapraszamy do kontaktu. CADmaster.pl

FORPLAN Łukasz Szymczak - Projektowanie inżynieryjne Bydgoszcz

FORPLAN Łukasz Szymczak

 • Bydgoszcz

Bazując na bogatym doświadczeniu w projektowaniu i wykonawstwie zdobytym na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat oferujemy Państwu usługi w zakresie szeroko pojętego budownictwa drogowego, a także inżynierii ruchu, w tym projekty dróg, ulic, zjazdów, organizacji ruchu, kosztorysowanie jak również ekspertyzy techniczne. Sprawujemy również funkcję Inspektora Nadzoru Inwestorskiego a także Kierownika Budowy. Szczegółowa oferta na www.forplan.pl

DM engineering - Projektowanie inżynieryjne Bydgoszcz

DM engineering

 • Bydgoszcz

DM engineering to firma oferujący kompleksowe usługi związane z projektowaniem przy użyciu zaawansowanego oprogramowania inżynierskiego. Jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych zadań np. DOŚWIADCZENIE - JAKOŚĆ - PASJA - ZAUFANIE

BPU

 • Bydgoszcz

Jesteśmy dla Ciebie, jeśli potrzebujesz usług typu budownictwo przemysłowe. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2006. Obszarem naszej działalności jest woj. kujawsko-pomorskie. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

I.S.M.R. SP. z o.o.

 • Bydgoszcz

Nasza działalność rozpoczęła się w 1985 roku. Nasza specjalność to kierownik budowy, nadzór budowlany, projekty adaptacje, rozbiórki, na terenie bydgoszcz, kujawsko-pomorskie.

METRICAL STUDIO, usługi projektowe, Rafał Ciszewski

 • Bydgoszcz

STUDIO GRAFICZNE: » Kreacja wizerunku - kreacja marki - identyfikacja wizualna firmy - logotypy firmowe - księgi znaków » Grafika reklamowa - ulotki, foldery, katalogi - broszury informacyjne - sales prezentery - opakowania produktów - plakaty » Internet - strony internetowe - banery flash Wizualizacje 3D - stoiska reklamowe i targowe - wizualizacje wnętrz - wizualizacje produktów - wizualizacje obiektów budowlanych » Fotografia - fotografia reklamowa - fotomontaż i retusz zdjęć BIURO PROJEKTOWE: » Wielobranżowe wykonanie dokumentacji projektowych obiektów nowych i istniejących » Adaptacje projektów typowych » Inwentaryzacje budowlane » Pomoc w załatwieniu formalności i uzgodnień.

Marcin Nowak - Projektowanie inżynieryjne Bydgoszcz

Marcin Nowak

 • Bydgoszcz

Ponad piętnaście lat doświadczenia w inżynierii lądowej. Usługi w projektowaniu konstrukcji budowlanych i inżynierskich. Projekt konstrukcji, budowlany do pozwolenia na budowę

Opinie i porady Inżynierów Budowlanych

Jeśli interesują Cię opinie na temat projektów obiektów inżynieryjnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Bydgoszczy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług inżynieryjnych i materiałów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

P.S.PROJEKT

 • Bydgoscz

P.S.PROJEKT Biuro Projektowe Bydgoszcz ul Bielawskiego2/46 Zakres działalności: Adaptacja projektów gotowych Projekty Indywidualne - kompleksowo ( hale, budynki jednorodzinne, budynki wielorodzinne, budynki użyteczności publicznej) Nadzory Kosztorysy Z poważaniem: Piotr Stranz 694 422 517

Biuro Inżynierii Drogowej BID s.c. Agnieszka Szczuraszek-Kostencka, Paweł Szczuraszek - Projektowanie inżynieryjne Bydgoszcz

Biuro Inżynierii Drogowej BID s.c. Agnieszka Szczuraszek-Kostencka, Paweł Szczuraszek

 • Bydgoszcz

Jesteśmy młodym, ale doświadczonym zespołem, dynamicznie rozwijającym się, który tworzą inżynierowie budownictwa drogowego. Nasza spółka działa od 2008 roku. Wykonujemy projekty w zakresie budownictwa drogowego z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania komputerowego. Zajmujemy się również pomiarami ruchu drogowego, analizami i prognozami ruchu.

FlowProjekt Weronika Reszkowska

 • Bydgoszcz

Rozpoczęliśmy działalność w 2015 roku. Nasza specjalność to projektowanie instalacji sanitarnych - wewnętrzne i zewnętrzne, na terenie Woj. kujawsko-pomorskie.

Pracownia Budownictwa Inżynieryjnego Prokan Piotr Siekierkowski - Projektowanie inżynieryjne Bydgoszcz

Karolina Szyszka

 • Bydgoszcz

Jesteśmy na rynku od roku. Nasza specjalność to projekty instalacji sanitarnych, na terenie cała Polcka

Natalia Kowal

 • Bydgoszcz

Rozpoczęliśmy działalność w 2015 roku. Nasza specjalność to inwentaryzacje budowlane, projekty remontów, projekty rozbiórki, edukacja, na terenie Bydgoszcz, Toruń, Warszawa.

Tomasz

 • Bydgoszcz

Budplan

 • Bydgoszcz

RENBIO Sp. z o.o.

 • Bydgoszcz

PM Projekt s.c. Marcin Kosieniak Przemysław Tkaczuk

 • Bydgoszcz

XXX

 • Kosmowo

DOM M-4 sp. z o.o.

 • Bydgoszcz

Tomasz Surma

 • Bydgoszcz
Sławomir B.

Wykonuje projekty z branży sanitarnej kompleksowo - Projekty budowlane i wykonawcze instalacji wod-kan, gaz, centralnego ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji - Projekty budowlane i wykonawcze sieci wod-kan, c.o, gaz, kotłownie - projektowane charakterystyki energetyczne budynków - świadectwa energetyczne - kosztorysy budowlane Posiadam 6-letnie doświadczenie w zakresie projektowania oraz posiadam niezbędne uprawnienia projektowe w nieograniczonym zakresie do projektowania. Jestem solidnym wykonawcą.

Wojciech Studziński

 • Niwy
 • 8 km od Bydgoszcz
Biuro Inżynieryjno-Projektowe Proj-Puf

Kontakt i współpraca na najwyższym poziomie! Polecam.

TST Szymon Tomaszewski - Projektowanie inżynieryjne Sicienko

TST Szymon Tomaszewski

 • Sicienko
 • 16 km od Bydgoszcz

Specjalizujemy się w projektowaniu, sprzedaży, montażu oraz serwisie przydomowych oczyszczalni drenażowych (drenaż w obsypce z kamienia, na pakietach rozsączających, tunele filtracyjne INFILTRATOR), biologicznych (SBR, hybrydowe, ze złożem biologicznym, z osadem czynnym) oraz hydrofitowych. Zakładamy również oczyszczalnie przyobiektowe m.in, dla hoteli, pensjonatów czy gospodarstw agroturystycznych. Prowadzimy sprzedaż biopreparatów do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków. Przewidujemy takie sposoby płatności jak: gotówka, przelew, sprzedaż ratalna, leasing. Urządzenia oraz technologie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb inwestora w oparciu o przepisy prawne oraz warunki panujące na działce. Ceny oczyszczalni ustalamy na podstawie

ICS Engineering Łukasz Andrzejewski

 • Dobrcz
 • 16 km od Bydgoszcz

Nordic Sp z o o - Projektowanie inżynieryjne Strzelce górne

Nordic Sp z o o

 • Strzelce górne
 • 12 km od Bydgoszcz
Agnieszka G.

Profesjonalizm i szybkość w reakcji na problemy, mało kiedy projektant biega za papierami, gdy inwestor jest na urlopie - w tym przypadku tak było. Polecam wszystkim.

Arkadiusz Dobczyński

 • Koronowo
 • 21 km od Bydgoszcz

Dla Klientów zapewniamy nadzór budowy, kierownika budowy. Wykonujemy zlecenia od 2017. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak powiat bydgoski. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług.

Usługi Projektowe Piotr Jagielski

 • Koronowo
 • 21 km od Bydgoszcz

Firma Projektowo - Usługowa

 • Nakło nad Notecią
 • 27 km od Bydgoszcz

POLCAD - Projektowanie inżynieryjne Nakło nad Notecią

POLCAD

 • Nakło nad Notecią
 • 27 km od Bydgoszcz

Pracownia Architektoniczna PANDORA - Projektowanie inżynieryjne Barcin

Pracownia Architektoniczna PANDORA

 • Barcin
 • 28 km od Bydgoszcz

Projekty budowlane, sprzedaż i adaptacje projektów typowych, inwentaryzacje, projekty wnętrz, nadzór budowlany

123 studio - Projektowanie inżynieryjne Cierpice

123 studio

 • Cierpice
 • 34 km od Bydgoszcz
Anna K.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji projektu naszego salonu z aneksem kuchennym :-) Z panią Agnieszką mieliśmy bardzo dobry kontakt, nawet nie przypuszczaliśmy, że otrzymamy podczas spotkań tyle wydruków w bardzo dobrej jakości. Ba, mieliśmy nawet możliwość zobaczyć i dotknąć próbek płytek na jednym ze spotkań, czego się zupełnie nie spodziewaliśmy! Ostateczny projekt oddany został oczywiście na czas wraz z wykazem, gdzie możemy kupić wszystkie niezbędne materiały, co bardzo ułatwi sprawę w "gorącym" okresie zakupów. Polecamy studio, profesjonalna robota! Dzięki!

Biuro Usług Projektowych i Obsługi Inwestycji DWG Marcin Zwierzykowski - Projektowanie inżynieryjne Żnin

Biuro Usług Projektowych i Obsługi Inwestycji DWG Marcin Zwierzykowski

 • Żnin
 • 37 km od Bydgoszcz
Iwona B.

Polecam DWG Pana Marcina Zwierzykowskiego. Zgrany zespół i pomocni, gdy napotkałam na problemy. 100% zadowolenia.

Firma Usługowa ALTECH

 • Żnin
 • 37 km od Bydgoszcz

Polbud Pomorze Sp. z o.o. - Projektowanie inżynieryjne Pakość

Polbud Pomorze Sp. z o.o.

 • Pakość
 • 37 km od Bydgoszcz

STALTIS Sp. z o.o.

 • Inowrocław
 • 42 km od Bydgoszcz

Spółka STALTIS zajmuje się wznoszeniem obiektów przemysłowych, prefabrykacją konstrukcji i elementów stalowych. Obszar działania głównie województwo kujawsko - pomorskie. Wykonujemy prace również na terenie całej Polski. Posiadamy linie spawalnicze, własne podnośniki i dźwigi jak również koparko - ładowarki. Wznosimy tysiące m2 hal i obiektów rocznie.

Piotr Adamiak

 • Inowrocław
 • 42 km od Bydgoszcz

CNC Broker Marcin Prętki - Projektowanie inżynieryjne Inowrocław

CNC Broker Marcin Prętki

 • Inowrocław
 • 42 km od Bydgoszcz
Krzysztof K.

Profesjonalne podejście do transakcji. Wykonawca sam zaproponował rozwiązania, nie czekał za sugestiami z mojej strony. Jedna z niewielu firm, która jest słowna w tym co robi.

Pracownia Architektoniczna PANTELIJA Paweł Mrówczyński pantelija@wp.pl - Projektowanie inżynieryjne Inowrocław

Pracownia Architektoniczna PANTELIJA Paweł Mrówczyński pantelija@wp.pl

 • Inowrocław
 • 42 km od Bydgoszcz
Mirosław M.

Usługi projektowania architektonicznego i konstrukcyjnego. Oferta pracowni obejmuje: - Projekty budowlane: budynków usługowo-magazynowych, budynków mieszkalnych, konstrukcji budowlanych i innych, - Adaptacje projektów typowych - Kierownik budowy - Inspektor nadzoru inwestorskiego Działam na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego.Posiadam 25-letnie doświadczenie w branży, a realizowane przeze mnie projekty cechuje wysoki poziom profesjonalizmu oraz konkurencyjność cen. Więcej informacji na stronie www.pantelija.net oraz profilu na facebooku https://www.facebook.com/pracowniapantelija.

KMS Karolina Socha - Projektowanie inżynieryjne Toruń

KMS Karolina Socha

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
Piotr L.

Firma prowadziła dla mnie budowę domu jednorodzinnego do stanu surowego. Firma wykazała się - terminowością - fachowym doradztwem - dobrą jakością wykonanych prac - elastycznością co do zakresu prac - dużą wiedzą techniczną jak i materiałową. - estetyką na budowie Polecam współpracę z firmą prowadzoną przez Panią Karolinę.

SDPRO USŁUGI PROJEKTOWO-WYKONAWCZE SYLWIA NADOLSKA

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Jesteśmy na rynku od 2011 roku. Nasza specjalność to projekty konstrukcji domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych, zamiana konstrukcji stropu np. z monolitycznego na Teriva lub Teriva Panel, projektowanie stropów filigran, na terenie powiat toruński, powiat Golub-Dobrzyń.

PN PROJECTS Paweł Nalaskowski - Projektowanie inżynieryjne Toruń

PN PROJECTS Paweł Nalaskowski

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Projektowanie i doradztwo dot. instalacji i sieci sanitarnych: - wentylacja, - gaz, - ogrzewnictwo, - wod-kan, - sprężone powietrze. Projektowanie w/w instalacji i sieci dla galerii handlowych, budynków użyteczności publicznej, biurowych, hoteli, budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, pawilonów handlowych na terenie całej Polsce. W zawodzie pracuję 16 lat. Pracowałem jako Inżynier Budowy dot. spraw związanych z instalacjami i sieciami sanitarnymi oraz jako projektant branży sanitarnej. Posiadam uprawnienia bez ograniczeń do projektowania i kierowania robotami związanymi instalacjami i sieciami sanitarnymi.

Rent a Designer

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Rozpoczęliśmy działalność w 2017 roku. Nasza specjalność to projektowanie 3D, Rysowanie 2D, Przygotowanie kosztorysu, Przygotowanie BOMu, na terenie kujawsko-pomorskie.

GEO-ARCH grupa ASMgraf - Projektowanie inżynieryjne Toruń

GEO-ARCH grupa ASMgraf

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Wiodącym zakresem naszych usług jest doradztwo w zakresie przygotowania inwestycji, oraz pomoc w jej realizacji. Mając na uwadze Państwa czas oraz wyręczenie inwestora w długotrwałym i zawiłym procesie przygotowań do budowy ściśle współpracujemy z innymi jednostkami tworząc kompleksowy zakres usług w branży geotechnicznej, geologicznej, architektonicznej, geodezyjnej oraz ochrony środowiska. Prowadzimy czynny udział na każdym etapie przygotowania, realizacji budynków i budowli poprzez projektowanie, nadzór.

Firma Inżynierska Bene-Bud

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Bydgoszcz więcej...
Jakich usług potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.